Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-05-2010, 20:40   #1
Andrew
Użytkownik Forum
 
Andrew's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2004
Wiek: 34

Posty: 469
Stan: Na Emeryturze
Andrew ma numer GG 6485757
Domyślny Czy Tibia upada

Zauważyłem, że ostatnio ogólna aktywność tibijska jest mniejsza. Czy macie podobne odczucia. Czy to już koniec ery Tibii?
__________________

Najlepsze ogólno-tematyczne forum pod słońcem - sprawdź czy jesteś hardkorem!
Andrew jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-05-2010, 20:57   #2
Tibijczyk222
Użytkownik Forum
 
Tibijczyk222's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 546
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ery tibii nigdy nie było,a liczba graczy spada od dobrych 3-4 lat.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
wiec czemu jest w języku Polskim a w nazwie po kropce jest .pl ?
żydowska była by po hebrajsku (czy jaki oni tam maja) a po kropce było by .żydy , .jude czy coś tam.
Tibijczyk222 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2010, 21:55   #3
Dupca
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 07 2009

Posty: 333
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Po tym jak CipSoft zaczął usuwać boty widać dopiero teraz jak dużą cześć stanowili oni wśród graczy a po za tym niecelne upy, zły balans profesji i efekt jest jaki jest.
Dupca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2010, 01:40   #4
malyjanek
Użytkownik Forum
 
malyjanek's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2005

Posty: 575
Profesja: Royal Paladin
Gildia: exclusive
Świat: Magera
Poziom: 129
Skille: 95/72
Poziom mag.: 21
Domyślny

Tibia umiera już kilka lat.Ja jako jej zagorzały fan tak to odczuwam.Transfer postaci dobił te gre doszczetnie.Gdzie te rpg itp? Cipsoft powinien zmienic nazwe na CASHsoft.
malyjanek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2010, 12:51   #5
Shivek
CS Tibia.pl Team
 
Shivek's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2007
Lokacja: Gdynia

Posty: 1,017
Stan: Niegrający
Imię: Nie
Gildia: graj
Świat: w
Poziom: ten
Skille: syf
Poziom mag.: !!
Shivek ma numer GG 1086148
Domyślny

Kiedyś przyjemność dawała mi grafika tibijska, zwiedzanie miast... Teraz liczy się tylko exp, itemy, PACC...
Z MMORPG robią głupią nawalankę i tyle.
__________________
Z13 - Oddział tibijskich GM'ów
-------------------------

-------------------------
Rzehój
Ukryty tekst:
tekst przymiotnik lub rzeczownik określający niespecjalnie inteligentną osobę. Rzechóje zazwyczaj zawalają forum głupimi pytaniami i/lub głupimi odpowiedziami.
Shivek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2010, 13:37   #6
Sidis
Użytkownik Forum
 
Sidis's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2009

Posty: 252
Domyślny

Wcześniej też było tylko expienie, questy i wojny, ale było w międzyczasie z kim pogadać.
__________________
Cytuj:
gdzie jest napisane ze trzeba pisac po polsku ja moze mam swoj jezyk i tak pisze! (nawet jesli rozni sie jednym slowem od waszego)
Ileż można znaleźć wytłumaczeń na brak słownika w domu
Sidis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2010, 17:25   #7
Brtek00
Użytkownik Forum
 
Brtek00's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2007
Lokacja: Sanok

Posty: 230
Stan: Na Emeryturze
Imię: Szugar
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: ??
Świat: Secura
Poziom: ??
Skille: ??
Poziom mag.: ??
Brtek00 ma numer GG 340747
Domyślny

Owszem tibia upada ale bardzo powoli jak cos cipsoft bedzie wprowadzal updejty takie jak np ten co bedzie albo ten co byl ze dodadza 2 questy 3 potwory i kawalek mapki to za jakis 10 lat moze mniej mozemy sie spodziewac ze albo tibia upadnie albo calkiem sie zmieni mam nadzieje ze to drugie
__________________
Błąd jest przywilejem filozofów, tylko glupcy nie mylą się nigdy.
— Sokrates
Brtek00 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-05-2010, 13:37   #8
Bubusiek
Użytkownik Forum
 
Bubusiek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 07 2005
Lokacja: doesn't really matter, does it?
Wiek: 31

Posty: 236
Stan: Usunięty
Imię: :cool:
Profesja: Elite Knight
Gildia: THUMBSUP
Świat: Antica
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez malyjanek Pokaż post
Tibia umiera już kilka lat.Ja jako jej zagorzały fan tak to odczuwam.Transfer postaci dobił te gre doszczetnie.Gdzie te rpg itp? Cipsoft powinien zmienic nazwe na CASHsoft.
A to właśnie miało największy wpływ z tych wszystkich dodatków by sprzedać postać i skończyć w to grać.

