Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 27-05-2004, 20:41   #41
Thorivol
Użytkownik forum
 
Thorivol's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2004
Lokacja: Wrocław(Calmera, Carlin)
Wiek: 34

Posty: 17
Thorivol ma numer GG 2132152 Adres Jabbera do Thorivol
Domyślny HUNTERZY!!!!!!

JESTEM WKURWOINY NA MAKSA!!!!!! JUz chyba po raz 5 zabil mnie hunter!!!!!! Mam (mialem poki mni nie zabil po raz 5) 15 lev i 18 mlev. Mialem pelno run HMM GFB I EXPLOSION, jeascze nawte sie nie pojawil hunter na ekranie a tu ze stracilem 60 hp, i potem jescze tak 3razy i po mnie nawet nie zdazylem wypowiedziec exura vita czy walnac runą. (bylo ich chyba z 4 hunterow). Pomozcie co mam robic zeby nie dac sie zabic, albo gdzie sa aby ich unikac!!!?
Thorivol jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-05-2004, 01:57   #42
Lord Teclis
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny zapomnieliśmy o GS'ach...

Przeczytałem wszystkie posty w poszukiwaniu odpowiedzi na wątpliwości (które podzielmam) w związku prędkością uciekania na 25 lvlu... Bo obecnie rozmowy jakie prowadze z kolegą druidem (30 lvl) sprowadzaja się do tego, że owszem idziemy na Gs'y ale jk będziemy mieli bohy... Więc albo jesteśmy Ci gupi co nei umieją grać, albo jednak coś w tym jest że 25 lvl to zdecydowanie za wcześnie na GS'a..
Czekam na szybką odpowiedź.
 
stary 29-05-2004, 09:15   #43
pod11
Użytkownik Forum
 
pod11's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2004
Lokacja: W Piekle

Posty: 78
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Hibernia
Poziom: 112
Poziom mag.: 66
Domyślny

sam bylem zainteresowany polowaniem na gsy wiec troche pytalem kolegow( nie sprawdzilem tego sam)
oto co mi powiedzieli:
Gsa na 25 lvlu i owszem przescigniesz ale ciezko go ubic , bo aby magiem uzyc hmm trzeba sie na chwilke zatrzymac.
poza tym jest cos takiego jak lag i najmniejszy oznaczalby dead.



co do strzelajacych przeciwnikow typu hunter to na 18 lvlku mageiem bez przyzwoitego sprzetu lepiej po prostu sie do nich nie zblizac.
pod11 jest offline  
stary 29-05-2004, 09:28   #44
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

@ Thorivol - tak sie hunter zachowuje.
Ja ci radzę na niego nei polować na tak niskim levelu bo będziesz tak ciagle ginął.
Na twoim mejscu jak bym pochodził na soldki.
Jedyne co ci mogą zrobić to pojechać z ksuz , ale tor zadko walną i kilka guardów możesz ubić na twym levelu (tzn. jeśli jakiś będzie na tym poziomie- nie złaź niżej).
I tak Mając kilka bp HMMów i GFB.
Explozji raczej potrzebować nie będziesz, a poza tym jest ona dziwna bo różnie wali wiec może cię zawieść w potrzebie- zamiast tego weź bp HMMów.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline  
stary 30-05-2004, 21:49   #45
Lord Godvan
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 02 2004

Posty: 16
Domyślny Solo na GS'a

To ciekawe co mówicie o GS'ach... Bardzo chcę chodzic solo na GS'a bo preferuje duze potwory z ciekawym lootem a nie siedzenie długimi dniami na byle czym. Obecnie mam 26 lvl i 39 ml i zdecydowanie się na GS'a nie wybiorę bo bardzo śmierdzi mi to zgonem... Z SD się nie opłaca a z hmm trzeba by u ciekac i uciekać i uciekać... I może z poziomem 25 da się uciec.. Ale na pewno się polegnie bo trzeba się zatrzymać żeby z czegokolwiek wystrzelić... Niby można time ring albo na BoH'y zbierać... Ale ogólnie cały pomysł mi się nie podoba żeby teraz tam pobiec. W mej głowie powstał też pomysł użycia E Wall'a. Ale od kiedy wiadomo że wybiegnie z E Bomby wole nie sprawdzać na własnej skurze czy przez EW przebiegnie czy będzie wymijać.

