Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 20-03-2010, 12:40   #1
arkens
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Świetne[MMORPG]

Witam. Chciałbym wam przedstawić świetną grę MMORPG która nazywa się "my-fantasy" Od producenta:
My Fantasy Online jest grą typu RPG rozgrywaną za pomocą przeglądarki internetowej.
Naszym celem jest uwolnienie brata z rąk złego Thanarga, a przy okazji (jak to w grach RPG bywa) uratowanie świata przed atakiem złych mocy.
W trakcie naszej wędrówki natrafimy na różnorodne zadania, spotkamy wiele postaci, odwiedzimy niebezpieczne lochy i stoczymy mnóstwo walk z różnego rodzaju potworami.
Będziemy musieli stawić czoła innym graczom, wykazać się odrobiną sprytu w prowadzeniu walk i operacji handlowych, a przede wszystkim nieustannie zwiększać siłę swojej postać.
Film od producenta:
http://www.youtube.com/watch?v=MXxnn...=player_embedd

Apropo "skilli" w my-fantasy występują statystyki. Za każdy level dostajemy 10 punktów statystyk. Początkowo wygląda to tak:
Statystyki bazowe
Żywotność 10 (+0%)
Siła 10 (+0%)
Witalność 10 (+0%)
Magia 10 (+0%)
Inteligencja 10 (+0%)
Szybkość 10 (+0%)
Szczęście 10 (+0%)
Oraz statystyki z ekwipunkiem(Są one zależne od ekwipunku jaki mamy):
Statystyki z ekwipunkiem
Atak (efektywność: 100%) 16
Obrona (efektywność: 100%) 16
Celność 19
Uniki 19
Atak magiczny (efektywność: 100%) 16
Obrona magiczna (efektywność: 100%) 16
Celność magii 19
Unikanie magii 19
Szybkość 10
Szczęście 10
Sa również atrybuty które możemy wyrabiać w różnych miastach, które chronią nas przed określonymi żywiołami.
Atrybuty
Ogień 0
Lód 0
Wiatr 0
Ziemia 0




W my-fantasy są 2 klasy postaci: mag(używa czarów offensywnych) i wojownik( walczy bronią). Jednak każdy idzie swoją drogą. Z biegiem czasu wykształciły się parę sposobów gry:
* Hybrydy - Punkty siły jak i magii ma rozdane równomiernie.
* Antywojowie - ma wysoko rozwiniętą Witalność, nieskuteczni w walce z magami.
* Antymagowie - ma wysoko rozwiniętą Inteligencję, nieskuteczni w walce z wojownikami.
* Szczęściarze - mają wysoko rozwinięte Szczęście. Dzięki temu częściej zadają trafienia krytyczne oraz przeciwnicy częściej pudłują.
* Hiterzy/Noobstaci' - Dzięki temu, że mają bardzo dużo życia przeżywają jeden atak, a później zabijają przciwnika jednym uderzeniem, co zawdzięczają wielu punktom danym w siłę/magię. Oczywiście mogą też pierwsi atakować, co nie zmienia faktu, że liczą na wykończenie przeciwnika "na hita".
* Speederzy- ma wysoko rozwiniętą szybkość dzięki czemu może atakować kilkakrotnie w ciągu tury
* Hybrydy - Punkty siły jak i magii ma rozdane równomiernie.
* Antywojowie - ma wysoko rozwiniętą Witalność, nieskuteczni w walce z magami.
* Antymagowie - ma wysoko rozwiniętą Inteligencję, nieskuteczni w walce z wojownikami.
* Szczęściarze - mają wysoko rozwinięte Szczęście. Dzięki temu częściej zadają trafienia krytyczne oraz przeciwnicy częściej pudłują.
* Hiterzy/Noobstaci' - Dzięki temu, że mają bardzo dużo życia przeżywają jeden atak, a później zabijają przciwnika jednym uderzeniem, co zawdzięczają wielu punktom danym w siłę/magię. Oczywiście mogą też pierwsi atakować, co nie zmienia faktu, że liczą na wykończenie przeciwnika "na hita".
* Speederzy- ma wysoko rozwiniętą szybkość dzięki czemu może
atakować kilkakrotnie w ciągu tury.
* Bossowcy - Gracze którzy nastawieni są na walki z bossami i na przechodzenie fabuły, oraz unikają walki z innymi graczami.

