Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Fake'i

Notki

Fake'i Zdjęcia troche inne od normalnych... przerobione mniej lub bardziej. Tutaj je znajdziesz.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 04-11-2005, 22:40   #81
LPR
Użytkownik Forum
 
LPR's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2005

Posty: 74
Domyślny

Debilizm niektórych mnie dobija
LPR jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-11-2005, 05:12   #82
Majok
Użytkownik Forum
 
Majok's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Białystok
Wiek: 33

Posty: 241
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ma'jok
Profesja: Royal Paladin
Świat: Unitera
Poziom: 45+
Skille: 74+/58+
Poziom mag.: 13
Majok ma numer GG 6267526
Domyślny

MuKuL cala rzecz ktorej ja nie potrafie to podmienic tych pakietow tak by server je przyjal, bo zebym to umial to bym aktualnie na mfach jechal mlv bo bym se je skopiowal cala rzecz siedzi w tym ze pakiety nie chca sie przyjac;p
Majok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2005, 06:45   #83
Szu Pa Slayer
Użytkownik forum
 
Szu Pa Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2005

Posty: 24
Domyślny hahhahaahahaha

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Majok
mi sie udalo i wiem co trzeba zrobic zeby dublowac na trwale itemy tylko nie moge tego zrobic bo wiedza informatyczna jest zbyt mala
Ludzie rozwalacie mnie!! Tu nie ma kombinowania jak nie ktorzy mowia o jakis kodach!! Itemy sa z 1. Monstery, 2. Quest Boxy, 3. Od GMa albo Goda, 4.Respia sie regularnia (zazwyaczaj shity). Nie ma zadnych kodow !! sa skrypy do utworzenia itemu, ktore moze stosowac tylko God badz Gm !! Nie ******* ze wiesz co trzeba zrobic zeby zdublowac itmz - bo ***a wiesz
Szu Pa Slayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2005, 06:52   #84
Szu Pa Slayer
Użytkownik forum
 
Szu Pa Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2005

Posty: 24
Domyślny Aa. PS

Tlumaczenie ze w lewym gornym rogu jest nazwa TBI albo czegos tam co nie chodzi pod OTS'ami to nic nie znaczy poniewaz jezeli umiesz graficznie zminiac zawartosc BP to nie otrafilbys zmienic paska tytułowego ?--.--'

PS. To nie jest takze ots - bo kto kiedykolwiek mial do czynienia z OTSami na nowej badz starej Tibii powinnien wiedziec ze komenta na utworzenie itemu (zazwyaczaj /i 3333 100 - gdzie 3333 jest numerem itemu) powoduje to ze item pokazuje sie pod nogami GM a nie w jego BP...
Szu Pa Slayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2005, 11:18   #85
Gniew Mroku
Użytkownik Forum
 
Gniew Mroku's Avatar
 
Data dołączenia: 22 02 2004
Wiek: 35

Posty: 292
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szu Pa Slayer
PS. To nie jest takze ots - bo kto kiedykolwiek mial do czynienia z OTSami na nowej badz starej Tibii powinnien wiedziec ze komenta na utworzenie itemu (zazwyaczaj /i 3333 100 - gdzie 3333 jest numerem itemu) powoduje to ze item pokazuje sie pod nogami GM a nie w jego BP...
Ja miałem styczność i powiem ci, że miejsce może być dowolnie wybrane( ale nie było po co kodu pisać, więc nie mam takowego).

@Filmik: To był bp hmm, który dzięki WPE zamienił się w bp of rares ;p

@Majok: Raczej się nie uda, ale podziel się tą metodą, może moja wiedza wystarczy. ;p
__________________
Gniew Mroku jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2005, 11:27   #86
Dabek
eX Moderator
 
Dabek's Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2004

Posty: 865
Imię: Dabeek
Profesja: Elite Knight
Świat: Calmera
Poziom: 100
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Majok
MuKuL cala rzecz ktorej ja nie potrafie to podmienic tych pakietow tak by server je przyjal, bo zebym to umial to bym aktualnie na mfach jechal mlv bo bym se je skopiowal :P cala rzecz siedzi w tym ze pakiety nie chca sie przyjac;p
No i nie nauczą się że takie rzeczy są niemożliwe-.-

1.Klikasz prawym na mf;
2.Klikasz lewym na sobie;
3.Klient wysyła do servera wiadomość że użyto pierwszego przedmiotu z plecaka na polu tym a tym
4.Server sprawdza że pierwszym przedmiotem w plecaku jest mf, a jego użycie na tym a tym polu da efekt taki a taki
5.Server wysyła wiadomość do klienta że mana powinna się zwiększyć
6.Klient wyświetla że mana się zmniejszyła

