Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 04-01-2006, 15:08   #161
Radlic
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 06 2005

Posty: 145
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez scorp
no nie gadaj :> spójrz na swój lvl i wiesz wiadomo ze nie masz 100 takie dziecko jak ty niemozliwe zeby mialo -.-lolZ
Powieżjał to nub ktury:
Cytuj:
Dec 06 2005, 14:18:24 CET Killed at Level 90 by a dragon
I ty masz 100 lvl ?! na 90 lvl pasc od tego monstera?! Chyba kupiłeś ta postać albo fake'ujesz !

Coś tego typu wyszło z twojego posta... n/c proponuje przenieść tą rozmowe na pw/inne forum
Radlic jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-01-2006, 15:29   #162
majk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 09 2005
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 33

Posty: 118
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Obsidia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Radlic
Powieżjał to nub ktury:

I ty masz 100 lvl ?! na 90 lvl pasc od tego monstera?! Chyba kupiłeś ta postać albo fake'ujesz !

Coś tego typu wyszło z twojego posta... n/c proponuje przenieść tą rozmowe na pw/inne forum


lol od draga mozna pasc na kazdym lvlu albo ze niewiesz co to jest lag,kick
Dec 13 2005, 18:13:22 CET Killed at Level 164 by a dragon Vorith 169rp a wiec? ze ty niepadles na 40lvlu bo raz na dragu byles to niegadaj ze ktos kto padl na 90 kupil tego chara.... zastanow sie
__________________
Trójmiasto jest Nasze,
Trójmiasto do Nas należy.
Nie damy nikomu, nikomu nie damy
Trójmiasto do Lechii należy!!
majk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2006, 15:37   #163
Shafter Da'Corre
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 12 2005
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 32

Posty: 11
Świat: Ocera
Shafter Da'Corre ma numer GG 4249767
Domyślny

Grałem na Danubii ponad pół roku. Przeżyłem jedną wojnę na tym servie BB vs. Republic. Wtedy było fajnie wszyscy h-lvle siedzieli w BB ( Makrox De'Vrie, Nex~ itp.) Fajnie by było wrócić to tamtych czasów.
Bye, Bye Danubia !
BTW.
Statystyki z wojny
Shafter Da'Corre jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2006, 16:39   #164
Knaak The Sorcerer
Użytkownik Forum
 
Knaak The Sorcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 21 12 2005

Posty: 99
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

ej Scorp, ty gowno wiesz a gadasz

znawca z non pvp, myslisz ze masz 102 lvl to juz wszystko wiesz o tibii i o mnie ??

twoj przyjaciel karwa ci farmazonow nagadal ?? ja go ani razu na polu bitwy nie widzialem (oprocz tego ze przybiegl i uciekl)

gowno wiesz a gadasz noobku, wracaj na ten twoj non pvp blokowac ludzi na respach to moze i ty wojne rozpetasz
Knaak The Sorcerer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2006, 20:19   #165
scorp
Zbanowany
 
scorp's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005
Lokacja: B-stok

Posty: 333
Stan: Początkujący
Imię: SKORP
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Nobles
Poziom: 123
Domyślny

uehuehe ;p
to sie usmialem omg kupilem chara i padlem zobacz setzer gambler na 216lvl padl od dl-a omg!! dobra wyjdz z forum lepiej bo jak to nemtor powiedzial... 90% tutaj to dzieci ktore maja po 12 lat i gadaja glupoty bo 20lvl osiagnely
a co do knaaka to ze gram na non pvp to co?gorszy jestem lepiej to niz siedzenie w dp i nic nie robienie tym twoim sorcem to gówno tak szczerze zrobisz z bolta i sd bym sie przejechal i by cie nie bylo<zart> :<]
scorp jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2006, 10:22   #166
pregnetu
Użytkownik Forum
 
pregnetu's Avatar
 
Data dołączenia: 28 11 2005
Lokacja: Czechy, tam, gdzie diabel mowi dobranoc
Wiek: 34

Posty: 80
Stan: Aktywny Gracz
Imię: (junoumi)
Profesja: Elder Druid
Świat: Askara
Poziom: 30~
Domyślny

