Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Valoria

Notki

Valoria Wydarzenia ze świata Valoria

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-01-2008, 00:59   #1
PlacekZJagodami
Użytkownik Forum
 
PlacekZJagodami's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2007
Lokacja: Nowhere

Posty: 107
Stan: Niegrający
Profesja: Elder Druid
Gildia: Bongo <3
Świat: Iridia!!
Poziom: 40~
Skille: 100+/50
Poziom mag.: 40
Domyślny @valoria inhabi~. [pk team]

Witam!!

Przychodzi taki czas w życiu gracza (prawie 4 lata, god blessed me)
kiedy expienie, wojny, kolejne annihilatory nie przynoszą już tej frajdy co kiedyś. Kilka dni temu wpadłem na pomysł, żeby zorganizować PK Team. Ale nie taki jak znane Wam pk teamy, 20-30 levele z miesięcznym stażem w tibii którzy nie odróżniają platynki od crystala. Chodzi mi o zebranie Elity, śmietanki z wielu serverów (chodzi mi o graczy którzy mają doświadczenie,potrafią się bić <w Tibii oczywiście, pvp skills i mean>, mają pacca, chęć, motywację i zapał do gry...)tak koło 100-120 osób, i o robienie w wolnym czasie przemyślanych akcji na hlvli danego servera.(masslogi, rushe na respy, sneaki, nawet ob z gorszymi gildiami.) Chodzi mi nie o 100+ ale 200~ lvl Tak więc ile osób miało by chęci i czas żeby w czymś takim brać udział? Moje gg: 12615541. dajcie znać, od razu piszcie jaki lvl i jak długo grasz.

Pozostaje kwestia servera, wiadome że każdy będzie chciał zrobić na swoim własnym, mając tu jakieś noobchary 40-50 lvle no ale aż tak dobrze nie ma trzeba coś ustalić. tak więc proponuje abyście pisali po 3 servery, np. 1)Aldora 2)Iridia 3)Danubia

Uprzedzam pytania, grałem i gram na iridii 90+rp i 130~ ek, od 2 miesięcy jestem retired i pkowałem w słynnym bongo teamie (ostatnio 2x 198ek dead, chcieli wbic 200 przed moim kumplem nicki: Sir Slaviax, Imperatorce, niestety nie dobiłem;/) swoim 50~ ed.


Jak będe wiedział coś więcej i miał ekipkę w miare to odezwe sie do was bezpośrednio na gg.

aha, skołuje oczywiście elite z iridii (patrz Arcanium guild.)

//Wodny Spawacz!


POZDRO!!
__________________
WSZYSTKICH CHĘTNYCH do Pk-Guild proszę od wiadomość na GG lub PW, nie na forum. Dziękuję!

GG: 12615541
PlacekZJagodami jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-01-2008, 04:39   #2
Wrozka_Balia
Użytkownik Forum
 
Wrozka_Balia's Avatar
 
Data dołączenia: 11 10 2006

Posty: 25
Stan: Zbanowany
Profesja: Elder Druid
Świat: Valoria
Poziom: 30+
Skille: ^^
Poziom mag.: 47
Domyślny He He He

jesli grales kiedys na valori to pewnie wiesz kim jestem, oraz powinienes wiedziec co to gildia henka. Nie znam powodu dla ktorego chcesz zabic jakiegos z 200lvli+, oraz jesli na prawde jestes takim dobrym graczem jak opisujesz, to wiedzial bys ze 100-120 graczy nie zmiesci sie na malym ekraniku tibi, a jesli nawet to ze swojego doswiadczenia wiem ze nie udalo by ci sie utrzymac ich pod kontrola.

Co do wbicia 50lvla na jednym z tych 3 swiatow to troche BARDZO tego nie widze. oczywiscie jezeli chcial bys mi zalatwic chara z levelem wystarczajacym zeby uzyc SD, to chetnie pomoge ci w twoim jakze msciwym planie.

Pozdrawiam,
Wrozka~
__________________
jag är zigenare
Wrozka_Balia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2008, 12:06   #3
Vins3nt
Użytkownik Forum
 
Vins3nt's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2006
Lokacja: Gostynin
Wiek: 38

Posty: 14
Profesja: Knight
Świat: Valoria
Poziom: 65
Skille: 77/76
Vins3nt ma numer GG 3381795
Domyślny

O.o Ja gram na Valorii z rok i nie wiem kim jesteś;]
Vins3nt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2008, 17:21   #4
Domis
Użytkownik Forum
 
Domis's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2005
Wiek: 32

Posty: 551
Profesja: Royal Paladin
Świat: Valoria
Domyślny

Nie każdy musi wiedzieć Kim on jest ;D
__________________
"Dla ziomów szacunek, dla frajerów pogardę"
Semper Paratus !!!

