Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > Grafiki

Notki

Grafiki Masz talent do grafik? Zamieść swoje prace tutaj.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 04-11-2007, 06:32   #1
Nelo
Użytkownik Forum
 
Nelo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2006
Lokacja: Iłża
Wiek: 34

Posty: 137
Świat: Już nie tibia
Oczko Nnart, Moja galeria i wspomnienia z gry.

Elo ziomki. Ponieważ już od czasu kiedy skończył mi sie pacc wygrany z konkursu na reklamę tibia.pl. -Tibia sama w sobie stała sie już tylko wspomnieniem. Jakoś tak nie dawno odwiedziłem stronkę z ciekawości nadchodzących updatow.
Z początku postanowiłem zamieścić małą reklamę mojej internetowej galerii znajdującej sie na stronie: http://nnart.deviantart.com
jednak z racji, że 20% z was nie będzie sie chciało wejść w link... a 80% pozostałych procent będzie sie bało o keyloggera...
postanowiłem ułatwić wam życie i zamieścić kilka rysunków w poście.

Mam prawie 18lat, jestem z iłży, przystojny brunet bla bla bla i
szukam dziewczyny na studniówkę ;P A teraz konkretnie. Rysuję już dobry rok (dokładnie gdzieś w połowie listopada 2006 postanowiłem że będę to rozwijał i ćwiczył).

Na początek wrzucam mój pierwszy rysunek wykonany tabletem (tablet-coś w rodzaju długopisa zamiast myszki)


i skoro jesteśmy już w temacie rpg. to rys. zainspirowany Lineage 2'ką (osobiście uważam że beznadziejnie nudną gierką mmorpg)


A, i najważniejsze "ołówek" - moja dziewczyna.
Dlaczego jest idealna?
Bo po pierwsze, jest idealnie szczupła.
Po drugie, trzeba ją regularnie posuuuu... eee temperować
i po najważniejsze, zawsze chodzi w parze z gumką
.. szkoda tylko, że sie zużywa i trzeba ją wymieniać



A teraz mój ulubiony rysunek, który powstał z czasów kiedy zgłębiałem technikę "mangi" (manga-te chińskie bajeczki, pokemon, dragonball itp)



Kolejnym dziełem będzie techniczny rys. szminki.



I przykład jak bardzo można sie nudzić w szkole
No właśnie, co robić gdy nie ma kompa, nauczyciele nawijają jak brazyle a ty liczysz sekundy do dzwonka?
-to proste... rysować

jest to klasa biologiczna Liceum Ogólnokształcącego w iłży rysowana na lekcji języka angielskiego.
Z tyłu rysunku jest jakaś kserówka z powtórzenia czasów Perfect.



A teraz parę mniejszych rysunków.
Misio, którego znalazłem niegdyś na ulicy.. przygarnołem , i teraz biedak wisi u mnie w pokoju.
Logo wampira z b i t e f i g h ta,
i ćwiczenie pokazujące jak rysować szaty.

technika: oczywiście ołówek





hmm... dragon, zapewniam was, ze dużo ciężej jest go narysować... niż zabić w tibii Ponieważ nie posiadam w tej dziedzinie pełnej swobody, zamieszczę tylko prosty szkic-ćwiczenie



Nie wspominałem wcześniej ze uwielbiam koty. Lubie jak sie kleją do ludzi szkoda ze nie można "zsummonowac" takiego w tibii.
Sporo sie nad nim męczyłem... masę zabawy tabletem w photoshopie. Zeszlo mi chyba całą nocką... (hmm.. to tak jakby trenić całą noc, i rano zasuwać do szkoły )



I znowu drobne ćwiczenie, a mianowicie "studium czaszki" wykonany ołówkiem



Jak już wspomniałem, swojego czasu zgłębiałem tajniki "mangi"
-"dziewczynka z misiem"
-"dziewczynka wstydliwa" (od 18 lat )
- i "Lara Croft" z kultowej gry "Tomb Raider" (pól roku tłukłem 4 edycje tej gry-oczywiscie bez solucji-... gorąco polecam)





Ponieważ jedna z moich ulubionych technik jest rownież kredka akwarelowa... wstawiam tzw "zabawę" z kolorkami
Jest to rys. abstrakcyjny, z braku weny - nie skonczony


hmm... podsumując, jakieś 70% moich prac to wytwór mojej nie zrównoważonej wyobraźni
Ale, ze życie to nie tibia którą niezmiernie rozwija wyobraźnię w ramach latających kilku pixeli, postanowiłem pobawić sie trochę portretami.
"moja siostrzyczka" wiek-jakieś 4 latka. (teraz ma 9 ale rys. wykonałem ze zdięcia) tech. ołówek na śliskim papierze, rozmiar A4



no i zostały jeszcze dwa rys. mniej lub więcej związane z tibią.
Shaman outfit. Mój "wymażony" Zrobienie go w grze zajęłoby mi chyba cale życie... dlatego zadowoliłem sie wtedy "citzenem"


