Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-07-2009, 12:48   #1061
Lechista
Użytkownik Forum
 
Lechista's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 1,348
Stan: Na Emeryturze
Poziom: Wi
Skille: Ndsurfi
Poziom mag.: ng
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tharion Pokaż post
a kto powiedział, ze on nałogowa brał narkotyki?
Cytuj:
Nawet, gdy w latach 60. XX w. USA, a za nimi wiele innych państw zabroniło LSD, Hofmann nie przestawał bronić swego odkrycia, podkreślając, że wierzy w jego przydatność w badaniach nad pracą mózgu i w leczeniu takich schorzeń jak schizofrenia.

W swej książce podkreślał też, że historia LSD pokazuje katastrofalne następstwa, które mogą wyniknąć z niewłaściwego użycia substancji jako narkotyku.
__________________
Ukryty tekst:
Nie młgoem urzyiweć, że mgoę zumierzoć to co wśłaine cztyam. Foennmnelaa moc lgudzikeo ułmsyu! Włudeg bdaań ppodzrzeynorwach na Usrniweciytee Cmabrigde, nie ma zinnaczea w jekaij keolśjcnoi lteriy unomcziesze są w swiłoe, jyeinde iottnse jset, aby piszwera i onisatta lteria błyy na wyśłaiwcm miscjeu. Rtszea mżoe być caicikłowie pnarzeszmiea, a i tak jset się w sintae pyrzatczeć tsket bez pmelrobu.

Korzystaj z opcji Szukaj!!!
Wkurzyłem cię, a może mnie kochasz? ?Jeśli tak to wstaw mi notkę xD

Ostatnio edytowany przez Lechista - 24-07-2009 o 12:51.
Lechista jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-07-2009, 12:49   #1062
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Dlaczego? : d
Nie wszystko jest czarne lub białe, spytaj Albertusa.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
I tak na zakonczenie - mowicie, ze alkohol, papierosy to tez narkotyki. Z tym zgodzic sie musze, ale przy nieodpowiednim stosowaniu herbata i komputer moga byc uznane przez kogos za narkotyk, bo akurat pasuja pod definicje.
To zależy jaką definicję przyjmiesz.

Cytuj:
Trzeba tylko pamietac o tym, ze niektore uzywki sa mniej szkodliwe od innych - nalogowi alkoholicy/palacze w takim stanie potrafia zyc bardzo dlugo, natomiast nalogowy cpun zdecydowanie szybciej zabija swoj organizm.
Nałogowy ćpun tzn.? Czy kogoś palącego haszysz nazwiesz ćpunem? Uogólniasz.
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2009, 13:42   #1063
Cafe
Użytkownik Forum
 
Cafe's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2005
Lokacja: Daleko
Wpisy bloga: 1

Posty: 516
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Cafe ma numer GG 5247922
Domyślny

narkotyki na własny użytek?

Dla mnie bomba. Pytanie czy wprowadzą.
__________________
Kiedy czegoś gorąco pragniesz,
to cały Wszechświat działa potajemnie,
by udało ci się to osiągnąć.
Cafe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2009, 13:52   #1064
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Na moje dobry pomysł xD Gdy noszenie przy sobie ilości wystarczających na własny użytek będzie legalne, defacto produkcja narkotyków będzie zalegalizowana czyli więcej miejsc pracy
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2009, 14:49   #1065
Wielkimanitu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 01 2009
Lokacja: Kraina zamków i jednego klucza...
Wpisy bloga: 25

Posty: 302
Domyślny

Przed chwilą była konferencja min. sprawiedliwości.
Czuma jest spoko. Najpierw broń, teraz ćpanie. Jest jednym z niewielu ludzi w tym rządzie we właściwym miejscu. Tak trzymać.

