Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 12-06-2006, 23:02   #361
Perkun
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny wiecej rooka

jestes super
czyta sie bez oddechu
czekam na wiecej Twoich nowin
WEJSCIE DO MINO MAGA I ZDOBYCIE WIECEJ NIZ KATANA TO MOJE MARZENIE
jestem najprawdopodobniej najlepszym rokstayerem na solera
czekam na wskazowki
zabije mino maga

czekam na
9353546
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-06-2006, 00:11   #362
Bobofructo
Guest
 

Posty: n/a
Żarówka

A ja uwżam, ze ten cały SS to straaaaszna kiepaaa... -.-

@edit: (jak to mówią...)
Proszę mi tu pokazać ScreenShoota ze Spike swordem na Rooku. Tylko nie fake! A jak zobacze, to cofne swoja wypowiedź...

Ostatnio edytowany przez Bobofructo - 13-06-2006 o 00:13.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2006, 09:44   #363
Bialy_Aniol
Użytkownik forum
 
Bialy_Aniol's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2006

Posty: 24
Żarówka Helo!!!

Zakonczcie ten temat ludzie 0o
Niedlogo update -.- i bendol itemy nowe na rook nawet scale armor,
spike sworda juz sie nie da zdobyc Calol noc siedzialem przy tibia rook.
Prubowalem zabic minosa na skale i nic , zabilem go z 30 razy! i klucz nie wylatuje tzn. wiec juz spike sword nie mozna zrobic , 2 lata temu byl o mozna!!!!
Bialy_Aniol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2006, 10:21   #364
Dudus15
Zbanowany
 
Dudus15's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Wiek: 29

Posty: 176
Stan: Aktywny Gracz
Imię: majtki
Profesja: Rookstayer
Dudus15 ma numer GG 4474663 Send a message via Skype™ to Dudus15
Domyślny

Cytuj:
Helo!!!
Zakonczcie ten temat ludzie 0o
Niedlogo update -.- i bendol itemy nowe na rook nawet scale armor,
spike sworda juz sie nie da zdobyc Calol noc siedzialem przy tibia rook.
Prubowalem zabic minosa na skale i nic , zabilem go z 30 razy! i klucz nie wylatuje tzn. wiec juz spike sword nie mozna zrobic , 2 lata temu byl o mozna!!!!
A mi sie wydaje , ze zamiast rozwiazywac zagadki z rooka pojdz na dodatkowy polski -.-

@Topic
Hmm... niewiem co otym myslec , niektorzy mowia ze jest ss a niektorzy ze nie -.-
Dudus15 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2006, 10:58   #365
Dark Alphadron
Użytkownik Forum
 
Dark Alphadron's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Lokacja: Dark Dimension - Plains of Shadows
Wiek: 33

Posty: 942
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Gildia: Patrz nick.
Świat: Antica
Poziom: N/A
Skille: Zmienne
Poziom mag.: ..
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bialy_Aniol
Zakonczcie ten temat ludzie 0o
Niedlogo update -.- i bendol itemy nowe na rook nawet scale armor,
spike sworda juz sie nie da zdobyc Calol noc siedzialem przy tibia rook.
Prubowalem zabic minosa na skale i nic , zabilem go z 30 razy! i klucz nie wylatuje tzn. wiec juz spike sword nie mozna zrobic , 2 lata temu byl o mozna!!!!
Aleś wymyślił... Skąd to niby wiesz? masz pewność że CipSoft da te itemy na rook? Scale armor, lol, z tym nawet całe Mino Hell nic ci nie zrobi, co dopiero jeden minos... Spike Sworda może i da się zdobyć ale nikt nie wie jak. Mino na Skale (TM) nie musi być powiązany z Mino Mage, Mino Mage nie musi być powiązany ze Spike Swordem... Poza tym Knightmare wcale NIE mówił że drogi do SS nie ma, tylko że ludzie za daleko szukają (czytałem to gdzieś na tibia.pl). 2 lata temu dało się go zdoby tak samo jak i teraz (czyli nikt nie znał dorgi, choć była). Brass Armor Sunrise'a wcale NIE oznacza że MM był dostępny. Kiedyś to leciało ze zwykłego minosa. (tibia.pl)

