Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-11-2005, 00:05   #81
N-o-2
Użytkownik forum
 
N-o-2's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2005
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 33

Posty: 19
Stan: Aktywny gracz
Imię: Nitromino
Profesja: Elite Knight
Gildia: ~Clear~
Świat: Calmera
Poziom: 50
Skille: 77/77
Poziom mag.: 6
N-o-2 ma numer GG 4082602
Domyślny

hm..... Chyba tez zrobie sobie postac na h-lvl tylko po to ZEBY WAS ZGNEBIC
N-o-2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-11-2005, 00:16   #82
Green
Użytkownik forum
 
Green's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005

Posty: 24
Imię: Totung
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ithaca
Świat: Antica
Poziom: 88
Skille: 86
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez N-o-2
hm..... Chyba tez zrobie sobie postac na h-lvl tylko po to ZEBY WAS ZGNEBIC
masz moje poparcie jak coś msg me, zrobi mu się jakiegoś spama sd druidkami nawet nie bedzie się trzeba wysilać ^_-
Green jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-11-2005, 00:19   #83
Nicholas Slide
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 10 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 39

Posty: 10
Stan: Na emeryturze
Świat: Inferna
Nicholas Slide ma numer GG 9303523
Domyślny

To dobrze, że go zabili zwiększyli w ten sposób średni poziom inteligencji na tym serwie (Chwilowo dopóki nie za logował się z powrotem pod dead’zie)... Bo tylko idiota oddaje itemy bez żadnej gwarancji, że nie zostanie zabity.

PS. GJ Head~Chaos.

PS2. Nazywacie ich „newbie” ? Wiecie co to słowo znaczy ? Dla mnie to na miano „newbie” zasługuje ten ziomek co padł.

Ostatnio edytowany przez Nicholas Slide - 29-11-2005 o 00:36.
Nicholas Slide jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-11-2005, 00:59   #84
Deythwen
Użytkownik Forum
 
Deythwen's Avatar
 
Data dołączenia: 26 03 2005
Wiek: 35

Posty: 74
Stan: Na Emeryturze
Świat: Dan00bia
Pytanie

O człowieku! Ale ty jesteś żałosny?! Kolegów nie masz... 40 minut nikt ci nie pomógł?!

00:47 Jasmino: juz tak gadacie
00:44 Jasmino: ku**a ofiare sobie znalezliscie -.

O jezu... ogarnął byś się?! Nie dość że oddałeś tak zaajefajne eq

00:43 You see a bright sword (Atk:36 Def:30).It weighs 29.00 oz.The blade shimmers in light blue.

NIe ogarniam cię... Noob ostateczny Co ty miałeś ze sobą że az tak płaciłeś? Cnote siostry w bp? Już lepiej było deadnąć i liczyć że ci mało wypadnie

Choć w sumie atakujący również wykazali się skrajnymi oznakami debilizmu

00:42 Chaos Drake: POLACY GUROM
00:43 Dourge: ale on bendzie bidny jak mu niedasz
00:44 Chaos Drake: kalosze masz?
00:34 Chaos Drake: polak polaka?
00:46 Dourge: tony hawke?
00:47 Dourge: co masz w bekpek?

Ogólnie film pokazujący zmagania idiotów z lamuchem... Nie wiem że jeszcze chcesz się tym chwalić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Nivelis: zgadzam się... nie uznaje i nigdy nie uznawałem odpowiedzialności zbiorowej ale jako gildii zalecam wam zrookować tych PA... Szkoda że to nie danubijczycy... Uwielbiam pokój, ale chętnie bym zobaczył jak oni płacą dla odmiany....
__________________
Fly on the wings of love, fly baby fly!

