Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 29-08-2007, 19:45   #1
Dwimenor
Born to Ban
 
Dwimenor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: inny wymiar
Wiek: 37
Wpisy bloga: 7

Posty: 2,783
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 88
Skille: 87/62
Poziom mag.: 18
Dwimenor ma numer GG 7472583
Domyślny Dwa miesiące później

Prawie 2 miesiące temu został upubliczniony letni update. Jak wynika z głosów graczy 80% z nich podobają się zmiany i eksploracja nowych Lodowych Wysp.

Kontrowersyjne były za to zmiany w balansie pomiędzy profesjami. Niektórzy druidzi i magowie byli zawiedzeni redukcją ich mocy, podczas gdy paladyni i rycerze są przeważnie zadowoleni z wzrostu ich możliwości bojowych i nowych czarów. Cipsoft ciągle uważa, że to było potrzebne zwłaszcza biorąc pod uwagę wysokopoziomowych czarodziejów i ich znacznej przewagi nad innymi. Ponadto, jak było powiedziane wcześniej, balans profesji nie jest jeszcze skończony. Kolejnych zmian możemy się spodziewać w tegorocznym Świątecznym Update.

Wielkim sukcesem była arena, gdzie gracze mogą dowieść swojej wartości i zdobyć wartościowe nagrody. Także ekscytujący Ice Island Quest, Norsman Outfit, nowe potwory i dziesiątki przedmiotów przypadły do gustu większości graczy.

Zbierając wszystko do kupy, letni update był sukcesem. W tygodniu po tym wydarzeniu został pobity rekord ilości graczy online. W tym samym czasie było zalogowanych 58,116 graczy. Pod koniec lipca została przekroczona bariera 100.000 jednocześnie aktywnych Premium Account. Sto tysięcy graczy mogło w pełni cieszyć z możliwości jakie zostały stworzone, jak i innych przysługujących tylko posiadaczom płatnego konta.

Kiedy Wy ciągle bawicie się letnim updatem, Cipsoft już patrzy w przyszłość i planuje tegoroczny Świąteczny Update. Odwiedzaj regularnie Tibia.com oraz Tibia.pl i inne strony fanowskie aby nie przegapić niczego.
__________________
Poniższe zdanie jest fałszywe
Powyższe zdanie jest prawdziwe.
Dwimenor jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-08-2007, 19:50   #2
Adrio PL
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 06 2006
Lokacja: Bytom

Posty: 15
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Nerolit
Profesja: Paladin
Gildia: ???????????
Świat: Celesta
Poziom: 15
Skille: 48/30
Poziom mag.: 5
Adrio PL ma numer GG 4476386
Domyślny Pociesenie

To jest tylko żeby pociesyć sorków i drótw

Ha Ha one one !
__________________
Wielkość sygnatury przekroczona wielokrotnie. Maksymalny łączny rozmiar obrazków w sygnie to 20 kB.
Adrio PL jest offline  
stary 29-08-2007, 19:51   #3
Pitch_Black
Użytkownik Forum
 
Pitch_Black's Avatar
 
Data dołączenia: 01 04 2007

Posty: 175
Domyślny

Fajny update był, trzeba przyznać. Ciekawe co będzie zmienione na święta xD
__________________
12:41 Shady Dragoon [53]: nie będę dłużej z tobą polemizował, ponieważ pławisz się zbyt płytkim strumieniem mentalności, co koliduje z moim szerokim horyzontem umysłowym.

21:08 Todlo Tusa [25]: bya 100 rojal spir dam 2k

20:52 Dald Cous [6]: SPRZEDAM: ZUZYTY PARCEL, SKRUSZONY SPEAR, WOREK, KROWE MIEKODOJNA, PADLINE, PODARTESKARPETKI, SZARY MEDALION, 1 GP, PUSTABUTELKE, METKE DO PARCELA, STARE UPY Z BANANOW, KWIOTKA, GRACATA MATKE, APRZEDEWSZYSTKIM BRATA...JAK KTO WEZMIE
Pitch_Black jest offline  
stary 29-08-2007, 20:02   #4
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Zaraz zacznię się w tym temacie lament sorków/druidów, że wcale to nie był dobry update.
Erhion jest offline  
stary 29-08-2007, 20:02   #5
Rumb
Użytkownik Forum
 