Teraz jeżeli stworzysz sobie iluzje mfa w plecaku i wyślesz do servera wiadomość żeby użyć jej na sobie to ci to gówno da, bo ten mf istnieje tylko u ciebie na ekranie, a server sprawdzi co istenieje naprawde w grze...
Dabek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2005, 11:50   #87
Palladyn Zawisza
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 05 2005
Wiek: 33

Posty: 103
Imię: Royal Dex
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Chimera
Poziom: 58
Poziom mag.: 53
Domyślny

Moim zdaniem jest to ots , bo jak on se kopiowal te warrior helmet to mu cap nielecial . Na poczatku mial 246 i po skopiowaniu 10 warrior helmetow tez mial 246 capa .
Palladyn Zawisza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2005, 12:21   #88
Dene De'Lar
Użytkownik Forum
 
Dene De'Lar's Avatar
 
Data dołączenia: 21 04 2005
Lokacja: Trzebinia
Wiek: 34

Posty: 33
Stan: Aktywny gracz
Imię: DeNe
Profesja: Knight
Świat: Sinteria (OTS)
Dene De'Lar ma numer GG 4183140
Domyślny Ehh...

Mam ten program probowalem zrobic tak jak on ale niestety nie udaje sie ale doszlem do wniosku na podstawie wlasnych doswiadczen, ze on tylko przekladal te helmy z innego backpacka (przeciez wcale ten otwarty to nie musi byc glownym bp) i tylko ustawil sobie powatarzanie przenoszenia przedmiotu a mial ich np 14 w innym bp. tez tak umiem. Pozdro DeNe
__________________
'Są tacy, co potrafią, a są tacy, co nie potrafią. W tym cała rzecz.'
Dene De'Lar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2005, 12:21   #89
MuKuL
Użytkownik Forum
 
MuKuL's Avatar
 
Data dołączenia: 21 04 2005
Lokacja: Białystok
Wiek: 33

Posty: 60
Stan: Aktywny gracz
Imię: Heruri
Profesja: Sorcerer
Świat: Calmera
Poziom: 30
Skille: 19/24
Poziom mag.: 51
MuKuL ma numer GG 1484848
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dabek
No i nie nauczą się że takie rzeczy są niemożliwe-.-

1.Klikasz prawym na mf;
2.Klikasz lewym na sobie;
3.Klient wysyła do servera wiadomość że użyto pierwszego przedmiotu z plecaka na polu tym a tym
4.Server sprawdza że pierwszym przedmiotem w plecaku jest mf, a jego użycie na tym a tym polu da efekt taki a taki
5.Server wysyła wiadomość do klienta że mana powinna się zwiększyć
6.Klient wyświetla że mana się zmniejszyła

Teraz jeżeli stworzysz sobie iluzje mfa w plecaku i wyślesz do servera wiadomość żeby użyć jej na sobie to ci to gówno da, bo ten mf istnieje tylko u ciebie na ekranie, a server sprawdzi co istenieje naprawde w grze...
Mi dokładnie o to samo chodziło
MuKuL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2005, 16:15   #90
Sir Patologia
Użytkownik Forum
 
Sir Patologia's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2004

Posty: 360
Stan: Na emeryturze
Sir Patologia ma numer GG Na PW może ci podam
Domyślny

Cytuj:
Mam ten program probowalem zrobic tak jak on ale niestety nie udaje sie ale doszlem do wniosku na podstawie wlasnych doswiadczen, ze on tylko przekladal te helmy z innego backpacka (przeciez wcale ten otwarty to nie musi byc glownym bp) i tylko ustawil sobie powatarzanie przenoszenia przedmiotu a mial ich np 14 w innym bp. tez tak umiem. Pozdro DeNe
Jak ci się coś nie udaje to nie znaczy, że się nie da
Po 1 przeczytaj cały 1 post (ze zrozumieniem). Ludzie, którzy tego nie robią i odpowiadają coś w stylu "ots plx" daje do reported i zapamiętuję takich jako kawał mięcha spammującego na forum .
Po 2 to jest ilzuja i nie ubywa Capa więc to nie są przekładane helmety. Najpierw przemyśl, przypatrz się dokładnie, przemyśl, przemyśl i dopiero napisz, a potem przmyśl i wrazie czego wyedytuj posta
@Dabek
To co napisałeś jest kamieniem na moim sercu :/ Ale nie ma barier do złamania :0
__________________

