Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 18-04-2009, 19:34   #61
Bourne
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 12 2006
Lokacja: Eng

Posty: 227
Stan: Aktywny Gracz
Gildia: Ambush <3
Domyślny

1. Parę słów o sobie:

Witam, nazywam sie Piotr lat 20 moja największą pasja są komputery wiele lat poświeciłem informatyce. Wiele czasu poświęcam na surfowaniu w internecie na forum Tibia.pl konto założyłem 21-12-2006.
Obecnie mieszkam w Angli i uczęszczam do Collage.
Inne zainteresowania: Sport, gry, podrożę.

2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach:

Tak jak napisałem wyżej konto na forum założyłem 21-12-2006 jako user staram sie za każdym razem pomagać gracza jak tylko mogę i nie chodzi mi tylko o forum.

3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst);

Jako ze od 3 lat mieszkam w Angli uważam ze mój język Angielski jest na poziomie bardzo dobrym. Wiec przetłumaczenie tekstu nie powinno być tu żadną przeszkoda.

4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę):

Przygodę z Tibia zaczelem około 6 lat temu pierwszy świat na którym grałem to Isara przygodę zakończyłem na lvl 64 EK, po tym przeniosłem sie na Aldore gdzie wbiłem 45 lvl MS i rozpocząłem grę na Askarze i uważam to za najpiękniejszy okres z mojej Tibijskiej kariery bo tak naprawdę tu sie wszystko na poważnie zaczęło oraz skończyło. Na Askarze walczyłem w każdej głównej wojnie grzałem pz około roku by wyczekać moment i wraz z kumplami powrócić i przejąc serwer tak tez sie stało 2-3 letnia wojna zakończyła sie naszym raczej już pewnym zwycięstwem podczas tego pomagaliśmy w wojnach na Adlorze, Isarze, Nebuli, Galanie, Pandori nie pisze tego by sie przechwalać tylko po to by pokazać ze są gracze którzy lubią expic, robić questy ja jestem osoba która widzi duża przyjemność w wojnach w tej grze nie bierzcie tego mi za złe ale gdyby nie ta wojna nie poznał bym tylu ludzi, z którymi spotykamy sie czasami na zjazdach.
Moje osiągniecie lvl 65EK (Sprzedany) - 110rp/45ms (ten sam acc sprzedany) - 115EK (Active) - 90 RP (Active)

5. Pomysły na rozwój strony:

Z mojego pkt 4 można wywnioskować ze bardzo interesuje sie światami w Tibi oraz ludźmi, którzy tam grają tak jak napisałem grałem na wielu serwerach znam wielu świetnych graczy. Chodzi mi o to by w jakiś sposób donosić świeże i potwierdzone interesujące informacje o graczach i o światach. Nie będę pisał więcej bo to wolał bym przedyskutować już z kimś kto mógłby pomoc mi tu w działaniach.

6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?

Mam sporo wolnego czasu, jestem otwartym człowiekiem lubię poznawać ludzi, lubię pomagać, lubię pisać oraz lubię czytać
A tak poważnie już wcześniej myślałem by dołączyć do supportu lecz powstrzymałem sie z tym może właśnie teraz nadszedł mój czas.

7. Czym najchętniej byś sie zajął (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy);

Jestem otwarty na propozycje supportu nad tym czym bym sie najchętniej zajął wolał bym już pogadać bezpośrednio z osoba/osobami odpowiedzialnym za to.
Ale każdy z działów wygląda na interesujący.

8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?

Wszystko co zaczynam zawsze kończę i robie to najdokładniej jak tylko mogę.
Wiem bardzo dobrze na co sie pisze a wiec reszta zależy już od was.

Pozdrawiam.
__________________
Tak Wlasnie Mysle

Ostatnio edytowany przez Bourne - 18-04-2009 o 19:44.
Bourne jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-04-2009, 20:00   #62
Patiku
Użytkownik Forum
 
Patiku's Avatar
 
Data dołączenia: 18 04 2009
Lokacja: Podparpacie
Wiek: 32

Posty: 94
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Inferna
Poziom: 1
Skille: 0/0
Domyślny

