Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 18-05-2006, 18:31   #21
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cedric
Widze ze kazdy w tym temacie wie swoje i tak zostanie.
Hybryda masz 25lvl na rooku. Gratuluje, ale powiedz czy nie robi ci sie niedobrze jak siedzisz 3h na minotaurach i trollach i je cały czas zbiajasz? Czy nie myslisz se ze byś nastawił bota i miał czas na tv i forum? Powiedz szczerze.
Nawet jeśli tak robi (że ma ochote czitować), to co z tego, jeśli tego nie robi. To tym lepiej o nim świadczy - ma silną wolę.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-05-2006, 19:27   #22
Bozdo
Użytkownik Forum
 
Bozdo's Avatar
 
Data dołączenia: 13 07 2005

Posty: 30
Stan: Niegrający
Gildia: Catachan
Domyślny

Wrzuce tu cos od siebie...
Hybryda rozumiem ze jestes wkurzony ze koles uzywa bota ale po przeczytaniu all twoich commentow bardziej jestes w*****ony o to ze on cie przegonie i jak to ujoles "zrzuca udzielnego 24 levelka z tronu" n/c... uwazasz sie za krola??? jest wiele rookstayerow lepszych od siebie i na tym swiecie gdzie grasz pewnie tez ... sam mam rookslayera i nie chodze po miescie i nie krzycze "JA JESTEM NAJLEPSZY NIKT MNIE NIE DOGONI A JEZELI KTOS ZACZNIE MNIE DOGANIAC NA BOCIE TO GO ZRAPORUJE I SIE BEDE ZALIL NA FORUM" a jesli myslisz ze jestes najlepszy na rooku na swoim swiecie to poczekaj a sie przekonasz... przez caly czas nie widzialem wiekszego lvla od mojego az tu kiedys na 26 lvlu widze jakis koles z 30 biegnie i co? nie pytalem sie go i nie czepialem, nie wsadzalem do vipow zeby widziec ile expi, nie musialem do niego gadac i sprawdzac czy ma bota bo po co?? dlatego bo ja gram dla przyjemnosci czasem chce sie odczepic od maina i pogadac z kumplami tez rookslayerami na rooku (chociaz gram na non-pvp) po prostu nie przejmuj sie nim jezeli ma cave bota to laduj sie na inne expowisko bo na 100% nie ma ustawione zeby latal po calej planszy i ubijal all na pewno znajdziesz jakis dobry exp... a jesli uwazasz ze TY musisz byc najlepszy byc krolem rooka i "szpanowac" lvlem to lepiej zmien gre... Skoro on uzywa cave bota to co on z tego ma? nie gada z nikim, ubija te same potwory, nastepny lvlel praktycznie nic mu nie daje (procz tego ze ty jestes coraz bardziej wkurzony) bo ubija juz all na rooku...
Oczywiscie nie popieram botow i najlepiej by bylo gdyby ich nie bylo
Mam nadzieje ze zmienisz swoje nastawienie do swojego ego
nara
__________________

-----------Bozdo-----------

:*

Ostatnio edytowany przez Bozdo - 18-05-2006 o 19:36.
Bozdo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 19:27   #23
Bozdo
Użytkownik Forum
 
Bozdo's Avatar
 
Data dołączenia: 13 07 2005

Posty: 30
Stan: Niegrający
Gildia: Catachan
Domyślny

Sorki Double post nie wiem czemu :/
__________________

-----------Bozdo-----------

:*

Ostatnio edytowany przez Bozdo - 18-05-2006 o 19:33.
Bozdo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 19:44   #24
Cedric
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 03 2006
Lokacja: br?

Posty: 214
Domyślny

Już powoli przestaje mnie dziwic dlaczego ludzie sie wynoszą na tibia.***.pl (cenzura żeby sie modki nie czepneły-.-)

@down
Zapewne też jesteś wzorowym graczem i chodzisz z bp torchów, po prostu Bunco_909 powiedział że używa bota i co z tego ma i nie dawał żadnej nazwy bota ani linku-.-, ale tibia.pl jako wzorowa strona fanowska musi kasowac takie posty bo nie daj Boże Xadam by to zobaczył to by tibia.pl wyleciała z support fansite. Taka jest naga prawda
__________________