Rok temu kiedy jeszcze grałem wieczorami było 800 ludzi spokojnie, dzisiaj nie umie dojść do 400.

Kto wie, może jeszcze się odbije od dna.. Nie żebym tu był to zobaczyć
__________________
____________
21:03 Patrycja: Czy ktos hce cos kupic???? bo muj brat byl na hauncie messeg me tylko polacy
Bubusiek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2010, 19:43   #9
Pacek
Użytkownik Forum
 
Pacek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 37

Posty: 603
Stan: Niegrający
Imię: Pacek man
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Julera
Domyślny

Tibia umiera bo ma znacznie mniej do zaoferowania niż inne MMORPG to nie te czasy żeby gra która ma słabą grafike i zerowe możliwości rozwoju postaci odnosiła sukcesy.
W latach 2002-2005 gdy internet był wolnawy a komputery słabiutkie a rozgrywki online nieśmiało podbijały serca garczy Tibia miała bardzo mało alternatyw. Klient ważył tyle co nic, transfer potrzebny do gry bez wiekszych lagów też był zabawny wiec ludzie grali. Obecnie gdy do dyspozycji są gry takie jak WOW czy Lineage ludzie odchodzą od gier takich jak Tibia.
Poza tym od kilku lat Tibia jest synonimem miejsca spotkan kretynów, kto gra w tibie jest wyśmiewany w środowisku.
Niestety czasy gdy po godzinie 15 było 90tys online mineły bezpowrotnie a gra jest na równi pochyłej. Utrzymanie serwerów niedlugo zapewne przestanie się opławac. CipSoft winien się rozglądac za nowym projektem lub dociągnąc ten do momęty gdy zacznie generowac straty i go przerwac.
__________________
"Czemu nas tam nie ma gdzie za darmo wszystko dają...."

"płoń płoń płoń parlamęcie niech spali cię ogień na historii zakręcie"

Pacek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2010, 01:19   #10
krrystian
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 06 2010

Posty: 4
Domyślny

to co napisal pan up ogolnie jest prawda jednakze....

aktualnie jest kryzys gier MMORPG.

po 1

gry takie jak tibia, conquer, silkroad, i wiele innych po kilku a nawet kilkunastu latach wprowadzaja coraz to nowsze - lecz niestety przewaznie gorsze usprawnienia ktore maja zapewnic im wieksze zyski. odbija sie to na ilosci graczy.

po 2

drugim waznym problemem jest to ze w internecie jest teraz bardzo duza ilosc gier, do koloru do wyboru, gorsze czy lepsze, za "bardziej" darmo lub za mniej "darmo", i ciezko jest sie przebic jakies nowej grze. wiekszosc najbardziej znanych gier MMORPG istenieje juz od kilku ladnych lat.

Starsze pokolenie graczy, tych ktorzy znaja sie juz na rzeczy, odchodzi od starych gier typu tibia, a na nowe nie zwraca uwagi - bo juz ma dosc.

nowe pokolenie graczy, jeszcze jest za mlode, nie prezetntuje ani wysokich umiejetnosci gry, ani mozliwosci finansowych i kulturowych, i potrzeba kilku lat zanim oni beda mogli wybrac swoje gry swiadomie.

i tu tibia duzo traci, bo nie przyciaga niczym atrakcyjnym, a to co bylo jej najwieksza zaleta - ogromna komunikatowynosc graczy miedzy soba, zanika, z racji ciaglego darzenia do bicia lvl, oraz masy, a wrecz legionow, niemyslacych jeszcze zbyt racjonalnie 12-14 latkow , z ktorymi ni jak moze skontaktowac sie starszy gracz.

