Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 26-04-2008, 09:29   #21
LarvaExotech
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 05 2005

Posty: 253
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Patriotax Pokaż post
Sert ma całkowitą rację w tym co napisał. Tibia.pl nie powinna pozwalać na takie coś takiego ,że w pracach użytkowników wykorzystuje się flagę oraz godło państwowe.
jasne, tak samo telewizyjny kanal POLsat nie moze sie tak nazywac, tak samo w szkolach nie wolno wieszac godla tak samo... itp itd

Cytuj:
Widocznie nie wszyscy znają historię naszego kraju i gdzieś maja takie wartości jak patriotyzm, szacunek czy też "oddanie się Ojczyźnie" .
no wlasnie chodzi o to, ze jako polska strona fanowska bedziemy mieli cos co symbolizuje polske - czyli orzel badz bialo-czerwona flaga

Cytuj:
Konkurs na temat "Stwórz swój własny przedmiot" w którym należy stworzyć odpowiednik Medal of Honor uważam za nie na miejscu. Z tego powodu ,że medale czy też krzyże które są nadawane osobom zasłużonym ,czyli między innymi za waleczność, odwagę, odrodzenie Polski itd. Nie widzę żadnego pożytku w tym ,że np. Orzeł Biały zostanie wprowadzony do gry, czemu ma to w ogóle służyć? Chyba tylko dla samej zasady ,żeby cały czas coś w Tibii się działo ...
jesli ci nie pasuje to za przeproszeniem s*******aj i nie graj w te gre. w tibii jest cala masa niepotrzebnych rzeczy ale to wlasnie daje jej pewna naturalnosc - jest jak w zyciu: nie kazdy znaleziony przedmiot zaraz musi okazywac sie przydatny. wg ciebie najlepiej byloby odrazu wyjebac wszystkie niepotrzebne przedmioty itp i zostawic tylko takie ktore maja jakies zastosowanie. to moze odrazu powyrzucamy sciany i zostawimy tylko jeden rodzaj? bo po co inne, "czemu ma to w ogole sluzyc"?

ja uwazam ze umieszczenie bialego orla w grze niczego zlego nie spowoduje, tak samo jak umieszczenie np. flagi polski obok napisu "1. Robert Kubica" w niedziele (grunt to byc optymista ;>). a zeby bylo milo to sam jestem patriota i tradycjonalista, ale uwazam ze patriotyzm to cos wiecej niz lansowanie sie tym na forum i pisanie "orzel bialy" z duzych liter.. zal, kolejny dumny panicz ktorego odczucia narodowe zostaly urazone a nawet nie zna daty trzech rozbiorow x)
pozdro
__________________
Za wypowiedź dziękuje:
Larvus~ >.>
LarvaExotech jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-04-2008, 11:50   #22
Temba
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 04 2008

Posty: 4
Domyślny

delete plx

Ostatnio edytowany przez Temba - 26-04-2008 o 11:55.
Temba jest offline  
stary 26-04-2008, 13:06   #23
Patriotax
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 04 2008

Posty: 4
Imię: Liberatox
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Domyślny do LarvaExotech

W pierwszej kolejności chciałbym się dowiedzieć, dlaczego mnie obrażasz? Po drugie na jakiej podstawie stwierdzasz ,że nie znam ważnych historycznych dat czy też ,że gram w Tibię? To co dotyczy nazw stacji czy też jak i gdzie mogą być umieszczone symbole narodowe, bronią tego specjalne ustawy oraz artykuły dzięki którym zachowany jest porządek. Instytucje ,organizacje jak i pojedyncze osoby ,które się do tych przepisów nie podporządkowują ponoszą surowe konsekwencje. Odnośnie tego ,że napisałem Orzeł Biały z dużych liter to wcale nie jest formą lansowania się tylko tak powinno się pisać ,ponieważ jest to nazwa własna. Widocznie w szkole już czegoś takiego nie uczą skoro o tym nie wiesz.

Odnośnie Tibii napisałeś coś takiego:
„nie kazdy znaleziony przedmiot zaraz musi okazywac sie przydatny. wg ciebie najlepiej byloby odrazu wyjebac wszystkie niepotrzebne przedmioty itp i zostawic tylko takie ktore maja jakies zastosowanie. „

W którym miejscu ja niby napisałem coś takiego ,że należy się pozbyć przedmiotów nie mających żadnych zastosowań? Przecież równie dobrze każdy przedmiot może być w jakiś sposób wykorzystany w grze, choćby nawet do „questów”.

