Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 20-06-2008, 19:29   #381
$$$S_z_a_j_b_u_s$$$
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny @up

Zgadzam się!!! Po co komu kartofle itp.
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-06-2008, 19:31   #382
Lisunio
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 06 2008
Lokacja: Pyrzowice
Wiek: 29

Posty: 3
Stan: Początkujący
Profesja: Sorcerer
Świat: Nerana
Poziom: 10
Skille: 20/17
Poziom mag.: 7
Lisunio ma numer GG 8863742
Domyślny

w tych itemkach jedynie fajne sa rozdzki...
Lisunio jest offline  
stary 20-06-2008, 19:38   #383
wgutbier
Użytkownik Forum
 
wgutbier's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2008
Lokacja: Zgierz

Posty: 24
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Unitera
Poziom: 22
Skille: 18/21
Poziom mag.: 22
wgutbier ma numer GG 8465274
Domyślny

Wszystko na plus cipsoft sie stara zeby zachecic graczy Ale niech niezapomina o grajacych. Itemki przecietne ale to kazdy tak mysli chyba, Bardzo fajny pomysl z tymi okinkami do sell and buy ja bym bardzo chcial zeby dla graczy facc dali to aby mogli oni robic questy na podstawowe addony
wgutbier jest offline  
stary 20-06-2008, 19:45   #384
Lisunio
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 06 2008
Lokacja: Pyrzowice
Wiek: 29

Posty: 3
Stan: Początkujący
Profesja: Sorcerer
Świat: Nerana
Poziom: 10
Skille: 20/17
Poziom mag.: 7
Lisunio ma numer GG 8863742
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez wgutbier Pokaż post
Wszystko na plus cipsoft sie stara zeby zachecic graczy Ale niech niezapomina o grajacych. Itemki przecietne ale to kazdy tak mysli chyba, Bardzo fajny pomysl z tymi okinkami do sell and buy ja bym bardzo chcial zeby dla graczy facc dali to aby mogli oni robic questy na podstawowe addony
zgadzam sie
Lisunio jest offline  
stary 20-06-2008, 20:21   #385
Recatra
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 06 2008

Posty: 6
Domyślny

Ej wjeżdżacie na te outfity. Pomyślcie sobie, że cipsoft wcale nie musiał ich robić. Zrobił, ponieważ chciał wypięknić grę. Ja sprawę stawiam tak:

Nie podoba ci się - nie noś

acha jeszcze jedno: Tu powinna być mała poprawka:

"Dodatkowo, każdy, kto chce pokazać swoje nowe odzienie, będzie zaproszony do oddziałów inkwizycji i będzie mógł z godnością nosić demon hunter outfit."

Nie każdy, tylko ten co ma pacca, więc na drugi raz piszcie każdy, kto chce pokazać swoje nowe odzienie (i ma premium), będzie zaproszony do oddziałów inkwizycji i będzie mógł z godnością nosić demon hunter outfit.

Ostatnio edytowany przez Recatra - 20-06-2008 o 20:26.
Recatra jest offline  
stary 20-06-2008, 20:34   #386
DB_SonGoku_S
Użytkownik Forum
 
DB_SonGoku_S's Avatar
 
Data dołączenia: 18 06 2008
Wiek: 32

Posty: 52
Stan: Początkujący
Profesja: Sorcerer
DB_SonGoku_S ma numer GG 674988
Domyślny

ey a ja mam pytanie tak czytałem posty i tam ktoś pisał, że jak bedzie trza użyć czaru albo coś tam, to będę musiał dać księgę do ręki czy nie.. >? bo jak tak to bedzie dno dna :/
__________________
"Zadaniem sieci jest złapanie ryb,
A kiedy ryby są złapane, sieć jest zapominana.
Zadaniem potrzasku jest złapanie królika,
A gdy królik jest złapany - potrzask zostaje zapomniany.
Zadaniem słów jest przenoszenie idei,
A gdy idee zostają uchwycone, słowa są zapominane.
Gdzież mogę znaleźć tego, który zapomniał słów?
On jest tym, z którym chcę rozmawiać."
DB_SonGoku_S jest offline  
stary 20-06-2008, 20:41   #387
Tibijczyk222
Użytkownik Forum
 
Tibijczyk222's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 546
Stan: Na Emeryturze
Domyślny ....

