Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 20-10-2004, 14:49   #61
Hez
Użytkownik Forum
 
Hez's Avatar
 
Data dołączenia: 16 07 2004

Posty: 82
Hez ma login Tlenu jozzo@tlen.pl
Domyślny

A co to jest swiat D&D? bo zew Cthulu tez dziala na mechanice d20 masz na mysli standardowy Greyhawk, czy najpopularniejszy i chyba najlepszy Forgotten Realms?

Wszyscy zaczynaja na lvl 1 - to znaczy ze nie mozna stosowac ras z EPP ?
Hez jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-10-2004, 16:24   #62
Arqan
Użytkownik Forum
 
Arqan's Avatar
 
Data dołączenia: 29 09 2004
Lokacja: Szwecja
Wiek: 36

Posty: 54
Arqan ma numer GG 6185045
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hez
A co to jest swiat D&D? bo zew Cthulu tez dziala na mechanice d20 masz na mysli standardowy Greyhawk, czy najpopularniejszy i chyba najlepszy Forgotten Realms?

Wszyscy zaczynaja na lvl 1 - to znaczy ze nie mozna stosowac ras z EPP ?
Mam namysli najlepszy Forgotten Realms , wiesz na temat EPP, uzgadniaj z innymi graczami, jesli niebeda mieli nic przeciwko to ... czemu nie ;]

Pozdro
__________________
* W kazdym z nas plynie ta sama leniwa, czerwona rzeka *




RPGowcy tego forum - Laczcie sie i wznoscie z nami modly!! Celem naszym jest laska moderatorow i blogoslawienstwo subforum o naszych przygodach...
Arqan jest offline  
stary 20-10-2004, 16:55   #63
Ithelios
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2003
Wiek: 37

Posty: 386
Ithelios ma numer GG 1869980
Domyślny

@Arqan
Weź pod uwagę inne aspekty niż czysta mechanika.Oprócz EPP 2(co jest wystarczającym czynnikiem balansującym siłę drowa wobec standardowych ras) zapominasz o podstawowym aspekcie.Mroczne elfy w większości światów są na powierzchni przynajmniej "nielubiane",jeśli nie nienawidzone!!!Wiesz jakie ograniczenia spadają na gracza w takim wypadku??I błagam,nie staraj się mieszać systemów(widzę jakieś pomysły z wampirem i wilkołakiem-jeśli już to wg.standardowych zasad D&D).Rozpatrując problem drowa-minimalny poziom w tym przypadku wynosi 3(w efekcie postać ma 1lvl) i osobiście bardzo pasowałoby mi takie rozwiązanie.

Sprawa zbalansowania...
Ufam,że ludzie,którzy zadeklarowali chęć gry mają odpowiednie doświadczenie i nawet jeśli ktoś będzie miał postać silniejszą,nie wyjdą z dziecinnego założenia "To nie fer!!On ma lepsze cyferki!!".Wszystko leży w rękach gracza,aby tą postać odpowiednio odegrał,a nie stworzył munchkina o wypasionych statach.I sądzę,żę ludzie na poziomie nie będą mieć nic przeciwko temu,że ktoś gra drowem,czy inną niestandardową rasą.
Ithelios jest offline  
stary 20-10-2004, 17:08   #64
MatKus
http://tibiaspy.com
 
MatKus's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Opole / Głuchołazy
Wiek: 43

Posty: 2,289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Matkus
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Adres Jabbera do MatKus
Domyślny

Jeśli o mnie chodzi, to możesz grać choćby i smokiem pradawnym jaszczurem i jeszcze troche
Ja już swoich graczy nauczyłem, że nie tylko statsy się liczą. Bo możesz mieć wszędzie po 30, a wkurzysz kogoś, przyjdzie pokojówka jak będziesz spał w karczmie, wbije ci sztylet w oko, i choćbyć miał 50 poziom i nie wiem co jeszcze, to jak nie jesteś już nieumarłym, to dzióry w mózgu nie przezyjesz (niezależnie od mechaniki)

Ja już swoją postać wysłałem. Standardowa rasa, ale to dla tego, że już mi się nie chciało przekonywać GMa do nietypowego fey'ri, który na GMie dośc duże obciążenie kładzie (alter self na życzenie to tylko problem dla GMa). Może kiedyś, jeśli gra się będzie dalej rozwijać.....

