Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu > Poradniki

Notki

Poradniki Zbiór wszystkich poradników związanych z Rookgaardem
Sonda: Czy podoba Ci się mój Poradnik?
Opcje sondy
Czy podoba Ci się mój Poradnik?

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-08-2006, 01:50   #1
Vantage
Użytkownik Forum
 
Vantage's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2006
Lokacja: Rybnik
Wiek: 35

Posty: 166
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny Pułapki (Trap'y) - stara Tibia

Catch me, if you can. - Złap mnie, jeśli potrafisz.

[ Od autora: ]
1. Ostatnio zapanowała dziwna moda na poradniki. Potraktujcie to bardziej jako kilka mniej, lub więcej wartych wskazówek, jakiegoś kolesia z Iridii. No wiecie o co mi biega...
2. Podejmowanie poniższych działań wiąże się z ryzykiem. Takie praktyki są przewidziane w Tibia Rules jako negatywne, i bądź co bądź są karane.
Więc zanim przeczytasz dalej to, co chce Wam przekazać na temat pułapek, zadaj sobie pytanie, czy na pewno warto zaryzykować swoją postać, aby kogoś "dednąć" w ten sposób? Oczywiście na poprzednie pytanie odpowiedziałeś twierdząco, co mnie bardzo cieszy

Poniżej przedstawię Wam kilka moich ulubionych sztuczek, na pozbawienie życia wrogiego (bądź przypadkowego) przechodnia:


# # # # #


Trap nr 1, kryptonim: "Oddech maga". (No co, sam wymyślam )
Akcja będzie toczyć się na samym dole "Mino Hell", obok pokoju Minotaura w suknie, stąd kryptonim bojowy. Przypominam o Life Fluidach, jednak chyba każdy Rooker, ma przynamniej plecak takowych w zapasie.

Można powiedzieć, że trap zaczyna się w tym miejscu. Zbieramy grupkę ludzi, którym wmawiamy, że wyczyścimy im dojście do Questa. Zapewne będzie to wyglądać mniej lub więcej w ten sposób:


Jednak nie mogą oni iść równorzędnie z nami. Możemy kazać im poczekać, lub po prostu iść na dół, jak w moim przypadku. Jest ważne, aby nie zabijać na dole orc'ów, powstrzymają one falę odkrywców, dająć nam czas na zorganizowanie imprezy. Wygląda to tak:


Po zejściu na najniższą kondygnację zabieramy się od razu do roboty z myślą, że z każdą sekundą może nam ktoś wejść. Śpieszmy się w tym momencie. Musimy znaleźć przynajmniej 3 boxy lub cokolwiek, co zablokuje drogę mino, jeżeli od razu nie mamy w BP np. 3 kwiatków, których potwory nie umieją przekroczyć. Udajemy się od razu do miejsca trapu, manewrując minosami i skrzynkami tak, jak jest to ukazane na zdjęciu. Ważne są 4 minosy, 5 to już za dużo. Postarajmy się to zrobić tak, jak na szkrinie poniżej:


A teraz powinniśmy w spokoju poszukać boxów, których w tej komnacie nie brakuje. W sumie nie muszą to być boxy. Ważne, żeby:
  • blokowało to drogę minosom
  • można było na tym stanąć
  • można było schować to do BP
  • można było to rzucić dalej niż o 2 kratki
Na chłopski rozum chodzi o podmienienie tych beczek / krzeseł / koryt na przedmioty, które spełniają powyższe warunki. Ja do tego stosuję BOX'y i Honey Flower.
Teraz moży iść up i pomóc odkrywcom wybić potwory, jeżeli jeszcze tego nie zrobili, no i zapraszamy ich do siebie. Ja częstuje ich słowami "Help me, kill mino, I block!". Po usłyszeniu, że ja będę robić jako bloker, schodzą się bliżej. Sytuacja w przybliżeniu powinna wyglądać tak:


A więc zaczęło się. Możemy spróbować strapować ich 2 naraz. Ja jednak zaprezentuję taktykę typu "Single Player". Gdy kolega do nas podejdzie, chowamy w moim wypadku kwiatek do plecaka. Po schowaniu "push'amy" koleżekę na skos, po czym pchamy w tym przypadku boxa w dół. Następnie wychodzimy z tego pokoju, pilnując, by ofiara nie poszła za nami za daleko. Jasne? Nie? To patrz niżej:


I teraz sytuacja się trochę komplikuje. Bieg wydarzeń może potyczyć się dwojako. Oczywiście przedstawię obie możliwości.