@scorp
japie***** na tym forum to kazdy moze sobie pobluzgac innych, podniesc se samoocene, bo nic ci nie zrobia bo grasz na innym serwie, ale zastanow sie najpierw nad soba zanim cos napiszesz...
co do przesiadywania w pz to chyba logiczne ze ludzie nie chca pasc bez sensu, chyba wiesz o tym ze jest wojna i wszedzie sie paletaja bb i ld przewaznie z zamiarem zrobic komus krzywde... jestes taki madry to czemu grasz na non-pvp
pregnetu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2006, 13:18   #167
scorp
Zbanowany
 
scorp's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005
Lokacja: B-stok

Posty: 333
Stan: Początkujący
Imię: SKORP
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Nobles
Poziom: 123
Domyślny

no gzz wreszcie jakas normalna osoba sie odezwala-16 lat z 30sorcem o-MG!nikt nie chce pasc bez sensu a czy ty widziales go na tej wojnie na edron m.in? chyba nie wiec nie pieprz mi tu glupst..ja szanuje ludzi z obu gildii... ale dajmy przyklad raist~ ten 170 sorc wogole sie nie loguje,, wogole nie pomaga itd, spojrz na fingerout czy innych ktorzy se normlanie walcza i sie nie boja ja takich ludzi jak finger~popieram
scorp jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2006, 14:05   #168
Bragon Ball
Użytkownik Forum
 
Bragon Ball's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2006
Lokacja: Dzierzgoń

Posty: 23
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
Poziom: 338
Poziom mag.: 11
Oczko hmm

