Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 28-02-2008, 08:33   #181
Demoniak
Użytkownik Forum
 
Demoniak's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2007

Posty: 103
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 101
Skille: 85/85
Poziom mag.: 7
LOL

* Sir Demoniak
* 17
* zaawansowanym
* niemiecki - zaawansowany
* html, php
* 4 lata, okolo 2h dziennie
* Sir Demoniak, 80lvl
* nie
* Na tibia.pl zagladam od poczatku swojej gry
* taktyki,
* Poniewaz nie jestem ani hlvl ani low lvl, co za tym idzie moge chodzic juz na praktycznie wszystkie potwory i opracowywac dla nich taktyki
__________________
Trudno jest zmienc przeszlosc, by sie dobrze obudzic ...
16:16 Oseiro [103]: przydalobysie bless kupic xd
16:22 Oseiro [101]: died
Douby Gracz

Legendary Friends
:
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=141208
Demoniak jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-02-2008, 10:00   #182
*AdRiAnO*
Użytkownik Forum
 
*AdRiAnO*'s Avatar
 
Data dołączenia: 16 12 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 36

Posty: 25
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 153
Skille: 93/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

* Twój nick.
Corgan Braveheart
* Twój wiek.
20
* Na jakim poziomie znasz j. angielski?
Dobry
* Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu?
Niemiecki (jako tako ale znam , dogadać się dogadam)
* Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)? Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu?
html +/-, php nawet dobrze, inne w razie potrzeby opanuje bez problemu (napewno dam rade )
* Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę?
W Tibie gram od 2 lat. Dziennie 4h~
* Jaki level ma Twoja najlepsza postać? (wymagany nick - jeżeli nie chcesz go zdradzać publicznie - wyślij mi w PW)
Corgan Braveheart 132lvl
* Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie?
Nie mam doświadczenia w tworzeniu stron internetowych i nie tworzyłem/pomagałem w żadnych projektach.
* Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ?
16 miesięcy
* W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.)
Chciałbym pomagać w dziale "potwory", "przedmioty", "taktyki", "poradniki".
* Dlaczego powinnismy przyjąć właśnie Ciebie?
Jestem odpowiedzialny, sumiennie wykonuje powierzone mi zadania.
__________________

Ostatnio edytowany przez *AdRiAnO* - 28-02-2008 o 10:05.
*AdRiAnO* jest offline  
stary 28-02-2008, 11:34   #183
Amirez
Użytkownik Forum
 
Amirez's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2005

Posty: 254
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Arcania
Domyślny

  • Twój nick.
    Amirez.
  • Twój wiek.
    22 lata.
  • Na jakim poziomie znasz j. angielski?
    Bardzo dobrym.
  • Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu?
    j. niemiecki-dobrym, j. łaciński-początkujacy (uczyłem sie w LO)
  • Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)? Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu?
    C++ -zaawansowany, html -zaawansowany ,bbcode -zaawansowany. Obecnie poszerzam moja wiedze w tym zakresie uczę sie w Policealnej szkole Informatyki i Internetu 3 rok (w maju egzamin końcowy)
  • Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę?
    W tibie gram od 3 lat dziennie 4h (czasem więcej). Poświęcam większość wolnego czasu, lecz obecnie nie na expieniu a na zgłębianiu tajemnic tibii i rozmowach z przyjaciółmi.
  • Jaki level ma Twoja najlepsza postać? (wymagany nick - jeżeli nie chcesz go zdradzać publicznie - wyślij mi w PW)
    Podałem na PW.
  • Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie?
    Największym projektem jest stworzone przeze mnie forum klanowe do innej gry mmorpg (nie wiem czy mogę podać link, ale zawsze mogę podać, jeżeli będzie taka potrzeba) A jeżeli chodzi o strony internetowe to tworzyłem w szkole (forma ćwiczeń).
  • Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ?
    Data dołączenia: 19 09 2005.
  • W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.)
    W każdej, w której będę potrzebny.
  • Dlaczego powinnismy przyjąć właśnie Ciebie?
    Jestem odpowiedzialną osobą, i chciałbym pomóc w tworzeniu strony, która pomogła mi wiele razy na początku mojej przygody z tibią.