Rumb's Avatar
 
Data dołączenia: 04 08 2007
Lokacja: Warszawa
Wiek: 33
Wpisy bloga: 8

Posty: 146
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rumb
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
Rumb ma numer GG 6129022
Domyślny

Co do tych 80% zadowolonych...
Sądzę że w czasie gdy była robiona ta ankieta sorki i druty nie byli już obecni. A nawet jeśli byli to zagłosowali na TAK tylko dlatego że już grają palkiem lub knightem. Mi też podoba się letni update. Porzuciłem swojego 43 sorca, gram teraz palem i mam już 40 lvl...

Co do tych 20% niezadowolonych...
To głównie sorki i druty powyżej 80 lvl którym przerzucenie się na inną profesję nie odpowiada
Wspieramy was
__________________
---> BLOG RUMBA <---
Rumb jest offline  
stary 29-08-2007, 20:03   #6
Lipers
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 09 2006
Lokacja: Lucera

Posty: 86
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Lucera
Domyślny

troche wzmocnia magow i drutow, upieksza troche tu i tam dodadza jakiegos questa i gitara
__________________
"Pomyśl czasami o cierpieniu, którego wolisz nie widzieć." ( Albert Schweitzer )

http://www.fasole.pl/default.asp?id=11162 zbieraj fasole i wymieniaj je na nagrody ( sms, doładowania ...), nie martw się link bez wirów

www.naturalnie.ovh.org strona o medycynie naturalnej
Lipers jest offline  
stary 29-08-2007, 20:10   #7
MS434
Użytkownik Forum
 
MS434's Avatar
 
Data dołączenia: 20 12 2006
Lokacja: Bochnia

Posty: 23
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: refugia
Poziom: 28
Skille: 50/20
Poziom mag.: 29
MS434 ma numer GG 6202934 Send a message via Skype™ to MS434
Domyślny

fajnie ze beda zmainy ale pewnie tylko dla PACCow
__________________
Please warning on Zord Mateus - He is Hacker.
MS434 jest offline  
stary 29-08-2007, 20:35   #8
Leonio
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja tam nie naleze do tych 80% zadowolonych dlatego,że

-FACC nie dostal niczego nowego, a PACC nowe addony,ryby i nowe lodowe wyspy,czary (gdzie tu sprawiedliwosc?)

-oslabili magow i druidow (nie mogli wzmocnic rycerzy i palków ,a reszte zostawić ?)

-nie zrobiono niczego z thiefami i noobami

-oslabili bronie np ice rapier

-nowe itemy są w wiekszości na sterfach PACC i dlatego ci zawyzaja ich ceny a FACC nie moze z tym nic zrobic

Podsumowujac letni update 2007 to wielka klapa przez duze K! Dlatego zamiast wyzywac sie krzeslem na rodzinie idzcie sie nim wyzyc na Cipsoft!

Ostatnio edytowany przez Leonio - 29-08-2007 o 20:38.
 
stary 29-08-2007, 20:38   #9
Arcymag
Użytkownik Forum
 
Arcymag's Avatar
 
Data dołączenia: 18 04 2007

Posty: 276
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Nerana
Poziom: 61
Skille: 85/71
Poziom mag.: 15
Domyślny

placzace facc nooby...

