Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 06-12-2006, 23:32   #61
Idefx
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 11 2006
Lokacja: w domu

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Xantera
Poziom: 9
Skille: :P
Poziom mag.: 4
Domyślny xD!

Fajne tricki robisz xD! ja dopiero sie ucze i umiem monkey i nieraz kink-konga xD! pozdro i wesolych swiat!! i szczesliwego nowego jorku xD!
Idefx jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-12-2006, 23:45   #62
Idefx
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 11 2006
Lokacja: w domu

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Xantera
Poziom: 9
Skille: :P
Poziom mag.: 4
Domyślny xD!

Fajne tricki robisz xD! ja dopiero sie ucze i umiem monkey i nieraz kink-konga xD! pozdro i wesolych swiat!! i szczesliwego nowego jorku xD!
Idefx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-12-2006, 08:00   #63
Celoz
Zbanowany
 
Celoz's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2005
Wiek: 30

Posty: 1,233
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Thy slayer
Profesja: Rookstayer
Świat: Candia
Poziom: 9
Celoz ma numer GG 2451090 Celoz ma login Tlenu Celoz@o2.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Żyłka Pokaż post
http://video.google.pl/videoplay?doc...0072&q=parodia tu macie prawdziwy parkur, rohen nie ma sie z nim co porownywac...
Przez większość filmiku żal ściska mi ... no właśnie ...
Celoz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-12-2006, 10:23   #64
VeLvet
Użytkownik Forum
 
VeLvet's Avatar
 
Data dołączenia: 15 11 2006
Lokacja: Zabrze

Posty: 193
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Pandoria
Poziom: 11
Skille: xx/xx
Poziom mag.: 4
VeLvet ma numer GG 758304 Send a message via Skype™ to VeLvet
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Idefx Pokaż post
Fajne tricki robisz xD! ja dopiero sie ucze i umiem monkey i nieraz kink-konga xD! pozdro i wesolych swiat!! i szczesliwego nowego jorku xD!
Mam nadzieję że to była ironia
__________________
Przekroczone limity sygnatury.
VeLvet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-12-2006, 11:52   #65
Shadows
Zbanowany
 
Shadows's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2005

Posty: 111
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Żyłka
tu macie prawdziwy parkur, rohen nie ma sie z nim co porownywac...
ahahahahah film roku 2007
co za szybkie bestie, i te diabelnie niebezpieczne skoki z wysokosci
Shadows jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-12-2006, 00:15   #66
Mitthenither
Użytkownik Forum
 
Mitthenither's Avatar
 
Data dołączenia: 09 01 2005
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 32

Posty: 230
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 148
Skille: 104/64
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
I spodziewasz sie konsktruktywnej krytyki filmu pk na forum.tibia.pl? :|
No, po kilku osobach można by się tego spodziewać :<. No i może uświadomie kilku osobom "o co w tym wszystkim chodzi" <<powtórzenie całkiem nie zamierzone, niestety tak wyszło >>

Cytuj:
tu macie prawdziwy parkur, rohen nie ma sie z nim co porownywac...
Loool Rotfl przy tym to Rohen jest super extra wymiatacz. [z całym szacunkiem dla obu stron...]

*Mith zbrechtał i poszedł.
__________________
Zapraszam do obejrzenia i skomentowania moich tematów ze zdjęciami
Moje zdjęcia
Mine % Friend's screens
~Pierwszy Polski paladyn który zrobił deep fib solo na 52 lv

Ostatnio edytowany przez Mitthenither - 08-12-2006 o 00:19.
Mitthenither jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-12-2006, 17:37   #67
Alcor Sake
Zbanowany
 
Alcor Sake's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2005
Lokacja: nad rzęczką, opodal krzaczka
Wiek: 19

Posty: 417
Stan: Na emeryturze
Imię: Zurni
Profesja: Druid
Świat: Vinera
Poziom: 41
Skille: -----
Poziom mag.: 48
Alcor Sake ma numer GG 6871006
Domyślny

Lol!
tiaa sztuka jak jasna cholera, tak samo podcieranie sie po wiadomej czynnosci mozna nazwać sztuką by nawet kawaleczka czekoladki nie zostalo. xD
nie ma tu lepszych? i tu sie mylisz chlopczyku, poczytaj tematy na www.le.parkour.pl i tam znajdziesz ze sam David B~powiedzial ze tutaj są lepsi i gorsi. Jesli twierdzisz ze wstawisz temat mowiac wszystkim ze sie nie znaja na forum o tibii to naprawde znizasz sie do poziomu kogoś o wyjątkowo niskiej inteligencji. na youtubie cie zjechali na forum o parkourze cie zjechali oraz na twoim wlasnym forum cie zjechali a ty qwa nie mozesz zrozumiec ze jestes slaby i ciagle bronisz swoich jebnietych racji.

