Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 09-06-2006, 11:01   #1
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny Pogromcy Mitów - Minotaur na Górce

Witam wszystkich serdecznie.
Wczoraj późnym wieczorem, moi przyjaciele i ja, postanowiliśmy obalić ten od wieków krążący mit o Mino on the Hill ( Minotaur na Górce).

Treść Mitu:
Jeśli zabijesz w pojedynkę minotaura na górce, gołymi rękoma to wypadnie ci z niego klucz do pokoju z mino magiem/pokoju Toma, albo w ogóle cos istotnego dla qesta ze spike swordem.


Przygotowania do bicia Minosa:
- Wytrenowałem fist fighting do 25 skilla. I tu mamy tez kolejny mit. Otóż niektórzy twierdza że wystarczy 20 skill żeby zabić minosa. Na 20 skillu to ty go możesz jedyne pogłaskać .
- 35 rybek powinno wystarczyć (tak wtedy myślałem)
- plecak life fluidów

O godzinie 22:50 razem z przyjacielem Ali Runewalker’em zbliżyliśmy się do górki z minosem. Podrzucił 6 boxów a ja wdrapałem się na Górę i zacząłem zapasy z minosem. Po pierwszych 15 minutach sytuacja wyglądała mniej więcej tak Pan Klocek zadął: 2 obrażenia, minotaur zadał: 180 obrażeń. Ludzie zaczęli wątpić w to czy w ogóle nam się to uda, ale skoro zacząłem postanowiłem to skończyć. No i skończyłem……

MIT OBALONY – BUSTED!!!

Minotaur miał przy sobie 5gp i axe w worku.

Ogólnie walka trwała 1h i 50 min.
Zużyłem 70 life fluidów. (Przyjaciele musieli mi donosić bo inaczej bym nei dal rady!!!)
A to ile obrażeń dostałem, skorzystałem z programu Xadam’a.
********************* LogDmg Calculator ***********************
************ Version 0.5 beta programmed by Xadam *************


************************* STATISTICS **************************
Creature's name Damage :: Hits ::Max hit
1. a minotaur 4030:: 792:: 22
Total damage inflicted: 4030
Maximum damage inflicted: 4030 by a minotaur
Maximum hit inflicted: 22 by a minotaur


Wnioski:
Potrzebujesz 25 skilla jesli chcesz zabic minosa (i to po 2 godzinach)
Minos nie zostawia nic specjalnego.
Plecak life fluidów nie wystarczy zeby zabic mino z fista na skillu 25.


Dla niedowierzajacych, o to sa linki do zdjeć:
http://i26.photobucket.com/albums/c1...0Hill/dead.jpg
http://i26.photobucket.com/albums/c1...oonthehill.jpg
http://i26.photobucket.com/albums/c1...l/yellowhp.jpg

Przy tym wszystkim bylo duzo swiadkow. Towarzyszyli mi przez caly czas trwania questa i byli to bardzo znani ludzie z servera Titania.
Szczegolne podziekowania dla:
Xellos Dreamweaver - za dostarczenie life fluidow i wsparcie
Ali Runewalker - za boxy i wsparcie
Kuzyn Klocek - za life fluidy i wsparcie
Bucol Klocek - za life fluidy i wsparcie
Rookslayer Roxar - za wsparcie
Melissana Rosenthall - za wsparcie i naglosnienie sprawy na Game Chat

Jesli ktos nadal nie bedziie dowierzal, prosze zapytac Xellos Dreamweaver'a , jest on senior tutorem na Titani i to najlepszym jaki moze byc. Jest znany nie tylko na Titani wiec mysle ze jest on wiarygodnym swiadkiem.


