Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 30-06-2008, 08:17   #121
Ujo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 02 2007
Lokacja: Na planecie Ziemia

Posty: 434
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Secura
Domyślny

Karaluchy-dobra przecierz newbie muszą na czymś expić.

Nowe gobilny-to są takie nowe gorsze orki dla nowych na mainie ale i tak będą padać jak muchy i napewna każdy będzie miał jakąs ceche związanoł z pewnym orkiem.

Wyrmy-Mało widzałem wyrm w jakiś grach Rpg dlatego + ale nie podoba mi się ich wygląd takie cieńkie sąa takie mają wielkie głowy.

Sea serpenty- Z tego co się nie myle to wygląd potworka zrobili już w tibi 8.1 czy 8.0 ale ich dół przypomina kształtem kamień.

Nolwe elementale
Earth elemnental-Nie wiem po co on skoro stone golem też kojaży się z ziemią
Energy elemental-przypomina mi pole energi takie co pusza np:mino mag.I nie wygląda zbyt ciekawie za bardzo chaotycznie bez budowy.

water elemental-A on poco skoro mamy już water elementala dodatkowo bardzo podobnego wyglądem i nazwą.

Bog raider-Na jeżdzce mi nie wygląda wyglądem przypomina mieszanke swamp trolla i slima

wisp-wszystko co moża o nich wyczytać mówi jedno to poprostu zwykły duch

Grim Reaper-Silniejszy duch i tyle co udało mi się domyślić z niego może bedzie summonował ludzi.


Potowry wyszły dobre
__________________
tibia to gówno jeśli jesteś innego zdania ten filmik jest dla ciebie!http://13k.pl/-/sugestia.php
Ujo jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-06-2008, 09:31   #122
Rybeczka
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Podobają mi się potwory, armory, nowe różdżki dla magów i druidów.
Update na +
 
stary 30-06-2008, 09:40   #123
GargoinX
Just an Orange
 
GargoinX's Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 29
Wpisy bloga: 34

Posty: 1,242
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Eternia
Poziom: 31
Skille: 65/64
Poziom mag.: 4
GargoinX ma numer GG 3751106
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ujo Pokaż post
Karaluchy-dobra przecierz newbie muszą na czymś expić.
Problem w tym, że te karaluchy nie dają experience. Karaluchy uciekają, nie dają expa i mają 1hp. Służa tylko do questa, gdzie trzeba jakiemuś NPC (Santiago, czy jakoś tak) przynieść nogi karaluchów.
__________________

Literka Z, literka K, literska S jak ZKS!

Gargoin na Last.fm!

Notka dla Gargulca.
GargoinX jest offline  
stary 30-06-2008, 10:13   #124
neopostman
Użytkownik Forum
 
neopostman's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Łowicz.
Wiek: 35
Wpisy bloga: 6

Posty: 1,227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 114
Skille: 101/84
Poziom mag.: 24
Wyślij wiadomość przez ICQ do neopostman neopostman ma numer GG trzeba sobie zasłuży Adres Jabbera do neopostman Send a message via Skype™ to neopostman
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gargoin_rtn Pokaż post
Problem w tym, że te karaluchy nie dają experience. Karaluchy uciekają, nie dają expa i mają 1hp. Służa tylko do questa, gdzie trzeba jakiemuś NPC (Santiago, czy jakoś tak) przynieść nogi karaluchów.
A wtedy ten NPC odwdzięcza się nam dając 100 expa : F.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Notopeczek Pokaż post
cipowie chyba sciagaja wszystko z podkarpackiego
neopostman jest offline  
stary 30-06-2008, 10:18   #125
Libatzione
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 06 2008

Posty: 36
Domyślny

Żal... NPC bedzie dawał expa za wcześniej ubite karaluchy?
Libatzione jest offline  
stary 30-06-2008, 10:27   #126
GargoinX
Just an Orange
 
GargoinX's Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 29
Wpisy bloga: 34

Posty: 1,242
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Eternia
Poziom: 31
Skille: 65/64
Poziom mag.: 4
GargoinX ma numer GG 3751106
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Libatzione Pokaż post
Żal... NPC bedzie dawał expa za wcześniej ubite karaluchy?
Niedokońca. W cześniejszych teasreach była mowa, że przy niektórych questach, na grodą nie będzie tylko "nagroda ze skrzynki", ale również punkty doświadczenia. Akurat Santiego/Santiago czy inne ścierwo, za nogi karaluchów daje nam 100 experience.
__________________

Literka Z, literka K, literska S jak ZKS!

