Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 30-08-2004, 22:28   #1
Repizor
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 34

Posty: 20
Repizor ma numer GG 2394131
Evul Hunt na Ghostlandzie

Witam!.......chce pokazać jak się bije expa na ghostlandzie (miejsce położone na południowy zachód od carlin.........post ten jest skierowany w szczegóności do osób które wyszły odrazu z rooka i szukaja miejsca do expienia oraz dla tych którym brak dobrego miejsca rówineż do expienia.......ale dość już gadania zaczynamy slajdy

1.Zaczynamy wyprawe....radze zawsz mieć przy sobie na niższym levelu minimum bag uh i bag hmm ze względu na to,że to miejsce jest kawalek od carlin i nie łatwo uciec przed skillem ;/




2.Po drodze zachodzimy po jakieś jedzonko =)


3.To wejście na Ghostland......wejście po parcelach .....jest jeszcze wejscie dziurą w której są rabity ale to dalej i po co sie męczyć


4.Pierwsza dziura,zalecam do niech wchodzić tylko na małym levelu,bo są tylko tam 2 skelety,no ale można tam zajść po drodze :tongue:


5.""OK.....idziemy dalej....o......ale co to...to....to...to GHOST....uciekać ej zara......ale nie ma go na Battle"".....tutaj w ghostlandzie jest dużo takich iluzji......potem napotkamy jeszcze jedną


6.No i następna dziura........tak zwany "Krąg",chyba domyśla się każdy dlaczego ;/........tu są:cave raty,skeletony,ghoule,scorpiony i demon skeletony


7.a wieć weszliśmy,na pierwszym pietrze są tylko skelety i cave raty,tu wlaśnie często chodzą małe levele,bo mają teoretyczną pewność,że nie zginął,
ALE TYLKO teorytyczną


8,9.Tutaj są dziury w tórych zaczynają się niebezpieczenistwa


10.Tutaj mamy wejście do grobowca......


....................sorka ale jutro rano o 7.00 dokończe posta,bo musze już kompa wyłączyć..........CHCIAŁBYM TYLKO PRZYPOMNIEĆ,ŻE POST JEST DLA OSÓB WYŻEJ WYMIENIONYCH I DLA OSÓB,KTÓRE NIE ZNAJĄ TEGO MIEJSCA,WIĘC PROSZE SIĘ POWTRZYMAĆ OD TAKICH KOMENTARZY JAK:
"ALE NUDA"........"JUŻ TAM BYŁEM.....ITP.

prosze o plusik jeśli ktoś sie tym zainteresował....jutro dalsza część (a mowie że jest b.ciekawa).......................a więć CYA

Ostatnio edytowany przez Repizor - 03-09-2004 o 21:16.
Repizor jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-08-2004, 07:56   #2
vepsik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 05 2004

Posty: 39
Żarówka swietny temat

według mnie bardzo dobrze zrobiles tworzac ten temat. pomoze on wielu niedoswiadczonym tibijczykom komentarze sa ok, mozna z nich sie czegokolwiek dowiedziec ja nie potrzebuje tych rad bo znam to miejsce ale inni moga nie znac + dla ciebie
vepsik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2004, 08:06   #3
ALBERT
Użytkownik Forum
 
ALBERT's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2004
Lokacja: Moria
Wiek: 33

Posty: 249
Domyślny

Fajnie zaczne hunty na ghostlandzie!! a iluzje cię atakują ??
ALBERT jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2004, 08:18   #4
Gniew Mroku
Użytkownik Forum
 
Gniew Mroku's Avatar
 
Data dołączenia: 22 02 2004
Wiek: 35

Posty: 292
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ALBERT
(...)a iluzje cię atakują ??
Odpowiedź brzmi:Nie.
__________________
Gniew Mroku jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2004, 09:07   #5
Repizor
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 34

Posty: 20
Repizor ma numer GG 2394131
Evul Kończymy drugą część

Tak jak obiecałem rano dokończe 2 cześć,a więc jedziemy:::::::::::::

11.Jesteśmy w środku grobowca,tutaj na 1 piętrze są ghoule i skelety i poison spidery,na tym piętrze przeważnie chodzą palladyni i knighty.........zrobiłem stzrałki by szczegółowo opisać,więc::::::::::::::
niebieska strzałka=2 poison spidery i 2 ghoule
zielona strzałka=4 skeletony
różowa strzałka=tutaj mamy resp 2 skeletów i 2 ghouli
żółta strzałka=tutaj na tym pietrze są 2 skelety a obok nich jest zejście na 2 pietro...........no to idziemy dalej............