Ostatnio edytowany przez Amirez - 28-02-2008 o 15:38.
Amirez jest offline  
stary 28-02-2008, 12:20   #184
Sesshomaru
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

* Sesshomaru
* 17
* Szkoła licealna... (dość dobrze).
* Oprócz języka polskiego mówię również perfekcyjnie językiem włoskim
* Nie znam sie zbyt dobrze na takich programach, ale nauczyć się to nie problem.
* Gram w Tibie już ponad 6 lat, tymczasowo mam małą przerwę z grą (szkoła), ale z 10 godzin tygodniowo będzie
* Dart-Ziom 41 S
* Stron nie za bardzo, forum owszem.
* Żebym to ja pamiętał, tibia.pl używałem jeszcze przed zaczęciem gry, głównie dla dowiedzenia się ciekawostek jak i samej wiedzy o grze.
* Questy, taktyki, potwory.
* Myślę że każda pomocna ręka się przyda, jestem osoba odpowiedzialną a zarazem doświadczona. Oczywiście wybór nie zależy ode mnie.
 
stary 28-02-2008, 13:07   #185
Praber
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 12 2007
Lokacja: Gostyń
Wiek: 33

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Praber
Profesja: Elite Knight
Świat: Isara
Poziom: 119
Skille: 89/83
Poziom mag.: 7
Pergamin

[*]Twój nick.
Praber.
[*]Twój wiek.
18 lat (w tym roku).
[*]Na jakim poziomie znasz j. angielski?
Rozszerzony (2 klasa Technikum).
[*]Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu?
j. niemiecki - poziom podstawowy
[*]Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)? Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu?
Turbo Pascal (średnio), C++ (początkujący), HTML (zaawansowany)
[*]Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę?
W Tibię gram od 2004r., w miarę możliwości po 5h dziennie.
[*]Jaki level ma Twoja najlepsza postać? (wymagany nick - jeżeli nie chcesz go zdradzać publicznie - wyślij mi w PW)
Praber - 121 EK.
[*]Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie?
Tworzyłem wiele stron internetowych, ale nie były to strony na szeroką skalę, można by powiedzieć, że tylko dla znajomych.
[*]Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ?
W raz ze zmianami postaci, zmieniałem loginy na forum, lecz 1 raz zarejestrowałem się tutaj na początku 2005 roku.
[*]W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.)
W każdej, w której będę potrzebny.
[*]Dlaczego powinnismy przyjąć właśnie Ciebie?
Na początku (jak zacząłem grać w Tibię) bardzo wiele dowiedziałem się właśnie z Tibia.PL, teraz chciałbym pomóc innym graczom. Jestem odpowiedzialną osobą i myślę, że nie zawiódłbym Was w tej dziedzinie.
__________________
Practice makes perfect...
Praber jest offline  
stary 28-02-2008, 13:12   #186
Dudzio
Użytkownik Forum
 
Dudzio's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2006
Wiek: 33

Posty: 296
Imię: Ha'Xior
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 128
Skille: 95/71
Poziom mag.: 21
Domyślny

* Ha'Xior

* 17

* Dobry - bardzo dobry

* Podstawy Niemieckiego i Hiszpańskiego

* HTML - dobrze, podstawy PHP (jestem w trakcie nauki)

* 4-5 lat, 4-5h dziennie jeśli nie mam nic na głowie

* Ha'Xior 110 lv / Elder Druid Du'Dzio 115 lv

* 2 strony klanowe Counter-Strike'a (prawdopodobnie już nie istnieją), pomoc przy stronie szkoły, dawna strona gildii

* 3-4 lata (to moje drugie konto)

* Uważam, iż moje doświadczenia związane z Tibią są na tyle duże, że mogę pomagać w każdej z tych dziedzin bez większych problemów, dodatkowo posiadam wielu znajomych (wysokich leveli) na wielu światach, nie mam też większego problemu z dostaniem się nawet do bardzo niebezpiecznych miejsc w celach "badawczych" (Pits of Inferno [praktycznie całość], formorgar mines [całość] , faraony i wiele innych)

