Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 02-10-2005, 22:26   #121
^Awolver^
Zbanowany
 
^Awolver^'s Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005
Lokacja: Ostróda

Posty: 567
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Poziom mag.: 25
^Awolver^ ma numer GG 1894158
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raxilon
podaj mi name kolesia co wywala
to sie pogada z nimi
bo jak sie teraz nic nie zrobi to oni beda jeszcze wieksze PA robic az moze dojsc do wojny -.-....
nie bede tego glosno wymawiac pozatym wtedy sharowal cave z kumplem ( dzg na forum) i był świadkiem tego wszystkiego....

podam all nicki na priv w tibi
aha i jeszce jedno pojedyńcze osoby w ng owszem nadużywają władzy ale jet ona tłumiona dzięki kiroy za uh makera ;* (wiesz o co chodzi) a teraz mowisz ( nie ty raxi) ze to ng wygralo wojne , a przepraszam ze spytam w jkiej gildii sa teraz kiroy i raxilon? aha dzieki

Ostatnio edytowany przez ^Awolver^ - 02-10-2005 o 22:30.
^Awolver^ jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-10-2005, 22:26   #122
Ryba_90
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 09 2005

Posty: 111
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kiroy
wlasnie Raxiu zgadzam sie !! te <cenzura> byly w Ng i przez to wlasnie ludzie mysla ze NG to PA !! napewno NG nie jest Swiete ale erus twierdzil ze kraje jak Armenia i POlska trzeba wyciac !! wiec naprawde moze wiekszym powodem byl rasizm ... i to ze tyral raxsia o sharing .... choc sam gra w 5 osob i co tu duzo mowic :/ nie widzi u siebie a innym wciska kit !! poza tym nie raz mnie i Raxia wyzywal z millido na ventrilo wiec co tu duzo mowic ... moi rl ziomale nie raz uciekali z kopalni bo wywalal ich bral im loota i kazal placic wiec naprawde Ryba jak jestes jego wazeliniarzem to nie dziwie ci sie ze takie bzdury piszesz ... a co do woojny to naprawde niech ludzie ktorzy ustalaja zasady a potem je łamią niech odejda z etgo servera poniewaz to nie sprzyja rozowjowi servera ... a grupa trzymajaca wladze jest nam potrzebna !! a co do NG .. tak to sa moi przyjaciele z wielu innych serverow zawsze sie trzymalismy razem i ebdziemy ... powodzenia i pozdrawiam
Nie jestem niczyim wazeliniarzem, ale uwazam ze wojna PA vs PA jest bezsensu, nie mowie tu o Was lecz o NG. Nawet wczoraj sam na wlasnej skorze doswiadczylem PA, od jakiegos 32 mastera. Wpakowal mi sie do cave i mnie wyrzucal, a ze sie nie dawalem to mnie zaczal bic (byl przy tym Obisdianus). Co z tego ze go pogonilem i uciekl jak potem przyszedl z Kleytonem (z NG) i ledwo co uszedlem z zyciem I jeszcze do tego Waldorio kazal mi placic...
Ryba_90 jest offline  
stary 02-10-2005, 22:37   #123
Raxilon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 09 2005

Posty: 46
Stan: Aktywny gracz
Imię: Raxilon
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Poziom: 67
Skille: 80/77
Poziom mag.: 5
Domyślny

Sol pajacu jestes noobkiem i nie wiesz ze erus mial 5 ownerow i potem kilku odeszlo ... i ja i kiroy jestesmy w NG bhuehueuh ... a walka z PA skutkuje no bo zrobi PA padnie za to i nie bedzie robic tego a jak 2 raz zrobi to jeszcze raz padnie i tak do skutku... wiec warto . Ja tez bylem protected by Lord Erus i co zabil mnie za nic... dziwne ? Moj kumpel jak powstal server szybko expil i erus go za to shuncil kilka razy placil i az przestal grac... moj ziom nazywal sie Lukno~ jest jeszcze masa ludzi ktora przestala grac przez erusa...
Raxilon jest offline  
stary 02-10-2005, 22:39   #124
Kiroy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Wiek: 38

