Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Fake'i

Notki

Fake'i Zdjęcia troche inne od normalnych... przerobione mniej lub bardziej. Tutaj je znajdziesz.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 20-05-2009, 20:50   #1
Glodek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 05 2009
Lokacja: Toruń

Posty: 47
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Brak
Świat: Refugia
Poziom: 61
Skille: 71/69
Poziom mag.: 5
Glodek ma numer GG 940910 Send a message via Skype™ to Glodek
Domyślny Wojna Zakonów

Witam =) Przedstawiam Fake pt.Wojna zakonów Nie będe sie rozpisywał, bo chyba nie ma po co ;] Komentujcie ;P

Spis Treści:
Prolog (1/4) Str. 1
Prolog (2/4) Str. 2
1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

31.

32.

Jak coś nie działa odświeżyć strone trzeba ;] To połowa prologa, druga jutro raczej ;]

Ostatnio edytowany przez Glodek - 28-05-2009 o 19:20.
Glodek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-05-2009, 21:20   #2
SpokoMala
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 03 2009
Lokacja: Świniowice

Posty: 108
Stan: Początkujący
Profesja: Paladin
Gildia: Brak ;(
Świat: Secura
Poziom: 46
Skille: 82/66
Poziom mag.: 17
Domyślny

Dobre Podobała mi się jego smutna historia. W pewnym momencie łezka mi sie w oku kręciła Fabuła ciekawaa, własne lokalizacje ;D 8,5/10 ! Rób dalej !
__________________
Dupa zmieniłem sie
SpokoMala jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-05-2009, 21:28   #3
Sezowaty
Użytkownik Forum
 
Sezowaty's Avatar
 
Data dołączenia: 16 12 2006
Lokacja: W mieszkaniu...
Wpisy bloga: 1

Posty: 506
Stan: Niegrający
Imię: Qozettos
Profesja: Knight
Poziom: 42
Sezowaty ma numer GG 6070154 Send a message via Skype™ to Sezowaty
Domyślny

No a więc tak...
- Za duży ten dom w porównaniu do postaci. Jak już powiększałeś coś, to mogłeś tak samo zrobić to z postaciami.
- Ten dom wydaje się taki pusty, kilka skrzynek, łóżko, no i wyjście z chaty przez pokój Alex'a ? O.o
- W wiosce dom na uboczu, a wydaje się jakby był w jakimś centrum. Czemu ? Kamienie wokół domu ? Raczej na wsi powinna być trawa i jakieś biedne pole czyż nie ?
- Nie podoba mi się ten tekst 'fak ju... fak ju... anarchia rulez ';s
- Nie podoba mi się wyciągnięta ręka Alex'a. Zbyt rozmyta ;s
+ Ten ostatni efekt wydaje się wuuuooooaaa, co nawet pasuje.
Ogólnie nie jest źle, lecz jak już powiększasz, to powiększaj już wszystko nawet postacie. Co do fabuły to się jeszcze wstrzymam.
__________________
Sezowaty jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-05-2009, 21:35   #4
Shadron
Użytkownik Forum
 
Shadron's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2009
Lokacja: Tarnów

Posty: 92
Domyślny

Trochę dziwnie wygląda ten chodnik w okół domu,ogólnie jest spoko.
Fabuła widać że się rozkręca więc poczekam z oceną... Ostatnia lokacja ładna!
Shadron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-05-2009, 21:44   #5
Mikes1
Użytkownik Forum
 
Mikes1's Avatar
 
Data dołączenia: 01 02 2008
Lokacja: Leszno

Posty: 426
Domyślny

Nie powtarzając tego co pisał sezu:
- okno wewnątrz domu? O.o
- ognie robione w ots me? o ile nie wszystko (nie wiem)

Fabuła jak na razie fajna tylko klimat psują niektóre teksty.
Dawaj dalej xd

Aaa i jeszcze jedno. Na 14 obrazku: "John uwolnił się od rodziców..."? Ten chłopak to chyba Alex nie?