C ya żałosny człowieku.
ps. gdy zobaczylem jak wiąrz(ż)esz buty to spadlem z krzesla i stluklem sobie kolano i już nie moglem przez tydzien trenowac (((((

ps2. mam nadzieje ze sie gdzies wyjebiesz i zlamiesz sobie ręce, nogi oraz kark, wtedy bedziemy mieli spokoj na jakis czas na naszym cichym i spokojnym forum

Ostatnio edytowany przez Alcor Sake - 10-12-2006 o 17:56.
Alcor Sake jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-12-2006, 19:49   #68
Fiszbin
Zbanowany
 
Fiszbin's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2005
Lokacja: Świebodzin
Wiek: 33

Posty: 645
Domyślny

Cytuj:
@Fiszbin
A ty jesteś zawodowym krytykiem PK? Jak tak to przepraszam i czekam na twoją super ocenę.
:O

A czy ty naprawdę jesteś taki tępy ? Krytyk filmowy był tutaj metaforą osoby oceniającej jakąś rzecz. Nie muszę być mistrzem w danej dziedzinie aby oceniać poczynania innych. Mam prawo do wyrażania swojej własnej, SUBIEKTYWNEJ opinii niezależnie od mojej wiedzy, umiejętności, doświadczeń w danej dziedzinie.
Jeżeli komuś nie podoba się "pk" Rohena, a ten pozwolił na ocenę(zrobił to umieszczając filmik na forum) to dlaczego miałby nie skomentować?
Fiszbin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-12-2006, 16:27   #69
Rohen
Użytkownik Forum
 
Rohen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2005
Lokacja: Doki...
Wiek: 32

Posty: 348
Stan: Aktywny gracz
Wyślij wiadomość przez ICQ do Rohen Rohen ma numer GG 8666502 Rohen ma login Tlenu Tlen is stupid Adres Jabbera do Rohen
Domyślny

Dziekuje za wasze komenty coz nie sa one dobre ale spodziewalem sie TOTAL MEGA Zbesztania widac tylko ze ****oz sie przyczepil do mojego wygladu (dzieki ty ladniejszy nie jestes ) A i Retfhig of Aldora (sory naprawde nie pamietam twojego nicku) tia z loczkami mi bylo lepiej ;p. Alcor Shake wiesz szczerze twoje prosby sie spelnily mam zlamany kregosłup i sie zastanawiam czy cie podac do sadu , na szczescie kregoslup jest lekko zlamany (niestety wózek na 1 rok). Ja zycze naprawde z calego swojego serca by twoją matkę zabito (przeciez to samo??? co mi zyczyles?). Acha i co do elytarnych sznurowadeł hahaha xD wiedzialem ze dzieci neo i dzieci Tibi to rozbawi mnie tez to rozbawilo jak skrecalem filmik . Jedynie co to dziekuje "Que I janek@" ktory skomentowal moj film i pokazal tym roznym S"c"hadowsom i innym Alcor Shakeom ze są n00bki :*. Dzieki za komenty rehabilitacja troche potrwa no nic... troche plakalem bo naprawde nie wiecie jak to jest teraz lezec i patrzec na monitor oddalony o 2 metry a ty nie czujesz juz ani swoich rąk, ani nóg... kvwa :-(. Bye Bye i dziekuje Alcorowi za zyczenia , nie ma to jak na swieta sie zajebac...
__________________
Life is Brutal...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mila babka Pokaż post
Sarki za blody aly mam dyslekcje, downa, wodoglawie, hifa, ejca, raka piersi, podraznienia macicki, porozenie mozgowe, ajchaimera, chorobe wscioklych krow, wscieklozne, parkonsne, padaczki, paraliz glywy, ptasko grype, wade serco, jedna nogy krutsza od drugijo metr.
Zaluje ze jestem Polakiem...