A drow - fakt, na powierzchni trochę niezbyt lubiana rasa. Hie hie, już widzę drużynę : drow, fey'ri (w postaci własnej, czyli demonicznej), do tego jeszcze jakieś inne cuda, i ludzi w wioskach nie trza mordować, zeby okraść, sami uciekną



A jak z sesją na IRCu nie wypali, to ja spróbuję poprowadzić sesję na forum.
__________________
Najlepsza strona o Tibii - http://tibiaspy.com - jeśli nie znasz, to nie wiesz, co tracisz!
Zarejestruj się na http://forum.tibiaspy.com - prowadź i oglądaj galerie, szukaj i udzielaj pomocy, rozmawiaj o Tibii i na każdy inny temat!

Ostatnio edytowany przez MatKus - 20-10-2004 o 17:10.
MatKus jest offline  
stary 20-10-2004, 19:55   #65
Hez
Użytkownik Forum
 
Hez's Avatar
 
Data dołączenia: 16 07 2004

Posty: 82
Hez ma login Tlenu jozzo@tlen.pl
Domyślny

Czyli 1 lvl.
Kiedy pierwsza sesyjka?
EDIT czyli DnD3 czy ADnD2? a jezeli 3 to czy nie mozemy od razu 3,5? zmiany sa niewielkie a pomaaja rownowazyc klasy.

Ostatnio edytowany przez Hez - 20-10-2004 o 21:42.
Hez jest offline  
stary 20-10-2004, 21:55   #66
Greeny
Użytkownik Forum
 
Greeny's Avatar
 
Data dołączenia: 15 10 2004

Posty: 36
Domyślny

Tez chetnie dolaczylbym do gry, tyle ze jako gracz mam praktycznie zerowe doswiadczenie =/ Dlatego chcialem sie zapytac czy bedzie mozliwosc poobserwowania tego jak gracie. Po prostu chcialbym "bezbolesnie" sprawdzic czy sie nadaje =]


P.S. maly off topic jesli interesuje was odgrywanie postaci w sieci to zachecam do odwiedzenia Karak miasto czeka na smialkow...
__________________
Greeny jest offline  
stary 20-10-2004, 22:06   #67
Caspius
Użytkownik Forum
 
Caspius's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2004
Lokacja: Na końcu drogi życia..
Wiek: 34

Posty: 240
Domyślny

Takze wyslalem juz swa postac ;] doswiadczenie niejakie juz mam, i wiem czym sie konczy "szpanowanie" statsami/lvlem

@Matkus
Bierz mnie od razu pod uwage plx ;]
__________________
Kiedy umrę, pochowajcie mnie twarzą do dołu, aby wszyscy mogli pocałować mnie w dupę
Helmut Ottenburger
-----------
Koncze z tibia... Ciekawe ile wytrzymam
Caspius jest offline  
stary 20-10-2004, 22:08   #68
Ithelios
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2003
Wiek: 37

Posty: 386
Ithelios ma numer GG 1869980
Domyślny

Tak więc postacie na 1lvlu bez niestandardowych ras koniec kropka??Ok,system robienia chara punktowy czy tradycyjny??I kiedy pierwsza sesja??
Ithelios jest offline  
stary 20-10-2004, 22:32   #69
MatKus
http://tibiaspy.com
 
MatKus's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Opole / Głuchołazy
Wiek: 43

Posty: 2,289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Matkus
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Adres Jabbera do MatKus
Domyślny

No właśnie. Statsy.
Jak mamy ci statsy chłopie zrobić?
Punkty? jeśli tak, to jaki system? z PMP? jeśli tak, to ile punktów, a jeśli nie, to jaki system?
Rzuty z oczywistych przyczyn odpadają, bo jako, że MG nie moze tego sprawdzić, to zaraz się okaże, ze wszyscy mają 18, 18, 18, 18, 18, 18
A moze tak, jak gdzieś widziałem, opisowo?
S - średnia
Zr - Świetna
Bd - słaba
i tak dalej?
To wszystko zalezy, jak chcesz prowadzić sesję i jak chcesz rozwiązać problem rzutów. Czy będziesz sam rzucał, będzie jakiś bot, będą gracze rzucać a ty im zaufasz (chyba zły pomysł) czy też będzie to na zasadzie storytellera i sam będziesz decydował?