Ostatnio edytowany przez Mikes1 - 20-05-2009 o 21:46.
Mikes1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-05-2009, 22:49   #6
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

bardzo mi sie podoba tylko moze poza tekstem "anarchia costam" kazdy wie ze w panstwie musi panowac porzadek a anarchie nalezy eliminowac (ale to juz moje zdanie)

fabula 9,5/10
wykonanie 8/10
rob dalij
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-05-2009, 23:47   #7
Glannath
Użytkownik Forum
 
Glannath's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2008
Lokacja: Winterfell

Posty: 285
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Nie czytałem, więc nie orientuje się jaka jest fabuła, ale patrząc chociażby na imiona i ogólny zarys, wydaje się słaba.
Graficznie poprawnie, ale nie zachwyca. Ogólnie patrząc na wykonanie mam wrażenie, że fake'owcy jakoś cofnęli się w rozwoju. Ostatnio jeden fake gorszy od drugiego.
Miejmy nadzieję, że trochę się to poprawi i może w odległej przyszłości coś z tego będzie.
__________________
[FakeStory] Gra o Tron
Glannath jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2009, 09:54   #8
Glodek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 05 2009
Lokacja: Toruń

Posty: 47
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Brak
Świat: Refugia
Poziom: 61
Skille: 71/69
Poziom mag.: 5
Glodek ma numer GG 940910 Send a message via Skype™ to Glodek
Domyślny

@Glannah To moj drugi fake ;] Imiona sa takie a nie inne bo nie mam zamiaru robic rekrutacji(brak sensu) wiec dalem pierwsze lepsze...

@Albertus On powiedzial tak nie wiedzac co znacza te slowa Chcial sie poprostu uwolnic i podlapal to od kumpli czy cos ;]

@Mikes1 Normalka z tym oknem... Ja też mam pare wewnątrz domu (pokoj moj i matki, kuchnia z salonem itp.) Miałem niestety kilka błędów takich jak właśnie zmiana imienia chłopca (raz sie napisało John, a raz Axel xD) wiec za to przepraszam ;]

@Shadron To takie miasteczko, mala wioska brukowana, dlatego jest "chodnik".

@Sezowaty Domek mi zrobil kolega (a raczej podsunal swoja prace) i wlasnie mu wyszedl za duzy :d Wiecej powiekszonych nie bedzie... Jakie centrum? Wioska nie musi byc odrazu pełna krów, wołów i trawy ;]To brukowana wioska ;] Kaput? Sory z tym textem, wiecej nie bedzie A co do reki robiłem na szybko ;] Dzieki

@SpokoMala Bardzo dziekuje ;]

Thx all;] Dzisiaj dam około 19 drugi part ;]
Glodek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2009, 13:37   #9
mikolaj99
Użytkownik Forum
 
mikolaj99's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2007
Lokacja: We Wszechświecie
Wiek: 24

Posty: 322
Stan: Niegrający
mikolaj99 ma numer GG 1574050 Send a message via Skype™ to mikolaj99
Domyślny

No więc:
Trudno to ocenić. To zawirowanie, powiedz mi co to za efekt? Dziwne... fabuły nie rozumiem, ich "dom" z tibii i powklejane nie twoje outfity.
7/10, bo jesteś nowy, ale może z tego wyjść całkiem niezły fake.

@down
2/10 = bardzo dobre? od kiedy?

Ostatnio edytowany przez mikolaj99 - 21-05-2009 o 14:58.
mikolaj99 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2009, 14:50   #10
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Bardzo dobre, 2/10
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.
Askaral jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2009, 20:36   #11
Glannath
Użytkownik Forum
 
Glannath's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2008
Lokacja: Winterfell

Posty: 285
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Glodek Pokaż post
@Glannah To moj drugi fake ;] Imiona sa takie a nie inne bo nie mam zamiaru robic rekrutacji(brak sensu) wiec dalem pierwsze lepsze...
No tak... Imiona dajesz pierwsze lepsze, lokacje dajesz pierwsze lepsze, fabułe dajesz pierwszą lepszą. Dlatego ja przestanę oglądać ten fake i obejrzę jakiś pierwszy lepszy - byle inny.

