Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 15-07-2005, 14:55   #41
tajemniczy kolo
Guest
 

Posty: n/a
Evul

LOL
Zanim dacie odpowiedź w jakimś temacie zapoznajcię się z wszystkimi postami...bo co chwile czytam to samo, iż powinno być więcej GM na server itp
LOL

jeśli tak chcecie złapać oszustów, to róbcie to sami ^^, nagrywajcie filmiki z afkami powyżej 15min i ślijcie do gmów

Albo się pytajcie ludzi czy MC , a jak powie że tak, to róbcie fotke i też ślijcie bany się posypią


P.S.
SĄ JAKIEŚ NOWINKI CO DO FIST FIGHTING ??
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-07-2005, 16:44   #42
Nowy_dd
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 04 2005

Posty: 6
Domyślny

witam praworządnych obywateli Tibiolandu.
wszyscy chcecie banowac za afkowanie.. hmm moze i macie racje
chociarz mysle, że złodziejstwo i lurowane jest bardziej naganne i denerwujace. Bo przecierz jak ktoś sobie stoi, to innemu krzywdy nie robi w przeciwieństwie do lurerów, złodziei, czy PK.
A co do farmerów, niech mi ktoś odpowie co jest w tym złego bo nie wiem o co ta wojna (nie mówcie że jest to sprzeczne z regulaminem bo to wiem...)
Poza tym fam tak łatwo sie nie da zlikwidowac przecierz farmera mozna zrodic za 1 dzien, a moze krócej i dalej bedzie klepal runki
Nowy_dd jest offline  
stary 15-07-2005, 18:20   #43
Juziu
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dr. Omader
jesli gracz zrobi jakeigos runa, a nie odpowie na powitanie Game Mastera to dostanie bana, tak samo jesli bedzie lowic, albo robic cokolwiek innego, ale nie odpowie Game Masterowi dostanie bana.
Gdzie jest napisane w Rules of Tibia ze trzeba odpowiedziec Gm'owi? Skad pewnosc np ze nie jestem afk spokojnie sobie lowie, tylko nie mam ochoty gadac z gm'em... ?
 
stary 15-07-2005, 19:21   #44
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Juziu
Gdzie jest napisane w Rules of Tibia ze trzeba odpowiedziec Gm'owi? Skad pewnosc np ze nie jestem afk spokojnie sobie lowie, tylko nie mam ochoty gadac z gm'em... ?
Czy wszystko musi byc w regulach? Chyba logicznym jest ze jesli loguje sie obok was game master to TRZEBA mu odpowiedziec, a nie odpowiedzenie jest podstawa do bana. W kazdej grze tak jest i bedzie.
Kogo to obchodzi, ze ty nie chcesz z nim gadac? Masz odpowiedziec i tyle, jak nie odpowiesz to znaczy, ze jestes afk i uzywasz macra bo lowisz rybki, wiec wniosek prosty... Ban.
Ty nie musisz z nim gadac, ty masz mu tylko odpowiedziec. Jesli mu nie odpowiesz to zacznie cie przesowac i zbanuje. A byly przypadki kiedy gracz zostal odpushowany do jakiegos potworka i dopiero wtedy zbanowany gdy go potworek zabil :>
Dr. Omader jest offline  
stary 15-07-2005, 21:40   #45
Qurak
Użytkownik Forum
 
Qurak's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2004

Posty: 50
Domyślny Śmiechu warte

Wszystko ok Cipsoft robi wszystko aby pozbyc cie cheaterów aby tibia byla równa dla wszystkich i wogóle.. ok zgadzam sie wszystko ok i calkowicie popieram jednak patrzac na to z innej strony co jest winny taki cheater w porównaniu do hackera? to ze jedzie sobie na mc i chce mniej wiecej sprawiedliwie sobie pomóc to nic ale to jush jest inny temat.. ciekawi mnie jednak czemu Cipsoft tak sie uparł na tych cheaterów a nie robi praktycznie nic z hackerami.. cheaterzy to cheaterzy nikomu nie wadza ani nie pszeszkadzaja jednak zostac shackowanym to jest dopiero strat.. wedlug mnie Cipsoft powinien po updacie wziac sie za produkcje jakiegos bardzo ale to bardzo pozadnego programu anty hackerskiego przeznaczonego wylacznie dla tibii(aby nie poniesli jakchs kolosalnych strat) a dopiero potem zabrac sie za cheaterów.. wtedy gra w tibie stalaby sie zupelnie spokojniejsza i nikt nie musialby zadawac sobie pytania "po co grac skoro jak zrobie wysoki lvl to i tak mnie shackuja??"

jesli w jakikolwiek sposóbzlamalem regulamin to pszepraszam jednak nie moge dluzej dusic tego wszystkiego w sobie


pozdrawiam wszystkich i zycze powodzenia
Qurak jest offline  
stary 15-07-2005, 22:05   #46
Erpatr3
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Wszystko ładnie, pięknie, ale prawdą jest, że GMy za dużo na niektórych światach nie robią. Mając 9lv zostałem zabity przez 2 PK na 12lv i 15lv, a GM nawet nie raczył odpowiedzieć na moją skargę ...