I skończcie pieprzyć, ze poprawią druida i sorcerera.... teraz PRAWDOPODOBNIE zmienią ekonomie gry. Czyli nie zwiększa wam hitów, a jedynie MOŻE będziecie bic taniej czy coś w tym stylu...
__________________
Cytuj:
i pisze sie hyba fembruas.
Cytuj:
I ain't polish the only language I know its spanish and english I have lots of polish friends on Zanera, so shut up you KURWA!
Arcymag jest offline  
stary 29-08-2007, 20:43   #10
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Co do tych 20% niezadowolonych...
To głównie sorki i druty powyżej 80 lvl którym przerzucenie się na inną profesję nie odpowiada
Wspieramy was
A kogo masz na myśli mówiąc wspieramy? Bo ja nikogo nie wspieram. ;P

Cytuj:
FACC nie dostal niczego nowego, a PACC nowe addony,ryby i nowe lodowe wyspy,czary (gdzie tu sprawiedliwosc?)
I bardzo dobrze. To jest najlepsza rzecz jaką robi Cipsoft, że nic wam nie daje.
Erhion jest offline  
stary 29-08-2007, 20:46   #11
Radeko25
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 07 2007

Posty: 20
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: -brak-
Świat: Unitera
Poziom: 36
Skille: 56/52
Poziom mag.: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rumb Pokaż post
Co do tych 80% zadowolonych...
Sądzę że w czasie gdy była robiona ta ankieta sorki i druty nie byli już obecni. A nawet jeśli byli to zagłosowali na TAK tylko dlatego że już grają palkiem lub knightem. Mi też podoba się letni update. Porzuciłem swojego 43 sorca, gram teraz palem i mam już 40 lvl...

Co do tych 20% niezadowolonych...
To głównie sorki i druty powyżej 80 lvl którym przerzucenie się na inną profesję nie odpowiada
Wspieramy was
Powiem jedno: NAUCZ SIĘ CZYTAĆ!!!! Tam jest napisane, że 80%graczy podobają się nowe tereny, a nie osłabienie sorków i drutów. A poza tym wcale nie jest zła ta cała balansacja. Do 70lvl wcale nie widać zmian, jest nawet lepiej(wiem bo sam miałem sorca po upie), a 90% z was nie ma nawet 50lvl. Fakt: mogli zostawić postacie magiczne w spokoju, ale chcieli zrekompensować "stracony" czas knightów i palków. Bo co to było jak paladyn o 30leveli lepszy od sorca bił 2razy słabiej i drożej? Więc nie płaczcie nad updetem tylko czekajcie na nowy, bo jeśli jest tak źle to ClipSoft to naprawi. Jeśli chcecie komentować mo post to prosze bardzo: mogę przyjąć troche krytyki, w końcu forum jest po to by poznać opinie różnych osób.

@up Przeczytajcie jego post, bo dobrze gada. Po 1: jak sorcom i drutom ażżżż tak ciężko się gra to idźcie se grać w co innego. Po 2: też uwarzam,że faccom się nic nie należy(choć sam nim jestem), bo przecież cipy nie mają z nas kasy.

Ostatnio edytowany przez Radeko25 - 29-08-2007 o 20:52.
Radeko25 jest offline  
stary 29-08-2007, 20:58   #12
Oris Palladyn
Użytkownik Forum
 
Oris Palladyn's Avatar
 
Data dołączenia: 04 07 2006
Lokacja: Tam

Posty: 406
Imię: enigmA
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Askara
Poziom: 188
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Leonio Pokaż post
Ja tam nie naleze do tych 80% zadowolonych dlatego,że

-FACC nie dostal niczego nowego, a PACC nowe addony,ryby i nowe lodowe wyspy,czary (gdzie tu sprawiedliwosc?)

-oslabili magow i druidow (nie mogli wzmocnic rycerzy i palków ,a reszte zostawić ?)

-nie zrobiono niczego z thiefami i noobami

-oslabili bronie np ice rapier

-nowe itemy są w wiekszości na sterfach PACC i dlatego ci zawyzaja ich ceny a FACC nie moze z tym nic zrobic

Podsumowujac letni update 2007 to wielka klapa przez duze K! Dlatego zamiast wyzywac sie krzeslem na rodzinie idzcie sie nim wyzyc na Cipsoft!
To se kup PACC pff kogo obchodzi jakis pasozyt z FACC... Jedynie podoba mnie sie to ze jest duzo takich osob jak ty i mi respa zwiekszaja
__________________
Limit
Oris Palladyn jest offline  
stary 29-08-2007, 20:59   #13
--Cienius--
Użytkownik Forum
 
