Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 04-12-2005, 11:17   #341
Euratielek Dard
Użytkownik Forum
 
Euratielek Dard's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2005
Lokacja: Giżycko
Wiek: 32

Posty: 45
Euratielek Dard ma numer GG 6974104
Domyślny

Ta wypowiedz skierowana jest do : Teravista
Widac ze za dlugo w ta gre nie grasz... Wydaje ci sie ze piekno gry jest to zama grafika ,a bardzo sie mylisz. (chodz tibia do tych nie nalezy)I nie powiedzialbym ze tibie az tak bardzo utrudnili. (wiadomo napoczatku te bugi itd)Ale najbardziej nie spodobalo mi sie trapowanie w ktorym z kolejnych updatow zostalo zmienione i lurowanie ... A po drugie co ty mozesz wiedziec o mnie ... Nie wiem co ty osiagneles ,ale patrzac na twoj status osiagneles nie wiele (mozna powiedziec 0)
Spox jesli ty grasz na kodach to nie znaczy ,ze wszyscy to robia.Chciales chyba zablysnoc w tym poscie ... Ale wydaje mi sie ze ci sie nie udalo.Wogole kto tu mowi o utrudnieniach ludzia rozchodzi sie o proporcje pomiedzy postaciami .I zrozum ,ze chodz gra jest najlepsze zawsze moze miec jakis minus.I kazdy moze wypowiedziec sie co go denerwuje i przeszkadza chyba po to ten temat jest zrobiony. Sorry za offtopic
Euratielek Dard jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-12-2005, 11:32   #342
Teravista
Użytkownik Forum
 
Teravista's Avatar
 
Data dołączenia: 02 07 2005
Lokacja: Na południu

Posty: 125
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Euratielek Dard
Ta wypowiedz skierowana jest do : Teravista
Widac ze za dlugo w ta gre nie grasz... Wydaje ci sie ze piekno gry jest to zama grafika ,a bardzo sie mylisz. (chodz tibia do tych nie nalezy)I nie powiedzialbym ze tibie az tak bardzo utrudnili. (wiadomo napoczatku te bugi itd)Ale najbardziej nie spodobalo mi sie trapowanie w ktorym z kolejnych updatow zostalo zmienione i lurowanie ... A po drugie co ty mozesz wiedziec o mnie ... Nie wiem co ty osiagneles ,ale patrzac na twoj status osiagneles nie wiele (mozna powiedziec 0)
Spox jesli ty grasz na kodach to nie znaczy ,ze wszyscy to robia.Chciales chyba zablysnoc w tym poscie ... Ale wydaje mi sie ze ci sie nie udalo.Wogole kto tu mowi o utrudnieniach ludzia rozchodzi sie o proporcje pomiedzy postaciami .I zrozum ,ze chodz gra jest najlepsze zawsze moze miec jakis minus.I kazdy moze wypowiedziec sie co go denerwuje i przeszkadza chyba po to ten temat jest zrobiony. Sorry za offtopic
chyba nie zrozumiales mojej wypowiedzi....ja nie gram na kodach i to co pisalem to nie bylo o mnie i jakbys przeczytal wszytskie posty w tym temacie to kilka bylo ze ludzie narzekaja na duze utrudnienia wobec nich a dla mnie narazie ten 21 lvl to ejst bardzo duzo i dlaczego piszesz " co ty mozesz wiedziec o mnie" czy ja to kierowalem konkretnie do ciebie??czytaj uwanie posty a pozniej miej wonty do ludzi -.-
__________________

Teravista jest offline  
stary 04-12-2005, 11:45   #343
Von Kubajkus
Użytkownik forum
 
Von Kubajkus's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2005

Posty: 5
Stan: Aktywny gracz
Imię: Aknarus
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Poziom: 31
Skille: 72/70
Poziom mag.: 5
Von Kubajkus ma numer GG 3134792
Pergamin

Kurcze!!! Soul Pionty na robienie strzał ???? Co update Pall dostaje w plecy!! Najpierw łamiace sie Speary (no pózniej troche to ograniczyli), a teraz jeszcze Soul Pointy na strzaly !!!! No w tym troche to przesadzili, przecież Pall teraz bedzie najgorsza postacia!!! A poza tym to liczylem ze będą nowe uotfity a jednak nie bedzie.
Von Kubajkus jest offline  
stary 04-12-2005, 11:55   #344
Morfeusz01
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 09 2005
Lokacja: Poznań