Fajnie byłoby być GMem
 
stary 16-07-2005, 02:29   #47
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Qurak
Wszystko ok Cipsoft robi wszystko aby pozbyc cie cheaterów aby tibia byla równa dla wszystkich i wogóle.. ok zgadzam sie wszystko ok i calkowicie popieram jednak patrzac na to z innej strony co jest winny taki cheater w porównaniu do hackera? to ze jedzie sobie na mc i chce mniej wiecej sprawiedliwie sobie pomóc to nic ale to jush jest inny temat.. ciekawi mnie jednak czemu Cipsoft tak sie uparł na tych cheaterów a nie robi praktycznie nic z hackerami.. cheaterzy to cheaterzy nikomu nie wadza ani nie pszeszkadzaja jednak zostac shackowanym to jest dopiero strat.. wedlug mnie Cipsoft powinien po updacie wziac sie za produkcje jakiegos bardzo ale to bardzo pozadnego programu anty hackerskiego przeznaczonego wylacznie dla tibii(aby nie poniesli jakchs kolosalnych strat) a dopiero potem zabrac sie za cheaterów.. wtedy gra w tibie stalaby sie zupelnie spokojniejsza i nikt nie musialby zadawac sobie pytania "po co grac skoro jak zrobie wysoki lvl to i tak mnie shackuja??"

jesli w jakikolwiek sposóbzlamalem regulamin to pszepraszam jednak nie moge dluzej dusic tego wszystkiego w sobie


pozdrawiam wszystkich i zycze powodzenia

Ludzie byli, są i będą idiotami.
Tak samo hacki byly, sa i bedzie ich jeszcze wiecej, bo ludzie sa glupi.
95% hackow wynika z ludzkiej glupoty. Pozostale 5% to cholernie przemyslane i sprytnie zaplanowane akcje, wymierzone w wysoko poziomowe postacie i opierajace sie na ich drobnym niedopatrzeniu.

Powiedz mi: Co CipSoft ma poradzic na to ze ludzie sa debilami? Co oni maja z tym zrobic?
W interesie kazdego gracza jest zadbanie o to, aby nikt nie przejal jego konta, a jak jest na tyle glupi zeby sciagac jakies cheaty, albo ufac wszystkim poznanym osobom to co ma CipSoft na to poradzic?
CipSoft nie moze nic wiecej poradzic na ludzka glupote. Zmiany jakie moglby pomoc w zwalczaniu kradziezy kont sa minimalne i nie zmniejsza tego procederu bardziej jak o 5-10%~

To tak jakbys kupil auto, dal kluczyki nieznajomemu, a potem sie czepial firmy, ktora wyprodukowala to auto, ze je slabo zabezpieczyli bo ci je ukradli.

To jest TWOJE konto, wiec w twoim interesie jest zadbanie o nie. CipSoft was uswiadamia o niebezpieczenstwach hacka, ale jak wy to macie w tylkach to potem tracicie postacie.
Hasla nie sa kradzione z baz CipSoftu tylko od graczy. CipSoft nie zawinia tutaj.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Erpatr3
Mając 9lv zostałem zabity przez 2 PK na 12lv i 15lv, a GM nawet nie raczył odpowiedzieć na moją skargę ...
Player Killing jest dozwolony. Kiedys byla taka zasada, ze nie mozna zabijac postaci ponizej 10lvl, ale i tak nikt jej nie przestrzegal, ani nie karal tych co ja lamali.
Po to jest system czaszek, aby zapobiegac zabojstwom. Inna sprawa, ze jest on niedopracowany, ale mniejsza z tym
Dr. Omader jest offline  
stary 16-07-2005, 09:42   #48
Xyrius
Zbanowany
 
Xyrius's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2005
Lokacja: Tychy

Posty: 194
Xyrius ma numer GG 4524829
Domyślny

To jest temat rzeka...
Nie zwalczymy hackow, makr itd. CIPy teoretycznie mogą jakieś tam nowe zabezpieczenia dać, że z makrem nie wejdziesz itp. No i co z tego ? Minie tydzień od założenia zabezpieczenia i już pojawią się nowe wersje programów...
Xyrius jest offline  
stary 16-07-2005, 18:40   #49
Qurak
Użytkownik Forum
 
Qurak's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2004

Posty: 50
Domyślny ......

