Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Arcania

Notki

Arcania Wydarzenia ze świata Arcania

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 14-10-2006, 07:59   #101
hava
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 07 2006

Posty: 32
Domyślny

Ja sie zgadzam ciachem.AAta ktorego lvl by nie mial i tak dalej bedzie zmulem.Raz widzialem jak z UE kolesia nie trafil.Pvp z niego zerowy jak widzialem filimk jak go zlapali to myslalem ze sie zsikam ze smiechu.Co z tego ze Blair i LH sie robia mocne LH to przeciez od razu stanie przy DPFT jak bedzie wojna.
hava jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-10-2006, 00:50   #102
Ciacho1920
Użytkownik Forum
 
Ciacho1920's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2006
Lokacja: ChoRzów
Wiek: 35

Posty: 386
Stan: Na Emeryturze
Świat: Arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hava Pokaż post
Ja sie zgadzam ciachem.AAta ktorego lvl by nie mial i tak dalej bedzie zmulem.Raz widzialem jak z UE kolesia nie trafil.Pvp z niego zerowy jak widzialem filimk jak go zlapali to myslalem ze sie zsikam ze smiechu.Co z tego ze Blair i LH sie robia mocne LH to przeciez od razu stanie przy DPFT jak bedzie wojna.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nowax Pokaż post
btw soul powodzenia przy sprzedawaniu chara
Tez Mu Zycze...Posprzedawane-.-
__________________
Ciacho 23:24:01
wez ja na bata moze sie zakocha
Bellivioon 23:24:28
wole h**a do sloika z dzemem wsadzic niz jej do c*py

Ostatnio edytowany przez Ciacho1920 - 15-10-2006 o 00:52.
Ciacho1920 jest offline  
stary 15-10-2006, 02:20   #103
Doom Terror
Zbanowany
 
Doom Terror's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 716
Imię: Fayter
Profesja: Elite Knight
Świat: Rzyduf
Poziom: >_<
Skille: 85+/84+
Poziom mag.: 7
Doom Terror ma numer GG 9161169
Domyślny

z tego co slyszalem to z charem Soula to fake ;p taka plotka
Doom Terror jest offline  
stary 15-10-2006, 06:16   #104
FUHRER
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 06 2006

Posty: 82
Domyślny

Tak juz jest na arcani espanczyki i reszta krajow procz polakow sie panosza po serwerze .. szukaja zaczepki i prowokacji zeby kogos zabic i next meczyc textami typu " pay " " hunted " dlatego to sie nie zmieni jezeli polacy nie zrobia gildi gdzie beda only poland's player's.. myslalem ze tak bedzie z LH juz mialem nadzieje ze stan serva sie poprawi ale widze ze medivh i reszta wrocili do turtli czyli lipa..

Jezeli macie wlasny rozum to zrobcie to dla dobra polakow nie myslcie tylko o sobie i zrobcie w koncu gulid all poland's player's z ata na czele itd
FUHRER jest offline  
stary 15-10-2006, 10:22   #105
Volerasi
Zbanowany
 
Volerasi's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2004
Lokacja: Grudziądz

Posty: 146
Stan: Na Emeryturze
Volerasi ma numer GG 5350061
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez FUHRER Pokaż post
Tak juz jest na arcani espanczyki i reszta krajow procz polakow sie panosza po serwerze .. szukaja zaczepki i prowokacji zeby kogos zabic i next meczyc textami typu " pay " " hunted " dlatego to sie nie zmieni jezeli polacy nie zrobia gildi gdzie beda only poland's player's.. myslalem ze tak bedzie z LH juz mialem nadzieje ze stan serva sie poprawi ale widze ze medivh i reszta wrocili do turtli czyli lipa..

Jezeli macie wlasny rozum to zrobcie to dla dobra polakow nie myslcie tylko o sobie i zrobcie w koncu gulid all poland's player's z ata na czele itd

Nie zgadzam się z twoją wypowiedzią uważa ,że inne naradowosci sa gorsze od Polski ? Polscy gracze tez tak robią bo w sumie o to chodzi ^.^ Wbijasz lvl po to , żeby być lepszym i miec tzw.Respect a to ,ze ktos kogos Pa to wiesz na kazdym servie tak jest i bedzie

