Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym > Forum Muzyczne

Notki

Forum Muzyczne Lubisz muzykę inną niż w Tibii? ;-)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 05-01-2009, 19:15   #21
Fintex
Użytkownik Forum
 
Fintex's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2005
Lokacja: Krosno
Wiek: 34

Posty: 968
Stan: Na Emeryturze
Imię: Seecinha
Świat: Astera
Poziom: 123
Fintex ma numer GG 5302851 Fintex ma login Tlenu maciekz9@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mazur199 Pokaż post
gosc sie ogolnie wylansował/wypromował i zarobił kase spiewaja o własnej biedzie.... 'żal' nie? wiec dla niego 0 szacunku : P
'zmieni się na lepsze coś innego ci opowiem'

rapuje o tym co go otacza. wypromował się dobrym hip hopem a nie biedą. wiesz ile takich gnojków nagrywa/nagrywało o biedzie a się nie wypromowało?
mimo tego, ze mnie bieda nie otacza, peji rzadko słucham to mam szacunek dla niego.

nie wiem czy to napisałeś ironicznie czy nie.
Fintex jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-01-2009, 19:47   #22
K.Jay
Użytkownik Forum
 
K.Jay's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2008
Lokacja: Zielona Góra Ulubiona aktorka: Eliza Dushku
Wiek: 32

Posty: 728
Stan: Aktywny Gracz
K.Jay ma numer GG 8832635
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maggic Pokaż post
Witam ; ), w tym temacie chciałbym się zająć Polskim Hip-Hopem. Chciałbym dowiedzieć się kto waszym zdaniem króluje w Polsce oraz ile dzieli nas do zagranicznych artystów ; >
Od zagranicznych artystów, a zwłaszcza tych z USA dzieli nas bardzo dużo. Wystarczy popatrzeć na klipy w/w. U nich Bentleye, Hummery, warte 365$ Cristale lane na ziemię, ładne dziewczyny i ogólnie dobra muzyka. U nas? Nawet nie warto porównywać, bo aż żal. Także USA > Polska.

K.Jay
__________________


K.Jay jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2009, 19:52   #23
Ze'To
Użytkownik Forum
 
Ze'To's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2008
Lokacja: Gdańsk

Posty: 234
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@up

kolego... możliwe, że nie dorosłeś ale najładniejsze dziewczyny są ZAWSZE w Polsce : > chyba, że dla Ciebie ładna dziewczyna to dziwka za 150 dolców : >
nigdy nie oddawaj kochanej Polski za śmierdzące USA jakakolwiek by nie była, obojętnie jak mocno daje Ci w dupę ...
Polska > usa
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
albo tak jak my to ostatnio robimy , na lekcji taka cisza itp. ja się nadstawiam kolega mnie po mordzie a ja krzyczę "PANI ! BIJO!!!" ;D
Ze'To jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2009, 21:12   #24
Kulikos
Użytkownik Forum
 
Kulikos's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2004
Lokacja: Gdansk

Posty: 780
Stan: Niegrający
Świat: TVP 1
Domyślny

Słucham głównie starszego polskiego rapu, ale ostatnio usłyszałem Ego i mi się spodobał. Tutaj macie jego jeden kawałek:

http://pl.youtube.com/watch?v=JNT7Cx5LCms

Co do reszty, lubie Ostrego. Szczerze mówiąc nie moge sobie przypomnieć innych ciekawych (ofc dla mnie) wykonawców/składów. Musiałbym dłuższą chwilkę pomyśleć ;p
__________________
21:00 Auro Dano [13]: buy wand of dwarfenbreath
Oddech krasnoluda r0x

-Hi
-Notka
-No?
-So Stfu&Bye Nob!1
Kulikos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2009, 21:22   #25
K.Jay
Użytkownik Forum
 
K.Jay's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2008
Lokacja: Zielona Góra Ulubiona aktorka: Eliza Dushku
Wiek: 32

Posty: 728
Stan: Aktywny Gracz
K.Jay ma numer GG 8832635
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ze'To Pokaż post
@up

kolego... możliwe, że nie dorosłeś ale najładniejsze dziewczyny są ZAWSZE w Polsce : > chyba, że dla Ciebie ładna dziewczyna to dziwka za 150 dolców : >
nigdy nie oddawaj kochanej Polski za śmierdzące USA jakakolwiek by nie była, obojętnie jak mocno daje Ci w dupę ...
Polska > usa
Najładniejsze w Polsce? Może i są ładne, ale za to 50 % z nich to puste laski.
@topic
Jeżeli chodzi o polski rap, to chyba najlepszy jest Peja.

