Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-10-2006, 17:30   #41
Tentotrix
Użytkownik Forum
 
Tentotrix's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2006
Lokacja: Stąd

Posty: 358
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Ehh..Nie rozumiem po co sa takie tematy...kazdy gra profesjia,ktora mu sie najlepiej gra...mi sie najlepiej gra pallem wiec, od zawsze grałem nim,gram i bede gral..i mam to gdzies co inni mysla o palku
Tentotrix jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-11-2006, 01:26   #42
Lep
Użytkownik forum
 
Lep's Avatar
 
Data dołączenia: 07 11 2006
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 10
Profesja: Royal Paladin
Świat: Chimera
Domyślny

Zgadzam sie z przedmowca....
Kwestia gustu.....
Knightem sie nudne skilowanie a pallkiem jak sa lagi (czeste na moim servie) to ani nie poskilujesz bo to nie oplacalne ani nie poeszpisz wiec manasitting

Ile polakow tyle zdan
Lep jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2006, 14:19   #43
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lep Pokaż post
Zgadzam sie z przedmowca....
Kwestia gustu.....
Knightem sie nudne skilowanie a pallkiem jak sa lagi (czeste na moim servie) to ani nie poskilujesz bo to nie oplacalne ani nie poeszpisz wiec manasitting

Ile polakow tyle zdan
Mówi sie : Gdzie dwóch polaków tam trzy zdania
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2006, 17:58   #44
Vandoz
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 03 2006

Posty: 512
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raditz Saiya-jin Pokaż post
dragi na 50~lvlu... to jest nudne? albo poh? guardy...?
Nie no!
Tu sa tekie PRO-GAMERY , ze dla nich to nudno.
Oni to expia na Ferumbrasach I morgarothach, solO!
My tu sie lepiej nie udzielajmy ;s


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lep Pokaż post
Zgadzam sie z przedmowca....
Kwestia gustu.....
Knightem sie nudne skilowanie a pallkiem jak sa lagi (czeste na moim servie) to ani nie poskilujesz bo to nie oplacalne ani nie poeszpisz wiec manasitting

Ile polakow tyle zdan
Na lagach trenic sie nie da?
Wyjdz.

Ostatnio edytowany przez Vandoz - 18-11-2006 o 18:00.
Vandoz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-11-2006, 00:21   #45
Arthas The Keeper
Użytkownik Forum
 
Arthas The Keeper's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2005
Lokacja: ~~Śląsk~~
Wiek: 34

Posty: 166
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Iridia
Poziom: 115
Skille: 85/90
Poziom mag.: 8
Arthas The Keeper ma numer GG 6458945
Domyślny załamujecie mnie...

Zaczynamy tak gra knightem nie jest nudna zależy jak kto do tego podchodzi.
Trzeba miec jednak dużo samozaparcia żeby zrobić dobrego knighta i żeby później dobrze się nam grało .
Gra knightem to przynajmniej w moim wypadku wyjście z rook'a i skillowanie od samego początku ja skillowałem do 80/80 żeby potem miał spokój ale jak kto woli do tego zawsz epodczas skillowania można zrobic lekcje pooglądać forum itd.
po skillach zaczynam expić i faktem jest że jak nie ma w danym czasie dobrek miejscówki wolnej to trzeba coś wykombinować, gdy już wynajdziemy odpowiednią miejscówe expimy tam.
Niestety prawdą jest, że knight nie ma za wielu expowisk to będziemy skazanie na te kilka , mnie osobiście to nie zraźiło i nie zraża.
gdy znudzi nam się dane expowisko w moim przypadku tiquande to przenosimy sie na inne cyclopolis, żółwie(expiłem tam aż do teraz), poh Of.
Tak naprawde knightem gra zaczyna się dopiero od wyższego lvl'a
Potem juz jest całkiem dobrze możemy nawet wyskoczyć na dragi jak mamy kase ;p.
Jeśli chodzi o pala to prosta sprawa mam kumpla 67 rp nie może aktualnie expić bo u ma duże lagi dist ma 89 a nic mu to nie daje bo jeden lag lub kick i po nim. Jeśli knight dostanie kicka ma dużo wieksze sznase na przeżycie. Według mnie żeby pograć palem trzeba mieć niezłego neta i też nerwy ;P,
poza tym mnie u palka wkurza to że wszędzie musi targac bolty albo wracać po nie do tego hity też do bani.
Tutaj do pana co mówił że pal się zawsze przebija i średnia hitów jest większa, chyba jak wali w palka albo maga lub drut a bo w knighta to hity są śmieszne. przykład:
Mnie gonił 130 rp załączyłem full def i faktycznie te ogromne hity po 17, 6 itd wyrządzaja ogromne szkody... knight może dużo więcej i to na palku magu czy drucie problem jest tylko z drugim knightem. Jak ktos o sd wspomni to go wyśmieje... u palka to jest śmiech na sali...