* Posiadam sporo wolnego czasu który chciałbym pożytecznie spędzić, łatwo zawieram znajomości, chce pomóc w tworzeniu strony z której to pomocy sam korzystałem zaczynając grę, pracuję społecznie i wiem, że potrafię wykonać zadania mi wyznaczone, chcę sie rozwijać jak i pomóc rozwijać się innym, jestem aktywnym uczestnikiem na wielu forach dotyczących tibii i mam rozeznanie w sytuacji na wielu światach, kreatywny
__________________



Ostatnio edytowany przez Dudzio - 04-03-2008 o 12:58.
Dudzio jest offline  
stary 28-02-2008, 13:14   #187
Adikeen
Użytkownik Forum
 
Adikeen's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2006
Lokacja: WroceK
Wiek: 34

Posty: 206
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

1.Adikeen
2. 18 lat, niedługo 19
3. Angielski znam bardzo dobrze.
4. Tak, znam jeszcze język Niemiecki - opanowany w podstawach tzn. potrafię sie porozumieć z Niemcami itp., kolega z Hiszpanii uczy mnie swojego języka, więc z Hiszpańskiego też troszke potrafie.
5. Robiłem wraz z kolega z klasy, strone forum szkolne w języku html i bardzo dobrze nam to wychodziło.
6. Od kąd pamiętam, że mam internet, a to będzie jakoś 4 lata.
7. Mogę podać nick swojego sorca, którym już nie gram... wiesz.. wojny itp. i sie odechciało - 80 lvl [CHAR]Calh Mand'ik[/CHAR], jednak mam większy na innej postaci ;-) [jeżeli będzie potrzebne proszę o wiadomość na PW]
8. Tak, pomagałem tworzyć stronę internetową tak jak to wyżej napisałem. Było to forum szkolne.
9. Zarejestrowanym użytkownikiem fora tibia.pl jestem od 17 01 2006 r. jednak dużo czasu spędzałem tutaj przed założeniem konta.
10. Najbardziej interesują mnie: potwory, taktyki, jednak mogę starać się w innych też.
11. Mmm dlaczego. Zawsze chciałem pomagać w tworzeniu stron internetowych, którymi mogę pomóc innym członkom "rodziny tibijskiej" Lubie zwiedzać nowe tereny, odkrywać różne nowe potwory. Jednak to nie ode mnie zależy czy zostanę przyjęty do grona supportów tibia.pl
__________________
K4r4biN





K4r4biN
Adikeen jest offline  
stary 28-02-2008, 15:02   #188
dr.ub
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 12 2007

Posty: 31
Domyślny

1.dr.ub
2.14 lat
3.w miarę ok
4.niemiecki bardzo słabo ale kształcę sie
5.uczę sie C++ ale narazie słabo bo dopiero zaczynam
6. jak często gram?? Hmmm... w tibie tylko piątek i sobote przez cały dzień.Reszte czasu spędzonego zużywam na dokształcanie się np.uczę sie programowania raz sprubowałem sił w zrobieni stronki albo pracuje nad przyśpieszeniem kompa(zwiększanie przepustowości etc.)
7. mój największy lvl to hiena holan narazie 44 lvl ponieważ banished
8. narazie nie
9. byłem użytkownikiem tibi .pl przed pierwszym zagraniem w tibi
10. myśle ze w prawie każdej ale narazie widze największe błędy w przedmiotach i w potworach
11.ponieważ należę do WWF'u?? A tak naprawde bo chciałbym żebyscie mnie przyjeli i moge sie czegoś nauczyć , mam zamiar również zostać inforamtykiem ale nie wiem który kierunek wziąść ale osobiście uważam że jeśli się nie nadaje to mnie nie przyjmujcie bo nie chce przeszkadzać


z góry dziękuję nawet jeśli mnie nie przyjmiecie to i tak thx
dr.ub jest offline  
stary 28-02-2008, 15:03   #189
Sizz
Użytkownik Forum
 
