Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Fake'i

Notki

Fake'i Zdjęcia troche inne od normalnych... przerobione mniej lub bardziej. Tutaj je znajdziesz.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-09-2008, 20:40   #21
X-Zero
Użytkownik Forum
 
X-Zero's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2006
Wiek: 30
Wpisy bloga: 12

Posty: 1,925
Stan: Niegrający
Imię: b.d.
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arashel Pokaż post
Może i niby złamał ale przydały by się tematy/dział w którym można by podyskutować o danym fake'u...
Podzielić się z innymi wiedzą o nim i wysunąć jakieś przypuszczenia o jego przyszłości...
Eeee... Temat z fake'iem nie wystarczy? ;<

@edit:
Tak btw to ten dział Fake'i umiera od jakiś dwóch lat...
__________________
◕ ‿‿ ◕

Ostatnio edytowany przez X-Zero - 09-09-2008 o 20:35.
X-Zero jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-09-2008, 21:30   #22
Misza
Użytkownik Forum
 
Misza's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2005
Lokacja: -+*≡☼SZWECJA☼≡*+-
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,324
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arashel Pokaż post
Ja tam nie zaprzestałem działalności Fake'owca...
Mam już opis Nowego Fake'a, a raczej jego świata(chronologia wydarzeń, światy jakie w nim są, rasy, moce natury(?) itp...(Mam juz tego pisu z 12-13 A4 kartek))
To opowiadanie napisz.
stary 12 kartek przeciesz ty już ksiożke masz
Cytuj:
A ty potem płaczesz że masz mniejszego nawet od kardox'a???
om nom nom nom NOM.
Widać, że z całego mojego posta wyniosłeś najważniejsze.
__________________
HELIUM~
Misza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2008, 08:31   #23
Sezowaty
Użytkownik Forum
 
Sezowaty's Avatar
 
Data dołączenia: 16 12 2006
Lokacja: W mieszkaniu...
Wpisy bloga: 1

Posty: 506
Stan: Niegrający
Imię: Qozettos
Profesja: Knight
Poziom: 42
Sezowaty ma numer GG 6070154 Send a message via Skype™ to Sezowaty
Domyślny

Ogólnie moje zdanie jest takie, że po prawdzie lekko dział Fake upada, ale przychodzą nowi starają się coś robić czasem źle, a czasem dobrze. Są także "starsi" użytkownicy, no którzy stracili taki zapał jak mieli na początku. Np ja, robię fake powoli bo mam inne rzeczy do roboty. A tak to co chwile robię nowe outfity do mojego Fake. Musimy przeczekać tą całą sytuacje.
A co do modów... To ogólnie raz na tydzień wejdzie jeden taki z drugim i się pobawią a temu dam warna, temu temat skasuje... Moje zdanie jest takie, że powinniśmy mieć moda wśórd nas "Fake'owców". Osobę co bywa na forum i udziela się. A nie jakąś osobę z zewnątrz, która ogólnie nie wie co tutaj się dzieje... I sobie skasuje post/temat bo dostał reporta...
__________________

Ostatnio edytowany przez Sezowaty - 09-09-2008 o 09:09.
Sezowaty jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2008, 15:57   #24
Suhayl
Użytkownik Forum
 
Suhayl's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2007
Wpisy bloga: 35

Posty: 363
Domyślny

Muszę się zgodzić. Ale ni piszę tego posta z powodu czegoś tak błahego.

chciałem się... Pożegnac. Tak, własnie to. Chciałem pożegnac sie ze wszystkimi, którzy kiedykolwiek pomogli mi przy tworzeniu moich fakeów, oceniali je i komentowali. Poz atym, żegnam wsztskich, których nie miałem okazji poznać. Mam nadizeję, że staniecie się dbrymi fake'owcami, tak jak ja, przestałem być słabiakiem i wyciagnąłem sie na niezly poziom. Dla zainetesowanych... Wybrani Przez Klucz. Tak więc... Nie wiem co napisać.
Podziękowania dla:
- X-Zero
- Sezu
- Veruis
- Gargoin
- Pacz-knajt
- Pisay
- em0sz
- Kalaś
- Misza(za inspirację)
- Avios
- Orog.
- Michos
I pobłogosławię was historia moich kont:
- Zasalamel(!)
- Darkss
- Tronic
- Jakieś coś - nie pamietam, ale wiem, że było
- Suhayl. Czyli ja teraz.