signed: Usar
Arthas The Keeper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-11-2006, 11:28   #46
keka
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 10 2006

Posty: 17
Domyślny

ja mialem knighta nie chcialo mi sie skilowaC więc zrobilem pala pallem wbilem 43 lvl a dist sam wskakiwal mam 74 dist ;p i 15 mlvl expie na dragon lair zawsze sie wzraca bo tylko bolty nosze i bp mf ;p i na dlugo starcza PALL ROX
keka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-12-2006, 12:15   #47
*Hariel*
Użytkownik forum
 
*Hariel*'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 12 2006
Lokacja: Jarosław
Wiek: 33

Posty: 4
Stan: Niegrający
Imię: *Hariel*
*Hariel* ma numer GG 5706574
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Avaris Pokaż post
No niby pallkiem się na początku szybciej expi. Lecz na wyższym poziomie robi się nudno .
Kto powiedzial, ze on do tego wyzszego poziomu dojdzie?
*Hariel* jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-12-2006, 12:46   #48
Tentotrix
Użytkownik Forum
 
Tentotrix's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2006
Lokacja: Stąd

Posty: 358
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arthas The Keeper Pokaż post
Tutaj do pana co mówił że pal się zawsze przebija i średnia hitów jest większa, chyba jak wali w palka albo maga lub drut a bo w knighta to hity są śmieszne. przykład:
Mnie gonił 130 rp załączyłem full def i faktycznie te ogromne hity po 17, 6 itd wyrządzaja ogromne szkody... knight może dużo więcej i to na palku magu czy drucie problem jest tylko z drugim knightem. Jak ktos o sd wspomni to go wyśmieje... u palka to jest śmiech na sali...
signed: Usar
noo bo jakby cie lał 130 ek i bys wlaczyl full defa to hity by byly ogromne!! czasami nawet po 20 sd dla palla smiech na sali??noo tak ty jestes pro player masz best hita 1000000 z hmm,a ja tylko 210 w czlowieka a taki 130 rp-230 ...naprawde smiech na sali...twoj post znaczy...
Tentotrix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-12-2006, 13:01   #49
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

130 rp walacy z sd za 230 jest smiechem na sali bo knight ma 2000 hp, sorcerer ma na tym levelu sd za 380 i z brusta przywali mocniej niz pal z kuszy. sie podniecacie ze pal ma fajnego sd, ale tylko w walce z ludzmi z 2x mniejszym levelem, lub w druzynie. w druzynie rownie dobry jest knight, bo jezeli 3-5 knightow kogos trapnie to ciosy 100+ z meele padaja co chwile. jezeli ktos swoje doswiadczenia pvp w walce palem ~100 levela ogranicza do klepania ludzi ponizej 40 levela powinien nie wypowiadac sie na forum.
Fagaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-12-2006, 13:26   #50
grilia
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fagaro Pokaż post
130 rp walacy z sd za 230 jest smiechem na sali bo knight ma 2000 hp, sorcerer ma na tym levelu sd za 380 i z brusta przywali mocniej niz pal z kuszy. sie podniecacie ze pal ma fajnego sd, ale tylko w walce z ludzmi z 2x mniejszym levelem, lub w druzynie. w druzynie rownie dobry jest knight, bo jezeli 3-5 knightow kogos trapnie to ciosy 100+ z meele padaja co chwile. jezeli ktos swoje doswiadczenia pvp w walce palem ~100 levela ogranicza do klepania ludzi ponizej 40 levela powinien nie wypowiadac sie na forum.
Smiechem na sali to są raczej hity knighta z broni. 1 SD pala zabierze przeciwnikowi więcej hp niż 10 kolejnych ciosów knighta z broni. Bez użycia ice rapiera w odpowiednim momencie knight po prostu nikogo nie zabije, nie ma sie co oszukiwac ze sorc majacy na 100 lvlu okolo 500 hp da sie rozwalic hitami po 20-30. Prawda jest taka ze jak mnie goni pk knight to moge sie zatrzymac, pojsc do klopa, zesrac sie, wrocic, a moja postac nadal bedzie tam stala z polowa zycia. (albo wiecej ) Combo 3-5 knightów jest żałosne, oglądam wiele filmów i jeszcze nie widziałem żeby zabierało więcej jak 200-300 hp na turę. Sorc może spokojnie ten atak przetrzymać. Z kolei combo 3 sorców z sd to już prawie pewny ded dla knighta, zwłaszcza od kiedy są hotkeye. Nie ma bata zeby sie knight wyleczyl bo jego uh daje 1,5-2 razy mniej niz 3 sd sorcow.