Ostatnio edytowany przez Cedric - 18-05-2006 o 19:58.
Cedric jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 19:46   #25
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

@Bunco_909,Cedric
Powiem wam tylko tyle. Nie mam za duzo kasy w rl i wolabym sobie ogladac tv i pisac na forum, dlatego ukradne twojej mamie torebke, a ojcu kase. No przeciez to nie jest takie straszne! To nei jest nawet wielkei przestepstwo! Bo to kwestia 200 zl czyli masz szkodliwosc spoleczna czynu! Ale zaraz sie rzucicie ze to nei to samo. Bo tak jest juz z takimi jak wy, jak wy komus to cacy ale jak ktos ma wam cos szkodzic to niedobrze.
Nie wiem o co wogole ta polemika, jest to nie legalne, tak w tibi jak i na tym forum. Wiec po co sie rzucasz jak dostajesz upomnienia. Na ich miejscu podalbym jeszcze IP do CipSoftu zeby dali ci bana na 30 dni.

@Up
Podac ci chusteczke? Jak ci sie tu nei podoba to drzwi otwarte! Nikt tu nei bedzie po tobie plakal, maly czlowieczku.
Edit
Dokladnie! Daltego skasowali mu posta. Tibia.pl cieszy sie mianem oficjalnej strony fanowskiej. Dlugo na to zarabiali. Dlatego popieram to co zrobili. To tak jakbys zostal aresztowany przez policje, za to ze chwalisz sie na glos, ze kogos pobiles czy okradles, a pozniej masz o to pretensje ze cie zatrzymali. Wez sie zastanow. I tak jestem wzorowym graczem [nosze baga, a nie plecak torchow] i to twoim zdaniem to jest ujma? Jestes slaby... zastanawia mnie tylko jedno, jak cie wychowywano.......

@Down
Kshaq? Ty bronisz cheaterow czy ja odnosze tylko bledne wrazenie?
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri



Ostatnio edytowany przez Pan Klocek - 18-05-2006 o 20:23.
Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 20:07   #26
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

Moim zdaniem bot jest bot. Zawsze nielegalny, ale jednak pomaga grać, mimo tego, że innym graczom przeszkadza. Wszytskie możliwe oszustwa zawsze będą obecne z nami nie tylko w tibi, ale też w rl. Nie wiem po co dalej pisać to samo, że ktoś miał bota i wbił wysoki level i ktoś się czuje przez to pokrzywdzony i niezrozumiany przez cały świat. Nikt akurat nie miał pewności co do tego, że to bot, bo jeśli nawet go blokował to może jest tak głupi, że udaje bota. Zresztą nieważne. Boty były, są i będą.

@Cedric
Skąd ty się wogle na tym ofrum wzięłeś. Wynoś się stąd, bo i tak mamy dużo noobów...
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 20:27   #27
orgizz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 12 2004
Lokacja: Toruń
Wiek: 36

Posty: 128
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Lunara
Poziom: 58
Skille: 22/26
Poziom mag.: 60
orgizz ma numer GG 6427395
Pergamin ehh

Nieważne jak często zakłądałbyś takie tematy i jak długo byś to szlifował nie zlikwidujesz boterów, zawsze znajdzie się ktoś kto oszukuje i to jest normalne.
Nawet jeżeli Gm'owie banowali by każdą osobe u której podejżewają bota, bez dowodów zawsze znajdą się inni, którzy chcieliby wzbogacić się bez wkładania w to pracy.
Dla mnie osoby używające botów są nałogowcami. Przecież gra się dla zabawy, a czy to iż gra toczy się sama sprawia przyjemność?
Niezrozumiałe i przykre jednak również nieuniknione.
__________________
Ctrl - Alt - Elite
The Alter Ego
orgizz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 21:06   #28
Cedric
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 03 2006
Lokacja: br?