I coś co miało być początkiem mojego komiksu... niestety drugiej klatki nie będzie


Na koniec najważniejsza data. Moje urodziny, w najbliższym czasie wiąże sie to z moją 18mnastką.
Szkoda ze nie mogę pozostać dzieckiem i beztrosko nawalać w tibię całymi dniami, nocami, przed szkołą i po szkole, w chorobie, i i za zdrowia. Podczas ulewy na dworzu.. i w słoneczne dni.

Nadszedł czas w którym muszę wydorośleć



Musicie mi wybaczyć że nie będę wrzucał nowych rysunków na te stronę. Zachęcam do częstego odwiedzania mojej oficjalnej galerii na http://nnart.deviantart.com

Pozdro dla Bona von' cos tam z askary, Rebo moich rl kumpli Danka, Majoneza i dla brata Tymoteusza który bezlitośnie nawala na Ots'ach


Nikodem

Skoro nalegacie abym updatował posta... wrzucam świerzo rysowaną postać rycerza. czysto-z wyobraźni. hmm choc takich "knightow" bylo juz w necie miliony mam nadzieje ze mój wam sie spodoba.



dwa nowe rysunki robione tabletem w p-shopie:









Ostatnio edytowany przez Nelo - 09-12-2007 o 17:46. Powód: dodanie nowego rys.
Nelo jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-11-2007, 12:13   #2
Nikast Shynix
Użytkownik Forum
 
Nikast Shynix's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2006
Lokacja: Płock

Posty: 646
Stan: Na Emeryturze
Adres Jabbera do Nikast Shynix
Domyślny

Może specjalistą nie jestem, ale to jest ŚWIETNE!

@down: Ach, ta minuta ;] Ale można uznać, że byłaś pierwsza, bo co znaczy moja ocena, szczególnie, że jest mało szczegółowa ;]
__________________
Wpadłem na chwilę



Ostatnio edytowany przez Nikast Shynix - 04-11-2007 o 18:19.
Nikast Shynix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2007, 12:14   #3
Eileen
Użytkownik Forum
 
Eileen's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 692
Stan: Niegrający
Eileen ma numer GG 3600907
Domyślny

Pfff... Nie udało mi się być pierwszą, ale uznajmy, że jestem

Po pierwsze: widać, że pracki są naprawdę twoje - i to się na tym forum ceni. Pomijając fakt, że rysować zaczynasz "dopiero" od roku to jest całkiem w porządku. Trochę rozmazujesz tę swoją kochankę na prawo i lewo, ale te śmieszne zacierki można pousuwać w PSie (GIMPie?), który swoją drogą nawet fajnie ci idzie.

W sumie nie leży mi tylko ta manga, bo jest prosta, pozacierana i taka niefajna. Lepiej idą ci pracki w stylu tej pierwszej tabletowej. Ta kolorowa do komiksu to taka średnia - wszystko jeden pędzel, mało detali. W PSie, czy GIMPie można spoko zaszaleć i szarpnąć się na nieco więcej.

Hmm...Co ja ci polecam... A, tak, standardowo:
- kłaniaj się w pas Panu o imieniu Blacko ( ), popatrz na jego pracki, ucz się ^.^
- wbijaj na forum MTA, bo tam same zakurzone pixeliki siedzą i poza grafą pixelowatą/komputerową świata nie widzą A tak na serio, to mało jest tam ludzi, którzy chcą skrobać coś w "starym stylu", czyli ręka, ołówek, papier, gumka,
- kup gumkę chlebową, bo jest śmieszna, fajnie się ją ugniata jak się myśli i ładnie można nią wyredukować wszystkie zacierki,
Na razie chyba tyle

Pozdrowienia
Eileen Blue Rose
__________________
Wystarczy chcieć...