Do moderatorow:
Zdaje sobie sprawe ze temat byl wielokrotnie poruszany, ale nigdy nie bylo na to dowodow, a mit ciagle krazy. Dlatego tez zalozylem ten temat, aby w koncu ludzie zobaczyli ze to tylko bajka. Bede bardzo wdzieczny za nie kasowanie tego tematu. Ewentualnie mozna go zamknac jak zacznie sie dluzyc.
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri



Ostatnio edytowany przez Pan Klocek - 09-06-2006 o 13:07.
Pan Klocek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-06-2006, 11:43   #2
Sir Prymas
Użytkownik Forum
 
Sir Prymas's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 37

Posty: 54
Sir Prymas ma numer GG 4196266
Domyślny

Na początku gratuluję za wytrwałość w nabijaniu Fista no i w tym całym przedsięwzięciu z minosem gdzie walka trwała prawie 2 h . Może wreszcie niektórzy przestaną opowiadać bajki i sami w nie wierzyć bo to jest po prostu szerzenie ciemnoty na rooku. Osobiście to od wieków w to nie wierzyłem jak i w inne bajki, no ale większa część społeczeństwa w tibi wierzy prawie we wszystko.

Gratuluje i Pozdrawiam
__________________
Bloodbrother to Jari Evil Demon

"SZUKAJ" prawdę ci powie!!!
Sir Prymas jest offline  
stary 09-06-2006, 12:19   #3
Anonim13
Użytkownik forum
 
Anonim13's Avatar
 
Data dołączenia: 16 03 2006

Posty: 5
Imię: Narvest
Świat: Thoria
Anonim13 ma numer GG 5500181
Domyślny

@Up Wiele ludzi wierzy w mity na rooku ale w zabicie z fista mino na górce chyba mało kto wierzył?

@Topic Gz za obalenie niewłaściwego mitu z dowodami w 100% gratuluje wytrfałości w skillowaniu, i przy okazji dowiedziałem się iż skill w fiscie sie wogule nie opłaca gdyż przeciętny rookstayer zabija mino w statch 9 lvl skille sword 17 shield 19 z 0-1-2 lf.
Anonim13 jest offline  
stary 09-06-2006, 12:59   #4
Vantage
Użytkownik Forum
 
Vantage's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2006
Lokacja: Rybnik
Wiek: 35

Posty: 166
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Gratuluje Klocku przede wszystkim wytrwałości, jednak mit był już obalany (np. przeze mnie ), jednak również nic ciekawego nie wyleciało. No chyba, że rzeczą ciekawą nazwiemy Plate Shielda.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Anoinim13
@Up Wiele ludzi wierzy w mity na rooku ale w zabicie z fista mino na górce chyba mało kto wierzył?
To właśnie dziki temu, że ktoś *wierzy* mit może żyć.

@Down
Czy Ty akceptujesz przecinki ","; kropki ".", wielkie litery "W,A,H,K..."???
A nie sooory. Zaakceptowales chyba trzy kropki i jakiś przecinek...
__________________
Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.
William Shakespeare

Ostatnio edytowany przez Vantage - 09-06-2006 o 19:19.
Vantage jest offline  
stary 09-06-2006, 17:36   #5
Monere
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 12 2005

Posty: 34
Imię: Monere
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Inferna
Poziom: 12
Skille: 20/19
Domyślny ale skapa