PS
Ma ktoś cały projekt tej nowelizacji? Czy "posiadanie nieznacznych ilości" tyczy się tylko marihuany, czy czegoś jeszcze?
Wielkimanitu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2009, 14:56   #1066
Snagoth
Cease & Sekkle
 
Snagoth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 773
Imię: Snagoth
Profesja: Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 70
Snagoth ma numer GG 8429069
Domyślny

no wlasnie, wkoncu cos ruszylo (oby..)

a co do reszty to odpisze wieczorem, jak wroce z roboty
__________________
Wybitne umysły są zawsze gwałtownie atakowane przez miernoty, którym trudno pojąć, że ktoś może odmówić ślepego hołdowania panującym przesądom, decydując się w zamian na odważne i uczciwe głoszenie własnych poglądów.
www.wolnekonopie.pl
www.otwartapestka.info
www.spliff.pl
~Albert Einstein
Snagoth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2009, 15:48   #1067
Frapper
Użytkownik Forum
 
Frapper's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2005
Lokacja: Funreal World
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,580
Frapper ma numer GG 1002880
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wielkimanitu Pokaż post
PS
Ma ktoś cały projekt tej nowelizacji? Czy "posiadanie nieznacznych ilości" tyczy się tylko marihuany, czy czegoś jeszcze?
miekkie narkotyki.
__________________

http://mroziak.blogspot.com/
Pierwszy uzytkownik ktory reportuje wlasne posty.

<Tompior> ale najlepsze z kont evana
<Tompior> Rothes_pompowacz_arbuzuw
Frapper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2009, 17:25   #1068
Andrew
Użytkownik Forum
 
Andrew's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2004
Wiek: 34

Posty: 469
Stan: Na Emeryturze
Andrew ma numer GG 6485757
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Snagoth Pokaż post
A najlepsze jest ocenianie szkodliwosci czegokolwiek przez pryzmat polskiego prawa ...
tak kur.a... cos jest ZUE bo jakis debil pare lat temu tak kur.a zdecydowal tak? i Ty mu kur.a wierzysz... to po prostu przechodzi jakiekolwiek granice glupoty... tak samo jak ja bym byl za 15 lat w rzadzie i zdecydowal ze od dzis mleko jest NIELEGALNE... i za pare pokolen ludzie beda sie klocic.. jeden bedzie pokazywal ze mleko nie jest szkodliwe, ze 100 lat temu ludzie pili je i byli zdrowi, ze dzieki niemu rosna kosci itd itp... a drugi... za przeproszeniem baran bedzie im wmawial ze mleko jest ZUE bo przeciez jest nielegalne... (zapewne podpowiedz tylko dla adrew: to jest jedynie przyklad obrazujacy dokladniej zasade twojego, idiotycznego [dla mnie, a zapewne nie tylko] rozumowania)
Nawet co do mleka zgodić się z Tobą nie mogę, fakt człowiek jak jest mały to pije mleko matki i to jest naturalne. Tylko dlaczego ma pic mleko krowy? Na pierwszy rzut oka widać jak wygląda ktowa a jak matka! Tylko organizmy białych ludzi tolerują mleko krowie. U innych odmian ludzi może to doprowadzić przynajmniej do mdłości. Pić mleko możemy, po przez setki lat w europie chodowało się krowy do celów konsumpcyjnych i organizmy ludzi przyzwyczaiły się do białek w nim zawartych (choć wiele dzieci ma skazę białkową). Poza tym samo w sobie mleko nie wzmacnia kości (bez prawidłowej diety), a nawet nadmierna ilość może doprowadzić do zatorów, co później może objawić się zawałem.