@topic
Oczywiście pal wygra taki duel. Wystarczy że będzie stał w miejscu z tarczą na full def i co jakiś czas używał zwykłej exurki, czekając aż się knightowi skończą uhy. Knight z SCA nie jest w stanie przebić się przez 60 shielda pala, a jeśli nawet się przebije (bardzo rzadko się to zdarza) to hity są tak masakrycznie małe, że nie potrzeba nawet zwykłej exurki do leczenia. (bywają sytuacje, że palowi się szybciej życie odnawia niż knight leje ) Pal nie musi się bawić w jakieś tam uciekanie i strzelanie z boltów bo to jest tylko woda na młyn dla knighta, który nie jest wtedy zmuszony do przebijania się przez tarczę przeciwnika i łatwo go punktuje. Pal powinien po prostu stać w miejscu z tarczą w łapie i na full defie nawalać throwing starami. Będzie wtedy zadawał dużo większe obrażenia niż knight (bronie dystansowe łatwo omijają obronę przeciwnika) i leczył się dużo efektywniej za pomocą szybszej many i skuteczniejszych UH'ów. Knight ma co prawda znaczną przewagę w capie, ale będzie tracił UH'y dużo szybciej niż pal i w efekcie dednie.
To był wariant pierwszy zakładający, że knight będzie nawalał tylko z broni.

Teraz wariant drugi:
Knight zawali sobie cap ice rapierami licząc na łud szczęścia. Niestety się przeliczy bo pal łatwo przeczeka to natarcie, a knightowi zostanie mało uhów.

Wariant trzeci:
Knight będzie atakował z exori. Do tego potrzebne są manasy, a więc znowu zostanie mu mniej capa na uhy. Pal podobnie jak wyżej przeczeka natarcie i zabije knighta.

Wariant czwarty:
Knight będzie atakował z explo. Jak wyżej.

Wariant piąty:
Knight będzie próbował wykorzystać swoje najlepsze combo, czyli ice rapier + exori. Pal z łatwością uniknie zagrożenia lecząc się na pół życia, a potem wykończy knighta, któremu się uhy skończa.

Wariant szósty:
Knight będzie uciekał i walił z explo. W tego typu walce jest z góry skazany na porażkę, ponieważ 1 runa explo zadaje mniejsze obrażenia niż 1 runa sd, a zajmuje tyle samo capa. Efekt - brak uhów i ded knighta.

Wariant siódmy:
Knight będzie walczył aby przeżyć a nie zwyciężyć pala. Walka będzie nieroztrzygnięta, a knight najprawdopodobniej okrzyknięty tchórzem i straci respekt w oczach wielu hlvli.

Wariant ósmy:
Pal będzie walczył o przetrwanie. Jak wyżej.
Cytuj:
Tylko do jasnej cholery dlaczego Ty porównujesz SD paladyna z meele knighta? To może porównajmy bolta paladyna z exori knighta?
Proszę bardzo. Bolt waży 0,8 oz, a exori waży 7,2 oz w manasach (na 100 lvlu). 7,2 : 0,8 = 9. Exori nie zadaje 9 razy większych obrażeń niż bolt pala, czyli knight znowu jest do tyłu.