Gra jest bardzo prosta i można szybko ją zrozumieć. Nie wymaga specjalnych umiejętności.Zapraszam do gry. I polecam świat 2 gdzie jest najmniej graczy i szybko można się wybić. Ponadto panuje świetna atmosfera.
Przedstawiam także kilka stron pomocnych w grze:klik - portal na którym znajdziecie informacje dotyczące bossów potworów ekwipunku itd.Zapraszam do gry!![w miarę możliwości prosiłbym się rejstrować z linku znajdującego się w moim podpisie bardzo mi pomożecie, a nic nie stracicie].
Serdecznie zapraszam wszystkich do gry. Jak mówiłem zapraszam na świat 2. Mogę wam tam pomoc. Jak ktoś zacznie grać na świecie 2 i będzie miał problem z fabuła, z ułożeniem statystyk niech pisze w grze do Ichigo. Pozdrawiam.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-03-2010, 14:45   #2
Marchewki
Użytkownik Forum
 
Marchewki's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2005

Posty: 472
Stan: Niegrający
Domyślny

HAhahaahahhhaaah proszę was trzymajcie mnie ahhahahahahhahahahaaahahhahahhaahhahahahahahahahaa hhahahahahahahhahah

jak to się nazywa Świetne Mmorpg to ja jestem księdzem lub czymkolwiek sobie wyobrazisz hahahahahhahahahahaha

nawet nie wiem czy można to nazwać mmorpg
bardziej bym to nazwał tekstowym rpg w przeglądarce , żadna nie przebije margonem i runescape xD z przeglądarek a nie jakieś takie gówniaste że ledwo widać coś tam jakby robaczki chodziły mrówki hahahaha
__________________
Marchewki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-03-2010, 15:01   #3
Arhil
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

;] ^^Ty chyba nie wiesz co to MMORPG znaczy prosze definicja- rodzaj gier komputerowych RPG, w których duża liczba graczy może grać ze sobą w wirtualnym świecie. Podobnie jak w innych rodzajach RPG gracz wciela się w postać i kieruje jej działaniami. Oraz cechy:
* styl gry oparty na grze fabularnej czyli: zadania do wypełnienia (questy), potwory do pokonania, łup do zdobycia, "nabicie" poziomu;
* system rozwijania postaci: wzrost umiejętności i/lub poziomu postaci, dzięki zdobytym punktom doświadczenia;
* ekonomię opartą na handlu między graczami lub między graczami a NPCami;
* system gildii lub klanów, do których mogą dołączać gracze;
* Mistrzów Gry, którzy nadzorują świat gry.
* administratorów, którzy nadzorują pracę serwera gry.
W tej grze znajdziesz każdą z tych cech... Więc Jest to gatunek MMORPG.
A poza tym jak nie masz nic powiedzenia to nie wiem po co się odzywasz.Posty nabijasz?
A tak wgl. najlepszym MMORPG jest World of Warcraft.

Ostatnio edytowany przez Arhil - 20-03-2010 o 15:05.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 20-03-2010, 15:10   #4
Luker's
Użytkownik Forum
 
Luker's's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2008
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 519
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Gildia: Brak
Świat: Thoria
Poziom: 1
Skille: 10/10
Luker's ma numer GG 8570011
Domyślny

ulti-konto plx
__________________

----------------- o LoLu... ------------------
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rybzor i Lukers to wyższa liga, oni z pospólstwem się nie zadają
Luker's jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-03-2010, 21:07   #5
Marchewki
Użytkownik Forum
 