Podsumowujac,
Liczba osob grajacych w tibie spadla, lecz nie jest to zaden wyjatek. w wielu grach sie tak dzieje i aktualnie firmy powinny skupic sie na promocji swoich produktu, przyciagnieciu nowych ludzi, bo starych juz sie nie da zatrzymac
krrystian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2010, 09:09   #11
Felux
Użytkownik Forum
 
Felux's Avatar
 
Data dołączenia: 07 09 2006
Lokacja: Kamion
Wiek: 33

Posty: 157
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Głównym powodem są lepsze komputery, szybsze łącza itd itd, ogólnie postęp techniczny oraz z dnia na dzien wzrastająca konkurencja na rynku gier.
Jak na te czasy i tak tibia może się chwalić dobrym wynikiem aktywności graczy, mam nadzieje że nie będą tworzone nowe światy, a tibia ~7.4 co najwyżej jako nowy server byłby duużym magnesem na przyciągnięcie starszych graczy
Felux jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2010, 14:43   #12
AnArAki
Użytkownik Forum
 
AnArAki's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2006
Lokacja: Peterborough
Wiek: 31

Posty: 189
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
AnArAki ma numer GG 3532964
Domyślny

+ boty sa banowane w poteznych ilosciach, dlatego tez jest coraz mniej ludzi
__________________
AnArAki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2010, 14:41   #13
Bloordy
Użytkownik forum
 
Bloordy's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2010

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bloordy
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Domyślny

Masz racje, Tibia to juz nie to co kiedys. Tez mam takie uczucie ze duzo mniej ludzi teraz gra, i wlasnie przez to grac sie nie chce. Co do klimatu, CipSoft go popsul 3 lata temu. Czasami jak mi sie chce zagrac w Tibie to se wejde, pochodze ale bardzo szybko mi sie odechciewa, tez tak macie? Mysle ze Tibia byla super tak do grudnia 2007 (wtedy wprowadzili nowe zywioly, zjebali sd/exori/exori gran, itp...). Szkoda ze Tibia juz nie jest taka jak kiedys, naprawde szkoda
Bloordy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-06-2010, 00:19   #14
Dragostino
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 06 2008
Lokacja: KrK

Posty: 128
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Arcania
Poziom: 188
Skille: Slabe
Domyślny

CipSoft nie potrafi znaleźć dobrych pomysłów na coraz to "lepsze" update . Ja skończyłem grać gdy wprowadzili Yalahar , jak widać nie żałuję , bo z każdym update pograsza się klimat gry , coraz więcej "dzieci" w nią gra - przeważnie tylko dla szpanu (lvl'owego) , a odchodzą prawdziwi gracze.
Dragostino jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-06-2010, 07:14   #15
King Mati
Użytkownik Forum
 
King Mati's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2006
Lokacja: United States
Wiek: 34

Posty: 434
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 94
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloordy Pokaż post
Czasami jak mi sie chce zagrac w Tibie to se wejde, pochodze ale bardzo szybko mi sie odechciewa, tez tak macie?
Jeszcze nie dawno tez tak mialem, a teraz nawet na ta chwile nie chce mi sie wchodzic, bo wczesniej jeszcze bylo z kim porozmawiac...

nie ma co tibia juz dawno stracila swoj "urok" a dlaczego to wystarczy przeczytac posty innych
__________________



Nie zaznaczaj tego tekstu !!
King Mati jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-06-2010, 13:32   #16
Pirate Cutthroats
Użytkownik Forum
 
Pirate Cutthroats's Avatar
 
Data dołączenia: 05 08 2006
Wiek: 34

Posty: 386
Stan: Niegrający
Świat: Real life
Domyślny

Tibia umiera już od kilka lat - w momencie gdy zaczęło się tworzyć wiele serwerów Non-Pvp ludzie zaczęli botować na masową skalę kilkoma kashmakerami na raz. Co prawda kiedyś też były boty (uhmakerzy) ale takie botki stojące pod depo i mające 11 lvl nikomu nie przeszkadzały a boty na 50-60lvl bijące potwory odpowiednie dla max 20 poziomu to lekka przesada. Ani nic nie zyskasz, ani się nie pobawisz, co najwyżej pokręcisz się po jednej jaskini by za chwilę przejść do drugiej i ujrzeć kolejnego bottera.

Druga sprawa: kultura graczy, w Tibii jest jej coraz mniej, ze względu na spory udział graczy w wieku do 15 lat głównie z Polski i Brazylii. Jakoś nie zauważyłem kretyńskich, przemądrzałym i noobowskich graczy z takich państw jak USA czy Szwecja. Większość graczy nie dba w ogóle o to by szanować innych, zwłaszcza wysoko poziomowych graczy tylko zasłania się dużo silniejszymi kolegami, których tak naprawdę często nie ma (serwery PvP). Nie wspominam już o Non-PvP gdzie respektowanie kolejki do huntu w jakiejś miejscówce to naprawdę rzadkość...