Jak juz mówiłem wole chodzić na duże potwory. Co ze smokami? Mój kolega solował smoki czarodziejem już na <sic!> 21 poziomie, ale z Magic Shield'em i używając SD... No to się już wogóle nie opłaca... Chyba że sra się pieniędzmi i chodzi o nabicie doświadczenia.

Pytam więc ogólnie o taktyki na GS'y i smoki, tak żeby można było tam iść na niskim poziomie i żeby to zbyt kosztowne nie było... (w sumie to mogę wychodzić na zero z kasą ale chodzi o zabawę z ubijania czegoś.. hmm.. czegoś dużego )
Lord Godvan jest offline  
stary 01-06-2004, 11:32   #46
Vorment
Użytkownik Forum
 
Vorment's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2004

Posty: 102
Domyślny

LOL Jakie wy herezje opowiadacie !! NIE OPLACA SIE SMOKOW BIC ??!!! Qrwa robicie sobie DS'a (na manie naturalnie zregenerowanej) i bp SD !! Biezrecie z 5 UHow (nikoniecznie wszystkie uzyjecie) i idziecie na pojedyncze smoki qrwa jak macie jakis sensowny mlevel to schodzi malo sd (a wlasnie HMM tez ) DS najpewniej bedzie zyl po kazdym smoku mala szansa ze zginie po pierwszym jak cos to go UHniecie (bo dead pewny bezm shielda ) Hmm co prawda bardziej sa oplacxalne ale gorzej ze DS moze nie wytrzymac. Mozna taz prubowac z monkami 2 ale nie wiem nie sprawdzalem czy wytrzymaja combo (po combo jest kilka sekund przerwy moze sie zdaza uleczyc, jak nie to macie zonka ;D) no i tyle


Pozdro
__________________
Iridia
Vorment Firefist
Royal Paladin
32 lvl
75/60
m lvl 13


A bylo : 33 lvl skills 76/61 m lvl 14

<*&*> ReTiReD <*&>
Vorment jest offline  
stary 01-06-2004, 13:30   #47
Kaczor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 02 2004

Posty: 139
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Vorment
LOL Jakie wy herezje opowiadacie !! NIE OPLACA SIE SMOKOW BIC ??!!! Qrwa robicie sobie DS'a (na manie naturalnie zregenerowanej) i bp SD !! Biezrecie z 5 UHow (nikoniecznie wszystkie uzyjecie) i idziecie na pojedyncze smoki qrwa jak macie jakis sensowny mlevel to schodzi malo sd (a wlasnie HMM tez ) DS najpewniej bedzie zyl po kazdym smoku mala szansa ze zginie po pierwszym jak cos to go UHniecie (bo dead pewny bezm shielda ) Hmm co prawda bardziej sa oplacxalne ale gorzej ze DS moze nie wytrzymac. Mozna taz prubowac z monkami 2 ale nie wiem nie sprawdzalem czy wytrzymaja combo (po combo jest kilka sekund przerwy moze sie zdaza uleczyc, jak nie to macie zonka ;D) no i tyle


Pozdro
sd na smoki to chory pomysl jakis.Powiedz mi co takiego oplacvalnego jest w tym sposobie jaki podales?Bo ja nic nie widze oprocz idiotycznej wizji(5 uhow - rotfl)
Kaczor jest offline  
stary 01-06-2004, 13:46   #48
pod11
Użytkownik Forum
 
pod11's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2004
Lokacja: W Piekle

Posty: 78
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Hibernia
Poziom: 112
Poziom mag.: 66
Domyślny

*****************
??!!! Qrwa robicie sobie DS'a (na manie naturalnie zregenerowanej) i bp SD !! Biezrecie z 5 UHow (nikoniecznie
*****************
zauwaz ze oni nie maja 28 levelu...
pod11 jest offline  
stary 06-06-2004, 15:11   #49
Soul Hunter
Użytkownik Forum
 
Soul Hunter's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2003
Lokacja: Gdynia

Posty: 128
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 50
Poziom mag.: 46
Domyślny

Powiem tak, ja siedziałem od samego początku na rotach, exp wolny jak ja p..... ale kaski sporo jeżeli sie idzie na porządny resp...

fibula the best dla facc, tylko 3ba uwazac na dsy...