Ostatni raz dziękuję i żegnam wspaniałych ludzi, których miałem okazję poznać. Ostatnie kliknięcie "Wyloguj" zaraz nastanie... Żegnajcie.

Suhayl.

Ostatnio edytowany przez Suhayl - 09-09-2008 o 16:00.
Suhayl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2008, 16:33   #25
Pacz_knight
Użytkownik Forum
 
Pacz_knight's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2007
Lokacja: Japonia
Wiek: 31
Wpisy bloga: 15

Posty: 1,712
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Calmera
Poziom: 50
Poziom mag.: 5
Domyślny

Suhayl NIEEEEEEE!!!

@topic
Wydaje mi sie ze dzial wcale nie umiera. Owszem wczesniej bylo owiele wiecej fakeow a teraz liczba ich nieco przygasla ale to nie znaczy ze umiera. Hmmm coprawda niektorzy z "elity" odchodza i mniej sie udzielaja niz niegdys, ale przychodzi "nowe pokolenie" ktore bedzie ciagnelo ten dzial w nieskonczone. To ze ostatnio nazekamy na brak jakis superowych fakeow to nie znaczy ze w najblizszym czasie ich nie bedzie.

Ja w dziale fakei bylem, jestem i nadal bede (jak narazie na dluzszy okres)
Pacz_knight jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2008, 16:50   #26
Anerian
Użytkownik Forum
 
Anerian's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2007
Lokacja: Wieś na zadupiu co się zowie Kraków
Wiek: 31

Posty: 185
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Aneriano
Profesja: Paladin
Świat: Valoria
Poziom: 8
Skille: 47/47
Poziom mag.: 2
Anerian ma numer GG 1494880
Domyślny

Cytuj:
Ktoś usunął piwko z dragonami, to wszyscy spierdolili.
NIEEEEE, jak oni mogli, to był mój ulubiony fake ;/, ma ktoś może na kompie to arcydzieło i protoplastę fake'ów?

Cytuj:
Widać, że z całego mojego posta wyniosłeś najważniejsze.
Ech, takie życie .

Dział fake'i jest jak giełda, lub kobieta. cały czas mamy na nim bessy i hossy (jakoś tak, na lekcji o giełdzie akurat spałem). I teraz dział przeżywa bessę/hossę (niepotrzebne skreślić). Jednakże jak to zwykle bywa zawsze znajdzie się dno, po dobiciu do dna nie można już iść w dół (przynajmniej teoretycznie, w końcu każdy pewnie słyszał o cwaniakach z łopatami), więc trzeba się odbić i iść w górę (ach jakże się wznoszą), lub trzymać się dna (cóż, nikt nie mówił że ta teoria ma happy end, w końcu wszystko ma swój koniec, nawet wbrew pozorom tibia, chociaż co do tej chyba nawet Bóg nie zna jej końca).

The End, ale palnąłem posta ^^

Edit: Na tym forum chyba są jacyś niewidzialni ludzie.

