Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 11-03-2007, 08:41   #161
Liper
Użytkownik Forum
 
Liper's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2006
Wiek: 33

Posty: 712
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
Ide o zaklad, ze mniej wysilku kosztuje mnie banowanie twojego konta niz ciebie zalozenie nowego.

Kasuje wylacznie posty odznaczajace sie debilizmem lub naruszajace regulamin.

D4rqu dostal bana za caloksztalt robienia z siebie debila.
To chyba jego sprawa czy robi z siebie debila czy nie.
Liper jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-03-2007, 09:58   #162
Gwi@zd@
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Liper Pokaż post
To chyba jego sprawa czy robi z siebie debila czy nie.
Powiem ci cos kanaretto to ja ,nie robie z siebie debila a ty nie wiem po co to piszesz ? Lizesz dupe?myslisz ze cos za to dostaniesz? nie wiesz o co poszlo mi z Vilem wiec mysle ze nie powinienes sie wyrazac.

Modek nie zawsze ma racje -.-
 
stary 11-03-2007, 18:05   #163
Freezy Eddie
Użytkownik Forum
 
Freezy Eddie's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2006

Posty: 142
Domyślny

Robienie run to czysta głupota.
Efektywne trenowanie mlv = duże zużycie MF/Life Ringów na huncie. Znajdźcie miejsce gdzie wychodzicie na + z dużym zużyciem MFów, wtedy będziecie efektywnie trenować mlv.
Freezy Eddie jest offline  
stary 12-03-2007, 05:39   #164
sat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 09 2006

Posty: 316
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom mag.: 49
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Freezy Eddie Pokaż post
Robienie run to czysta głupota.
Efektywne trenowanie mlv = duże zużycie MF/Life Ringów na huncie. Znajdźcie miejsce gdzie wychodzicie na + z dużym zużyciem MFów, wtedy będziecie efektywnie trenować mlv.
podaj przyklad takiego miejsca dla lvl 40-60... porobisz sobie takie hmmki w miedzy czasie to mozesz walic raz z hmm a raz z visa.
sat jest offline  
stary 12-03-2007, 14:11   #165
Raditz Saiya-jin
Użytkownik Forum
 
Raditz Saiya-jin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2006

Posty: 521
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Devseth
Profesja: Elite Knight
Poziom: 100
Skille: 83/81
Domyślny

W akcie desperacji mozna wpasc na guardy z monkami. Expic - powoli, ale jednak - i robic sobie w tym czasie runy. I sporo zarabiać. <ale to raczej dla lvli 27-33>
__________________
16:55 GM Camlost on Menera [2]: are you using a bot?
16:55 Devseth [82]: no


• Błogosławiony niech będzie człowiek, który nie mając nic do powiedzenia,
powstrzymuje się od dania nam słownego dowodu na to.•

Ostatnio edytowany przez Raditz Saiya-jin - 12-03-2007 o 14:17.
Raditz Saiya-jin jest offline  
stary 13-03-2007, 21:18   #166
Gwi@zd@
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raditz Saiya-jin Pokaż post
W akcie desperacji mozna wpasc na guardy z monkami. Expic - powoli, ale jednak - i robic sobie w tym czasie runy. I sporo zarabiać. <ale to raczej dla lvli 27-33>
Zaloze sie ze latwo padniesz bo monki ida za toba,Pare guardow i bedzie ciezko


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Freezy Eddie
Robienie run to czysta głupota.
Efektywne trenowanie mlv = duże zużycie MF/Life Ringów na huncie. Znajdźcie miejsce gdzie wychodzicie na + z dużym zużyciem MFów, wtedy będziecie efektywnie trenować mlv.
Ale na expie zazwyczaj postacia magicznym Jest waste idz na tomby tak 50 sorcem to zobaczysz czy bedziesz miec kase pozniej na exp i najlepszym pozniej sposobem na uzyskaniem srodkow do expa jest robienie run,chyba ze ktos tylko robi runy zeby robic mlvl to jest czysta glupota

Ostatnio edytowany przez Gwi@zd@ - 13-03-2007 o 21:23.
 