Ostatnio edytowany przez Patriotax - 26-04-2008 o 14:37.
Patriotax jest offline  
stary 27-04-2008, 10:30   #24
Buni
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

http://img80.imageshack.us/my.php?im...kitibiasj9.png
Flaga /\
http://img259.imageshack.us/my.php?i...ndhonortg4.png
Medal of Poland Honor /\
 
stary 27-04-2008, 10:33   #25
Buni
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Moje 2 projekty

http://img80.imageshack.us/my.php?im...kitibiasj9.png
Flaga /\
http://img259.imageshack.us/my.php?i...ndhonortg4.png
Medal of Poland Honor /\
 
stary 27-04-2008, 14:45   #26
Dot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 04 2008
Lokacja: Täby

Posty: 33
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Poziom: 50
Skille: 77/77
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sert Pokaż post
Według mnie to jest niesmaczne, większość userów robi coś co zawiera np. Polskie kolory państwowe, godło, flagę... Takie rzeczy powinny być zabronione, ponieważ mogą urazić czyjąś godność narodową, np jak amulet z "Polskim Orłem" dostanie sie w ręce br, swe lub kogoś innego kto będzie nie obchodził sie z tym z należytym szacunkiem... TIBIA.PL i inne polskie portale powinny zabronić używania właśnie tych rzeczy które mogą ugodzić dumę każdego Polaka...
No, coz jak ta rzecz ma sie odnosic do Polski to jak inaczej to zrobic?
Dot jest offline  
stary 27-04-2008, 14:49   #27
Dot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 04 2008
Lokacja: Täby

Posty: 33
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Poziom: 50
Skille: 77/77
Poziom mag.: 5
Domyślny

Uwazam ze uzywanie juz isniejacych spriteow do robienia wlasnych powinno sie zabronic. Trzeba rowniez przypomniec uczestnikom o tym jak powinien ten sprite wygladac. (Czarna obwodka naokolo, 32 * 32 pixeli)
Dot jest offline  
stary 27-04-2008, 15:32   #28
Xerden
Użytkownik Forum
 
Xerden's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2006

Posty: 221
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Domyślny

Dla mnie jest to po*ebane.. Dlaczego np. Włoch czy ktoś innej narodowości w nagrodę ma dostawać medal czy coś innego z symbolem Polski?
Xerden jest offline  
stary 28-04-2008, 06:48   #29
LarvaExotech
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 05 2005

Posty: 253
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xerden Pokaż post
Dla mnie jest to po*ebane.. Dlaczego np. Włoch czy ktoś innej narodowości w nagrodę ma dostawać medal czy coś innego z symbolem Polski?
a dlaczego nie? to tylko glupi sprite ktory nie ma znaczenia. znaczenie ma symbol orla w real life a nie w durnej grze.. hahaha pokolenie dzieci tibii-"patriotow" ;d;d
__________________
Za wypowiedź dziękuje:
Larvus~ >.>
LarvaExotech jest offline  
stary 28-04-2008, 08:35   #30
boontownik
Użytkownik forum
 
boontownik's Avatar
 
Data dołączenia: 28 04 2008
Lokacja: Wroclove

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Gres Nall
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Poziom: 98
Skille: 99/100
Poziom mag.: 8
boontownik ma numer GG 9951316
Domyślny why nie ?

Czemu nie moze zostac all tak samo tylko mozna by zmienic outfity dla facc i pacc(z pacc dac dla pacc a dla pacc zrobic nowe) :>
boontownik jest offline  
stary 28-04-2008, 13:49   #31
boontownik
Użytkownik forum
 
boontownik's Avatar
 
Data dołączenia: 28 04 2008
Lokacja: Wroclove

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Gres Nall
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Poziom: 98
Skille: 99/100
Poziom mag.: 8
boontownik ma numer GG 9951316
Domyślny moj sword i axe :)

to moje


boontownik jest offline  
stary 28-04-2008, 13:51   #32
Shaolin_ded
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 04 2008
Lokacja: Lidzbark welski

Posty: 11
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: luminera
Poziom: 25
Skille: 69/58
Poziom mag.: 9
Domyślny

nice 1 przedmiot z grafiką jak z tibi
Shaolin_ded jest offline  
stary 28-04-2008, 13:57   #33
Jancia
Użytkownik Forum
 
Jancia's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2007
Lokacja: Lubaczów

Posty: 159
Imię: Retired
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Vahalla
Poziom: 140
Poziom mag.: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Argen Pokaż post
@up

Lecz się.