Posty: 516
Problem

Sol :
a wiec jak widze ty wsyztsko doskonale wiesz ... wiec napewno wiesz ze erusa z azury wyru..li polacy i wyrzucil starcil tam najlepszego sorca an servie ... dlaetgo nienawidzi polakow bo na azurze go oszukali ... jak sam pewnie dobrze wiesz ze jeden z ownerow erusa to rl kumpel Ng i mzoe dlatego to tolerowali aby nie bylo problemow miedzy rl przyjaciolmi ?? jak sam dobzre wiesz NG nam pomoglo a skad czy my specjalnie tego nie sprowokowalismy ?? zreszta ty pewnie wszystko lepiej wiesz .... bo jak sam widze boisz sie podac main chara ... zrsezta jak sam dobrze wiesz pomoc ze strony przyjaciol jest bez sensu lepiej dac sie wyrzucic z servera za to ze jakis koles go oszukal na azuzre i starcil chara i teraz ma komleksy ... i co bysce nie zrobili to NG rzadzi serverem i ebdzie rzadzilo a wszystkich niewirnych wybijemy jak psow i tyle .. a ludzi ktorzystarcilichary albo sa slabi i nie tworza juz historii tego servera prosze o nie plakanie na forum ( ahhh sie zdenerwowalem i to kolega am 23 lata ahhh ... )

Hail NG
Hail and KiLL
Kiroy jest offline  
stary 02-10-2005, 22:43   #125
Kiroy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Wiek: 38

Posty: 516
Problem

btw juz mi sie nudzi odpisywanie niepwoaznych ludzi ktorzy placza caly czas ... naprawde jak macie jakies ale albo zapytanie z checia odpisze ale lduzie ktorzy maja chyba 20 lvl i mi mowia wszytsko co zrobilem co amm robic jak i kiedy ... niedlugo ci mistrzowie napsia nam kiedy ammy srac ... ciekawi mnie tylko czy chociaz jeden z was mial an jakims servie 100 lvl lub chociaz 90 ... ahhh ludzie nauczcie sie garc albo zlapcie plecy ...
Kiroy jest offline  
stary 02-10-2005, 22:47   #126
Sol
Użytkownik Forum
 
Sol's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: edron
Wiek: 42

Posty: 174
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Obsidia
Poziom: 80
Poziom mag.: 61
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raxilon
Sol pajacu jestes noobkiem
nie obrażaj mnie jestem dziewczyna a ty swoimi wyzwiskami pokazujesz jak wielka jest twoja inteligencja

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raxilon
i nie wiesz ze erus mial 5 ownerow
Wiem bo sama zginelam z reki jednego z nich. Ale wiem ktory zostal i ktory gral. jakos nie nazekam na niego bo jest mila osoba. przeprosil mnie za to wytlumaczyl i podarowal pare drobiazgow. i dla mnie jest to kulturalny czlowiek, nie kazdy by tak zrobil.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raxilon
i potem kilku odeszlo ...
maja problem. nie moja wina, ze rezygnuja z tak blachego powodu.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raxilon
i ja i kiroy jestesmy w NG bhuehueuh ... a walka z PA skutkuje no bo zrobi PA padnie za to i nie bedzie robic tego a jak 2 raz zrobi to jeszcze raz padnie i tak do skutku...
mam rozumiec ze pare osob z waszej gildii tez powinniescie zabic??? przeczytaj sobie posta ryby. zwiewal caly wieczor przed twoimi "ziomkami" bo go gonili poniewaz zrobil straszna rzecz NIC

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raxilon
Ja tez bylem protected by Lord Erus i co zabil mnie za nic... dziwne ? Moj kumpel jak powstal server szybko expil i erus go za to shuncil kilka razy placil i az przestal grac... moj ziom nazywal sie Lukno~ jest jeszcze masa ludzi ktora przestala grac przez erusa...
Jak już mówiłam ja o zabiciu mnie i przezz ktorego ownera tak samo ty pisales ze mial 5. ja wiem 2. byla to zla strona erusa i dobra strona erusa. Ta zla odeszla i nie wroci. Dobra zostala. kazdy czlowiek jest inny i inaczej postepuje. A walki z PA nigdy sie nie wygra bo zawsze bedzie. Musilibyscie sobie powaznie z ludzmi z waszej gildii pogadac aby nie "cwaniaczyli" bo maja hi lvl.
Bawicie sie w wojne i zabieracie dobra zabawe. nie to jest watkiem tibi. zabijac inne postacie.
I po waszych "inteligentnych" wypowiedziach nie ufam wam. i nie wierze w wasze slowa. mam chyba do tego prawo?? czy moze za to ze mam wlasne zdanie i inne niz wasze to mnie bedziecie sciagac bo nie bylam z wami "w tych trudnych czasach"???
Sol jest offline  
stary 02-10-2005, 22:48   #127
Nazg
Użytkownik Forum
 