mi się wydawało, że jestem największym miciarze w tibi ale jednak nie. ty jesteś większym pirwsze słysze o tym micie poza tym level 1 nie potzrebowałby 70 lfów no może trzoszke przesadzam na pewno nie ma nic takiego z kluczem lub czymś innym bo wiele razy zabile tego minosa sam i wile razy tam zużyłem 5 lfów mam 11 level na rooku i wystarczy mi 5 lfów. Chociaż muszę przyznać, że na zwykłego mino w podZiemiach idzie mi 3 lfy to jest dziwne troszke ale nie uważam żeby było to związane ze spike swordem albo mino magiem albo ghoulem poza tym dp mino maga sie dochodzi tylko z paccem jesli ten mit jest prawdą a wydaje mi się że tak kopiemy pickiem nad maze of fury i wlazimy po prostu tak mi sie wydaje ze to prawda i tam jest albo labirynt do maina i z t5amtąd bots of ww albo na końcu jest 10 minosów i boots of waterwalking wracamy i idziemy po spike tam sie nagle ziemia zapada i wpadamy do mino maga potem teleporter i teleportuje nas do ogni i jak użyjem tego teleportera to ognie na zawsZe gasną zabieramy spike sw bo wyspa nam powoli znika i tyle
__________________
I w końcu rookgaard zapanuje nad całym światem tibii. W końcu zbierze nas się tak dużo, że podołamy wszystkim przeszkodom. Stoczy się wielka bitwa rooku z mainem. Będzie dużo przelanej krwi. Wszyscy, którzy zdecydują się walczy w imię rooku zostaną nagrodzeni. To oni będą mieli wieczną chwałę. Walczyc z jedną ze stron będą również stwory rooku. ROOKSTAYERZY BĘDĄ JAK ŻOŁNIERZE Z WESTERPLATTE. W KOŃCU ODZYSKAJĄ ,,NIEPODLEGŁOŚC".
KONTRA
ROOK VS. main
Monere jest offline  
stary 09-06-2006, 21:00   #6
Dark Alphadron
Użytkownik Forum
 
Dark Alphadron's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Lokacja: Dark Dimension - Plains of Shadows
Wiek: 33

Posty: 942
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Gildia: Patrz nick.
Świat: Antica
Poziom: N/A
Skille: Zmienne
Poziom mag.: ..
Domyślny

@up
KOLEŚ!! PIEPRZYSZ GŁUPOTY JAK... no, wieważne kto. Po pierwsze: Maze of Fury BYŁO JUŻ PICKOWANE setki razy. Wiadomy skutek. Po drugie: istnieje takie coś jak znaki interpunkcyjne (np. kropka, przecinek, dwukropek), duże litery (chyba wiesz co to jest?) a przede wszystkim MÓZG i INTELIGENCJA. Zacznij ich używać. To żeTY pierwszy raz o tym micie słyszysz to nie znaczy że dopiero teraz się pojawił. Poza tym to nie Pan Klocek go wymyślił. Wyjdź, przeproś że tu kiedykolwiek byłeś i nie wracaj.
@Pan Klocek
BIG GRATZ. Nareszcie ktoś obalił ten cholerny mit.
@anonim13
No nawet nie wiesz ilu w to wierzyło...
//EDIT//
@2down
Go to hell and never come back... poszukaj mózgu, przeproś, wyjdź, nie wracaj.
__________________

Wkurzyłem, pochwaliłem, obraziłem kumpla? Podoba/nie podoba Ci się coś we mnie/moim avatarze/stylu pisania itp? Wyraź to TU, wstawiając mi notę.
----(\_/)
<=(x.x)=|-o - Stop zającom w podpisach!
--- (> <)

Ostatnio edytowany przez Dark Alphadron - 10-06-2006 o 18:12.
Dark Alphadron jest offline  
stary 09-06-2006, 21:49   #7
Kajt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 10 2005
Lokacja: Lubań
Wiek: 34

Posty: 77
Stan: Na emeryturze
Kajt ma numer GG 4921629
Domyślny

Klocek w koncu ktos obalił teze i dał fakty ss etc i dobrze tak trzuymaj tak to wg mnie powinoo wyglondac bo puste slowa mało dają.
__________________
rookstayer[hacked], kniht[hacked], sorc[hacked], resztę charów oddałem.
Kajt jest offline  
stary 10-06-2006, 18:01   #8
THC1983
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 01 2006

Posty: 21
Domyślny ahUAHuahUAHua

Po 1 gratz ale nie wiem poco sie tak meczyłes z tym minosem haua jak bym wiedziałła jak sie zdjecia wkleja albo filmik to bym Ci pokazała ze nie ty 1 zabiłes minosa z fista i 170 LF to lekka przesada ahuaHAUUh OK ale wierze Ci papapaap ########

