Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Nebula

Notki

Nebula Wydarzenia ze świata Nebula

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 20-06-2007, 00:21   #1
August
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Wiek: 33

Posty: 294
August ma numer GG 4786311
Domyślny Shadows World, Family Guys + kilku freedom figterow -.-' vs VIRIBIU UNITS

Dzisiaj rozpoczela sie "wojna" tych gildi, napewno bedzie duzo zabawy i duzo fragow. Szkoda ze przeliczylismy sie co do kilka osob ktore obiecywaly ze niebeda walczyc i takie tam, ale trudno zycze obu stronom duzo zabawy i duzo fragow malo lagow dla VU i duzo dedow dla reszty. : ) Bede aktualizowal fragi w miare padania kolejnych ludzi jak mozecie nie spamujcie tematu i niewyzywajcie sie tutaj prosil bym moderatora o usuwanie postow ktore nie wnosza nic do tematu. Dziekuje.

Dzisiejsze fragi dla VU.
Tinti Zareda Jun 19 2007, 22:07:18 CEST Killed at Level 133 by Celandia
Sowqu Jun 19 2007, 22:11:58 CEST Killed at Level 165 by Morrderca
and by Celandia
Xaemus Serigimox Jun 19 2007, 22:14:59 CEST Killed at Level 162 by Celandia
and by Mad Worior
Rider Eddi Jun 19 2007, 22:16:00 CEST Killed at Level 107 by Archer of Fear
Friida Jun 19 2007, 22:15:18 CEST Killed at Level 123 by Finix
and by Hespios
Tana Max Jun 19 2007, 22:15:42 CEST Killed at Level 99 by Celandia
and by Morrderca
Heiks Jun 19 2007, 22:18:50 CEST Killed at Level 158 by Celandia
and by Archer of Fear
Redeo Jun 19 2007, 22:14:31 CEST Killed at Level 118 by Finix
and by Macius de'Down

Dzisiejsze fragi dla koalicji.
Chudzierlok Jun 19 2007, 22:07:33 CEST Killed at Level 124 by Xaemus Serigimox and by Heiks
Arthas of Nebula Jun 19 2007, 22:05:51 CEST Killed at Level 191 by Redeo
and by Rider Eddi

http://rapidshare.com/files/38008382/SOWQU.wav.html
Sowi to lepiej teraz zalatw tego bota co uha z za ekranu, naucz ich tego co nauczyles ordo i spie*** z tego servera wszyscy razem. Bo jestescie siebie warci : ) Sowi od zawsze robiles nam kolo dupy.

Ostatnio edytowany przez August - 20-06-2007 o 10:53.
August jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-06-2007, 00:29   #2
August
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Wiek: 33

Posty: 294
August ma numer GG 4786311
Domyślny

Double post, ale ta wiadomosc jest warta napisania dwoch postow postow



Gratz Cela :*
August jest offline  
stary 20-06-2007, 00:37   #3
JimmNoman
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 11 2006

Posty: 17
Domyślny

Nigdy was nie lubialem (chodzi mi tu o VU) walczylem nawet przeciwko wam ale zycze wam jaki i SW duzej ilosci fragow i sadze ze jak tylko SW to dobrze przemysli to moze byc naprawde dluga wojna ( powatpiewam w wygrana SW+FF) gratki dla celandi pamietam jak zabilem cie na 100+ lvlu a teraz juz masz 200 ;p
__________________
Kura Soth for presidente !!
Dziadzia Xaemus for presidente !!
Uszatek For presidente !!

Ola Petrov = prawie jak normalny czlowiek
Viribus Unitis = Prawie jak normalni ludzie
JimmNoman jest offline  
stary 20-06-2007, 03:19   #4
Webi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 03 2005

Posty: 269
Domyślny

to ogarnij to troche, z graficznego punktu widzenia to nic sie nie mozna doczytac, topic przydlugawy. a fragi jak liczysz? Od momentu jak wam sie zaczelo podobac czy od dzisiejszej akcji czy jak?
Ja bym proponowal do dzisiejszej akcji;p Bedzie bardzo neutralnie. Fragi Arcticusa na VU tez bedziesz liczyl? Bo mysle ze o ile go nie zredukujecie do osoby tylko wciskajacej strzalki a reszte robi bot to troche tych fragow moze byc.
__________________
( . )( . ) These are boobs. No need to copy and paste them in your signature, they have already gained world domination. Sorry Bunny.
Webi jest offline  
stary 20-06-2007, 11:58   #5
Hori
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 01 2007

Posty: 11
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Domyślny

SW + FG + ally niemaja szans z Vu, poniewaz VU to same sorki, a SW to pally i knight. Mysle ze po update sytuacja sie zmieni radykalnie.
Hori jest offline  
stary 20-06-2007, 12:19   #6
Webi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 03 2005

