Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 20-09-2009, 22:48   #1
Frezko
Użytkownik Forum
 
Frezko's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2008
Lokacja: Venore

Posty: 134
Stan: Usunięty
Imię: Ferionix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 30/30
Poziom mag.: 78
Frezko ma numer GG 2997386
Domyślny Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

W Internecie pojawił się promocyjny materiał filmowy z nowego projektu rodzimego studia CD Projekt RED - Panie i Panowie, nadchodzi The Witcher 2: Assassins Of Kings! Można by oczekiwać, że o tak ważnym tytule, jak The Witcher 2: Assassins Of Kings gracze dowiedzą się w nieco bardziej spektakularny sposób, ale to teraz już nieważne - kontynuacja słynnego na całym świecie i obsypanego od góry do dołu nagrodami cRPG-a The Witcher (wersja rodzima: Wiedźmin) ujrzała po raz pierwszy światło dzienne! Jest oblepiony ostrzeżeniami w stylu "tajne przez poufne" i "nie do zewnętrznej dystrybucji", ale jakoś ciężko uwierzyć, że CD Projekt RED przygotowało go wyłącznie, by oglądać go w zaciszu studia w Warszawie Marcin Iwiński, jeden z założycieli firmy, szybko zaprasza na nim do obejrzenia całości, a dalszy materiał opisywany jest przez jednego z designerów gry, Marka Ziemaka. Wspomina on o ulepszeniach w grafice, nowym systemie cyklu dnia i nocy i zapewnia, że gracze zobaczą w nowym Wiedźminie jedne z najbardziej realistycznych lokacji w całej historii gatunku cRPG. Pochwalono się również nowym systemem prowadzenia dialogów (z dynamiczną kamerą) i ulepszoną inteligencją NPC-ów, którzy będą zróżnicowanie reagować na poczynania Geralta, gdy ten przeszkodzi im w codziennych zajęciach i obowiązkach. Jeśli chodzi o walkę, to szykowane zmiany mają ją uczynić bardziej dynamiczną, spektakularną i krwawą. Największą ujawnioną nowością jest system QTE (quick time events, czyli "wciśnij odpowiedni przycisk w odpowiednim momencie"), który zostanie zaimplementowany w walkach z bossami. Za fizykę odpowiedzialna będzie znana dobrze wszystkim graczom technologia Havok Complete, tegoroczny nabytek developera. Pierwsze próbki wspomnianych cech tego tytułu można oczywiście zobaczyć na filmiku. Na razie nie wiadomo, kiedy Wiedźmin 2: Zabójcy Królów (tłumaczenie na razie jak najbardziej nieoficjalne) trafi do sklepów, nieznane są też platformy docelowe (pecety są oczywiste - czy coś jeszcze?). wyciek jest skutkiem aktywnego poszukiwania przez CDP RED wydawcy dla drugiego Wiedźmina. Tak, na razie go nie znaleziono, ale nie ma się co martwić - przecież trudno wątpić w sukces tej kontynuacji. Poza tym, do oficjalnej zapowiedzi gry nie będzie żadnych komentarzy na jej temat. Pozostaje trzymać kciuki, aby stało się to jak najszybciej!

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów
http://www.youtube.com/watch?v=Jciyo...layer_embedded
__________________
Nie gram w tibie
Frezko jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-09-2009, 23:08   #2
Ghernie
Użytkownik Forum
 
Ghernie's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2008
Wpisy bloga: 12

Posty: 521
Domyślny

Mam nadzieje, że w tym Wiedźminie nie będzie tego samego sterowania/systemu walki co w 1. Przecież Wiedźmini mieli pierdyliard ruchów, łączonych ze sobą w odpowiednich momentach, a tu jest tylko myszka i 3 tryby.

W prawdzie nie jest zły, ale myśląc o tej grze miałem zupełnie inną wizję walk. Coś w stylu celowania w odpowiednie miejsca, guzików wciśnietych na raz, a tutaj tylko myszka i 3 tryby...

@Edit
Ehh... Chyba się rozczaruje...

@Edit2
Teraz tak sobie myślę, że bardzo trudno byłoby zrobić system sterowania złożony z pierdyliarda ataków...
... ale i tak bym to zrobił lepiej.
__________________

Ostatnio edytowany przez Ghernie - 20-09-2009 o 23:17.
Ghernie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-09-2009, 23:20   #3
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Fajnie, wiedźmin I podobał mi się na tyle, aby zagrać w dwójkę ; )
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-09-2009, 00:05   #4
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Wygląda świetnie. Świat cRPG znowu żyje, Mass Effect 2, Wiedźmin 2, eh, jak za starych, dobrych czasów, kiedy Bioware płodził najwspanialsze dzieła
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-09-2009, 09:25   #5
Frezko
Użytkownik Forum
 
Frezko's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2008
Lokacja: Venore

Posty: 134
Stan: Usunięty
Imię: Ferionix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 30/30
Poziom mag.: 78
Frezko ma numer GG 2997386
Domyślny