Ehh. cóż za organizacja? gracze się dopytywać muszą po 20 razy o wszystki
__________________
Najlepsza strona o Tibii - http://tibiaspy.com - jeśli nie znasz, to nie wiesz, co tracisz!
Zarejestruj się na http://forum.tibiaspy.com - prowadź i oglądaj galerie, szukaj i udzielaj pomocy, rozmawiaj o Tibii i na każdy inny temat!
MatKus jest offline  
stary 21-10-2004, 00:08   #70
Arqan
Użytkownik Forum
 
Arqan's Avatar
 
Data dołączenia: 29 09 2004
Lokacja: Szwecja
Wiek: 36

Posty: 54
Arqan ma numer GG 6185045
Król ...

No wiec tak, system D&D 3th Edition, moze byc 3,5
Co do kosci, hmm wlasnie tu jest problem, mysle ze bede zucal a Wy niestety musicie mi uwiezyc ,
Co do statsow, 72 punkty na rozdanie, przynajmniej tak mialem, Sila Zrecznosc Inteligencja Budowa Charyzma Roztropnosc
Natomiast co do gosci, owszem moga obserwowac i sie uczyc,
I co do mirca, mysle ze ustale maly regulamin do ktorego bedziecie musieli sie przystosowac
Ok a teraz Wy, powiedzcie mi czy pasuje Wam aby 6 osob gralo, gdzyz uznalem ze 8 bedzie powodowac calkowite zamieszanie,
Wiec Pozdro
__________________
* W kazdym z nas plynie ta sama leniwa, czerwona rzeka *




RPGowcy tego forum - Laczcie sie i wznoscie z nami modly!! Celem naszym jest laska moderatorow i blogoslawienstwo subforum o naszych przygodach...
Arqan jest offline  
stary 21-10-2004, 00:25   #71
MatKus
http://tibiaspy.com
 
MatKus's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Opole / Głuchołazy
Wiek: 43

Posty: 2,289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Matkus
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Adres Jabbera do MatKus
Domyślny

6 osób to i tak aż nadto. Na RL sesjach przy takiej ilości albo jest chaos, albo nudno (zanim wszyscy rzucą swoją kolejkę, to niektóry już przysypiają). Na IRCu będzie pewnie jeszcze większy chaos, bo nie wiadomo, czy inni już zaczęli pisać, i potem może się zdażyć, że 3 osoby robią różne, sprzeczne ze sobą żeczy jednocześnie

Między 3.0 a 3.5 wielkich różnic nie ma, jeśli chodzi o pierwszy poziom, chociaż niektóre atuty i umiejętności są trochę zmienione.

OK, to jutro (to jest dzisiaj) podeślę ci statsy postaci.
__________________
Najlepsza strona o Tibii - http://tibiaspy.com - jeśli nie znasz, to nie wiesz, co tracisz!
Zarejestruj się na http://forum.tibiaspy.com - prowadź i oglądaj galerie, szukaj i udzielaj pomocy, rozmawiaj o Tibii i na każdy inny temat!
MatKus jest offline  
stary 21-10-2004, 14:15   #72
Zwieshu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 05 2004
Lokacja: Pawłowice
Wiek: 37

Posty: 198
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Poziom: --
Skille: spadaja
Poziom mag.: --
Domyślny

