Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 12-11-2008, 10:22   #3401
Cystof
Użytkownik Forum
 
Cystof's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2005
Lokacja: Elbląg
Wiek: 35

Posty: 86
Stan: Na Emeryturze
Imię: Ferenczy
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Poziom: 73
Skille: 79/79
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pedziej Pokaż post
Kaszlak??............................

Ostatnio edytowany przez Cystof - 12-11-2008 o 10:30.
Cystof jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-11-2008, 11:29   #3402
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Właśnie te anime to są z tej kategorii, które wypadało by obejrzeć każdemu prawdziwemu otaku. Ale chyba to narutotardów nie dotyczy...
Bycie prawdziwym otaku polega na odrobinę innych rzeczach, ale niestety mało ludzi zdaje sobie z tego sprawę.
Aha.
Jesteś idiotą.

Cytuj:
@Up (kimkolwiek jestes)
To wprowadzono podzial na prawdziwych i nieprawdziwych otaku? DDoS w tym temacie obejrzal najwiecej anime, a to co lubi to jego sprawa. Baa, w rewanzu pewnie zaczniesz mnie wyzywac od narutotardow, zobacz wczesniej moj profil na animeplanet.
Ci, którzy czuli się gorzej wprowadzili takie podziały, by poczuli się lepiej. Nie przejmuj się nimi, to nic nie warte śmiecie.

Cytuj:
Na mojej wyboistej drodze Otaku(jak to dumnie brzmi) spotkałem się już z wieloma komentarzami, na temat tego że mam 18 lat i oglądam bajeczki lub że Naruto to shit. Tak naprawdę to nie obchodzi mnie opinia kogoś kto mnie nie zna, a o Naruto nie może się wypowiadać ktoś kto widział 2 odcinki na Jetixie.

Osobiście Naruto mi sie bardzo podobał i możesz mnie nazywać od "narutotardow".
Bądźmy szczerzy otakuma. Jeśli chodzi o bycie otaku (europejsko-amerykańskie. W Japonii to znaczy zupełnie co innego), to nim nie jesteś. I praktycznie nie ma tutaj żadnego otaku, jeśli chcecie podążać za definicją tego słowa.

Cytuj:
Ajj, ale ecchi to w większości mang/anime się pojawia w pewnym stopniu. Taka kultura.
Nah. Bardziej to zależy od gatunku. Wyobraź sobie poważne anime, z jakimiś pantsu-shotami. To by strasznie psuło klimat, co nie?

Cytuj:
Jak dla mnie na liście pozycji nie do ominięcia powinny się znaleźć klasyki z większości gatunków. Jak DN, Claymore, ef, może BV, z shounen jakiś Bleach czy FMA.
Prawdziwy otaku powinien wejść głębiej w temat. Znać klasyki, z których często brali natchnienie późniejsi twórcy. NGE, Trigun, Cowboy Bebop, Azumanga Daioh, Excel Saga, Akira, Fist of the North Star. I więcej.

Cytuj:
Prawdę mówiąc, prawdziwy otaku to IMO taki, który przynjamniej "zaznał" anime/mangę z każdej kategorii. Co nie znaczy, że nie może woleć np. fantasy ponad school life. Tutaj na ten przykład jest wielu takich co wolą drama/slice of life/school life i może echhi. Ja jestem raczej za supernatural, fantasy, action, i jak ecchi to już na całego jako charem. No ale gusta to gusta.
Nie stajesz się otaku (czy może lepiej pasuje słowo fan?) , gdy obejrzysz X anime lub Y kategorii. Otaku stajesz się, gdy naprawdę zaciekawi cię to wszystko i zaczniesz głębiej wchodzić. Nie samo anime, ale także kultura, historia, język...
Jeśli ktoś traktuje M&A, jako sposób na relaks (nie ma w tym oczywiście nic złego), ogląda je jako alternatywę grania na kompie/oglądania telewizji (czyt. sposób spędzania wolnego czasu) i tyle, to jak on może nazywać się fanem? Lada moment to mu się znudzi, znajdzie sobie inną "zabaweczkę" i tyle będzie tego wszystkiego.

