Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 22-01-2008, 12:07   #201
Dindsuk
Użytkownik Forum
 
Dindsuk's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2007
Lokacja: Piekne miasto na Mazurach

Posty: 339
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Świat: Kyra
Poziom mag.: O
Domyślny

Marcin oczywiscie ze sie zdarza, ale moglby o tym poinformowac.
Dindsuk jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-01-2008, 17:17   #202
Hubertoo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 07 2007

Posty: 181
Domyślny

@Up

Racja. Gadałem na Aurey z Aqua Pal, on ma tam 48lvl, wiesz qmpluej sie z tymi monastery of rookgaard jest w tym guildzie a to jeden z najlepszych guildow na rooku w tibi. On mówił cos, że porpsotu miało być zrobione, żeby poprostu czasami znikał, raz na jakis czas.

Podwazylem jego teorie bo gdyby tak bylo to jesli ktos stanie sobie gracz 1 napkcie a a zupelnei inny gracz 2 na pkcie b to znikalby, ale 1 osoba ta sama musi aktywowac oba pkty wg scislej koeljnosci.

Chcialoby sie napisac, ze niby 100% ze spika da sie zdobyc, popa3my na to jenak z innej strony. Pewne jest, ze na wysepke stawac nie mozna bo sa ognie i spiek lezy na kamieniach po ktroych nei da sie chodzic. Wariant z teleportowaniem na tą wysepke zwyklego gracza do niczego by nei prowadzil, chyba ze t dziala tak jak dream chalange quest cyz jakos tak, że ruszysz sie i ic tempuje automatycznie, tak samo mzoe byc z ssem, ze pojawiasz sie na nim ibeirzesz go z podnóg a potem cos sie tempuje gdzies, ale to malo prawdopodobne.

Z dnia na dzien wydaje mi sie coraz bardziej, że Spike jest nieosiagalny a Mino Mag to tylko zwykly pic. Jednak slyszlame ze na tibia.org ukazala sie keidys mapka tibi taka jak jest w cip, byla ona na 7.92. Nie mam pewnosci, ale ktos jednak ją zdobyl. Gdyby ktos byl w posiadaniu takeij mapki moglby sprawdzic teleport na rooku gdzie on prowadzi, ten kolo mm. ale praktycznie rzecz biorac czy wyobraza ktos sobie pojedynek 100rookstayera z minomagiem?? minomag wali po 50, wiec taki rook nei zdazylby sie az tak szybko uleczac. 100lvl vs Ghoul, czy wyobrazacie sobie takei pojedynki?? W zasadzie byloby to szalenie trudne.

Gdyby SS na Rooku byl osiagalny to quest bylby duzo latwiejszy i 5 lat rookstayerzy nie meczyliby sie nad rozwiazaneim zagadki. Wszystko na rooku co mialo zostac odkryte juz zostalo odkryte. Każdy, kto czyatl chodz troche tych for wie, ze juz wiele tajemnic tam nie ma.

Wogole jest wiele wersji co i jak na rooku. Na Aurey mam nowa postac
nick:

Hubaj

Zrobilem ja wczoraj, postaram sie szybk owbic z 30lvl i pokminic na d reszta tajemnic... BTW na chwile obecna wg mnie temat moze zostac zamkniety (
Hubertoo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2008, 17:37   #203
Athelas
Użytkownik Forum
 
Athelas's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2007
Lokacja: Kraków

Posty: 286
Stan: Niegrający
Athelas ma numer GG 8978189
Domyślny

100lvl vs mino mag? jest szanasa, mała, ale jest. ale sądze że wtedy było by 10x 50+lvl rookstayerzy, a w tyle osób to by se dało radę
__________________
Raz jestem, raz mnie nie ma, różnie to bywa
Masz o mnie zdanie? Nie lubisz mnie? Lubisz? Notka! KLIK!!!
A może masz jakiś problem? Nie krępuj się! Pisz na PW! PW!!!
Może przed wpisaniem notki chcesz przejrzeć "stopień inteligencji" moich postów? Przejżyj je! POSTY!!!
Cytuj:
87% osób niepełnoletnich na tym forum zachowuje się jak debile. Jeśli uważasz, że należysz do tych 13%, Przemyśl to jeszcze 3 razy...
Mam 13 lat.