*(&*^&%^$%#%^&*(*)** !!!!!!
THC1983 jest offline  
stary 10-06-2006, 21:17   #9
Zylkolak
Użytkownik Forum
 
Zylkolak's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2006

Posty: 134
Domyślny

Piep**ycie glupoty ze mit zostal obalony, daje dowod ^.^

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Klocek
Treść Mitu:
Jeśli zabijesz w pojedynkę minotaura na górce, gołymi rękoma to wypadnie ci z niego klucz do pokoju z mino magiem/pokoju Toma, albo w ogóle cos istotnego dla qesta ze spike swordem.
Tak to prawda golymi rekoma(liczba mnoga) a ty miales nalozonego shielda wiec nie mozna uznac ze mit jest obalony;p

A tak na serioto respect z powodu ze chcialo ci sie te 2 godziny sleczec nad nim xd
__________________
Zylkolak jest offline  
stary 10-06-2006, 23:37   #10
Max121
Zbanowany
 
Max121's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2006
Lokacja: Daaaaaleko....
Wiek: 30

Posty: 550
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Lucera
Poziom: 10
Skille: 18/18
Poziom mag.: Bd
Max121 ma numer GG 1064581 Max121 ma login Tlenu max11-93@tlen.pl
Domyślny

Przedewszystkim wielkie gz za skill i wytrwałość oraz za obalenie mitu.
Prosimy o więcej "Myth Busters'ów"
Max121 jest offline  
stary 11-06-2006, 08:14   #11
Vantage
Użytkownik Forum
 
Vantage's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2006
Lokacja: Rybnik
Wiek: 35

Posty: 166
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Cytuj:
Tak to prawda golymi rekoma(liczba mnoga) a ty miales nalozonego shielda wiec nie mozna uznac ze mit jest obalony;p
Zainspirowaleś mnie . Tylko jestem ciekawe ile lfów musze szykować...
1.000? 2.000? 10.000? No to zaś 60 k pójdzie w długą.

Klocek, doradź coś, jak się do tego przygotować?
__________________
Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.
William Shakespeare

Ostatnio edytowany przez Vantage - 11-06-2006 o 08:17.
Vantage jest offline  
stary 12-06-2006, 12:45   #12
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vantage
Zainspirowaleś mnie . Tylko jestem ciekawe ile lfów musze szykować...
1.000? 2.000? 10.000? No to zaś 60 k pójdzie w długą.

Klocek, doradź coś, jak się do tego przygotować?
bez tarczy?? omg!!! no na moim skuillu weglug programu Xadama dostalem 4030 damage od minosa (w sumie) no to bez tarczy trzeba liczyc ze bedzie tego z trzy razy wiecej. No nie wiem, ale mysle ze tak z 25-30 plecakow life fluidow i9 fist fighting na 27-28. Kurde przeciez to by wygladalo jak anihilator!!! Mnie tez to zainspirowalo zabieram sie do zbierania funduszy i trenowania fista
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline  
stary 12-06-2006, 15:24   #13
Kajt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 10 2005
Lokacja: Lubań
Wiek: 34

Posty: 77
Stan: Na emeryturze
Kajt ma numer GG 4921629
Domyślny

Oj klocek wy macie cos z głow.ą jacy napaleni bez kitu. Nie mówie nie, ale to jest mega przedsięwzięcie.
__________________
rookstayer[hacked], kniht[hacked], sorc[hacked], resztę charów oddałem.
Kajt jest offline  
stary 12-06-2006, 17:21   #14
Vantage
Użytkownik Forum
 
Vantage's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2006
Lokacja: Rybnik
Wiek: 35

Posty: 166
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Tu już nie chodzi o jakiś wyimaginowany klucz do czego kolwiek, lecz o sam fakt dokonania czegoś takiego . W sumie nie musi to byc aż tak straszne.
Powiedz mi, jak wygląda trening fista na rooku? Nigdy nie trenowalem fista, mimo iż mam 24-ty skill tej umiejętności. Macohistyczne to jest?