Oczywiście to co napisałem nie jest jakąś definicją. Jest to zdanie moje oraz sporej ilości osób, z którymi rozmawiałem.
I nie, nie uważam się za otaku. Dla mnie to słowo, mimo wszystko, ma zabarwienie negatywne. Poza tym - znam ludzi, którzy są w temacie o wiele głębiej niż ja, więc...
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2008, 12:29   #3403
DDoS
Born in Hell
 
DDoS's Avatar
 
Data dołączenia: 09 03 2004
Wiek: 38

Posty: 1,406
DDoS ma numer GG 2529081
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
Bądźmy szczerzy otakuma. Jeśli chodzi o bycie otaku (europejsko-amerykańskie. W Japonii to znaczy zupełnie co innego), to nim nie jesteś. I praktycznie nie ma tutaj żadnego otaku, jeśli chcecie podążać za definicją tego słowa.
Może jest tu ktoś kto nie widzi świata poza swoim guru i zrobi dla niego wszystko jak Tsutomu Miyazaki , a poważnie to bezsensu jest branie istniejącego słowa i nadawanie mu innego znaczenia, ale cóż taka ludzka natura.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
Prawdziwy otaku powinien wejść głębiej w temat. Znać klasyki, z których często brali natchnienie późniejsi twórcy. NGE, Trigun, Cowboy Bebop, Azumanga Daioh, Excel Saga, Akira, Fist of the North Star. I więcej.

Nie stajesz się otaku (czy może lepiej pasuje słowo fan?) , gdy obejrzysz X anime lub Y kategorii. Otaku stajesz się, gdy naprawdę zaciekawi cię to wszystko i zaczniesz głębiej wchodzić. Nie samo anime, ale także kultura, historia, język...
Jeśli ktoś traktuje M&A, jako sposób na relaks (nie ma w tym oczywiście nic złego), ogląda je jako alternatywę grania na kompie/oglądania telewizji (czyt. sposób spędzania wolnego czasu) i tyle, to jak on może nazywać się fanem? Lada moment to mu się znudzi, znajdzie sobie inną "zabaweczkę" i tyle będzie tego wszystkiego.
Zgadzam się.
Osobiście Japonia zawsze mnie fascynowała, nie tylko technologicznie, ale i kulturowo. Lubię po obejrzeniu anime, poczytać legendy i mity z których autor brał natchnienie. Na naukę języka niestety nigdy nie miałem wystarczająco zapału i czasu, jedynie fonetycznie zapamiętuje słowa / zwroty po anime.

Excel Saga - ciekawą recenzję ma i fabułę - "Want to watch"
__________________

DDoS jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2008, 12:36   #3404
Quezacoatl
Satyryk
 
Quezacoatl's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: Tu i tam
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,177
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Nah. Bardziej to zależy od gatunku. Wyobraź sobie poważne anime, z jakimiś pantsu-shotami. To by strasznie psuło klimat, co nie?
Bo ja wiem, czasem trzeba pokazać te gacie dla samego zachowania realizmu. Przykład: Bitter Virgin. Poważna manga + jeden czy dwa pantyshoty. Nie mówię tu o ciągłym wypinaniu się dziewczyn, bo to już domena ecchi, ale pantyshot nie musi zaraz psuć nastroju...

Cytuj:
Prawdziwy otaku powinien wejść głębiej w temat. Znać klasyki, z których często brali natchnienie późniejsi twórcy. NGE, Trigun, Cowboy Bebop, Azumanga Daioh, Excel Saga, Akira, Fist of the North Star. I więcej.
Z tego co wymieniłeś znam (nie obejżałem całości) tylko NGE i Azumangę. Choć z drugiej strony nigdy się za otaku nie uważałem.

Cytuj:
Lada moment to mu się znudzi, znajdzie sobie inną "zabaweczkę" i tyle będzie tego wszystkiego.
Nah, jak już zacząłem to dalej w tym siedzę. Wydaje mi się, że nie trzeba się zagłębiać w kulturę i historię aby cieszyć się mangą/anime przez więcej niż pół życia. Z drugiej strony czytam też komisky online, więc może jestem w tym typie rozrywki głębiej niż myślę.
__________________
Modzie! Wpisz się do księgi!
Quezacoatl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2008, 12:51   #3405
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Bo ja wiem, czasem trzeba pokazać te gacie dla samego zachowania realizmu. Przykład: Bitter Virgin. Poważna manga + jeden czy dwa pantyshoty. Nie mówię tu o ciągłym wypinaniu się dziewczyn, bo to już domena ecchi, ale pantyshot nie musi zaraz psuć nastroju...
No tak, ale gdyby po jednej, dwóch sytuacjach uznawać M/A za należącą do takiej kategorii, to masa anime czy mang miałaby po 10+ kategorii.
Ale wiem o co ci chodzi
Cytuj:
Wydaje mi się, że nie trzeba się zagłębiać w kulturę i historię aby cieszyć się mangą/anime przez więcej niż pół życia.
]
Pół życia? To źle ci się wydaje. Sporą część anime, czy mang zaczynasz o wiele inaczej odbierać, gdy wejdziesz głębiej w kulturę, czy choćby język (który jest z tą pierwszą nierozerwalnie powiązany). Tak to, po prostu ci się to znudzi. Miesiąc/Rok/5 lat ale w końcu.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2008, 12:58   #3406
Grocix
Użytkownik Forum
 