Posty: 214
Domyślny

Chocby nie wiem co to jestescie lepsi od wszystkich którzy używają boty, potępiacie ich i gadacie na nich że nie umieją grac(oczywiscie ci którzy robią anni na bocie też-.-)GM banuje odrazu jak ktos mu reportnie ze na rooku gościu uzywa cavbota, a teraz troche momyślcie w tych małych móżdżkach bo misie żygac chce jak znowu wam to tłumacze. Normalny gracz równie dobrze też może chodzic na rooku od miejsca do miejsca i nic nie mówic i omijac przeszkody, tak samo jak cavebot. I tu GM do k***y je****j nie ma żadnego cholernego powodu żeby zbanowac takiego gracza bo równie dobrze on może siexdziec itak chodzic sztywno jak i robi to za niego cavebot. Inna sprawa jak np. na mainie ktos ustawił cavebota irobi czary to bez problemu GM da bana. Może wreszcie zrozumiecie że GM raczej nie zbanuje ludzi, którzy na rooku uzywają cavebota-.-
__________________
Cedric jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 21:16   #29
Hybryda
Zbanowany
 
Hybryda's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2005
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 39

Posty: 121
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: kyra
Poziom: 26
Skille: 21/25
Hybryda ma numer GG 2740342
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cedric
Widze ze kazdy w tym temacie wie swoje i tak zostanie.
Hybryda masz 25lvl na rooku. Gratuluje, ale powiedz czy nie robi ci sie niedobrze jak siedzisz 3h na minotaurach i trollach i je cały czas zbiajasz? Czy nie myslisz se ze byś nastawił bota i miał czas na tv i forum? Powiedz szczerze.

nie mam takiej ochoty bo po pierwsze tego bota nie mam.
po drugie nie chce go mieć.
po trzecie...lubie zabijac potworki a szczególnie własnie trole i minoski...zawsze jst taka cicha nadzieja ze znajdę silver amulet,bronze amulet lub poison dager...
mam juz 4 silver amulety...a reszty jeszcze nie znalazłem.
pozatym bot odbiera ci przyjemnosc gry...ja jestem gadatliwy i czasem lubie pogadac na Rl Chacie z ziomkami...nie tylko tobii...i to własnie w tym lubie...mozesz sobie grac i jednoczesnie pogadac o tym i owym.
Hybryda jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 21:22   #30
Bunco_909
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 05 2006

Posty: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Klocek
@Bunco_909,Cedric
Powiem wam tylko tyle. Nie mam za duzo kasy w rl i wolabym sobie ogladac tv i pisac na forum, dlatego ukradne twojej mamie torebke, a ojcu kase. No przeciez to nie jest takie straszne! To nei jest nawet wielkei przestepstwo! Bo to kwestia 200 zl czyli masz szkodliwosc spoleczna czynu! Ale zaraz sie rzucicie ze to nei to samo. Bo tak jest juz z takimi jak wy, jak wy komus to cacy ale jak ktos ma wam cos szkodzic to niedobrze.
Nie wiem o co wogole ta polemika, jest to nie legalne, tak w tibi jak i na tym forum. Wiec po co sie rzucasz jak dostajesz upomnienia. Na ich miejscu podalbym jeszcze IP do CipSoftu zeby dali ci bana na 30 dni.

Jestes slaby... zastanawia mnie tylko jedno, jak cie wychowywano.......
Kradzież pieniędzy na RL, a oszukiwanie w pixelowatej grze to różnica. A od moich i Jego rodziców i tego jak nas wychowano, trzy c h u j e w bok.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cedric
Może wreszcie zrozumiecie że GM raczej nie zbanuje ludzi, którzy na rooku uzywają cavebota-.-
Zobacz postać Adam Cieloch i dopiero coś powiedz.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez orgizz
Dla mnie osoby używające botów są nałogowcami.
Wyjdź i nie wracaj. Do komputera siadam na 30 minut, żeby nastawić cavebota i to ma być nałóg?

Bunco_909.
Bunco_909 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 21:23   #31
Hybryda
Zbanowany
 
Hybryda's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2005
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 39

Posty: 121
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: kyra
Poziom: 26
Skille: 21/25
Hybryda ma numer GG 2740342
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cedric
Już powoli przestaje mnie dziwic dlaczego ludzie sie wynoszą na tibia.***.pl (cenzura żeby sie modki nie czepneły-.-)