Pamiętajmy że to tylko wersja pokazowa i nie miała ona trafic do oglądania przez graczy miała tylko pokazac o co będzie chodzic wykonawcą gry i została dodana pół roku temu na pewno poprawili bardzo ilośc przez ten czas.Na dodatek można dodac że przy końcu pierwszej części pokazuje się coś podobne pod assassina no i chce zabic króla ale zabija go Wiedźmin.
__________________
Nie gram w tibie

Ostatnio edytowany przez Frezko - 21-09-2009 o 09:26.
Frezko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-09-2009, 15:47   #6
Bluray
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2007
Lokacja: Outland
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,077
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Bluray ma numer GG 9804717
Domyślny

Mam nadzieje, że w W2 NPC nie będą się gapić na krocze Geralta podczas dialogów
Bluray jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-09-2009, 17:55   #7
X-Zero
Użytkownik Forum
 
X-Zero's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2006
Wiek: 30
Wpisy bloga: 12

Posty: 1,925
Stan: Niegrający
Imię: b.d.
Domyślny

Mogłeś podać źródło tekstu...
http://www.gram.pl/news_8grhGe25_The...l_filmowy.html

Zagram...
__________________
◕ ‿‿ ◕
X-Zero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-09-2009, 18:06   #8
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bluray Pokaż post
Mam nadzieje, że w W2 NPC nie będą się gapić na krocze Geralta podczas dialogów
Ejj, ale ja ich rozumiem. Też bym tak robił.
@
Dopasowanie cut scenek w walce z bossem z grą jest powalające. Poza tym podoba mi się smoczuś.
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.
Vasudanin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-09-2009, 18:35   #9
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

System dialogów a la Mass Effect - wielki +
Quick Time Events podczas walki - wielki +
Lepsza grafika - +
Jeśli będzie inny, lepszy system walki - wielki +
Więcej krwi i brutalności (i cycków?) - wielki + : D
Shanhaevel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-09-2009, 22:22   #10
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Tylko żeby znowu nie próbowali zarabiać na jednej grze 5 lat, wydając ciągle "nowe edycje" tego samego tytułu, różniące się patchami, które można ściągnąć za darmo z ich strony. Rozbudowana Edycja Maksymalnie Rozszerzonej Edycji Kolekcjonerskiej...
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-11-2009, 17:56   #11
Kru3L
Użytkownik forum
 
Kru3L's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2009
Lokacja: Lubaczów
Wiek: 30

Posty: 7
Stan: Początkujący
Imię: Nima
Kru3L ma numer GG 2444906
Domyślny

heh Mi tam w Jedynce pasowało wszystko oprócz dialogów. Wyglądało to jak teatrzyk kukiełkowy i w ogóle silikonowo
Kru3L jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-11-2009, 18:17   #12
Rejestr
Użytkownik Forum
 
Rejestr's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2009
Lokacja: Łódź
Wiek: 32

Posty: 27
Stan: Niegrający
Imię: Cześć
Profesja: Rookstayer
Gildia: Lubisz...
Świat: ...placki?..
Rejestr ma numer GG 10152263
Domyślny

Imho jeśli...jeśli wzieli sobie uwagi graczy twórcy Wiedźmina i ''pycha'' nie urosła im do granicy dobrej gry a shitem (poprzez czytanie na stronach o grach komputerowych, że W 1 był jedną z najlepszych gier RPG jaka się ukazała) to powinna być troszkę lepsza od 1 (chociaż nie wiem czy się tak da). Wiedźmin 2...ten system quick time coś tam coś, był w GTA SA i mi się spodobał, ale nie wiem czy bd on pasować z klimatem Wiedźmian 2. Grafika? - cudna...pięknie sie zapowiada, to wszystko wygląda tak realistycznie i SURrealistycznie w jednym...czekam z niecierpliwośćią tylko niech tego nie spieprza...
__________________
Wystaw Notkę... Nie bądz hardkorem

Jestem Hardkorem...
Rejestr jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-11-2009, 18:44   #13
Yuri_Hyuga
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 10 2009
Lokacja: Ougon Kyou

Posty: 126
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Guardia (lulz)
Yuri_Hyuga ma numer GG 13649097 Yuri_Hyuga ma login Tlenu amon7100@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rejestr Pokaż post
Wiedźmin 2...ten system quick time coś tam coś, był w GTA SA i mi się spodobał, ale nie wiem czy bd on pasować z klimatem Wiedźmian 2.
Ja bym raczej przytoczył Kingdom Hearts II, gdzie były quick time eventy - nazwane "reaction command".

Co do Wiedźmina - joł, będę musiał w to zagrać. Jedynka mi się podobała w prawie wszystkim, oprócz w systemie walki (da się przeżyć, animacje są fajne, ale dla mnie turowy system walki, hekensleszenłubudu albo die) i animacjach przy rozmowach (te wymachiwanie łapami, jakby starali się złapać powietrze xD). Mam taką hej-joł-bigass nadzieję, że będzie większy obszar do zwiedzenia, bo to, co nam zaserwowali w jedynce, nie wystarczało mi : (
__________________
Yuri_Hyuga jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:17.


Powered by vBulletin 3