Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Fake'i

Notki

Fake'i Zdjęcia troche inne od normalnych... przerobione mniej lub bardziej. Tutaj je znajdziesz.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-05-2012, 14:42   #1
klocuch
Guest
 

Posty: n/a
Dumny Szukam pewnego fejka

Wczoraj z kolegą wchodziliśmy na fejki i oglądaliśmy taki fejk co był człowiek i on siedział w restauracji i opowiadał drugiemu że był katem i że uciekał w mroźnych klimatach i tam były te wiedźmy. Dzisiaj stworzyłem konto, I tu nie ma tego fejka ? Szukałem, użyłem opcji szukaj nie znalazłem.. Fejk nazywał się rewolucjoniści... chyba.... Wiem że jego twórcom był tarex21 ale nie mogę znaleźć ani jednego jego tematu ??? Pomocy ???
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-02-2013, 08:29   #2
michaeljee
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

A nie lepiej najpierw wylać białą farbę na tło, a resztę dopełnić ołówkiem o średnicy 1px? Dzięki temu szybciej uporasz się grafikami w paincie (zaznaczenie przezroczyste ^^), a potem zalejesz znowu to różową farbą.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2013, 18:57   #3
Mietek100ipol
Użytkownik Forum
 
Mietek100ipol's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2008
Wpisy bloga: 10

Posty: 18
Stan: Niegrający
Domyślny

Synchrotrony współczulne mają w notacji O# postać analogiczną do bulbulatorów trzeciej generacji. Ich wielomodowe włókna irydowe wykazują niestacjonarne przejawy aktywności subpowierzchniowej warstwy funkcji falowej większościowych nośników ładunku. Jednak zdaniem większości specjalistów model wielokrotnych zagnieżdżeń jako podstawowa metoda interpretacji omawianych zjawisk zawodzi nie tylko w myśl zasady brzytwy Ockhama. W skrajnych przypadkach wyniki teoretyczne wykazują rozbieżność z danymi eksperymentalnymi na poziomie trzech rzędów wielkości, co stawia pod znakiem zapytania przyszłość, ugruntowanej zdawałoby się teorii.
__________________
Jestem dumny z bycia jednym z pierwszych wyznawców Gurwy.
Mietek100ipol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2013, 22:56   #4
X-Zero
Użytkownik Forum
 
X-Zero's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2006
Wiek: 30
Wpisy bloga: 12

Posty: 1,925
Stan: Niegrający
Imię: b.d.
Domyślny

Hmmm... A tu wszystko po staremu...
Czyli od jakiegoś czasu ni jak, zmieszane z gównem
X-Zero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:21.


Powered by vBulletin 3