Ostatnio edytowany przez Deythwen - 29-11-2005 o 01:02.
Deythwen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-11-2005, 08:35   #85
Voltiv
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 11 2005

Posty: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Siergiey
Nie jestesmy jakimis "polaczkami"... <:
Skoro nie polaczkami to pewnie jesteście z rozgłośni ojca rydzyka. Wogóle ten film jest przesadzony, bo pokazuje jak ojciec rydzyk wraz z znajomymi zmuszają nieletniego do publicznego rozbierania się, a następnie znęcają się nad nim co prowadzi do jego śmierci. Admini powinni usunąć ten film z tego względu, że na to forum wchodzi dużo nieletnich.
Voltiv jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-11-2005, 09:37   #86
Moro
Użytkownik Forum
 
Moro's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 36

Posty: 31
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nicholas Slide
To dobrze, że go zabili zwiększyli w ten sposób średni poziom inteligencji na tym serwie (Chwilowo dopóki nie za logował się z powrotem pod dead’zie)... Bo tylko idiota oddaje itemy bez żadnej gwarancji, że nie zostanie zabity.

PS. GJ Head~Chaos.

PS2. Nazywacie ich „newbie” ? Wiecie co to słowo znaczy ? Dla mnie to na miano „newbie” zasługuje ten ziomek co padł.
XDDDDDddddd
Ja kocham twoje odpowiedzi ;>
Jak ktos chce nas zabic to zapraszamy na saphire, w koncu zwiekszamy populacje no nie ?
Osoby nie bedacy w gildi Draconians nie moga komentowac sytuacji jaka w niej panuje, bo pop prostu nie wiedza o tym nic ;p
Cala ta dyskusje zaczal Dourge, to on i jego koledzy napisali te kilka pierwszych postow imo z roznych kont. Tak wiec wieszajcie psy na nim a nie na Bogu ducha winnym Headzie. Naprawde fajne komentarze niektorych ludzi z Safiry;p myslalem ze juz wam sie skonczyl okres, ale widac nie <;
A szczerze mowiac to mam w gleboko w dupie to co tu wypisujecie, zajzalem tu bo zobaczylem link na forum gildi. Jak chcecie komentowac filmy to zostancie krytykami ;p
Moze tematem nastepnego postu bedzie "dlaczego chaos ukradl szynki sugide?";;;;;
Moro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-11-2005, 09:40   #87
tibia_tylko
Guest
 

Posty: n/a
Smutny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez scorp
Qrde, ERROR mi wyskakuje podczas 25 minuty, biore CLOSE na TRADE CHANNEL dokladnie w 25 minucie i tak mi wyskakuje
mi tez hehe a co do tego to sa nooby Ci co go zabili :S
  Odpowiedz z Cytatem
stary 29-11-2005, 13:27   #88
Siergiey
Użytkownik Forum
 
Siergiey's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004

Posty: 458
Gildia: Draco~ 4ever
Świat: j3bac tibie
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Voltiv
Skoro nie polaczkami to pewnie jesteście z rozgłośni ojca rydzyka. Wogóle ten film jest przesadzony, bo pokazuje jak ojciec rydzyk wraz z znajomymi zmuszają nieletniego do publicznego rozbierania się, a następnie znęcają się nad nim co prowadzi do jego śmierci. Admini powinni usunąć ten film z tego względu, że na to forum wchodzi dużo nieletnich.
nom, spox, tak dokladnie o to mi chodzilo.

@green
"Aż sobie tam postac zrobie zeby was ubic ..., żygać mi sie chce na wasz widok... Boże....
23:47 Chaos Drake: POLACY GUROM <- u rox dude -.-"
oke, zrob, bede mial szybsze respy ;d pozatym nikogo z nas nie ruszysz, gadac i ja sobie moge...i bede sie mial na kim wyzyc, i wogole bedzie fajnie,
pozatym, juz wszystko debilu zostalo wyjasnione, jak nie umiesz sam czytac to popros kogos z rodziny, zeby ci przeczytal i jeszcze wytlumaczyl...
Nie wytrzymuje jak czytam takie debile posty jak twoj, wez sie wstrzymaj z takimi komentarzami...
i nie oceniaj chaosa jesli go nie znasz, w przytoczonym przez ciebie cytacie, byla ironia...
i co do do zygania na nasz widok xD gdzie ty nas widziales? chyba tylko raz na filmiku ;d slabe masz nerwy jak juz po pierwszym spojrzeniu na chaosa i heada zbiera ci sie na hafty
ps jak przyjdziesz nas ubijac nie zazygaj calej klawiatury!! jeszcze klawisze ci wyzre albo cos :S
@n-o-2
a rob se i 5 postaci, na hi lewelu!1!! o ile wogole do takiego dojdziesz xD bede zaszczycony, jesli dokonasz takiego wyczynu specjalnie dla nas (=

i kolega wyzej
sam jestes nub ;d on zachowal sie jak nub oddajac eq...
Siergiey jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-11-2005, 14:51   #89
Wasyli
Użytkownik forum
 