Cytuj:
1. Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, szkoła/praca);
2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach;
3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst);
4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę);
5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie);
6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?
7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy);
8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?
__________________________________________________ __________________________________________
1. Patryk, 17lat, interesuje się ogólnie grami komputerowymi/informatyką, uczę się
2. Hmm doświadczenia związane z tibia.pl, mogę powiedzieć ze znam ten portal od jakichś 4 a może i 5 lat
3. Znajomość angielskiego, coś tam potrafię przetłumaczyć ale przyznaje że nie jest to moja najlepsza strona
4. Doświadczenia z tibią mam spore gram 4-5lat moje największe osiągniecie to 170~ rp ale miałem tez sporo 80-140lvl
5. Myślę że przydał by się temat z advensami-"ss" na głównej stronie tibia.pl
6. Mam sporo wolnego czasu mógłbym go poświęcić dla tego portalu
7. Potwory, przedmioty, questy
8. Mogłbym napisać "czemu nie ja" ale myślę ze taki człowiek jak ja przydał by się i nie pożałowalibyście wybrania akurat mnie

Konto na forum zostało założone dzisiaj tj. 18.04.09 do starego zapomniałem e-mail i hasła.
__________________
A był on stary, i białe włosy jak śnieg świeży zdobiły jego oblicze.
Bystre oczy przyodziane w szkła zerkały z poza nich...



_____________________________________________
01:52 Magda Dragon Wielka [164]: NEED BLOKER TO ANIHILATOR QUEST
____________

fb.com/the.paTiku
twitch.tv/the_paTiku
Patiku jest offline  
stary 18-04-2009, 20:09   #63
Benignus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 10 2008

Posty: 20
Domyślny

1. Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, szkoła/praca);
Kamil, 14 lat, zainteresowania to game developing i czytani ciekawostek i artykułów o różnych nie wyjaśnionych sprawach, oprócz tego lubie musicale (nie takie typu High School Musical) i tak jak każdy to lubię słuchać innych typów muzyki ale jednak Musciale żądzą, co do filmów to lubię horrory,szczególnie zombie survivals, ulubiony to 28 weeks later. Moja szkoła to Junior High School, 8 klasa, lekcje od 9-15, po wakacjach idę do Akadami Kariery (Carrer Academy) więc od ok 7:30-16 nie będzie mnie w domu + życie społeczne lecz jeszcze pozostanie kilka godzin na nudzenie się...

2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach;
Doświadczenie, co mam przez to rozumieć? Nie pcham się nigdzie jak wiem że nie będę tam za dobry. Tak swoją drogą to na forum jestem długo, miałem inne konto ale i tak nie długo bo po co mi konto? Żeby potem numerki pokazywać i mówić jak to ja jestem pro elo ziom?

3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst);
Mieszkam w USA parę lat a co do tłumaczenia dłuższych tekstów to na pewno nie da się przetłumaczyć od tak, bynajmniej ja tak mam (chyba że nie ja będę redagował ).

4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę);
Poziom, co ma poziom do czegokolwiek... ok to jadziemy, 8,8,8,8,8,8,8,8,45,58,78,85,1,6 w kolejności, osiągnięcia to może np. 85 dist i 58 level w 3 tyg.? Czasu poświęcam zero bo nie chce mi się już w nic grać.

5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie);

Nie będę się mądrzył tylko po to żeby pokazać jaki jestem kreatywny etc. ale mój pomysł to obniżenie ilości reklam flash? O i jeszcze jak chcecie to możecie mnie pochopnie wybrać do supportu ale to tylko taki mój pomysł na rozwój.

6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?

Przetestować się, dać pomoc graczom , zająć się czymś, chęć pomocy osobom które pomogły mi rozpocząć przygodę z Tibią

7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy);
Raczej obojętne, tłumaczenia długich tekstów to raczej mi się nie chce, mapy też nie ale jak trzeba będzie to czemu nie?

8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?

Bo zawsze chciałem coś tworzyć ale jakoś samemu to tak głupio, jak chcecie żebym pisał o moim niesamowitym optymizmie itp. to piszcie na pw

Ostatnio edytowany przez Benignus - 18-04-2009 o 20:20.
Benignus jest offline  
stary 18-04-2009, 20:40   #64
Kubus^^
Użytkownik Forum
 
Kubus^^'s Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2005
Lokacja: Świnoujście
Wiek: 31

Posty: 81
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Xerena
Poziom: 148
Poziom mag.: 9
Kubus^^ ma numer GG 1809617
Domyślny

1. Kuba, 16. Zainetersowania : Informatyka,Matematyka.Aktualnie się ucze

2. Na forum tibi.pl jestem od 2005 roku. Administrowałem strony z tematyką Dragon Balla.

3. Znajomość angielskiego prawie perfekt

4. W tibię gram od 2001 roku. Aktualny Poziom: 148 Osiągnięcia : Senior Tutor , Gram kiedy mam czas(średnio 2-3h dziennie)