@down
Zapewne też jesteś wzorowym graczem i chodzisz z bp torchów, po prostu Bunco_909 powiedział że używa bota i co z tego ma i nie dawał żadnej nazwy bota ani linku-.-, ale tibia.pl jako wzorowa strona fanowska musi kasowac takie posty bo nie daj Boże Xadam by to zobaczył to by tibia.pl wyleciała z support fansite. Taka jest naga prawda

aaa jeszcze chciałem cos dodać....masz rację chodzę z plecakiem torchów...to tak z przymrózeniem oka ale jeeli nie mam pochodni kupuje dwie w miescie a potem zbieram na szkieletach...NIE uzywam ZADNEGO szitu zeby miec swiatło czy coś....
Chciałbym jeszcze odpowiedizeć do kolegi wyzej który twierdzi ze sam siebie nazwałem królem- to był rodzaj ironii, bo w taki sposób jest to odbierane,to własnie ludzie myslą sobie e JA mam sie za jakiegos króla i dlatego napisałem w taki ironiczny sposób.
Za króla uwazałbym się jezeli osiągnąłbym z 40 level chociaz i znalazł poison dager...
nie chodzi o to ze ktoś mnie przegoni...tylko o to...ze jakis prostak ....najprawdopodobniej dzieciaczek który włący jakiegos bota....osiagnie to samo i w końcu więcej odemnie.
Na szcżescie spotkałem dzisiaj game mastera .....napisałem mu dwa nicki które uzywają botów.
Hybryda jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 21:30   #32
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yallah
mam takiego osobnika na Danubii ktory w tydzien zrobil z 32 lvl na 40... czy to jest normalne?
oczywiscie, 1 lvl dziennie, jak ktos siedzi od rana do wieczora to zaden problem -.- nie zaprzeczam ze uzywal bota, ale sa tez inne opcje np. acc sharing... na valorii byl typek ktory w tydzien wbil z 1 lvla (od created acc) 55~ ...
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 21:31   #33
Cedric
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 03 2006
Lokacja: br?

Posty: 214
Domyślny

@ten co o Adamie Cielochu pisał
Ma bana za macro, może to na rooku co jest prawdopodobne(niestety) albo ma hidden chara na mainie i afkowal-.-. I Nie mówcie że nie bo już takie przypadki widziałem.
__________________
Cedric jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 21:32   #34
Cedric
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 03 2006
Lokacja: br?

Posty: 214
Domyślny

@down
to już dużo zmienia. Tak czy siak boty są niedozwolone
__________________

Ostatnio edytowany przez Cedric - 18-05-2006 o 21:41.
Cedric jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 21:38   #35
Bunco_909
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 05 2006

Posty: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cedric
@ten co o Adamie Cielochu pisał
Ma bana za macro, może to na rooku co jest prawdopodobne(niestety) albo ma hidden chara na mainie i afkowal-.-. I Nie mówcie że nie bo już takie przypadki widziałem.
No k u r w a, chodze z gościem do jednej klasy w gimnazjum, więc chyba wiem, że mnie nie okłamuje -.-"
Bunco_909 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 21:59   #36
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bunco_909
No k u r w a, chodze z gościem do jednej klasy w gimnazjum, więc chyba wiem, że mnie nie okłamuje -.-"

Dzieki bardzo za to co napisales. Wlasnei wyslalem raport mam nadzieje ze tym razem bedzie ban na IP
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 22:03   #37
Bunco_909
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 05 2006

Posty: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan Klocek
Dzieki bardzo za to co napisales. Wlasnei wyslalem raport mam nadzieje ze tym razem bedzie ban na IP
Hahahahahahaha. Just gotta owned. I ty masz 22 lata?

Powiedz mi, co mi mogą zrobić bez dowodów (co to za dowód, że napisałem na forum tibia.pl?, co prawda dowodem, że cheatOWAŁ - nie UJĘ - jest trwający ban).

Pozdrów mamusię (nerwy puszczają, na tym forum jest mało osób, które mają jakieś pojęcie o tej grze)
Bunco_909.