Cytuj:
Ja t nic ni zaczolem , byl temat o spike sword , dalem skazowki male , no ale ze tu znalazl sie pan wiedzocy o tibia to ja nic nie poczne.
Uwazam ze ten temat powinien byc zamkniety,zbliza sie update,Bedziemy mogli juz niedlogo uzywac spike sword , dwarven shield i innych bajerow na rooku.Wiec poco ciognoc ten teamt to ja Dont know. : ance:
Dałeś bzdurne "skazówki" (Język Polski się kłania), Spike Sword będzie tak samo dostępny jak teraz, Dwarven shield prawdopodobnie w ogóle nie będzie (nie wiem skąd ty te pseudoinformacje bierzesz). Po co ciągnąć temat to ja też nie wiem. Prosiłem jednego z modów żeby zamknął (żeby nie było wątpliwości, jeszcze ZANIM zdążyłeś się do mnie odezwać), moją prośbę olał ciepłym moczem, mówiąc że "(...) istnieje opcja ignorowania tematów i użytkowników". Nie powiem KTÓRY. Sami się zapytajcie Modków (o ile was to obchodzi), jeżeli on będzie miał ochotę to wam powie.
__________________

Wkurzyłem, pochwaliłem, obraziłem kumpla? Podoba/nie podoba Ci się coś we mnie/moim avatarze/stylu pisania itp? Wyraź to TU, wstawiając mi notę.
----(\_/)
<=(x.x)=|-o - Stop zającom w podpisach!
--- (> <)
Dark Alphadron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2006, 19:06   #366
Bialy_Aniol
Użytkownik forum
 
Bialy_Aniol's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2006

Posty: 24
Domyślny Heloooooooo -.-

Nie jestem polakiem >.< i ucze sie polskiego od tak sobie >.< wiec czepcie sie

Ahaaaa i z kond wiem o tym wszysykim ?
Bylem w Test Server
I Dark Alphadronzaczynasz mnie wkur... Ty nigdy nie umiesz zamknoc Mor..y !!!! Mowie ci zebym gral tam gdzie ty to bym ci naje...

Ostatnio edytowany przez Bialy_Aniol - 13-06-2006 o 19:10.
Bialy_Aniol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2006, 19:54   #367
Helixaw
Użytkownik Forum
 
Helixaw's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 36

Posty: 636
Stan: Na Emeryturze
Imię: Polalunia
Świat: Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bialy_Aniol
Nie jestem polakiem >.< i ucze sie polskiego od tak sobie >.< wiec czepcie sie

Ahaaaa i z kond wiem o tym wszysykim ?
Bylem w Test Server
I Dark Alphadronzaczynasz mnie wkur... Ty nigdy nie umiesz zamknoc Mor..y !!!! Mowie ci zebym gral tam gdzie ty to bym ci naje...
to idz na to swoje http://forums.tibiabr.com/

Ostatnio edytowany przez Helixaw - 13-06-2006 o 19:55.
Helixaw jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2006, 20:04   #368
Bialy_Aniol
Użytkownik forum
 
Bialy_Aniol's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2006

Posty: 24
Problem eee!

Nie jest br noobku -.- z Belgi jestem -.-
Bialy_Aniol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2006, 20:08   #369
Dark Alphadron
Użytkownik Forum
 
Dark Alphadron's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Lokacja: Dark Dimension - Plains of Shadows
Wiek: 33

Posty: 942
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Gildia: Patrz nick.
Świat: Antica
Poziom: N/A
Skille: Zmienne
Poziom mag.: ..
Domyślny