Gargoin na Last.fm!

Notka dla Gargulca.
GargoinX jest offline  
stary 30-06-2008, 10:57   #127
Nifro
Użytkownik Forum
 
Nifro's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2007
Lokacja: Włocławek

Posty: 38
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Nifro
Profesja: Knight
Gildia: Requiem
Świat: Guardia
Poziom: 80
Skille: 90/90
Poziom mag.: 7
Szczęśliwy Good

Hail Cipoft

Wrescie zainteresowali się bardziej "Tibią" niż zbieraniem kaski z pacc itp.

Co do tych nowych potworków
Dla mnie wyglądają świetnie, dodanie nowych żywiołaków wydaje się troszkę dziwnym pomysłem ale zobaczymy pózniej
__________________


Nifro jest offline  
stary 30-06-2008, 10:57   #128
Plinio18
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 06 2008

Posty: 4
Problem

Jezu następny update dostosowany tylko do paladynów ile można.

KNIGHT NIE MA SZANS
Plinio18 jest offline  
stary 30-06-2008, 11:20   #129
Vivarus
Użytkownik Forum
 
Vivarus's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2008
Lokacja: Jurków
Wiek: 31

Posty: 116
Stan: Na Emeryturze
Imię: Trianos
Profesja: Sorcerer
Świat: Askara
Poziom: 31
Poziom mag.: 30
Domyślny

@up
A knight nie dostał nowych broni?
__________________
Ukryty tekst:
REKLAMA
Szukasz ciekawej gry? Zagraj w Openspace
...z dala od rodzimych społeczności, rządów i galaktyk, przybywamy! Bohaterscy żołnierze, chciwi handlarze, zachłanni piraci, niewidzialni szpiedzy... Przybywamy po TYLEN odnaleziony tu, w OpenSpace...

Kliknij tutaj aby się zarejestrować.

Uwaga! Aby zagrać w tą grę, musisz posiadać umiejętność posługiwania się mózgiem. Jeśli tego nie potrafisz, skonsultuj się z lekarzem lub, najlepiej, podetnij sobie żyły.
Vivarus jest offline  
stary 30-06-2008, 11:30   #130
Rybeczka
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

KNIGHCI czy to co macie wam nie wystarczy, 3 rodzaje broni, exori, potiony,exura(i cieszcie sie że to macie bo jakby wam zabrali exure to byśćie już żadnego czaru leczacego nie mieli),dużo capa,najlepiej trenuje sie wam shiedling!,DARMOWE EXPIENIE BO BRONIE WAM MANY NIE ZUŻYWAJA


TO CZEGO JESZCZE CHCECIE

a NP. DRUID
Nie robi SD, zjebali mu uhy, ma tylko 5 różdżek(tera dostanie wiecej),musi na exspowisko conajmniej bp manasków które kosztuja 1 k, musi ciągle uciekać przed potworem, śmieszny shiedling.
 
stary 30-06-2008, 11:43   #131
Elexantus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 01 2008

Posty: 8
Domyślny Popieram

Popieram przedmówcę, powinni pomyśleć nad balansacją postaci bo magiem kompletnie nie opłaca się teraz grać zresztą wystarczy spojrzeć na statystyki na www.erig.net.
Jak dla mnie update się nie podoba, dalej jestem myślami z tibią 7.6, 7.92 i według mnie CipSoft chce zrobić z tej gry takie rpg jak Diablo itp. Dostawać exp za jakieś items, które wypadają z potworów - ściągnięte od silkroad, kalonline, knight online. Tibia była niezwykła własnie dlatego, że była inna, a teraz będzie tak samo jak reszta MMORPG. Podsumowując, update jest beznadziejny, może jeszcze niech wprowadzą obraz 3D też by się wam podobało?