Ostatnio edytowany przez Bunco_909 - 18-05-2006 o 22:05.
Bunco_909 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 22:04   #38
Podraz.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 05 2006
Lokacja: Zapomniałem

Posty: 121
Domyślny

Cytuj:
irytuje mnie sytuacja boterów poniewaz zdara mi sie grac z 10 godzin dziennie i wbijac rekordowe liczby expa....ale boter sie nie przejmuje..ma wszystko ustawione,robi zakupy,expi,leczy sie...a gdy zjawia sie GM online..to bot wyłącza swoje funkcje aby tego nie mozna było wykryć.
No i przynajmniej w tym czasie zamiast klepac wolfy to sobie grywa w jakas interesujaca gierke i sie smiesze z lolców co graja 24 godziny na dobe i nic w tibii nie moga osiagnac mimo pelnego uzaleznienia od niej. To jest tak jak w zyciu, oni popieraja zasade "malo sie narobic, duzo miec". I tacy ludzie w zyciu maja najwiecej kasy, wiec wysmarkaj nos, pożal się mamie i skasuj tibie z program files. W tibii o to chodzi, zeby zrobic jak najwyzszy lvl w najkrotszym czasie i pozniej się bawic dobrym charem. Jak tego nie rozumiesz to niegraj, nikt ci nie karze grac w tibie.
Uczciwosc? Nigdy sie nie oplaca, dopoki oszukiwac mozna i nie jest to karalne. Tak samo w zyciu nie ma frajerow co beda uczciwie zarabiac kase skoro mozna zarobic 100 razy tyle i nie zostac przylapanym przez policje. RGP? Hah tibia to juz niestety nie jest gra rpg, szachy bardziej przypominaja rpg niz tibia.
Wiec zrozum do cholery ze nie oplaca sie grac uczciwie skoro mozna grac nieuczciwie i konsekwencji z tego powodu nie ma nigdy! Dla wlasnej satysfakcji? To wieksza satysfakcje sie ma z dobrego chara.
Cytuj:
irytujące jest własnie to ze :
http://www.rookstat.com/Kyra1.html
No widze wlasnie. Gosciu przez 7 dni gry na bocie zrobil ledwie 23 lvl na rooku. I ty sie takiego lamusa boisz?
Cytuj:
GM mnie olewa...olewa raporty,kanał help tez olewa, pytają sie "skąd pewnosc ze uzywa bota" ....bo jak k**a skąd...chodzi jak automat,nie odzywa się
Po pierwsze to co napisales jest gownianym dowodem, jesli mozna sie tak wyrazic. -.-
A po drugie to ty grales kiedys na mainie? Mysle ze tak (mam szacunek dla rookstayerow i nie sadze ze moze nim byc noob ktory nie wiedzial ze sie na main wychodzi). wiec skoro grales na mainie, to chyba wiesz jakie sa tam problemy, nieprawdaz? Wiec po jaka cholere gm ma sie zajmowac rookiem na ktorym przecietny gracz spedza mniej niz 3 godziny?
Cytuj:
tylko weź tym debilom po angielsku pisz i tłumacz
Plynne poslugiwanie sie jezykiem angielskim jest warunkiem gry w tibie, jak tego nie rozumiesz to nacisnij przycisk logout i z menu start wybierz akcesoria->gry->pasjans pająk.
Cytuj:
wygląda na to ze nie opłaca sie grać uczciwie
No co ty nie powiesz. Dlugo musiales dochodzic do takiego wniosku?
Cytuj:
ciota bota zapusci i wbija 30 lv bez problemu...a wtedy sie wozi kim to nie jest
Nie liczac tego, ze gdyby nie on, "ciota z botem" to bys zwyklym charem co idzie na main nawet nie mogl wziac carlin sworda. A poza tym najwiecej sie wymadrzaja z reguly ci co sami dojda na rooku do 20 lvla i mysla ze sa wielcy bo im sie expic chcialo, a nie automaty.
Cytuj:
tak samo jak botowani paladyni
Pomijajac szczegol ze na bocie paladynem sie oplaca najmniej grac ze wszystkich pieciu profesji (rookstayera tez licze jako profesje). Bo paladynowi bot potrzebny tylko do podnoszenia spearow.
Cytuj:
niech mi ktos powie..co mam zrobić?
Wlaczyc pasjans pajaka i sie delektowac swoim brainem.
Cytuj:
Mój kolega ze szkoły rook przechodzi w 1godz 30min... bez haxów itp itd... ma swój ścisły plan, którego się trzyma.
Nie jest to wielki wyczyn, paccem sie normalnie przechodzi w ~1h.
Cytuj:
Moim zdaniem rokerom wogóle nie opłaca się używanie jakichkolwiek wspomagaczy...
False.
Cytuj:
Wielu ludzi gra po to aby sprzedać swoją postać. Nawet jeżeli z początku ta osoba jest przekonana, że chcę tą swoją postacią naprawdę grać tylko dla siebie. Na roku takiej opcji nie ma. Bo kto chciałby kupić Rookstayera, nawet z 70 lvlem?