@Nowax
Jak widzisz za free Cie nie zabili to logiczne jak ty pomogłes twojemu koledze zabijając kogos (bo to twoj przyjaciel) to zlookaj to od 2 strony zabiles kolesia ,ktory tez ma kolegow wiec Fortuna kołem się toczy - i tyle ;]
Volerasi jest offline  
stary 15-10-2006, 12:42   #106
Kowalexx
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@FUHRER
Masz racje,wczoraj biłem dragi pod Thais i wpadła Katah Erinia patrzy sie na mnie minute(pewnie mysli jaki powod by tu wymyslec na niego ) i zaczyna bic,ja zacząlem uciekac ale dopadla mnie niedaleko dp(szkoda ze mi sie manasy skonczyly xd). Pozniej pytam sie czemy padlem a ona na to ze wrzucalem na Tiuso. Pytam sie tego Tiuso kiedy i gdzie na niego wrzucalem, on mowi ze w Thais. Wszystko dobrze tylko ze ja nie bylem w Thais tego dnia bo wtedy szedlem sobie z Venore . Jakie to sa poj.ebane ludzie, nic nie robie nie wpier***am sie nikomu w expowiska, nie wrzucam na nikogo (tym bardziej na 103ms z dpft ) to i tak wymyslą powod zeby kogos zabic :s
 
stary 15-10-2006, 15:18   #107
Khazar
Użytkownik Forum
 
Khazar's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Jaroslaw
Wiek: 36

Posty: 517
Stan: Na emeryturze
Khazar ma numer GG 2714125
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez FUHRER Pokaż post
[...]Jezeli macie wlasny rozum to zrobcie to dla dobra polakow nie myslcie tylko o sobie i zrobcie w koncu gulid all poland's player's z ata na czele itd
OH PLEASE!... Coś mi się wydaje, że jeżeli taka gildia miałaby powstać, to na jej czele na pewno nie stanąłby na jej czele bezmózgi PGer, który do niedawna jeszcze z GEB itd bił tylko pojedyńcze stworki, bo myślał, że przy zabiciu kilku dostaje expa tylko za jednego - nie wpadł na pomysł że liczby expa się nakładają. I teraz przemyśl jeszcze raz to co napisałeś.
__________________
"The circus has gone, all that's left is the clowns..."

"To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier, gdzie farba sie zmywa, Polska się nazywa..."
Khazar jest offline  
stary 15-10-2006, 19:52   #108
FUHRER
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 06 2006

Posty: 82
Domyślny

Khazar omg dobra nie wazne kto by stanal na czele tej gildi to juz nie wazne.. wazne zeby wlasnie niewini ludzie nie byli krzywdzeni bo to naprawde denerwuje.. expujesz spokojnie wpada taka vincenta i mowi ze mam wyjsc bo ona ma 5% do lvl kpina a chusteczka mnie to obchodzi ile ona ma %.. pozniej teksty typu , po ang oczywiscie " ty chyba nie wiesz co to sa turtle's " myslalem ze padne ze smiechu za co te dziecko komputera sie uwaza . Btw nie widzialem u polakow z high lvl takiego zachowania .. wszystkie szopki co mnie spotkaly to ktos non pol .np przed depo temabib mial skula zrobilem miss clicka na niego chociaz bylem po drugiej stronie mapy nawet go nie dotknalem , a ten odrazu sie rzucil na mnie bo yellow skull .. mowie ze miss klick a typ " pay " No i jak mam sie z nim dogadac jak taki typ mozgu nie ma (gra mu zzarla) .. zawolal firlen i kogos tam jeszcze i mnie zajebali n/c. Wiem zaraz przyjdzie tutaj jakis polaczke high lvl i powie " Nie podoba sie tobie Arcania to zmien serwer " ludzie zaczalem grac tutaj mam np 40 lvl i nie mam ochoty zmieniac serwera bo ktos mi narzuca takie reguly.. Chcialbym zeby reszta polakow przejrzala na oczy w koncu i cos z tym zrobila . Powtarzam kazdy ma swoj rozum ludzie i widzi jak jest mimo tego nic sie nie zmienia
FUHRER jest offline  
stary 15-10-2006, 20:19   #109
Slaayer
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 07 2006

Posty: 5
Stan: Na emeryturze
Poziom: 50+
Domyślny

Omg ludzie zlitujcie się ~~
Widze że wiele osób uważa aate za wzór ... mam wątpliwą przyjemność znać go w rl .... jeżeli waszym idolem jest ktoś kto od roku praktycznie nie wychodzi z domu i gra całymi dniami ... a gdy już wychyli się choćby na sekunde to i tak nie ma pomysłu żeby zamienić choćby jedno słowo na tematy nie związane z tą pikselówką .... i ktoś taki miałby stanąć na czele polaków na arcanii ... litości . Bynajmniej nie zazdrośc przezemnie przemawia bo raczej nie ma czego zazdrościć ... tylko czy naprawde jest sens przejebać najlepsze lata nie wychodząc z domu po to żeby wbić jakiś konkretny lvl i uznanie dzieciaków z okolicy .... zal.pl
Slaayer jest offline  
stary 15-10-2006, 21:30   #110
hava
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 07 2006