Opcja 1:
Humanoid zostaje na miejscu w jakim go pozostawiliśmy, może się tak stać w wypadku, kiedy on dalej myśli, że my mu blokujemy monstery. Lub po prostu nie idzie na doł, bo nie wie co się dzieje. Obojętnie co zrobi to jest zgubiony. Jest to najbardziej prawdopodobny scenariusz. Wygląda to wtedy tak:


Jeżeli nie chcemy, aby próbował przesówać minosy, możemy w podane pola rzucić kwiatki / boxy, tak jak na ss:


Opcja 2:
Człowiek posówa się kratkę w dół, próbując się wydostać (może ruszyć się tylko kratkę w dół, z oczywistych powodów). W tym momencie rzucamy boxa o kratkę dalej niż poprzednio, po czym na nim stajemy. Zauważmy, że jeden z minosów poszedł za nami. Stoimy na beczce do czasu, aż pozostałe 3 nie zaopiekują się naszym pacjentem. Gdy zaczynają go bić, schodzimy za boxa. W tym momencie 4 minos dołącza do reszty. Będzie to coś takiego:


Zróbmy to inaczej.
Ten sposób wykorzystać, jeżeli mamy pod ręką kolegę (Antypod), lub coś, po czym nie można chodzić.
Stajemy przed wąskim korytarzem, tak jak na ss. Prosimy, aby nasz sponsor stanął po naszej prawicy. A nasz kumpel pod nim. I wtedy popychamy go w stronę korytarza. Nasz kolega od razu zajmuje jego miejsce, blokując mu drogę ucieczki.


Pchamy go coraz wyżej i wyżej, do czasu, aż przyjmie wartość "X". Po tym postępujemy "po staremu", jak w wypadku "Opcji 1", przesówamy skrzynie tak jak było opisane wyżej. Oczywiście kolega powinien być cały czas za nami, tu dawałem sobie rade samemu.


Wskazówka!
Jeżeli chcesz, aby ludzie chętniej szli do Ciebie, możesz położyć trochę kasy na piecyk. Jeżeli Ci ją buchnie, to zaraz ją zwróci, zapewne z procentem .

Podziękowania dla: Antypod | Huehehe.
Enjoy!

[ Zakończenie: "Oddech Maga"]
No to by było na tyle, jeżeli chodzi o "Oddech Maga ;] ". Pamiętajcie, że zawsze coś może pójść "nie tak" i będziecie musieli sprawdzić swoją zwinność.
Pamiętajcie, że ludzi są różni. Możecie strapować kompletnego newbie, a możecie również profesjonalnego gracza. Coś zawsze może się spieprzyć, nie koniecznie z Waszej winy. Pół biedy, jeżeli koleś nam ucieknie. Gorzej jak on nas trapnie. Dlatego musicie mieć ze sobą LF'y, i jakieś kwiatki.
Nie trzymajcie się tego trapa sztywno. Pokazałem w nim, jaki styl preferuje ja. Jest to 100% mojej inwencji.


# # # # #


Trap nr 2, kryptonim: "Tajemnicza Wajcha".
Losy naszych bohaterów rozgrywają się w pewnej podziemnej komnacie, do której dojścia strzeże szereg przeszkód (w tym również trujące gazy). Jest to trap dosyć długi, troszkę bardziej rozbudowany, nie przynoszący nam jednak aż tak wielu nagród jak poprzedni. Do tego questu będziemy potrzebowali dobrego kolegę.

Jak również poprzednia pułapka, tak i ta nie zaczyna się od razu w miejcu głównej akcji. Na samym początku powinniśmy się przygotować. Tym razem miejsce kwiatów i BOX'ów zajmą runy. Gdzie je kupić każdy wie. No dobra... nie każdy. Kupujemy tyle run, żeby każda nasza przyszła ofiara miała po 2 sztuki. Inaczej nie będą chcieli przejść przez gazy. Oczywiście jedną runę nam wzrócą, ponieważ oni nie będą już z tamtąd wychodzić. Oni jeszcze tego nie wiedzą. Przypominam o koledze. W moim wypadku tym kolegą jest Maffex.