Obys sie nie zdziwil.
Cytuj:
Po za tym ten bot może przynieść kożyści dopiero na głównym landzie, no bo co na roku pomoże? Jak sądzisz, opłaca się komuś granie na roku z botem dodatkowo?
Gadasz tak prymitywnie jakby jedynym botem ktory widziales w swoim zyciu bylo TBi, a tbi to akurat smiec ktory ma 1/100 funkcji normalnego bota.
Cytuj:
No chyba, żeby szybko wgiąć 8 lvlel... ale to już inna historia.
False. Wlasnei najszybciej sie 8 lvl wbija bez bota.
Cytuj:
Na rooku grają (moim zdaniem) ludzie, którzy naprawdę czują klimat RPG, choć nie wiem jak słaby by on nie był. Więc dlaczego ktoś, kto gra dla przyjemności na ROOKU ma używać wspomagaczy i wytrącać te poczucie mistyczności i tajemnicy?
First: tibia to juz nie rpg, spojrz na noobow polakow fri itans plax i jestesmy w domu. Second: nie rozumiesz ze wieksza przyjemnosc sprawia granie lepszym charem?
Cytuj:
Myślę, że jeżeli Twój report będzie dość dokładny i czytelnie napisany, będzie zawierał dużo informacji o problemie, GM powinien rozpatrzyć report pozytywnie.
Ale nie z rooka.
Cytuj:
kurde no... czemu ja ... albo ... dobra nie bede nic mowil szkoda ze nikt juz nie gra uczciwie ale ja to robie i prosze gm'ów (wiem ze nikt z nich tego nie zobaczy) poradzcie cos na to zrobcie cos z botami grajmu uczciwie prosze was robmy to razem nie dajmy sie botterom nie mówie juz o rybach czy swietle bo to malo wazne ale o botach
Nie podobaja ci sie boty to wylacz tibie, nie lamentuj jak dziecko dwuletnie.
Cytuj:
Mnie takze wkurzaja ci co graja na botach...czlowiek sie meczy i zasypia prawie przy kompie aby wbic lvl a tu przyjdzie taki bociarz i w tydzien zrobi tyle co ty przez pol roku.... nie wiem czy moge podac nick ale mam takiego osobnika na Danubii ktory w tydzien zrobil z 32 lvl na 40... czy to jest normalne? na pewno nie gdyz sprawdzalem go i zawsze byl on-line...nigdy sie nie odzywal i wogule...A wiec Neuroactive jest calkowicie za toba i mam nadzieje ze GM w koncu rozwiaze twoja sprawe...
Bo chodzi o to zeby miec szybko dobrego chara i sei nim bawic. Tibia ma sprawiac przyjemnosc a nie meczyc biciem wolfow. kapewu?
Cytuj:
Xetasi Twój apel na pewno pomoże 3/4 luda na tym forum uzywa bota(obecnie zapewne nikt bo update i nie ma jak;/)
Pomijajac fakt ze boty zostaly zaaktualizowane juz w 30 minut po updacie. Coz taka "smutna" prawda.
Cytuj:
wyobraź sobie ze jestes sportowcem...najlepszym w swoim regionie czy tam kraju...czujesz sie swietnie z tego powodu...nagle zjawia siędałn który osiąga to samo ...mało tego przy tobie wstrzykuje sobie sterydy . potem przewyzsza cie w osiągach....ludzie cie krytykują ze nie dałes rady nowej młodej krwi...i odchodzisz w zapomnienie jako pośmiewisko.
Jesli uwazasz ze w sporcie nie ma dopingu to chyba nie wiesz co to jest sport.
Cytuj:
Takie śmiecie jak Bunco_909 psują opinię o polskich graczach, a innym przyjemność z gry
Bicei w kolko tych samych potworow jest dla ciebie przyjemne? To chyba juz sie totalnie uzalezniles od tej gry. ;p
Cytuj:
Prawda Drogi Kolego jest taka, że cheater jest częscią gry. Nie oszukujmy się ale to czy uzywamy bota czy nie zalezy tylko od naszej moralności która w spoleczenstwie Tibii jest raczej niska. Zawsze znajdzie się jakiś gnojek który nie czuje klimatu rpg i gra z cave huntingiem itd
A jak tu czuc klimat rpg skoro tibia juz praktycznie nie jest rpgiem tylko konkursem na to kto wiecej siedzi przed kompem lub ma lepszego bota? Ja wole miec lepszego bota niz siedziec 25h/dobe i nic innego nie robic oprocz tibii.
Cytuj:
Uzywanie botow i cheatow jest destrukcyjne dla klimatu RPG'ów.
Pomijajac fakt ze boterzy to ludzie inteligentni i skoro sa na tyle inteligentni zeby wlasciwie ustawic ~50 opcji w bocie podczas cavebot huntu, to potrafia i grac w tibie bez bota ale graja z botem zeby zaosczedzic czas. A taki wlasciciel bota na pewno nie powie fri itans ani nie zabierze lootbaga bo sam umie zarobic.