Ludzie co wy mówicie że Tibia traci swój klimat , jeżeli go kiedykolwiek miała to straciła go dawno temu.
Gram od tibi 7.81 i nigdy nie czułem żadnego klimatu o którym tak gadacie (i tak większość z tych osob gra nawet krócej niż ja ...) "Klimat", może jakikolwiek odczuwałem przez pierwszy miesiąc mojej gry a mianowicie wbicie 18 lvlu bez siedzenia dłużej niż 20 min w jednym miejscu.
Przestańcie więc pieprzyć o tym klimacie bo nic nie zmienicie.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
wiec czemu jest w języku Polskim a w nazwie po kropce jest .pl ?
żydowska była by po hebrajsku (czy jaki oni tam maja) a po kropce było by .żydy , .jude czy coś tam.

Ostatnio edytowany przez Tibijczyk222 - 20-06-2008 o 20:43. Powód: błedy interpunkcyjne
Tibijczyk222 jest offline  
stary 20-06-2008, 21:01   #388
Elitek70
Użytkownik Forum
 
Elitek70's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2007
Wiek: 31

Posty: 151
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Poziom: 70+
Skille: 80/80
Poziom mag.: 6
Domyślny

Mi sie wszystko podoba tylko pasowalo by jeszcze takie cos dla knighta i palka zeby nie bili takich zalosnych hitow np 13, 5, 23 na wysokich skillach, tylko zeby np. minimalny hit by wynosil polowe skilla ;P
__________________
Slowa Dybusa: Eee, kiedys to byly kolejki po 200 i to bylo cos - rzekl z podnieta
Elitek70 jest offline  
stary 20-06-2008, 21:03   #389
Mroczek-xD
Guest
 

Posty: n/a
Król

Suuuuper;] jak tak będzie to naprawdę jazda;] wszystko cacy a najlepsze to jest z tymi npctami i itemki , outfit tez super ;] bardzo bym chcial zagrac w to juz;] a jezeli jest jakis test prosze podac link do downloada;] Jupi !!!
 
stary 20-06-2008, 21:06   #390
Descartes
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2004

Posty: 1,327
Domyślny

Te pancerze są ochydne ;p Fajnie zrobili z gadaniem do NPC na privie, ale to okienko już takie se, może ze względu na to że jest upchane tam do bocznego paska, przez co jest taki mało intuicyjny i będzie łatwiej się pomylić i źle kliknąć. Ale może to tylko moje osobiste odczucie.
Descartes jest offline  
stary 20-06-2008, 21:06   #391
PawloPall
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 05 2008

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Pawlo Pall
Profesja: Paladin
Świat: Honera
Poziom: 23
Skille: 62 dist
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Agnus Pokaż post
@up
A niby czemu mają robić tyle dla facc -.- w tamtym upie dodali faccom tombe i co jeszcze może dadzą czary dla pacc osobą z faccem, co nie? Ludzie z facc nie płacą za grę a i tak dużo mają xd


Te itemy są nie ten tego xd

Jak by mieli zrobić new serva to niech zrobią pvp-enfo to nie będzie dużo botterów xd

Zapowiada się ciekawie, ale czy to wyjdzie to ja nie wiem xd
Niby czemu ? Jakoś ostatnie update było Dla Pacc m.in. Outfity ? Kiedy ostatnio Byl nowy dla facc w tibii 7.8 ?