Ukryty tekst:
Hihihihi...Eleiwein aberztop, yba jówt sipdop łyb ynni żin eiktsyszw. Yzcratsyw, yb oklyt inzcliein og lieimuzorz... ^^

Ostatnio edytowany przez Eileen - 04-11-2007 o 12:24. Powód: Nie byłam pierwsza :(
Eileen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2007, 12:21   #4
Radix
CS Tibia.pl Team
 
Radix's Avatar
 
Data dołączenia: 11 12 2004
Lokacja: Forgotten Land

Posty: 622
Domyślny

@Eileen
Chyba jednak ktos Cie wyprzedzil -.^

@topic
Milo jest ogladac dla odmiany cos w olowku. Wiekszosc teraz to sygny i pixarty. W niektorych prackach musisz dopiescic cieniowanie, bo wydaja sie plaskie. Smok widze chyba z tutka, ale nie szkodzi - prawie kazdy tak zaczynal Szkoda tylko, ze jednak kierujesz sie bardziej w strone mangi. Jesli chodzi o sam link do deva - bardzo dobrze, ze postanowiles umiescic jednak troche prac. Suchy link w temacie bardziej by odpychal niz przyciagal. Po umieszczeniu tych prac jednak pokusilem sie o wejscie. Prace sa przyjemne dla oka. Czaszka i Lara IMO najladniejsze w tym topicu. Na devce podoba mi sie ten niedokonczony luk z ulica (?). Jako, ze mi nigdy nie wychodza budowle ;p Coz - rysuj dalej i jednak aktualizuj ten temat.
__________________

Pieśń II: Honor

Niech ktoś zawoła, że broda hańbą jest
A hańbą dla mnie będzie, go o głowę nie skrócić
Niech ktoś zwątpi w prawość mych braci,
Niech bogom swym dziękuje, jeśli kalectwem go tylko oszpecę,
Bo wstydem jest nie szanować
Tego co dla innych święte.
Słabością jest duma, jeśli
Honorem i szacunkiem w ryzach nie trzymana.
Rozważania tego, co mianem zabójcy okrzyknięty,
Który czuje, a los dla niego jedyny...
Radix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2007, 13:03   #5
KrEmAs KAc
Użytkownik Forum
 
KrEmAs KAc's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2005
Lokacja: Nowe Miasto Lubawskie 53° 25' N 19° 35' E
Wiek: 43

Posty: 1,215
Stan: Niegrający
Świat: ¶♪&#
Poziom: 666
Skille: ↕
Poziom mag.: §§
KrEmAs KAc ma numer GG 8372892
Domyślny

dwa słowa:
ZAJEBISTE ZAJEBISTE
KrEmAs KAc jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2007, 13:10   #6
9-NINE
Użytkownik Forum
 
9-NINE's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2006
Lokacja: Warschau

Posty: 337
9-NINE ma numer GG 3344964
Domyślny

Przedmówcy napisali już prawie wszystko, ja się wiec ogólnie z nimi zgodzę. Dodam jeszcze tylko ze dobrze ci wychodzą architektoniczne rzeczy, nie podoba mi się za to większość mangowych prac, szczególnie te robione tabletem. Ale to już moje gusta, generalnie to sa to fajne rysunki.
__________________
9-NINE jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2007, 13:25   #7
slayershadowbolt
Użytkownik Forum
 
slayershadowbolt's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2007
Lokacja: Zielona Gora

Posty: 37
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Astera
Poziom: 70
Skille: miliard
Domyślny

no,no masz talent! umieszczaj wiecej rysunkow, z checia bede ogladal
slayershadowbolt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2007, 13:32   #8
Arnisan
Użytkownik Forum
 
Arnisan's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2005

Posty: 420
Domyślny

szkoda, ze wiekszosc jest niedokonczona...ale poza manga to git. Abstrakcja mi sie podoba, ta kredkami akwarelowymi.
__________________
Arnisan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2007, 13:59   #9
Nelo
Użytkownik Forum
 
Nelo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2006
Lokacja: Iłża
Wiek: 34

Posty: 137
Świat: Już nie tibia
Domyślny thx.

Dziekuję, za komentarze.

Jak pisałem pracuje od roku, stąd widać różne techniki i style rysowania. Brak detali, wiąże sie z tym, że większość moich rysunków powstaje w granicach nie przekraczających 1h. dawno, dawno temu sporo czasu zajęło mi rysowanie samych kresek i kółek na kartkach (żeby wyćwiczyć rękę).

Tabletem polubiłem robić szybkie i proste graficzki, a ołówek służy mi jako narzędzie ćwiczeń, nie zaś jako przyrząd z pomocą którego powstają dzieła na ścianę

Tak, wiem. Mógłbym każdy rysunek obrobić w P'shopie ale po co?
Nie było by wtedy mazów, tzw. rozmyć które wiążą sie również z jakością skanu, jednak zajęło by mi to sporo wolnego czasu, który lubię poświęcić rożnym innym "zabawą".
osobiście uważam, że w moich pracach najbardziej brakuje profesjonalizmu, który wiąże sie z tym, że nie chodzę na żadne zajęcia i sposoby rysowania poznaje sam.