Cytuj:
Użytkowników czytających ten temat: 3 (zarejestrowanych: 3, gości: 0)
Anerian, Zizyzo

Ostatnio edytowany przez Anerian - 09-09-2008 o 16:53.
Anerian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2008, 17:14   #27
Avios
Użytkownik Forum
 
Avios's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2007
Lokacja: Lublin
Wpisy bloga: 1

Posty: 591
Stan: Na Emeryturze
Avios ma numer GG 6300642
Domyślny

Suhayl odszedł...... Ale dlaczego?!
Avios jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2008, 18:26   #28
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Suhayl Pokaż post
Muszę się zgodzić. Ale ni piszę tego posta z powodu czegoś tak błahego.

chciałem się... Pożegnac. Tak, własnie to. Chciałem pożegnac sie ze wszystkimi, którzy kiedykolwiek pomogli mi przy tworzeniu moich fakeów, oceniali je i komentowali. Poz atym, żegnam wsztskich, których nie miałem okazji poznać. Mam nadizeję, że staniecie się dbrymi fake'owcami, tak jak ja, przestałem być słabiakiem i wyciagnąłem sie na niezly poziom. Dla zainetesowanych... Wybrani Przez Klucz. Tak więc... Nie wiem co napisać.
Podziękowania dla:
- X-Zero
- Sezu
- Veruis
- Gargoin
- Pacz-knajt
- Pisay
- em0sz
- Kalaś
- Misza(za inspirację)
- Avios
- Orog.
- Michos
I pobłogosławię was historia moich kont:
- Zasalamel(!)
- Darkss
- Tronic
- Jakieś coś - nie pamietam, ale wiem, że było
- Suhayl. Czyli ja teraz.

Ostatni raz dziękuję i żegnam wspaniałych ludzi, których miałem okazję poznać. Ostatnie kliknięcie "Wyloguj" zaraz nastanie... Żegnajcie.

Suhayl.
http://www.wrzuta.pl/audio/i9zXWSNwJ...drogi_juz_czas
@
Przeżywacie, że nie ma dobrych fejków więc sami postarajcie się i zróbcie, takie moje zdanie
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.
Vasudanin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2008, 19:48   #29
qq2
Użytkownik Forum
 
qq2's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2006

Posty: 501
Stan: Niegrający
Imię: Ja
Świat: Server Polska
Skille: O_o
qq2 ma numer GG 1405933
Domyślny

Hmm, moje zdanie jest takie, że dział fake'i nie jest złym działem, może i jest za mało przyłożenia, ale wystarczy porównać poziom "myślenia" tudzież inteligencji większości osób, niż przykładowo na innych działach. Tam lecą same "kurwy, pipy" lub też "twoja stara..." to aż żal mi się robi takich osób.
Osobiście lubię zaglądać do tego działu, lecz prawie nigdy się nie wypowiadam w xxx temacie pana yyy, bo nie jestem fake'owcem, ale przyznam szczerze:
Kto nie lubi pooglądać sobie fake'a, pochodzącego od dobrej ręki. Bo imho mi to jakoś nie mieści się w głowie.
Mam nadzieję, że ten dział jakoś się "odbuduje". ;]
__________________
Ja to pierd*lę, zdejmuję kominiarę, zakładam ją wtedy, gdy idę na robotę.
499 postów i ani jednego więcej. Hya!
qq2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-09-2008, 14:33   #30
Ernesto_Ruz
Użytkownik forum
 
Ernesto_Ruz's Avatar
 
Data dołączenia: 05 09 2008

Posty: 50
Domyślny

Autor ma rację. Np. fake Zabujca dostaje oceny 10/10, ktoś napisał: NAJLEPSZY FAKE JAKI W ŻYCIU WIDZIAŁEM... Nie wiem, dlaczego tak oceniają. Outy takie same, zero efektów 3D, zero dodatków do trawy, zero wszystkiego dobrego... Niech ktoś popatrzy na fake Arashela - te dobre efekty, fake ''Zakon'', te outy, fake ''Sierota'', ta fabuła... Dziś coraz trudniej zrobić dobry fakestory. Trzeba zrobić z dobrą fabułą, efektami... Przez to, wiele ludzi sobie odpuszcza robić fake. Np. przez krytyków, może się ich ''boją'', że zostaną pośmieliskiem. Niech każdy kto chce, niech robi fake. Niech go nie obchodzą krytycy. Fake się robi dla wypełnienia czasu, dla zabicia nudy. Ostatnio patrzyłem na nowe fake. Może nie mają dobrych lokacji, outów i efektów, ale jednak autor się stara. Wniosek - róbmy fake, bo tego chcemy, jak dostaniemy złą ocenę od krytyków - róbmy dalej.
Ernesto_Ruz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-09-2008, 14:44   #31
Misza
Użytkownik Forum
 