Grocix's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2004
Lokacja: Uć
Wiek: 32

Posty: 2,319
Stan: Na Emeryturze
Grocix ma numer GG 6761731
Domyślny

Dobra, to ja rozluznie atmosfere (bo sie tak jakos... spiela xD) i pochwale sie, ze obejrzalem 32 ep Soul Eatera. Jak to odcinek z Excaliburem, odskocznia od glownego watku i kupa smiechu.

@eerion
Co do pojecia otaku... Tak, wiemy, ze w Japonii pojecie ma negatywne znaczenie, ale poki co (do kwietnia?) mieszkamy w Polsce, a zarowno w Europie jak i w USA to raczej pozytywna nazwa . A co do definicji, zgadzam sie:
~recytuje: a, i, u, e, o, ka, ki, ku...~
__________________



時を超え捕らえられてる
あふれるこの想いは何?
優しさが目尻に似合う
あの人たちは今どこに居るの?

Grocix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2008, 14:54   #3407
Otakuma
Użytkownik Forum
 
Otakuma's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2008
Lokacja: Będzin
Wiek: 33

Posty: 688
Stan: Na Emeryturze
Otakuma ma numer GG 3378616
Domyślny

eerion tylko utwierdziłeś mnie w tym że jestem otaku . Interesuje się kulturą japoni, staram się poznać mity japońskie wymieniane w anime i nie tylko, samurai jest dla mnie wzorem mężczyzny. Ogólnie interesuje się Japonią, nie tylko kulturą i mitologią ale ciekawi mnie również kuchnia japońska. Nauczyłbym się również japońskiego ale mnie nie stać, tak więc zapamiętuje ile sie da z anime ;P
__________________

Ostatnio edytowany przez Otakuma - 12-11-2008 o 15:23.
Otakuma jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2008, 14:58   #3408
Grocix
Użytkownik Forum
 
Grocix's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2004
Lokacja: Uć
Wiek: 32

Posty: 2,319
Stan: Na Emeryturze
Grocix ma numer GG 6761731
Domyślny

Mam nowine Za 2 dni wychodzi singiel z openingiem z Clannada ~AS~. O: http://www.amazon.co.jp/TV%E3%82%A2%...6497446&sr=8-1

Ja teraz mecze sie z gra Chaos;HEAd. Jak zainstaluje i doprowadze do jakiegos niekrzaczkowanego jezyka (angielskiego) to dam znac. ^^
__________________



時を超え捕らえられてる
あふれるこの想いは何?
優しさが目尻に似合う
あの人たちは今どこに居るの?

Grocix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2008, 16:12   #3409
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
eerion tylko utwierdziłeś mnie w tym że jestem otaku
hm...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Otakuma
@Grocix
Nie znam pojęć takich jak hiragane i katakana, może mnie ktoś oświecić?
[/quote]Interesuje się kulturą japoni, staram się poznać mity japońskie wymieniane w anime i nie tylko[/quote]
Starasz się?
Jeśli starasz się tak, jak ja zacząć grać na fortepianie, to gg
Cytuj:
samurai jest dla mnie wzorem mężczyzny.
Może szczerze - powiedz mi co wiesz o tej kaście, o jej sposobie myślenia, dlaczego cię urzekła. Oraz dlaczego takie zachowania występują, itd. itp.
Jeśli to dla ciebie ideał, to powinieneś wiedzieć o tym dużo.
Cytuj:
Ogólnie interesuje się Japonią, nie tylko kulturą i mitologią ale ciekawi mnie również kuchnia japońska.
Co wiesz o kulturze? O mitologii (No wikipedia plx. Wyłapie to)

Cytuj:
Nauczyłbym się również japońskiego ale mnie nie stać, tak więc zapamiętuje ile sie da z anime ;P
Jesteś w stanie nauczyć się całej hiragany, katakany, oraz podstaw komunikacji z darmowych rzeczy na internecie. Więc...