Zacznijmy od tego WOW!
Nie myslalem ze moj temat wzbodzi takie zamieszanie i nie przypuszczalem ze znajda sie chetni do gry ale widze ze Arqan podczas mojej nieobecnosci wyjasnil wiekszosc spraw(bo niebylo mnie jakis czas i nie moglem czytac i odpowiadac na posty zaco przepraszam), a teraz kilka slow z mojej strony:
1) mozemy grac w d&d3 lob 3,5 niema wiekszego problemu(tylko jest maly problem w stosunku domnie niemialem nigdy kopionej ksiazki wiec nieznam dobze zasad ale dam sobie rade z kolegami gralismy i bylo dobze)
2) no mozna zagrac na irc tylko mam pytanie czy ktos ma moze swoj kanal?? Zastanawialem sie rowniez nad SKYPE no ale niewiem jakby to wygladalo jakby kazdy naraz chcial cos powiedziec wiec chyba pozostaniemy pzry irc
3) nastepna sprawa co do postaci ja wole postacie normalnie wystepujace w gzre nie zadne wymyslone i tez takie beda niestety co do postaci gracze niemaja sie czym pochwalic wymyslajac nowa rase no ale trodno postacie EPP niestety nie
4) TERAZ WAZNE! najlepiej jakby teraz kazdy napisal kto gra moze byc rasa postaci dodana dobze by bylo podac nr kontaktowy gg bo ja jzu niewiem ile osob bedzie gralo a ile sie tylko pyta
5) a to moje GG 2698836 piszcie jak bedziecie chcieli sie zcegos dowiedziec albo jak bedziecie mieli juz swoje karty postaci
6) a co do kart i statystyk postaci to jeszce niewiem czy te 72 pkt czy co uzgodnie to z Arqanem
No to chyba all
teraz zcekam na konkretne odpowiedzi, a sesja odbedzie sie mam nadzieje niedlogo ale wszystko musi byc zorganizowane bo niemam amiaru nikogo rozzcarowac ani tez samemu sie rozczarowac
Narazie
Zwieshu jest offline  
stary 22-10-2004, 11:42   #73
Caspius
Użytkownik Forum
 
Caspius's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2004
Lokacja: Na końcu drogi życia..
Wiek: 34

Posty: 240
Domyślny

A ja jestemm przeciwny wypisywaniu tutaj naszych postaci. Po co ci to? co ci przyjdzie z tego ze wiesz kto jest kim? Tak to zawsze jest ten element niepewnosci, ktory zwieksza zabawe.
__________________
Kiedy umrę, pochowajcie mnie twarzą do dołu, aby wszyscy mogli pocałować mnie w dupę
Helmut Ottenburger
-----------
Koncze z tibia... Ciekawe ile wytrzymam
Caspius jest offline  
stary 22-10-2004, 14:35   #74
Hez
Użytkownik Forum
 
Hez's Avatar
 
Data dołączenia: 16 07 2004

Posty: 82
Hez ma login Tlenu jozzo@tlen.pl
Domyślny

Moze dlatego, ze CZ nekromanta i paladyn nie wspoldzialaja najlepiej?
Hez jest offline  
stary 22-10-2004, 16:16   #75
MatKus
http://tibiaspy.com
 
MatKus's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Opole / Głuchołazy
Wiek: 43

Posty: 2,289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Matkus
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Adres Jabbera do MatKus
Domyślny

Ale co ci to da? Powiedział bym ci, że jestem magiem czy łotrzykiem, czy wojem... i to o niczym zupełnie nie świadczy, bo nadal mogę być i dobry, i zły. Chyba tylko paladyn wiadomo, jaki będzie.
A to co ja mogę powiedzieć nie chcąc zdradzać, kim będę, a żeby ci dać jakiś namiar na to, kim będę, to ci powiem tak:
Ja swoją postać wysłałem, a postać aniołkiem nie będzie. Nie będzie to jednak także ktoś, kto morduje każdego, kogo zobaczy, bo ma takie zachcianki.
Odpadają ci więc 2 charaktery : PD i CZ. Więcej wolę nie mówić.
Zresztą, często całkiem ciekawe przygody wychodzą, gdy gracze podzielą się na 2 obozy i zaczynają grać przeciw sobie. Szczególnie, jeśli będą dobrzy gracze.
__________________
Najlepsza strona o Tibii - http://tibiaspy.com - jeśli nie znasz, to nie wiesz, co tracisz!
Zarejestruj się na http://forum.tibiaspy.com - prowadź i oglądaj galerie, szukaj i udzielaj pomocy, rozmawiaj o Tibii i na każdy inny temat!
MatKus jest offline  
stary 22-10-2004, 21:06   #76
Arqan
Użytkownik Forum
 