Jakby by nie patrzeć to pal jest po prostu lepszy w PvP i nie ma się co oszukiwać, że tak nie jest. Możecie mi teraz przestawić swoje kontrargumenty na korzyść knighta, a jak i tak będę w stanie udowodnić, że to pal wygra z knightem zawsze i wszędzie.

Ostatnio edytowany przez grilia - 02-12-2006 o 14:40.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 02-12-2006, 13:31   #51
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez grilia Pokaż post
Smiechem na sali to są raczej hity knighta z broni. 1 SD pala zabierze przeciwnikowi więcej hp niż 10 kolejnych ciosów knighta z broni. Bez użycia ice rapiera w odpowiednim momencie knight po prostu nikogo nie zabije, nie ma sie co oszukiwac ze sorc majacy na 100 lvlu okolo 500 hp da sie rozwalic hitami po 20-30. Prawda jest taka ze jak mnie goni pk knight to moge sie zatrzymac, pojsc do klopa, zesrac sie, wrocic, a moja postac nadal bedzie tam stala z polowa zycia. (albo wiecej ) Combo 3-5 knightów jest żałosne, oglądam wiele filmów i jeszcze nie widziałem żeby zabierało więcej jak 200-300 hp na turę. Sorc może spokojnie ten atak przetrzymać. Z kolei combo 3 sorców z sd to już prawie pewny ded dla knighta, zwłaszcza od kiedy są hotkeye. Nie ma bata zeby sie knight wyleczyl bo jego uh daje 1,5-2 razy mniej niz 3 sd sorcow.
Tylko do jasnej cholery dlaczego Ty porównujesz SD paladyna z meele knighta? To może porównajmy bolta paladyna z exori knighta?
P0nury jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-12-2006, 17:16   #52
Sozemego
Użytkownik Forum
 
Sozemego's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2004
Wiek: 35

Posty: 1,099
Stan: Na Emeryturze
Sozemego ma numer GG 3321585
Domyślny

@Grilla
HAHAHAH.
Po pierwsze, 3 sorcow vs 1 najt. Zaczynajac od tego, ze uhamy cie co sekunde i zakladajac, ze wszyscy maja 100 lvle, to uhamy sie 1200hp co 2 sekundy. Tych trzech sorcow zada mu obrazenia rzedu 1k hp na 2 sekundy, czyli to twoja pierwsza pomylka. Maja male szanse zabic co na 3x ue czego dowodem jest ostatnia sytuacja, ktora mi sie przydazyla. 170,150,100,95 ms vs 120 najt. 4x ue poszlo w niego a i tak nie padl, z obecnym systemem hotkeyow taki najt moze po prostu trzymac hotkeya i bardzo skutecznie bedzie sie leczyl pomiedzy kazdym ue nawet jezeli teoretycznie beda one w jednym momencie [trzeba bardzo dobrego zgrania do tego, nie czesta sprawa].
Co do walki pal vs najt.
Throwing stary mowisz ? Po pierwsze taki najt bedzie mial wystarczajaca ilosc uhow zeby stac kolo pala i leczyc sie z tych gowienek, nawet jezeli pal mialby ich 500 [nie mozna zapominac o tym, ze znikaja, sa drogie i knight moze zwyczajnie je podnosic, tym samym pozbawiajac paladyna amunicji].
Wariant 1
Kto jest na tyle glupi, zeby uderzac caly czas z ice rapierow ?
Wariant 2
Kto jest na tyle glupi, zeby uderzac kogos caly czas z exori?
Wariant 3
I tak bedzie bil z explo/hmm.
Wariant 4
Jaki jest sens uderzenia combo za 500-600 hp gdy przeciwnik ma ponad 1k hp ?
Wariant 5
Bp explo ma 60 strzalow, bp sd ma 20, a zajmuja tyle samo capa.
Kolejne 2 warianty mijaja sie z celem.
Nie zapominaj rowniez o tym, ze knight rownie dobrze moze zapakowac same runy + eq, a pal eq+runy+bolty/throwing stary [UAHUA], a ze najt ma wiecej hp i wiecej capa, nie bedzie musial sie wiec uhac tak czesto jak pal, bedzie mial wiecej uhow i bedzie rzadziej je zuzywal. Pozatym, pal nie uha sie wcale o wiele mocniej niz najt. Po prostu ma mniej hp niz najt i leczac sie wiecej procentowo do jego maksymalnego hp. A i jeszcze, 95skilla+ring vs 60 shieldinga paladyna, paladyn dostaje niezle baty, nie mowie, ze hity sa ogromne i bardzo czeste ale wystarczajace, zeby zabic paladyna, ktoremu skoncza sie uhy [nie ma innej szansy].
__________________