Nazg's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 36

Posty: 57
Stan: Aktywny gracz
Imię: Adam/Hoffi
Król

Widze, ze na forum jest walka Raxilon..Kiroy Wind..[i JA] Vs Nooopy ;/

PS..Swe z Azury nienawidza PL dlatego, ze ich wyj~~asmy z serwa

<<Hail>~~<Azura >< W A N T E D>>
Nazg jest offline  
stary 02-10-2005, 22:49   #128
Sol
Użytkownik Forum
 
Sol's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: edron
Wiek: 42

Posty: 174
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Obsidia
Poziom: 80
Poziom mag.: 61
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kiroy
btw juz mi sie nudzi odpisywanie niepwoaznych ludzi ktorzy placza caly czas ... naprawde jak macie jakies ale albo zapytanie z checia odpisze ale lduzie ktorzy maja chyba 20 lvl i mi mowia wszytsko co zrobilem co amm robic jak i kiedy ... niedlugo ci mistrzowie napsia nam kiedy ammy srac ... ciekawi mnie tylko czy chociaz jeden z was mial an jakims servie 100 lvl lub chociaz 90 ... ahhh ludzie nauczcie sie garc albo zlapcie plecy ...

"srac" mozesz jutro o 12:00 masz moje pozwolenie.

statystyki i wysokie lvl nie sa az tak wazne. wazne jest to jak sie gra. a wy gracie nie fer
Sol jest offline  
stary 02-10-2005, 22:53   #129
Sol
Użytkownik Forum
 
Sol's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: edron
Wiek: 42

Posty: 174
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Obsidia
Poziom: 80
Poziom mag.: 61
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kiroy
Sol :
a wiec jak widze ty wsyztsko doskonale wiesz ... wiec napewno wiesz ze erusa z azury wyru..li polacy i wyrzucil starcil tam najlepszego sorca an servie ... dlaetgo nienawidzi polakow bo na azurze go oszukali ... jak sam pewnie dobrze wiesz ze jeden z ownerow erusa to rl kumpel Ng i mzoe dlatego to tolerowali aby nie bylo problemow miedzy rl przyjaciolmi ?? jak sam dobzre wiesz NG nam pomoglo a skad czy my specjalnie tego nie sprowokowalismy ?? zreszta ty pewnie wszystko lepiej wiesz .... bo jak sam widze boisz sie podac main chara ... zrsezta jak sam dobrze wiesz pomoc ze strony przyjaciol jest bez sensu lepiej dac sie wyrzucic z servera za to ze jakis koles go oszukal na azuzre i starcil chara i teraz ma komleksy ... i co bysce nie zrobili to NG rzadzi serverem i ebdzie rzadzilo a wszystkich niewirnych wybijemy jak psow i tyle .. a ludzi ktorzystarcilichary albo sa slabi i nie tworza juz historii tego servera prosze o nie plakanie na forum ( ahhh sie zdenerwowalem i to kolega am 23 lata ahhh ... )

Hail NG
Hail and KiLL


1. kolezanka (chyba nie myslicie ze w tibie sami faceci graja)
2. znow straszysz ze pozaluja wszyscy, ktorzy byli przeciw wam. ja sie was nie boje. zabijecie mnie ic o z tego?? bede grac dalej.
3. nie widze łez na tym forum
4. Sol The Wolf,--- poszukaj a znajdziesz
5. zycze milego wieczoru i mniej huncenia postaci. a zoabczycie ze gra bedzie lepsza.
Sol jest offline  
stary 02-10-2005, 22:58   #130
^LoLiK^
Użytkownik Forum
 
^LoLiK^'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2005
Lokacja: Głogów PL / Tilburg NL
Wiek: 45

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Yotox
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Saints
Świat: Nerana
Poziom: 217
Skille: ??/??
Poziom mag.: ??
Domyślny BoOoOoOoP