EDIT
To ja już się zajmę walką fistem z minosem wogóle bez EQ . To bedzie jazda . A plecaki z fluidami będą leżeć plackiem na ziemi. Albo klocuś to zrobi? (Oczywiście cały czas mówimy o minosie na górce)

Ważne jest to, aby wszystkie sloty (miejsca na itemki) były puste, nawet bez BP czy torcha.

Tylko wizja hitów po 30 i uhaniu się za każdym uderzeniem wyzwala we mnie mieszane uczucia :/ . Tego mój 20-sto depowy budżet może nie wytrzymać mimo całego swego majestatu .
__________________
Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.
William Shakespeare

Ostatnio edytowany przez Vantage - 12-06-2006 o 23:53.
Vantage jest offline  
stary 12-06-2006, 17:51   #15
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vantage
Tu już nie chodzi o jakiś wyimaginowany klucz do czego kolwiek, lecz o sam fakt dokonania czegoś takiego . W sumie nie musi to byc aż tak straszne.
Powiedz mi, jak wygląda trening fista na rooku? Nigdy nie trenowalem fista, mimo iż mam 24-ty skill tej umiejętności. Macohistyczne to jest?
No jak masz pacc to nie jest tak zle. Ja bije orki kolo goblin temple, tam w tych boksach. Jak zabijam jedne to przenosze sie do tych po przeciwnej stronie w tym czasie tamte poprzednie nadazaja sie respic ot i cala technika Ale na facc to juz nie wiem, trzeba miec duuuuuzo cierpliwosci do noobow i smarkaczy.... skill nie leci tak wolno jak sword i mysle ze da sie go wyrobic na 27....


@Kajt
Tak jak powiedzial Vantage, tu nei chodzi o to ze wypadnie cos z niego. Przeciez jak bilem go z wczesniej to tez wiedzialem ze nic to nei da, tu chodzi o dokonanie czegos co inni uwazaja za niemozliwe
Wiesz, slawa, renoma i takei tam. My bohaterowie uwielbiamy byc w centrum uwagi
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline  
stary 12-06-2006, 22:06   #16
Ciufcia
Użytkownik Forum
 
Ciufcia's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2006
Lokacja: KrainaNibyNiby

Posty: 252
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Skille: 26 fist
Domyślny

Przedewszystkim gratz dla Pana Klocka za wytrenowanie 25 skilla
fist fightingu i za to, że chciało Ci się bić tego minosa przez 2 godziny.

P.S. Ile trenowałeś te 25 fista?
__________________







Ostatnio edytowany przez Ciufcia - 25-01-2009 o 18:02.
Ciufcia jest offline  
stary 13-06-2006, 20:20   #17
Zylkolak
Użytkownik Forum
 
Zylkolak's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2006

Posty: 134
Domyślny

A ja jestem masta tylko ja to zauwazylem;p Bez eq to zycze wam powodzenia xd
Kasy troche zejdzie ale warto to teraz czekamy ktory z was pierwszy dokona tego bez eq czekam na film

@Kajt
A czym innym taki rookslayer moze sobie urozmaicic gre robia jakasa i chca sprubowac swojich sil.
__________________
Zylkolak jest offline  
stary 13-06-2006, 22:59   #18
Ciufcia
Użytkownik Forum
 
Ciufcia's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2006
Lokacja: KrainaNibyNiby

Posty: 252
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Skille: 26 fist
Domyślny ;)

@Vantage

Powiem Ci, że to wcale nie jest taki zły pomysl na solo bez żadnej części eq (także bez bp itd.)
Już trzymam za Ciebie kciuki i życzę powodzenia...
Ciekawe ile by Ci zeszło lf...
A tak na serio: spróbujcie zsolować tego minosa bez tarczy i broni.
Ciekawe czy da to jakiś efekt.
__________________