A co tyczy się brukowanej wioski, to historia, ani nawet fantasy czy SF, nie poznała takiego tworu jak brukowana wioska. A już na pewno nie istaniał nigdy kamienny rynek z centralnie ulokowanym domkiem jakiegoś prostaczka.

@down
Nie. To tak, jakbym obejrzał film, nie zwracając uwagi na to co się dzieje, ani na to, co się mówi. Po prostu widzę, jak ten fake wygląda i już to zniechęca do czytania tekstu.
I nie szukam dziury w całym, bo wg mnie taka lokacja jest delikatnie mówiąc nierealna.
A co do SF i fantasy, wygląda na to, że źle odebrałeś moje słowa. (I nie traktuj, proszę, mojej wypowiedzi jako ataku, jak ma w zwyczaju robić 75% użytkowników tego działu, kiedy ktoś chce z nimi normalnie dyskutować)
__________________
[FakeStory] Gra o Tron

Ostatnio edytowany przez Glannath - 21-05-2009 o 21:10.
Glannath jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2009, 20:39   #12
Kashek
Użytkownik Forum
 
Kashek's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2007
Lokacja: Białystok
Wpisy bloga: 9

Posty: 401
Stan: Na Emeryturze
Imię: (Rencista)
Kashek ma numer GG 406216 Kashek ma login Tlenu cornn@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Glannath Pokaż post

A co tyczy się brukowanej wioski, to historia, ani nawet fantasy czy SF, nie poznała takiego tworu jak brukowana wioska. A już na pewno nie istaniał nigdy kamienny rynek z centralnie ulokowanym domkiem jakiegoś prostaczka.
Kurde, a to pech. Chwila, czy w 14 wieku były książki SF? Były? Nie było! Ale ktoś zrobił pierwszą, nie?
Jak dla mnie szukasz dziury w całym, fake nie jest zły, a ty - jak sam napisałeś - nawet go nie przeczytałeś do końca. To tak, jakbyś powiedział o książce:
"Okładka mi się nie podoba, opis z tyłu książki też dupny. Pewnie jest do dupy."

@Up
Wytłumacz mi więc Twoje słowa?
I nie martw się (fragment o atakowaniu), staram się zachowywać się tak, abym kwalifikował się pod tą nie-szarą-masę.

Ostatnio edytowany przez Kashek - 21-05-2009 o 21:24.
Kashek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-05-2009, 15:08   #13
Glodek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 05 2009
Lokacja: Toruń

Posty: 47
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Brak
Świat: Refugia
Poziom: 61
Skille: 71/69
Poziom mag.: 5
Glodek ma numer GG 940910 Send a message via Skype™ to Glodek
Domyślny

Przepraszam za opóźnienia, lecz okazało się iż mam 2 próbne egzaminy i muszę sie pouczyć... Mam nadzieje że dam rade dodać 2 part... A Glennath - To twoje zdanie, nie chcesz nie czytaj bo to co powiedział Kashek
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kashek
a ty - jak sam napisałeś - nawet go nie przeczytałeś do końca. To tak, jakbyś powiedział o książce:
"Okładka mi się nie podoba, opis z tyłu książki też dupny. Pewnie jest do dupy."
wydaje mi sie że on ma racje ;] Jeżeli masz zamiar oglądać Fake'i to najpierw przeczytaj całość i proszę nie traktuj się jak "Faking Boga" (Faking od Fakowania i Fucking bo mnie to wqrza ;]) bo nim nie jesteś. Nie wnikam czy z ciebie specjalista czy nie bo żadnej twojej pracy nie czytałem ale jak napisałeś
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Glennath
Dlatego ja przestanę oglądać ten fake i obejrzę jakiś pierwszy lepszy - byle inny.
bye bye i nie wracaj, bo ten fake jest dla ludzi którzy czytają go by przeczytać poznać historie i twórczość innych a nie powiedzieć "Sory, nie fajne imiona i miejsce wiec jest do bani"... Nie chodzi mi o t że robie Fake'a dla komentarzy, jednak myślę iż takie komentarze nie mają sensu... Nie podoba się? Nie będziesz dalej czytał? To poco w ogóle się odzywasz? Dziękuje bardzo za komentarze i te pozytywne i negatywne, i jak powiedziałem postaram się dodać part2 jeszcze dziś ;] Pozdro