Cytuj:
Dlatego nei rozumiem ludzi ktorzy siedza na bocie!
Sam sobie odpowiedziales dlaczego siedza na cave bocie, bo nie chca sie nudzic.
Cytuj:
Znam kilku boterow na Titani na rooku, teraz juz albo czekaja na koniec bana, albo graja w miare uczciwie.
Musiales trafic na gma co zaczal dopiero pracowac i chce sie pokazac, albo boter byl wyjatkowym idiota. Albo na mainei sie nic nie dzialo co sie zdarza raz na rok i dlatego gm sie wzial chwilowo za rook.
Cytuj:
To sa slabi ludzie, ktorzy nie potrafia nic w zyciu osiagnac, dlatego usiegaja po cheaty.
Ci "slabi ludzie" ktorzy w zyciu oszukuja maja najwiecej kasy i moga sobie pozwolic na wlasny samolot wiec odpusc se marudzenie i ujadanie. Tak samo z tibia. Jak juz napisalem wyzej, skoro ktos potrafi ustawic wlasciwie ponad 50 opcji w bocie jednoczesnie tak zeby go nie zlapali to tym bardziej potrafi grac bez bota i jest na tyle madry, ze zaoszczedza kupe czasu.
Cytuj:
To jak ze zlodziejem, nei moze czegos miec wiec sobie to uktradnie, a ze przy okazji komus napsuje krwi i sprawi przykrosc to jzu go nei obchodzi bo jest zbyt ograniczony. Zrozumei to dopiero jak ktos zrobi mu cos podobnego, albo jak zostanei ukarany.
Tu sie zgadzam. Tylko ze nijak ma sie porownanie tegoz zlodzieja do botera, bo zlodziej to prymitywny noob ktory zabiera lootbaga bo nie umie kasy zarobic, a boter to czlowiek, ktory umie wszystko to co normalny gracz z malym bonusem.
Cytuj:
Ale dalej mnie dziwi kwestia, przecież na rooku z tego bota nikt nie będzie miał żadnych kożyści, żadnych.
Poza tym ze zamiast 20k expa mozna zrobic 100k expa, ale to maly szczegol, no nie?
Cytuj:
A jak ktoś gra na rooku, to wlaśnie jak dla mnie jest to człowiek, który (przynajmniej w 99%) czuje przyjemność z grania RPG.
Tak, i jest na tyle madry ze najpierw sobie zrobi botem dobrego chara a pozniej juz samemu gra i czerpie z niego korzysci.
Cytuj:
Jesli ktos zostanie przylapany na uzywaniu boota , powinien miec dozywotniego ban'a na IP
Muhahahahah text rooku. Prosze bardzo mistrzu, ban on ip blax gif mi. Szkoda, ze od razu po banie bym sie mogl zalogowac.
Cytuj:
Hybryda masz 25lvl na rooku. Gratuluje, ale powiedz czy nie robi ci sie niedobrze jak siedzisz 3h na minotaurach i trollach i je cały czas zbiajasz?
Na minotaurach sie na rooku nie expi, nie pisz glupot.
Cytuj:
Widze ze kazdy w tym temacie wie swoje i tak zostanie.
Hybryda masz 25lvl na rooku. Gratuluje, ale powiedz czy nie robi ci sie niedobrze jak siedzisz 3h na minotaurach i trollach i je cały czas zbiajasz? Czy nie myslisz se ze byś nastawił bota i miał czas na tv i forum? Powiedz szczerze.
Popieram w 101%. Jest wiele ciekawszych zajec niz siedzenie przed tibia i klepanie wolfow.
Cytuj:
Dla mnie osoby używające botów są nałogowcami. Przecież gra się dla zabawy, a czy to iż gra toczy się sama sprawia przyjemność?
Jest dokladnie odwrotnie. Jak ktos przez 10h recznie zabija wolfy to chyba ma cos jednak z glowa.
Cytuj:
po trzecie...lubie zabijac potworki a szczególnie własnie trole i minoski...zawsze jst taka cicha nadzieja ze znajdę silver amulet,bronze amulet lub poison dager...
Bijesz minosy czyli expic na rooku nie umiesz. Smutna prawda. Nie dziw sie ze cie doganiaja bo jak ty na mino expisz to bym cie bez bota 10 razy przegonil.
Cytuj:
Za króla uwazałbym się jezeli osiągnąłbym z 40 level
I kto tu jest noobem?
Cytuj:
nie chodzi o to ze ktoś mnie przegoni...tylko o to...ze jakis prostak ....najprawdopodobniej dzieciaczek który włący jakiegos bota....osiagnie to samo i w końcu więcej odemnie.
Pomijajac fakt ze dzieciak nawet nie wie z jakiej strony sciagac bot zeby nie bylo keyloggera a jak mu kumpel poda strone to ustawic bota za cholere nie umie.
Cytuj:
@ten co o Adamie Cielochu pisał
Ma bana za macro, może to na rooku co jest prawdopodobne(niestety) albo ma hidden chara na mainie i afkowal-.-. I Nie mówcie że nie bo już takie przypadki widziałem.
Na 99% to jego hidden char dostal.