Posty: 9
Imię: Arcasiros
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aurea
Poziom: 32
Skille: 10/22
Poziom mag.: 32
Morfeusz01 ma numer GG 7238280
Domyślny :)

Czy zna ktoś ceny wandow w sklepie??
Morfeusz01 jest offline  
stary 04-12-2005, 12:04   #345
Ogon Levitaurim
Użytkownik Forum
 
Ogon Levitaurim's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2005
Lokacja: Exiva "

Posty: 80
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Morgana
Poziom: 40
Skille: 75/53
Poziom mag.: 15
Domyślny

Omg 1200 na UE od jakiego teraz lvl bedzie sie robić anni 150?160?
Ogon Levitaurim jest offline  
stary 04-12-2005, 12:24   #346
PhoenixSS
Użytkownik Forum
 
PhoenixSS's Avatar
 
Data dołączenia: 20 09 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 33

Posty: 27
Stan: Niegrający
Imię: Kherss
Świat: Ziemia, Polska
PhoenixSS ma numer GG 5650949
Domyślny

Zgadzam się prawie ze wszystkimi wypowiedziami że ceny run drastycznie nie wzrosną ale to że będzie ich duuuuuuużo mniej do kupienia tego nikt nie podważy.

Tym samym zmeni się obraz rycka który zamiast być wypchanym uhami będzie nosił tony manasów bo będzie to bardziej opłacalne.

Jednym słowem runki dla elity i z własnej produkcji.

Zaspamujmy świat exurkami i i innymi spontanami.
__________________
Sumaryczna wielkość lub waga obrazków w sygnaturze przekroczyła obowiązujące na tym forum limity. Sugeruję zapoznanie się z regulaminem w celu uniknięcia upomnień w przyszłości.
PhoenixSS jest offline  
stary 04-12-2005, 12:25   #347
Boner3773
Użytkownik Forum
 
Boner3773's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2004
Lokacja: Gostynin (\m/)
Wiek: 34

Posty: 57
Stan: Na emeryturze
Boner3773 ma login Tlenu bonerek@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Saneris
(..)
•Pally
+ zwiekszona cyrkulacja many dzieki temu odtad paladyn czekac bedzie 2x szybciej na ex vite na przyklad
- wprowdzono bramki lvlowe dla spontnicznych. Paladyn dopiero od 40 (?) lvlu bedzie mogl rzucic niewidzialnosc np
- zwiekszono wymagana mane na runy, a zatem paladyn na max manie zrobi tylko 2 runy (czyt. mniejszy afk)
- wprowadzono soul pointy do robienia strzal, boltow, jedzenia, itp co tez jest utrudnieniem dla low lvlowych palkow
(...)




hmm..
o pare żeczy sie niezgodze..
gdyż koszt many na zaklęcie .exura vita będą kosztować znacznie więcej many... tj. 240 ;s
niestety niewiadomo jak to będzie..
niewiadomo ;sssss
ale grafika wydaje się ładniejsza..zwłaszcza górzyste tereny.
__________________
Tysiac lat za jeden rok bez dnii, bez nienawiści, bez wojen, i bez tych...
PFK 4ever !
Boner3773 jest offline  
stary 04-12-2005, 12:28   #348
Olorion.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 07 2004
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,278
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Boner3773
ale grafika wydaje się ładniejsza..zwłaszcza górzyste tereny.
exani hur up/down nie bedzie tam dzialac :F
Olorion. jest offline  
stary 04-12-2005, 12:32   #349
Morfeusz01
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 09 2005
Lokacja: Poznań

Posty: 9
Imię: Arcasiros
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aurea
Poziom: 32
Skille: 10/22
Poziom mag.: 32
Morfeusz01 ma numer GG 7238280
Domyślny

Skoro będzie mniej uhow (problemy z lvl) to druidzi i magowie z sd będa mieli mniej kasy czyli będą mniej kupywać przez co będzie mniej kasy w obrocie i wszyscy będa biedni bo rycerze bez uhow duzo nie zarobią

z góry sorki za błedy
Morfeusz01 jest offline  
stary 04-12-2005, 13:00   #350
Single-day
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 12 2005

Posty: 13
Domyślny

Wiecie co ja wam powiem ?
JEDNM SŁOWEM WZROŚNIE ILOŚĆ PK prawdo podobnie na lodowych wyspach gdzie bedą expily druidy/sorce aby dobrobic ten 22 lvl albo wyżej. Lota wysłać idzie na każdej z tych wysp a wiadomo pk to beda facc 11 druidy i 15 sorc jakiegos h lvl kturemu brakuje runek (uh przedewszystkim)
radził bym uważać i to bardzo....proste komu bedzie sie chciało soul point robić lepiej popekować moze wypadnie coś lepszego ale ja nie uważam tego za najlepsze rozwiazanie.......juz lepiej jak koś ma pacc kupić dom ktury ma kilka luzek i polozyć je spać podczas gdy sie expi....potem można odpoczatku robic runy jak sole urosna i juz tak w kolo macieju ale stać też nikomu sie nie chce i robić te run...i to kolejny problem ale juz sie rozpisywac nie bede...