Tak Duzo CipSoft Dla facców nie robi.
Niech Dawają Czary Coś Ci To Przeszkadza? Facce Jakos Nic Nie Mówia Na Premium. Tylko Pacce Takie Jak ty ( nie wiem dokladnie czy masz Pacca ale trudno ) Obrażają Free Account. Ty Też Kiedyś Napewno Byłeś FACC !!
__________________
14:04 Arutsus [14]: Super a ja od 9 ide expic na raty
++++++

09:17 Racellwin Shilayr [209]: i free
09:17 Racellwin Shilayr [209]: and hunting
09:17 Racellwin Shilayr [209]: on rots
09:17 Racellwin Shilayr [209]: but now
09:17 Racellwin Shilayr [209]: i go dark catedral
09:17 Racellwin Shilayr [209]: kill some slimes
09:18 Racellwin Shilayr [209]: for free acc
09:18 Racellwin Shilayr [209]: is nice there

*


[CHAR]Pawlo Pall[/CHAR]
PawloPall jest offline  
stary 20-06-2008, 21:11   #392
CzarnucH
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 05 2008

Posty: 5
Imię: Zdepson
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 70
Skille: 82/80
Poziom mag.: 6
CzarnucH ma numer GG 2982787
Domyślny

Bronie nawet mi sie podobają ale armory...co to ma być? chyba już im sie nie chciało robić.Takie moje zdanie,a co to tego trade z npc myślę że, dobry pomysł.
CzarnucH jest offline  
stary 20-06-2008, 21:23   #393
$$$S_z_a_j_b_u_s$$$
Guest
 

Posty: n/a
Smutny PACC vs FACC

Według mnie niepowinbi robić aż takiej dużej różnicy między FACC a PACC !!!
Jak chcą only polepszać PACC to już niech zrobią tibie płatną!!!
 
stary 20-06-2008, 21:39   #394
Buszman
Użytkownik Forum
 
Buszman's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2007
Lokacja: Rzeszów

Posty: 130
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Saphira
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szymi_11 Pokaż post
Nawet dobrze tylko te okienka z handlem zepsują klimat, którego i tak nie ma i nowe potionki i odtrutki dla rookstayerow oczywiście -.-
Szczególnie spodobała mi się ta pierwsza wypowiedź.

Klimat może był, ale to w Tibii 7.6 i niżej. Później ta gra zaczęła zmieniać się w szybkie nabijanie expa i 'maszynkę' do kasy, ofc. dla ludzi z cipsoftu. Teraz nie liczy się już klimat, a więc co za tym idzie, w tym momencie wprowadzenie tych okienek handlowych to doskonały pomysł. Dodatek ten umożliwi jeszcze szybsze wbijanie expa i 'siekanie' jak na ots'ach (widziałem ten dodatek właśnie na ots'ach, znowu próbują być lepsi...).

No i te potiony...
Czyżby cipsoft zrobił krok ku rookstayerom? No nie wiem... To jest taki przedsmak ile potionów mamy na mainlandzie (tak jak legendrany Ghoul, czy też Mino Mag). Może i ułatwi to gre rookstayerom, no ale, omg, dajcie spokój wg. mnie rookstayer to też profesja.

Itemy wyglądają zachęcająco, no i nareszcie nowe różdżki i bronie dystansowe! Teraz cipsoft robi itemy dopasowując je do dodanych we wcześniejszym updacie żywiołów. Szczerze mówiąc, to ten update jest nawet, nawet... Ale po co ten outfit..? (demon hunter... skłon do paladynów?)

Apdejt! Na obecne czasy Tibii jest - jak znalazł. Kto zaczął gre na Tibii 8.1 z pewnością mu się podoba, a Ci, którzy zaczynali na 7.6 (tak jak ja) będą narzekać lub próbować zrozumieć co ten Cipsoft wyprawia...

Pozdrawiam

@Edit

@Up

Można to i tak rozumieć... Troche racji masz.

@Edit2

No to się rozpisałeś. Cóż za subiektywna opinia xD

Ostatnio edytowany przez Buszman - 20-06-2008 o 22:02.
Buszman jest offline  
stary 20-06-2008, 21:54   #395
Zawira
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Dla mnie bajer najlepsze zbroje takie fajne.
 
stary 20-06-2008, 22:02   #396
Kloindgler
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Moim zdaniem, wyglad nowych itemkow troche popsuje klimat i atmosfere gry, poniewaz itemy nie wygladaja "tibijsko" ale napewno sie przyzwyczaimy do zmian....
 