@topic

Powodzenia, liczę, że to polak wygra cały ten konkurs.
Czytanie ze zrozumieniem się kłania
__________________
Jancia jest offline  
stary 28-04-2008, 14:40   #34
Patriotax
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 04 2008

Posty: 4
Imię: Liberatox
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LarvaExotech Pokaż post
a dlaczego nie? to tylko glupi sprite ktory nie ma znaczenia. znaczenie ma symbol orla w real life a nie w durnej grze.. hahaha pokolenie dzieci tibii-"patriotow" ;d;d
Może zanim napiszesz kolejną wiadomość ,proponuję Tobie jak i innym osobom które tworzą grafikę do „konkursu” poczytać ustawę o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej oraz o pieczęciach państwowych.
Patriotax jest offline  
stary 28-04-2008, 18:52   #35
Gunlok
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

W jakim programie można ten itemek zrobić. Mile widziany jakiś link
 
stary 28-04-2008, 21:43   #36
Dot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 04 2008
Lokacja: Täby

Posty: 33
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Poziom: 50
Skille: 77/77
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xerden Pokaż post
Dla mnie jest to po*ebane.. Dlaczego np. Włoch czy ktoś innej narodowości w nagrodę ma dostawać medal czy coś innego z symbolem Polski?
Dlatego ze ta rzecz ma byc rozdawana przez tibia.pl, wiec raczej tylko polacy ja dostana.

Ostatnio edytowany przez Dot - 28-04-2008 o 21:45.
Dot jest offline  
stary 28-04-2008, 23:59   #37
Xerden
Użytkownik Forum
 
Xerden's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2006

Posty: 221
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LarvaExotech Pokaż post
a dlaczego nie? to tylko glupi sprite ktory nie ma znaczenia. znaczenie ma symbol orla w real life a nie w durnej grze.. hahaha pokolenie dzieci tibii-"patriotow" ;d;d
Koleś, dlaczego startujesz do mnie od razu z takim tekstem? "pokolenie dzieci tibii" Wypraszam sobie. W tibie nie gram od roku a jak dla mnie rozdawane innym narodowością nagrody za zasługi nie powinny mieć połączenia z żadnym narodem. Jeśli nie umiesz czytać ze zrozumieniem to do szkoły zapier*dalaj a nie na forach siedź.
Xerden jest offline  
stary 29-04-2008, 01:43   #38
Patriotax
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 04 2008

Posty: 4
Imię: Liberatox
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dot Pokaż post
Dlatego ze ta rzecz ma byc rozdawana przez tibia.pl, wiec raczej tylko polacy ja dostana.
Prosiłbym aby osoby ,które nie przeczytały dokładnie całej treści na temat konkursu o nie wypowiadanie się w tej sprawie.

"Wspólnie z Cipsoftem wpadliśmy na pomysł, aby stworzyć niespotykany i unikatowy przedmiot dla każdej strony fanowskiej!"
"Zgłaszając pracę do konkursu, dobrowolnie przekazujesz wszystkie prawa autorskie do grafik (do dowolnej edycji, wielokrotnej publikacji i korzystania z nich) Cipsoftowi. Co za tym idzie - Twoja grafika stanie się wyłączną własnością Cipsoftu i nie będziesz mógł roszczyć sobie do niej żadnych praw."

Z treści tej wynika ,że stworzony przedmiot staje się własnością Cipsoftu ,więc oni decydują do kogo być może trafi.
Patriotax jest offline  
stary 30-04-2008, 11:42   #39
boontownik
Użytkownik forum
 
boontownik's Avatar
 
Data dołączenia: 28 04 2008
Lokacja: Wroclove

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Gres Nall
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Poziom: 98
Skille: 99/100
Poziom mag.: 8
boontownik ma numer GG 9951316
Domyślny jaki program

od PAINT'a po PHOTO SHOPA jak sie postarasz ja robilem w ps
boontownik jest offline  
stary 30-04-2008, 11:45   #40
Thadel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 07 2007
Lokacja: Koszalin

Posty: 236
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Thadel
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Poziom: 71
Domyślny

Właśnie, czytanie ze zrozumieniem... a czy strona www.tibianordic.com też nie bierze udziału w tym konkursie?

#topic

No życzę wam powodzenia, już na Tibia.pl widziałem kilka ciekawych prac
Thadel jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:25.


Powered by vBulletin 3