--Cienius--'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: u ciebie

Posty: 1,150
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Domyślny

ja hcem rzepym dostau emefy za 5 giepe bo siem popuaczem !!!! kópiuem za 400 zl hara na allekro i bijem mniej !!!! cipsoft ottafac pjeniondzem11111! !!!!! oineoneoenei

@down

tylko nie pobij tej babci krzeslem ^^
__________________
Zarejestruj sie tutaj! PAcc za fasole! Setki osob juz dostalo !!/
Cytuj:
jestem strasznie wkużony stracilem z 8cc
wszystko kupilem co trzeba cały komplet parcela napisałem na góże nick a na dole miasto wlozylem kase i zucilem parcel do skrzynki niestety parrcel leżał
na skrzynce i szybko koles mi zakosil niewiem oco chodzi ale naprawcie mi to blagam 10cc to niejest malo (a tamten koleś mi nieodda wienc jestem tak wkużony że zaraz wyżuce komp przez okno
Co ta tibia robi z dziecmi...

Ostatnio edytowany przez --Cienius-- - 29-08-2007 o 21:05.
--Cienius-- jest offline  
stary 29-08-2007, 21:01   #14
Krzys Nemptor
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
To jest tylko żeby pociesyć sorków i drótw

Ha Ha one one !
Nie, to są tylko suche fakty.

Ha Ha one one !
Cytuj:
Co do tych 80% zadowolonych...
Sądzę że w czasie gdy była robiona ta ankieta sorki i druty nie byli już obecni. A nawet jeśli byli to zagłosowali na TAK tylko dlatego że już grają palkiem lub knightem. Mi też podoba się letni update. Porzuciłem swojego 43 sorca, gram teraz palem i mam już 40 lvl...

Co do tych 20% niezadowolonych...
To głównie sorki i druty powyżej 80 lvl którym przerzucenie się na inną profesję nie odpowiada
Wspieramy was
A nie wpadles na to ze moze niektorzy ludzie graja w tibie dla przyjemnosci a nie bicia lvl? Zmniejszenie sily sorkow i drutów nawet zwiekszylo przyjemnosc z ich gry bo tej pory mieli za latwo. A ze knight/pal moze miec teraz wyzszy lvl to nie obchodzi kogos kto gra dla przyjemnosci. A ty jesteś newbie bo zamiast grać jedną profesją dla przyjemności to ją porzucasz i bierzesz inna dla lvla. A w zimowym update polepszą magów i znowu bedziesz zmienial profesje zeby miec wiekszy lvl??? Zaloze sie ze jest wielu normalnych sorcow/drutow ktorzy graja dla przyjemnosci a nie dla cyferek wiec nie zmienili profesji i odpowiedzieli na TAK.
Cytuj:
Ja tam nie naleze do tych 80% zadowolonych dlatego,że

-FACC nie dostal niczego nowego, a PACC nowe addony,ryby i nowe lodowe wyspy,czary (gdzie tu sprawiedliwosc?)

-oslabili magow i druidow (nie mogli wzmocnic rycerzy i palków ,a reszte zostawić ?)

-nie zrobiono niczego z thiefami i noobami

-oslabili bronie np ice rapier

-nowe itemy są w wiekszości na sterfach PACC i dlatego ci zawyzaja ich ceny a FACC nie moze z tym nic zrobic

Podsumowujac letni update 2007 to wielka klapa przez duze K! Dlatego zamiast wyzywac sie krzeslem na rodzinie idzcie sie nim wyzyc na Cipsoft!
Ty to należysz do 90% ignorantów na tym forum:

1. Placisz - masz, nie placisz - nie masz. Proste jak cep. Szkoda ze na tym forum jeszcze dzieci tego nie rozumieją. Sam jestem facc i nie narzekam.