Posty: 269
Domyślny

Takie gadanie to wiesz Mysle, ze nawet najtami i palkami vu nie ostaje od nich albo nawet przewyzsza, ale wystarczy wziac przyklad z furory gdzie taifun przegral itd moim zdaniem nic nie jest przesadzone i wszysto zalezy o teog komu sie ebdzie dluzej chcialo grac.
__________________
( . )( . ) These are boobs. No need to copy and paste them in your signature, they have already gained world domination. Sorry Bunny.
Webi jest offline  
stary 20-06-2007, 15:35   #7
Dregar
Użytkownik Forum
 
Dregar's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 448
Domyślny

@august

"Szkoda ze przeliczylismy sie co do kilka osob ktore obiecywaly ze niebeda walczyc i takie tam" by August

"Badzcie samoukami, nie czekajcie az was nauczy zycie" by niepamietam kto xD

Sadze ze wczesniej czy puzniej fragneli byscie xeamusa, vure czy kogokolwiek innego. Xeamus zabral zycie w swoje rece, a nie dal kierowac cele, artasowi czy tobie. Na miejscu xeama postapil bym tak samo, tylko mnie z nim rozni jedna zecz ja nigdy nie bede mial 160 ms. Na miejscu estany i friidy tez bym dolaczyl do FG wkoncu sa "prawie rl rede?", ale rubta co chceta i tak kazdego z was dotknie "for better nebula".
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xaemus Serigimox
Jak wiemy każdy człowiek wyposażony został w odbyt i rozum (no może oprócz Lisa Zapinatora)
Dregar jest offline  
stary 20-06-2007, 15:51   #8
Artas
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 06 2007

Posty: 38
Domyślny

"Szkoda ze przeliczylismy sie co do kilka osob ktore obiecywaly ze niebeda walczyc i takie tam"


Rozjebało mnie to HAHAHAHAHAHAHAH

Drogi Hansie

Dużo osób też się przeliczyło co do was więc nic nie mów.
Artas jest offline  
stary 20-06-2007, 19:14   #9
Artas
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 06 2007

Posty: 38
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Webi Pokaż post
Takie gadanie to wiesz Mysle, ze nawet najtami i palkami vu nie ostaje od nich albo nawet przewyzsza, ale wystarczy wziac przyklad z furory gdzie taifun przegral itd moim zdaniem nic nie jest przesadzone i wszysto zalezy o teog komu sie ebdzie dluzej chcialo grac.
Bez kitu co do wojny nigdy nic nie jest przesądzone...
To że raz się udało dużo nie znaczy tylko motywuje stronę która wygrała
i osłabia stronę która przegrała.

PS.Webi ty napisałeś coś z sensem czy mi się zdaje?
Artas jest offline  
stary 20-06-2007, 19:37   #10
Webi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 03 2005

Posty: 269
Domyślny

wez sie wyrejestruj albo popros moda o usuniecie twojego konta, jezeli masz walic takie posty jak walisz.
Narazie to zauwazylem styl taki: "Jak nie rgasz to sie nie wypowiadaj" no i teraz zacytowales moj post, powtorzyles go i tyle. Tylko mam nadzieje, ze inteligencja przyjdzie z czasem w twoim przypadku, w koncu to 3 dzien od momentu jak sie zarejestrowales.
__________________
( . )( . ) These are boobs. No need to copy and paste them in your signature, they have already gained world domination. Sorry Bunny.
Webi jest offline  
stary 20-06-2007, 20:07   #11
August
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Wiek: 33

Posty: 294
August ma numer GG 4786311
Domyślny

Ja nikomu nie musialem dupy lizac. Bylem w Rebirth, bylem w Divonium i jestem od poczatku w Viribius. To ze gram tu zawdzieczam sobie i ludziom ktorzy nie opuscili mnie, nawet gdy mnie zabila Wicka i Shargas ludzie typu Zuk, Silver, Arthas, Hespios itp pomagali mi caly czas, gdy mialem hacka blokowali mi hara zeby nie padal. Gdy ktos mnie bil biegli mi z pomoca. Wiec to cos to sie nazywa braterstwo, a w Ordo co bylo? Kolesie sobie chatki ojebywali nawzajem -.-, teraz w sw co jest? Nagle xaem co od zawsze jechal po sowim teraz ziomale jedna gildi itp. To sie nazywa falszywy czlowiek, a nie VU. To ze kogos bijemy i robimy PA to co z tego? Kazdy by tak robil, czy to Ordo, czy SW wszyscy kazdy jak ma wladze to tak robi.
August jest offline  
stary 20-06-2007, 21:41   #12
nebulanoob
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 03 2007

Posty: 42
Domyślny

Zuk ? Kto To ?
nebulanoob jest offline  
stary 20-06-2007, 22:05   #13
August
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Wiek: 33