Teraz mam 41lvl, 50mlvl i siedze głownie na
a)rotach(aua jush sie nuuuudzi)
b)dwarfy po loot(postman quest rox)
c)dragi z 2 leaderami, ih da best, jak sie je ma =/
d)cyce + dwardy...czyli cyclopolis
e)jush niedługo koniec expowania, lvl jush blisko...to ide se na mino, guardy, archery, mage na dara...szybki exp z invis, gfb, hmm , ex. vita

Polecam ghoule na niskim lvl, duzzzo kasy, bh równiez dobre...

a sam teraz szukam porządnego expa, bo to wszystko nudne.. Piszcie na priv jesli macie pomysły..

Rubera starts to suck =(
Lord Leszczu
Soul Hunter jest offline  
stary 09-06-2004, 15:37   #50
Kyrcz
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny swapy

ja od 9 lv expie na swampach pod veore mozna tam tez jechac mlv bo z prawie kazdego wypadaja rybki.

Ale pk czesto tez tam chodza jeden druid zakosil mi z sd tylko mu slabo wszedl i dlatego przezylem ucieklem i okzalo sie ze to polak.
 
stary 18-06-2004, 19:44   #51
Sinsu Master
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 06 2004

Posty: 24
Domyślny Prosze o pomoc

czesc mam pytanie mam jestem sorkiem mam skile 15/15 fishing slaby bo 48 i mam 11lvl i 19 magiczny naco moge iść i czy jeszcze czekac na wyższy
Sinsu Master jest offline  
stary 19-06-2004, 06:44   #52
Sinsu Master
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 06 2004

Posty: 24
Domyślny czy sobie poradze

) mam pytanko jetsem sorkirm mam slabe skille bo 15/15 a w wishinku najgorsze w grze bo 47 mam 11lvl i 19lvl magiczny na co moge zaczac chodzic bylem juz na ruznych stworkach na dwarfach,rotach,i na gulach ale niepolecam niedaje rady nacomoge jeszcze chodzic
Sinsu Master jest offline  
stary 20-06-2004, 16:14   #53
Nitzu
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

czy SD jest najśilniejszym czarem dla zwykłego sorcka?
 
stary 20-06-2004, 16:30   #54
Fanfi
eX Moderator
 
Fanfi's Avatar
 
Data dołączenia: 20 09 2003

Posty: 666
Domyślny

re:up

Tak, jest to najsilnijszy czar runiczny.
__________________
Do wyższych rzeczy jestem stworzony i dla nich winieniem żyć
Fanfi jest offline  
stary 20-06-2004, 16:54   #55
Pasorzytek
Użytkownik Forum
 
Pasorzytek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 36

Posty: 278
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Aurea
Poziom: 25
Skille: 75/75
Poziom mag.: 4
Pasorzytek ma numer GG 3955373 Pasorzytek ma login Tlenu pasorzytek@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Sinsu Master
) mam pytanko jetsem sorkirm mam slabe skille bo 15/15 a w wishinku najgorsze w grze bo 47 mam 11lvl i 19lvl magiczny na co moge zaczac chodzic bylem juz na ruznych stworkach na dwarfach,rotach,i na gulach ale niepolecam niedaje rady nacomoge jeszcze chodzic
roty forever dla maga a ghule tylko hmm ;p lapa nieubijesz
__________________
Pasorzytek jest offline  
stary 03-07-2004, 20:40   #56
piotrek1000
Użytkownik Forum
 
piotrek1000's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2003
Wiek: 34

Posty: 121
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Julera
Domyślny

Mam trochę noobkowate pytanie , ale czy może mi ktoś powiedzieć ile łącznie hp zabiera czar energy field ?(
piotrek1000 jest offline  
stary 03-07-2004, 21:06   #57
Haker
Użytkownik Forum
 
Haker's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2003
Lokacja: London
Wiek: 36