Filmik o Wieśku mistrzu CS'a

Tutaj widzimy graczy Counter-Strike, którym roz**bało przysadki jak Wiesiek zaczął im nakur**ć 500 headów za rogu jedząć czereśnie, teraz do końca życia będą wpierd**ać kiesiel przez słomkę
[REKLAMA ON]
Sir Patologia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2005, 16:59   #91
Midarth
Użytkownik Forum
 
Midarth's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2004

Posty: 613
Domyślny

Niezły trik.
Mógłbyś podać nazwę tej piosenki, bo nawet fajny kawalek^^ ?
Midarth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2005, 17:20   #92
Hieyan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 05 2005

Posty: 1,242
Stan: Usunięty
Domyślny

@up
Green Day - American Idiot
Hieyan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2005, 22:08   #93
Didymos
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 05 2005
Lokacja: Bydgoszcz/Warszawa
Wiek: 42

Posty: 6
Domyślny Sir Patologia..

Witam,
Trick ten nie jest nowy, zrobił go chociażby twórca wielu czitów Joey (jeśli ktoś chce movie to zamieszczę na Rapidshare). W jego filmie jednak zmienia się capacity.

O ile mogę sobie stworzyć Thunder Hammer i wsadzić go do łapy, to serwer i tak będzie widzeć pustą dłoń i bić "z fista". Co, Sir Patologia, pewnie nie mam racji?

Bo jeśli mam to wytłumacz mi ten fragment z Twojego pierwszego posta:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Patologia
Chociaż ten bug nie jest ważny, ale jakoś rozwinięty może mi dać spore korzyści i wtedy będzie kłopotem dla CipSoftu.

Jaki to niby kłopot?


No i jeszcze jedno pytanie. Napisałeś w tym sowim "pamietniku" :

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Patologia
31.10.2005
Nareszcie! Sklonowałem swój pierwszy item. Idę właśnie go opchnąć jakiemuś frajerowi za 4 k .
I co, sprzedałeś?

Miłego dnia.


EDIT: Zapomniałem o jednym, mniej znaczącym pytaniu: Czemu film nakreciłeś na takim zadupiu?

Ostatnio edytowany przez Didymos - 05-11-2005 o 22:12. Powód: Dodałem jedno pytanie.
Didymos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2005, 22:25   #94
grzelu8
Użytkownik Forum
 
grzelu8's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2005
Lokacja: sk-ce

Posty: 301
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: MapleStory
Poziom: 3x
grzelu8 ma numer GG 5359575 Send a message via Skype™ to grzelu8
Domyślny hmm...

mi to wygląda na jakis fake albo sprytne zrobienie bota który by wyciągał te warrior helmety z tego worka.... w tym worku byl pewnie bp warrior helmetów a tyn bot je tylko wyciągał i wsadzał do głównego bp... zobaczcie ze cap sie w ogóle nie zmienia... moim zdaniem nie ma innego wytłumaczenia...
__________________

Ukryty tekst:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MortaroDelToro666 Pokaż post
Muj ziomek mateusz dargon wielki wyslal mi super filmy i na nih som jego kolegi i on sam i oni tam grajom rozne scenki zresztom co wam bende gadal sami se luknijcie
grzelu8 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2005, 22:29   #95
Sir Patologia
Użytkownik Forum
 
Sir Patologia's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2004

Posty: 360
Stan: Na emeryturze
Sir Patologia ma numer GG Na PW może ci podam
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Patologia
31.10.2005
Nareszcie! Sklonowałem swój pierwszy item. Idę właśnie go opchnąć jakiemuś frajerowi za 4 k .




I co, sprzedałeś?
Przeczytaj dalej
Cytuj:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Patologia
Chociaż ten bug nie jest ważny, ale jakoś rozwinięty może mi dać spore korzyści i wtedy będzie kłopotem dla CipSoftu.





Jaki to niby kłopot?
Jak sądzisz na jakiejs zasadzie działają niektóre cheaty?
@Edit
@Up
Dałem juz report bad post za post powtarzający poprzednie w tym pierwszy. Jest to spamm
__________________

Filmik o Wieśku mistrzu CS'a

Tutaj widzimy graczy Counter-Strike, którym roz**bało przysadki jak Wiesiek zaczął im nakur**ć 500 headów za rogu jedząć czereśnie, teraz do końca życia będą wpierd**ać kiesiel przez słomkę
[REKLAMA ON]

Ostatnio edytowany przez Sir Patologia - 05-11-2005 o 22:31.
Sir Patologia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2005, 22:43   #96
Didymos
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 05 2005
Lokacja: Bydgoszcz/Warszawa
Wiek: 42

Posty: 6
Domyślny Sir Patologia

Bardzo mnie cieszą Twoje wymijające odpowiedzi. Nie wiem tylko czy to dlatego, że nie wiesz jak odpowiedzieć, czy po prostu nie zrozumiałeś sensu moich pytań.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Patologia
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Patologia
31.10.2005
Nareszcie! Sklonowałem swój pierwszy item. Idę właśnie go opchnąć jakiemuś frajerowi za 4 k .