I jeśli chodzi o architektóurkę, to mam pare fajnych rysunków długopisem tylko jeszcze nie wrzuconych na skan.
Jeszcze raz dziękuję

A no i Blacko jest zajebisty. Z racji że ma już za sobą dobre 6 lat rysowania... może w 2013 roku uda mi sie walnąć coś, co dorówna chociażby jego pierwszemu rysunkowi.

Ostatnio edytowany przez Nelo - 04-11-2007 o 14:49. Powód: dopisek
Nelo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2007, 14:53   #10
Mateusz Majchrzyk
Użytkownik Forum
 
Mateusz Majchrzyk's Avatar
 
Data dołączenia: 22 04 2006

Posty: 136
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Hacked ;(
Świat: Askara
Domyślny

W sumie to nie mam po co sie rozpisywac bo moje zdanie na temat tych prac znasz ^.^''

Wiesz rysowanie rysowaniem ale do matury przygotowywac bys sie zaczol a nie zajmowal sie pierdolami ;p

A tak btw to nie tylko tymoteusz gra w tibie na OTS'ach tylko ty tez i nie umiesz sie do tego przyznac ;p

I wpadlem na fajny pomysl zebys porobil fotki tyvh rysunkow z lawek w szkole ;p

A tak w ogole to sux i tyle ;p

Pzdro. Majo ;p


Ps. to ,,Elo ziomki" bylo zajebiste, jak to zobaczylem to malo z krzesla nie spadlem ;p
Mateusz Majchrzyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2007, 15:02   #11
Nelo
Użytkownik Forum
 
Nelo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2006
Lokacja: Iłża
Wiek: 34

Posty: 137
Świat: Już nie tibia
Domyślny

Na ots'ach nawalam zeby sie odstresowac. Wbije na jakis ots pare dni w miesiącu i zabije dziennie mase noobów. To dobre jak sie nei ma czasu na normalną tibię.
No i w sumie fajnie jest od czasu do czasu polatać w full shaman outficie
Nelo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2007, 18:05   #12
Extermis
Użytkownik Forum
 
Extermis's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2006
Wiek: 33

Posty: 207
Stan: Niegrający
Domyślny

nie no niczego sobie cos dla odmiany. wiekszosc prac fajnie sie zapowiada maja pare mankamentow ktore sa jednak malo wazne, tyle ze sa tez neidokonczone a to juz gorzej...
manga jest do bani =s
za to moim zdaniem laka woo-doo teo shamana jest switna ^^
no i pierwszy kadr komiksu ktorynei powstal zapowiada sie ciekawie.
z tego na Da fajnei wyglada robot, temple i krypta niezle sie zapowiedzialy ale widac ze cierpliwoscia nie grzeszysz ^^
jeszcze "magia" wyglada fajnei ale tylko w wielkosci takije jak w galerii bo jak sie powiekszy to juz troche inaczej jest ;s ale daje rade ;]
ogolem milo ze ktos pokazal cos wiecj jak pixele i sygnatury...

BTW. manga to nie "bajeczki"

Ostatnio edytowany przez Extermis - 05-11-2007 o 00:46.
Extermis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2007, 23:31   #13
Drakon
Użytkownik Forum
 
Drakon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2006
Lokacja: Taka ławeczka za monopollowym
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,544
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Wszedzie
Drakon ma numer GG 3812510 Drakon ma login Tlenu drakon91@o2.pl
Domyślny

Na rysowaniu to ja sie za bardzo nie znam, ale jak dla mnie bomba
widać że to twoje prace, a nie poskładane z różnych fajnych gdzieś widzianych, naprawde cenie takich ludzi, mam nadxzieje że jeszcze coś nam pokażesz
__________________
99% dzieci neo uważa, że teksty podobne temu są fajne. Jeśli też tak uważasz, to masz ze sobą wielki problem... ^^


100 Anni Inter!!

Ostatni Odcinek Tibia Turnaments 2
Tibia Turnaments - Fake Story
Ukończony
Mni spis treści:
Str.1, Str.3, Str.4, Str.5, Str.5, Str.6, Str.7

Mój Deviant
Drakon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2007, 00:29   #14
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

Cytuj:
(manga-te chińskie bajeczki, pokemon, dragonball itp)
Za ten tekst jedna trzecia forum będzie chciała cię zabić .


@Ontopic
Śliczne rysunki, ale ten aniołek to mi się BARDZO nie podoba...
__________________
Pisał to:
ichos
Michoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2007, 02:23   #15
Nelo
Użytkownik Forum
 
Nelo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2006
Lokacja: Iłża
Wiek: 34

Posty: 137
Świat: Już nie tibia
Domyślny Nowy rys.