K.Jay
__________________


K.Jay jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2009, 21:47   #26
-Thug-
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 07 2008
Lokacja: szn

Posty: 368
Stan: Usunięty
Domyślny

@K. Jay
Lecisz na hajs/panienki w teledyskach raperów z USA i na ich podstawie oceniasz polski rap (teksty, bity) jako mierny? Dobry ziomek.
-Thug- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2009, 21:50   #27
Komarek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 11 2005

Posty: 145
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Koszyk Pokaż post
a wg. mnie Peja juz nie ma tego czegos co kiedys...

Gosc spiewa o biedzie a na teledysku nowe BMW, etc, etc.

Wolalem starego Rycha. Z kolei jaram sie teraz płytką PiH'a
"Jakie życie taki rap" xd

@ topic

WWO, Pfk, K44, Chada & Pih, Eldo, Fenomen, GRZ, Molesta, Peja jest jeszcze tego sporo.

Na koniec jeszcze kawałek z płyty Chady i Piha, bardzo dobrej swoją drogą i nie docenionej wg. mnie:

http://westside71.wrzuta.pl/audio/8m...-_nasza_muzyka

Ostatnio edytowany przez Komarek - 05-01-2009 o 21:54.
Komarek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2009, 21:54   #28
Ze'To
Użytkownik Forum
 
Ze'To's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2008
Lokacja: Gdańsk

Posty: 234
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@K.Jay

Mówisz, że 50% tych lasek to puste barbie?
a myślisz, że jak jest w Stanach?
50% to 100kg+ drugie 50% to jakieś przyjezdne albo wyjątki i to są dopiero TĘPE CIPY! (oczywiście te 50% tak orientacyjnei sobie podaję ) ale mimo wszystko jeśli mówisz, że są w Polsce puste kobiety to w Stanach są puste razy 3...
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
albo tak jak my to ostatnio robimy , na lekcji taka cisza itp. ja się nadstawiam kolega mnie po mordzie a ja krzyczę "PANI ! BIJO!!!" ;D
Ze'To jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2009, 22:06   #29
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

A tu macie odemnie 2 kojące nerwy itd pioseneczki ;D

http://www.youtube.com/watch?v=gBrfGLfP6u8
kapitalny bicik Ostera ;]

http://www.youtube.com/watch?v=2UnpGSRk4hQ
a tu wiecznie wspaniały K44 ; ))

@ktoś wspomniał o Fokusie... Ostatnią słuchałem jego kawałka z Gutkiem 'Są dni'
- zajebiaszcza nutka ; ))
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2009, 22:07   #30
Granteon
Użytkownik Forum
 
Granteon's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2005

Posty: 513
Stan: Niegrający
Domyślny

Super fury, dziewczyny, super ubranie, złoto na klacie to jest dla was Rap/Hip-Hop? Ktoś tam ładnie napisał - śpiewają o biedzie, a jeżdżą BMW...
__________________



Notka!
Granteon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2009, 22:09   #31
piramjida
Użytkownik Forum
 
piramjida's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2008

Posty: 408
Stan: Niegrający
Imię: Breakah
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Poziom: 20
Skille: 18/22
Domyślny

'Pe i Ha, trzy litery mowia wszystko, otwierasz mape dzieki mnie wiesz gdzie jest Bialystok.' o/

A poza tym: Eldo/Ostr/PMM/Peja/Grammatik/Zeus/Pezet/ZIP Sklad, patrzac na mojego lasta ostatnimi czasy.
__________________
The rest is empty with no brain but the clever nerd
The best emcee with no chain ya ever heard

--------------------
piramjida jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2009, 22:11   #32
Glon Elriel
Użytkownik Forum
 
Glon Elriel's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2005
Wiek: 37

Posty: 304
Stan: Na Emeryturze
Imię: Dys
Gildia: -
Świat: -
Poziom: -
Skille: -
Poziom mag.: -
Domyślny

Rychu Peja!
__________________
Jak Dębica, to TYLKO WISŁOKA!!! Jak ROW, to TYLKO RYBNIK!!! Jak piękna historia polskiej piłki to TYLKO KSG!!!

Glon Elriel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2009, 22:14   #33
Fintex
Użytkownik Forum
 
Fintex's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2005
Lokacja: Krosno
Wiek: 34

Posty: 968
Stan: Na Emeryturze
Imię: Seecinha
Świat: Astera
Poziom: 123
Fintex ma numer GG 5302851 Fintex ma login Tlenu maciekz9@tlen.pl
Domyślny

nie ocenia się po wyglądzie chłopaki. hehe. zresztą piękno to pojęcie względne. jednemu się podoba to, drugiemu to.