5. Udoskonalenie strony graficznie oraz szybkie polskie spoile i wydarzenia.

6. Chcę pomagać Polsiej stronie Tibi. Bardzo lubie dzielić się moimi opiniami na temat różnych rzeczy.

7. Najchętniej zająłbym się questami, bo właśnie to lubię najbardziej.Insteresują mnie również tłumaczenia.

8. Jestem osoba otwartą. Lubie pisać dużo i na temat. Chciałbym podzielić się całym moim tibijskim doświadczeniem z innymi
__________________
Chcesz latać jak motyl,nie trzepocz jak wrona...
Kubus^^ jest offline  
stary 18-04-2009, 21:04   #65
misiekno2
Guest
 

Posty: n/a
Evul cześć

1)

Grzesiek, albo jak kto woli "misiek". lat 18 . Zainteresowania ? muzyka, potrafie przesiedziec bardzo dlugo na Youtube...oglondać klipy zespołuw rockowych !. szkoła 1 zawodowa ,dział kucharz.

2) na forum od niedawna ale ogulnie w tibie gram od 3 lat, czytałem z 60% plikuw na stronie , fakt faktem wszystkie sie pszydały.

3)

Z angielskim radze sobie w miare dobrze, wiekszych klopotow nie mam. Gdyby przyszlo co do czego-tlumaczenia itp musial bym sie skupic : z wolnej ręki nie przetlumacze ale po dłuższym posiedzeniu nie ma sprawy

4)

W tibie gram długo. Dokladnie nie pamietam daty rozpoczęcia. gram na Harmoni. prowka Palladyn. Czas poświecony na gre.. hm ? od 30 minut do 4h~ zależy od zajęcia w ciągu dnia

5)

Mam wiele pomysłuw graficznych, moge pisać artykułu na dane tematy , wymyślać legendy , itp.

6)

Dlatego ze potrafie pracowac w wiekszej grupie i uwazam iż sie na cos moge przydac.
Poza tym chce mieć swój udział w tfożeniu świata tibi

7)

Przedmioty - poniewasz sam o broniach wiem dużo gdyż sam twoże broń.
Potworami tez nie pogardze
mapy moge tfożyć opsługa map edytorów nie jest mi opca

8)

Wyzej juz jest napisane ze potrafie pracowac w wiekszej grupie i nie stwarzam zadnych problemow. Chce pomóc...

pozdro
misiek
 
stary 18-04-2009, 21:14   #66
Zaalaos
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

1. Konrad 16 lat. Uczęszczam do 3 klasy gimnazjum za 4 dni pisze testy. Interesuję się wszystkim co ma rpg w nazwie, wliczając systemy papierowe, muzyka, chemia z ukierunkowaniem na modelarstwo rakietowe i pirotechnike.
2. Na tibia.pl mam niemalże zero postów. Mimo tego przeglądam tematy dosyć często. Na innych forach jestem znany jako niezły dyskutant. Byłem moderatorem na forum klanu Shadows (klan grający we wszystko, teraz Gunz i MU).
3. Uczęszczam na zajęcia pozalekcyjne z J. Angielskiego. W tym roku zdaje FCE. Z testów próbnych uzyskuję ok. 80%. Przetłumaczę niemal wszystko i od ręki.
4. W Tibię gram od dosyć dawna, lecz z sporymi przerwami. Teraz gram magiem którym zdobyłem 20 lvl. Gram w niemal każdy piątek, sobotę i niedzielę po +/- 2h. Czasem też w inne dni tygodnia.
5. Narazie pomysłów nie mam.
6. Mam w weekendy dużo wolnego czasu do zagospodarowania. Czy istnieje lepsza forma wykorzystania go od pomagania w rozwoju polskiej strony o Tibii?
7. Mogę chętnie zajmę się tłumaczeniami, questami oraz potworami. Nie przetrawię tylko map.
8. Nie mam problemów w pracy pojedynczo, jak i w grupie. Jestem w stanie wykonać wszystkie postawione mi zadania. Pracuje sumiennie, jak coś zacznę to kończę.