Mam prawo do udzielania się w tym temacie takie samo jak inni użytkownicy forum. Bardzo Cię proszę nie pokazuj swojej kultury osobistej w taki sposób.
Każdy z nas ma swoje zdanie, ale racja to jest pojęcie względne, narazie widzę tylko Twoją krótkowzroczność.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ze'To Pokaż post
Powiedz to alkoholikom o0
ty chyba rzeczywiście mało wiesz o życiu, bo często to nie jest tak, że Cię potelepie i później 'wracasz do normalności' i w ogóle nie chce Ci się pić...
Nie napisałem, że jest to łatwe, ale możliwe. Znam człowieka, co ponad 10 lat dzień w dzień walił wódę, browary, miał kiepską pracę, potem ją stracił, ale chlał dalej, aż do momentu jak stracił przytomność. Zabrało go pogotowie i wyszło, że ma jakieś plamy na mózgu, trochę czasu spędził w szpitalu i lekarz mu powiedział, że nawet najmniejsza ilość alkoholu może go zabić, przez 8 lat już nie pije, znalazł żonę, ma dwoje dzieci, wybudował się, ma dobrą pracę, samochów służbowy i zamiast iść na piwo zaczął się interesować kompami, i nawet głupiej lampki szampana na nowy rok nie wypije.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lechista Pokaż post
a kto powiedział, ze on nałogowa brał narkotyki?
Hofman ćpał cały czas, pisał książki o działaniu LSD, testował na sobie, chciał nawet leczyć tym ludzi. Zmarł śmiercią naturalną próbując wyizolować nowy narkotyk z jakiejś tam roślinki. Obecnie LSD-25 jest używana przez wojsko jako gaz bojowy.
__________________

Najlepsze ogólno-tematyczne forum pod słońcem - sprawdź czy jesteś hardkorem!
Andrew jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2009, 17:37   #1069
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ogladalem teraz wiadomosci na polsacie i wszyscy ekseperci byli ZA narkotykami. Takie mam przeczucie, ze legalizacja w Polsce to kwestia kilku lat, no chyba, ze znow PIS dojdzie do wladzy.


@up
chlal 10 lat, wedlug ciebie to jest ten szybki powrot do normalnosci??

Ostatnio edytowany przez Exodus - 24-07-2009 o 17:39.
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2009, 18:29   #1070
Wielkimanitu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 01 2009
Lokacja: Kraina zamków i jednego klucza...
Wpisy bloga: 25

Posty: 302
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Andrew Pokaż post
Hofman ćpał cały czas, pisał książki o działaniu LSD, testował na sobie, chciał nawet leczyć tym ludzi. Zmarł śmiercią naturalną próbując wyizolować nowy narkotyk z jakiejś tam roślinki. Obecnie LSD-25 jest używana przez wojsko jako gaz bojowy.
Prawie wszystko co zacytowałem to kłamstwa. Począwszy od nazwiska, a skończywszy na "gazie bojowym". I to wszystko napisane tak, żeby niby zdyskredytować Hofmanna. "Chciał tym leczyć ludzi" - no, faktycznie godne potępienia.
Andrew nie wygląda mi na idiotę, zatem te wszystkie bzdury pisze z pełną premedytacją. Kto mu za to płaci?

http://pl.wikipedia.org/wiki/LSD
http://peb.pl/dokumenty/213842-rapid...je-trudne.html

(Po co ja to linkuję? Przecież i tak Andrew tego nie przeczyta... )
Wielkimanitu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2009, 18:38   #1071
Andrew
Użytkownik Forum
 
Andrew's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2004
Wiek: 34

Posty: 469
Stan: Na Emeryturze
Andrew ma numer GG 6485757
Domyślny

Wcale w żaden sposób nie chciałem obrazić hofmanna. Przykro mi, że tak odebrałeś mój post. A jak zamieszczasz linki to proponuję najpierw przeczytać, a potem mowić co jest prawdą, a co nie.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Albert_Hofmann
http://pl.wikipedia.org/wiki/Psychot...i_truj%C4%85ce

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wielkimanitu Pokaż post
Andrew nie wygląda mi na idiotę, zatem te wszystkie bzdury pisze z pełną premedytacją. Kto mu za to płaci?
nikt mi za to nie płaci, a że to nie są bzdury sam powinieneś się przekonać.
Chcę tylko żebyście nie byli tak krótko wzroczni i wiedzieli, że nie wszystko jest takie jakie się ukazuje.