stary 13-03-2007, 22:23   #167
Cadonis
Użytkownik Forum
 
Cadonis's Avatar
 
Data dołączenia: 17 05 2004

Posty: 346
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gwi@zd@ Pokaż post
Ale na expie zazwyczaj postacia magicznym Jest waste idz na tomby tak 50 sorcem to zobaczysz czy bedziesz miec kase pozniej na exp i najlepszym pozniej sposobem na uzyskaniem srodkow do expa jest robienie run
Trzeba być naprawdę udanym żeby sorcem na 50 lvlu expić z waste. Jest tyle miejsc w których wychodzi się na plus, że...
Poza tym robienie run samo w sobie jest beznadziejnym zarobkiem, jeśli już, to należy je połączyć z robieniem lootbagów np. na minosach. Pomijając fakt że i tak jest to głupotą.
__________________
Kavari es, lar agrunea venir Akharlen!

~~~~
Cadonis jest offline  
stary 13-03-2007, 22:42   #168
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gwi@zd@ Pokaż post
najlepszym pozniej sposobem na uzyskaniem srodkow do expa jest robienie run
najlepszym pozniej sposobem na zrobienie kasy jest pojscie na minosy/ roty z warhammerem i zbieranie kilka razy wiekszej kasy od razu z expem.
__________________
Vil jest offline  
stary 14-03-2007, 17:15   #169
Gwi@zd@
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
najlepszym pozniej sposobem na zrobienie kasy jest pojscie na minosy/ roty z warhammerem i zbieranie kilka razy wiekszej kasy od razu z expem.
Ide o zaklad jak ty to juz kiedys powiedzales ze kazdy normalny czlowiek woli sobie pogadac na gg albo stac pod depo i rozmawiac z kolegami niz klepac godzinami roty
 
stary 14-03-2007, 18:14   #170
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gwi@zd@ Pokaż post
Ide o zaklad jak ty to juz kiedys powiedzales ze kazdy normalny czlowiek woli sobie pogadac na gg albo stac pod depo i rozmawiac z kolegami niz klepac godzinami roty
Jezeli ktos woli gadac na gg niz expic to chyba powinien w tibie nie grac... nie?
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
stary 14-03-2007, 18:24   #171
Nyksus
Użytkownik Forum
 
Nyksus's Avatar
 
Data dołączenia: 15 12 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 660
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 85+
Skille: 82+
Poziom mag.: 16
Nyksus ma numer GG 9762142
Domyślny Re:

@up
Każdy lubi grać jak gra. Ja expię i gadam...Tibia bez gg dla mnie byłaby nudna
__________________
Fajni Chlopacy _/
Nyksus jest offline  
stary 14-03-2007, 20:37   #172
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

Zauważcie, że Tibia jest w ogóle nudna. W NORMALNEJ grze rozwój potęgi postaci powinienen odbywać się poprzez czynności w miarę przyjemne - na przykład wykonywanie ciekawych, złożonych questów. W Tibii, żeby wykonać co ciekawsze questy, trzeba na*******ać wszelakie potwory setkami godzin, a questów i tak jest na tyle mało, że szybko wykonuje się je wszystkie. Tibia jest grą dla ludzi (oczywiście teraz bardzo uogólniam, wybaczcie), którzy koniecznie chcą być w czymś dobrzy, mają dużo czasu (żeby klepać potwory kilkanaście godzin dziennie w celu utrzymania się w TOP), i nie umieją, albo są zbyt leniwi by spróbować, zrobić czegoś konstruktywnego i wymagającego umiejętności/poświęcenia/talentu (bo nikt mi nie wmówi, że do bicia jakichkolwiek potworów przez xx godzin dziennie potrzebny jest talent).
ripper jest offline  
stary 14-03-2007, 21:24   #173
Gwi@zd@
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ripper Pokaż post
Zauważcie, że Tibia jest w ogóle nudna. W NORMALNEJ grze rozwój potęgi postaci powinienen odbywać się poprzez czynności w miarę przyjemne - na przykład wykonywanie ciekawych, złożonych questów. W Tibii, żeby wykonać co ciekawsze questy, trzeba na*******ać wszelakie potwory setkami godzin, a questów i tak jest na tyle mało, że szybko wykonuje się je wszystkie. Tibia jest grą dla ludzi (oczywiście teraz bardzo uogólniam, wybaczcie), którzy koniecznie chcą być w czymś dobrzy, mają dużo czasu (żeby klepać potwory kilkanaście godzin dziennie w celu utrzymania się w TOP), i nie umieją, albo są zbyt leniwi by spróbować, zrobić czegoś konstruktywnego i wymagającego umiejętności/poświęcenia/talentu (bo nikt mi nie wmówi, że do bicia jakichkolwiek potworów przez xx godzin dziennie potrzebny jest talent).