Ostatnio edytowany przez Zaalaos - 18-04-2009 o 21:17.
 
stary 18-04-2009, 21:34   #67
Wizygran
Użytkownik Forum
 
Wizygran's Avatar
 
Data dołączenia: 11 12 2008
Lokacja: Rybnik
Wiek: 29

Posty: 54
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Candia
Poziom: 10
Skille: 80/75
Poziom mag.: 4
Domyślny

1. Mam na imię Tomek Mam 14 lat i chodzę do 1 klasy gimnazjum Lubię piłkę nożną,siatkówkę i dziewczyny.Tibia to gra i dlatego stawiam ją na drugim miejscu.
Słucham muzyki Regga'e oraz Metal.To jest prawdziwa muzyka;x
2. Jakie mogę mieć doświadczenie? Zwykły,szary użytkownik.
3. Czy jestem w stanie? Nigdy nie próbowałem
4. 38 knight,nie gram obecnie dużo,bo nie ma co robić (może będę zmieniał prof,ale to dopiero za miesiąc).Tak to po 3-5h dziennie jeśli nie chce mi się grać w nogę ;P
5. Nie mam,niestety
6. Gdy widzę zdjęcia jak expić na Dwarf Guard z starej tibii,czy też na innych potworach,to mnie c*** strzela.
7. Potwory,jak wyżej powiedziałem,bym to najchętniej pozmieniał wszystko.
8. Dlaczego mnie? Bo się staram,chcę tu należeć po to by poznać ludzi i zrobić coś dla tibia.pl,a nie po to,żeby przyszpanować "WOW,JESTES W SUPPORT TIBIA.PL ŁAŁ!"
Oraz jeszcze jedno.To najkrótsza droga do zostania moderatorem.Już ja bym tu zrobił porządek...

To na tyle,gdy coś będziecie chcieli wiedzieć,wystarczy PW.
__________________
"Nawet wtedy gdy stanie ci zegarek,twój czas płynie dalej."

Richard Mendel



Ostatnio edytowany przez Wizygran - 18-04-2009 o 21:35.
Wizygran jest offline  
stary 18-04-2009, 21:56   #68
robek
Zupa Dromidorowa
 
robek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2007

Posty: 1,385
Domyślny

1. Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, szkoła/praca);
Mam na imię Robert, 18 lat, interesuję się informatyką, grafiką, muzyką, serialami (dokładniej serial Dexter, Lost, Prison Break) oraz jeżdżę trochę poważniej na rolkach. 2LO (mat-inf-fiz).

2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach;
Moje konto na forum istnieje od 1.5~ roku, nie byłem Supporterem ani nic w tym stylu. W tamtym roku pomagałem newbie 'w' Tibii, a dokładniej z pytaniami związanymi z 'gdzie expic plx' czy 'plx ile kosztuje bleu rope na arkani'; w tym roku jestem trochę mniej aktywny, ale często przesiaduję na forum i śledzę różne tematy związane z grą czy OWiONem. Nie tworzę żadnej strony www, nie jestem na żadnej moderatorem, ale czasem zmieniam zawartość strony mojego klanu w grze Call of Duty 4.

3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst);
Angielski - wysoki poziom, dużo nauczyłem się w Tibii przesiadując na forum (jako Senior Tutor) oraz na kanałach typu Game-Chat czy Help. Jestem w stanie przetłumaczyć sensownie dłuższy tekst. Tłumaczenie jest dla mnie czymś ciekawym, ponieważ zawsze do głowy może wlecieć nowe słówko które będzie przydatne w przyszłości.

4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę);
Miałem 98RP na Celeście (deleted), 50~ED na Pacerze (istnieje) oraz inne, słabsze postacie. Posiadałem Senior Tutora. Zawsze interesowały mnie książki Beholderów w Hellgate.

5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie);
Konkursy, loterie - ogólnie coś, co mogłoby zainteresować userów forum i zaangażować ich w rozwój strony.

6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?
Nie będę pisał, że wniosę coś nowego - bo to nie jest prawdą. Chciałbym dołączyć do grona Supporterów, ponieważ mam sporą wiedzę o Tibii i o jej zagadkach, mógłbym opisywać poszczególne expowiska dla każdej profesji (taktyki są teraz sprzed x update'ów), aktualizować Tibia Earth oraz poprawiać zawartość questów.

7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy);
Jestem zdolny do zajęcia się wszystkim, ale nie wyrobiłbym z czasem - tłumaczów jest dużo, mógłbym dopracowywać opisy i taktyki do potworów oraz expowisk, a także questy.

8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?
Jestem pracowity, pomocny, mam duże doświadczenie z Tibią (4 lata gry) i chciałbym tą wiedzę stopniowo przekazywać nowym użytkownikom/stałym bywalcom.

Ostatnio edytowany przez robek - 18-04-2009 o 22:15.
robek jest offline  
stary 18-04-2009, 22:53   #69
Wojt0209
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

1. Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, szkoła/praca);
Witam. Mam na imię Wojtek ale mówią na mnie Igor nie wiem dlaczego . Mam 16 lat chodzę do klasy 3 gimnazjum.Interesuję się piłką nożną , informatyką (głównie stronami) , motoryzacją oraz jak najbardziej tibią

2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach;

Projektowałem stronki dla otsów , stron funowskich i innych. Głównie zajmowałem się z acc makerami.