Ostatnio edytowany przez Athelas - 22-01-2008 o 17:38.
Athelas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2008, 17:40   #204
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
100lvl vs mino mag? jest szanasa, mała, ale jest. ale sądze że wtedy było by 10x 50+lvl rookstayerzy, a w tyle osób to by się dało radę
Rookguardian de'Bove dał radę na TSie bodajże 4 Orcom Shamanom, więc nie poszło by tak trudno z Mino Magiem.
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2008, 22:51   #205
petepl
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 02 2008

Posty: 15
Domyślny hmmmm....

a ja mam dla was cos ciekawego...cos co zaciekawilo nietylko mnie ale i paru moich znajomych sami zobaczcie

http://img505.imageshack.us/my.php?i...ekawegofy7.png

to jest mapa swiata rooka widzicie te punkty? moim zdaniem są ze soba powiazane a pod "3" znajduje sie gdzies 3 punkt ktory jest powiazany ze SoF'em... te wszystkie pola tworzą trujkąt rownoboczny;]


1 jest to miejsce ze spiderami, pierwszy punkt
2 jest to miejsce z Rotworm'ami, drugi punkt
3 jest to miejce w ktorym moim zdaniem jest ten ostatni 3 punkt! przyjzyjcie sie dobrze

Odpowiedzcie co o tym sądzicie w razie pytan pisac na gg: 4115446
petepl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2008, 22:54   #206
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

3 punkt, to bodajże grota obok wieży Orców, są w niej Pająki i Trujące Pająki, bardziej w głąb nie wiem.
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2008, 10:55   #207
MaciekPaladin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 09 2007

Posty: 34
Domyślny

A ja mam trochę inną teorię a mianowicie troszkę matematyczną bo w końcu jak sie miało 6 z matmy na półrocze to sie wie Dobra do rzeczy chodź sam już w tibię nie gram postanowiłem przedstawic moją teorię na obrazku :
http://img123.imageshack.us/img123/7179/sfgu3.png
Jeśli chodzi o kolory to objaśniam :
Czarny kolor oznacza czworokąt połączenia wyspy z SoFem pirwszego i drugiego punktu oraz świątyni CipFrienda
Brązowy kolor to symetryczne odbicie czarnej figury
Czerwony kolor to połączenie pierwszego punktu z drugim oraz Wyspy z SoFem z punktem symetrycznym do punktu drugiego
Różowy kolor to kropka gdzie przecinają się dwie czerwone linie i to wskazuje mniej więcej na wieże trolli
Moje Obserwacje :
Ta wieża trolli zawiera ciekawy scroll który respi się na stole (albo krześle nie pamiętam) więc może ten scroll ma coś wspólnego
To jest moja teoria więc bez żadnych komentarzy typu "noob" itp.
Mnie ta sprawa interesuje i chętnie postaram się wam pomóc
MaciekPaladin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2008, 11:18   #208
Godoraj
Użytkownik Forum
 
Godoraj's Avatar
 
Data dołączenia: 16 11 2007
Lokacja: Dom
Wpisy bloga: 1

Posty: 39
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Up@ Na tym scrollu jest o tym, ze orki sie bronią przed ludźmi i minotaurami czy coś takiego... To raczej odpada chyba, bo sof był własnoscią minosów (?)
__________________
RoOkGarD RuLeZ

Tibia Vincit Omnia

Buy Shovel < mój życiowy cel .::.
Godoraj jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2008, 11:29   #209
MaciekPaladin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 09 2007

Posty: 34
Domyślny

Hmm masz rację Godoraj na tym scrollu nie ma nic na temat SoFa więc powinniśmy nadal szukac dziury w całym i już sam nie wiem czy warto cokolwiek kombinowac z mapką Rookgaardu i próbowac łaczyc różne punkty wiadomo że gdzieś Spike Sword teleportuje się...
Ktoś w tym temacie wspomniał czy ktoś ma mapkę Rookgaardu i może sprawdzic gdzie prowadzi teleport w chatce Mino Maga więc mam pytanie czy ktoś posiada taką mapkę lub OTSa z Rookgaardem i skryptami ??

