Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 05-02-2009, 19:11   #201
Barbar
Użytkownik Forum
 
Barbar's Avatar
 
Data dołączenia: 20 12 2008

Posty: 208
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Azura
Poziom: 69
Skille: 23/29
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Luker's Pokaż post
Mamy kolejny post od kochanego Boterka...
Boli cie to że on boci? Bot zawsze wygra, może expi wolniej od człowieka ale programik nie musi iść zjeść, napić się ^^
Jak ktos mowi że wygra z botem, może i wygra na krótki czas bo wkońcu odpuści ;P

@down
no cusz ;<
__________________


Ukryty tekst:

\o/

Ostatnio edytowany przez Barbar - 05-02-2009 o 19:14.
Barbar jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-02-2009, 19:13   #202
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Był dobry temat do dyskusji, ale musiało się zlecieć "Rookgaardowe grono" i obniżyć poziom.
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline  
stary 05-02-2009, 19:41   #203
gracz1892
Użytkownik forum
 
gracz1892's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2009

Posty: 7
Domyślny

To akurat nie my obniżamy poziom...
gracz1892 jest offline  
stary 05-02-2009, 20:11   #204
Kaver13
Użytkownik Forum
 
Kaver13's Avatar
 
Data dołączenia: 20 01 2007
Lokacja: Pomorze
Wiek: 30

Posty: 208
Stan: Na Emeryturze
Imię: Kaver Pall
Profesja: Paladin
Świat: Candia
Poziom: 107
Skille: 94/74
Poziom mag.: 19
Domyślny

W mojej subiektywnej opini 90% + 20 lvl'ow rook stayerow boci, wiec popieram usuniecie.
Kaver13 jest offline  
stary 05-02-2009, 20:29   #205
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marcin24 Pokaż post
Był dobry temat do dyskusji, ale musiało się zlecieć "Rookgaardowe grono" i obniżyć poziom.
"Rookgaardowe grono" dobre określenie, poziomu który oni reprezentują już się nie da chyba bardziej obniżyć i powoli całe to forum takiego poziomu nabiera.

W sumie to nawet śmiesznie się czyta ich argumentacje, te błędy ortograficzne, których by nie popełniła nawet upośledzona wykastrowana małpa (zaraz się odezwą ci z "zaświadczeniem" o dysortografii, jakby nie mogli firefoxa zainstalować) i te kłótnie na poziomie piątoklasisty.

Barbar za krótki miałeś ten ban? Z chęcią zaraportuje raz jeszcze twoje głupoty. Kiedy w końcu zastosujesz się do swoich podpisów i przestaniesz trollić dzieciaku? Teraz jeszcze popierasz boty, ciekawe ile tym razem dni bana dostaniesz.

Cytuj:
To akurat nie my obniżamy poziom...
Heh jak dobrze wiedział o kogo chodzi...


@TOPIC
Było już powiedziane, nikogo nie usuną, temat na tibia.com nie mówi o usuwaniu Rookstayerów, ale do tego potrzeba znajomości angielskiego i arcytrudnej umiejętności czytania ze zrozumieniem. To wszystko są spekulacje.
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline  
stary 05-02-2009, 21:07   #206
Barbar
Użytkownik Forum
 
Barbar's Avatar
 
Data dołączenia: 20 12 2008

Posty: 208
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Azura
Poziom: 69
Skille: 23/29
Domyślny

Powiedzialem tylko że z botem sie nie wygra
Reportuj do woli, jak dostane bana to nic się nie stane, następny "Jerry" sie znalazł..Powiem ci że twój nick bardzo kojarzy się z tym kim jesteś ^^

@down
Jestem tu od 2003ciego z tym że dopiero niedawno założyłem konto, to co o nim sądze to moja i tylko moja sprawa więc ki ci do tego.
Mowisz jakby on sam nie umiał się obronić ^^

@2down
A wiemy co to ironia ?;<
Wiedziałem że jak nie napiszę IRONIA wielkimi wołami to takie bystrzachy nie zakumają ....

@3down
A myślisz że Klocek nie mógł np. sharować? To że nie ma dowodów nie znaczy że tak nie jest
Nikt z nas nie jest święty..
__________________


Ukryty tekst:

\o/

Ostatnio edytowany przez Barbar - 05-02-2009 o 22:46.
Barbar jest offline  
stary 05-02-2009, 21:18   #207
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Barbar Pokaż post
Powiedzialem tylko że z botem sie nie wygra
Reportuj do woli, jak dostane bana to nic się nie stane, następny "Jerry" sie znalazł..Powiem ci że twój nick bardzo kojarzy się z tym kim jestes ^^
Licz się ze słowami, bo widać nowy tu jesteś. Lepiej poprzeglądaj sobie posty Pana Klocka i weź pod uwagę to co napisałeś.
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline  
stary 05-02-2009, 21:23   #208
Diablo91
Użytkownik Forum
 
Diablo91's Avatar
 
Data dołączenia: 21 10 2008
Lokacja: Habbite a thais...
Wiek: 32

Posty: 155
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Domyślny

Cytuj:
no cusz ;<
Takiej formy jeszcze nie czytałem/słyszałem

@Pan Klocek

I tu się z tobą zgadzam, prędzej nauczę mojego psa śpiewać "Jozin z Bazin" na dwa głosy niż co po niektórych interpretacji tekstów na tibia.com (wiem, wiem na tibia.com piszą po "ingliszu" o zgrozo).