Exodusie
chodziło mi, że po 10 latach chlania powrócił do normalności i zrobił to bardzo szybko.
__________________

Najlepsze ogólno-tematyczne forum pod słońcem - sprawdź czy jesteś hardkorem!

Ostatnio edytowany przez Andrew - 24-07-2009 o 18:43.
Andrew jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2009, 18:48   #1072
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Andrew Pokaż post
Wcale w żaden sposób nie chciałem obrazić hofmanna. Przykro mi, że tak odebrałeś mój post. A jak zamieszczasz linki to proponuję najpierw przeczytać, a potem mowić co jest prawdą, a co nie.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Albert_Hofmann
http://pl.wikipedia.org/wiki/Psychot...i_truj%C4%85ce


nikt mi za to nie płaci, a że to nie są bzdury sam powinieneś się przekonać.
Chcę tylko żebyście nie byli tak krótko wzroczni i wiedzieli, że nie wszystko jest takie jakie się ukazuje.

Exodusie
chodziło mi, że po 10 latach chlania powrócił do normalności i zrobił to bardzo szybko.

glupie myslenie, on przez te 10 lat walczyl, aby wyjsc z nalogu, moze jak nie przez 10 to przez 8...
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2009, 18:55   #1073
Wielkimanitu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 01 2009
Lokacja: Kraina zamków i jednego klucza...
Wpisy bloga: 25

Posty: 302
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Andrew Pokaż post
nikt mi za to nie płaci, a że to nie są bzdury sam powinieneś się przekonać.
Chcę tylko żebyście nie byli tak krótko wzroczni i wiedzieli, że nie wszystko jest takie jakie się ukazuje.
Bzdurą jest to, że Hofmann "ćpał cały czas". Bzdurą jest to, że LSD "używane jest obecnie jak gaz bojowy". A pozostałe stwierdzenia są napisane tak, żeby u przypadkowego usera włączyło się stanowisko zgodne z linią Partii:
"pisał książki o działaniu LSD" - łoo, tak się uzależnił, że musi o tym pisać,
"testował na sobie" - łoo, jaki z niego narkoman był,
"chciał nawet leczyć tym ludzi" - co to ma być, jakiś ćpun ma leczyć moje dzieci?!
"Zmarł śmiercią naturalną próbując wyizolować nowy narkotyk z jakiejś tam roślinki" - łoo, co za pieprzony narkol, nawet na stare lata nie może przestać myśleć o ćpaniu.

Itd., itp...

I co w związku z tym? Bo wiesz, też mogę sobie rzucać linkami.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pomidor

Ostatnio edytowany przez Wielkimanitu - 24-07-2009 o 18:59.
Wielkimanitu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2009, 19:16   #1074
Andrew
Użytkownik Forum
 
Andrew's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2004
Wiek: 34

Posty: 469
Stan: Na Emeryturze
Andrew ma numer GG 6485757
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Exodus Pokaż post
glupie myslenie, on przez te 10 lat walczyl, aby wyjsc z nalogu, moze jak nie przez 10 to przez 8...
Ale faktem jest to, że jedno zdarzenie postawiło "go na nogi" i patrząc czy rozmawiając z tym człowiekiem nawet się nie podejrzewa, że kiedykolwiek mógł mieć problem z piciem czy z czym.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wielkimanitu Pokaż post
Bzdurą jest to, że Hofmann "ćpał cały czas". Bzdurą jest to, że LSD "używane jest obecnie jak gaz bojowy". A pozostałe stwierdzenia są napisane tak, żeby u przypadkowego usera włączyło się stanowisko zgodne z linią Partii:
"pisał książki o działaniu LSD" - łoo, tak się uzależnił, że musi o tym pisać,
"testował na sobie" - łoo, jaki z niego narkoman był,
"chciał nawet leczyć tym ludzi" - co to ma być, jakiś ćpun ma leczyć moje dzieci?!
"Zmarł śmiercią naturalną próbując wyizolować nowy narkotyk z jakiejś tam roślinki" - łoo, co za pieprzony narkol, nawet na stare lata nie może przestać myśleć o ćpaniu.