PS. Nie jestem nowy ;] Byłem, ale się zmieniłem. Accounta noobka (Silo_alion) oddałem kumplowi któremu nie chce się logować... Pomyślałem żeby zostawić te haniebną przeszłość związaną z "mojim pizmem i zuym wztafiańiem liretrek...", Monstrualnymi ratami itp...

@down
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mikolaj99
kiedy wyjdzie part 2?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez glodek
Dziękuje bardzo za komentarze i te pozytywne i negatywne, i jak powiedziałem postaram się dodać part2 jeszcze dziś ;]

Ostatnio edytowany przez Glodek - 22-05-2009 o 16:19. Powód: @down ;p
Glodek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-05-2009, 15:49   #14
mikolaj99
Użytkownik Forum
 
mikolaj99's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2007
Lokacja: We Wszechświecie
Wiek: 24

Posty: 322
Stan: Niegrający
mikolaj99 ma numer GG 1574050 Send a message via Skype™ to mikolaj99
Domyślny

@up
Ładne przemówienie. To się tyczy jeszcze paru tematów i paru takich userów(nie mówię wprost).

A że nie jesteś nowy to się nie dziwię, fake nie taki zły,(ja sam robiłem gorsze) kiedy wyjdzie part 2?
mikolaj99 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-05-2009, 16:28   #15
Glannath
Użytkownik Forum
 
Glannath's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2008
Lokacja: Winterfell

Posty: 285
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

To jest właśnie problem tego forum. Trudno spotkać tu człowieka na poziomie, z którym można normalnie dyskutować. Ciężko znaleźć kogoś kto powie: "Masz rację, nie wyszło mi to, czy tamto - poprawię to". Zamiast tego jakąkolwiek krytykę traktuje się jako bezpośrednik atak, co zawsze kończy się kłótniami.

Dobrze, przczytałem i dokładnie obejrzałem twój fake. Dialogi są płytkie i niepoważne - ni cholery nie pasuje to do żadnej historii, ani twórczości. Proponuję przeczytać jakąś książkę, obejrzeć inne fake'i (chociażby mój, który fabularnie wypadł nawet nawet, jak na to forum) i zająć się fabułą, a grafikę zostawiąć taką, jak jest (jeśli nie robisz fake'a dla komentarzy, jak mówisz).

Jeśli druga część będzie podobna do pierwszej, to wstrzymaj się z publikowaniem jej. Usiądź, przemyśl wszystko od nowa i zabierz się za porzadną fabułę. I nie odbieraj mojej wypowiedzi jako ataku, a radę. ;]
__________________
[FakeStory] Gra o Tron
Glannath jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-05-2009, 16:32   #16
Glodek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 05 2009
Lokacja: Toruń

Posty: 47
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Brak
Świat: Refugia
Poziom: 61
Skille: 71/69
Poziom mag.: 5
Glodek ma numer GG 940910 Send a message via Skype™ to Glodek
Domyślny

Sorki że pisze nowy post a nie edytkę Robię to gdyż to co mam zamiar napisac jest ważne, chodzi tu o rekrutacje ;] Nie potrzebuje tego oczywiście ale pomyślałem że jeżeli ktoś jest chetny i ma własy outfit to czemu nie? ;] Poniżej lista ;]

