Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-01-2009, 17:16   #1301
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MordercaCienia Pokaż post
sorbet przestan juz tu pisac bo nikomu to nie pomaga a jedynie w*****a ludzi...
Pomagam, tylko ty tego nie rozumiesz. Ale za jakiś czas zrozumiesz, przeczytaj sobie moje posty tu za miesiąc, zobaczymy, do kogo będziesz czuł uraz

A skoro komukolwiek z was nie podoba się mój post - pod moim profilem jest taki wykrzyknik w żółtym trójkącie. Tylko podajcie logiczny powód.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-01-2009, 19:04   #1302
pentagram
Zbanowany
 
pentagram's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Wiek: 30
Wpisy bloga: 1

Posty: 75
Domyślny

@up

I co napiszę ? "Nie podoba mi się post użytkownika CytrynowySorbet".

: P

Zresztą jak widzę Ci któży na Ciebie wieżdżają siędzą w tym temacie od tygodnia i widać nie czytali całego topa.
pentagram jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2009, 21:18   #1303
Xaarthez
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 40
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 177
Domyślny

huh
Od dzisiaj wroclaw dolaczyl do miast ktore maja problemy z multimedia...
Do dzisiaj wszystko bylo wporzadku -.-
Xaarthez jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2009, 21:56   #1304
Xaviour
Użytkownik Forum
 
Xaviour's Avatar
 
Data dołączenia: 01 02 2007
Lokacja: Gdynia
Wiek: 30

Posty: 192
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xiuek
Profesja: Elder Druid
Świat: Premia
Domyślny

Kocham Was !

Dziś przyszedł do mnie pan założyć internet z UPC.
Pełen profesjonalizm.
Dwa razy większa szybkość niż w Multimedii za tę samą cenę.
Żyć nie umierać. No freezez, no lagz, no kickz.

Warlord arena done on 80 RP !
Szacun for me plx
__________________
Pożałujesz jak wejdziesz...

http://smouch.net/lol/
Xaviour jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2009, 21:58   #1305
Poter2
Użytkownik Forum
 
Poter2's Avatar
 
Data dołączenia: 20 12 2008

Posty: 19
Stan: Na Emeryturze
Imię: Oddy Keif
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: sTo
Skille: szuper
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xaarthez Pokaż post
huh
Od dzisiaj wroclaw dolaczyl do miast ktore maja problemy z multimedia...
Do dzisiaj wszystko bylo wporzadku -.-
no to witaj wśród nas xd
Poter2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2009, 22:35   #1306
demoninator
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 01 2006

Posty: 402
Stan: Niegrający
Profesja: Brak (Rookgaard)
Domyślny

Orientuje się ktoś może jak jest z możliwością wypowiedzenia umowy? Bo czytając regulamin doczytałem się tylko kary 872 złote jeżeli się zerwie umowe. Ale nic o tym że jeżeli nie dotrzymują warunków umowy i możliwości wypowiedzenia nie pisze... ;/ Szkoda że u mnie UPC nie ma też bym wziął bo to zajebioza jest kuzyn ma w Wawie... jedynie zostaje mi neostrada lub vectra xd
demoninator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2009, 22:54   #1307
RineQ
Użytkownik Forum
 
RineQ's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2006

Posty: 29
Domyślny

a jest moze w Olsztynie UPC?
RineQ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2009, 00:01   #1308
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xaviour Pokaż post
Szacun for me plx
Szacun for him plx /o/

A dziś MM jakieś awarie (znowu) miała, internetu nie było z pół godziny, a potem się włączał wyłączał ^^ FE MM!
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2009, 07:58   #1309
Furiat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 01 2009

Posty: 30
Domyślny

ludzie po 3 okrutnych miesiacach nie mam lagow znajac zycie zarraz powroca ale narazie 3a sie cieszyc ze sie nie ma ;d jak cos ja Olsztyn ;]
Furiat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2009, 09:46   #1310
demoninator
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 01 2006

Posty: 402
Stan: Niegrający
Profesja: Brak (Rookgaard)
Domyślny

Nie masz lagów bo pewnie jest rano więc się nie ciesz ;p dużo razy już tak miałem, pobudka o 4 żeby pograć sobie bez lagów lub nocka do 8 rano. Jednak szkoła na takie coś nie pozwala i trzeba się męczyć. Ja się zastanawiam nad wypowiedzeniem umowy szanownej MM jeżeli taką możliwość będe miał.