Kolejna sprawa: złożoność rozgrywki...kiedyś na początku XXI wieku, a więc w czasach gdy Tibia i Ultima Online rządziły w świecie MMORPG Tibia była wystarczająco rozwinięta grą by zachęcić graczy do gry, było wiele instantów do zwiedzenia, monsterów do ubicia, były skille, które rozwijały się w baaardzo wolnym tempie i były questy, które w późniejszym czasie straciły swój klimat "dzięki" takim stronom jak tibia-wiki. Teraz tak na dobrą sprawę to wszystko co było na początku zostało...i nie ma nic więcej. A tymczasem w innych grach MMORPG opcji zabawy jest wiele więcej niż w Tibii - i to między innymi przemawia za tamtymi produkcjami.

Grafika i dźwięk: dźwięku w Tibii nigdy nie było, i raczej nie będzie. Może to i dobrze bo zamiast tego można odpalić Winampa czy innego odtwarzacza muzyki. W innych MMORPGach ta muzyka jest i bądź co bądź przyczynia się do tego, że czujemy klimat gry, nawet gdyby były tylko zlepkiem sampli skleconych w FL Studio 7. Grafika w Tibii była od początku no powiedzmy unikatowa i może nawet na początku do sukcesy gry się przyczyniła, z czasem gracze zaczęli narzekać na grafę w 2D, podczas gdy wszystkie inne gry MMO miały już 3D. C$ zaczął więc tworzyć grafikę w Tibii coraz bardziej cukierkową dodając masę jaskrawych kolorów, światełek i innych "graficznych dupereli", które tak na dobrą sprawę zaburzyły klimat Tibii powodując odpływ setek graczy.

Konkluzja z tego taka, że Tibia była niegdyś dobrą grą, z unikalnym klimatem i grafiką, gdzie by być kimś trzeba było poświęcić kupę czasu i wiele nerwów. Teraz po kilku latach od największego boomu na Tibię, produkcja C$ nie dorasta do pięt innym MMORPGom bo jest po prostu staromodną produkcją na siłę utrzymywaną przed twórców, tylko dla pieniędzy. Serwery powinny zostać zamknięte już dawno temu, gdy fala botów zaczęła zalewać Tibię, a klimat gry zaczął być na siłę odpicowywany by dorównać innym grom.


PS: nie gram od kilku miesięcy.
__________________
Cytuj:
Gugo Blood [47]: twoja stara pije wode po pierogach
Cytuj:
Coconut Almighty [20]: this game is for young old and prehistoricals
Pirate Cutthroats jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-06-2010, 16:49   #17
Shivek
CS Tibia.pl Team
 
Shivek's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2007
Lokacja: Gdynia

Posty: 1,017
Stan: Niegrający
Imię: Nie
Gildia: graj
Świat: w
Poziom: ten
Skille: syf
Poziom mag.: !!
Shivek ma numer GG 1086148
Domyślny

Cytuj:
PS: nie gram od kilku miesięcy.
Wow, a ja od dwóch lat.
__________________
Z13 - Oddział tibijskich GM'ów
-------------------------

-------------------------
Rzehój
Ukryty tekst:
tekst przymiotnik lub rzeczownik określający niespecjalnie inteligentną osobę. Rzechóje zazwyczaj zawalają forum głupimi pytaniami i/lub głupimi odpowiedziami.
Shivek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-06-2010, 23:56   #18
Bloordy
Użytkownik forum
 
Bloordy's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2010

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bloordy
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pirate Cutthroats Pokaż post
Druga sprawa: kultura graczy, w Tibii jest jej coraz mniej, ze względu na spory udział graczy w wieku do 15 lat głównie z Polski i Brazylii. Jakoś nie zauważyłem kretyńskich, przemądrzałym i noobowskich graczy z takich państw jak USA czy Szwecja. Większość graczy nie dba w ogóle o to by szanować innych, zwłaszcza wysoko poziomowych graczy tylko zasłania się dużo silniejszymi kolegami, których tak naprawdę często nie ma (serwery PvP). Nie wspominam już o Non-PvP gdzie respektowanie kolejki do huntu w jakiejś miejscówce to naprawdę rzadkość...
Nie oszukujmy sie, to My (Polacy) psujemy ta gre. Znalesc normalnego polaka ktore Cie nie wyzwie to jest CUD. Na szczescie sa fajne gry w ktorych sa normalni Polacy z ktorymi mozna normalnie porozmawiac, na przyklad w WoWie. Bo w Tibii zaprzyjaznisz sie z kims, i po roku Cie okradnie. Tak to jest, niektorzy wola jakies piksele od przyjazni. Ja sam kiedys okradlem mojego RL kumpla, i teraz bardzo tego zaluje. No ale coz, bylem mlody i glupi (Tibia mi namieszala w glowie).
Bloordy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2010, 01:03   #19
jackie0895
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 05 2010
Wiek: 28