Posty: 230
Stan: Na Emeryturze
Imię: Bart Reed
Profesja: Elite Knight
Świat: Olympa
Poziom: 100
Haker ma numer GG 84729764
Domyślny

dwa albo trzy razy po 25
__________________
Każdy ma swoje priorytety...
Haker jest offline  
stary 06-07-2004, 18:48   #58
Koko
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 06 2004

Posty: 132
Domyślny

Ja dzisiaj przeżyłem ogromny zawód
Poszedłem sobie na cycki z nadzieją poexpienia do cyclop hills. Jestem sorcem 19/23.Wcześniej kupiłem także, szalik, knight armor, plate legs, i dragon shield, a mam jescze leather boots, bright sword i steel helmet.
No to poszedłem na te cyklopy bo słyszałem że sobie powinienema nawać radę.Wchodzę, patrzę 2 cyklopy, no to 1 blokuje w przejściu i nawalam drugiego.Niestety, okazało się że to on mnie bardziej nawala Zużyłem 210 many na exury, dodatkowo runa hmm no i zabiłem 1 cycka, a przecież został drugi!
Poradźcie mi bo może coś jest nie tak i jak mam walić te cycki bo jeżeli tylko z hmmow no to się chyba nie opłaca bo zabije 20 cycków i cały bp hmm pójdzie się ***ać. A dwarfami to już żygam
EDIT: Dodam że waliłem na full att a od cyklopów wchodziłły hity ponad 40
Koko jest offline  
stary 06-07-2004, 20:13   #59
Krzywy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: Dzierżoniów DDZ :P
Wiek: 36

Posty: 40
Krzywy ma numer GG 3300615
Domyślny

Ty sorcem chciales blokowac cyce?? Wg mnie to troche głupie znaczy nawet bardzo. Najlepiej znajdz sobie jakies miejsce gdzie jest 1-3 cycow naraz i gdzie jest miejsce do uciekania i na dystans z hmm jak masz sensowny mlvl to gora 5 strzalow z hmm zejdzie na jednego cyca. Ja expilem na cycach w Goblin Hills tam najczesciej jeden cyc, czasem 2 tylko raz sie spotkalem zeby 3 i walilem je z hmm exp spoko i nawet fajny loot .

A co do poradnika to bardzo fajny hehe [troche spozniony zaplon ale to szczegol]
Ale tak na powaznie to fajny. Bardzo dobrze ze napisales o dwarf guardach ja w pierwszej chwili pomysllaem ze to chory pomysl lecz poszedlem z Qmplem druidem na 23 lvl na guardy i w krotkim czasie zdobylem prawie 4 k expa, 300 gp i dostalem 400 gp za loot DZieki za to ze o tym napisales hehe

I jeszcze smoki mowicie ze bicie z sd sie nie oplaca
a ja chodze na smoka w takim miejscu gdzie jest jeden smok w jaskini i jest rampa strzelam z sd i wchodze do gory i tak w kolko (oczywiscie stoje na mana shieldzie)
Schodzi mi okolo 5-6 sd czyli okolo 1k (jakbym mial sprzedac). Ale zawsze loot jakis jest i przy okazji exp...... np. ostatnio zabilem smoka i byl dragon hammer i sprzedalem za 3,5
i nie wiem dlaczego wg was bicie z sd jest nie oplacalne, to niby kogo mam byc z sd jak nie smoka?? Moze demona hehe

Narx
__________________
"Dla ziomów szacunek, dla frajerów pogardę"

O.S.T.R. .......
Krzywy jest offline  
stary 06-07-2004, 20:35   #60
Villen
Użytkownik Forum
 
Villen's Avatar
 
Data dołączenia: 29 02 2004
Lokacja: Dębowy Zagajnik
Wiek: 42

Posty: 364
Domyślny

Co wy chcecie najlepszy resp smoków jest na edronie .Na guardy,cyce i orki to cyclopolis.Z SD w smoka,chyba jak ucieka to wtedy zeby nie zwial do jaskini(mowie tu o edron).Co do leczenia to ja nie mam klopotu magowie uzywaja ih/uh a ja powiem 4 slowa i summony sa uleczone(exura gran mas res).
Villen jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:12.


Powered by vBulletin 3