Misza's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2005
Lokacja: -+*≡☼SZWECJA☼≡*+-
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,324
Domyślny

@Ernesto: istnieje coś takiego jak dystans i lekkie podejście.
__________________
HELIUM~
Misza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-09-2008, 14:49   #32
GargoinX
Just an Orange
 
GargoinX's Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 29
Wpisy bloga: 34

Posty: 1,242
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Eternia
Poziom: 31
Skille: 65/64
Poziom mag.: 4
GargoinX ma numer GG 3751106
Domyślny

@Ernesto
Ale to nie znaczy, żeby zupełnie olewać krytyków. Owszem, fake'a robimy przedewszystkim dla siebie, ale to nie znaczy, że mamy go trzymać w jak najniższym poziomie. Robimy dla siebie, ale miłe oceny są mile widzianie i krytyka w takich przypadkach się przydaje. Krytyka to nie jest jeżdżenie po kimś bez powodu, tylko wytknięcie błędów, które można poprawić.
__________________

Literka Z, literka K, literska S jak ZKS!

Gargoin na Last.fm!

Notka dla Gargulca.
GargoinX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-09-2008, 15:06   #33
Mikes1
Użytkownik Forum
 
Mikes1's Avatar
 
Data dołączenia: 01 02 2008
Lokacja: Leszno

Posty: 426
Domyślny

Jeśli ktoś robiłby fake tylko dla siebie to nie wstawiałby tego na forum.
Tak, fake'i robi się dla rozrywki, zabicia czasu i nudy, ale jeśli wystawia się to na forum to właśnie dlatego, żeby usłyszeć jakąs krytyke lub pochwały.
No nie?
__________________
Mielonka i zajebiste płomyczki are back!
Mikes1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-09-2008, 18:36   #34
KalasantyX
Użytkownik Forum
 
KalasantyX's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2006

Posty: 682
KalasantyX ma numer GG Dostaniesz na PW
Domyślny

A potem dostaje się jeden komentarz i zastanawia czy było sens to robić...
Jaakby było chociaż 20 fakerów, którzy robią regularnie fake'i i komentują!

Prawda jest taka, że trudno i nudno jest komentować, opinie się powielają i stają się wtórne, bardzo ciężko jest napisać porządny komentarz;

Vow Of Silence 06.06.06
__________________

Ostatnio edytowany przez KalasantyX - 10-09-2008 o 18:44.
KalasantyX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2008, 23:19   #35
Sir Speed
Użytkownik Forum
 
Sir Speed's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2005
Lokacja: Kalisz
Wiek: 30