Wystaw notkę
Przed wystawieniem notki zapoznaj się z papieżem lub farmaceutą.
Sozemego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-12-2006, 19:26   #53
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez grilia Pokaż post
Pal powinien po prostu stać w miejscu z tarczą w łapie i na full defie nawalać throwing starami. Będzie wtedy zadawał dużo większe obrażenia niż knight (bronie dystansowe łatwo omijają obronę przeciwnika) i leczył się dużo efektywniej za pomocą szybszej many i skuteczniejszych UH'ów.
twierdzisz ze knight z SCA bedzie zadawal smiesznie male obrazenia, jakie zatem bedzie zadawal palek smiesznymi shurikenami z 30 ( czy tak 35 ) ataku, ktore dodatkowo maja 2x wieksza niz bron melee szanse na nietrafienie i ktore mozna podnosic z ziemi ? Zakladajac dodatkowo, ze skoro knight wozi sie z SCA to na bank ma juz na sobie MPA i pare innych uzytecznych drobiazgow ktore skutecznie zatrzymaja chec palka do zrobienia knightowi czegokolwiek.


Przyczepilbym sie jeszcze do paru innych stwierdzen, ale mam dziwne wrazenie ze juz to robilem przy okazji jednego z twoich poprzednich kont.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2006, 00:00   #54
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

wariant dziesiaty. 8 level pal podejdzie do eternala i eternal dostanie kicka, 8 pal rozlozy 290 EK

wariant jedenasty 6 knightow na 100 levelu goniecych 100 rp trapna go zrobia exori combo(pal zalozy ssa) i zabija siebie nawzajem, najlepszy przyklad ze 100 rp moze zsolowac 6 100 ek na raz

wariant dwunasty knight zapomni pod ktorym hot keyem ma uha, i nie znajdzie go przez 2 minuty

wariant trzynasty pal posiada power arrowsy ktore dal mu kolega z cip softu i wali kzdego hita za 700+ dmg, knight sie nie wyuha

Wszystkie warianty sa tak samo prawdopodobne jak te podane przez grilia, prosze z nimi nie polemizowac bo to strata imejsca na forum. Jest to oczywista ironia bo mam odsc rozpisywania sie o wyimaginowanych przykladach walk ludzi ktorzy swoje doswiadczenie czerpia z serverow OT

Ostatnio edytowany przez Fagaro - 03-12-2006 o 00:13.
Fagaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2006, 00:11   #55
aim
Użytkownik Forum
 