Wasyli's Avatar
 
Data dołączenia: 18 03 2005

Posty: 16
Domyślny

Head nie wiedział o co zabardzo chodzi ,chciał pomóc ubić pk. Ale chaos ostatnio nieźle pałe przegina ,i nie mówcie że nic nie wiem o sytuacji na serwerze bo sam tam gram ...
Wasyli jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-11-2005, 14:54   #90
Malwin on Saphira
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 08 2005
Lokacja: Venore

Posty: 22
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Saphira
Poziom: 48
Skille: 75/74
Poziom mag.: 5
Domyślny

Chaos to thief, którego mama po głowie łopatą biła z tego wynika. Jedyne co mu najlepiej wychodzi to kradzież wiem z własnego doświadczenia.

Ostatnio edytowany przez Malwin on Saphira - 29-11-2005 o 18:24.
Malwin on Saphira jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-11-2005, 16:06   #91
Olorion.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 07 2004
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,278
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Malwin on Saphira
Chaos to thief, którego mam po głowie łopata biła z tego wynika. Jedyne co mu najlepiej wychodzi to kradzież wiem z własnego doświadczenia.
a co straciles?
Olorion. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-11-2005, 18:24   #92
Malwin on Saphira
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 08 2005
Lokacja: Venore

Posty: 22
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Saphira
Poziom: 48
Skille: 75/74
Poziom mag.: 5
Domyślny

Był to demon shield
Malwin on Saphira jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-11-2005, 18:54   #93
Robercik knight'cik
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 05 2005

Posty: 28
Domyślny

O Jezu Ja pi***** to tylko gra... A wy sie wyzywacie jak male dzieci....i tak jak ktos juz powiedzial Jasmin sam z***al misje oddajac good eq.A bym zapomnial Zayebista ortografia i fajne teksty typu dawaj klate,daj p nogi.jaki masz kask?,tony hawke.A Head tez sie dal wrobic w to, on jest niezabardzo winny.
Robercik knight'cik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-11-2005, 19:42   #94
Krzy_ek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 03 2005
Wiek: 30

Posty: 156
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Candia
Poziom: 40
Skille: 6X/6X
Poziom mag.: 5
Domyślny

no dobra head ... źle cie ocenilem... ale nadal uwazam ze chaos i dourge postąpili jak idoci...
Krzy_ek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-11-2005, 19:48   #95
Nieznajomy nalesniczek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 08 2005

Posty: 21
Domyślny

ja *******e jakie nooby ***ane zaplacil wam chyba a wy go zabiliscie oddac mu to ****a
Nieznajomy nalesniczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-11-2005, 19:51   #96
Harven
Użytkownik Forum
 