Sizz's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2007
Lokacja: Kraków
Wpisy bloga: 1

Posty: 57
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sizzu
Profesja: Paladin
Świat: Refugia
Poziom: 52
Skille: 70/-
Poziom mag.: 11
Sizz ma numer GG 9332699 Send a message via Skype™ to Sizz
Domyślny

* Sizz.
* 15.
* Bardzo dobrym, 8 lat systematycznej nauki języka, a moim osiągnięciem jest przeczytanie wszystkich części Harrego Pottera właśnie w języku angielskim. :-)
* Oprócz angielskiego znam niemiecki w stopniu średnio-zaawansowanym, włoski na poziomie podstawowym oraz ruski na poziomie bardzo początkującym.
* Tak, to mój fach, jestem webmasterem, razem w kolegą mamy mała "firmę" webdesingową. Zajmuję się głównie projektowaniem i optymalizacją WWW. Znam HTML, PHP, CSS, C++, JavaScript.
* O Tibii dowiedziałem się jakieś 2,5 roku temu. W między czasie miałem małą przerwę. Dziennie poświęcam jakieś 2h na grę, reszta to nauka i webdesing.
* Poziom 52, Royal Paladyn, nick: Sizzu.
* No oczywiście, pomagałem np. przy tworzeniu strony:
http://wifiplanet.pl - edytowanie forum, montowanie skryptów.
http://bm.boo.pl - warez forum, w tym wypadku pomagałem raczej administratorowi, którego uczyłem PHP i HTML. :-)
http://gtasite.pl - dla tej strony pisałem artykuły, np. ten.
* Ponad rok.
* Chciałbym się zająć taktykami, potworami. :-)
* Mam doświadczenie, rzetelnie i dokładnie wykonuję pracę, mam dużo wolnego czasu. :-)

Pozdrawiam,
Sizzao. ~~
__________________


|Wyszukiwarka|Regulamin|F.A.Q|Tibia Rules|
Sizz jest offline  
stary 28-02-2008, 15:14   #190
Szycho
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

1. Szycho
2. 16 lat
3. J angielski bardzo dobrze, uczę się rosyjskiego i niemieckiego
4. Najprostszy z wymienionych czyli html
5. W tibie gram ponad 2 lata, nie jestem maniakiem i nie gram 25/8... okolo 3 godziny dziennie.. gram dla zabawy a nie dla zdobycia lvla...
6. Sir Sevovius, obecnie 40 lvl. Mialem 73 ek ale niestety, hacked
7. Pomagałem robić strone swojej szkoły, ale szkołę już skończylem i stronki tamtej nie prowadze, oddałem ją komuś innemu
8. Od kiedy zacząłem grać w tibie
9. Taktyki, tłumaczenie i informowanie o różnych newsach...ew. inne zadania powierzone przez "zwierzchników"
10. Wiem że jest wiele osób które także chcą być przyjęte, ale uważam że mógłbym pomóc w jej dalszym rozwoju i mam czas na poświęcenie się pracy. Jestem gotów pomagać i wywiązuję się z obowiązków.

PS. Mam nadzieje że nie pomyliłem numerków z odpowiedziami.
 
stary 28-02-2008, 15:55   #191
Union_Aqua
Użytkownik Forum
 
Union_Aqua's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2007
Lokacja: Kraków

Posty: 80
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Serovon
Profesja: Elite Knight
Gildia: Polish Vips
Świat: Calmera
Poziom: 60
Poziom mag.: 5
Domyślny

