Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 23-02-2011, 17:14   #1
qbfrost
Multimedia
 
qbfrost's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2007
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 553
Stan: Niegrający
Domyślny Wygraj 360 dni czasu premium!



Posiadanie konta premium w Tibii ma wiele zalet. Wierzchowce są jednym z nich. Mówi się, że nie ma jeszcze osoby w Tibii, która oswoiłaby tajemniczą panterę.

A ty? Czy próbowałeś już oswoić tego tajemniczego wierzchowca i podróżować na jego grzbiecie?

Luty jest miesiącem, w który możesz zostać posiadaczem czasu premium na okres jednego roku! Ciesz się wszystkimi dobrodziejstwami czasu premium przez okres 360 dni - za darmo! Jest to wystarczająco dużo czasu, aby spróbować szczęścia przy poszukiwaniu tajemniczego kota lub innych tajemniczych wierzchowców i zostać prawdziwym ekspertem od ich ujarzmiania.

W ciągu najbliższych 14 dni, 50 szczęśliwców zostanie wylosowanych pośród wszystkich graczy, którzy kupią czas premium i ich konto zostało utworzone przed dniem dzisiejszym. Wszystko co musisz zrobić to zakupić czas premium w ciągu najbliższych dwóch tygodni, dzięki temu automatycznie zostaniesz dodany do losowania. Nie ma znaczenia na jaki okres zakupisz czas premium, oraz w jaki sposób.
__________________


Ostatnio edytowany przez qbfrost - 23-02-2011 o 17:16.
qbfrost jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-02-2011, 15:23   #2
Kszyftus
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Hmm, zamówiłem PACC'a wczoraj, nie wiedziałem, że będzie ten konkurs, najprawdopodobniej jutro go będę miał, czy jeżeli go nie aktywuję, to będę brany pod uwagę w konkursie ?
 
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:22.


Powered by vBulletin 3