@topic:

Moim skromnym zdaniem temat to pomówienie. Nigdzie Cipsoft nie pisał że mają zamiar "wywalić na zbity pysk" rookstaylerów, to wszystko jak to powiedział Klocek to są spekulacje.
__________________
Cytuj:
Temat skasowany przez Tompior
Powód: The Neverending Story...
"Poglądy są jak dupa, każdy jakieś ma, ale po co od razu pokazywać..."
"Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze".
"Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy".

A. Sapkowski
_______
Hail ! ;>

Ostatnio edytowany przez Diablo91 - 05-02-2009 o 21:30.
Diablo91 jest offline  
stary 05-02-2009, 21:59   #209
Res Khmer
Undead
 
Res Khmer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2006
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 36

Posty: 181
Imię: Unn Recca
Profesja: Rookstayer
Świat: Elysia
Poziom: 41
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marcin24 Pokaż post
Był dobry temat do dyskusji, ale musiało się zlecieć "Rookgaardowe grono" i obniżyć poziom.
Temat był naprawdę dobry ale autor tegoż tematu zepsuł wszystko wprowadzając w błąd, pisząc: Usunąć rookstayerów? Co Wy na to?. Wielu wyraziło swoją opinię na ten temat bazując na samej treści tego co zobaczyli na podforum, bo uznali, że samo pytanie zwalnia ich z czytania poprzednich postów. I niestety stało się to co zwykle, wystarczy że temat ma powyżej 2 stron i każdy pisze co mu ślina na język przyniesie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Crunsher Pokaż post
ja myslę (JA!!!!) żeby usunąć tylko botterów. . .
Jak widać CipSoft nad tym pracuje, a o efektach można było się przekonać choćby ostatnio, kiedy to zbanowano prawie 5000 kont. Wśród nich było kilku rookstayerów. Przykłady? Darq de Rook, Unfailing Warrior, Rook Lulo. Może w końcu skuszą się na propozycję by botterów usuwać gdy tylko zostanie złapany na gorącym uczynku.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez gracz1892 Pokaż post
Istnieją, istnieją. Kiedyś mi taki pomógł i ja też staram się taki być... Nie wszyscy to boty niektórzy grają normalnie
Sorry, nie są mi potrzebne badania przeprowadzane przez GUSy, CBOSy etc. aby wiedzieć że prawdziwi Rookstayerz'y wyginęli. Owszem ostały się nieliczne okazy, ale to tylko wyjątki od reguły. Szkoda również, że nie można mi przypiąć odznaki Prawdziwy Rookstayer, bo swoje nabroiłem. Panie Klocku szacun.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Prezydent_czuwa Pokaż post
popieram, rookstayerzy śmierdzą tlenkiem czadu i bocą
Nie chodzi mi już o to w jaki sposób ów użytkownik próbuje zwrócić na siebie uwagę. Wytłumaczył mu już komuś że nie ma czegoś takiego jak tlenek czadu? A nawet jakby uznać to za pomyłkę ten tlenek z tym czadem, to mój drogi czad to taki cichy zabójca, taki gaz który jest bezwonny.

Cytuj:
[...]to wszystko jak to powiedział Klocek to spekulacje.
Wszystko co dzieje się na tym podforum to jedna wielka spekulacja. Spekulują nad usunięciem rookstayerów choć w oryginalnym temacie nic o usuwaniu nie ma. Spekulują na temat Sword Of Fury, ghoula, mino maga... Ale nic z tego konkretnego nie wychodzi. Nic a nic. I nic nie wyjdzie, bo cała ta hałastra wszystko chciałaby mieć podane na talerzu.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez gracz1892 Pokaż post
a tak wogóle skończmy temat
Zgadza się pora zakończyć tą farsę.


Tak, żeby nie było, że odbiegam od tematu, wątpię by CipSoft ograniczył dotychczasowe prawa jakie posiadają rookstayerzy. Niewątpliwie jestem za likwidacją graczy już po pierwszym banie, zmniejszeniem staminy i wieloma mniej radykalnymi aniżeli usuwanie technikami walki z nieuczciwymi graczami.

pzdr
Res Khmer

Ostatnio edytowany przez Res Khmer - 05-02-2009 o 23:35.
Res Khmer jest offline  
stary 06-02-2009, 15:15   #210
Ambaro
Zbanowany
 
Data dołączenia: 24 08 2008

Posty: 107
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kawalerzysta Pokaż post
Ale są rookstayerzy, którzy nie botują. Taki Sunrise, który wbijał swój lvl x lat. I on też ma ponieść karę bo inni ludzie botują? Na ile to jest fair względem takich jak on? A jak kiedyś w stosunku do Ciebie zastosuje ktoś grupową odpowiedzialność? Do obalenia powyższego toku myślenia nie trzeba się nawet specjalnie wysilać.
A na ile fer jest trapowanie i okradanie graczy probojacych wyjsc na maina??
Robimy postac i chcemy szybko opuscic rooka, ale jak mamy to zrobic jak prawie na kazdym respie siedza po 2 osoby z 20+ lvlem i do tego stoja na bocie??
Ambaro jest offline  
stary 06-02-2009, 15:17   #211
DK-LOG.911
Użytkownik Forum
 
DK-LOG.911's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2008
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 1

Posty: 482
Stan: Na Emeryturze
DK-LOG.911 ma numer GG 9863330 DK-LOG.911 ma login Tlenu gfos@tlen.pl
Strzałka

nie kazdy tak robi... ja expie jedynie na orkach i minosach (czasem se na trolle pojde)
DK-LOG.911 jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:23.


Powered by vBulletin 3