Posty: 569
Stan: Na Emeryturze
Sir Speed ma numer GG 4044477
Domyślny

hmm...
Zauważyłem, że w tym temacie żaden noob się nie pokazał. ^^

Co do tematu to może dzięki temu właśnie tematowi będzie po co wejść na forum. Dlaczego? Dlatego, że to chyba pierwszy temat do dyskusji, która często jest najciekawszą rzeczą do roboty.
Jest parę rzeczy, które chciałem powiedzieć. Starcraft Inna Historia - dobry fake z przeciętną fabułą i nawet fajnymi grafikami nie będzie już kontynuowany. Dlatego, że to za dużo roboty, fake jest nudny, a mi brakuje czasu.
Jak wspomniałem wyżej fabuła jest ważną rzeczą, najważniejszą, bo w komiksach czy mangach to właśnie fabuła tak nas zaciekawia. A wielu ludzi zamiast pomyśleć nad fabułą i użyć zwykłych grafik pchają się albo z nie swoimi albo z dennymi. Ludzie mają coraz mniej tematów do dyspozycji, ale pomyślcie filmy mają dużo dłuższą historię niż fake'i a ludzie nadal mają nowe pomysły. Co do pomysłów to nie wiem czemu każdy tępi superhero. Niektóre fake'i są "komksami" akcji drużynowej [wiele fake'ów o wojnach, zwłaszcza teraz] lub o akcji 1 osoby czasami grupki przyjaciół. Ten drugi rodzaj to właśnie coś jak superhero. Czy superman, spiderman, batman, hulk, iron man i inni nie byli superherosami? Przecież to właśnie oni królują w komiksach. To dlaczego wszyscy tępią taki temat. Super Hero jest fajne! Mimo tego, że oklepany temat można go inaczej wykorzystać.
Dział "Fake'i" upada parę dobrych lat i utrzymuje go 1 dobry fake na pierwszej lub drugiej stronie, który w końcu wpada w zapomnienie i pojawia się następny.Ten dział nie upada przez noobów o nie. Mimo tego, że często przeszkadzają i nie twierdze, że są pomocni i nie mogli by zmądrzeć chodź trochę to myślę, że to oni w pewien sposób utrzymują ten dział. Czemu tak myślę? Jest osobne podforum fake'owe tylko dla tych lepszych/dobrych fake'owców, ale na nim w ogóle nie ma ruchu, jest parę tematów,a le nikt do tamtego forum nie przywiązuje większej uwagi. Tam jest moderator który by się wszystkim zajął i opiekował się działem, ale nie ma tych, którzy komętują i nie są fakeowcami, tacy którzy tylko czasami zaglądają do fake'ów i tych nowych młodych talentów. A co do "starych oszlifowanych diamentów" to oni zaczynali zabawę z fake'ami na początku to coś super chce się być lepszym i lepszym aż w końcu stajesz się bardzo dobry. Potem robisz parę fake'ów i zaczyna się ta zabawa nudzić, a to dlatego, że tracimy dużo czasu, a to dlatego, że nam się nie chce a może dlatego, że brakuje ci weny. Ja osobiście zrobił bym fake'a, ale z powodu projektu OTS jestem ograniczony, nie będę się tu wgłębiał.

Moje końcowe zdanie jest takie, że niektóre noobki są potrzebne bo z nich może coś "wyrosnąć", a niektóre po prostu niszczą forum postami typu "10000/10 best fajk". Ci drudzy maja pewno z 9 lat i piszą co im przyjdzie do głowy mimo tego, że nie znają się w ogóle na temacie. Nie narzekajmy teraz bo to mało da, pomóc mogą tylko ci co chcą zacząć robić fake'i, nauczyć się robić je dobrze, srodzy lecz inteligentni komentatorzy i ci najlepsi, którzy nie musieli by robić super mega fake'ów co 5 dni tylko od czasu do czasu pomogli by tym świeżym "nieoszlifowanym diamentom"

Post jest dosyć długi więc rozumiem jeśli go nie przeczytacie, jeśli jednak coś was pokusi to możecie napotkać parę głupot bo sam nie wiem do końca co pisałem ;p. A ten temat powinien tu zostać na dłużej, nie jako temat do użaleń, ale do rozmów fakeowców.

@edit
OMJ ten post jest naprawdę długi xD.

Ostatnio edytowany przez Sir Speed - 11-09-2008 o 23:25.
Sir Speed jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2008, 16:15   #36
GargoinX
Just an Orange
 
GargoinX's Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 29
Wpisy bloga: 34

Posty: 1,242
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Eternia
Poziom: 31
Skille: 65/64
Poziom mag.: 4
GargoinX ma numer GG 3751106
Domyślny