Posty: 294
August ma numer GG 4786311
Domyślny

Taki maly pol cygan pol zyd.
August jest offline  
stary 20-06-2007, 22:12   #14
Zygmunt
Użytkownik Forum
 
Zygmunt's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2006
Lokacja: U babci kolo Poznania

Posty: 43
Stan: Początkujący
Profesja: Sorcerer
Gildia: Złodzieje
Świat: Nebula
Poziom: 6
Skille: 11
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez August Pokaż post
Ja nikomu nie musialem dupy lizac. Bylem w Rebirth, bylem w Divonium i jestem od poczatku w Viribius. To ze gram tu zawdzieczam sobie i ludziom ktorzy nie opuscili mnie, nawet gdy mnie zabila Wicka i Shargas ludzie typu Zuk, Silver, Arthas, Hespios itp pomagali mi caly czas, gdy mialem hacka blokowali mi hara zeby nie padal. Gdy ktos mnie bil biegli mi z pomoca. Wiec to cos to sie nazywa braterstwo, a w Ordo co bylo? Kolesie sobie chatki ojebywali nawzajem -.-, teraz w sw co jest? Nagle xaem co od zawsze jechal po sowim teraz ziomale jedna gildi itp. To sie nazywa falszywy czlowiek, a nie VU. To ze kogos bijemy i robimy PA to co z tego? Kazdy by tak robil, czy to Ordo, czy SW wszyscy kazdy jak ma wladze to tak robi.
Skoro nie musiales to czemu lizales? I nie mow, ze nie lizales bo jeszcze do dzis mnie zad swedzi. Skamlales, jak mala dziewczynka ze masz hunta.
Czas jak wiemy pracuje na korzysc takich jak ty, ktorzy swoim slodkim pierdzeniem o swojej wielkosci proboja zatrzec prawdziwe wydarzenia. To raz.
Dwa - jesli bycie falszywym nazywasz to, ze ktos stanal po stronie słabszych zdajac sobie sprawe ze dwa lata grania idzie w zapomnienie, a mimo to ma to w gleboko w kiszkach to jest to twoje krzywe zakompleksione zwierciadelko.
Trzy - Ty wielki castorze napewno nie jestes na tyle falszywy zeby bronic slabszych od siebie przed banda znudzonych patafianow - wrecz przeciwnie lepiej im jeszcze wsadzic nozyk w plecy. Wtedy sie jest wielkim! A teraz przewin sobie tematy i zobacz jak cie ludzie tu lubia.
Po czwarte wbrew pozorom to wlasnie SW ratuje was i wasza sztucznie przytrzymywana "braterskosc" ktora o kant mozna rozbic. Teraz sw potem moze jeszcze embraced i juz nic i nikt nie powstrzyma was przed biciem samych siebie. Wiec arthas powinien ladnie sowqu podziekowac, ze doszedl, dzieki temu albowiem moze sobie jeszcze pograc. Ty, tu sie zgodze nie musisz sowqu dziekowac, zawsze miales nosa i wiedziales komu co i kiedy polizac. Szorstki sposob bycia twojego "brata" Hespiosa przypadl ci do gustu. Mozna powiedziec ze wrecz sie zakochales. Mala anegdotka: Hespios siedzac na ts z oczywiscie nie zmutowanym micro w te oto slowa grzecznie prosi swoja siostre by zamknela okno, cyt: " ty ku...wo zamknij to okno".
Jak takiego nie kochac?? Przeciez ten czlowiek to przyklad oglady i dyplomacji. Brawa wiec dla ciebie kastorku, poleganie na samym sobie zawsze przynosi najlepsze skutki.
A my, ktoregos dnia popijajac piwko dowiemy sie z gazet ze hespios wypial na ciebie swoj sloneczny zad lub ze poszedl do wojska (choc to malo prawdopodobne bo z "D" nie biora) i znowu wrocisz do szeregu. Znowu bedziesz soba czyli nikim.
__________________
Ludzie dzielą się na tych którzy rządzą i tych którzy myślą, że rządzą.

Ostatnio edytowany przez Zygmunt - 20-06-2007 o 22:50.
Zygmunt jest offline  
stary 20-06-2007, 22:52   #15
August
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Wiek: 33

Posty: 294
August ma numer GG 4786311
Domyślny

Proste Xaem wole takiego Hespiosa, niz byc takim jak Ty co sie zapomina w cafejce i jakas goraca szesnasta robi mu laske -.- , a co do lizania to hmm, ty przylizales dupala szwedom na poczatku serva zeby tu grac jesli dobrze pamietam... a potem doszedles do polaczkow i jestes oto taki ziomek. A co do lizania, to tobie lizalem no prosze fajnie sie dowiedziec. Na szczescie jestem jednym z tych co niemusza lizac, a to ze tobie na starosc sie w dupie poprzewracalo to niemoja wina.
August jest offline  
stary 20-06-2007, 23:01   #16
Zygmunt
Użytkownik Forum
 