Siemanko

Po pierwsze Sol to moja kolerzanka z RL. Po 2 gramy w Tibie moze od 4-5 miesiecy i tworzymy zgrana grupke ludzi bo wiekszosc z White Wolfs zna sie z RL-a ...wiec tak odrazu nie musicie jezdzic po biednej Sol. Moze i cos zle napisala nie zna sprawy do konca... a Wy juz odrazu jezdzicie po niej jak byscie nie mogli spokojnie wytlumaczyc ...... co do wojny bo nie na temat zaczolem .... nie pamietam nicku ale ktos sie kiedys pytal mnie czy White Wolfs nie przystapia do wojny... odpowiedzialem ze nie bo mamy marne PVP ( 2 sorcow i 1 palek zbanowani na miecha ) i jestesmy po przegranej malej wojnie na shivierze .... i jak to na ludzi nie umiacych grac mowicie noobki ,....spoko mowcie ja sie tam nie obraze .....(karzdy zaczyna w jakas gre grac 1 raz i tez nobkiem jest ). Na koniec chcialbym dodac ze ja jestem jak najbardziej za Polakami choc do Erusa nic nie mam bo nie mialem z nim stycznosci i sie na jego temat wypowiadac nie bede ... tak wiec ~~Hail Polska~~ Cu In Game

Lolik The Wolf
Obsidia
^LoLiK^ jest offline  
stary 02-10-2005, 22:59   #131
Kiroy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Wiek: 38

Posty: 516
Smutny

a wiec moja droga kolezanko .... czy bralas w czym cokolwiek udzial ?? walczylas bylas w jakiejs dobrej gildii ?? rozmawialas z kims w tej sprawie z osob zainteresowanych osob ?? a wiec moja droga kolezanko z calym szacunkiem ze ejstes kobieta chcialem ci tylko powiedziec widzisz mowisz o erusie ze normalnie sie zemscil na nas a jak my piszemy o zemscie to nasz potepaisz ... ?? wiec zemsta jest zla czy normalna czy jak ?? naprawde skoro jestes kobieta to nie ebde cie obrazal anisie an tobie mscil za nic ale chyba jestes troche stronnicza i dziwie sie ze jestes z rodziny the Wolf i bronisz Erusa ... powodzenia na obsidii milego wieczorku powodzenia !!
Kiroy jest offline  
stary 02-10-2005, 23:01   #132
kuglarz
Użytkownik Forum
 
kuglarz's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2005
Lokacja: Wodzisław Śląski
Wiek: 44

Posty: 58
Stan: Na Emeryturze
Imię: Drunka
Profesja: Elite Knight
Świat: Titania
Domyślny Prosze o spokój

To jest wątek o wojnie, która sie chyba raczej skończyła, a co najmiej jest zawieszona, więc piszcie na temat, plx.
Co do PA, to zawsze będzie, a szczególnie ze strony "grupy trzymającej władze" (lol), na co dowód niestety daje NG. Ale taka kolej rzeczy, zawsze znajdą się czarne owce, oby się takie sytuacje jak wczoraj z rybą nie powtarzały za często. Panowie dajcie pograc, to nie tylko wasza gra.

Yours

/Borgo
__________________
Porada dnia: Nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem przebije doświadczeniem.
kuglarz jest offline  
stary 02-10-2005, 23:25   #133
pitt6ull
Użytkownik Forum
 
pitt6ull's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2005
Lokacja: Głogów
Wiek: 44

Posty: 91
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Hurricanes
Świat: Morgana
Domyślny

A wiec kolega meraza wrypal mi sie do jaskini rotow. Kazalem mu wyjsc bo bylem pierwszy. On powiedzial ze nie wyjdzie i jak go rusze jestem hunted. Okazalo sie ze to znajmek meraza i ze go meraz broni. Wiecie ja szanuje kazdego mimo ze mam 30 lvl to jak mi 14-15 lvl napisze ze jego jaskinia to odpuszczam. Ale kolo mnie wkurzyl. Bo on mam plecy. Normalnie w zyciu bym mu dal w ryj. NG tez stosuje PA bo marez chcial zeby jego kumpel ze mna dzielil jaskinie zamiast poprosic zeby jego funfel wyszedl.Ja mimo ze moge tez low lvl poganiac (teraz 2 lvl dziennie beda leciec/) to tego nie robie bo to sa ludzie i zasluguja na szacun. ?Pozdro dla all PA

Ostatnio edytowany przez pitt6ull - 02-10-2005 o 23:30.
pitt6ull jest offline  
stary 02-10-2005, 23:34   #134
Ryba_90
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 09 2005