~~Nexa~~~
Ue jak Ue , Dobrre hity szły stałem ryckiem moim

A co do wojny, ktoś musi uświadomić kilka rzeczy... Level nie gra róznicy liczą sie umiejetności ?
~~~Kiedyś się coś zaczeło-Kiedyś musi się skonczyć~~~

Co do: ~~Knaak The Sorcerer~~Znam go od 50 lev i nie obrażaj moich ziomków, Grasz na non pvp moze nie wiesz jak posługiwać sie runami , wejdz na Danubie to pogadamy ! ~~Knaak The Sorcerer~~Jak by siedzial w depo nie wbił by 80 lev i dobrego magica, a co do wieku jest jakiś przydział wiekowy w tej grze nie graja młodzi-studenci itp ? wbić 80 lev sorcem czy druidem to jest sztuka ;]

Hail Lil'Demo

Ostatnio edytowany przez Bragon Ball - 05-01-2006 o 14:13.
Bragon Ball jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2006, 15:04   #169
pregnetu
Użytkownik Forum
 
pregnetu's Avatar
 
Data dołączenia: 28 11 2005
Lokacja: Czechy, tam, gdzie diabel mowi dobranoc
Wiek: 34

Posty: 80
Stan: Aktywny Gracz
Imię: (junoumi)
Profesja: Elder Druid
Świat: Askara
Poziom: 30~
Domyślny

ehh co do mojego wieku i lvla to mysle ze nie zanizam sredniej wieku na danubii, moze raczej przeciwnie... a moj lvl nie musi cie bolec, to chyba moja sprawa...

faktycznie nie widzialAm go na edron, ale wielu osob tam nie bylo, i raczej z bardziej prozaicznych przyczyn niz zeby sie bali- np. niektorzy czasem sa poza domem i nie moga przyjsc chociazby nie wiem jak sie uwzieli...ale raczej nie wiem co ma piernik do wiatraka, chodzilo o przesiadywanie w depo a tu naraz zmiana tematu ze kogos nie bylo na wojnie. ja tez szanuje ludzi z obu gildii, tzn z wyjatkami... ale to co oni robia to chyba ich sprawa kto walczy a kto nie... a knaakowi akurat nie ma co zarzucic
pregnetu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2006, 15:08   #170
Makrox
Użytkownik Forum
 
Makrox's Avatar
 
Data dołączenia: 22 02 2005
Lokacja: Płock
Wiek: 35

Posty: 30
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Nazgul
Świat: Danubia
Poziom: 125
Skille: 99
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shafter Da'Corre
Grałem na Danubii ponad pół roku. Przeżyłem jedną wojnę na tym servie BB vs. Republic. Wtedy było fajnie wszyscy h-lvle siedzieli w BB ( Makrox De'Vrie, Nex~ itp.) Fajnie by było wrócić to tamtych czasów.
Bye, Bye Danubia !
BTW.
Statystyki z wojny

hehe , to była też jedna z ciekawszych wojen na tym servie i kiedy ja , Nex , Xsiao itd byliśmy po stronie BB , no ale cóż czasy sie zmieniaja ...
Paladinka zawsze szanuje tylko ludzi kiedy potrzebuje ich pomocy , doświadczyłem już tego bo byłem w BB praktycznie od początku jego istnienia.
Kiedyś uwarzałem Paladinke za rozsądnego człowieka ale tak nie jest uwierzcie mi. Ale to tylko gra i czasami trzeba czerpać z niej przyjemnośc



Yours,
Makrox
Makrox jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2006, 17:08   #171
Serapis Seledian
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 11 2005
Lokacja: Zabrze

Posty: 14
Profesja: Elite Knight
Gildia: Perdition
Świat: Danubia
Poziom: 72
Skille: 82/79
Poziom mag.: 7
Domyślny Scorp...

Jedno co mi sie nie podoba u ciebie ,jakim prawem ocenaisz czy np. RM2 gra czy nie ? może do jasnej cholery ma wazniejsze rzeczy nzi jakies popieprzone milion zer i jedynek na minute ? Zapominasz chyba ze to tylko gra i niektorzy mają własne życie, ważneisjze niz ta głupia gra i wojna w niej toczona. A prawda jest taka ze w BB duza czesc ludzi nie chce walczyc bo nie chce grac w Tibie. Ale to nie oznacza ze boja sie Fingera czy kogokolwiek, po prostu im sie nie chce w to grać. I nie udawaj znawce nim nie jesteś mało kogo można tak nazwac bez względu na lvl. A już na pewno nie kogoś kto sam za takiego chce uchodzić. Tyle ode mnie co do wieku , to mam 18 lat. A tobie bez wzg. na wiek radze pomyśleć pred jakąkolwie kwypowiedzią bo przechwałki kogo to kto nie zabil i gadanie dlaczego nie zdechl czy zdechł od smoka raz jest OT [ zreszta polemika ztobą tez do teg o nalezy ], a dwa ... nie ma sensu. zdarza sie nie kązdy ma boski net. tyle. pobluzgja sobie teraz i mniepoobrażaj ;] ulży tobie i mnie tez
Serapis Seledian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2006, 18:10   #172
Juletur
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 03 2004

Posty: 50
Imię: Mi...
Profesja: Knight
Świat: Danubia
Poziom: 128
Skille: 85+
Poziom mag.: 8+
Domyślny BB lol....

Oczywiscie BB wygra. Narazie moze i przegrywaja ale zobaczycie na nich niema bata. Znam ich z rl

PS. Gral ktos z was na thorii? jak tak mam pytanko
Juletur jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2006, 18:43   #173
Knaak The Sorcerer
Użytkownik Forum
 
Knaak The Sorcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 21 12 2005

Posty: 99
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

sir scorp, ja mam tez inne zajecia niz tibia

I co gadasz ze w pz siedze, caly czas??
podejmuje sie akcji na ktore mnie stac, nie odmowilem pomocy kumplom na bitwach

nie wierzysz?? no to ci pokaze pare screenow zebys kupy nie zrobil, I pamietaj jak ty jestes 24/7 on line to se mozesz byc na kazdej akcji

Thnx Bragon, ale niektore dzieciaki nie potrafia tego zrozumiec, tu sie nie rozchodzi o lvl tylko o czas wolny










podniecony ??? masz tu pare ssow, watpie ze kiedys bedziesz przezywal takie cos jak zabijanie paladinki albo innych osob, nigdy nie widzialem tak brechtajacych sie ludzi podczas zabijania kogos hahahaha
Knaak The Sorcerer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2006, 19:02   #174
scorp
Zbanowany
 
scorp's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005
Lokacja: B-stok

Posty: 333
Stan: Początkujący
Imię: SKORP
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Nobles
Poziom: 123
Domyślny