Ostatnio edytowany przez Elexantus - 30-06-2008 o 11:48.
Elexantus jest offline  
stary 30-06-2008, 11:55   #132
LookamZzaRogu
Użytkownik Forum
 
LookamZzaRogu's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2006
Lokacja: Złotów
Wiek: 30

Posty: 277
Stan: Na Emeryturze
Imię: Sanchineq
Profesja: Paladin
Świat: Silvera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gardlo_Sobie_Podrzynam Pokaż post
OFFTOPIC:
No, a teraz napiszę parę słów na temat tego co tu się dzieję, na BYŁEJ supported fansite. Po pierwsze.. co to ma być za news? Ten PAN (wątpie czy ma chociaż 15 lat, patrząc na bogactwo językowe) wali takie błędy stylistyczne i gramatyczne, że głowa mała..nie dziwota, że Tibia.pl została wywalona z S.F....ogólnie wydaje mi się, że to właśnie dzięki tej stronie, scena polskiej Tibi upadła na samo dno. Prawie większość osób spotkanych przeze mnie kompletnie nie umie sie wysławiać po Polsku, a co dopiero używać innego języka. Już w samym tym temacie widzę słowa: "Lot" "paLLadyn"... bardzo ładnie spolszczone słowa..szkoda tylko, że paladyn się pisze przez JEDNO 'L'... btw. po co kradniecie obrazki z S.Fs? Czy dostaliście pozwolenie? Bo każda strona ma zastrzeżone prawa, czyli nie wolno używać zawartości stron bez zgody administratora (chyba, że dostaliście taką zgodę, w tym momencie zwracam honor!) Jeszcze sobie wrócę do spolszczania wyrazów...może trochę konsekwencji w czynach? jak już wszystko przerzucacie na polski, to wszsytko, a nie, że połowa słów pozostaje po angielsku...no i czasem też zwracajcie uwagę na poprawną formę podczas zmian językowych - używanie apostrofów chociażby.
Po części masz rację, ale:
1) Co ma wiek do pisania newsów?
2) Osoba, która pisała news i tak miała spóźnienie i musiała się spieszyć, więc nie dziwi mnie brak polskich znaków czy literówki.
3) Co do obrazków to troszkę przesadzasz... I tak są na nich zamieszczone loga innych stron etc.
4) Słowa po ang. - są one na tyle oczywiste dla graczy, że nie ma potrzeby ich tłumaczenia.

@Topic
Podoba mi się ten update, a potworki są w sam raz (niektóre dla low lvl'ków, inne dla high). Tak samo nowa broń i zbroje. :-) Tylko mogli też dać jakieś kusze...
__________________


"A friend in need is a friend indeed."
"A friend in need is a friend indeed."

Mówimy
STOP okaleczaniu polszczyzny!

"Rozum jest nie w wieku, lecz w głowie."
LookamZzaRogu jest offline  
stary 30-06-2008, 13:03   #133
Styervo
Użytkownik Forum
 
Styervo's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2008

Posty: 33
Domyślny ^^"

Cytuj:
a NP. DRUID
Nie robi SD, zjebali mu uhy, ma tylko 5 różdżek(tera dostanie wiecej),musi na exspowisko conajmniej bp manasków które kosztuja 1 k, musi ciągle uciekać przed potworem, śmieszny shiedling.
A co chciałbyś, żeby druid (miłośnik natury, ciężko studiujący nad prastarymi księgami, przy kości za to z potężnymi siłami mentalnymi - teorytycznie ) brał na klatę wszystkie ciosy i targał ze sobą tony żelaztwa? ^^ To że nosi ze sobą tarczę i ciężką zbroję już jest przegięciem, siła magów i druidów powinna opierać się na ich wiedzy, znajomości czarów i sprycie gracza a nie skillach i ekwipunku. Co do teasera to nie mam nic do powiedzenia... poza karaluchami raczej nic nowego nie zobaczę (chyba że jakiś pacc zlituje się i przytarga ze sobą trupa żeby plebsy mogły podziwiać ^^)
Mam nadzieję że dadzą w końcu coś mocniejszego do przywoływania

Ostatnio edytowany przez Styervo - 30-06-2008 o 13:06.
Styervo jest offline  
stary 30-06-2008, 13:22   #134
Rybeczka
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@up
Chodziło mi tylko o porównanie knighta i druida

Ostatnio edytowany przez Rybeczka - 30-06-2008 o 13:25.
 
stary 30-06-2008, 13:39   #135
neopostman
Użytkownik Forum
 
neopostman's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Łowicz.
Wiek: 35
Wpisy bloga: 6