12.Drugie piętro-tu też mam stzrałki................jak widać na screenie bije się z 2 ghoulami i fire devila zlurowałem (uwaga:jeśli już planujecie zabić fd to miejcie przy sobie pare uh,bo chyba z 10 razy opróżniałem ciało z napisem:
"Killed by Fire devil" =) ,ale przejdźmy do rzeczy..............
zielona strzałka=tam jest właśnie miejsce respu Fire devila oraz 1 ghoula.
żółta stzrałka=mamy tam 3 ghoule i 1 rotworma (nie wiem po co on tam ;/ )
niebieska strzałka=tutaj jest resp 4 ghouli
różowa strzałka=w miejscu jej narysowania jest właśnie resp 2 ghouli,które mnie atakują,a przed strzałką jest zejście na 2 sllimy
pomarańczowa stzrałka=tutaj oparłem się na relacjach starszych leveli,bo nigdy tam nie chodziłem,ale z tego co wiem są tam najpierw:demon skeleton,potem zejście i 4 ds i........dalej nikt nie doszedł ze znajomych


13.Skończyłem właśnie utarczke z Fd:heh poszedł 1 uh.......obok schody na slima.........schodzimy!


14.Tutaj chciałem powiedzieć żę radzę szybko zabijać tu slimy,bo na tych kafelkach jakoś szybko sie klonują (nie wiem może mi się tylko wydaję!?!?)


15.OK,wyśliśmy z dziury i idziemy dalej i .............widzimy ładne magiczne jeziorko,obok 1 zabity slim (tutaj się respi).........morze podejdziemy bliżej do tego zbiornika.................


16.O NIE TAKIE COŚ TO JUZ CHYBA PRZESADA,ŻEBY TAK OSZUKIWAĆ ;/


17.Zchodzimy do dziury obok slima,tutaj na tym pietrze sie respi ok.6 skeletow,ok.5 poison spiderow i 1 ghoul,niestety nie moge się popisać bo kolega jak widać po imieniu huntuje ty


18.Schodzimy do dziury na 2 piętro


19.Tu znów mamy 2 morzliwości .....najpierw na prawo


20.mamy tutaj takie małe nietypowe miejsce......na tym balkoniku mamy 2 skelety,a na dole resp 4 skeletów i 2 ghouli.........potem mamy schody i tam 1 scorpion,2 ghoule i 2 raty i dalej schody na dół i mamy 2 ghoule i 1 ds i.....
dalej nie doszłem


21.Teraz się cofneliśmy i poszłiśmy w drugą stronę na początek ze 2 skelety i szczury ;/


22.Eh...no dobra teraz na dół dla odmiany


23.Tutaj jest przyjazne miejsce dla knightów i palladynów bo są tu tylko skorpy.........magowie i druidzi mogą tu wytracić troche gfb :tongue:


24.Idziemy dalej...........


25.I dalej...........


26.Dziura-tam na obkoło dziury czają się już skorpy--przydało by się gfb,ale pozwulmy że jako pierwszy wejdzie kolega


27.No.....dobra robota...ale co to..........co tam jest dalej????


28.O nie!......nie ma mowy ja tam nie wejde........tam jest jeszcze 1 stalker ale go nie ujołem ;/


29.Dobra cofamy się i idzemy na prawo i.......tutaj są takie respy jakie widzimy i........co bardzo ciekawe ta szpara u góry to wejście na Banshee quest,zazwyczaj są tu magic walle ale widać że pdzed chwilą ktoś na niego poszedł no nic ja nie ide,dopiero od 60 levelu ..........chodźmy dalej


30.Tu obok respią się 2 skelety i mamy zejście na dół-mamy tam poison spidery


31.jest to bardzo ciekawe miejsce ponieważ jest tutaj ponad 10 dziur i co najleprze nie można do nich wejść tylko z nich wyjść


32.Tutaj jest następne zejście i.........ja tam nie zejde...bo niechce być kolacją dla giant spidera ......raz zrobiliśmy z kumplem test,wzieliśmy party i on tam zeszedł i rozłączyło go po 4 sekundach czyli poszedł na 2 strzały


33.Jak widać przejście się zamknęło,z tego co wiem to za gs-em jest dźwignia i otwiera 1 magic wall a potem on sie zamyka gdy gs się zrespi


34.Jak miło ..........slim się zrespił.....no to go lejemy


35.tutaj mamy ładną komnate........może zobaczmy co jest w środku ?!?