LOL. Na test serverze to na rooku Orki Berserkery latały. Z informacjami z Test Servera s*******aj i się więcej nie pokazuj. Co do "nie jestem polakiem", to chyba najoryginalniejsze wytłumaczenie na analfabetyzm jakie kiedykolwiek widziałem. A jak chcesz to Welcome on Isara. Chodź i się przekonajmy kto komu nakopie. Nawet z tym twoim marnym levelikiem... Nawet gdybyś miał tam 99 elite knighta to gówno byś mi mógł zrobić. Z dwóch powodów:
1) Jestem Rookstayerem
2) Mam protektora o levelu przekraczającym 100. (na wypadek totalnej nerwicy)
To że cie wk***iam to nie nowość. Każdy inny debil czuje to samo. Mordę umiem zamknąć, ale tylko wtedy kiedy ktoś mówi SENSOWNIE, a nie pieprzy głupoty. Cya n00b.
//EDIT//
To była ironia pacanie. A skoro jesteś z Belgii to jakim cudem ksywy masz po polsku pisane?
__________________

Wkurzyłem, pochwaliłem, obraziłem kumpla? Podoba/nie podoba Ci się coś we mnie/moim avatarze/stylu pisania itp? Wyraź to TU, wstawiając mi notę.
----(\_/)
<=(x.x)=|-o - Stop zającom w podpisach!
--- (> <)
Dark Alphadron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2006, 21:15   #370
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Dark Alphadron daj juz spokoj. Madrzejszy musi ustapic bo glupi nigdy tego nei zrobi. To nie jest miejsce na klutnie. Ten temat i tak wyglada jak jeden wielki spam. Bialy-Aniol to typowy forumowy Troll, im wiecej go karmicie tym wiecej on czerpie z tego przyjemniosci, przestancie a sie wyniesie.

Mam dla ciebie rade aniol, lepiej zeby wszyscy mieli cie za durnia i debila niz zebys sie odzywal i nas w tym przekonaniu jeszcze utwierdzal. Wiec zamilknij juz belgu.....

edit
mialem nie komentowac ale nei moglem sie powstrzymac. Chodzi mi wypowiedz tego aniolka nizej. Jak przeczytalem to "ić grać" to o maly wlos nie wyplulem kawy na klawiature!! "ić" nie no to juz rekord.....
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri



Ostatnio edytowany przez Pan Klocek - 13-06-2006 o 21:54.
Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2006, 21:39   #371
Bialy_Aniol
Użytkownik forum
 
Bialy_Aniol's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2006

Posty: 24
Domyślny

Osz ty ku... Alfabvetyk to ty (vuile kut) Co wolisz zeby ktos inny odwalil za ciebie robote? to jest dla noobow , ale co tam ty jestes noobem . i Niemysl ze tylko 40 lvl to byla moja pierwsz postac mialem dozo postaci nawet 1 na 100+lvlu -.- i sam sie tu nie pokazu kutafonie jeden -.- ic grac w (rozbieranie lalek ) bo to tylko ci sie udaje -.-
Bialy_Aniol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-06-2006, 12:38   #372
Bialy_Aniol
Użytkownik forum
 
Bialy_Aniol's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2006

Posty: 24
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Klocek
Dark Alphadron daj juz spokoj. Madrzejszy musi ustapic bo glupi nigdy tego nei zrobi. To nie jest miejsce na klutnie. Ten temat i tak wyglada jak jeden wielki spam. Bialy-Aniol to typowy forumowy Troll, im wiecej go karmicie tym wiecej on czerpie z tego przyjemniosci, przestancie a sie wyniesie.

Mam dla ciebie rade aniol, lepiej zeby wszyscy mieli cie za durnia i debila niz zebys sie odzywal i nas w tym przekonaniu jeszcze utwierdzal. Wiec zamilknij juz belgu.....

edit
mialem nie komentowac ale nei moglem sie powstrzymac. Chodzi mi wypowiedz tego aniolka nizej. Jak przeczytalem to "ić grać" to o maly wlos nie wyplulem kawy na klawiature!! "ić" nie no to juz rekord.....