Ostatnio edytowany przez Single-day - 04-12-2005 o 13:15.
Single-day jest offline  
stary 04-12-2005, 13:48   #351
luzik
Zbanowany
 
Data dołączenia: 14 06 2004

Posty: 213
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

moim zdaniem uhy wzrosna do okolo 3.2 k i wiecej juz na pewno kosztowac nie beda ja i tak kupuje juz u npc uhy za 3.5 k bp bo ludzie coraz mniej ich sprzedaja i jakos moja sakiewka mimo ze za bogacza sie nie uwazam nie odczuwa tej ceny.Nie sadze ze bedzie mniej kasy bo ludzie nie beda mieli uhow za czym nie beda mogli polowac.Sredni knight bierze klika uhow i idzie na minosy i robi przy nie wielkich stratach zaje&*^& lootbagi 4-20 k i nie narzeka

wydaje mi sie ze massowo wzrosnie pking na pvp z tymi rozdzkami(nie wiem jak dziala ale) sorc/druid + np rozdzka zadajaca obrazenia srednie po 45 do tego 4 x szybsza mana = ogrmone zuzycie uhow na obrone ;] ale co tam ja gram na non-pvp

Ostatnio edytowany przez luzik - 04-12-2005 o 13:52.
luzik jest offline  
stary 04-12-2005, 13:50   #352
Kezman
Guest
 

Posty: n/a
Strzałka

Nice bedzie..xD

Ostatnio edytowany przez Kezman - 04-12-2005 o 13:51.
 
stary 04-12-2005, 13:56   #353
sir qret
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 11 2005
Lokacja: b100k

Posty: 3
Profesja: Sorcerer
Świat: Lucera
Poziom: 22
Poziom mag.: 37
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez luzik
moim zdaniem uhy wzrosna do okolo 3.2 k i wiecej juz na pewno kosztowac nie beda ja i tak kupuje juz u npc uhy za 3.5 k bp bo ludzie coraz mniej ich sprzedaja i jakos moja sakiewka mimo ze za bogacza sie nie uwazam nie odczuwa tej ceny.Nie sadze ze bedzie mniej kasy bo ludzie nie beda mieli uhow za czym nie beda mogli polowac.Sredni knight bierze klika uhow i idzie na minosy i robi przy nie wielkich stratach zaje&*^& lootbagi 4-20 k i nie narzeka

wydaje mi sie ze massowo wzrosnie pking na pvp z tymi rozdzkami(nie wiem jak dziala ale) sorc/druid + np rozdzka zadajaca obrazenia srednie po 45 do tego 4 x szybsza mana = ogrmone zuzycie uhow na obrone ;] ale co tam ja gram na non-pvp
najlepsza rozdzka zadaje dla potwora MAKSYMALNE obrazenie 65 wiec nie wiem jak ty chcesz miec srednie hity po 45 w czlowieka ;p
sir qret jest offline  
stary 04-12-2005, 14:06   #354
Michael Jackson
Użytkownik Forum
 
Michael Jackson's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2005

Posty: 101
Profesja: Elder Druid
Smutny knight

A moze ktos wie ile trzeba many na m lvl knightem tzn ile many na 5 mlvl a ile na 6. A ile many bedzie kosztowac utevo lux i exura oraz ile exana pox i exori.
A co do sorcka ile many zabiera jeden strzal poszczegolnej rozdzki.
pewnie juz byly odpowiedzi na moje pytania na forum ale nie che mi sie szukac ;p srr
Michael Jackson jest offline  
stary 04-12-2005, 14:09   #355
MAximus Achilles
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 11 2005
Lokacja: Venore

Posty: 14
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brak
Świat: Kyra
Poziom: 29
Skille: 62/39
Poziom mag.: 9
Domyślny ...