Nick : Union_Aqua
Wiek : 16 latek ^^
Język angielski znam na poziomie bardzo dobrym.
Nie znam żadnych innych języków obcych.
Nie znam żadnych języków programowania.
W Tibie gram okolo 3-4 lat. Największy lvl jaki mam to 45 nick : Serovon
Na Tibii spędzam po 3h w dni powszednie a w soboty i niedziele lubie czasem poklepać w tą gierke na poważnie ( 7-10h ) ^^.
Stron internetowych nie robiłem nigdy. Znam sie jednak dosc dobrze na grafice komputerowej.
Dział jest mi właściwie obojętny ^^. Wolałbym jednak skupić sie maksymalnie na dwóch by optymalnie używać swoich klawiszy.
Dlaczego mnie ? Uważam że mam naprawde sporą wiedze o Tibii. Stylem swojego pisania reprezentuje siebie w sposób odpowiedni dla Polaka. Mam wiele pomysłów które z chęcią przedstawie. Jestem pracowity, sumienny i podchodze z krytyką do samego siebie co wg. mnie jest potrzebne wszystkim ludziom. Ponad to jestem złakniony nowych znajomości które z pewnością nawiazałbym jako pracownik.
Wiem co mówie : przyjęcie mnie nie bedzie złym wyborem ^^.

Pozdrawiam
Union_Aqua jest offline  
stary 28-02-2008, 15:56   #192
Silarion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 08 2007

Posty: 47
Profesja: Knight
Świat: Secura
Domyślny Mój profil :)

* Twój nick: Siralion/bother
* Twój wiek: 18 lat
* Na jakim poziomie znasz j. angielski? Poziom zaawansowany, przygotowuję się do rozszerzonej matury z angielskiego, mam za sobą 2 miesiące w Londynie
* Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu? Niemiecki - średnio, szwedzki odrobinę.
* Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)? Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu? HTML zaawansowany, PHP dość dobrze, C++ tak jak PHP.
* Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę? Gram w Tibię od 4 lat, gram ok 2h w dniu szkolnym 4h w weekendowe dni.
* Jaki level ma Twoja najlepsza postać? (wymagany nick - jeżeli nie chcesz go zdradzać publicznie - wyślij mi w PW) obecnie to Siralion - 24 sorcerer na Xerenie, postacie z wyższymi poziomami zostały sprzedane.
* Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie? - Strona mojej szkoły LO Prus w Skierniewicach - www.lo-prus.pl
* Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ? Od 2007 r.
* W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.) Potwory/taktyki (mapy na Pacc i Facc również)
* Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie? Myślę, że moją największą zaletą jest płynne posługiwanie się językiem angielskim. Nie robię błędów ortograficznych. Poza tym uważam, że nie najważniejszy jest lvl postaci, ale stosunek do gry. Tibia nigdy nie była i nie będzie moim życiem. Mimo to mój stosunek do gry jest jak najbardziej pozytywny i uważam, że mógłbym sie przydać w Supporcie.

Ostatnio edytowany przez Silarion - 28-02-2008 o 18:29. Powód: literówka :)
Silarion jest offline  
stary 28-02-2008, 16:05   #193
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

* Stanley albo Gonzo
* 16
* W zimie zdaje FCE, sesja zimowa 2008
* Szwedzki, podstawowy.
* Delphi (średni), HTML (zaawansowany), javascript (podstawowy)
* 5 lat, gram różnie. Czasem 12 godzin, czasem w ogóle.
* Dystansowiec, 121 royal paladin. Byłem inactive długi czas.
* Kiedyś kiedyś jak bawiłem się w PHP to miałem swoje forum o tematyce ogólnej, ale przez 2 tygodnie
* Od 2003 roku.
* Taktyki, artykuły, tłumaczenia.
* Gracz z doświadczeniem, obeznany w public relations.
Gonzo jest offline  
stary 28-02-2008, 16:08   #194
Kodex
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

*Ariel Chilczuk
*17
*Bardzo Dobrym
*Niemiecki średnio
*C++, html, php, stopień zaawansowany
*Zależy, przeważnie to 5h+
*Długo z 4-5 lat.
*109 Elite Knight nick postaci : Ariel Chilczuk
*Tworzyłem strony internetowe ale to nic wielkiego głownie to były stronki klanowe do CS etc.
*Od kąd gram w Tibie, miałem pare kont
*mapy, potwory,
*Powinniście przyjać własnie mnie dlatego że, jestem ambitna osoba która zawsze dopina swego.
 