Jestem chamski, niemiły i bezczelny. Wiem o tym .
Ale uwielbiam sprawdzać wielkich fanów i specjalistów.
Ilu ja już takich spotkałem. ło jejku
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2008, 16:24   #3410
Grocix
Użytkownik Forum
 
Grocix's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2004
Lokacja: Uć
Wiek: 32

Posty: 2,319
Stan: Na Emeryturze
Grocix ma numer GG 6761731
Domyślny

@eerion
Mhm... Bez obrazy, ale chyba sie za bardzo czepiasz. Moze i Otakuma chcial zaszpanowac (a chyba o to ci chodzi), ale to czy sie ktos uwaza za fana (tu: Otaku) czy nie to jego prywatna sprawa. Zreszta, z samej wikipedii:
Otaku (おたく or オタク, Otaku) is a Japanese term used to refer to people with obsessive interests, particularly anime, manga, and video games.
Nie ma tu nic o kulturze japonskiej
Nie wymagaj wiec, od kogos zainteresowanego manga i anime (bo o tym jest temat) szczegolowej wiedzy na temat kultury i historii Japonii.
__________________



時を超え捕らえられてる
あふれるこの想いは何?
優しさが目尻に似合う
あの人たちは今どこに居るの?


Ostatnio edytowany przez Grocix - 12-11-2008 o 16:26.
Grocix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2008, 16:31   #3411
Gangrel
Fallen Angel
 
Gangrel's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004
Lokacja: At the end of Rainbow.
Wiek: 34

Posty: 3,001
Stan: Na Emeryturze
Imię: Va'esse
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 48
Gangrel ma numer GG 1366254 Gangrel ma login Tlenu gangrel_6@tlen.pl
Domyślny

ech, ludzie. O co wy sie klocicie? Ja az do teraz nie wiedzialem co to znaczy ten cały 'otaku', a jakos przyjemnosci z ogladania mi to nie psulo...Nie mozna sobie poprostu ogladac, trzeba dodatkowo dystkutowac kto jest true fan, a kto nie?
__________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Gangrel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2008, 16:50   #3412
Otakuma
Użytkownik Forum
 
Otakuma's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2008
Lokacja: Będzin
Wiek: 33

Posty: 688
Stan: Na Emeryturze
Otakuma ma numer GG 3378616
Domyślny

Tak, tak, tak. Wszystko jasne. To że jesteś chamski, niemiły i bezczelny- 100% prawda. Od razu widać że bardzo lubisz kogoś zgnębić. Tylko jakoś nie wpłynie to na zmianę mojego myślenia(może mam za mały mózg albo coś).

Powiedziałem tylko że sie interesuje kulturą japońską, czyli że mnie ciekawi a nie że ją całkowicie i dogłębnie znam. To że staram sie poznawać mitologie a raczej niektóre mity japońskie nie znaczy od razu, że z pamięci mogę opowiadać o mitologii japońskiej przez 3dni i 3noce bez przerwy. Po za tym już wiem co to jest hiragane i katakana

Co dziwne nie chciałeś żebym ci coś ugotował skoro ciekawi mnie kuchnia.
__________________
Otakuma jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2008, 16:50   #3413
Grocix
Użytkownik Forum
 
Grocix's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2004
Lokacja: Uć
Wiek: 32

Posty: 2,319
Stan: Na Emeryturze
Grocix ma numer GG 6761731
Domyślny

Nooo, odpalam gre Chaos;HEAd... Pojdzie czy nie?

@Edit
No i problem Po kliknieciu na Start przechodzi do... menu!
__________________



時を超え捕らえられてる
あふれるこの想いは何?
優しさが目尻に似合う
あの人たちは今どこに居るの?


Ostatnio edytowany przez Grocix - 12-11-2008 o 16:58.
Grocix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2008, 17:11   #3414
Serious Sam
Użytkownik Forum
 
Serious Sam's Avatar
 
Data dołączenia: 27 04 2006
Wpisy bloga: 16

Posty: 1,470
Serious Sam ma numer GG 1542247
Domyślny

A u mnie nic ciekawego...Staram się w jak najdłuższym czasie przeczytać Chobits, bo nie mam już żadnej innej =/
Potem nastąpi czytanie z internetu...

Odkąd przyjechałem, praktycznie w ogóle anime nie obejrzałem - brak czasu.
__________________
Jeżeli potrzebujesz pomocy, napisz. Chętnie pomogę : )



Amor patriae nostra lex!

Miłość ojczyzny naszym prawem!
Serious Sam jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2008, 17:16   #3415
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Huh, pobawiłem się troche lżejszymi tytułami ; p

Chocotto Sister
Skip Beat
Seto no Hanayome (czy jakoś tak).