Ja to wszystko rozumie jednak chodzi mi glównie o jakis program który by zapobiegal keylogerom.. wiadome ze jezeli sie wlazi na jakies podejrzane strony na wlasne zyczenie to jest potem taki a nie inny efekt jednak nie raz zdarzaja sie bardzo ale to bardzo wiarygodne stronki a keylogery sa coraz to nowsze i nie kazdy antywirus je wykryje i ani sie spostrzezemy kiedy nam shackuja konto.. Cipsoft powinien bardziej zadbac o bezpieczenstwo graczy wlasnie w tej sprawie
Qurak jest offline  
stary 16-07-2005, 18:43   #50
Teddy Burn
Użytkownik Forum
 
Teddy Burn's Avatar
 
Data dołączenia: 14 07 2005
Lokacja: Masturbacja
Wiek: 32

Posty: 166
Teddy Burn ma numer GG 8400159
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Qurak
Ja to wszystko rozumie jednak chodzi mi glównie o jakis program który by zapobiegal keylogerom.. wiadome ze jezeli sie wlazi na jakies podejrzane strony na wlasne zyczenie to jest potem taki a nie inny efekt jednak nie raz zdarzaja sie bardzo ale to bardzo wiarygodne stronki a keylogery sa coraz to nowsze i nie kazdy antywirus je wykryje i ani sie spostrzezemy kiedy nam shackuja konto.. Cipsoft powinien bardziej zadbac o bezpieczenstwo graczy wlasnie w tej sprawie
OMB... To nie wchodz w "podejrzane strony" -..- I stosuj znaki interpunkcyjne.
__________________
Ale mongoł huahua.
AvMB Eileen
Teddy Burn jest offline  
stary 16-07-2005, 20:49   #51
Qurak
Użytkownik Forum
 
Qurak's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2004

Posty: 50
Domyślny

Ludzie co z was sa za debile bez kitu tedy burn przeczytaj co napisalem a potem pisz posta bo mnie tu k..a targa przed kompem jak czytam posty takich ludzi jak ty.. wypowiedz sie na dany temata wtedy pogadamy bo jak narazie nie wniosles tu nic wiecej oprócz duzej dawki debilizmu/!!!!!!!!!!!

pszepraszam modków i innych uzytkownkow ale jestem wybuchowy i tacy ludzie jak ten ............ to dzialaja na mnie jak plachta na byka
Qurak jest offline  
stary 16-07-2005, 20:55   #52
Cezarix
Użytkownik forum
 
Cezarix's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Wiek: 34

Posty: 6
Domyślny

Po przeczytaniu tekstu Dr. Omadera jestem sklonny potwierdzic jego ostra krytyke gram juz w tibie od 3 lat i kazdy ktorego znam grajacego w tibie byl juz chociaz raz shakowany jak i nie juz nascie razy. Ja staralem sie grac zawsze bez jakich kolwiek pomocy i jeszcze nigdy mnie nikt nie okradl choc juz byl 1 powazny atak na muj komputer ale po 7h wyczerpujacej walki uchronilem moja postac ;] ale nie byl on spowodowany zadnym programem pomocniczym. .............. A poza tematem bije muj rekord blokowania atakow trojanow ;] juz jest po 2h siedzenia przy kompie 1700 wlaman a pewnie tak do 4h bedzie 4000 (slyszalem ze rekord w polsce wyniusl cos ponad 5000 wlaman przez miesiac a raczej prub) i nie biezcie pochopnych wnioskow co do tych trojankow system mam wgrany juz 2 lata wiec sie ich troche nazbieralo

NO I PO 5H PADL REKORD PRZY UZYCIU KONIA TROJANSKIEGO TRANSSCOUT KTORY WYNOSI 6516 WLAMAN (stary wynosil 5000-5500 w ciagu miesiaca) Tylko szkoda ze nie bede mugl go oglosic oficjalnie mam nawet screena ale brak originalnych programow Ale pocieszam sie faktem ze w ciagu miesiaca padnie umnie cos kolo 200000 wlaman rekord nie do pobicia choc nieoficjalny a cieszy

Ostatnio edytowany przez Cezarix - 17-07-2005 o 10:25.
Cezarix jest offline  
stary 16-07-2005, 21:01   #53
Teddy Burn
Użytkownik Forum
 
Teddy Burn's Avatar
 
Data dołączenia: 14 07 2005
Lokacja: Masturbacja
Wiek: 32

Posty: 166
Teddy Burn ma numer GG 8400159
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Qurak
Ludzie co z was sa za debile bez kitu tedy burn przeczytaj co napisalem a potem pisz posta bo mnie tu k..a targa przed kompem jak czytam posty takich ludzi jak ty.. wypowiedz sie na dany temata wtedy pogadamy bo jak narazie nie wniosles tu nic wiecej oprócz duzej dawki debilizmu/!!!!!!!!!!!