Harven's Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 31

Posty: 190
Stan: Niegrający
Harven ma numer GG 6311614
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tomciu
Zacznijmy od tego, co powiedział juz sam Jasmino. Ten temat pojawil sie za sprawa Dourge, ktory chce mnie za wszelka cene pograzyc i zepsuc reputacje. Nie wiedzialem o tym, ze zaatakowal pierwszy. Myslalem, ze Chaos prosi mnie o pomoc pk, nie kogos niewinnego. Uwazam, ze zostalem wrobiony, ale w zwiazku z tym mam zamiar poczynic pewne kroki.
Chaos zostal wydalony z Draconians i narazie nie ma zadnej opcji aby wrocil, natomiast Dourge jest aktualnie hunted.
Jesli chodzi o indywidualne naprawienie mojego bledu, probowalem odzyskac cale eq, ktore zabral Dourge i sprzedal. Poniewaz nie udalo mi sie ich odzyskac, w tej chwili wysylam Jasmino 10bp uhs, medusa shield i Fire axe. Jesli nie bedzie tego uzywal moze sprzedac. Jesli zaraz pojawia sie smiechy i hihy bo: itemy sa warte max 10k - to darujcie je sobie poniewaz Saphira jest w miare nowym serwerem i jest to warte okolo ~80k razem z uhami.
Uwazam to za sprawiedliwe rozstrzygniecie sporu.
Mozecie mnie obrzucic wyzwiskami etc.
Aha, jesli chodzi o ten dopisek "Head nic nie mowil, bo tarzal sie ze smiechu" jest kompletna bzdura, nie mowilem nic poniewaz byl mi obojetny los, jak wtedy uwazalem, random PKera.
Uwazalem ze pk to pk, niewazne z jakiego kraju pochodzi i jaki ma lvl. Trzeba go pozbyc jakichkolwiek srodków do nastepnego pk. przykro mi, ze sie mylilem.

@Jasmino
Postaram sie o to, zeby Chaos takze Ci to zrekompensowal.
@Wyzywajaca mnie wiekszosc
Na przyszlosc ogladajcie dokladnie filmy, zbadajcie dokladnie sytuacje i zastanowcie sie dlaczego tak zrobilem a nie inaczej, dopiero pozniej osądzajcie jak byc powinno, a jak bylo.
FONT]
Head, zachowałeś się bardzo ładnie, przyzwoicie i jestem z ciebie dumny
Harven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-11-2005, 20:16   #97
Markee
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 11 2005

Posty: 20
Stan: Aktywny gracz
Imię: Okenosix
Profesja: Knight
Świat: Azura
Poziom: 20
Domyślny lol ja ...

lol ja pier.... kurde dal rzeczy ale i tak zabili



szkoda gadać


życie jest jak miriam wszystko pieknie ladnie a tu h...
Markee jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-11-2005, 20:19   #98
Malwin on Saphira
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 08 2005
Lokacja: Venore

Posty: 22
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Saphira
Poziom: 48
Skille: 75/74
Poziom mag.: 5
Domyślny

Haha chaos i rekompensata a to dobre. Co ukradł jemu i innym np. mnie już nie odda można się z tym pożegnać.
Malwin on Saphira jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-11-2005, 20:34   #99
Arius
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Sadze, ze jesli ktokolwiek ma oglaszac swoje prawdy dociekane tak dlugo w umysle to niech je ocenzuruje ze spontanicznych slow<dla niektorych to slowa pomocnicze> pt. przeklinanie na maksa. Uzywanie tych wyrazow swiadczy o waszym poziomie... widac niektorzy po prostu nie wiedza co napisac wiec postanawiaja zaatakowac w imie przyslowia:"Czemu dzwon głośny? bo wewnątrz jest próżny..."

Draconians sa gildia, ktorej udalo sie wypracowac na serverze pewna bezpieczna pozycje. Co swiadczy o ich dojrzalym mysleniu czlonkow gildi. Samo odejscie Nivelisa nie spowodowalo wiele w samym dzialaniu gildi.
Co do incydentu to Chaos dostal swoja nauczke czyli zostal wydalony z gildi.
Head byl nieswiadomy zamiarow Chaosa wiec nie mozna go winic w calosci.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Malwin on Saphira
Haha chaos i rekompensata a to dobre. Co ukradł jemu i innym np. mnie już nie odda można się z tym pożegnać.
Przykro mi z powodu starty przez Ciebie Demon Shielda. Czy straciles ja dlatego, ze Chaos zrobil namefakera?

Ostatnio edytowany przez Arius - 29-11-2005 o 20:53.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 29-11-2005, 21:15   #100
Malwin on Saphira
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 08 2005
Lokacja: Venore

Posty: 22
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Saphira
Poziom: 48
Skille: 75/74
Poziom mag.: 5
Domyślny

Z powodu wyj****ia mnie na trade. Tak to już bywa.
Malwin on Saphira jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:22.


Powered by vBulletin 3