stary 20-06-2008, 22:16   #397
Hybki
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 11 2007

Posty: 48
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tibijczyk222 Pokaż post
Ludzie co wy mówicie że Tibia traci swój klimat , jeżeli go kiedykolwiek miała to straciła go dawno temu.
Gram od tibi 7.81 i nigdy nie czułem żadnego klimatu o którym tak gadacie (i tak większość z tych osob gra nawet krócej niż ja ...) "Klimat", może jakikolwiek odczuwałem przez pierwszy miesiąc mojej gry a mianowicie wbicie 18 lvlu bez siedzenia dłużej niż 20 min w jednym miejscu.
Przestańcie więc pieprzyć o tym klimacie bo nic nie zmienicie.

ty Kurwa kretynie zajebany dziecko gra od tibii 7.81 kiedy wszystko sie zaczelo jebac(w sumie to wszystko zaczelo sie jebac od 7.6 albo jeszcze wczesniej jak soule wprowadzono) i weszedl taki i pierdoli ze klimatu nie bylo tak sie sklada ze klimat byl n a tibii 7.2-7.4 a nie na jakiejs 7.81 ty ubeku czeski z rosji zajebany bez kitu wpieniles mnie i nie mam na ciebie slow


a banujcie se wali mnie to i tak raz na rok cos napisze
Hybki jest offline  
stary 20-06-2008, 22:21   #398
Haky
Użytkownik forum
 
Haky's Avatar
 
Data dołączenia: 18 06 2008
Lokacja: Gliwice

Posty: 23
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Haky
Profesja: Druid
Poziom: 35
Poziom mag.: x
Haky ma numer GG 2982132
Domyślny ..

@up ktos napisal ze nie powinno byc dużej różnicy między pacc - facc otóż to ze powinna być no bo pacc to jest konto platne a nie darmowe wiedz ci co maja pacca musza sie domagac wszystkiego lepszego itp itd... a jak wam sie cos w tym nie podoba to po co gracie w tibie... a tak narzekacie na tego facca... wcale nie jest tak zle gdyby sie znalo tereny bo widza co poniektórzy znają tylko 4~~ expowiska z tego na 2 expią....
Haky jest offline  
stary 20-06-2008, 22:24   #399
LookamZzaRogu
Użytkownik Forum
 
LookamZzaRogu's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2006
Lokacja: Złotów
Wiek: 30

Posty: 277
Stan: Na Emeryturze
Imię: Sanchineq
Profesja: Paladin
Świat: Silvera
Domyślny

Ja pierdole, ale zmiany O.o Z tymi armorami Tibia robi się bardziej jak OTS... Chociaż ja jestem zadowolony, bo lubię zmiany. Zobaczymy jak ten cały update wyjdzie w praniu.
__________________


"A friend in need is a friend indeed."
"A friend in need is a friend indeed."

Mówimy
STOP okaleczaniu polszczyzny!

"Rozum jest nie w wieku, lecz w głowie."
LookamZzaRogu jest offline  
stary 20-06-2008, 22:28   #400
Holihelper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 06 2008

Posty: 19
Domyślny

a mi sie podoba nazekaliscie, nazekacie i bd nazekac !! kiedys bylo ze enchent to głupota ale kazdy pewnie choc raz sprobowal jak to jest, nazekaliscie na addony, a kazdy pacc ma zrobiony chociaz jeden, nazekacie na armory ale kazdy na serwie ma miec b-robe lub dsm? nazekacie na trade.. ale to duzo wygodniejsze jesli ktos chce sie nauczyc grac (patrz newbie) latwiej wzrokowo bd mu zapamietac item niz nazwe.... co do starych graczy nazekacie ze za kolorowo sie robi.. moze nowe monstra dodadza ja np mam dosc klepania ciagle jednego i tego samego... nazekacie na demon hunter outfit a pewnie to TY ! bd miec go jako pierwszy na serwie, up jak up my nie mamy na to wplywu, ale pewnie i tak kazdy bd chciec zdobyc outfit, nowe eq itp wiec skonczcie marudzic !
Holihelper jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:19.


Powered by vBulletin 3