W Olsztynie o ile się nie myle to nie ma UPC podobno dopiero ma być.
demoninator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2009, 10:59   #1311
Mario-1987
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 12 2008
Lokacja: Gorzów Wlkp

Posty: 44
Stan: Na Emeryturze
Imię: x
Profesja: Paladin
Świat: nerana
Poziom: x
Skille: xx / xx
Poziom mag.: xx
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Może tak, że w końcu zorientowali się, że coś jest nie tak i sprawdzają czy taki sam problem mają inni klienci? I nie widzę powodu, żeby kłamać na forum, to tak jakbym się chwalił, że w rl jestem piękny super inteligentny i ultra bogaty (oczywiście nie jestem ) :U



Miło mi, że moje porady się przydają, myślałem kiedyś o pracy jako psycholog, ale stwierdziłem, że nie ma sensu się męczyć skoro ludziom i tak zawsze coś nie będzie pasowało i zjadą nawet, gdy poświęciło im się swój czas (vide ty). Co do tego, że nie gram w Tibię, a siedzę na tym forum, to żebyś się nie zdziwił, ale 30% użytkowników nie gra już w tą grę, a grubo ponad połowa ciągle pisze że Tibia to zło itp, więc nędzny argument imo. Co do "nie ma takich problemow jak my", nie wiem skąd ci to przyszło do głowy, może masz jakieś kompleksy? Nie bulwersuj się, skoro ty masz jakieś spekulacje na mój temat, ja będę tworzył na twój.

Równie dobrze mogę napisać "tak się wszyscy tu żalicie to idźcie na pozalsiepanieboze.omfg" ale nie zrobię tego, bo sytuacja, że ktoś ma jakieś problemy wcale mnie nie bawi.

Uprzedzam wasze pytanie: wypowiadam się tu ciągle (najczęściej cytując posty na mój temat) bo nie lubię jak ktoś kreuje sobie błędną opinię na mój temat.

Coś jeszcze? Chętnie podyskutuję, na POZIOMIE.

Mi sie wydaje ze uwazasz sie wlasnie za goscia ktory umie poradzic itp itd... tyle ze gdybys byl tak madry to zauwazylbys ze nie za bardzo chcemy cie tu sluchac, a jakos na sile tego nie rozumiesz. Tekst o kmpleksach slyszalem juz nie raz od gowniarzy osiedlwych wiec nie bede go nawet komentowal. Skoro nie grasz w tibie wiec stad wywnioskwalem ze nie masz tego samego problemu (czyzby to byl zly argument?). To jest forum i temat zalozony o lagach w tibi tych ktorzy maja multimedie wiec to jest odpowiednie miejsce na zalenie sie, chwalenie itp. Nie osmieszaj sie usilujac na sile cos udwdnic bo w moich oczach sie tylko ponizasz. Marny z ciebie psycholog

Ostatnio edytowany przez Mario-1987 - 14-01-2009 o 11:05.
Mario-1987 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2009, 11:02   #1312
Mario-1987
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 12 2008
Lokacja: Gorzów Wlkp

Posty: 44
Stan: Na Emeryturze
Imię: x
Profesja: Paladin
Świat: nerana
Poziom: x
Skille: xx / xx
Poziom mag.: xx
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szyszkati Pokaż post
up@

Sprobój przez jedno o. nie ebook tylko ebok
Widzę że Ci to samo pierdolili co mi bo też z Gdyni. Wyslalem ten tracert 2 tyg temu i ŻADNEJ odpowiedźi do tej pory nie dostałem. A lagi mam takie że szkoda pisać. :/
za to do sorbeta dzwonia z pytaniem czy wszystko gra
Mario-1987 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2009, 15:52   #1313
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mario-1987 Pokaż post
Mi sie wydaje ze uwazasz sie wlasnie za goscia ktory umie poradzic itp itd... tyle ze gdybys byl tak madry to zauwazylbys ze nie za bardzo chcemy cie tu sluchac, a jakos na sile tego nie rozumiesz. Tekst o kmpleksach slyszalem juz nie raz od gowniarzy osiedlwych wiec nie bede go nawet komentowal. Skoro nie grasz w tibie wiec stad wywnioskwalem ze nie masz tego samego problemu (czyzby to byl zly argument?). To jest forum i temat zalozony o lagach w tibi tych ktorzy maja multimedie wiec to jest odpowiednie miejsce na zalenie sie, chwalenie itp. Nie osmieszaj sie usilujac na sile cos udwdnic bo w moich oczach sie tylko ponizasz. Marny z ciebie psycholog
Uważam się za gościa, który próbuje poradzić, a nie umiejącego poradzić.

Cytuj:
ja to chetnie nawyzywal bym kazdego z MM
Takie teksty słyszałem od dzieci z piaskownicy. CHĘTNIE bym coś zrobił, ale akurat teraz mi się NIE CHCE.