Posty: 1,227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 114
Skille: 101/84
Poziom mag.: 24
Wyślij wiadomość przez ICQ do neopostman neopostman ma numer GG trzeba sobie zasłuży Adres Jabbera do neopostman Send a message via Skype™ to neopostman
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybeczka Pokaż post
DARMOWE EXPIENIE
Ty chyba masz zamiar nas obrażać tymi żałosnymi bzdetami. Darmowe expienie ? Lepszego żartu nie słyszałem : P. Podczas gdy ja na godzinke expienia na frostach wydaję 30-40 k, palladyn wydaje 10-20 k. Więc powiedz mi, gdzie tutaj jest darmowe expienie ;< ? na ratach ? Co do sorca, pytałem se wieeelu osób na ten temat i wydają....15-20 k. No przecież z SD w Frosty nie będą walić, tylko kupują gmp i exori vis/exura.
Następnym razem zastanów się co piszesz .__.

@ down
grałeś kiedyś w Tibie ?
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Notopeczek Pokaż post
cipowie chyba sciagaja wszystko z podkarpackiego

Ostatnio edytowany przez neopostman - 30-06-2008 o 15:23.
neopostman jest offline  
stary 30-06-2008, 13:58   #136
Rybeczka
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ehh...Nie chodziło mi o frosty na 100lvl -.-, tylko np. o cyklopy na 20 lvl, sorrc musi na dzień expienie wziąć bp manasków a knight z dobrymi skikllami i enchantowaną bronią może tam siedzieć bez wydatku dłuższy czas.
ALE POLACY I TAK BEDĄ MARUDZIĆ
 
stary 30-06-2008, 14:13   #137
Vyohman
Użytkownik Forum
 
Vyohman's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2007

Posty: 306
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 90
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybeczka Pokaż post
Ehh...Nie chodziło mi o frosty na 100lvl -.-, tylko np. o cyklopy na 20 lvl
GUAHAHAHHAHAAHAAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA AHAHAHAHAHAAHAHAA

sorry za offtop ale nie wytrzymałem ;/
Vyohman jest offline  
stary 30-06-2008, 14:32   #138
Rybeczka
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@UP
O co Ci chdozi?
 
stary 30-06-2008, 15:36   #139
RedFOg
Użytkownik Forum
 
RedFOg's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2008
Lokacja: -unknow-

Posty: 171
Profesja: Paladin
Domyślny

zal ludzie jak sie wam nie podoba knight to po co nim gracie???

troche gralem knightem i zal.pl wogle expic sie nie da paladynem 8lvl na ghoule, slimy i cyklopy chodze a knight se kampi do 15 lvl na trolach.....

druid i mag maja najgozej runy drogie sa, mana potiony tez (ale kupowane hurtowo ) zeby isc na cos co im chociaz czesc wydatkow zwroci to party musza robic....

a knighty se jako blokerzy zarabiaja i jeszcze im skile rosna ZAL.PL panowie

postacie sa robione z mysla o walce w grupach raczej (knight blokuje, druid leczy blokera, mag wali runami a paladyn na dystans bije)....

co sie wam mazy?? toporek/miecz/ruzga co sami zabijecie caly Terror Triagle??

CipSoft chce utrzymac taki balans zeby zadna postac nie przewazyla i zeby sie wzajemnie uzupelnialy (wide party druid & knight. knight jako bloker skiluje druid go leczy i bije potwora)....

Na silniejsze potwory i bossy TRZEBA w grupach chodzic bo PADNIECIE!!!!

CipSoft nie chce armi superbohaterow co wszystkie bossy gry samodzielnie klada. jakbyscie pomysleli to byscie zauwazyli ze jak 2-3 knighty pojda w party na potwory to przy tych samych kosztach znacznie wiekszy loot i lepszy exp (3 knight na np. cyklopach exp po 48 i 3x wieksza szansa na dropniecie halabardy :d)

a czemu lepszy exp?? bo ja we np. 3 pojdziecie to polozycie wiecej cyklopow/stone golemow/czegokolwiek i to sie na doswiatzcenie przeklada

PRZYKLAD:
cyklop: exp 150

party 2 knighty:
exp 150:2 -1=74 / 75
liczba zabitych cyklopow i lootu 2x

PROSTE??
RedFOg jest offline  
stary 30-06-2008, 15:54   #140
Rybeczka
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Pytanie do tutorów, którzy byli na test servie
Czy jakieś potwory oprócz nowych goblinów i tych na wspie przeznaczenia będą na FACC arena?
 
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:11.


Powered by vBulletin 3