Gdy już dogadamy się z Druidką Lily, powinniśmy podążyć do miejsca, gdzie przebywa wielu graczy. Oczywiście najsensowniejszym rozwiązaniem jest główny rynek, ten pomiędzy biblioteką Seymoura i rzeźnią Toma. Prawda, że dużo tam ludzi ? Powinniśmy tam poszukać chętnych na "katana quest". Spytajmy się grzecznie, czy ktoś jest chętny:


Oczywiście drogi Wam nie pokażę, bo by się do mnie doczepili, że rozwiązałem komuś Quest. Gdy znajdziemy grupkę osób (bądź jedną osobę) kierujemy się do miejsca docelowego. Przed chmurą trucizny rozdajmy naszym podopiecznym po 2 runy, tak jak mówiłem wcześniej:


Teraz, jeżeli nie jesteś Rookstayerem możesz opuścić ten etap. No chyba, że dasz radę wybić 5 Rotwormów. Jeżeli chcesz zacieśnić więź pomiędzy Tobą a Twoją ofiarą/ami, zabierz go/ich na pobliskie rooty, dawając mu/im cały loot z takowych ubitych. Dzięki temu koleś/sie bardziej Wam zaufa/ją, a ten loot i tak Wam odda/dzą.


Gdy rozdamy antidotum kierujmy się do pokoju z drzwiami zamykanymi na klucz. Nie wolno iść nam do ciała w którym można znaleźć klucz. Ważne jest, abyśmy tylko my go posiadali. Ale to chyba nie będzie dla nas problemem, gdyż tego klucza strzegą 2 silne potwory. Każemy wszystkim odsunąć się od drzwi, najlepiej pod ścianę. Zapraszamy po jednej osobie, nie więcej. Piętro niżej jest oczywiście nasz kolega. Sytuacja klasuje się w ten sposób:


Gdy zejdziemy razem z nim niżej, wmawiamy mu, że nasz kolega też idzie na questa, i to właśnie on się poświeca i będzie robił za blokera. 90% ludzi na tym etapie nie wyczówa zagrożenia:


Teraz nasz kolega staje pod drzwiami, a darczyńca za nim. Gdy otwieramy drzwi oboje wchodzą do środa. Chyba nie muszą wspominać, że nasz kolega nie może w środku się z niczym bić. Ahh zapomniałbym o najważniejszym. Za tym białym filarem znajduje się tytółowa "Tajemnicza Wajcha". To nasz klucz do drzwi. Gdy wejdą, od razu zamykamy drzwi.


Pomocnik musi manewrować tak, aby on był blisko drzwi, a ofiara troszkę dalej. Gdy tak się ustawią, otwieramy drzwi, nasz kolega kieruję się w ich stronę , i gdy przekracza próg, momentalnie pchamy wajchę w drugą stroną - tym samym blokujemy drzwi. W środku pokoju został człowiek, rot i 2 szkielmany. O ile te mogą paść, rot załatwi go na dobrę:

Podziękowania dla: Maffex | Winter Fresh Mints | Soru Halton on Iridia | Mistik Rookstayer
Enjoy!

[ Zakończenie: "Tajemnicza Wajcha" ]
Zamknięty człowiek długo się nie męczy. Padnie po minucie. Loot bierzemy, ciało chowamy pod innymi, już trochę rozłożonymi, tym na górze pociskamy kit, że koleś się musiał wylogować / albo, że wykorzystał bardzo złego buga i się teleportował do miasta. I tak, aż zabijecie wszystkich.
Loot jest zdecydowanie mniejszy, niż przy trapie w Mino Hell, jednak trochę i tu się dzieje. Co dostaniecie? To zależy od tego, co truposze będą mieli w BP, jednak częstotliwość ich dedania będzie mniejsza. Myślę, że z 2 - 5 k/h dacie radęwyciągnąć. Na pomysł wykożystania tego pomieszczenia, jako miejsca masowych egzekucji wpadłem przypadkowo. Wiem, że nie raz już ktoś te miejsce wykożystywał w ten sposób.
UWAGA! Trap ten nie pokazuje pełnej drogi dojścia do questu, oraz pomija kilka kluczowych jego aspektów. Kierując się tym tropem, nikt sam go nie rozwikła. Nie uważam, żeby naruszał zasady QS. Specjalnie na to zważałem.