Posty: 32
Domyślny

@up
Slaayer widze ze tez z jw.Ja aate raz widzialem w rl.A poza tym ludzie mowia co on robi Zjebie se zycie przez ta tibie.Polacy nigdy nie beda rzadzic tym servem.DPFT to polacy i hiszpanie oni sie juz raczej nie rodziela.
hava jest offline  
stary 15-10-2006, 23:52   #111
Ciacho1920
Użytkownik Forum
 
Ciacho1920's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2006
Lokacja: ChoRzów
Wiek: 35

Posty: 386
Stan: Na Emeryturze
Świat: Arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slaayer Pokaż post
Omg ludzie zlitujcie się ~~
Widze że wiele osób uważa aate za wzór ... mam wątpliwą przyjemność znać go w rl .... jeżeli waszym idolem jest ktoś kto od roku praktycznie nie wychodzi z domu i gra całymi dniami ... a gdy już wychyli się choćby na sekunde to i tak nie ma pomysłu żeby zamienić choćby jedno słowo na tematy nie związane z tą pikselówką .... i ktoś taki miałby stanąć na czele polaków na arcanii ... litości . Bynajmniej nie zazdrośc przezemnie przemawia bo raczej nie ma czego zazdrościć ... tylko czy naprawde jest sens przejebać najlepsze lata nie wychodząc z domu po to żeby wbić jakiś konkretny lvl i uznanie dzieciaków z okolicy .... zal.pl
Moze Siedziec 5dni i grac i byc zaj....tym liderem

Polacy to Polacy.... Na Kazdym serwie nie liczac kyry i furory, Polacy sa pomiatani tu przez hiszpancow a tu przez szwedow... Polacy i ich zgranie-.- Jestesmy Pionkami w tej grze
__________________
Ciacho 23:24:01
wez ja na bata moze sie zakocha
Bellivioon 23:24:28
wole h**a do sloika z dzemem wsadzic niz jej do c*py
Ciacho1920 jest offline  
stary 15-10-2006, 23:53   #112
Ciacho1920
Użytkownik Forum
 
Ciacho1920's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2006
Lokacja: ChoRzów
Wiek: 35

Posty: 386
Stan: Na Emeryturze
Świat: Arcania
Domyślny ;]

Miss Click
__________________
Ciacho 23:24:01
wez ja na bata moze sie zakocha
Bellivioon 23:24:28
wole h**a do sloika z dzemem wsadzic niz jej do c*py

Ostatnio edytowany przez Ciacho1920 - 15-10-2006 o 23:54.
Ciacho1920 jest offline  
stary 16-10-2006, 21:05   #113
Slaayer
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 07 2006

Posty: 5
Stan: Na emeryturze
Poziom: 50+
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ciacho1920 Pokaż post
Moze Siedziec 5dni i grac i byc zaj....tym liderem
Nom szczególnie do kierowania gildią nadaje się osoba która nie potrafi sklecić 1 zdania niezwiązanego z tibią lub znaleść jakiegokolwiek zajęcia poza całodniowym expieniem... chwila gdy ten lump stanie na czele polaków na arcanii będzie najczarniejszym momentem w historii tego serwa ;o

Ostatnio edytowany przez Slaayer - 16-10-2006 o 21:07.
Slaayer jest offline  
stary 16-10-2006, 21:26   #114
Amirez
Użytkownik Forum
 
Amirez's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2005

Posty: 254
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Arcania
Domyślny

Trzeba by was dac do Zazdrosc.pl
Jego zycie jego sprawa !!
A wy go jedziecie bo 90% z was nie osiagnie tego co on w grze dlatego sie czepiacie i jedziecie ze se marnuje zycie ;]
Amirez jest offline  
stary 16-10-2006, 21:49   #115
Ciacho1920
Użytkownik Forum
 
Ciacho1920's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2006
Lokacja: ChoRzów
Wiek: 35

Posty: 386
Stan: Na Emeryturze
Świat: Arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Amirez Pokaż post
Trzeba by was dac do Zazdrosc.pl
Jego zycie jego sprawa !!
A wy go jedziecie bo 90% z was nie osiagnie tego co on w grze dlatego sie czepiacie i jedziecie ze se marnuje zycie ;]
A niech se osiaga nawet 300lvl, tylko chodzi ze nigdy nie bedzie liderem polakow... Nie bedzie bo Polacy za pewno nie postawia na takiego lidera, znam bardzo dobrych liderów(Polaków)