1. Członek zakonu światła
2. Członek zakonu światła
3. Członek zakonu światła
4. Członek zakonu śmierci
5. Członek zakonu śmierci
6. Członek zakonu śmierci
7. Coś typu Elita zakonu Światła
8. Coś typu Elita zakonu Śmierci
9. Sługus Arcykapłana Śmierci
10. Tajemniczy "gościu", przyjaciel Jacka
11. Kowal
12. Lekarka(Taka jakby druidka ;])

Do każdego wymagany odpowiedni outfit :d Np. Jeżeli to ma być Czł. Z. Światła, nie może to być mrooooocznyyyyy zuuuyyyyy czerwonoczarny demon z skull staff'em tylko normalny koleś ;] A ten tajemniczy to taki zwyczajny outfit :d Kowal najlepiej krasnolud bez broni (kolorystyka jakakolwiek) a lekarka najlepiej druidka/druid jeżeli będzie lekarz, wymagana różdżka... (Ona będzie również nauczycielką magii ;p) Dziękuje i zgłaszać się ;p


@Up
Nie mam zamiaru odbierać tego jako atak ;] Wypowiedziałeś się przeczytałeś - jest ok! Wkurzył mnie tylko twój pierwszy post, który wyżej opisałem... Gdybyś nie opublikował go nie było by "przemówienia" ;] Teraz rozumiem co robię źle, i wiem co muszę poprawić... Dziękuje również za twój komentarz ;]

@down
Nie będe ani jednej postaci przedstawiał "w ruchu"... Soryy, taki mój kaprys (nie lubię tego...)

Ostatnio edytowany przez Glodek - 22-05-2009 o 18:25.
Glodek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-05-2009, 18:14   #17
Lukerios
Użytkownik forum
 
Lukerios's Avatar
 
Data dołączenia: 27 02 2009

Posty: 5
Domyślny

No cóż... Żadna postać nie jest przedstawiona w ruchu (chyba nawet wujek Jack śpieszący na pomoc...).
Fabuła to chyba najmocniejsza strona tego fake.
Gdybym miał teraz oceniać to 7,5/11
Lukerios jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-05-2009, 18:32   #18
X-Zero
Użytkownik Forum
 
X-Zero's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2006
Wiek: 30
Wpisy bloga: 12

Posty: 1,925
Stan: Niegrający
Imię: b.d.
Domyślny

Możesz trochę opisać te zakony? No chyba że będą one wg wzoru " Ci źli mordują wszystkich, Ci dobrzy wszystkim pomagają " - wtedy nawet nie ma o czym mówić
Bo mam postać, którą chciałbym zobaczyć w jakimś fake'u... Tylko jeszcze miecz dorobię xF

@edit:
A, w fake'u nie spodobały mi się tylko dwie "rzeczy":
a) podłoże wokół domu
b) teksty pokroju "fak ju"* itp.

* - mam na myśli brak klimatu

@down:
Ok, wieczorem zobaczę czy ta postać pasuje czy też nie.
__________________
◕ ‿‿ ◕

Ostatnio edytowany przez X-Zero - 22-05-2009 o 18:35.
X-Zero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-05-2009, 18:34   #19
Glodek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 05 2009
Lokacja: Toruń

Posty: 47
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Brak
Świat: Refugia
Poziom: 61
Skille: 71/69
Poziom mag.: 5
Glodek ma numer GG 940910 Send a message via Skype™ to Glodek
Domyślny

Krótki opis legenda itp pojawią się w parcie2 ;] On bedzie za około 30 minutek kończe właśnie
Glodek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-05-2009, 20:00   #20
n0_name
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 07 2008
Wpisy bloga: 1

Posty: 676
Domyślny

Mam nadzieje, że fake zostanie ukończony. ;]
Czekam na tego next parta...

Ocenka:
6/10
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bobiokrentludka Pokaż post
bo z hakerami jest jak z sexem, tszeba umiec sie zabezpieczyc a ty tego najwyraśniej nie zrobiles wienc to normalna żecz taki hack
n0_name jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:19.


Powered by vBulletin 3