Aha jeszcze coś :
Mapę rookgaardu do OTSa mam lecz bez skryptów czyli teleporty nie działają

Ostatnio edytowany przez MaciekPaladin - 08-02-2008 o 11:32.
MaciekPaladin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2008, 21:59   #210
petepl
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 02 2008

Posty: 15
Domyślny :)

Ogladal ktos moją mapke? wyzej jest moj post...zobaczycie jak ja to okreslilem;] mnie to miejsce akurat ciekawi i musi ktos pomuc mi to sprawdzic...aha i jeszcze jedno...Na filmiku Shadow Rex'a jest pokazany ten quest...tylko ze to Ots;/ ale byc moze trzeba odwiedzic wszyskie te expowiska

a teraz inna rzecz

Kiedy byl wywiad z jednym z tworców Rooka powiedzial cos takiego"Z tego co widze Wszyscy rookslayerzy z Aldory i z innych serverow sa blisko rozwiazania zagadki ze "Sword of Fury"...Bardzo ucieszylo mnie to jak to uslyszalem bo sam kombinuje niektore rzeczy oczywiscie on to mowil w jezyku ang. a ja z tego dobry jestem

http://img505.imageshack.us/my.php?i...ekawegofy7.png

Przyglądajcie sie! mowcie o sądzicie o tym miejscu...czy ktos z Aldory moglby ze mna isc w tamto miejsce i obczajić każdą kratke?!

Pisac na gg 4115446
petepl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2008, 22:27   #211
petepl
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 02 2008

Posty: 15
Problem MaciekPaladin ma racje:)

MaciekPaladin ma racje cos w tym jest! Uwarznie popatrzcie!

http://tibia.pl/earth.php?x=32086&y=...=8&q=54.95&r=1

ten wodospad zamienia sie w Lawe! udalo mi sie raz to spowodowac poprzez znikniecie spike sworda woda zamienila sie w lawe...ale przed tym bylem w dziurze ktora pokazuje moj screen"3"

Następnie czarną kreską w dół znajdziemy sie w swiatyni...trzeba chyba z Kapłanem porozmawiac! lub poinformowac go o tej lawie!

Punkt przecięcia sie trujkąta wskazuje wierze troli;] gdzie znajduje się scroll mysle ze trzeba o tym scrollu porozmawiac z Blink Orc'iem on zyl kiedy przybyły Minotaury na Rooka! on wie cos o tym

Prawy dolny czerwony punkt trujkąta pokazuje dokladnie 2 punkt potrzebny do znikniecia spike sworda

Jezeli ktos chce to sprawdzic niech patrzy na (podaje link) http://tibia.pl/earth.php i kazdy punkt niech sprawdza!
petepl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2008, 12:04   #212
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Było, woda zamienia się w lawę, ale jest to błąd pewnego bota, którego używasz.
@down
BYŁO, WODA ZAMIENIA SIĘ W LAWĘ, ALE JEST TO BŁĄD PEWNEGO BOTA, KTÓREGO UŻYWASZ.
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!