Ostatnio edytowany przez Rohen - 12-12-2006 o 16:31.
Rohen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-12-2006, 16:30   #70
Walekifa
Użytkownik Forum
 
Walekifa's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Wiek: 32

Posty: 1,743
Walekifa ma numer GG 8714993
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rohen Pokaż post
Dziekuje za wasze komenty coz nie sa one dobre ale spodziewalem sie TOTAL MEGA Zbesztania widac tylko ze ****oz sie przyczepil do mojego wygladu (dzieki ty ladniejszy nie jestes ) A i Arthfig of Aldora (sory naprawde nie pamietam twojego nicku) tia z loczkami mi bylo lepiej ;p. Alcor Shake wiesz szczerze twoje prosby sie spelnily mam zlamany kregosłup i sie zastanawiam czy cie podac do sadu , na szczescie kregoslup jest lekko zlamany (niestety wózek na 1 rok). Ja zycze naprawde z calego swojego serca by twoją matkę zabito (przeciez to samo??? co mi zyczyles?). Acha i co do elytarnych sznurowadeł hahaha xD wiedzialem ze dzieci neo i dzieci Tibi to rozbawi mnie tez to rozbawilo jak skrecalem filmik . Jedynie co to dziekuje "Gosciowi" (tez nie pamietam nicku) ktory skomentowal moj film i pokazal tym roznym S"c"hadowsom i innym Alcor Shakeom ze są n00bki :*. Dzieki za komenty rehabilitacja troche potrwa no nic... troche plakalem bo naprawde nie wiecie jak to jest teraz lezec i patrzec na monitor oddalony o 2 metry a ty nie czujesz juz ani swoich rąk, ani nóg... kvwa :-(. Bye Bye i dziekuje Alcorowi za zyczenia , nie ma to jak na swieta sie zajebac...

O.o ty masz jakieś żółte papiery,coś?.....

Nie udał się przeskok przez barierkę? x<
__________________
GRUPA TEA TIME REKRUTUJE ; ) OTWARTA DLA WSZYSTKICH FANÓW SPANIAŁEGO NAPARU POSIADAJĄCEGO PONAD DWA TYSIĄCE LAT TRADYCJI.

http://www.forum.tibia.pl/group.php?groupid=126

Jesteś fanem Diablo 2 ,ale gra już ci się znudziła?
http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=187841-
Zapoznaj się z tym tematem,a nie pożałujesz!!!!!!!!

Ostatnio edytowany przez Walekifa - 12-12-2006 o 16:34.
Walekifa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-12-2006, 16:34   #71
Rohen
Użytkownik Forum
 
Rohen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2005
Lokacja: Doki...
Wiek: 32

Posty: 348
Stan: Aktywny gracz
Wyślij wiadomość przez ICQ do Rohen Rohen ma numer GG 8666502 Rohen ma login Tlenu Tlen is stupid Adres Jabbera do Rohen
Domyślny

@up

Nie po prostu szkoda mi ze wlasny Polak zyczy drugiemy by sobie zlamal kregoslup i temu drugiemu peka :-). Musze spytac Matka co o tym mysli (czy wogule jest takie prawo ktore jawnie i prawnie okresla ze nie mozna zyczyc PUBLICZNIE i NAPRAWDE czegos zlego) (przeciez to "usilowanie" zabojstwa)???
__________________
Life is Brutal...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mila babka Pokaż post
Sarki za blody aly mam dyslekcje, downa, wodoglawie, hifa, ejca, raka piersi, podraznienia macicki, porozenie mozgowe, ajchaimera, chorobe wscioklych krow, wscieklozne, parkonsne, padaczki, paraliz glywy, ptasko grype, wade serco, jedna nogy krutsza od drugijo metr.
Zaluje ze jestem Polakiem...
Rohen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-12-2006, 16:36   #72
Zillek Edonek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 30 01 2006

Posty: 471
Domyślny

@Up
No tak , założe się , że odprawiał jakieś egzorcyzmy , ku czci Hitlera , i błagał go , aby co najgorsze , cię spotkało , więc to oczywiste , że możesz go pozwać
@Down
To , to samo , pozwij go! xd

Ostatnio edytowany przez Zillek Edonek - 12-12-2006 o 16:38.
Zillek Edonek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-12-2006, 16:37   #73
Rohen
Użytkownik Forum
 
Rohen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2005
Lokacja: Doki...
Wiek: 32

Posty: 348
Stan: Aktywny gracz
Wyślij wiadomość przez ICQ do Rohen Rohen ma numer GG 8666502 Rohen ma login Tlenu Tlen is stupid Adres Jabbera do Rohen
Domyślny