3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst);

Myślę że mój angielski jest bardzo dobry 50/50 z próbnego testu gimnazjalnego , 1 miejsce w województwie , 2 miejsce w Polsce. Lubię tłumaczyć dłuższe teksty dlatego , że doskonalą mój język.

4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę);

Mam 98 Knighta na Honerze , Słynną Aarkę (123 EK z Galany) , swojego czasu miałem 70 RP ( już nie istnieje ( ) i masę 50 + lvli. Aktualnie przygotowuję się do egzaminów gimnazjalnych ale po nich będę miał dużo czasu

5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie);

Proponował bym więcej poradników ( znam dużo ludzi którzy szukają i czytają ) , loterie , konkursy , coś typu erig.net ( ponieważ ludzie nie mają gdzie sprawdzać kto ile expa zdobył kto stracił itd. ) , więcej screnów

6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?

Chcę się przyczynić do większego rozwoju tej stronki , chciałbym aby doświadczeni jak i mniej doświadczeni gracze mogli sprawdzać questy , potwory i przedmioty.

7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy);

Myślę że podołał bym tłumaczeniom bo tak jak pisałem wyżej jestem dobry w te klocki a także mógł bym poradzić sobie z questami.

8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?

Jestem otwarty , lubię pracować w grupie , mam dużo nowych i świerzych pomysłów , dogaduję się z innymi ludźmi , jestem otwarty na nowe pomysły .
 
stary 18-04-2009, 23:32   #70
Prezydent_czuwa
Użytkownik Forum
 
Prezydent_czuwa's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2008
Lokacja: W kancelarii
Wiek: 74

Posty: 166
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Saphera
Poziom: 13
Skille: 9/9
Poziom mag.: 8
Domyślny

1. Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, szkoła/praca);

Mam na imię Mateusz, 15 lat, interesuję się classic rockiem, szkoła.

2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach;

Na t.pl jestem 2 lata, ponieważ miałem też różne inne konta; działam też na wielu zagranicznych między innymi forach, jak czegoś nie umiem to się nauczę.

3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst);

W każdym roku 5, do tego dodatkowe zajęcia --> raczej ogarniam.

4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę);

3 postacie na Rookgaardzie, każda 30+, udział w wielu eventach i spotkaniach między innymi z Gamemasterami, poświecam czasu tyle, ile potrzeba.

5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie);

Więcej mniejszych newsów.
Więcej dyskusji, jak na hunted.pl.
Więcej moderatorów, bo działy są słabo rozpatrywane (niestety według mnie).

To takie trzy najważniesze, które przyciągają uwagę. Mam więcej, ale tymczasowo nie będę niepotrzebnie rzucał propozycji.

6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?

Tak jakoś.

7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy);

Wszystko z powyższych, mimo wszystko szczególnie Rookgaard, ale jak już wspomniałem, szybko się uczę.

8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?

Jeżeli chcecie.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez skarabeusz323 Pokaż post
twoja mama is assshujoczita ale tylko dla tego bo cie splodzila

Ostatnio edytowany przez Prezydent_czuwa - 19-04-2009 o 11:44.
Prezydent_czuwa jest offline  
stary 18-04-2009, 23:51   #71
Endrek_Knight
Użytkownik Forum
 
Endrek_Knight's Avatar
 
Data dołączenia: 26 04 2008
Lokacja: Ostrowiec Św.
Wiek: 32

Posty: 180
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 81
Skille: 86/85
Poziom mag.: 6
Domyślny

1. Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, szkoła/praca)
Mam na imię Adrian, lat 17. Zainteresowania są ściśle związane z kierunkiem nauczania jaki obrałem, mianowicie informatyka. Uczęszczam do 1-wszej klasy technikum na kierunku technik informatyk. Ponadto koszykówka, telefony komórkowe, akwarystyka.
2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach
Na forum udzielam się od około 2005/06 roku. Byłem także moderatorem na forach związanych z Counter-Strikiem.
3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst)
Angielskiego uczę się czwarty rok, i nie przysparza mi on większych trudności, dlatego i z tłumaczeniem nie byłoby problemu.
4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę)
Poziom 80+, poza tym przez pewien okres czasu byłem Senior Tutorem, ale przez mój 2-miesięczny retried zostałem automatycznie odsunięty od tej funkcji. Na grę poświęcam około 2 godziny w dni powszednie oraz ok. 4 godziny w weekendy
5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie)
Nie chcąc urazić załogi supportu, uważam że przydałaby się większa kontrola w działach ze zdjęciami, ponieważ spotyka się tam dość sporą ilość zbędnego spamu.
6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?
Chciałbym ułatwić forumowiczom znalezienie bezpośredniego sedna ich problemu, alby nie musieli się przedzierać przez liczne zbędnie pisane posty, zaopiekować się odpowiednimi działami jak i zwiększyć kontrolę nad spamem, który niestety jest nieodzownym elementem chyba każdego większego forum. Ponadto chciałbym w pewien sposób pomóc w rozwoju forum.
7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy)
Interesuje mnie przede wszystkim dział Multimedia, lecz jeżeli miałbym wybierać z wyżej wymienionych, to z pewnością w każdym bym się odnalazł.
8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?
Myślę że nadawałbym się na tą funkcję gdyż jestem stałym bywalcem forum (odwiedzam je zaraz po włączeniu się przeglądarki). Poza tym, mam spore doświadczenie na innych forach. Jestem też autorem paru (dość prostych) stron internetowych, co umacnia mnie w dziedzinie administrowania itp. Podsumowując: biorąc pod uwagę stosunkowo nieduży wiek, mam spore doświadczenie w tego typu przedsięwzięciach, oraz jestem aktywny na forum.

Ostatnio edytowany przez Endrek_Knight - 19-04-2009 o 00:02.
Endrek_Knight jest offline  
stary 19-04-2009, 00:02   #72
jelcyn12
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

1.Witam.!Mam na imię Andrzej,mam 15 lat.Interesuje się siatkówką,(kocham ten sport) oraz jedzeniem.Jestem uczniem 2 klasy gimnazjalnej.
2.Musze się przyznać,lecz dzisiaj założyłem konto na forum tibia.pl.Zrobiłem to ponieważ zainteresował mnie wątek "Nabór do Supportu" na str.tibia.pl.
3.Wcale nie jestem orłem z języka angielskiego,lecz posiadam wspaniały słownik który pomoże mi tłumaczyć nawet długie teksty.
4.W tibie gram od 2007 roku.Zacząłem w ferie zimowe na serwerze Zanera.Moim osiągnięciem jest wbity 42 lvl palladynem.Obecnie gram na serwerze Xantera.Skiluje nową postacią,palladynem gdyż wspominam sobie dawne tibijskie czasy.
5.Chciałbym pomóc stronie ile tylko sił w moich rękach.Jestem pracowity,zacięty,czego się nauczyłem nie tylko w tibii,ale i w sporcie o którym pisałem w 1. punkcie.Lubie wyzwania.Strone chcę szczególnie umocnić umieszczając na niej nowe poradniki,sugerujące pomoc nie doświadczonym graczom.
6.Chce dołączyć do grupy support ponieważ uważam iż jest to to o czym zawsze marzyłem-zostać kimś ważnym w gronie innych oraz pomagać innym.
7.Chciałbym aby na rookgaardzie był sekretny quest na zdobycie Spike Sworda.Będąc kiedyś rookstayerem bardzo mnie to intrygowało.Ogólnie zajmuje się wykonywaniem questów-lubie wyzwania.
8.Jestem raczej skromny,chciałbym zostać wybrany gdyż z moją pracowitością nadrobie moje wszystkie negatywne cechy.
 
stary 19-04-2009, 00:54   #73
Theatos_Kyth
Użytkownik Forum
 
Theatos_Kyth's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2007
Wiek: 35

Posty: 312
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Gildia: Divines
Świat: Refugia
Poziom: 220
Skille: 97/86
Poziom mag.: 9
Domyślny