Zygmunt's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2006
Lokacja: U babci kolo Poznania

Posty: 43
Stan: Początkujący
Profesja: Sorcerer
Gildia: Złodzieje
Świat: Nebula
Poziom: 6
Skille: 11
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez August Pokaż post
Proste Xaem wole takiego Hespiosa, niz byc takim jak Ty co sie zapomina w cafejce i jakas goraca szesnasta robi mu laske -.- , a co do lizania to hmm, ty przylizales dupala szwedom na poczatku serva zeby tu grac jesli dobrze pamietam... a potem doszedles do polaczkow i jestes oto taki ziomek. A co do lizania, to tobie lizalem no prosze fajnie sie dowiedziec. Na szczescie jestem jednym z tych co niemusza lizac, a to ze tobie na starosc sie w dupie poprzewracalo to niemoja wina.
HAHAHAHAAHAHA, sex z szesnasta? Wole z siedemnasta i osiemnasta. ALe o tym pogadamy jak pierwszy raz za kilka lat zakisisz ogora, mam nadzieje ze dozyje. Ale bys musial tibie wylaczyc wiec chyba nie dozyje. Podobno w carlin sluby daja lec sprawdz czy noc poslubna jest inclusive.
I tak na marginesie, jesli nie lizales nikomu to kazdy by o tym wiedzial i nie musialbys pisac. Sprawa bylaby jasna. A lizales, lizales pamietam jak dzis to byl sloneczny dzien cieplo, parno, twoj jezyk wrecz przylepil mi sie do dupska.
__________________
Ludzie dzielą się na tych którzy rządzą i tych którzy myślą, że rządzą.

Ostatnio edytowany przez Zygmunt - 20-06-2007 o 23:10.
Zygmunt jest offline  
stary 20-06-2007, 23:41   #17
August
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Wiek: 33

Posty: 294
August ma numer GG 4786311
Domyślny

Ja wiedzialem ze z saganem cos masz nie tak, ale takie fantazje erotyczne przerosly moje oczekiwania, a co do wylaczania tibi, to Ty wyprowadzales psa o 2 w nocy na spacer do cafejki zeby zabic kogos. Wiec poco czepiasz sie mnie? Skoro robisz to samo...
August jest offline  
stary 21-06-2007, 00:01   #18
nuttella1
Użytkownik forum
 
nuttella1's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2007

Posty: 27
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez August Pokaż post
Ja wiedzialem ze z saganem cos masz nie tak, ale takie fantazje erotyczne przerosly moje oczekiwania, a co do wylaczania tibi, to Ty wyprowadzales psa o 2 w nocy na spacer do cafejki zeby zabic kogos. Wiec poco czepiasz sie mnie? Skoro robisz to samo...


Chcial bys takie panienki jak xaem ale niestety sam twoj wyglad twarzy je odstrasza. A co szpiegujesz go i notujesz o ktorej wylazi z psem? Takie cos nazywa sie obsesja na punkcie jednostki. Nie martw sie to jest do wyleczenia. Co do kafejki nie jeden by chcial sie ustawic tak jak on prace laczy z przyjemnoscia
nuttella1 jest offline  
stary 21-06-2007, 00:05   #19
Driger
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 04 2007

Posty: 108
Imię: Driger
Gildia: Animowcy
Świat: Real
Poziom: 666
Skille: Anime
Poziom mag.: 69
Domyślny

"jakas goraca szesnasta robi mu laske" .. szesnastki nie sa takie zle ;o .. te slowa nie mowisz przez zazdrosc ? :d

Ey ale tak wogole nie chce was szefowie upominac ale to temat war frags i troche offtop robicie .. nie no .. rozmowa nie jest nudna XD ale miejsce nie te .. malo macie innych tematow ktorych tyle powyzakladal webi ? xd
Driger jest offline  
stary 21-06-2007, 00:07   #20
Kartoflak
Użytkownik forum
 
Kartoflak's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2007
Lokacja: Londyn

Posty: 23
Stan: Na Emeryturze
Imię: Anusiak
Profesja: Rookstayer
Świat: Mars
Poziom: 13
Skille: 31/28
Poziom mag.: 2
Domyślny

Xeam okazal sie zwyklym pajacem, ktory myslal ze moze wygrac z Vu. Skutki tego buntu mozemy zauwazyc po wczorajszych dedach Xeama i innych prostakow m.in. Sowiego aka Okno, Heiksa aka Drzwi, Friidy aka Klamka i reszty lapserdakow.

Signed~
Kartoflak ;>
Kartoflak jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:36.


Powered by vBulletin 3