stary 28-02-2008, 17:16   #195
Mauritos
Użytkownik Forum
 
Mauritos's Avatar
 
Data dołączenia: 11 01 2006

Posty: 21
Imię: XxxxxxX
Profesja: Sorcerer
Świat: Saphira
Poziom: 53
Skille: 20/26
Poziom mag.: 4x
Domyślny

* Twój nick.
Mauritos
* Twój wiek.
17 lat
* Na jakim poziomie znasz j. angielski?
Średnio-zaawansowany.
* Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu?
Język niemiecki w stopniu podstawowy.
* Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)? Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu?
Podstawy C++ oraz html.
* Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę?
W Tibię gram od 2,5 roku i średnio poświęcam jej 0-3h dziennie.
* Jaki level ma Twoja najlepsza postać? (wymagany nick - jeżeli nie chcesz go zdradzać publicznie - wyślij mi w PW)
60 lvl, Vla'dimir.
* Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie?
Niestety brak doświadczenia w tego typu przedsięwzięciach.
* Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ?
Od samego początku mojej przygody z Tibią, czyli 2,5 roku.
* W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.)
Myślę, że sprawdziłbym się w tworzeniu taktyk dzięki, którym gracze w pełni wykorzystywaliby umiejętności i cechy swojej postaci.
* Dlaczego powinnismy przyjąć właśnie Ciebie?
Jestem osobą kreatywną i ambitną, która nie zraża się pojedynczymi porażkami. Chętnie poznaję i uczę się nowych rzeczy(kto wie co przyszłość nam przyniesie).
Mauritos jest offline  
stary 28-02-2008, 17:34   #196
alienrotfl
Użytkownik Forum
 
alienrotfl's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Koszalin

Posty: 137
Stan: Na Emeryturze
Imię: Get Skill
alienrotfl ma numer GG 6857969
Domyślny

1. 2 Owner Sir Rogalson
2. 14 lat
3. Poziom 3klasy gimnazjum
4. -
5. -
6. Gram w Tibie od sierpnia 2005roku na tibie poświecam dziennie 5/6 godzin , przewaznie grajac na roznych otsach pvp enfo , z kolegami z ventrilo. Mozna wtedy udoskonalac swoja technike ;] . Obecnie mam rowniez 30 palladyna na furorze , lecz za czesto nim nie gram .
7. 97 elithe knight Sir Rogalson
8. -
9. od stycznia 2007roku
10. W kazdej dziedzinie czuje sie dobrze , najlepiej filmy , oraz zdjecia.
11. Powinniscie mnie przyjac dlatego iz jestem bardzo kreatywny , pomagam bardzo moderatorom w zdemaskowaniu ,, pro hackerow,, , znam sie na duzo na tibii . Bylbym bardzo mile zaskoczony , jesli moje zgloszenie zostalo by pozytywnie rozpatrzone ! Pozdrawiam
__________________
,,Kto wzbudza w tobie gniew, staje się twoim panem,,

Elizabeth Kenny
alienrotfl jest offline  
stary 28-02-2008, 17:36   #197
Donas
Użytkownik Forum
 