No moze nie rytuały o pólnocy ale jednak zyczyl
__________________
Life is Brutal...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mila babka Pokaż post
Sarki za blody aly mam dyslekcje, downa, wodoglawie, hifa, ejca, raka piersi, podraznienia macicki, porozenie mozgowe, ajchaimera, chorobe wscioklych krow, wscieklozne, parkonsne, padaczki, paraliz glywy, ptasko grype, wade serco, jedna nogy krutsza od drugijo metr.
Zaluje ze jestem Polakiem...
Rohen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-12-2006, 16:40   #74
Walekifa
Użytkownik Forum
 
Walekifa's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Wiek: 32

Posty: 1,743
Walekifa ma numer GG 8714993
Domyślny

A widzisz? Napisałem ci posta w jakimś temacie,żeby tak nie orali,bo będziesz chciał się za wszelką cenę pokazać i bach! A do tego nie dawno wygrałem 16 złotych w totka.Więc może mam jakiś dar? O.o
__________________
GRUPA TEA TIME REKRUTUJE ; ) OTWARTA DLA WSZYSTKICH FANÓW SPANIAŁEGO NAPARU POSIADAJĄCEGO PONAD DWA TYSIĄCE LAT TRADYCJI.

http://www.forum.tibia.pl/group.php?groupid=126

Jesteś fanem Diablo 2 ,ale gra już ci się znudziła?
http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=187841-
Zapoznaj się z tym tematem,a nie pożałujesz!!!!!!!!

Ostatnio edytowany przez Walekifa - 12-12-2006 o 16:42.
Walekifa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-12-2006, 16:42   #75
Rohen
Użytkownik Forum
 
Rohen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2005
Lokacja: Doki...
Wiek: 32

Posty: 348
Stan: Aktywny gracz
Wyślij wiadomość przez ICQ do Rohen Rohen ma numer GG 8666502 Rohen ma login Tlenu Tlen is stupid Adres Jabbera do Rohen
Domyślny

Nie zrozumieli przekazu smutne ...
__________________
Life is Brutal...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mila babka Pokaż post
Sarki za blody aly mam dyslekcje, downa, wodoglawie, hifa, ejca, raka piersi, podraznienia macicki, porozenie mozgowe, ajchaimera, chorobe wscioklych krow, wscieklozne, parkonsne, padaczki, paraliz glywy, ptasko grype, wade serco, jedna nogy krutsza od drugijo metr.
Zaluje ze jestem Polakiem...
Rohen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-12-2006, 10:12   #76
Alcor Sake
Zbanowany
 
Alcor Sake's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2005
Lokacja: nad rzęczką, opodal krzaczka
Wiek: 19

Posty: 417
Stan: Na emeryturze
Imię: Zurni
Profesja: Druid
Świat: Vinera
Poziom: 41
Skille: -----
Poziom mag.: 48
Alcor Sake ma numer GG 6871006
Domyślny

spełnilo się ma matka nie żyje
Moj kolega hilter jutro wparuje na twoja chate i zgwalci twoją siostre , brata, mame,tate , babcie,wujka , ciocie i kogo tam jeszcze masz. a na koniec wsadzi ci taki wielki granatnik w odbyt i odpali.

ps. szkoda ze tylko kregoslup zlamales przy takich niebezpiecznych skokach przez ponad 50 cm barierki jeszcze nogi powinnienes sobie polamac :*

"blablabla dzieki ze pokazales blablabla ZE SA NOOBKI"
tym tekstem mnie rozjebales ziooom ! Lol ! hahahahahaha

xD o kurwa wlasnie zauwazylem ze nawet mojego nicku nie umiesz napisac xd alcor shakeom?????? biedny rohanek (((((

Ostatnio edytowany przez Alcor Sake - 13-12-2006 o 10:20.
Alcor Sake jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-12-2006, 11:20   #77
Badzo
Użytkownik Forum
 
Badzo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2005
Lokacja: III RP
Wiek: 77

Posty: 800
Domyślny

ahhahaha

Czlowieku, zanim dasz jakis filmik, tu na naszym forum czy gdziekolwiek indziej, pocwicz troche, bo robisz z siebie posmiewisko, ok?
__________________
24 15 43 44 15 32 33 11 24 31 15 35 43 55 54

Badzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:49.


Powered by vBulletin 3