pszepraszam modków i innych uzytkownkow ale jestem wybuchowy i tacy ludzie jak ten ............ to dzialaja na mnie jak plachta na byka
Piszesz "ludzie", a zwracasz sie do mnie. Jak tu sie inaczej wypowiedziec na "dany temata" (rotfl&lmao&lol)? Nie moja wina, ze nie masz dobrego antywirusa. Ja juz taki jestem - wnosze debilizm, przyzwyczaj sie. Nie jestem za to taki wybuchowy jak ty - mam nadzieje, ze twoje "pszeprosiny" zostana przyjete. No to "narazie".
PS. Teddy, nie "tedy".
__________________
Ale mongoł huahua.
AvMB Eileen
Teddy Burn jest offline  
stary 17-07-2005, 17:41   #54
tajemniczy kolo
Guest
 

Posty: n/a
Żarówka

Ja się zgadzam co do zdania na temat poprawienia zabezpieczeń...
Wystarczy takie jakie jest na www.e-gold.com (SRK)
I to by zatrzymało wszystkie key logery i inne badziewa....

Ja tego systemu wprowadzia nigdy nieużywałem, poprostu wklepywałem na klawie i mi z hakowali konto ;/ a godzinę przed tem jak zauważyłem hacka, zleciłem przelew na nie LOL takie życie

Jak ktoś możę to niech napisze o tym do cipisoftu...pewnie drogo ich to niebedzie kosztowalo ^^

P.S. piszecie takie długie posty że mi ghoul padł hehehehehe ale już mi nowego postawili XD

Ostatnio edytowany przez tajemniczy kolo - 17-07-2005 o 17:43.
 
stary 17-07-2005, 22:34   #55
Gensioorek
Użytkownik Forum
 
Gensioorek's Avatar
 
Data dołączenia: 04 01 2005
Lokacja: Wolsztyn
Wiek: 32

Posty: 40
Stan: Aktywny gracz
Imię: Pitakon
Profesja: Druid
Gildia: Sayans
Świat: Trimera
Poziom: 33
Skille: 21/26
Poziom mag.: 43
Gensioorek ma numer GG 1147759
Domyślny

mam pytanie czy jezeli imie mojego kolegi bylo sprzeczne z zasadami tibia rules i napisalem raport(sam chcial) na rename character to moge dostac bana????

PS sorka za offtopicv
__________________
_____________
Tibia jest świetna i okropna jednocześnie, ale i tak trudno z nią skończyć... Pozdro dla Karmazyna Juniora, który mnie huntuje z powodu najlepszych hitów z sd na mnie...
Gensioorek jest offline  
stary 18-07-2005, 17:47   #56
slimaczek
Użytkownik Forum
 
slimaczek's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2004
Lokacja: Kościan

Posty: 485
Stan: Na Emeryturze
Imię: Topork
Profesja: Elite Knight
Świat: Nerana
Poziom: 87
Skille: 84/83
Poziom mag.: 7
slimaczek ma numer GG 1217938
Domyślny

Cóż, nic nowego ten news nie daje, tylko same obiecanki zmiany statusu ;P Ja na miejscu gma bym zobaczył listę online i zteleportował się do każdego 11lv druida i bym postał pare minut, i oczywiscie jak gosciu sie nie odezwie na powitanie a zrobi runke albo cos - ban. Tak to by już dawno zbanowali pełno osób, chociaż wątpie że gmowie tacy gupi są, albo są gupi ;P albo wchodzą na 30 min i tyle.

@down
A może masz nawet racje, offtopic się robi w tym temacie
__________________
Play the game. Never let the game play you.


Ostatnio edytowany przez slimaczek - 20-07-2005 o 11:11.
slimaczek jest offline  
stary 19-07-2005, 17:09   #57
Ungoliathos
Użytkownik forum
 
Ungoliathos's Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2005
Lokacja: Ostróda
Wiek: 34

Posty: 13
Ungoliathos ma numer GG 7431918
Domyślny

@up ???? Ej czy ten post wogole jest na temat?? cvoś mi sie zdje że nie

@topic Hmm.... Wg. mnie raczej nie odczuje żadnej zmiany....
Ungoliathos jest offline  
stary 20-07-2005, 13:47   #58
Konradzio
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 05 2005
Lokacja: Białystok

Posty: 74
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Konradzio
Profesja: Druid
Świat: Celesta
Poziom: 59
Poziom mag.: 49
Konradzio ma numer GG 9276495
Król ...

Mogli by zatrudnic wiencej ludzioof i robic update Ja nie wiem po co graczom informacje co sie dzieje u CIPoof



CZEKAM NA UPDATE!!!
Konradzio jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:39.


Powered by vBulletin 3