Posty: 111
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kiroy
a wiec moja droga kolezanko .... czy bralas w czym cokolwiek udzial ?? walczylas bylas w jakiejs dobrej gildii ?? rozmawialas z kims w tej sprawie z osob zainteresowanych osob ?? a wiec moja droga kolezanko z calym szacunkiem ze ejstes kobieta chcialem ci tylko powiedziec widzisz mowisz o erusie ze normalnie sie zemscil na nas a jak my piszemy o zemscie to nasz potepaisz ... ?? wiec zemsta jest zla czy normalna czy jak ?? naprawde skoro jestes kobieta to nie ebde cie obrazal anisie an tobie mscil za nic ale chyba jestes troche stronnicza i dziwie sie ze jestes z rodziny the Wolf i bronisz Erusa ... powodzenia na obsidii milego wieczorku powodzenia !!
Kiroy nikt nie stara sie tu Ciebie potepiac ani nikogo innego. Ja rowniez jestem z rodziny the Wolf, tez to Cie dziwi o.0?? Nikt nie broni Erusa, ale tez nie uwazamy, ze ma racje NG. Wlasnie wczoraj po tym jak udalo mi sie uciec od Kleytona zginal Fosils z Aurory oczywiscie z jego reki i kilku innych (pewnie za to ze mial za wysoki skil w discie itp.)
Milego wieczoru i postarajcie sie nas zrozumiec
Ryba_90 jest offline  
stary 02-10-2005, 23:45   #135
Sol
Użytkownik Forum
 
Sol's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: edron
Wiek: 42

Posty: 174
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Obsidia
Poziom: 80
Poziom mag.: 61
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kiroy
a wiec moja droga kolezanko .... czy bralas w czym cokolwiek udzial ?? walczylas bylas w jakiejs dobrej gildii ?? rozmawialas z kims w tej sprawie z osob zainteresowanych osob ?? a wiec moja droga kolezanko z calym szacunkiem ze ejstes kobieta chcialem ci tylko powiedziec widzisz mowisz o erusie ze normalnie sie zemscil na nas a jak my piszemy o zemscie to nasz potepaisz ... ?? wiec zemsta jest zla czy normalna czy jak ?? naprawde skoro jestes kobieta to nie ebde cie obrazal anisie an tobie mscil za nic ale chyba jestes troche stronnicza i dziwie sie ze jestes z rodziny the Wolf i bronisz Erusa ... powodzenia na obsidii milego wieczorku powodzenia !!

Bronie z prostego powodu.
wypowiadacie sie tutaj i tutaj piszecie jaki jest wasz punkt widzenia. przeczytalam wszystko. Wiec wasze zdanie znam. Wiem takze jakie jest zdanie erusa, bo od niego tez uslyszalam co ma do powiedzenia na ten temat. I to mi wystarczy.
Zastanówcie się, jak mam być z Wami, po waszej stronie w momencie gdzie co pare postów czytam, że gdy to się wszytko skończy, ludzie którzy nie byli po waszej stronie pożałują. Czy to ma sens??? I czy to jest sprawiedliwe?? Kazdy człowiek ma prawo do swojego zdania. I może stać po stronie, którą wybierze. Może być ona zła lub dobra. Ja stoje po tej, którą uważam za dobrą, a wy złą.

Stwierdziłam, że Erus się mśił bo taka prawda. Gdy twojego kolegę jakiś bardzi niemiły osobnik zabije , to ty mu pomożesz. Tak samo zrobił on. Tylko, że w tym momencie wy zrobliście z tego wojne, uważając to za woję z PA. Twierdzicie, że odkąd erus i ekpa jego nie jest w NG, nie ma tam PA. Nie prawda. Ryba jest na to dobrym przykładem. I to nie jedyny. Myśle, że wiecej osób mogło by się wypowiedzieć, ale tego nie zrobią. Zasteaszacie ich i nie chcą się wypowiadać.

To że jestem kobietą, nie oznacza, że masz mnie traktować jakoś specjalnie. Obrażasz innych nie wiedząc czy to dziewczyna czy facet. Nie na tym rzecz polega. Ja po prostu sprostowałam "kolege". Checie - możecie się mścić bo nie jestem po waszej stronie. Ale właśnie dzieki taki zdaniom, po waszej stronie nie będe. Nie będe też dlatego, że NG nie pokazuje jak narazie, że jest sprawiedliwą duża gildią, która rządzi na serwerze.