Skonczymy temat o nim bo to bezsens...CYA
__________________
Ciacho 23:24:01
wez ja na bata moze sie zakocha
Bellivioon 23:24:28
wole h**a do sloika z dzemem wsadzic niz jej do c*py
Ciacho1920 jest offline  
stary 16-10-2006, 22:11   #116
Amirez
Użytkownik Forum
 
Amirez's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2005

Posty: 254
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ciacho1920 Pokaż post
A niech se osiaga nawet 300lvl, tylko chodzi ze nigdy nie bedzie liderem polakow... Nie bedzie bo Polacy za pewno nie postawia na takiego lidera, znam bardzo dobrych liderów(Polaków)

Skonczymy temat o nim bo to bezsens...CYA
nie mowie o liderowaniu bo z tym sie zgadzam ale mowie o tych co go besztaja ;]
Amirez jest offline  
stary 16-10-2006, 22:33   #117
Slaayer
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 07 2006

Posty: 5
Stan: Na emeryturze
Poziom: 50+
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Amirez Pokaż post
Trzeba by was dac do Zazdrosc.pl
Jego zycie jego sprawa !!
A wy go jedziecie bo 90% z was nie osiagnie tego co on w grze dlatego sie czepiacie i jedziecie ze se marnuje zycie ;]
narazie jedyne osiągnięcie to to że śmieje się z niego pół mista ... pff
żeby jeszcze było komu zazdrościć ... no cuż nie każdego pociąga bycie idiotą z zajebistym lvlem xD
Slaayer jest offline  
stary 17-10-2006, 17:18   #118
Nowax
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2006
Lokacja: Łódź

Posty: 36
Stan: Niegrający
Profesja: Elder Druid
Świat: Arcania
Domyślny

dobra jebac to ;D

Szukam ludzi do mass logow
Nowax jest offline  
stary 18-10-2006, 01:48   #119
Aro aka papa
Użytkownik Forum
 
Aro aka papa's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006

Posty: 197
Stan: Na Emeryturze
Świat: Arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ciacho1920 Pokaż post
Polacy i ich zgranie-.- Jestesmy Pionkami w tej grze
Chyba ty.....
Aro aka papa jest offline  
stary 18-10-2006, 01:53   #120
Aro aka papa
Użytkownik Forum
 
Aro aka papa's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006

Posty: 197
Stan: Na Emeryturze
Świat: Arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez FUHRER Pokaż post
Khazar omg dobra nie wazne kto by stanal na czele tej gildi to juz nie wazne.. wazne zeby wlasnie niewini ludzie nie byli krzywdzeni bo to naprawde denerwuje.. expujesz spokojnie wpada taka vincenta i mowi ze mam wyjsc bo ona ma 5% do lvl kpina a chusteczka mnie to obchodzi ile ona ma %.. pozniej teksty typu , po ang oczywiscie " ty chyba nie wiesz co to sa turtle's " myslalem ze padne ze smiechu za co te dziecko komputera sie uwaza . Btw nie widzialem u polakow z high lvl takiego zachowania .. wszystkie szopki co mnie spotkaly to ktos non pol .np przed depo temabib mial skula zrobilem miss clicka na niego chociaz bylem po drugiej stronie mapy nawet go nie dotknalem , a ten odrazu sie rzucil na mnie bo yellow skull .. mowie ze miss klick a typ " pay " No i jak mam sie z nim dogadac jak taki typ mozgu nie ma (gra mu zzarla) .. zawolal firlen i kogos tam jeszcze i mnie zajebali n/c. Wiem zaraz przyjdzie tutaj jakis polaczke high lvl i powie " Nie podoba sie tobie Arcania to zmien serwer " ludzie zaczalem grac tutaj mam np 40 lvl i nie mam ochoty zmieniac serwera bo ktos mi narzuca takie reguly.. Chcialbym zeby reszta polakow przejrzala na oczy w koncu i cos z tym zrobila . Powtarzam kazdy ma swoj rozum ludzie i widzi jak jest mimo tego nic sie nie zmienia

Odezwij sie do lidera albo vice jesli masz problem z jakims typem z DPFT...wbrew temu co ludzie mowia i mysla o nas mamy swoje zasady i jesli udowodnisz ze typ zasial PA na tobie albo pknol cie za free dostanie warna...jesli mu sie ich nazbiera dostanie kicka, proste.

Oczywiscie prosciej jest zaplacic za pro jakiemus z Turtli=p
Aro aka papa jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:12.


Powered by vBulletin 3