Hehe nie wiem czemu ale mi osobiscie sie wydaje iz ten ubdate byl poto by polepszyc druida i sorca ale ten pomysl minie sie z celem :>
Druid wczesnniej mógl kupowac hmm chocby nawet po 1,5k a teraz? mało bedzie osob sprzedawajacych hmmy gdyz trzeba na nie 20+lv niektórzy robiacy je beda sami je uzywali niektórzy odkladali mały % osob bedzie sprzedawac a inni po prostu bedą expic z różdzek i w ten spsób nie beda robic run wiec 40+ levelowi druidi i sorcowie beda musieli odwiedzac sklepy w potrzebie hmmów to samo oczywiscie tyczy sie palladynów czy knightów potrzebujacych hmm do tej pory jeszcze palladyn czasem mógl robic hmm a teraz bedzie to mógl robic od 24~~lv Hmm może i nie narzekam bo wiele rzeczy bedzie ułatwiało gre ale z hmmami moze być naprawde problem w zdobyciu a trzeba miec naprawde dobry lv i mlvl zeby kupujac hmmy po 2,5k zwracalo sie to w loocie z potworów moze nie mam racji gdyz poki nie bedzie ubdatu tego sie nie sprawdzi ale taka jest moja prognoza
MAximus Achilles jest offline  
stary 04-12-2005, 14:22   #356
Leon Zawodowjec
Użytkownik Forum
 
Leon Zawodowjec's Avatar
 
Data dołączenia: 26 11 2005
Lokacja: Wałbrzych
Wiek: 34

Posty: 143
Stan: Niegrający
Imię: Avalach
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: No Mercy
Świat: Calmera
Poziom: 80
Skille: oO
Poziom mag.: 67
Problem Co to ma korwa byc o.0

Ta Gra Coraz Bardziej Przypomina Mi Pokemony... Co Z Tego Ze Nowe Grafiki Itp... Ale Lagi Beda Nie Z Tej Ziemi!!!
__________________
Here i am
Leon Zawodowjec jest offline  
stary 04-12-2005, 14:24   #357
Zoltan Chivay
Użytkownik forum
 
Zoltan Chivay's Avatar
 
Data dołączenia: 21 04 2004
Lokacja: Venore ;o
Wiek: 34

Posty: 10
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Domyślny

@up

Czemu niby mialby by byc lagi?
Zoltan Chivay jest offline  
stary 04-12-2005, 14:26   #358
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Leon Zawodowjec
Ta Gra Coraz Bardziej Przypomina Mi Pokemony... Co Z Tego Ze Nowe Grafiki Itp... Ale Lagi Beda Nie Z Tej Ziemi!!!
Roftl'n'lol xD Dla czego tak ma niby się stać? Przecież grafa jest wczytywana z klienta a nie z servera więc?

Ogólnie, mam pewną radę dla tych, co im sie up-date nie podoba:

Nie podoba Ci się? Nie graj! I po problemie...
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline  
stary 04-12-2005, 15:02   #359
Druid Rafal Gorecki
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 10 2005

Posty: 11
LOL

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Leon Zawodowjec
Ta Gra Coraz Bardziej Przypomina Mi Pokemony... Co Z Tego Ze Nowe Grafiki Itp... Ale Lagi Beda Nie Z Tej Ziemi!!!
Buahahahaha. Lepiej idź się uczyć polskiego, a nie denerwować się, grając w Tibię . A swoją drogą to już się nie mogę doczekać updatu . Walenie z miecza druidem to katorga :/.
Druid Rafal Gorecki jest offline  
stary 04-12-2005, 15:02   #360
Drakon Pierwszy
Użytkownik Forum
 
Drakon Pierwszy's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2005

Posty: 70
Pergamin racja

W pełni sie z tobą zgadzam jak sie komus niepodoba to niech nie gra
ale w tibi jest jeden mankament:
zbyt wiele zecy jest dla paccow a kupno pacc jest dosc duzym wydatkiem dla ludzi niepełnoletnich kturzy jak myśle stanowią większość garaczy
jednak updacik sie przyda gra stanie sie ciekawsza bo szczeże muwiąc wśrud wielu ludzi tibia jest dyskryminowana ze względu na grafike a dla reszty np z powodu ze gdy giniesz zbyt duzo expa tracisz
Są ludzie kturzy nawet nieprubują zacząć grać w tibie tylko dlatego ze ma grafike jak pokemony na GameBoya
P.S.
Moze kiedys powstanie tibia w kturej niebędziemy sie przemieszczać co kratke i będzie w niej widać uzbrojenie
Drakon Pierwszy jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:22.


Powered by vBulletin 3