aim's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006
Lokacja: Poznań

Posty: 127
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aurea
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sozemego Pokaż post
@Grilla
HAHAHAH.
Po pierwsze, 3 sorcow vs 1 najt. Zaczynajac od tego, ze uhamy cie co sekunde i zakladajac, ze wszyscy maja 100 lvle, to uhamy sie 1200hp co 2 sekundy. Tych trzech sorcow zada mu obrazenia rzedu 1k hp na 2 sekundy, czyli to twoja pierwsza pomylka. Maja male szanse zabic co na 3x ue czego dowodem jest ostatnia sytuacja, ktora mi sie przydazyla. 170,150,100,95 ms vs 120 najt. 4x ue poszlo w niego a i tak nie padl, z obecnym systemem hotkeyow taki najt moze po prostu trzymac hotkeya i bardzo skutecznie bedzie sie leczyl pomiedzy kazdym ue nawet jezeli teoretycznie beda one w jednym momencie [trzeba bardzo dobrego zgrania do tego, nie czesta sprawa].
Co do walki pal vs najt.
Throwing stary mowisz ? Po pierwsze taki najt bedzie mial wystarczajaca ilosc uhow zeby stac kolo pala i leczyc sie z tych gowienek, nawet jezeli pal mialby ich 500 [nie mozna zapominac o tym, ze znikaja, sa drogie i knight moze zwyczajnie je podnosic, tym samym pozbawiajac paladyna amunicji].
Wariant 1
Kto jest na tyle glupi, zeby uderzac caly czas z ice rapierow ?
Wariant 2
Kto jest na tyle glupi, zeby uderzac kogos caly czas z exori?
Wariant 3
I tak bedzie bil z explo/hmm.
Wariant 4
Jaki jest sens uderzenia combo za 500-600 hp gdy przeciwnik ma ponad 1k hp ?
Wariant 5
Bp explo ma 60 strzalow, bp sd ma 20, a zajmuja tyle samo capa.
Kolejne 2 warianty mijaja sie z celem.
Nie zapominaj rowniez o tym, ze knight rownie dobrze moze zapakowac same runy + eq, a pal eq+runy+bolty/throwing stary [UAHUA], a ze najt ma wiecej hp i wiecej capa, nie bedzie musial sie wiec uhac tak czesto jak pal, bedzie mial wiecej uhow i bedzie rzadziej je zuzywal. Pozatym, pal nie uha sie wcale o wiele mocniej niz najt. Po prostu ma mniej hp niz najt i leczac sie wiecej procentowo do jego maksymalnego hp. A i jeszcze, 95skilla+ring vs 60 shieldinga paladyna, paladyn dostaje niezle baty, nie mowie, ze hity sa ogromne i bardzo czeste ale wystarczajace, zeby zabic paladyna, ktoremu skoncza sie uhy [nie ma innej szansy].
Od kiedy to 100 knight się uha 1200 hp ;o 130 ek z 7 mlvl uha sie 700 hp zal

Ostatnio edytowany przez aim - 03-12-2006 o 00:15.
aim jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2006, 00:15   #56
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez aim Pokaż post
Od kiedy to knight się uha 1200 hp ;o 130 ek z 7 mlvl uha sie 700 hp zal


1200 hp co 2 sec, a uhac sie mozna co sec.
Fagaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2006, 00:21   #57
aim
Użytkownik Forum
 
aim's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006
Lokacja: Poznań

Posty: 127
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aurea
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fagaro Pokaż post
1200 hp co 2 sec, a uhac sie mozna co sec.

HAHA i ty masz 107 lvl ? Gdybyś widział to exhausted jest co 2 sec
aim jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2006, 00:27   #58
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez aim Pokaż post
HAHA i ty masz 107 lvl ? Gdybyś widział to exhausted jest co 2 sec
tak mam 107 level i nie kupowalem chara na allegro jak Ty, exhoust co 2 sec wystepuje w przypadku run ofensywnych a defensywne (np uhy) maja axhousta 1 sec albo i mniej. obejzyj sobie jeden film z anihilatora a zobaczysz ze w minute idzie ~3 bp uhow.
Fagaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2006, 00:31   #59
Vadikel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 06 2004
Lokacja: Thais ;-)

Posty: 129
Profesja: Elite Knight
Świat: Aurea
Poziom: 165
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fagaro Pokaż post
tak mam 107 level i nie kupowalem chara na allegro jak Ty, exhoust co 2 sec wystepuje w przypadku run ofensywnych a defensywne (np uhy) maja axhousta 1 sec albo i mniej. obejzyj sobie jeden film z anihilatora a zobaczysz ze w minute idzie ~3 bp uhow.
23:21 Using one of 303 spell runes...
23:21 Using one of 303 spell runes...
23:21 Using one of 303 spell runes...
23:21 Using one of 303 spell runes...

to jak to nazwiesz ;p jak nie exh co wciskam 4 razy w ciagu 1 sekundy;p
Vadikel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2006, 00:34   #60
aim
Użytkownik Forum
 
aim's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006
Lokacja: Poznań

Posty: 127
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aurea
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fagaro Pokaż post
tak mam 107 level i nie kupowalem chara na allegro jak Ty, exhoust co 2 sec wystepuje w przypadku run ofensywnych a defensywne (np uhy) maja axhousta 1 sec albo i mniej. obejzyj sobie jeden film z anihilatora a zobaczysz ze w minute idzie ~3 bp uhow.
po 1 to exhausted
po 2 exhausted 1 sec występuje na światach pvp-enforced
po 3 może i na anni idzie więcej uhów niż1 sekunda ale dlatego ze gracze maja boty pokaz mi kto zrobił anni bez bota
aim jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:03.


Powered by vBulletin 3