1. Patryk, 20 lat. Ukonczylem Liceum Ogolnoksztalcace o profilu humanistycznym. Na dzien dzisiejszy pracuje w firmie handlowej na stanowisku komputerowym. Zaocznie studiuje filologie angielska na 2 roku.
Zainteresownia - tuning samochodowy, muzyka, koszykowka (streetball).
2. Na forum jestem od dosc dawna, bo od 2005 roku, jednakze konto zrobilem dopiero 21-06-2007. Procz prostych forow nie mialem doczynienia z zadnym z wiekszych projektow.
3. Moj angielski oceniam na bardzo dobry. Nie mam problemow z przetlumaczeniem wiekszych czy mniejszych tekstow.
4. Theatos Kyth - 219 ek, Krekor Bogdan - 142 ed, Sir Baus - 106 rp, Laska Saint - 127 ek i kilka mniejszych lvl'i. Obecnie na gre poswiecam od 2 do 5 godzin dziennie. Na 2 kontach posiadalem tutora, jednak przez okres niegrania zniknal.
5. Moje propozycje to:
*Wprowadzenie dzialu z fotkami z zycia realnego ( coraz wiecej tematow typu "rl fotki z Harmonii" robia balagan w temacie ze zdjeciami z tibii ).
*Polepszenie dzialu z poradnikami.
Cos by sie jeszcze znalazlo.
6. Jestem czestym bywalcem tego forum. Moje pomysly moga przydac sie w przyszlosci. Chcialbym sprawdzic sie na pozycji supportera, by moc starac sie o moderatora.
7. Tlumaczenia, spoilery, poradniki.
8. Jestem osoba kreatywna. Moja znajomosc jezyka angielskiego przyda sie do tlumaczenia. Ogolem jestem fajny
__________________
18:31 Kwadratus [185]: NAUCZYLEMM SIE NOWYCH
18:31 Kwadratus [185]: SLUW NA ANGIELSKIM
18:31 Amin Ascril [173]: a na polskim?
Theatos_Kyth jest offline  
stary 19-04-2009, 02:55   #74
Rav
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 06 2007
Wpisy bloga: 1

Posty: 907
Domyślny

Mógłby ktos upowazniony usunac ten post?
__________________

Ostatnio edytowany przez Rav - 29-04-2009 o 22:11.
Rav jest offline  
stary 19-04-2009, 08:30   #75
Silverius
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 09 2008
Lokacja: Ruda Śląska

Posty: 26
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Poziom: 30
Skille: 65/65
Poziom mag.: 4
Domyślny

1. Mam na imię Michał (lat 15), mieszkam w województwie Śląskim. Interesuję się informatyką oraz nauką języków (angielski i niemiecki).
2. Na forum tibia.pl jestem już dobre pare lat i zawsze tępie spam oraz udzielam się w "Tajemnice Rookgaardu".
3. Angielskiego uczę się 6 lat, więc znam go dość dobrze (sam czytam i tłumacze newsy z tibia.com). Znam też niemiecki jak co
4. Na grę moim 29 knightem i 22 druidem (UHmaker) poświęcam jakieś 2-3h dziennie oraz staram się (knightem) wykonać wszystkie możliwe questy.
5. Moim zdaniej serwis jest dobry tylko trzeba wprowadzić pare poprawek przy questach (nowe mapki, opisy) gdyż niedawno pozmieniano te i owe miejsca w tibi i mapki w tym serwisie są często bezużyteczne.
6. Ponieważ chciałbym się tu udzielać np. naprawiać błędy na stronie (patrz punkt 5.) oraz myślę że to ciakwe przeżycie.
7. Jak już tu wspomniałem najlepiej to questami ale mogę też robić drobne poprawki innych działów oraz tłumaczenia.
8. Myślę że jestem odpowiedzialny i skrupulatny oraz mam duże doświadczenie z Tibią (koledzy korzystają ze mnie jak z tibiawiki ).
__________________
Silverius jest offline  
stary 19-04-2009, 09:30   #76
Voldard
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

1. Łukasz, 18 lat, informatyka, szkoła informatyczna narazie jeszcze nie zakończona, nie pracuje jak narazie
2. Własna strona (obecnie usunięta ponieważ nie miałem pieniędzy na domenę)
3. Tak, uczę się J. Angielskiego od 3 lat (prywatnie)
4. 65 Royal Paladin. Vice Leader gildii. Bardzo dużo
5. Na stronie zuważyłem że wiele map do wykonania questów jest przestarzała (przed updatami) i przykłady potworów z którymi walczy też ludzik z przed updatów. Powinno to zostać zmienione
6. Ponieważ niekiedy stoje bez sęsu przed depo i nic nie robię, mógłbym wtedy zająć się stroną.
7. Zdecydowanie potwory, questy i mapy
8. Jestem odpowiedzialny, i mam dużo czasu który mógłbym sporzytkować na strone Tibia.pl. W szkole informatycznej zawsze kujon i mistrzu, więc myślę, że dobry informatyk się Wam szanowny Supporocie, przyda.
 
stary 19-04-2009, 10:10   #77
Maxir
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

1. Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, szkoła/praca);
Mam na imie Jarek mam 14 lat, moje zainteresowania to Tibia, Sport, Informatyka.Uczę sie w Gimnazjum...
2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach;
Bylem moderatorem kilku stron...
3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst);
Narazie nie jestem w stanie przetłumaczyć dłuższego tekstu.
4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę);
Obecnie mam postac 52 knight. Na tibie poswiecam okolo 2 godziny dziennie w Weekendy moge duzo więcej
5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie);
Myslę ze zaktulizowanie MAPY.
6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?
Poniewaz myslę ze szukacie takich ludzi jak ja młody wiek nie oznacza ze nie umiem sie wypełniac z obowiązków jak dorosla osoba
7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty,
questy, mapy);
Chciał bym się zajmować POTWORAMI.
8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?