Ostatnio edytowany przez Marcin24 - 09-02-2008 o 12:24.
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2008, 12:21   #213
petepl
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 02 2008

Posty: 15
Domyślny ;]

ja nie uzywam zadnego bota;] moim zdaniem nie jest to blad! woda zamienila sie niedlugo po zniknieciu spike sworda;]
petepl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2008, 17:35   #214
Michael2204
Użytkownik Forum
 
Michael2204's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 43
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Gold Ice
Profesja: Rookstayer
Świat: Jamera
Poziom: 15
Skille: 18/20
Michael2204 ma numer GG 10958272 Send a message via Skype™ to Michael2204
Domyślny

ciekawe.... raczej nie przez bota xD
__________________
Siema all!

moja postać: [CHAR]Gold Ice[/CHAR]

Nie ide na maina, zostaje na roku do 20-30 lvlu... może sie uda

I am Rookmaster

Lvl 5 [x]
Lvl 10 [x]
Lvl 15[x]
Lvl 20[ ]
Lvl 25[ ]
Lvl 30[ ]
Lvl 35[ ]
Lvl 40[ ]
Lvl 45[ ]
Lvl 50[ ]
Cdn...

Aktualne Zadanie: Zdobyć [ITEM]Magic Light Wand[/ITEM]

Zadanie Główne: Wejść do pokoiku z [MONSTER]Minotaur Mage[/MONSTER] na rooku, oraz zdobyć [ITEM]Spike Sword[/ITEM]'a
Michael2204 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2008, 17:42   #215
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
ciekawe.... raczej nie przez bota xD
Mam trzeci raz powtórzyć?
@edit
MasterTusk niestety ma jakieś problemy z forum, ale spytałem go na GG czy to prawda:
Cytuj:
Ja 16:54:57
czy to prawda, że niektóre boty zamieniają wodę bez ryb w lawę?
MasterTusk 16:57:22
tak, przykładowo tibiaauto działa na zasadzie woda bez rybek = lawa...
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!

Ostatnio edytowany przez Marcin24 - 09-02-2008 o 17:54.
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2008, 19:25   #216
MaciekPaladin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 09 2007

Posty: 34
Król

Hmm co do tej lawy mam pewną teorię no bo według mnie to proste skoro ognie znikają z wyspy z SoFem to te ognie gdzieś se płyną... aż w końcu ognie dopływają do wodospadu i zamieniają go w... lawę Nie potwierdzam tego niczym po prostu użyłem logiki Skoro nagle ognie znikają to gdzieś se płyną i zamieniają wodę w lawę
MaciekPaladin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2008, 19:43   #217
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
Hmm co do tej lawy mam pewną teorię no bo według mnie to proste skoro ognie znikają z wyspy z SoFem to te ognie gdzieś se płyną... aż w końcu ognie dopływają do wodospadu i zamieniają go w... lawę Nie potwierdzam tego niczym po prostu użyłem logiki Skoro nagle ognie znikają to gdzieś se płyną i zamieniają wodę w lawę
Zapraszam do szkoły podstawowej na szybki kurs czytania! Oferuje on:
- szybkie czytanie
- gratisowe lekcje podstawowe
- małe klasy
- wysoki poziom uczenia
- przerwy na KiteKaty
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2008, 19:51   #218
MaciekPaladin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 09 2007