Ostatnio edytowany przez Ciufcia - 25-01-2009 o 18:03.
Ciufcia jest offline  
stary 16-06-2006, 14:49   #19
Aynahanir
Użytkownik Forum
 
Aynahanir's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2006

Posty: 162
Stan: Aktywny gracz
Imię: Aynahanir
Profesja: Sorcerer
Poziom: 39
Poziom mag.: 45
Domyślny

wielkie gratulacje. 2 godziny tłuc się z minotaurem bez żadnej broni i liczyć że ktoś ci przyniesie dużo life fluidów tylko żeby udowodnić że dieta minotaura obejmuje tylko topory
P.S. Pogromcy Mitów to mój ulubiony program . czekam na więcej historii, może kiedyś będę pomagał je rozwiązywać...
(przynajmniej już wiem żeby nie zaczynać z minotaurami jeśli się nie ma broni )
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez www.translate.pl
Tłumaczenie: SPRITE
N M KRASNOLUDEK
wtf? po fante ide...
Aynahanir jest offline  
stary 17-06-2006, 00:10   #20
Buc
Użytkownik Forum
 
Buc's Avatar
 
Data dołączenia: 16 04 2005
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 31

Posty: 30
Stan: Na Emeryturze
Imię: Andy Bucol
Profesja: Elite Knight
Świat: Titania
Poziom: 87
Skille: 85/82
Poziom mag.: 7
Buc ma numer GG 2670497
Król

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Monere
mi się wydawało, że jestem największym miciarze w tibi ale jednak nie. ty jesteś większym pirwsze słysze o tym micie poza tym level 1 nie potzrebowałby 70 lfów no może trzoszke przesadzam na pewno nie ma nic takiego z kluczem lub czymś innym bo wiele razy zabile tego minosa sam i wile razy tam zużyłem 5 lfów mam 11 level na rooku i wystarczy mi 5 lfów. Chociaż muszę przyznać, że na zwykłego mino w podZiemiach idzie mi 3 lfy to jest dziwne troszke ale nie uważam żeby było to związane ze spike swordem albo mino magiem albo ghoulem poza tym dp mino maga sie dochodzi tylko z paccem jesli ten mit jest prawdą a wydaje mi się że tak kopiemy pickiem nad maze of fury i wlazimy po prostu tak mi sie wydaje ze to prawda i tam jest albo labirynt do maina i z t5amtąd bots of ww albo na końcu jest 10 minosów i boots of waterwalking wracamy i idziemy po spike tam sie nagle ziemia zapada i wpadamy do mino maga potem teleporter i teleportuje nas do ogni i jak użyjem tego teleportera to ognie na zawsZe gasną zabieramy spike sw bo wyspa nam powoli znika i tyle
1. Ej no! Nie smiejcie sie z niego, chlopak chcial nas mocno rozbawic a Wy mu tutaj dymy robicie, bo ja osobiscie jak to czytalem to sie smialem przez lzy (lzy lecialy bo nie sadzilem ze sa jeszcze w swiecie Tibi tak malo inteligentne osoby (jezeli obrazam to sorry ale staram sie byc szczery) i osoby ktore potrafia plesc takie glupoty jak juz wiekszosc zauwazyla)). Ale pomysl z wyspa mnie dobil... wyspa znika, "armagiedon" wszyscy umrzemy a jak sie nie ewakuujesz to wpadasz do wody i jak masz malo swiming to toniesz a jak nie to mozesz plynac na maina... Heh teoria na wypasie nie ma co :/ o znakach interpunkcyjnych nie bede wspominal, juz dosc mu nawrzucaliscie

2. Szkoda Klocu ze nie moglem do konca zostac ale pierwszego hita za 2 widzialem no coz pozostaje mi tylko pogratulowac i czekac na kolejne wielkie obalanie nOObish teorii

Lece spac bo mam goni cU
__________________
Buc jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:01.


Powered by vBulletin 3