Nawet śmieszne to-to.

@gangrel

O właśnie, masz mojego 'supporta' ; ] Nie ma sensu się aż tak gorączkować (nie zabijcie mnie za to, ale tak na marginesie żyjemy w Polsce, więc radze nie poświęcać mangom/anime całego życia ; p).

@eerion

Ja się znam na samurajach !!!11

Ostatnio edytowany przez Argen - 12-11-2008 o 17:18.
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2008, 17:48   #3416
DDoS
Born in Hell
 
DDoS's Avatar
 
Data dołączenia: 09 03 2004
Wiek: 38

Posty: 1,406
DDoS ma numer GG 2529081
Domyślny

Ja sobie czytam - Girl Saurux DX, potem pewnie Hellsing obejrzę, wczoraj mi się ściągnął nareszcie
__________________

DDoS jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2008, 18:13   #3417
Rayza
Użytkownik Forum
 
Rayza's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2006
Wiek: 32

Posty: 3,057
Domyślny

EHHH.... zostawić wasz samych bez picture-spammera [illya] i kogos kto by swoją nie powaga etc rozluźniał temat to zaczniecie war na słówka i definicje OTAKU uznawaną przez was : D
fakt faktem ze rzadko zdarza sie taka "poważna dyskusja" ale zaczynacie skakać sobie do gardeł,
co do "otaku" ogólnie uznawane jest za to za odpowiednik "fana" m&A, i każdy bazuje swoje zdanie jaki-taki-fan powinienem-być na czymś innym,wieć taka dyskusja nigdy sie nie skończy.
poza tym każdy każdego może tak nazwać jeśli robi-to-i-to-i-Jeszce-to wiec kwestia nazywania "otaku" to kwestia prywatna
__________________
Zapraszam na mego bloga naukowo-wszystkowego.
(Oj tam że nie ma takiego słowa, Shakespeare też bawił się w Neologizmy!)
Ostatnia notka jest o czymś w miarę... no właśnie, w miarę jaka?
Przekonajcie się sami.
Rayza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2008, 18:42   #3418
Grocix
Użytkownik Forum
 
Grocix's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2004
Lokacja: Uć
Wiek: 32

Posty: 2,319
Stan: Na Emeryturze
Grocix ma numer GG 6761731
Domyślny

A ja jestem coraz blizej (mam taka nadzieje >.>) uruchomienia Chaos;Heada po angielsku... Oby sie udalo.

Swoja droga, obejrzalem 2 epy nowego Kyou no go no ni, i pierwsza seria OVA jakos bardziej mi sie podoba ^^

@Edit
Po dniu walki, działa! Jakby ktoś chciał instrukcje jak zainstalować to mówić.
__________________



時を超え捕らえられてる
あふれるこの想いは何?
優しさが目尻に似合う
あの人たちは今どこに居るの?


Ostatnio edytowany przez Grocix - 12-11-2008 o 18:55.
Grocix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2008, 19:15   #3419
Rayza
Użytkownik Forum
 
Rayza's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2006
Wiek: 32

Posty: 3,057
Domyślny

o lol po skończeniu .hack//bransoleta zmierzchu [kupiłem pol. tomy] i po zobaczeniu anime na YT śmiało mogę stwierdzić ze animatorzy olali autorki
chyba wszystko sie różni początek koniec historie postaci ,w anime rena nie jest siostrą shugo a oni nie lubią mirei,pochi~ lata,
wiec nie polecam, a zefirka i aura chyba nie istnieją Oo
__________________
Zapraszam na mego bloga naukowo-wszystkowego.
(Oj tam że nie ma takiego słowa, Shakespeare też bawił się w Neologizmy!)
Ostatnia notka jest o czymś w miarę... no właśnie, w miarę jaka?
Przekonajcie się sami.
Rayza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2008, 19:40   #3420
..::QRAS::..
Manga & Anime
 
..::QRAS::..'s Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2005
Wiek: 35

Posty: 1,795
..::QRAS::.. ma numer GG 638092
Domyślny

jesli ktos sam siebie nazywa otaku to traci w moich oczach duzo ...
__________________
Autor tego posta otrzymał pochwałę

" Choc droga jest bez konca , pozornie bez znaczenia , mniemam ze mam powody by drogi swej nie zmieniac... "

..::QRAS::.. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 7 (zarejestrowanych: 0, gości: 7)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:08.


Powered by vBulletin 3