Posty: 34
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marcin24 Pokaż post
Zapraszam do szkoły podstawowej na szybki kurs czytania! Oferuje on:
- szybkie czytanie
- gratisowe lekcje podstawowe
- małe klasy
- wysoki poziom uczenia
- przerwy na KiteKaty
O lol o co ci chodzi to logiczne a tak wogle to każdy mądry Rookslayer wie że po zniknięciu SoFa z wyspy wodospad zamienia się w lawę i nawet ja sam to sprawdziłem i nie używam żadnych botów dla twojej wiadomości więc jak chcesz to pomóż nam tu wszystkim a nie komentujesz głupio nawet nie pomagając każda teoria jest lepsza od twojego głupiego komentarza nikomu nie potrzebnemu każdy myśli a ty się wygłupiasz OMG
__________________
Siema...
Jak co to gram na Rooku...
Na Aurerze...
I na Iridii też...
Chętnie pomogę w zdobyciu [ITEM]Spike Sword[/ITEM]
No i ogólnie pomogę w questach...
Wystarczy że wpłacisz skromną zaliczkę w wysokości [ITEM]Magic Light Wand[/ITEM]
See You on Rookgaard
MaciekPaladin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2008, 20:03   #219
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Specjalnie dla Ciebie, mimo iż tego nie robię, skomentuje każde twoje zdanie.
Cytuj:
O lol o co ci chodzi to logiczne a tak wogle to każdy mądry Rookslayer wie że po zniknięciu SoFa z wyspy wodospad zamienia się w lawę
Po "O lol", "a", "Rookslayer" powinny być przecinki. Nie ma czegoś takiego jak "Rookslayer".
Cytuj:
i nawet ja sam to sprawdziłem i nie używam żadnych botów dla twojej wiadomości
"Twojej" z zasad grzeczności powinno być napisane z dużej litery.
Cytuj:
więc jak chcesz to pomóż nam tu wszystkim
Przed "więc" ma być przecinek. Czy ktoś jeszcze się skarży, że nie pomagam?
Cytuj:
a nie komentujesz głupio nawet nie pomagając
Przed "a" ma być przecinek. I to nie był głupi komentarz bez pomocy, ponieważ napisałem ci gdzie powinieneś się udać ze swoim problemem.
Cytuj:
każda teoria jest lepsza od twojego głupiego komentarza nikomu nie potrzebnemu każdy myśli a ty się wygłupiasz OMG
Po "komentarza", "myśli" ma być przecinek. A czy każda teoria jest lepsza od mojego komentarza? Zostawię to bez komentarza.
Coś na koniec, jeżeli chcesz się przeciwstawić moim słowom, to musisz mieć z deczka lepsze argumenty.
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2008, 20:15   #220
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marcin24 Pokaż post
Po "O lol", "a", "Rookslayer" powinny być przecinki. Nie ma czegoś takiego jak "Rookslayer".
Spersonalizowany Wyniki 1 - 10 spośród około 24,000 dla zapytania Rookslayer. (Znaleziono w 0,26 sek.)
Spersonalizowany Wyniki 1 - 10 spośród około 26,500 dla zapytania rookstayer. (Znaleziono w 0,28 sek.)
Podsumowując - kwestia gustu.
Cytuj:
"Twojej" z zasad grzeczności powinno być napisane z dużej litery.
Tą zasadę stosuje się/powinno się stosować w oficjalnych pismach, tutaj na forum nie koniecznie trzeba pisać oficjalnie. To, że jakieś milusie internetowe pokemony piszą "Twojej" z dużej, nie oznacza, że jest to jakoś podciągnięte pod netykietę. Ja tak piszę tylko w wyjątkowych sytuacjach. (głownie w zasadzie dziefcynki tak piszą)

Cytuj:
Przed "więc" ma być przecinek. Czy ktoś jeszcze się skarży, że nie pomagam?
O tak, to było straszne, na pal z nim.

Cytuj:
Przed "a" ma być przecinek. I to nie był głupi komentarz bez pomocy, ponieważ napisałem ci gdzie powinieneś się udać ze swoim problemem.
Cytuj:
"Ci" z zasad grzeczności powinno być napisane z dużej litery.

Cytuj:
Po "komentarza", "myśli" ma być przecinek. A czy każda teoria jest lepsza od mojego komentarza? Zostawię to bez komentarza.
Coś na koniec, jeżeli chcesz się przeciwstawić moim słowom, to musisz mieć z deczka lepsze argumenty.
Zdania nie zaczyna się od "A", przed "A" jest przecinek. Popełniasz błędy stylistyczne typu powtórzenie, nie ma takiego słowa jak "deczka".

Jak odpierasz czyjeś kontrargumenty, to z sensem, a nie w 90% czepiasz się przecinków.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 09-02-2008 o 20:17.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:20.


Powered by vBulletin 3