I co, sprzedałeś?


Przeczytaj dalej
Napisałeś że przepadły, ale kiedy? Jak chciałes sprzedać coś Ci "nie wyszło"? Bo to znikanie też śmiesznie wygląda. I co z capem, też bez zmian?



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Patologia
Jak sądzisz na jakiejs zasadzie działają niektóre cheaty?
Ale co to ma do runemakera, autołowienia itd... Skoro nawet nie można tego sprzedać ani wykorzystać? Nie widzę w tym zadnej szkody dla CIPsoftu. Jesli Ty widzisz, przedstaw mi ją, proszę.

No i nie odpowiedziałeś na pierwszą część mojego postu (dot. teorii m.in. z TH).


Pozdrawiam.
Didymos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2005, 23:07   #97
Sir Patologia
Użytkownik Forum
 
Sir Patologia's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2004

Posty: 360
Stan: Na emeryturze
Sir Patologia ma numer GG Na PW może ci podam
Domyślny

Cytuj:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Patologia
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Patologia
31.10.2005
Nareszcie! Sklonowałem swój pierwszy item. Idę właśnie go opchnąć jakiemuś frajerowi za 4 k .




I co, sprzedałeś?


Przeczytaj dalej





Napisałeś że przepadły, ale kiedy? Jak chciałes sprzedać coś Ci "nie wyszło"? Bo to znikanie też śmiesznie wygląda. I co z capem, też bez zmian?
Nie dało się z nimi nic zrobić Po ponownych otwarciu BP nie było ich :/.
Nie wiem o co ci chodzi z Capem?
Cytuj:
No i nie odpowiedziałeś na pierwszą część mojego postu (dot. teorii m.in. z TH).
To co opisał Dabek liczy sie i tu czyli jak nie teorytycznie nie włożysz do łapy TH tylko nic albo np. pierwszą rzecz z BP
Cytuj:


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Patologia
Jak sądzisz na jakiejs zasadzie działają niektóre cheaty?




Ale co to ma do runemakera, autołowienia itd... Skoro nawet nie można tego sprzedać ani wykorzystać? Nie widzę w tym zadnej szkody dla CIPsoftu. Jesli Ty widzisz, przedstaw mi ją, proszę.
Nie chodzi mi o takie wykorzystanie.
Jak sądzisz czy np. jakby stworzyć swój cheat to wykorzystwał byś dalej TBI? Nie sądze, ono też było pisane od zera przez Speelena, tak więc stworzenie własnego AimBota, Autołowienia czy Runmakera nie jest problemem i to nie były by atrapy
@EDIT
Co do tego filmiku o którym wspomniasz, mógłbyś go jednak przytoczyć? Wrzucić gdzieś abym mógł go przejrzeć?
__________________

Filmik o Wieśku mistrzu CS'a

Tutaj widzimy graczy Counter-Strike, którym roz**bało przysadki jak Wiesiek zaczął im nakur**ć 500 headów za rogu jedząć czereśnie, teraz do końca życia będą wpierd**ać kiesiel przez słomkę
[REKLAMA ON]
Sir Patologia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2005, 23:50   #98
Didymos
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 05 2005
Lokacja: Bydgoszcz/Warszawa
Wiek: 42

Posty: 6
Domyślny DJ Patologia..