Dodalem nowy rys. rycerz - tech. tablet
Oczywiscie, znajduje sie na pierwszej stronie
Nelo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2007, 10:26   #16
Arnisan
Użytkownik Forum
 
Arnisan's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2005

Posty: 420
Domyślny

Proponuje zrobic cos calkowicie skończonego. Rys spoko, tylko glowa jakas kanciasta.
__________________
Arnisan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2007, 01:47   #17
Nelo
Użytkownik Forum
 
Nelo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2006
Lokacja: Iłża
Wiek: 34

Posty: 137
Świat: Już nie tibia
Domyślny

Dodaje nowe prace. (fingerboarda i gitare)
Nelo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2007, 15:49   #18
Eileen
Użytkownik Forum
 
Eileen's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 692
Stan: Niegrający
Eileen ma numer GG 3600907
Domyślny

Pfff... Nawet nikt nie skomentował. Po prostu żal. Pracki fajne, za dobre jak na to forum Wogóle masz talent, skoro mówisz, że nigdzie nie ćwiczysz. Ja wogóle się ostatnio zapuściłam, więc patrząc na moje pracki czuję się conajmniej zdołowana

Czy ty już wbiłeś na forum MTA? Trzeba iść ich trochu pod edukować.

BTW. Jaki masz tablet i jak ustawiłeś współpracę tabletu z PSem? Ja ciągle nie mogę sprawić, aby mój PS wyczuwał siłę nacisku na tablet. Wiem, ze w jakimś starym, dziwnym programie graficznym to mi działało, a w PSie za diabła nie mogę ustawić. A najwygodniej jest mi się bawić tabletem w PSie
Bo mi zawsze wszystkie ołówki kradną harcerze, grafit mi się łamie... A do tabletu to tylko jedno piórko i koniec.

Pozdrowionka
Eileen Blue Rose
__________________
Wystarczy chcieć...


Ukryty tekst:
Hihihihi...Eleiwein aberztop, yba jówt sipdop łyb ynni żin eiktsyszw. Yzcratsyw, yb oklyt inzcliein og lieimuzorz... ^^
Eileen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2007, 16:50   #19
Nelo
Użytkownik Forum
 
Nelo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2006
Lokacja: Iłża
Wiek: 34

Posty: 137
Świat: Już nie tibia
Domyślny

tablet mam dosc kitny... (bo pentagram) duzo ludzi nie poleca.
Aczkolwiek nie mam ku niemu narazie zastrzezen. Z photoshopem wspolpracuje mi bez problemu... i od poczatku dzialala mi sila nacisku bez zazutów. Byc moze twój problem tkwi ze sterownikami... albo wadą piórka. Jak oddawalem tablet na gwarancje to wlasnie z winy piórka... problem byl w tym, ze przerywal (tak jakby na moment nie dochodzil sygnal).


dane tech:
wymiary: 310x350x9mm
obszar aktywny: 203x152 mm
Max. wysokos odczytu: 8 mm
Liczba poziomow nacisku: 512 -- nic wielkiego... ale wystarczajacego
Dokladnosc: 0,42mm
podlaczenie: port USB
Sterowniki zgrywalem z plytki dolaczonej do urzadzenia.

Lubie zabawe w photoshopie bo uwazam ze jest najlepszym programem do tworzenia grafiki komputerowej, choc teraz uzywam moze jakies kilka % jego mozliwosci.

A tabletem lubie rysowac bo odrazu rysunki sa na kompie. Nie mam skanera i zeby cos wrzucic musze isc na pol dnia do znajomego (wtedy skanuje kilkanascie rys za jednym razem).

Co do MTA, to wybaczcie ale nie zaszyce was tam swoją obecnoscia ze wzgledu na brak czasu... ? Nie chce sie angazowac w kolejne "forum" , "str. www" która mialbym zobowiazanie codziennie odwiedzac xd

Ostatnio edytowany przez Nelo - 15-11-2007 o 17:34.
Nelo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2007, 17:34   #20
Nelo
Użytkownik Forum
 
Nelo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2006
Lokacja: Iłża
Wiek: 34

Posty: 137
Świat: Już nie tibia
Domyślny

Zaczolem sie zastanawiac nad tym problemem... zauwazylem, ze jak podlaczysz tablet w momencie kiedy photoshop jest juz uruchomiony sila nacisku nie dziala... wtedy nalezy zrestartowac program. Bynamniej u mnie tak jest. Nalezy najpierw podlaczyc talet do kompa... a potem odpalic program.
Nelo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:31.


Powered by vBulletin 3