Pan Klocek nie przeginaj !!!!!!! Nikt cie nie prosil o zdanie a GUPI to ty jestes co w kur.. ueczpili sie mnie dalem koment ze spike sword a wy odrazu lecicie namnie jak krowy -.-
Bialy_Aniol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-06-2006, 13:41   #373
arcarae
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 06 2006
Lokacja: gdansk

Posty: 10
Stan: Aktywny gracz
Imię: Arcarae
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Astera/Ank
Poziom: 28
Skille: 22
Poziom mag.: 34
arcarae ma numer GG 6485759 Send a message via Skype™ to arcarae
Domyślny

aniol ty miales problemy w dziecinstwie albo masz je teraz i jest trudne? "gupi" nie no spoko, a takie pytanie odemnie, czemu "miales" tego 100+? i co sie z nim teraz stalo? pewnie cie hackneli i zrookowali -.- tak btw to watpie zeby dziecko wbilo level powyzej 40 wiec ... n/c i nic wiecej
arcarae jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-06-2006, 14:40   #374
Dark Alphadron
Użytkownik Forum
 
Dark Alphadron's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Lokacja: Dark Dimension - Plains of Shadows
Wiek: 33

Posty: 942
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Gildia: Patrz nick.
Świat: Antica
Poziom: N/A
Skille: Zmienne
Poziom mag.: ..
Domyślny

... po prostu ręce opadają. Co z tego że go nikt o zdanie nie prosił? Ciebie też nie. Ten koment o Spike'u był po prostu denny, dlatego się na ciebie rzuciliśmy. Co do 100+lvl - to najgłupsze wytłumaczenie jakie widziałem. Go to hell and never come back. My servant Satan waiting for you. (Tłumaczenie: Spieprzaj do piekła i nie wracaj. Szatan już tam czeka.(Tłumaczenie odrobinkę zmiękczone) Jeszcze inne tłumaczenie (takie które zrozumiesz): S*******AJ!).
Do wszystkich: Oświadczam wszem i wobec że Bialy-Aniol dostał się na moją listę ignorowanych i nie odpowiem na żaden jego post. Wszystkim polecam zrobić to samo. Niech s*******a.
__________________

Wkurzyłem, pochwaliłem, obraziłem kumpla? Podoba/nie podoba Ci się coś we mnie/moim avatarze/stylu pisania itp? Wyraź to TU, wstawiając mi notę.
----(\_/)
<=(x.x)=|-o - Stop zającom w podpisach!
--- (> <)
Dark Alphadron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-06-2006, 15:28   #375
IntoTheRain
Użytkownik Forum
 
IntoTheRain's Avatar
 
Data dołączenia: 24 11 2005
Lokacja: Xel'Naga
Wiek: 37

Posty: 38
Gildia: -
Świat: nova
Domyślny

Dark~ i reszta
...nie ruszajcie gowna jak smierdzi...

Bialy Aniol

"Ludz sie s****o, ze ktos cie tu slucha...slucha cie tylko noc...ale ona jest glucha"
"leave your lines at home and bring your skills to the battle"
s-ry nie korzystam z Polskich znakow.
Pozdrawiam NORMALNYCH graczy w Tibie i tych z Maina i z RookGardu

I nie sadz sie dzieciaku bo cie lirycznie zniszcze, odwal sie od chlopakow, a o 100 lvl mozesz pomarzyc w snach, mam dla ciebie wiecej beefu niz na ks. Rydzyka

Ostatnio edytowany przez IntoTheRain - 14-06-2006 o 15:59.
IntoTheRain jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-06-2006, 17:40   #376
Monere
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 12 2005

Posty: 34
Imię: Monere
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Inferna
Poziom: 12
Skille: 20/19
Domyślny

wiem że to głupie ale może o to biega tak sobie myślałem i myślałem i takie cos mi wpadlo do glowy ze mozna w takim rzie jesli magia je zamknela i magia je otworzy to te drzwi można sprobowac otworzyc runka dac use with i na drzwi albo to samo z lifefluidem
__________________
I w końcu rookgaard zapanuje nad całym światem tibii. W końcu zbierze nas się tak dużo, że podołamy wszystkim przeszkodom. Stoczy się wielka bitwa rooku z mainem. Będzie dużo przelanej krwi. Wszyscy, którzy zdecydują się walczy w imię rooku zostaną nagrodzeni. To oni będą mieli wieczną chwałę. Walczyc z jedną ze stron będą również stwory rooku. ROOKSTAYERZY BĘDĄ JAK ŻOŁNIERZE Z WESTERPLATTE. W KOŃCU ODZYSKAJĄ ,,NIEPODLEGŁOŚC".
KONTRA
ROOK VS. main
Monere jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-06-2006, 18:20   #377
Bialy_Aniol
Użytkownik forum
 