Domis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2008, 01:12   #5
Wrozka_Balia
Użytkownik Forum
 
Wrozka_Balia's Avatar
 
Data dołączenia: 11 10 2006

Posty: 25
Stan: Zbanowany
Profesja: Elder Druid
Świat: Valoria
Poziom: 30+
Skille: ^^
Poziom mag.: 47
Domyślny @2 up

bo pewnie nie umiesz uzywac forum ktore nie jest po polsku.
__________________
jag är zigenare
Wrozka_Balia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2008, 11:47   #6
PlacekZJagodami
Użytkownik Forum
 
PlacekZJagodami's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2007
Lokacja: Nowhere

Posty: 107
Stan: Niegrający
Profesja: Elder Druid
Gildia: Bongo <3
Świat: Iridia!!
Poziom: 40~
Skille: 100+/50
Poziom mag.: 40
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wrozka_Balia Pokaż post
bo pewnie nie umiesz uzywac forum ktore nie jest po polsku.
omg na świecie może grać nawet kilka tysięcy graczy, a ilu jest online w 1 momencie?? 300-400?? Tak samo jest w gildii, poprawnym tokiem rozumowania możana wywnioskować, że na akjcji nie będzie 120 osób, ale 30 max ; o jak na razie w ogóle jest tak około 30 ;]
__________________
WSZYSTKICH CHĘTNYCH do Pk-Guild proszę od wiadomość na GG lub PW, nie na forum. Dziękuję!

GG: 12615541
PlacekZJagodami jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-02-2008, 12:12   #7
Urieno
Użytkownik Forum
 
Urieno's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2008
Lokacja: Edron ; o

Posty: 65
Stan: Początkujący
Imię: Urienos
Profesja: Elite Knight
Świat: Valoria
Poziom: 123
Skille: n/c x D
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PlacekZJagodami Pokaż post
Witam!!

Przychodzi taki czas w życiu gracza (prawie 4 lata, god blessed me)
kiedy expienie, wojny, kolejne annihilatory nie przynoszą już tej frajdy co kiedyś. Kilka dni temu wpadłem na pomysł, żeby zorganizować PK Team. Ale nie taki jak znane Wam pk teamy, 20-30 levele z miesięcznym stażem w tibii którzy nie odróżniają platynki od crystala. Chodzi mi o zebranie Elity, śmietanki z wielu serverów (chodzi mi o graczy którzy mają doświadczenie,potrafią się bić <w Tibii oczywiście, pvp skills i mean>, mają pacca, chęć, motywację i zapał do gry...)tak koło 100-120 osób, i o robienie w wolnym czasie przemyślanych akcji na hlvli danego servera.(masslogi, rushe na respy, sneaki, nawet ob z gorszymi gildiami.) Chodzi mi nie o 100+ ale 200~ lvl Tak więc ile osób miało by chęci i czas żeby w czymś takim brać udział? Moje gg: 12615541. dajcie znać, od razu piszcie jaki lvl i jak długo grasz.

Pozostaje kwestia servera, wiadome że każdy będzie chciał zrobić na swoim własnym, mając tu jakieś noobchary 40-50 lvle no ale aż tak dobrze nie ma trzeba coś ustalić. tak więc proponuje abyście pisali po 3 servery, np. 1)Aldora 2)Iridia 3)Danubia

Uprzedzam pytania, grałem i gram na iridii 90+rp i 130~ ek, od 2 miesięcy jestem retired i pkowałem w słynnym bongo teamie (ostatnio 2x 198ek dead, chcieli wbic 200 przed moim kumplem nicki: Sir Slaviax, Imperatorce, niestety nie dobiłem;/) swoim 50~ ed.


Jak będe wiedział coś więcej i miał ekipkę w miare to odezwe sie do was bezpośrednio na gg.

aha, skołuje oczywiście elite z iridii (patrz Arcanium guild.)

//Wodny Spawacz!


POZDRO!!

Hmmmm... czytając to co napisales ponizej, domyslam sie ze juz wybraliscie swiat i jest nim Iridia. Troche to samolubne.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vins3nt Pokaż post
O.o Ja gram na Valorii z rok i nie wiem kim jesteś;]

Trudno zdefiniowac "Kim jest Wróżka Balia"

Może to lepiej, że nie wiesz ? Może ta wiedza mogłaby Cie zabić ? Moze poprostu nie czytasz forum ? Jedno jest pewne, jest to ktos wazny. For sure, wazniejszy od Ciebie. Bez urazy : ).
__________________
Ohhh Goodie, through the tales ?!
Urieno jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:47.


Powered by vBulletin 3