12 września, to dzisiaj dla mnie dzień ostatecznego wyboru. Wyboru między odejściem, a pozostaniem na t.pl. Moim wyborem jak się pewnie sami domyślacie, zostało odejście z t.pl. Miło było poznać tutaj wielu ciekawych ludzi, wiele osób, które mnie wspierały, pomagały i doprowadziły wysoko wśród fake'owców. Mój zapał co do fake'ów się już skończył i nic mnie tu nie trzyma. Mam nadzieję, że poziom tego działu urośnie w siłę i następne pokolenia fake'owców będą coraz to lepsze. Na koniec chcę pozdrowić kilka osób:
-Vasudanin
-Suhayl (aka. Jir)
-X-zero (aka. Qubik)
-Michoss (aka. yyy, rozpędziłem się)
-Buszman
-Pacz
-Koper
-Oerta
-Dark Alphadron
-Kashek
-Pisay
-Ptakuba
-Matix
-Omega
-Avios
-Dyngi
-em0
-Kedven
-Carbon lord
-Szlaja
Jeśli kogoś pominąłem, to albo nie zapadł zbytnio w mojej pamięci, albo zapomniałem go tu dodać.

Z poważaniem,
Gargoin.
__________________

Literka Z, literka K, literska S jak ZKS!

Gargoin na Last.fm!

Notka dla Gargulca.
GargoinX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2008, 16:31   #37
X-Zero
Użytkownik Forum
 
X-Zero's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2006
Wiek: 30
Wpisy bloga: 12

Posty: 1,925
Stan: Niegrający
Imię: b.d.
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Speed
@edit
OMJ ten post jest naprawdę długi xD.
Wcisnął ci się źle przycisk, czy też " OMJ " jest jakimś kolejnym skrótem o którym dowiem się dwa lata po wprowadzeniu? ;<

@up:
Nie no kuwa, czemu Wy wszyscy odchodzicie, a ja muszę* zostać? ;<
A jak Ci kurde zapał wróci za dwa miesiące to Cię potnę na kawałki i zjem ;< To samo tyczy się Jira.

* - wiem... jednak to słowo mi dobrze pasowało ;d

@down:
Jedzonko? ^_^

Ostatnio edytowany przez X-Zero - 12-09-2008 o 17:53.
X-Zero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2008, 16:37   #38
Pacz_knight
Użytkownik Forum
 
Pacz_knight's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2007
Lokacja: Japonia
Wiek: 31
Wpisy bloga: 15

Posty: 1,712
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Calmera
Poziom: 50
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Nie no kuwa, czemu Wy wszyscy odchodzicie, a ja muszę* zostać? ;<
A jak Ci kurde zapał wróci za dwa miesiące to Cię potnę na kawałki i zjem ;< To samo tyczy się Jira.
Heh niemartw sie, jeszcze wroca.

@Gargoin
Ty tez musisz odejsc? Ale sciema i tak wrocicie
Jeszcze jakas nadzieja jest, chodz do konca niewiadomo.

Ostatnio edytowany przez Pacz_knight - 12-09-2008 o 16:38.
Pacz_knight jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2008, 19:29   #39
Avios
Użytkownik Forum
 
Avios's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2007
Lokacja: Lublin
Wpisy bloga: 1

Posty: 591
Stan: Na Emeryturze
Avios ma numer GG 6300642
Domyślny

Odchodze! Za długo oglądałem smerfy i teraz mój tok myślenia jest równy pi razy drzwi, małpa z bananem w dupie ;<
Dziękuję za zn00bowanie forum:
- Orogowi,
- Orogowi,
- Orogowi,
- Orogowi,
- Orogowi,
- Orogowi,
- Orogowi,
- Orogowi,
- Orogowi,
- Orogowi,
- Orogowi,
- Orogowi,
- Orogowi,
- Orogowi,
- Orogowi,
- Orogowi,
Iiii... Najważniejszej osobie... OROGOWI!



Buah, nie wyszło mi, zostaje ;3



@Topic
Taa, na czym to skończliśmy?
Avios jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2008, 19:48   #40
Nadrill
Użytkownik Forum
 
Nadrill's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2005

Posty: 1,442
Nadrill ma numer GG 3764880
Domyślny

Do wszystkich fajnych, co odchodzą: who fuckin cares?
Nadrill jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:49.


Powered by vBulletin 3