Arqan's Avatar
 
Data dołączenia: 29 09 2004
Lokacja: Szwecja
Wiek: 36

Posty: 54
Arqan ma numer GG 6185045
Król

MatKus ma racje, nejlepiej sie gra z dobrymi graczami, ale co do jednego sie niezgodze, mianowicie, charakter paladyna, niezapomnijcie ze sa takze 'mroczni paladyni', niezawsze jest ten dobry


Przewidywane rozpoczecie sesji, na Ircu na kanale ktory zarejestruje niedlugo #Sesja-RPG, a rozpoczecie gry zapowiem kiedy indziej

Ps: 28 wyjezdzam na tydzien do Polski, wiec mysle ze niema sensu zaczynac przed
Pozdro
__________________
* W kazdym z nas plynie ta sama leniwa, czerwona rzeka *




RPGowcy tego forum - Laczcie sie i wznoscie z nami modly!! Celem naszym jest laska moderatorow i blogoslawienstwo subforum o naszych przygodach...
Arqan jest offline  
stary 22-10-2004, 23:02   #77
Ithelios
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2003
Wiek: 37

Posty: 386
Ithelios ma numer GG 1869980
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arqan
MatKus ma racje, nejlepiej sie gra z dobrymi graczami, ale co do jednego sie niezgodze, mianowicie, charakter paladyna, niezapomnijcie ze sa takze 'mroczni paladyni', niezawsze jest ten dobry


Przewidywane rozpoczecie sesji, na Ircu na kanale ktory zarejestruje niedlugo #Sesja-RPG, a rozpoczecie gry zapowiem kiedy indziej

Ps: 28 wyjezdzam na tydzien do Polski, wiec mysle ze niema sensu zaczynac przed
Pozdro
Tja,ale "mrocznego" paladyna nie można już nazwać paladynem raczej Fallen paladin traci wszystkie zdolności i wychodzi coś,co gorzej się bije od woja i nie ma żadnych dodatkowych bonusów.Naszczęcie istnieje prestiżówka Black Guard i tutaj,już się zaczyna robić ciekawie (Fallen paladin może przenieść te "stracone poziomy" na owego prestige classa)
Ithelios jest offline  
stary 24-10-2004, 10:47   #78
Arqan
Użytkownik Forum
 
Arqan's Avatar
 
Data dołączenia: 29 09 2004
Lokacja: Szwecja
Wiek: 36

Posty: 54
Arqan ma numer GG 6185045
Król

Z tego wzgledu ze jakos ostatnio nikt tu niezaglada, to napisze kilka slow na temat swiata handlu w D&D 3,5

1.- Wiec tak, monety ktore beda w obchodzie to--> miedziaki,srebne,zlote,platynowe

1 platyna-->10 zlotych monet, 100srebnych i 1000miedziakow
1 zlota-->10 srebnych, 100miedziakow
1 srebna-->10 miedziakow

2.- Handel---> Co jakies dwa, trzy dni beda nowe dostawy w kazdym miescie (bede ustalal co i jak), wowczas stare beda wycofywane, wiec jesli ktos bedzie chcial se kupic teracz z rogow smoka , to bedzie musial sie spieszyc, chociaz czasem bedzie tak ze niekotre przedmioty beda zostawac

To tyle cya
__________________
* W kazdym z nas plynie ta sama leniwa, czerwona rzeka *




RPGowcy tego forum - Laczcie sie i wznoscie z nami modly!! Celem naszym jest laska moderatorow i blogoslawienstwo subforum o naszych przygodach...
Arqan jest offline  
stary 24-10-2004, 14:10   #79
MatKus
http://tibiaspy.com
 
MatKus's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Opole / Głuchołazy
Wiek: 43

Posty: 2,289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Matkus
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Adres Jabbera do MatKus
Domyślny

Arqan : z tych, ktorzy grać będą, to chyba większośc wie, jak wygląda system monetarny. Z wypowiedzi wywnioskowałem, że będą grać głównie ludzie, którzy już conieco wiedzą o systemie. I dobrze.