I co w związku z tym? Bo wiesz, też mogę sobie rzucać linkami.
Akurat Hofmanna szanuję jako naukowca i uważam, że zrobił wiele dobrego dla świata.
A LSD-25 jest w postaci gazu i jest używane w celach militarnych, to że jakaś konwencja tego zakazuje to nie znaczy, że nikt nie używa. Według prawa międzynarodowego nie można używać min to dlaczego w Polsce są produkowane, a USA bardzo chętnie to kupuje?
Nigdzie nie napisałem, że Hofmann był uzależniony od czegokolwiek, ale faktem jest, że sobie LSD zażywał i nigdy się z tym nie krył.
Pisał książki o tym co przeżywał będąc pod wpływem swojego wynalazku.
Testował na sobie i nigdy nie zaprzeczał.
To, że chciał leczyć tym ludzi (bardziej tych chorych sychicznie) świadczy tylko o jego dobrych chęciach i zamiarach - nie on chciał to wprowadzić jako broń, a nawet to potępiał.
Po prostu pomimo wieku nadal prowadził badania i tylko chwalić go za to.

Przykro mi, że tak odbierasz moje posty, ochłoń trochę, pooddychaj świeżym powietrzem i przeczytaj to jeszcze raz, albo otrzeźwiej!

@edit
Właśnie dlatego jest używany, żeby zdestabilizowaś siły wroga. Tylko oficjalnie nikt o tym nie mówi. Zrozum, że wojska nie obowiązuje prawo, tylko są stwarzane pozory. I jak jest wojna to wszelkie międzynarodowe prawa przestają mieć znaczenie. Na przykładzie broni jądrowej wytłumaczę Ci jak to działa. Polska nie ma broni jądrowej i nie ma z nią nic wspólnego, ale również oficjalnie Polskie Siły Zbrojne posiadają samochody przystosowane do przeworzenia takiej broni jak 2 działa, które są przeznaczone do strzelania pociskami jądrowymi, oczywiście nie są to tak mocne pociski, ale część miasta taki pocisk może rozwalić. Broni jądrowej też nikt nie używa, a żołnierze "świecą".
__________________

Najlepsze ogólno-tematyczne forum pod słońcem - sprawdź czy jesteś hardkorem!

Ostatnio edytowany przez Andrew - 24-07-2009 o 20:01.
Andrew jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2009, 19:27   #1075
Wielkimanitu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 01 2009
Lokacja: Kraina zamków i jednego klucza...
Wpisy bloga: 25

Posty: 302
Domyślny

LSD nie jest używane w celach militarnych.
Był projekt MKULTRA, z którego nic nie wyszło.
Były różne inne doświadczenia na żołnierzach, z których tez nic nie wynikło.
Pooglądaj sobie filmiki z testowania LSD na żołnierzach brytyjskich (są na YouTube) i wywnioskuj z nich, dlaczego LSD nie przyjęło się ani jako "wspomagacz", ani jako "gaz bojowy" (do zabijania/obezwładniania ludności są znacznie lepsze środki).