I temat wcale nie tyczy się tylko Tibii, bo kilka osób mówiło o laggach w innych grach. Ale... widać marnotrawienie czasu na pomoc jest bezsensowne. Chciałem pomóc, ale niektórzy z was nie rozumieją innych słów niż "MM to ******** walić pracowników *****" więc poddaję się. Nie chcecie mnie tu, ok, wasz cel się spełnił. Po prostu nie komentujcie już żadnych moich postów i nie dawajcie mi powodów do wypowiadania się tu. I pomyśleć że jesteście naszym przyszłym społeczeństwem...
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2009, 16:02   #1314
Litin_Kaire
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2007

Posty: 321
Profesja: Elite Knight
Gildia: Silent Force
Świat: Candia
Poziom: 300
Poziom mag.: 10
Domyślny

Dzwoniąc do multimedii dowiadujemy się, że mają oni awarie, może teraz uporają się i z lagami \o/. Oczywiście sam w to nie wierze xD
Litin_Kaire jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2009, 17:23   #1315
demoninator
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 01 2006

Posty: 402
Stan: Niegrający
Profesja: Brak (Rookgaard)
Domyślny

@Mario coś tam
Sorbet przynajmniej stara nam się pomóc, z łagodzić nasze frustracje bo wyzywanie ciągle pracowników nic wam nie da.

Ktoś wcześniej pisał że Sorbet wkurza ludzi. Jakoś tylko jedna, dwie osoby tak powiedziały więc nie wiem czy wkurza wszystkich, ale za to z wszystkich tu obecnych pisze coś sensownego.

A co do tego czy ktoś ma lagi w tibi czy w czymś innym to to też są lagi przecież nie? Ma problem z internet z MM to czemu ma się tu nie wypowiadać? Może gra w ultime? Może w WoWa? Ale ma taki sam problem jak my to czemu ma osobno radzić jak może i nam coś poradzi?

@up
W moim mieście z tą awarią mieli się uporać już i w poniedziałek miało być wszystko ok jednak tak nie jest...


Orientuje się ktoś czy trzeba mieć też telefon czy wystarczy samo to że zostanie założone gniazdko i neostrada będzie działać?
demoninator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2009, 17:30   #1316
RineQ
Użytkownik Forum
 
RineQ's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2006

Posty: 29
Domyślny

demo też mam ten problem ,bo nie mam domowego ale mam gniazdko i nie wiem , czy można bez telefonu
RineQ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2009, 20:33   #1317
Litin_Kaire
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2007

Posty: 321
Profesja: Elite Knight
Gildia: Silent Force
Świat: Candia
Poziom: 300
Poziom mag.: 10
Domyślny

Nie mam pojęcia jak to jest z neo, ale polecam zadzwonić i się dowiecie Kto pyta nie błądzi, nie? :>
Litin_Kaire jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2009, 20:42   #1318
Szyszkati
Użytkownik Forum
 
Szyszkati's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2007
Lokacja: Gdynia
Wiek: 31

Posty: 179
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Exusu
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Last Hope
Świat: Menera
Poziom: 168
Skille: 105/78
Poziom mag.: 24
Domyślny

Haha ja dziś miałem zajebistą sytuacje. Przyszedł technik do mnie i pyta sie co jest nie tak ja mu tłumacze, że pingi są wysokie że nawet pobieranie jest niskie itp. Powiedział mi że faktycznie jest coś nie tak ale NIE WIE CO. To ja po utarczce słownej mówie mu kurwa że nie wyjdzie Dopóki nie znikną lagi albo niech w protokole napisze że nic nie udało mu sie zrobić z netem i proszę o zerwanie umowy. Kolo cały nerwowy i W KOŃCU zadzwonił do siedziby w Gdyni a tam przekierowali go do Warszawy? Po rozmowie wszystko sie wyjaśniło otóż zaniżony jest ten sygnal, słaba jest bodajże wymiana danych i jutro przeżucą mnie na głowny jakis server gdzie wszystko ma być cud miód, jeżeli nie to proszę o zerwanie umowy z ich winy. On odpowiednie rzeczy w protokole zaapisał wiec zobacyzmy. PAMIETAJCIE Z NIMI TRZEBA OSTRO BO INACZEJ OBRÓCA KOTA OGONEM. Pozdro
Szyszkati jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2009, 21:28   #1319
demoninator
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 01 2006

Posty: 402
Stan: Niegrający
Profesja: Brak (Rookgaard)
Domyślny

@Szyszkati
U mnie jak był (fakt że nie do neta ale przy okazji zapytałem) powiedział że pare ulic jest podłączonych pod jeden punkt i dlatego jest taki słaby sygnał. Podobno w poniedziałek miało być ok ale jednak nie jest... I coś jeszcze mówił o światłowodach ale to raczej nie w tym roku.

@2up
Nom trzeba będzie na błękitną linię zadzwonić
demoninator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2009, 21:46   #1320
RineQ
Użytkownik Forum
 
RineQ's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2006

Posty: 29
Domyślny

@demo gdzie mieszkasz?
RineQ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:11.


Powered by vBulletin 3