Co do sklepów... no cóż, your the DM. Jak się udam do sklepu, to ty decydujesz, co będzie dostępne i po ile, i na ile pójdziesz na rękę graczom, to już twoja sprawa. Wiadmo, że zwykły miecz długo, to w każdym miasteczku pewnie dostane, a jak będę chciał to samo w wersji wyostrzonej migbłystalnej i nie wiadomo, co jeszcze, to se trochu poszukam, a i tak pewnie skończy się na wykonaniu go na zamówienie

A mnie natomiast zastanawia, czy byli by chętni do zagrania PBEMa albo PBFa (przez e-mail lub forum, jak by ktoś nie wiedział, co te skrótu oznaczają) Ja bym mógł to poprowadzić, ino czy ktoś byłby chętny do zagrania?
Jeśli tak, to ja bym wolał przez e-mail, ale jak będzie dużo więcej chętnych na forum, to i forum może być. Gra przez e-mail ma tą zaletę, że gracze tak na prawdę nie wiedzą, kto kim gra i jest możliwe poprowadzenie kogoś nieco inną drogą, czasem przedstawienie mu świata inaczej w razie potrzeby itd. Natomiast na forum gracze chyba jakoś tak większoą więź czują, bardziej, jak gra na realu chyba.
__________________
Najlepsza strona o Tibii - http://tibiaspy.com - jeśli nie znasz, to nie wiesz, co tracisz!
Zarejestruj się na http://forum.tibiaspy.com - prowadź i oglądaj galerie, szukaj i udzielaj pomocy, rozmawiaj o Tibii i na każdy inny temat!
MatKus jest offline  
stary 24-10-2004, 16:43   #80
Arqan
Użytkownik Forum
 
Arqan's Avatar
 
Data dołączenia: 29 09 2004
Lokacja: Szwecja
Wiek: 36

Posty: 54
Arqan ma numer GG 6185045
Król Hmmm

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MatKus
Arqan : z tych, ktorzy grać będą, to chyba większośc wie, jak wygląda system monetarny. Z wypowiedzi wywnioskowałem, że będą grać głównie ludzie, którzy już conieco wiedzą o systemie. I dobrze.

Co do sklepów... no cóż, your the DM. Jak się udam do sklepu, to ty decydujesz, co będzie dostępne i po ile, i na ile pójdziesz na rękę graczom, to już twoja sprawa. Wiadmo, że zwykły miecz długo, to w każdym miasteczku pewnie dostane, a jak będę chciał to samo w wersji wyostrzonej migbłystalnej i nie wiadomo, co jeszcze, to se trochu poszukam, a i tak pewnie skończy się na wykonaniu go na zamówienie

A mnie natomiast zastanawia, czy byli by chętni do zagrania PBEMa albo PBFa (przez e-mail lub forum, jak by ktoś nie wiedział, co te skrótu oznaczają) Ja bym mógł to poprowadzić, ino czy ktoś byłby chętny do zagrania?
Jeśli tak, to ja bym wolał przez e-mail, ale jak będzie dużo więcej chętnych na forum, to i forum może być. Gra przez e-mail ma tą zaletę, że gracze tak na prawdę nie wiedzą, kto kim gra i jest możliwe poprowadzenie kogoś nieco inną drogą, czasem przedstawienie mu świata inaczej w razie potrzeby itd. Natomiast na forum gracze chyba jakoś tak większoą więź czują, bardziej, jak gra na realu chyba.
Jakos narazie nikt sie nieodzywa co do tej sesji na Ircu , hmmm MatKus niegralem jeszcze na PBF czy PBEM, ale wtedy jakbys prowadzil musial bys wysylac emaila do kazdego z nas pokoleji, chyba.
Jesli bedziesz prowadzic to sie zglosze, ale zobaczymy co wyjdzie z tej mojej sesji
pozdro
__________________
* W kazdym z nas plynie ta sama leniwa, czerwona rzeka *




RPGowcy tego forum - Laczcie sie i wznoscie z nami modly!! Celem naszym jest laska moderatorow i blogoslawienstwo subforum o naszych przygodach...
Arqan jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:07.


Powered by vBulletin 3