K.Jay miał na myśli przecież, że bardzo dużo dzieli polaków od amerykańców w rapie, teledyskach. wiadomo, że jak teledysk, który kręcił reżyser z hollywood będzie dużo lepszy niż polski. rap w usa jest o niebo lepszy niż w polsce, to pewne. tak apropos rapu w usa. lil'wayne sprzedał 2,86mln płyt.
Fintex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2009, 22:21   #34
Komarek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 11 2005

Posty: 145
Domyślny

To że jest tam dużo luksusowych aut, gołe laski to znaczy że teledysk jest lepszy ? Jak dla mnie nawet w Polsce są perełki tego typu:

http://www.youtube.com/watch?v=qAxUCK9FVCU

(Chodzi mi głównie o wykonanie)
Komarek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2009, 22:24   #35
Granteon
Użytkownik Forum
 
Granteon's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2005

Posty: 513
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fintex Pokaż post
nie ocenia się po wyglądzie chłopaki. hehe. zresztą piękno to pojęcie względne. jednemu się podoba to, drugiemu to.

K.Jay miał na myśli przecież, że bardzo dużo dzieli polaków od amerykańców w rapie, teledyskach. wiadomo, że jak teledysk, który kręcił reżyser z hollywood będzie dużo lepszy niż polski. rap w usa jest o niebo lepszy niż w polsce, to pewne. tak apropos rapu w usa. lil'wayne sprzedał 2,86mln płyt.

Prawdziwy Hip-Hopowiec (ja nim nie jestem) ma w dupie to ile dany zespół sprzedał płyt, ile zapłacił za teledysk i z jakiej firmy nosi ubrania. Ceni go za teksty, bo to moim zdaniem jest najważniejsze w Hip-Hopie. Kaliber 44 to jest przykład prawdziwego polskiego Hip-Hopu/Rapu. Większość ludzi o tej grupie juz zapomniało, bo woli słuchać to co ciągle leci w mediach.
__________________



Notka!
Granteon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2009, 22:49   #36
Ametystowec
Użytkownik Forum
 
Ametystowec's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2006
Lokacja: Ustka

Posty: 247
Stan: Niegrający
Domyślny

Skoro mowa o fajnych teledyskach

http://www.youtube.com/watch?v=k1aej...eature=related

http://www.youtube.com/watch?v=GykHYcOyKAA - jakis dziwny ten podklad, ale innych klipow nie ma (z normalnym podkladem)

Obydwa robione w profesjonalnym studio TVP
Ametystowec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2009, 23:44   #37
NecroLukas
Użytkownik Forum
 
NecroLukas's Avatar
 
Data dołączenia: 20 04 2007
Lokacja: Wroclaw

Posty: 187
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Guardia
Domyślny

nie trawie piha, ma głos jakby go ktoś ściskał za jaja ;\

"guru kretynów i durnych dzieciaków...", "Czemu robisz podlasiu przypał, w plecy nóż, co to za wiejska taktyka?!"

inna sprawa że to było dosyć dawno, pih poczynił ostatnimi czasy spore postępy ;d

najlepszy nawijacz w tym kraju wg. mnie- GrubSon, chociaż to nie do końca czysty hh, raczej mieszanka hh i reggae

/skuug
__________________
SKUUG HERE ;]



23:04 Kozakjp [23]: ale expisz bez softuw
23:04 Master Logitech [10]: no tak
23:04 Kozakjp [23]: ;]
23:04 Master Logitech [10]: bo wtedy bym je wastowal
NecroLukas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2009, 00:30   #38
Fintex
Użytkownik Forum
 
Fintex's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2005
Lokacja: Krosno
Wiek: 34

Posty: 968
Stan: Na Emeryturze
Imię: Seecinha
Świat: Astera
Poziom: 123
Fintex ma numer GG 5302851 Fintex ma login Tlenu maciekz9@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Granteon Pokaż post
Prawdziwy Hip-Hopowiec (ja nim nie jestem) ma w dupie to ile dany zespół sprzedał płyt, ile zapłacił za teledysk i z jakiej firmy nosi ubrania. Ceni go za teksty, bo to moim zdaniem jest najważniejsze w Hip-Hopie. Kaliber 44 to jest przykład prawdziwego polskiego Hip-Hopu/Rapu. Większość ludzi o tej grupie juz zapomniało, bo woli słuchać to co ciągle leci w mediach.