A to że jestem z tak wspaniałej rodziny jak The Wolf nie oznacza, że mam mieć zdanie takie jak oni. Ja mam swój rozumi potrafie myśleć za siebie. Dlatego mam swoje zdanie.
Erus był, jest i mam nadziję, że bedzie moim protektorem i chlopakiem w tibi (nadal mnie to smieszy). Ale dlatego, że jest nim, nie zmieni rodziny i gildii. Jak Lolik napisał, znamy się większości z RL, graliśmy razem na shivierze i nie zmieniła bym tych znajomych na zadnych innych.

Zastanówcie się, walczycie, planujecie. Czy wam nie wystarczy, że już pare razy go zabiliście??? Czy to ma sens dalej ciągnąć. Wy się nie pokazujecie z dobrej storny zabijając ile się tylko da i kiedy tylko się pokaże na serverze.
Jestem dziewczyną, która nie rozumie i nie bedzie rozumiała wojny. I zawsze będę jej przeciwna. I żebyście mnie źle nie zrozumieli. Jeśli moja kochana gildia pomoże wam w kontynuacji w wojnie, ja zrezygnuje z gildii do czasu aż ona się nie skończy. A powód jej prosty- NIE LUBIE I NIGDY NIE BĘDĘ LUBIĆ WOJEN.

Życze miłej nocy i do jutra. Bo myślę, że na tym się nie skończy ta bardzo zaciekła rozmowa.

P.S. Kiroy to chyba z waszej strony pierszy miły, nieobrażający post. Oby tak dalej
Sol jest offline  
stary 02-10-2005, 23:57   #136
Kiroy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Wiek: 38

Posty: 516
Domyślny

Sol:
nom moge cie podejzrewac o stronniczosc ale w koncu milosc nie wybiera ... ale ja erusa nie mowie ze nie lubie ... Nitrosa bardzo lubie ale reszty tych dzieciakow niestety nie ... ale wiesz boneshardzi nie sa ebz winy szkoda ze onich bronil bo starcil w oczach wielu lduzi fakt Nitros super ziom z zasadamiale reszta ?? ja z etgo co wiem to erus troche kasy potrzebowal a boneshardzi prowokowali sytuacje i to nie od pl tylko od swe i co do erusa byl w NG i mial tam przyjaciolale jak sama widzisz czesc z nich odrowicilo sie od erusa po odejsciu Nitrosa !! a co do wojny nie lubilem nigdy wojen ale wojna z NG to naprawde czysta przyjemnsoc jesli ktos widzial filmik NG z arcani wie o czym mowie i Sol gratulacje bo masz jaja ze tak powiem hrhrhr bynajmniej psizesz z main chara i nie amm zamiaru sie mscic jak napisalem pare stron wczesniej szczera krytyka mile widziana
Kiroy jest offline  
stary 03-10-2005, 00:04   #137
^Awolver^
Zbanowany
 
^Awolver^'s Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005
Lokacja: Ostróda

Posty: 567
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Poziom mag.: 25
^Awolver^ ma numer GG 1894158
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ^LoLiK^
Siemanko

Po pierwsze Sol to moja kolerzanka z RL. Po 2 gramy w Tibie moze od 4-5 miesiecy i tworzymy zgrana grupke ludzi bo wiekszosc z White Wolfs zna sie z RL-a ...wiec tak odrazu nie musicie jezdzic po biednej Sol. Moze i cos zle napisala nie zna sprawy do konca... a Wy juz odrazu jezdzicie po niej jak byscie nie mogli spokojnie wytlumaczyc ...... co do wojny bo nie na temat zaczolem .... nie pamietam nicku ale ktos sie kiedys pytal mnie czy White Wolfs nie przystapia do wojny... odpowiedzialem ze nie bo mamy marne PVP ( 2 sorcow i 1 palek zbanowani na miecha ) i jestesmy po przegranej malej wojnie na shivierze .... i jak to na ludzi nie umiacych grac mowicie noobki ,....spoko mowcie ja sie tam nie obraze .....(karzdy zaczyna w jakas gre grac 1 raz i tez nobkiem jest ). Na koniec chcialbym dodac ze ja jestem jak najbardziej za Polakami choc do Erusa nic nie mam bo nie mialem z nim stycznosci i sie na jego temat wypowiadac nie bede ... tak wiec ~~Hail Polska~~ Cu In Game