36.Mi się tu nie podoba ;/ ........u góry mamy resp 2 ghouli które przybiegają pod schody,na lewo mamy resp 1 ds-a,a na dole mamy zejście i tam są :stalkery,ghoule ds-y


37.to już koniec ghost landu,ale pokaże wam z moim kumplem jescze 1 jedno miejsce dobre do expienia........narazie to....UŚMIECH


38.W midędzy czasie-prezętacja eq.......cheh kto ma leprze??? :tongue:


39.Tutaj już mamy wieże Valkirii i amazonek......pięter wam nie pokaże bo już pozabijane monstra,ale opisze:::na początku stopniowo:amazonka,2 amoazonki,amazonki i valkiria,valkirie,więcej valkirii i na góże mamy witcha i amazonke i valkirie (nie bać się witcha to cienias)::::::::::::a na koniec Zdjęcie pamiątkowe ::::::::::::::SMILLE:::::::::::::




I co podobało się,jak tak to proszę o plus i dużo komentarzy

CYA
Repizor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2004, 10:42   #6
bulas
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 08 2004

Posty: 8
Domyślny

Nie zafajne te ss'y ale coż chyba dam ci minusa.Jak bede mial 10 postow
bulas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2004, 17:45   #7
Repizor
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 34

Posty: 20
Repizor ma numer GG 2394131
Cool Następne SSj

chciałbym pokazać następne ssj tylko juz bez opisu ;/
Sorka,ale czasu nie mam








Plx komentarze
Repizor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2004, 18:26   #8
Ludwix Trimera
Użytkownik Forum
 
Ludwix Trimera's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2004
Lokacja: Za górami za lasami...
Wiek: 34

Posty: 120
Stan: Na Emeryturze
Świat: Ziemia
Ludwix Trimera ma numer GG Niepodam.
Domyślny

Nooo to jest coś, super. Widać ze sie przylożyleś do tego.
I pewnie pomogłes nie jednemu tymi ss.
Oby więcej takich tematów
Mogłes nższe poziomy GL'u, przynajmniej te gdzie jest dużo DS'ów byłby to dobry materiał dla troche bardzeij zaawansowanego palka.


@down
Spoko, ja tylko zasugerowalem/proponawałem ale i tak gratz za dobrze wykonaną robote.
__________________
_./ Old Aurea! PROSTO Team/ Old RoM!

Ostatnio edytowany przez Ludwix Trimera - 02-09-2004 o 20:29.
Ludwix Trimera jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2004, 20:20   #9
Repizor
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 34

Posty: 20
Repizor ma numer GG 2394131
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ludwix Trimera
Nooo to jest coś, super. Widać ze sie przylożyleś do tego.
I pewnie pomogłes nie jednemu tymi ss.
Oby więcej takich tematów
Mogłes nższe poziomy GL'u, przynajmniej te gdzie jest dużo DS'ów byłby to dobry materiał dla troche bardzeij zaawansowanego palka.
No dobra,ale gdybym miał do dyspozycji knighta z dobrymi skilami,wporzo lev i dobre uzbrojenie to bym ci pokazał banshee questa a nie na 20+ mam odkryć caly GL.....................troche przesadziłeś :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue:
MORZE KIEDYŚ
Repizor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2004, 12:37   #10
kowi16
Użytkownik forum
 
kowi16's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004

Posty: 15
Domyślny

eeee.... ja mam tylko duży X popraw to
kowi16 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2004, 16:34   #11
Repizor
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 34