<------------- Poniższa część jest w trakcie edycji ------------->


Trap nr 3, kryptonim: "Spotkanie na wieży".
W tym przypadku rzecz dziać się będzie na wierzy, niedaleko pewnego questu. Ofiarom przyjdzie zmierzyć się z czwartą częścią ogólnej rookowej populacji monsterów i to w najmniej oczekiwany sposób. Uwaga: mniej doświadczeni lub niskopoziomowi wojownicy powinni być podwójnie ostrożni. Zarówno podczas samego tworzenia pułapki jak i anihilacji ofiary istnieje realne niebezpieczeństwo "niewypału", czyt. może Wam nagle zniknąć 250 hp, mając do czynienia z tak dużą siłą nic nie możemy pozostawić szczęściu.
Do tego trapa potrzebna jest ekipa przynajmniej 3-osobowa, co stanowi absolutne minimum.

Po zakupie godnej ilości fiolek z miksturą leczenia udajemy się z pomocnikami w kierunku zachodniej części naszej wyspy. Gdy dojdziemy do porośniętej różnymi pnączami wierzy, wysyłamy jednego z naszych kolegów na 1 poziom. Warto wysłać najbardziej opanowanego i cierpliwego członka naszej drużyny. Dobrze również, jeżeli umie się połapać w szybko zmieniających się sytuacjach. Będzie znajdował się tam przez cały czas trwania trapa. Powinien on od razu poustawiać beczki/skrzynie/flowery w następujący (lub przynajmniej podobny) sposób, po czym zająć następującą pozycję:
---imgimg

Gdy już wszystko jest ustawione zaczynamy sprowadzać na wieże okoliczne życie. Ze względów czysto taktycznych ściągamy najpierw tych najtwardszych przeciwników. Mam na myśli orki, z ork włócznikiem na czele. Zaglądamy również na szkielmany. Jest możliwe wyciągnięcie na powierzchnie tylko tego jednego, znajdującego się zaraz pod wejściem (próba ropania z niższych kondygnacji zakończy się fiaskiem podczas ropania ich na wieże). Z takim ogonem śmigamy do naszego kolegi, aby ten mógł "wropać" te potwory na swój, wyższy poziom:
---imgimg

Ważna wskazówka: dlatego ropaliśmy orki jaki pierwsze, ponieważ posiadają one dużą ilość punktów uderzeń (hit points - hp), oraz statystycznie dobrą obronę. Będą one stać w teoretycznie najsłabszych punktach trapa - na bokach. Dobrze spisują się również waspy. Spytacie, dlaczego to takie ważne? A dlatego, że np. jakiś Rookstayer może zacząć atakować "ściany" naszego trapa, aby się wydostać, widząc, że schodzenie na dół nic nie daje (o tym za chwile). Na pewno trudniej będzie mu zabić tego zielonego orka niż węża. Powinno to wyglądać podobnie jak tu:
---imgimg

Nasz następny kolega będzie miał wyjątkowo niewdzięczne zadanie. Ma on na celu stać przez całą zabawę w tym jednym jedynym miejscu, nie ruszając się ani na krok. Postawienie w tym miejscu koryta mija się z celem. To bardzo ważne, ponieważ jeżeli ofiara wejdzie w to miejsce, nie będzie można jej popchać na rope place, a więc będzie to spartaczony trap. Aha, oto to miejsce:
---imgimg

Gdy już wszystko będzie dobrze ustawione możemy zacząć szukać delikwentów. Gdy ten wejdzie na parter, koło rope place, my zastawiamy się kwiatkiem blokując mu drogę ucieczki. W tym momencie dajemy znak koledze na 1 pietrze, żeby zaczął ropać. Najlepiej jeżeli robi to hotkeyem, możliwie szybko*. Jeżeli nasz kumpel na górze będzie dobrze wywiązywał się ze swojego obowiązku wciągania ofiary na górę, my nie będziemy mieli żadnej roboty, oprócz blokowania przejścia (imho stania bez ruchu). Jeżeli jednak będzie używał liny zbyt powoli, ofiara raz, ze zdąży zejść na dół, a dwa, że zejdzie z punktu "rope place". Nic straconego, wtedy po prostu staramy się przesunąć ją z powrotem na miejsce używania liny (a nasz kolega UP ciagle ropie):
---imgimg

A tu strefa skąd zlurujemy potworki, bez obawy, że znikną:
---imgimg
Podziękowania dla: Maffex | Krumgar
Enjoy!