Zresztą co to ma wspólnego z dyskusją o legalizacji narkotyków?
Wielkimanitu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2009, 16:31   #1076
Snagoth
Cease & Sekkle
 
Snagoth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 773
Imię: Snagoth
Profesja: Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 70
Snagoth ma numer GG 8429069
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
Ten argument jest tak uniwersalny, ze az glupi. W kazdym srodowisku (lekarze, prawnicy, duchowni itd. itp.) znajda sie osoby, ktore tworza przeciwstawne sobie teorie. Wydaje mi sie, ze jesli poswiecisz chwilke (krotsza lub dluzsza, bez znaczenia) na przeszukanie pewnej czesci internetu, to znajdziesz wypowiedz lekarza X, ktory stwierdzi, ze marihuana jest nieszkodliwa, oraz wypowiedz lekarza Y, ktory stwierdzi cos wprost przeciwnego. Stosujac twoja argumentacje de facto nie mozna oprzec sie na zadnym autorytecie, a w tej sytuacji oznaczaloby to praktycznie koniec merytorycznej wymiany zdan.
Zgadzam sie ze zawsze sa osoby ktora maja przeciwstawne zdania, jednak faktow sie nie zmieni i one okreslaja ktora z tych osob ma racje...

...a fakty zdecydowanie pokazuja absurd polskiego prawa czy absurd traktowania marihuany na rowni z innymi narkotykami. Tylko skad moja pewnosc ze te 'fakty' sa tymi prawdziwymi? Jakie mam na to dowody? W duzej mierze wystarczy logiczne myslenie (majac przy tym podstawowa wiedze na ten temat), pomagaja bardzo wlasne doswiadczenia... a takze chociazby raport WHO, statystyki prohibicji i inne badania, Nie spotkalem sie z naukowymi badaniami, ktore ukazywalyby calkiem rozne wnioski na temat mj... a argumenty przeciwnikow mj sa po prostu idiotyczne.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
Ps. Teoria prawa zaklada, ze prawodawca zna sie na rzeczy i ustanawia takie prawo, ktore jest zgodne z rzeczywistoscia. (oczywiscie to tylko teoria) Dlatego wiec odnoszenie sie do prawa nie powinno byc czyms zlym.
no wlasnie, to tylko teoria. U nas w Polsce politycy niestety nie sa osobami kompetentnymi, ktore znaja sie na rzeczy, ktore chca dobrze dla panstwa (badz nie jest to dla nich priorytetem.. a powinno) tylko ktore doszly do partii, udalo im sie stworzyc obraz wlasnej osoby i mysla ze sa najmadrzejsi....dla mnie i dla wielu sa w wiekszosci idiotami... Nie rozumiem jak mozna ustanowic prawo w kraju, ktore w innych krajach nie zdalo egzaminu... w zadnym praktycznie kraju nie zdalo egzaminu.. co.. honor im nie pozwala uczyc sie na cudzych bledach? A lizac dupe USiA to im honor nie przeszkadza?


ehh....


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
I tak na zakonczenie - mowicie, ze alkohol, papierosy to tez narkotyki. Z tym zgodzic sie musze, ale przy nieodpowiednim stosowaniu herbata i komputer moga byc uznane przez kogos za narkotyk, bo akurat pasuja pod definicje. Trzeba tylko pamietac o tym, ze niektore uzywki sa mniej szkodliwe od innych* - nalogowi alkoholicy/palacze w takim stanie potrafia zyc bardzo dlugo, natomiast nalogowy cpun zdecydowanie szybciej zabija swoj organizm.

*no wlasnie, tylko wez przetlumacz politykom to na temat mj.

i zalezy co masz na mysli mowiac 'cpun', bo dla mnie najwiekszymi cpunami sa palacze papierosow.. ktorzy nie moga wytrzymac paru godzin by nie przyjac kolejnej dzialki narkotyku..