Donas's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 31

Posty: 676
Stan: Na emeryturze
Domyślny

  • Donas
  • 15
  • W zeszłym roku miałem możliwość zdawania FCE, obecnie jestem poziom wyżej
  • J. niemiecki w stopniu podstawowym
  • W miarę umiem C++, rozpoczynam naukę w WinApi, HTML w stopniu wystarczającym
  • Od maja 2004 roku, czyli 3,5 roku. Gram ok. 15h/tygodniowo.
  • Obecnie 40 knight (niedługo zakupię premium). Nick podam jeśli zostanę poproszony o to (na PW).
  • Żadnych większych projektów. Jedynie niewielkie zlecenia kolegów.
  • Od sierpnia 2004 roku.
  • Wiem, że poziom mojej postaci nie jest zbyt imponujący i raczej wspieranie działów powiązanych bezpośrednio z terenami i potworami warto powierzyć innej osobie. Chciałbym pomagać w jakichkolwiek sprawach technicznych - informatyka to moje hobby. Najlepiej by było, gdyby został utworzony dział pomocy technicznej (wystarczy spojrzeć na ilość tematów o tych samych problemach w dziale "Inne", aby się przekonać że warto utworzyć takie coś) - tam to już jestem jak ryba w wodzie
  • Jestem osobą sumienną, solidną i rzetelną. Staram się doprowadzić podjętą sprawę do końca, chyba że przekroczy moje możliwości. Staram się przeciwdziałać hackingowi i pomagać przy problemach technicznych - jeśli Tibia.pl potrzebuje kogoś takiego, to myślę, że warto rozpatrzyć moją kandydaturę.
Donas jest offline  
stary 28-02-2008, 17:46   #198
-Ami-
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 01 2008

Posty: 40
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Astera
Domyślny

1. -Ami-
2. 17
3. Angielskiego uczę się 7 lat. Potrafie bez problemu dogadać się z kimś.
4. Niestety nie.
5. Lekko html.
6. W tibie gram 5 lat. Gram gdy mam wolny czas, średnio 2-8h dziennie.
7. 230~ (Imię mogę wysłać poprzez PW)
8. Wiem o co chodzi, ale niestety nie pomagałem nikomu z tym.
9. Użytkownikiem jestem od niedawna, ale strone odwiedzam od kąd zacząłem grać w tą grę.
10. Myślę, że mógłbym pomagać w tworzeniu czegokolwiek.
11. Tak jak wyżej napisałęm - gram w tibię od bardzo dawna, więc znam sie na niej bardzo dobrze. Od 3ch lat mam pozycję Senior Tutora, a to oznacza, że znam sie również na zasadach tej gry.
Na koniec chciałbym powiedzieć jedno: Proszę was drodzy Polacy, nie używajcie wspomagaczy!

Dziękuję.
-Ami- jest offline  
stary 28-02-2008, 17:57   #199
Bownoux
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 09 2007

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ka Ka
Profesja: Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 109
Poziom mag.: 66
Domyślny

1 Bownoux
2 Prawie 15
3 Na takim, ze bez problemu korzystam z tego jezyka
4 Niemiecki, W takim stopniu, ze jezdze na konkursy i reprezetuje szkole (mialem ostatnio 6 na koniec roku, oraz bylem nalepszy w szkole na konkursie)
5 Nie stety nie znam, ale moge sie nauczyc
6 3 lata, zalezy od tygodnia/dnia srednio 30 h w tygodniu.
7 Bownoux, Prawie 64
8 Nie potrafie ale moge sie nauczyc w szybkim czasie
9 Od kad gram w tibie
10 Jest mi to obojetne.
11 Poniewaz jestem mily i tolerancyjny dla innych ludzi, i sadze ze sie sprawdze sie w tej roli oraz jestem w stanie sie poswiecic
Bownoux jest offline  
stary 28-02-2008, 18:06   #200
Fables
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

twoj nick - Fables
twoj wiek?? - 13 lat a dokladniej 13 kalendarzowa
j angielski - podstawowy ale mam translatora to perfekt
inne jezyki?? - niemiecki podstawowy
twoj lvl?? - 21 i wciaz rosnie nick Hincu of Mage
grasz w tibie?? - 2 lata
ile dziennie grasz w tibie?? - tak jak zycie pozwoli ale od pon-pia od 5-8
chcialbys sie zazjmowac?? - taktyka
pomoce stronki itd?? - pisalem poradnik, robilem bloga i pomagalem przy strocne
jezyki kom.?? - nie znam zadnych ale z szybkoscia sie ucze
dlaczego walsine ty?? - chm nie wiem chcialbym sie sprawdzic i pomoc stronce i gracza jak to bedzie mozliwe

Ostatnio edytowany przez Fables - 29-02-2008 o 09:17.
 
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:00.


Powered by vBulletin 3