Hej,

Filmik własnie uploaduje, mam nadzieję, że skończę zanim napisze posta
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Patologia
Nie wiem o co ci chodzi z Capem?
Pojawiały Ci się przedmioty bez zmiany capa. I chodizło mi o to czy pozostał taki sam po ich zniknięciu. Teoretycznie Twój film to może być fake:
1) przekładanie beretów z "ukrytego" plecaka (co w przypadku avi czy wmv jest dziecinnie proste);
2) dodałes gif czapki na kazdej klatce iz orbiłes z tego film (ale to odrzucam, bo po co tak sie męczyć...);
;Ale może to nie fake:
Pojawianie się gifów widocznych tylko dla Ciebie nie zmienia capa, bo sa dodawane tylko te obrazki (masz oryginalny opis gdy klikasz look?). Nie wiem tylko w takim razie czemu taka operacja nie wywołuje erroru.. -Ta wersja jednak jest najbardziej prawdopodobna moim zdaniem, ponieważ wiem ile dziur ma klient Tibii.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Patologia
To co opisał Dabek liczy sie i tu czyli jak nie teorytycznie nie włożysz do łapy TH tylko nic albo np. pierwszą rzecz z BP
Trochę zamotałeś od momentu "czyli jak[..] ;P
Ja to rozumiem tak: Nie podmieniasz pakietów płynących z serwera, ew. jedynie te do niego. "Zmutowany" klient widzi TH i wkładasz go do ręki. Masz jego wygląd bezpośrednio z klienta. Klient jednak nie wysyła danych an serwer "wkładam th do ręki", bo to wywołało by błąd weryfikacji co masz w łapce, skoro serwer wcześniej nie zanotował żebyś coś takiego podniósł. Więc serwer nadal uważa że masz pustą dłoń. Dobrze mówię? Nie wierzę w inną mozliwość póki co..

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Patologia
Nie chodzi mi o takie wykorzystanie.
Jak sądzisz czy np. jakby stworzyć swój cheat to wykorzystwał byś dalej TBI? Nie sądze, ono też było pisane od zera przez Speelena, tak więc stworzenie własnego AimBota, Autołowienia czy Runmakera nie jest problemem i to nie były by atrapy
Nadal nie rozumiem jakie zagrożenie dla CIPsoftu stanowi program pokazujący inne dane niż te wysyłane z serwera. Dla serwera i reszty graczy nie stanowi to żadnej różnicy, podobnie jak podmienianie sprite'ów. Bo nadal uważam że program który faktycznie jest w stanie stworzyć przedmiot który możesz np. dać innemu graczowi jest niemożliwe.


Ok, film już dawno na Rapidshare. Nie pakowałem bo gdyby inni ściągali to wiesz, że 8/10 postów byłoby z serii "keylogger". Film ten dostałem od "dobrego znajomego" Joeya. On jednak sam nie wiedizął co o tym myśleć. Faktycznie tutaj szansa podrobienia jest o wiele większa, ponieważ film ma mało klatek. Stworzonych gifów nie da się pokazac na trade (jakbyś klikał na pustym polu w plecaku).

http://rapidshare.de/files/5474873/joeys_sniff*****.html


Miłego ogladania
Didymos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2005, 00:15   #99
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

ROTFL!!!

I kogo ty chciales tym nabrac? Szkoda ze temat dopiero teraz zauwazylem, bo bym wczesniej sie posmial, jak jeszcze twierdziles ze to prawda

Biedne noobki, takie latwowierne wszystko lykaja jak pelikany
WPE PRO fajny progs, przydaj sie czasami

Ten film mozna zrobic w doslownie 15 minut, nawet szybciej
0 problemow, 0 roboty, minimalna inteligencja wymagana

A filmik .rec moznaby jeszcze szybciej i prosciej zrobic, tyle ze to juz nie przy uzyciu wpe pro, tylko innego progsa
Nie wiem czemu uparles sie na wmv, no chyba, ze nie umiesz w .rec tego pokazac?

Ogolnie fake slaby, bo pomysl slaby, noobki sie nabraly, ale inteligentni ludzie, nawet jak sie nie znaja na takich sprawach wiedzieli ze to fake

Ostatnio edytowany przez Dr. Omader - 06-11-2005 o 00:17.
Dr. Omader jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2005, 00:20   #100
Sir Patologia
Użytkownik Forum
 
Sir Patologia's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2004

Posty: 360
Stan: Na emeryturze
Sir Patologia ma numer GG Na PW może ci podam
Domyślny

@UP
Drom? Przecież napisałem, że to atrapy Zauważyłeś to??
@Didymos
Właśnie próbuje rozszywrować stronkę co jest w adresie tego generatora , na razie mam @EDIT Widzę swój błąd
__________________

Filmik o Wieśku mistrzu CS'a

Tutaj widzimy graczy Counter-Strike, którym roz**bało przysadki jak Wiesiek zaczął im nakur**ć 500 headów za rogu jedząć czereśnie, teraz do końca życia będą wpierd**ać kiesiel przez słomkę
[REKLAMA ON]

Ostatnio edytowany przez Sir Patologia - 06-11-2005 o 00:22.
Sir Patologia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:05.


Powered by vBulletin 3