jeżeli chociaż troszkę znasz angielski lub sprawdzasz lyricsy i tlumaczysz to zauważ, że w usa jest inny poziom rapu (nie mylić z hh), bitów przede wszystkim. teledysk przyciąga odbiorców. w hh o to też chodzi, zeby zarobić. jak wszędzie zresztą. są ludzie któzy robią to z totalnej zajawki, ale wtedy nie puszczają klipów w mtv.
co do lil'wayne'a to była ciekawostka i wcale go nie słucham... lubie dobry hh nie komercyjny, chociaż trochę mainstream'owego hh posłucham czasem. mnie z kolei bawią ci ludzie, którzy są ślepo zajarani w pfk/k44, zaloze sie, że wiekszość nie wie o co w kawałkach lata. ba, autor by miał problemu skoro pisał to po grzybach na totalnej jeździe (no offence) większość daje za przykład k44/pfk. ludzie... hh wywodzi się z getta w nowym jorku. ja zamiast k44 poleciłbym 'Illmatic' Nasa. z zachodu: pierwsze płyty dr. dre, snoopa.
Fintex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2009, 02:46   #39
uno89
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 06 2008
Lokacja: wodzislaw sl
Wiek: 34

Posty: 66
Stan: Na Emeryturze
Świat: Shanera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez K.Jay Pokaż post
Od zagranicznych artystów, a zwłaszcza tych z USA dzieli nas bardzo dużo. Wystarczy popatrzeć na klipy w/w. U nich Bentleye, Hummery, warte 365$ Cristale lane na ziemię, ładne dziewczyny i ogólnie dobra muzyka. U nas? Nawet nie warto porównywać, bo aż żal. Także USA > Polska.

K.Jay
Nie no, brak mi slow, jesli oceniasz rap pod katem lansu, imponuja Ci takie takie rzeczy to... Rapu slucha sie dla przeslania, ewentualnie pod katem muzycznym, a nie po to by patrzec kto potrafi Ci sie pokazac bardziej 'cool'. Pewnie z takim podejsciem to w polsce lubisz jedynie nowego gurala ;D. Chodz patrzac Twoimi kategoriami, to juz jest fajnym murzynem, ale nie tak wylansowanym jak Ci z USA ;D. Choc osobiscie w ogole nie kreci mnie amerykanski rap, nie slucham go, nawet jakbym chcial to moj angielski nie jest na tyle dobry by to zrozumiec, pewnie tak samo jak i Twoj... Rozumiem, ze ktos sobie slucha, tlumaczy teksty jak kolega wyzej, zwraca uwage na bity, podpatruje ich prace... Ale Ty chlopie sie lepiej przerzuc na Timbalandy, oni tez robia ladny lans i sa jeszcze w tym lepsi, jeszcze bardziej na topie! Jeszcze wiecej lasek, jeszcze wiecej kasy!.

Co do peji, to dla mnie tak samo 0 szacunku, chlopak moze i byl kiedys biedny, ale teraz juz by sobie mogl odpuscic te tematy, poza tym wybil sie wlasnie nie na gadce o tym, tylko pierwszym polskim znanym, smiechowym i zalosnym dissem na Liroy'a bardzo dawno temu . Az smutne, ze dzieki czemus tak marnemu udalo mu sie zdobyc potem pozycje w polskim hh na kilkanascie lat.

Co do polskiego hip hopu, to najbardziej szanuje za to co robia Grammatika, a teraz jak sie rozpadli to Eldo, taki rap naprawde moze pomoc ludziom, w dodatku swietne bity, moze przyznam, ze raczej tworczosc przewaznie na trudne dla nas czas, bo jak jestesmy w dobrym humorze, to raczej mogloby nas czasem zamulic .
No i za caloksztalt, O.S.T.R, wydac 9 czy 10 plyt i na kazdej trzymac taki poziom... doprawdy jest swietny w tym co robi, niezaleznie pod jakim katem spogladac na jego tworczosc to tylko chwalic.
Ja osobiscie dodam, ze jednym z moich ulubionych raperow jest takze malo lubiany i niedoceniany Łona. Sluchajac mozna sie smiac, prawie kazda piosenka ma podwojne dno i zmusza do myslenia, dodatkowo pod katem muzycznym Webber odwala swietna robote, w Polsce wedlug mnie tylko Noon moze sie z nim rownac.
No i warto jeszcze wspomniec o Pezecie, ale zastanawiam sie czy jego kocham sluchac z powodu jego samego, czy to Noon jest tak dobry...

Ja widze rap tak:
"Pamietasz, ze hip hop to glownie zabawa, usmiechniete twarze? Juz zapomniales wiec ja znow Ci to pokaze... Szlak mnie trafia musze wylaczac telewizor, bo nie chce widziec typow z trescia negatywna jakkolwiek ujete zlo zawsze jest zlem gdziekolwiek, ja dobro uwolnie i bedzie dobrze, lepsze jutro"
uno89 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2009, 16:39   #40
Komarek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 11 2005

Posty: 145
Domyślny

Peja wg. mnie wybił się świetną płytą Na Legalu ?, a nie dissem na Liroya ale to tylko moja opinia.
Komarek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:14.


Powered by vBulletin 3