Posty: 20
Repizor ma numer GG 2394131
Problem Sorry

Bardo przepraszam,ale jeśli kiedykolwiek u mnie nie widać zdjęć to znaczy że server jest wyłączony i zdjęcia bedzie widać 24 godziny od wyłączenia servera.............w moim przypadku jestem użytkownikiem LYCOS...........
te screeny bedzie widać po 23.00 dzis

za wszelkie problemy przepraszam :tongue:


.................................................. .................................................. ....
NA KONIEC CHIAŁBYM POLECIĆ B.DOBRY POLSKI SERVER FTP,KTÓRY WG MNIE JEST NAJLEPRZYM DARMOWYM DOSTAWCĄ KONT WWW::::::::
www.darmoland.pl
Repizor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2004, 18:17   #12
Szoszo
Użytkownik forum
 
Szoszo's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2004

Posty: 10
LOL Nice :P

Fajne SSki naprawde mi sie podobaja..... ale pokazal bys jeszcz Ghosta itp.. na nizszych pozomach jest ciekawiej hehe
Szoszo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-09-2004, 15:47   #13
Naomi
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 09 2004

Posty: 4
Oczko luuuz

Całkiem nieżle tylko troche pomieszane ale ja i tak boje sie tam chodzić ale cuż daje ci duzegooooooo undefined + starałes sie ^^ bardzoe fajnie ci to wyszło
Naomi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-09-2004, 15:48   #14
Naomi
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 09 2004

Posty: 4
Oczko luuuz

Całkiem nieżle tylko troche pomieszane ale ja i tak boje sie tam chodzić ale cuż daje ci duzegooooooo undefined + starałes sie ^^ bardzoe fajnie ci to wyszło
Naomi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-09-2004, 19:07   #15
Shog
Użytkownik Forum
 
Shog's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2004
Lokacja: Kraków

Posty: 122
Domyślny

Widze ze mamy tu screeny z Nova bo widze Luisa~ i Shakura na vipie xD Nie no gratz xD
__________________
Emce Crasher~ _/
Shog jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2004, 02:32   #16
Bongozzpl
Użytkownik Forum
 
Bongozzpl's Avatar
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: :O

Posty: 310
Imię: ~
Profesja: Elite Knight
Evul

hmm w ghpustland nie wnikam b to jest duza lipa ale jak juz to zobaczylem wiec tak
1. Nie ma w tej 1 czesci zadnych 4 ds kto to ci powiedzial ;p
2. nieuwzgledniles 2 gs jescze ale omijamy to
3.Tam gdzie ten beho byl i ds i ghoule wejdz i zobacz na gorze tylko 2 ds i tajemnicze przejscie ;]
4. Teleport jest do gs nastepnego hrhr
No i to na tyle cya
Bongozzpl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2004, 17:42   #17
Senseal
Użytkownik Forum
 
Senseal's Avatar
 
Data dołączenia: 26 08 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 28

Posty: 261
Stan: Niegrający
Senseal ma numer GG 5921388 Send a message via Skype™ to Senseal
Domyślny

Wlasnie ide do Ghostlandu wezme 4 Firebomb,4 UH,12 HMM powiedzcie czy to wystarczy?
__________________

Senseal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-10-2004, 15:17   #18
Darean
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 08 2004

Posty: 27
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Repizor
No dobra,ale gdybym miał do dyspozycji knighta z dobrymi skilami,wporzo lev i dobre uzbrojenie to bym ci pokazał banshee questa a nie na 20+ mam odkryć caly GL.....................troche przesadziłeś :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue:
MORZE KIEDYŚ

Taaaak....
Tylko szkoda że banshee quest nie jest na ghostlandzie....

Taaaaak....
Darean jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-10-2004, 18:54   #19
MrówQa
Użytkownik Forum
 
MrówQa's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2004

Posty: 47
Domyślny

nice expowisko na tym ghost landzie przeslij mi na maila [email protected] mapy ghostlandu
MrówQa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2004, 07:41   #20
Senseal
Użytkownik Forum
 
Senseal's Avatar
 
Data dołączenia: 26 08 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 28

Posty: 261
Stan: Niegrający
Senseal ma numer GG 5921388 Send a message via Skype™ to Senseal
Domyślny

Czy rozwalil by taki palek z 11 levelem DS'a??
Pewnie nie ale powiedzcie (on chyba jest wolny)
__________________

Senseal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:02.


Powered by vBulletin 3