[ Zakończenie: "Spotkanie na wieży" ]
1. Kilka wyjaśnień w zakończeniu:
- jeżeli planujesz masowe mordy na chwałę Zathrotha nie powinieneś, a nawet nie możesz wropać zbyt wielu potworów na górę. Jeżeli będzie ich za dużo, nie będziesz w stanie przerzucić martwego ciała, czyt. będzie na nim stało tak wiele potworów, że nie będzie ono widoczne
- każdego dead body musimy podać naszemu koledze UP (gdyż on sam nie jest w stanie go wziąść) albo zrzucić je na dół. Wiąże się to oczywiście z wejściem na górę i stratą wielkiej ilości HP (mimo iż będziemy tam zaledwie sekundę)
- jeżeli planujemy zabicie jakiegoś potężnego wojownika z wielką ilością doświadczenia (wysokopoziomowy rookstayer), nie powinniśmy nastawiać się na loot, tylko na "fraga". Dzięki temu możemy zropać większą ilość potworów.
- koledze UP powinniśmy cały czas donosić jedzenie, ponieważ przebywający tam ork włócznik zapewne będzie do niego strzelał (opcjonalnie możemy z niego zrezygnować, bądź kazać koledze iść jeszcze piętro wyżej - nie sprawdzone, nie polecane)
- kiedy trap można uznać ostatecznie za gotowy? Hmm, chyba wtedy, kiedy ludzie na trade-rookgaard zaczynają się zastanawiać, dlaczego respawn potworów został wstrzymany
2. jeżeli wszystko idzie jak w opisie (a prawdopodobnie tak będzie) czeka nas porządny kop finansowy, choć przy dużym ryzyku. Wirtualna agonia mierzona jest w sekundach. Przypominam o leczeniu.
3. * - uważać podczas ropania hotkeyem jak cholera. Gdy będziemy ropać zbyt szybko, nasza postać po prostu zejdzie do dziury, a my narobimy sobie sporo roboty aby trap odbudować, już nie mówiąc, że wyjdziemy na patałachów przy człowieku, którego próbowaliśmy trapnąć. Apeluje jeszcze raz: ropajcie żwawo, ale bez klikania 10 raz na sekundę.


# # # # #


[ Na koniec: ]
1. No cóż, sory za jakość fotek, chciałem, żeby jak najmniej ważyły. Doszedłem do wniosku, że wszystko co powinno, jest na nich jasno pokazane. W następnym uaktualnieniu zostaną zmienione te zdjęcia, które łamią niedawno wstawiony regulamin.
2. Proszę o poprawianie błędów, zwłaszcza ortograficznych. W TYM temacie możesz założyć post i wymienić błędy w tym poradniku.
3. Uważajcie na siebie


Motto: "trapuj z głową".
__________________
Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.
William Shakespeare

Ostatnio edytowany przez Vantage - 25-06-2007 o 12:42.
Vantage jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-03-2008, 13:31   #2
Sakano
Użytkownik Forum
 
Sakano's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sakano
Profesja: Druid
Gildia: Brak
Świat: Azura
Poziom: 15
Poziom mag.: 26
Sakano ma numer GG 7425473
Domyślny Gratz pomysłu na poradnik

bardzo fajny poradnik i ma zdjęcia ja oceniam 10 /10 bardzo mi się podobało i przetestowałem większość tych sposobów
__________________
CipSofcie nasz, któryś jest w Niemczech,
Święć się Tibia twoja,
przyjdź update'y twoje,
Bądź wola twoja, jako w Carlin, tako i w Venore.
Expa naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze fragi
Jako i my odpuszczamy naszym PK'erom
I nie wódź nas do OTSów
Ale nas zbaw od WoWa.
Enter.
Sakano jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2008, 13:58   #3
Zalgadis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 09 2005
Lokacja: Legnica
Wiek: 31

Posty: 1,264
Domyślny

up@
Ale masz speeda ;s;s
Zalgadis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2008, 21:41   #4
Snick
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

ŁaŁ .
  Odpowiedz z Cytatem
stary 07-04-2008, 14:27   #5
Xny
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