Posty: 13
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Poziom: 45
Poziom mag.: 44
Domyślny hmm

Witam

Przeczytałem wszystkie powyższe posty i zauważyłem, że są jeszcze na tym świecie ludzie nie myślące o tibi typu (boty, wbijanie lvl).
Zgadzam się z moimi poprzednikami. Tą grę niszczą sami ludzi w nią grający (a szczególnie Polacy i Brazylijczycy), a nie w 100% cipsoft. Co prawda każdy upd ma swoje plusy i minusy, których nie jesteśmy w stanie zatrzymać. Możemy narzekać na to co cipy robią z tą grą, ale według mnie jak posiadasz prawdziwych przyjaciół w niej to nie rezygnujesz z niej bo "update sux" itp.
Pierwszy raz zagrałem w tibie w 2006 roku. Wtedy to było coś z 11 chłopaków z mojej klasy aż z 6-7 grało na tym samym serwie. A teraz jestem już w gimnazjum (z kompletnie innymi ludzmi) i jak ktoś się mnie zapyta w co gram to nie wiem dlaczego, ale głupio mi jest przyznać się, że gram w tibie. Dlaczego?? Sam nie mam zielonego pojęcia. Po prostu sądzę, że masa dzieci w wieku 10-15 lat popsuła klimat w niej. Teraz ciężko jest komuś zaufać. Każdy tylko myśli o tym jak by cię tu okraść. Tylko po co?? Dla kilku pixeli??
Wolę mieć kilku przyjaciół i gildie z prawdziwego zdarzenia, a nie więcej pixeli w banku czy w domku. Mam nadzieję, że tibia wyjdzie jeszcze na prostą. Lubię tibie jak ktoś chce niech się ze mnie śmieje. Mogę się w niej wyluzować, pogadać z kumplem(nie z rl) i przy tym posłuchać muzyki (btw. sądzę, żę jest to wielki plus tibi, że nie posiada dźwięku). Gram już 4 lata (z kilkoma większymi przerwami) i jakoś nie maniaczę po 10-15h, nie używam botów itp.

btw. Nie pojmuję używania botów. To jest jakby ktoś grał za nas, a tu chodzi przecież o tą zabawę co nie?? TAK ZABAWĘ, która ostatnimi latami zanika, a jej miejsce zajmuje wbijanie 200, 300, 400lvl i BOCENIE.
Botterzy niszczą tą grę!!!!

Pozdrawiam wszystkich prawdziwych graczy
jackie0895 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2010, 20:14   #20
Kuci_Ha
Użytkownik Forum
 
Kuci_Ha's Avatar
 
Data dołączenia: 12 03 2010
Lokacja: Gdynia
Wiek: 28

Posty: 34
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Zoran Aver
Profesja: Knight
Świat: Olympa
Poziom: 62
Skille: 67/67
Poziom mag.: 6
Kuci_Ha ma numer GG 11505071 Send a message via Skype™ to Kuci_Ha
Domyślny

Temat ma już 3 tygodnie, ale pozwolę sobie go odświeżyć.
Ja zacząłem grać w tibię dokładnie w Święta Bożego Narodzenia 2007 r. więc jestem stosunkowo młodym graczem.
Wówczas w tibię grało 6 osób z mojej klasy, wszyscy na celeście...
Od tibii odeszli w roku szkolnym 2007/2008, jedni do WoWa, inni do Metina2...
Długi czas w tibii było bardzo dużo dzieci 9-14 lat, którzy kradli, oszukiwali i prosili o itemy (choć nie zawsze).
Dziś to się zmienia, coraz częściej spotykam graczy 17-35 lat, którzy reprezentują sobą jakiś poziom kultury (choć nie zawsze), oczywiście nie mówię o takich serverach jak Harmonia, Guardia czy Secura, gdzie noobstwo nie zniknie nigdy.
Według mnie tibia, w roli kameralnej gry, która nie jest modna wśród gimnazjalistów jest lepsza, niż taka w 2008 roku.
Nie ma dziś takiej pazerności graczy, pamiętam jak wyszedłem moją pierwszą postacią na mainland.
Dostałem oferte wynajęcia pokoiku, przyszedłem, rozgościłem się...Ale w pewnym momencie właściciel mnie zamknął i kazał położyć na ziemie swoje eq (plate set), po czym on wyrzucił mnie, mój plate set straciłem, a złodziej miał 85 lvl...
Kuci_Ha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:23.


Powered by vBulletin 3