@Adrew
tak, masz prawo sie wypowiadac i nigdzie nie napisalem ze go nie masz... poprosilem jedynie bys przestal to robic bo piszesz glupoty, nie przeczytales tematu w ktorym juz 150 razy bylo wytlumaczone to co Ty probujesz tutaj udowodnic, i przez to robisz z siebie ignoranta zeby znow nie napisac glupka. Mojakultura osobista ma swoje granice, tym bardziej przy konfrontacji z glupota ludzka na ktora mam alergie.

ps: kolejne Twoje posty, kolejne rzeczy to wytknięcia i kolejny raz nie bede tego robil bo mi sie nie chce a takze nie chce kontynuowac tej rozmowy... mam nadzieje ze zginie smiercia naturalna
__________________
Wybitne umysły są zawsze gwałtownie atakowane przez miernoty, którym trudno pojąć, że ktoś może odmówić ślepego hołdowania panującym przesądom, decydując się w zamian na odważne i uczciwe głoszenie własnych poglądów.
www.wolnekonopie.pl
www.otwartapestka.info
www.spliff.pl
~Albert Einstein
Snagoth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2009, 17:07   #1077
Andrew
Użytkownik Forum
 
Andrew's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2004
Wiek: 34

Posty: 469
Stan: Na Emeryturze
Andrew ma numer GG 6485757
Domyślny

Snagoth masz rację, że MJ nie można stawiać na jednej półce z innymi narkotykami, bo MJ jest jeszcze niebezpieczniejsza od innych, "twardych" narkotyków. A dlatego, że niewiadomo kiedy się tym uzależnisz, bo uzależniasz się psychicznie. Chlałeś przez kilka lat, rano się telepiesz jak się nie napijesz to wiesz, jestem uzależniony i możesz myśleć, że czy coś z tym robić. Dawałeś w żyłę, nie dałeś sobie, żuca Cię na wszystkie strony, wiesz, że masz problem i można coś z tym robi. Kiedy palisz to nie masz czegoś takiego, po prostu Ci się chce zapalić, nie zapalisz to chce Ci się i tyle. Z czasem coraz częściej, ale trudno jest zauważyć taki moment, że od zwykłego podpalania, zaczyna się coraz częściej. Ludzie dopiero zauwarzają to jak palą kiedy tylko mają na to kasę.

Mówisz, że zakazanie się nie sprawdza, a gdzie legalizacja się sprawdziła? Niektóre kraje jak Meksyk, zrobiły to tylko po to, żeby mieć spokój, ale problem dalej mają, tylko nie wiedzą co z nim zrobić. Legalizacja da tylko tyle, że pewna grupa ludzi się na tym dorobi. Teraz przynajmniej prędzej czy później tych co się na tym dorobili dorwie policja, bo to nie jest tak, że jedna grupa w tym siedzi i nikogo do interesu nie dopuszcz, tak było w letach 90'. Teraz prędzej czy później ktoś kto jest zamieszany w narkotyki wpadnie.

Jak chce ktoś palić to niech będzie to tylko jego sprawa, a nie że na tym będzie traciło całe społeczeństwo.
__________________

Najlepsze ogólno-tematyczne forum pod słońcem - sprawdź czy jesteś hardkorem!
Andrew jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2009, 17:34   #1078
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Zdyskredytowałeś się do zera. I to w oczach laika. Czy ty widzisz jakie poronione bzdury tutaj piszesz, czy trzeba ci tłumaczyć?
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2009, 17:41   #1079
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thero Pokaż post
Zdyskredytowałeś się do zera. I to w oczach laika. Czy ty widzisz jakie poronione bzdury tutaj piszesz, czy trzeba ci tłumaczyć?
True, takich glupot to chyba nikt jeszcze nie pisal, lol.
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2009, 18:56   #1080
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Andrew Pokaż post
Legalizacja da tylko tyle, że pewna grupa ludzi się na tym dorobi.
Zastanawiam się, czy nie założyć tematu z najgłupszymi cytatami na forum. Ten byłby dobry na początek.

Jeszcze jakby to powiedział spider-bialystok, to bym rozumiał - państwo będzie zarabiać, czyli będzie gorzej. Ale Andrew chyba anarchistą nie jest.

Ostatnio edytowany przez Litawor - 25-07-2009 o 18:59.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:22.


Powered by vBulletin 3