8 waspow ropnietych i 4 bijace juz na szcycie. typ wchodzi na dziure my musimy szybko go przesunac do rogu i jest trapped :S dobry loocik jest nawet ^^
  Odpowiedz z Cytatem
stary 07-04-2008, 15:11   #6
Vooletz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 12 2007
Lokacja: Suwałki

Posty: 59
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Azura
Vooletz ma numer GG 4224618
Domyślny

Taak sexi niema to jak odświeżyć temat sprzed 2 lat ^^
__________________
Vooletz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2008, 17:41   #7
Bass-Man
Użytkownik forum
 
Bass-Man's Avatar
 
Data dołączenia: 10 07 2008
Lokacja: katowice
Wiek: 33

Posty: 12
Bass-Man ma numer GG 6709550
Domyślny

sry że odświeżam temat sprzed 4 miech. ale jest to poradnik i powinien być poprawiony przez zmiany po uptade
Bass-Man jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2008, 20:03   #8
Ameriov
Użytkownik Forum
 
Ameriov's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2006
Wpisy bloga: 4

Posty: 713
Profesja: Rookstayer
Gildia: Vampires
Świat: Isara
Poziom: 70
Skille: 96 Fish
Domyślny

Ten powinien zostać dla potomności, żeby zobaczyli co dało się kiedyś zrobić, ale fakt, że z updatem powinien pojawić się nowy temat tego typu... Jednakże każdy może zrobić taki ot poradnik jak skombinować trap, tylko nie każdemu chce się tak rozpisywać jak Vantage'owi, żeby było ładnie.
__________________
Free Candy

Rookgaardians Smasher

Secrets Keeper.
Ameriov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2008, 11:21   #9
Tabra_Nakabra
Użytkownik Forum
 
Tabra_Nakabra's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2008
Lokacja: Oława
Wiek: 29

Posty: 17
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Elysia
Poziom: 10
Skille: 16/17
Domyślny

Zal.pl

po 1) Ty nabierales swoich kolegow bo widzialem texty xD
po 2) W katana room sie nie da trapowac bo tam jest teleport, przeciez moglby se wyjsc to co to za trap?
po 3) 1/10
__________________
STOP OFFTOPEROM
Tabra_Nakabra jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-09-2008, 08:48   #10
Koks_Antoni
Użytkownik Forum
 
Koks_Antoni's Avatar
 
Data dołączenia: 22 05 2008

Posty: 36
Domyślny

kiedy on tworzyl ten poradnik nie bylo tego tp -.-
omg a on to robil z kolegami po to zeby szczegolowiej pokazac jak to zrobic noobku ...
__________________
TWOJA STARA
Koks_Antoni jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-09-2008, 09:03   #11
ErAgOg
Użytkownik Forum
 
ErAgOg's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 2006
Lokacja: . . .okolice Szczecina Ilość postów: 8
Wpisy bloga: 21

Posty: 883
Stan: Początkujący
Profesja: Rookstayer
Gildia: Mayhem
Świat: Silvera
Poziom: 40~
Skille: 100/200
Poziom mag.: 1
ErAgOg ma numer GG 7360116
Domyślny

A tak wracając do nowego poradnika o trapach, to nasz best fragger Ameriov powinien się takim zająć (obowiązek wobec narodu)!
__________________
ErAgOg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-09-2008, 15:38   #12
Ameriov
Użytkownik Forum
 
Ameriov's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2006
Wpisy bloga: 4

Posty: 713
Profesja: Rookstayer
Gildia: Vampires
Świat: Isara
Poziom: 70
Skille: 96 Fish
Domyślny

ErA~... Będe Cie nazywał PoKeMoN.

Skasuj swój post pókim dobry. To jest już od dawna w planach. Ale Ciii.
__________________
Free Candy

Rookgaardians Smasher

Secrets Keeper.
Ameriov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-10-2008, 18:58   #13
SzaDok
Użytkownik forum
 
SzaDok's Avatar
 
Data dołączenia: 29 10 2008
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 46
Stan: Na Emeryturze
SzaDok ma numer GG 3403521
Domyślny

No no... niezły poradnik
SzaDok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2011, 18:53   #14
Mispexd
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 12 2011

Posty: 21
Domyślny

Hehe... Stary temat ale bardzo ciekawy ! ;d 10/10
Mispexd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:21.


Powered by vBulletin 3