Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-12-2009, 18:56   #521
grimmta
Użytkownik Forum
 
grimmta's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2008

Posty: 55
Stan: Na Emeryturze
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez fetka123 Pokaż post
Nie oszukujmy sie, zoombo to najwiekszy cymbał i pizda na refugii, watpie zeby ktos go pobil przez nastepne dluuugie lata
Ty już to zrobiłeś _/
__________________
20:27 Sebun of Knight [21]: ej thaisowyczy burdel otwieram tam gdzie frodo tylko na gurze
grimmta jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-12-2009, 22:03   #522
supereczki
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 12 2009

Posty: 17
Domyślny

@feta

zgadzam sie z Toba, gdyz uwazam to samo
Po pierwsze wymowki typu remonty, duponty, blebleble po mass banach sa zalosne, po drugie podczas wara nie logowac, poprostu tylko expic expic expic i tak dalej
nie wiem co on w tym fajego widzi ze bedzie mial kolo swojego name 1000500100900
kleczaj tez mial fajne wymowki ze gral nie bedzie bo zmiana tam czegos a gral dalej, ciezko jest sie oderwac od tibi ;] ale przynajmniej byl na warze
supereczki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-12-2009, 22:09   #523
Dreamers
Użytkownik Forum
 
Dreamers's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2007
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 325
Domyślny

Odkąd dali to pseudo pvp na starym non-pvp, nagle wszyscy stali się polskimi dempahami, z czego każdy oczywiście jest najlepszy.

Nie kminie Was o co wy się spinacie? Niech się spinają Ci co nie byli, a nie Ci co byli, Wy byliście na tym warze o ile można to w ogóle tak nazwać [13-0 total fail] to się cieszcie i rozpowiadajcie ile to ich nie było więcej, czy to że używają botów.

Poza tym spinacie się o to że zombo nie był na warze, ale po co Wam to, skoro i tak nie zdobyliście ani 1 fraga? To, że 300 pall by był na tej wojnie by coś zmieniło?

Wątpię.

Pjona
__________________
W życiu piękne są tylko chwile
W życiu piękne są tylko chwile
Tak, tak


~,,Nawine Pytania'' - Dżem
Dreamers jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-12-2009, 22:26   #524
supereczki
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 12 2009

Posty: 17
Domyślny

@dreamers

no spoko tylko jak mozna przymykac oko na to ze oni wszyscy maja elfy, wyzsze lvle, prawie same magi/ed i bylo ich wiecej na tych akcjach co widzialem na camach??? wytlumacz mi pls
jesli chodzi o spinanie, moze oni sie spinaja ja tylko pisze co uwazam bo to z zoombem bylo smieszne takie wymowki, ze gosc dostal bana i wciskal ze przerwa remont itp
supereczki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-12-2009, 22:33   #525
Dreamers
Użytkownik Forum
 
Dreamers's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2007
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 325
Domyślny

Spoko, tylko trochę nie kminie po co o tym piszesz w każdym poście, Ci do których miał dotrzeć przekaz dotarł uwierz.

I Ci których zdanie ma jakąkolwiek wartość sami zauważą, że jest zerem. :_)

I nie wkręcaj, że wy botów nie mieliście, bo wtedy to raczej Was powinno się brać za no-life'ów.

Granie dla przyjemności w tibię skończyło się na tibi 7.6, tego niestety nic już nie zmieni.

Na koniec dodał bym jeszcze, że pomimo wszystko chociaż nie gram nie grałem i nie będę grał na waszym świecie, to chyba więcej ludzi nienawidzi kleczaja & friends, niż Was, z tego można bardzo prosto wywnioskować, że Was mogło być dużo więcej, gdybyście lepiej przemyśleli strategię xdd. Co się rozpisałem ;_).

Pozdro.
__________________
W życiu piękne są tylko chwile
W życiu piękne są tylko chwile
Tak, tak


~,,Nawine Pytania'' - Dżem
Dreamers jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-12-2009, 23:53   #526
Blazennawa
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 11 2009

Posty: 12
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez supereczki Pokaż post
@dreamers

no spoko tylko jak mozna przymykac oko na to ze oni wszyscy maja elfy, wyzsze lvle, prawie same magi/ed i bylo ich wiecej na tych akcjach co widzialem na camach??? wytlumacz mi pls
jesli chodzi o spinanie, moze oni sie spinaja ja tylko pisze co uwazam bo to z zoombem bylo smieszne takie wymowki, ze gosc dostal bana i wciskal ze przerwa remont itp
Japa koniu.
Napisz w końcu, że im zazdrościsz i że też byś chciał się tak napinać.
Jakbyś miał okazję być w gildii, to dałbyś se jaja uciąć albo matkę zabić, a przy huntach, albo samym otwartym guild chacie byś se freda marszczył.
Wy*******aj stąd jak Ty to mówisz "spinaczu" bo prosto w twarz byś takich słów nie powiedział, a tak tylko kozaczysz i myślisz że fajny jesteś.
A teraz siad płaski do laski i żegnam.
Blazennawa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2009, 11:11   #527
Dreamers
Użytkownik Forum
 
Dreamers's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2007
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 325
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blazennawa Pokaż post
Japa koniu.
Napisz w końcu, że im zazdrościsz i że też byś chciał się tak napinać.
Jakbyś miał okazję być w gildii, to dałbyś se jaja uciąć albo matkę zabić, a przy huntach, albo samym otwartym guild chacie byś se freda marszczył.
Wy*******aj stąd jak Ty to mówisz "spinaczu" bo prosto w twarz byś takich słów nie powiedział, a tak tylko kozaczysz i myślisz że fajny jesteś.
A teraz siad płaski do laski i żegnam.

Kozacze? Wyrażam własne zdanie.
Z napinki już wyrosłem zioom.
Taa, czego to ja bym nie zrobił dla tibi ;ss tibia moim życiem nie?
I czego mam zazdrościć? Bota? Mam, więc nie musze.
__________________
W życiu piękne są tylko chwile
W życiu piękne są tylko chwile
Tak, tak


~,,Nawine Pytania'' - Dżem
Dreamers jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:02.


Powered by vBulletin 3