Ostatnio edytowany przez Podraz. - 18-05-2006 o 22:06.
Podraz. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 22:09   #39
Bunco_909
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 05 2006

Posty: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Podraz.
Na 99% to jego hidden char dostal.
Będę się za Ciebie modlić w kościele.

Cytuj:
bunc 21:19:07

wiesz co ludzie na tibia.pl piszą?

bunc 21:19:34

że to konto na którym jest Adam Cieloch, to ty tam masz podobno ukrytą postać i to ona dostała bana, bo to niemożliwe, że na Rooku da się dostać

Turok 21:19:52

huahuauhauhauh co za noby huahuauhahu

Turok 21:20:11

no ciekaw jestem jak, skoro na tym koncie jest tylko cieloch
k u r w a , rook to taka sama wyspa jak Mainland (oczywiście nie mówię tu o pvp na Mainie, non-pvp na Rooku i rzeczach oczywistych) i za zachowanie na niej, jesteśmy oceniani tak samo jak na Mainlandzie.

Bunco_909.

Ostatnio edytowany przez Bunco_909 - 18-05-2006 o 22:11.
Bunco_909 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 22:11   #40
Falrir
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 02 2006
Lokacja: ankh:)

Posty: 45
Stan: Aktywny gracz
Imię: Falrir
Profesja: Elite Knight
Świat: Pacera
Poziom: 45
Skille: 76/75
Poziom mag.: 5
Domyślny

@Hybryda
Ehh... co ci przeszkadza w tym, że inni używają botów??Za bardzo się wczuwasz w grę.Nie czytałem wszystkich postów,ale moim zdaniem ciebie wkurza,że cheater jest lepszy od ciebie, że cię przegania.Zostały urażone twoje "ambicje" i aby dać upust trawiącej cię wściekłości zakładasz kolejny niepotrzebny temat na forum i tu pojawia się moje pytanie.Otóż po co to robisz??Aby się pochawalić charem??Czy aby pokazać,że ktoś cię przegonił tylko dlatego,że używal cheatów??

Cheaty były,są i będą i nic tego nie zmieni.Muszę przyznać,że ludzie piszący boty wzbudzają mój podziw, gdyż nie jest to łatwe zadanie.
Falrir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:47.


Powered by vBulletin 3