Bialy_Aniol's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2006

Posty: 24
Domyślny -.-

Mego 100+lvl sprzedalem bratowi i gralem z przerwol 4 letniol i znowu wrucilem , a teraz ja juz nic tu nie bede komentowac bo zal mi was -.-
Bialy_Aniol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-06-2006, 18:49   #378
Ozurtes
Użytkownik Forum
 
Ozurtes's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 31

Posty: 85
Stan: Niegrający
Wyślij wiadomość przez ICQ do Ozurtes Ozurtes ma numer GG 8890739 Adres Jabbera do Ozurtes Send a message via Skype™ to Ozurtes
Domyślny @up Analfabeta

Ty jesteś chyba naprawdę z innego kraju (albo innej planety) bo siedmiolatek robi mniej błędów niż ty -.-. Bratowi... Przerwol... rzygnę zaraz

@topic
Może przestaniecie się kłócić z takimi jak ten analfabeta tylko coś pomyślicie o Spike Swordzie, MM albo coś...
@edit
A jak z Belgii jesteś to napisz coś po Belgijsku.
@down
Dobra niby ci wieżę, ale to nie zmienia faktu, że słabo po Polsku piszesz xD A w ogóle po co się uczysz Polskiego? POLACY RULEZ!!!

Ostatnio edytowany przez Ozurtes - 14-06-2006 o 19:49.
Ozurtes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-06-2006, 19:22   #379
Bialy_Aniol
Użytkownik forum
 
Bialy_Aniol's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2006

Posty: 24
Dumny spoko :]

ozurtes przetlumacze to co napisales !
-----
Ty jesteś chyba naprawdę z innego kraju (albo innej planety) bo siedmiolatek robi mniej błędów niż ty -.-. Bratowi... Przerwol... rzygnę zaraz

@topic
Może przestaniecie się kłócić z takimi jak ten analfabeta tylko coś pomyślicie o Spike Swordzie, MM albo coś...
@edit
A jak z Belgii jesteś to napisz coś po Belgijsku.
-----
Je besnt denk ik echt van andere land ( of andere planeet) want zevenjarige maak wenig fouten zo als je -.-. broer...Heeft..ik overgeef

@topic
Kunnen julie stopen met ruzie maken zo als met die alfabet en den over die spike sword , MM of iets anders
@edit
Als je van Belgie bent zeg dan iets in Belgis.

Ostatnio edytowany przez Bialy_Aniol - 14-06-2006 o 19:24.
Bialy_Aniol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-06-2006, 21:29   #380
Miażdżacy królik
Guest
 

Posty: n/a
Cool

Przeczytalam caly temat skladający sie z 38str. Ja tez wierzę jak inni że bedzie się mogło zabic MM i mieć potem naj. broń na rooku, wierzę że uda wam sie rozwikłać jedną z największych zagadek tibii .

Kiedyś sobie gram w tibie a, tu nagle jakis gosciu biega po calym rooku i krzyczy 'MINOQUEST IS OPEN'a ja myslę idiota.

A ty Aniele nie badz szpan bo kazdy sobie moze gadac po niemiecku jak sie nauczy.POLECAM SŁOWNIK JĘZYKA POLSKIEGO!

Anonim , można mnie spotkać na chimerze.







Ostatnio edytowany przez Miażdżacy królik - 14-06-2006 o 22:09.
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 6 (zarejestrowanych: 0, gości: 6)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:26.


Powered by vBulletin 3