Ponieważ lubię to co oferujecie czyli prace i pomoc innym Tibijczyką...

Ostatnio edytowany przez Maxir - 19-04-2009 o 10:11.
 
stary 19-04-2009, 10:55   #78
Rapek
Użytkownik Forum
 
Rapek's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2008

Posty: 23
Domyślny

1. Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, szkoła/praca);
yo jestem Beniu, mam 13 lat, w przyszlosci chce zostac rozbujnikiem
2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach;
jestem userem na durzej ilosci stron
3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst);
tak umiem angielski, mam same szustki z tego przedmiotu
4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę);
jestem rookslayerem na refugii gram po 8 godzin dziennie i nie wiem czemu mowia na mnie botter? lvl 55
5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie);
Mam duzo pomyslow, ale ich teraz nie przedstawie bo to ma byc niespodzianka
6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?
bo chce szpanowac przed kumplami na refugii tym, ze jestem suporterem na tibia.pl
7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty,
questy, mapy);
ja chcialbym sie zajmowac dzialem rookgaard i lista przedmiotuw
8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?
nie powinniscie
Rapek jest offline  
stary 19-04-2009, 13:54   #79
Luis Drax
Użytkownik Forum
 
Luis Drax's Avatar
 
Data dołączenia: 06 05 2006
Lokacja: Włocławek

Posty: 187
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
1. Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, szkoła/praca);
2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach;
3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst);
4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę);
5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie);
6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?
7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy);
8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?
1. Marcin, 20, komp/sport, ost. klasa technikum
2. Jak komuś się chce to niech sobie czyta moje posty.
3. Średnia, tłumaczyć nie bardzo ale rozmawiać da rade.
4. 156 ek, gram jak mam ochotę.
5. Myślę ze stroną ma się kto zająć, forum kuleje.
6. Pomoc na forum by się przydała.
7. Najchętniej bym kasował wszystkie posty z wyzwiskami i keylogerami.
8. Ponieważ chce mi się robić to co napisałem powyżej.

W razie jakiegokolwiek zainteresowania pm.
Luis Drax jest offline  
stary 19-04-2009, 15:50   #80
Hazar
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Support

1. Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, szkoła/praca);
--Nazywam się Przemek moje pseudonim szkolne to "Sopel" po ojcu mam 15 lat chodze do II klasy gimnazjum , interesuje się komputerami , piłką nożną

2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach;
--Byłem kiedyś moderatorem strony mojego klanu w grze Counter Strike, korzystam od zawsze z tibi.pl lecz na forum dopiero zaczynam ale szybko tutaj sie rozwinę

3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst);
-- od pierwszej klasy podstawówki mam 4h angielskiego w szkole a poza tym 2 razy w tygodniu po 1h dodatkowy angielski od 3 lat, przetłumaczenie tekstu to żaden problem

4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę);
Mój największy lvl to 80elite knight (tą postać sprzedałem) , aktualnie 60 lvl Royal Paladyn a także 40 Elder Druid , w tygodniu poświęcam od 2 do 4godzin a w weekendy oraz dni wolne od szkoly dużo dłużej

5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie);
--Moim pomysłem jest stworzenie działu historii Tibi a także dział opowieści na którym użytkownicy mogliby opisywać wszelkiego rodzaju legendy Tibijskie

6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?
--Ponieważ chciałbym przyczynić się do rozwoju strony Tibia.pl a także wiąże swoją przyszłość z Tibią oraz stronami internetowymi

7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy);
--Najchętniej zająć się moge mapami ponieważ miałem i mam aktualnie pacc'a i zwiedzam chętnie wszystkie krainy Tibijskie, mógłbym także zająć się przedmiotami

8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?
--Ponieważ jestem osobą odpowiedzialną (o czym mówi moja średnia - 5,11) , lubię także pracować z innymi osobami i poprostu zależy mi na tym żeby Polacy pokazywali się z jak najlepszej strony w świecie Tibi




Dziękuje za przeczytanie i Pozdrawiam :
Hazar

Ostatnio edytowany przez Hazar - 19-04-2009 o 16:28. Powód: Błąd ortograficzny - każdemu się zdarza :)
 
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:51.


Powered by vBulletin 3