Marchewki's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2005

Posty: 472
Stan: Niegrający
Domyślny

uahsuhausa tak posty nabija bo tak strasznie mi są potrzebne że sprzedam to konto potem na allegro LOL

jak to coś można w ogóle nazwać mmorpg LOL

* styl gry oparty na grze fabularnej czyli: zadania do wypełnienia (questy), potwory do pokonania, łup do zdobycia, "nabicie" poziomu; ( ty to zadaniami nazywasz idź zabij to i to masz 100 ruchów i koniec na dzień LOL )
* system rozwijania postaci: wzrost umiejętności i/lub poziomu postaci, dzięki zdobytym punktom doświadczenia;
* ekonomię opartą na handlu między graczami lub między graczami a NPCami;
* system gildii lub klanów, do których mogą dołączać gracze;
* Mistrzów Gry, którzy nadzorują świat gry.
* administratorów, którzy nadzorują pracę serwera gry.

jak dla mnie tego nie można nazwać mmorpg to jest prędzej parodia gry mmorpg

gdzie tu jakiś ciekawy system pvp:> skille ciekawe?:> o efektach już wspominać nie będę hahahahhaha

system gildi i klanów a jaki to ma tam sens:> nie można nawet przeprowadzić urozmaiconej wojny klanowej czy Gildiowej :> można mieć zamek czy jakąś siedzibe gildi??:>

Mistrzowie gry nadzorujący świat powiem ci coś grałem w tą grę jak była na początku chciałem sprawdzić i się pośmiać na 50 lvl było koniec fabuły heheeheheh i ten Niby Mistrz Gry wystawiał przedmioty które nie spotkach w grze na aukcjach więc jaki to ma sens jak taki ktoś ingeruje w życie gry hehehe żałosne

a poza tym zobacz Margonem 10000000000x razy lepsza niż to coś śmiesznie naśladujące Margonem hehehe żałosne
__________________
Marchewki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2010, 16:27   #6
mich2401
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 04 2009

Posty: 16
Domyślny

Spoko gierka. Przy czym autor tego tematu jest bardzo miły i dał mi trochę złota na start. Polecam.
mich2401 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2010, 12:40   #7
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

Najlepiej dawać 3 punkty do hp, 2 do siły i 5 w szczęście. ;]

Najlepszy build, rozwalałem każego i co chwila tylko każdy pudłował a sam duże dmg osiągałem 90% na cios krytyczny miałem chyba. xD

@up x2
Margonem ssie pauę.

Ostatnio edytowany przez janek@ - 06-05-2010 o 12:41.
janek@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2010, 14:26   #8
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

up
taa, widac ze bardzo sie znasz na tej grze. statow sie nie rozdaje tyle samo co kazdy lvl, to po pierwsze, po drugie, staty rozdaje się inaczej w zaleznosci od stylu gry, po trzecie, twoje staty mogą byc dobre do zabijania mobów, na pewno nie na rank ; )
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2010, 14:40   #9
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Erverse Pokaż post
up
taa, widac ze bardzo sie znasz na tej grze. statow sie nie rozdaje tyle samo co kazdy lvl, to po pierwsze, po drugie, staty rozdaje się inaczej w zaleznosci od stylu gry, po trzecie, twoje staty mogą byc dobre do zabijania mobów, na pewno nie na rank ; )
Bleblebleble, miałem tam 20 lvl i rozwalałem każdego po kolei, chyba że ktoś we mnie trafił to mnie szlag strzelił (magowie...).
janek@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2010, 17:45   #10
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

blebleble, jak się gra na rank (pvp) to nie można sobie pozwolic na takie "wszystkich rozwalam tylko kilka noobow mnie zabilo". jak się jest dobrym, ma dobre staty, wie jak zdobywac rank, to jedyne przegrane na jakie mozna sobie pozwolic do z wyzszym lvlem i na ten przykład, jeśli jesteś anty magiem to przegrana tylko z wojownikiem. a rank zdobywa się siedząc w miescie i pisząc pw o walkę tylko i wyłącznie do magów, nie spacerujemy po mapie bo złapie nas wojownik i dupa, jeśli ma się już trochę tego ranku to jednak dużo go spada.
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:22.


Powered by vBulletin 3