Lolik The Wolf
Obsidia
według mnie sol nie jest raczej obrażana na tym forum , ale myślę bardiej że to ona obraza raxilona i kiroya , mowiac ze sa w ng smi pa ( wiec teoretycznie kiroy i raxilon tez) -.- aha i fosils watpie zeby byl takim celem kleytona (ktory teoretycznie tez jest pa -.- ) znam fosilsa i pewnie napisal kleytonowi zeby sie od niego odp***dolił czy cóś ale ja w szcegóły nie wnikam nie bede przeciez zagadywac do fosilsa i mowil : Siemka , widizlaem na tibia.com ze padles , jak to sie stalo? to raczej go nie podniesie na duchu
^Awolver^ jest offline  
stary 03-10-2005, 00:06   #138
Kiroy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Wiek: 38

Posty: 516
Król

noetarz az milo poczytac chyba dorosli zajrzeli an forum bojakies sensowne sytuacje i wreszcie argumenty a wiec moi drodzy ja wiem ze punkt widzenia zaley od pkt siedzenia i zgadzamsie nikt nie jest doskonaly ... i NG tez robi PA bo kazdy w sumie w mniejszym lubwiekszym zcasami robi ... moje stanowisko nie ejst bezstronne opisuje wszystko jak ja sam to widze ... i macie racje i was nie potepiam nikt nie ejst swiety ...ale jednak NG nie mozna zarzucic ze przyajciele sa nie fair albo nielojalni bo nas mnie raia i reszta mogla zostawic ale ng nas nie zostawilo !! i naprawe traktuje ich jako wspanialych kumpli ... i fakt wiele osob robi PA ale z etgo wzgledu ze nie akzdy jest z Arcani od nas i trudno zaakceptowac pewne zasadybadz wielu jest nowych i chca sie nacieszyc wladza a NG swoich nie da ruszyc jak to ziomale ... wieice ale mozna zwrocic sie do nichh o ustalenie jakis zasad i pzrestrzegane ich przez wszytskie gildie i pomoc naprawde da sie zrobic nie ma problemu i dizkeuje za kulturalne posty i uwagi wszelkie papa pzodrowiam Kolorowych sorki za bledy ale moj stan jest wskazany juz
Kiroy jest offline  
stary 03-10-2005, 00:14   #139
^Awolver^
Zbanowany
 
^Awolver^'s Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005
Lokacja: Ostróda

Posty: 567
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Poziom mag.: 25
^Awolver^ ma numer GG 1894158
Domyślny

tak btw. erus kiedys rozil mi hunted za to ze sie spytalem czy moglby pomoc w dwarf hellu -.- ja to obrocilem w zart bynajmniej poznije bardzo powaznie mi mowil "hunted"
a kiedys pieknego dnia kiedy wrocilemze szkoly ze zlaman reka zaczal mnie gonic lord erus , wtedy jeszcze bylem w takiej sytuacjii co do wojny ze tylkko pomagalem trapnietemu raxiemu i nic wiecej ale to juz wystarczylo erusowi do napisania "pay 20k or die".... wiec nie mowcie ze nie byl pa , albo mowcie co chcecie , ja wiem swoje
^Awolver^ jest offline  
stary 03-10-2005, 00:30   #140
Tass
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 05 2005

Posty: 21
Profesja: Elite Knight
Poziom: 80
Skille: 80+
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ^Awolver^
według mnie sol nie jest raczej obrażana na tym forum , ale myślę bardiej że to ona obraza raxilona i kiroya , mowiac ze sa w ng smi pa ( wiec teoretycznie kiroy i raxilon tez)
Kolego Sol nie miała na myśli obrażania Kiroya czy Raxilona, ale widząc co się dzieje i jak NG (niektórzy) traktują innych nie dziwie się jej słowom (również zostałem przepędzony gdy sobie treniłem przez jednego z NG) a przypadek Ryby jest kolejnym raczje źle świadczącym o NG i specjalnie pisze NG nie osoby których się to tyczy, ponieważ to co robisz jako jednostka wpływa na całą grupe. Więc wystarczy, że jeden bedzie tym złym a oczerni reszte. Również nie popieram PA i trzeba coś z tym zrobić...

Miłej gry życzę i oby było lepiej

ps miałem się bardziej rozpisać ale pod Twoim postem sa słowa, które też bym zastosował, więc nie będe się powtarzał
Tass jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:31.


Powered by vBulletin 3