tak stanol mi ;o
scorp jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2006, 19:49   #175
majk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 09 2005
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 33

Posty: 118
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Obsidia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Juletur
Oczywiscie BB wygra. Narazie moze i przegrywaja ale zobaczycie na nich niema bata. Znam ich z rl

PS. Gral ktos z was na thorii? jak tak mam pytanko

BB wygra? hahahahahaha dowcipny chlopak jestes chyba snisz ze bb wygra hahahahaah
__________________
Trójmiasto jest Nasze,
Trójmiasto do Nas należy.
Nie damy nikomu, nikomu nie damy
Trójmiasto do Lechii należy!!
majk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2006, 09:56   #176
Rainier
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 01 2006

Posty: 14
Imię: Rainier
Profesja: Knight
Świat: Danubia
Poziom: 62
Skille: 81/80
Poziom mag.: 6
Domyślny Omg....

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez scorp
tak stanol mi ;o
Po co w ogóle mu coś udowadniacie?.Przecież widac ze to gowniarz i jakis zwyczajny mamisynek jest,który zielonego pojęcia o wojnie nie ma.No chyba ze tam na tym jego non-pvp tez sa wojny i on w nich wymiata pewnie muhahaha.Proponuje wyrzucic go z tego forum bo tylko zamęt sieje swoimi głupimi odzywkami

P.S Co do wojny to niech wygra lepszy
Rainier jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2006, 14:07   #177
Knaak The Sorcerer
Użytkownik Forum
 
Knaak The Sorcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 21 12 2005

Posty: 99
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

no wojny to on raczej nie wywola na non pvp

mam tego typa gdzies, o wojnie wiem wiecej niz on raczej, bo bralem udzial w paru a on?? moze ma postac na pvp ale kogo to obchodzi

idz zalizywac dupe dla BB na forum tibia.com
Knaak The Sorcerer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2006, 15:37   #178
scorp
Zbanowany
 
scorp's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005
Lokacja: B-stok

Posty: 333
Stan: Początkujący
Imię: SKORP
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Nobles
Poziom: 123
Domyślny

tak mam 12 lat musze sie do tego przynac, spojrz pierw na swoj wiek a potem pomysl o moim... hmm uwazasz mnie za gowniarza, jezeli tak mowisz to moze ty nim jestes pozatym co taki przyglup jak ty co ma 1mln expa moze wiedziec o wojnie, wiem ze sie wywyzszasz ze grasz na pvp a ja na innym swiecie :<] ale to nie powod zeby mnie od razu obrazac, obrazilem cie czyms? mi sie wydaje ze nie wiec wes se spojrz w lustro a potem pomysl
wiecej tu nie bede o tym pisal, nie lize dupy dla BB... porpostu wole zeby wygrali proste?

cya
scorp jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2006, 15:42   #179
Evil Maul
Użytkownik Forum
 
Evil Maul's Avatar
 
Data dołączenia: 11 03 2005
Lokacja: Above cloud
Wiek: 34

Posty: 431
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Aldora
Poziom: 157
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Serapis Seledian
Jedno co mi sie nie podoba u ciebie ,jakim prawem ocenaisz czy np. RM2 gra czy nie ? może do jasnej cholery ma wazniejsze rzeczy nzi jakies popieprzone milion zer i jedynek na minute ? Zapominasz chyba ze to tylko gra i niektorzy mają własne życie, ważneisjze niz ta głupia gra i wojna w niej toczona. A prawda jest taka ze w BB duza czesc ludzi nie chce walczyc bo nie chce grac w Tibie. Ale to nie oznacza ze boja sie Fingera czy kogokolwiek, po prostu im sie nie chce w to grać. I nie udawaj znawce nim nie jesteś mało kogo można tak nazwac bez względu na lvl. A już na pewno nie kogoś kto sam za takiego chce uchodzić. Tyle ode mnie co do wieku , to mam 18 lat. A tobie bez wzg. na wiek radze pomyśleć pred jakąkolwie kwypowiedzią bo przechwałki kogo to kto nie zabil i gadanie dlaczego nie zdechl czy zdechł od smoka raz jest OT [ zreszta polemika ztobą tez do teg o nalezy ], a dwa ... nie ma sensu. zdarza sie nie kązdy ma boski net. tyle. pobluzgja sobie teraz i mniepoobrażaj ;] ulży tobie i mnie tez

RM 2 nie gra why ? bo pewnie studiuje albo z innej przyczyny zna niektórych z LD z rl . Jakos niemoge uwierzyc ze BB niechce grac w Tibie . Pomysl ! czy przez okres 3 lat grania moze sie cos zupelnie znudzic ? przeciez oni sie przyzwyczaili to swoich postaci i wogle , rozumiem ze moze znudzic sie ta rutyna grania ale napewno nie całkowite przerwanie z grą . Wojna przeciez pokazuje zdolnosci i umiejetnosci graczy i widac ze BB ich chyba nie ma .
__________________
"Real power can't be given it must be taken"
Evil Maul jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2006, 18:59   #180
Knaak The Sorcerer
Użytkownik Forum
 
Knaak The Sorcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 21 12 2005

Posty: 99
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez scorp
tak mam 12 lat musze sie do tego przynac, spojrz pierw na swoj wiek a potem pomysl o moim... hmm uwazasz mnie za gowniarza, jezeli tak mowisz to moze ty nim jestes pozatym co taki przyglup jak ty co ma 1mln expa moze wiedziec o wojnie, wiem ze sie wywyzszasz ze grasz na pvp a ja na innym swiecie :<] ale to nie powod zeby mnie od razu obrazac, obrazilem cie czyms? mi sie wydaje ze nie wiec wes se spojrz w lustro a potem pomysl
wiecej tu nie bede o tym pisal, nie lize dupy dla BB... porpostu wole zeby wygrali proste?

cya

i nie pisz bo nic nei wiesz o tej wojnie, max widziales cos w olecku w caffe o ile z tamtad jestes

Ostatnio edytowany przez Knaak The Sorcerer - 06-01-2006 o 19:01.
Knaak The Sorcerer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:13.


Powered by vBulletin 3