2. Nie, nie mogli poniewaz jakby wzmocnili knighta/pala a zostawili w spokoju sorca/druta to mielibyśmy ots zamiast tibii. (pamietasz hity mdw po 1500 z sdeka? przecież to było zalosne ze ktos demona rozwala na 3-4 hity)

3. A co niby mieli zrobic?

4. To mieli zostawic ice rapier tak jak byl i zeby knight sciagal kazdego innego gracza na 1 cios w pvp?

5. Patrz punkt pierwszy. Ile razy mam powtarzać tą oklepaną sentencję żebyś w koncu zrozumial?

Idź się wyżyć na babci.
 
stary 29-08-2007, 21:17   #15
Rumb
Użytkownik Forum
 
Rumb's Avatar
 
Data dołączenia: 04 08 2007
Lokacja: Warszawa
Wiek: 33
Wpisy bloga: 8

Posty: 146
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rumb
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
Rumb ma numer GG 6129022
Domyślny

Cytuj:
A nie wpadles na to ze moze niektorzy ludzie graja w tibie dla przyjemnosci a nie bicia lvl?
Taa... ale w chwili obecnej niewiele osób widzi przyjemność w graniu sorcem...

Przykład?
Knight ma 100lvl i jego średni atak to 300 (to tylko przykład)
Knight ma 200lvl i jego średni atak to wciąż 300

Sorc ma 100lvl i jego średni atak (SD) to 500
MDW ma 341lvl i jego średni atak (SD) to 500

można jeszcze dodać że knight expi za free...
__________________
---> BLOG RUMBA <---
Rumb jest offline  
stary 29-08-2007, 21:21   #16
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Up:

Kolejny wielce poszkodowany po updatcie?
Erhion jest offline  
stary 29-08-2007, 21:22   #17
Rumb
Użytkownik Forum
 
Rumb's Avatar
 
Data dołączenia: 04 08 2007
Lokacja: Warszawa
Wiek: 33
Wpisy bloga: 8

Posty: 146
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rumb
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
Rumb ma numer GG 6129022
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Up:

Kolejny wielce poszkodowany po updatcie?
nie, wręcz przeciwnie
__________________
---> BLOG RUMBA <---
Rumb jest offline  
stary 29-08-2007, 21:26   #18
TrunkDW
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Ahh ten CipSoft..

Widać.. że ta gra wogóle nie jest wystabilizowana, jak myślicie? Kiedy skończą sie te "zabawy" podejrzewam ze za kilka lat.. ;d zrobili by coś raz a porządnie...
i oczywiście z głową.
Znacie może jakąś grę online w której tez są takie problemy? Z tego co mnie sie wydaje.. to tylko chyba z Tibią tak jest. ^^
 
stary 29-08-2007, 21:34   #19
Krzys Nemptor
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Taa... ale w chwili obecnej niewiele osób widzi przyjemność w graniu sorcem...

Przykład?
Knight ma 100lvl i jego średni atak to 300 (to tylko przykład)
Knight ma 200lvl i jego średni atak to wciąż 300

Sorc ma 100lvl i jego średni atak (SD) to 500
MDW ma 341lvl i jego średni atak (SD) to 500

można jeszcze dodać że knight expi za free...
Dziecko, po tych 2 postach widze ze ty nie masz w ogole pojecia co to RPG. Dla ciebie jedynym sensem gry jest zeby miec wysoki lvl i mocno walić? Dla mnie gra to coś wiecej niz 3 cyferki obok potworka. Dla ciebie nie. Byebye

Knight expi za free? Buhahahah chyba jak mu uhy z nieba spadaja n/c -.-
 
stary 29-08-2007, 21:47   #20
Capality
Użytkownik Forum
 
Capality's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2006
Lokacja: Warszawa
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,350
Stan: Na Emeryturze
Świat: Calmera
Capality ma numer GG 16087821
Domyślny

Mi tam Up nie przeszkadza,
zrobiłem sobie Palka po upie: Nuda, wymiatam po 90 przy skillu 50,
zrobiłem Knighta:Wymiatam po 100 przy skillu 50,
zrobiłem Sorca: wymiatam z różdżki po 37 i mi pasuje
__________________
NOTKA

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez --Ogorek-- Pokaż post
a od kiedy filmy są w .html?
Capality jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:12.


Powered by vBulletin 3