Jeden z najmadrejszych postow jakie sluszalem na tym forum a od paru lat czytam wszystkie tematy jakie istnieja tylko ostatnio zrobilem nowe konta bo juz mnie krew zalewala co ludzie pisali .Tibia jest nudna gra tylko kazdy chce dojsc do poziomu gdzie sie zaczynaja wojny ciekawe questy hunty na powazniejszych potworach .Dla mnie gra na Non-pvp nie ma totalnie zadnego sensu ... Nie pokazesz swojej potegi w zaden sposob (nie mowic o zrobieniu jakis questow w teamie bo na non pvp zazwyczaj to jest latwiejsze)
 
stary 14-03-2007, 22:11   #174
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gwi@zd@ Pokaż post
Jeden z najmadrejszych postow jakie sluszalem na tym forum a od paru lat czytam wszystkie tematy jakie istnieja tylko ostatnio zrobilem nowe konta bo juz mnie krew zalewala co ludzie pisali .Tibia jest nudna gra tylko kazdy chce dojsc do poziomu gdzie sie zaczynaja wojny ciekawe questy hunty na powazniejszych potworach .Dla mnie gra na Non-pvp nie ma totalnie zadnego sensu ... Nie pokazesz swojej potegi w zaden sposob (nie mowic o zrobieniu jakis questow w teamie bo na non pvp zazwyczaj to jest latwiejsze)
Ja nie lubie simsow, uwazam je za nudna i nieciekawa gre, moze dlatego nie spedzam polowy dnia an forum sims.pl wypisujac brednie.....
__________________
goburu nie jest trolem. goburu jest TROLEM.
Fagaro jest offline  
stary 14-03-2007, 22:50   #175
Desew
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gwi@zd@
Ale na expie zazwyczaj postacia magicznym Jest waste idz na tomby tak 50 sorcem to zobaczysz czy bedziesz miec kase pozniej na exp i najlepszym pozniej sposobem na uzyskaniem srodkow do expa jest robienie run,chyba ze ktos tylko robi runy zeby robic mlvl to jest czysta glupota
Jak ktoś nie umie grać to nawet rookstayerem będzie miał waste bo np. pójdzie na roty walić z short sworda. Na głupote nie ma lekarstwa.
 
stary 14-03-2007, 23:01   #176
Gwi@zd@
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Desew Pokaż post
Jak ktoś nie umie grać to nawet rookstayerem będzie miał waste bo np. pójdzie na roty walić z short sworda. Na głupote nie ma lekarstwa.
Dobra dosc!! gorszego debila nie widzalem dzisiaj zaden z twoich postow nie byl normalny takie bzdury wypisujesz ze to szok widac ze nigdy nie miales 50 lvl ... i nie mow ze jestem glupi bo do czegos (moze malego dla niektorych) doszedlem a nie to co ty tylko debilne postu wypisujesz na forum -.-

P.s 3 punkty to nie duzo i prosze vila zeby mi bana nie dawal
 
stary 14-03-2007, 23:03   #177
Desew
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gwi@zd@ Pokaż post
Dobra dosc!! gorszego debila nie widzalem dzisiaj zaden z twoich postow nie byl normalny takie bzdury wypisujesz ze to szok widac ze nigdy nie miales 50 lvl ... i nie mow ze jestem glupi bo do czegos (moze malego dla niektorych) doszedlem a nie to co ty tylko debilne postu wypisujesz na forum -.-

P.s 3 punkty to nie duzo i prosze vila zeby mi bana nie dawal
No rzeczywiście - masz 97 lvl postacią która nie istnieje.
 
stary 14-03-2007, 23:13   #178
Gwi@zd@
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Desew Pokaż post
No rzeczywiście - masz 97 lvl postacią która nie istnieje.
No tu ci przyznam racje juz nie istnieje z tego powodu mi bardzo przykro a ty sie pochwal jaki lvl masz ?
 
stary 14-03-2007, 23:15   #179
Desew
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gwi@zd@
jaki lvl masz ?
Duży, ładny, kolorowy.
 
stary 14-03-2007, 23:15   #180
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ripper Pokaż post
Zauważcie, że Tibia jest w ogóle nudna. W NORMALNEJ grze rozwój potęgi postaci powinienen odbywać się poprzez czynności w miarę przyjemne - na przykład wykonywanie ciekawych, złożonych questów. W Tibii, żeby wykonać co ciekawsze questy, trzeba na*******ać wszelakie potwory setkami godzin, a questów i tak jest na tyle mało, że szybko wykonuje się je wszystkie. Tibia jest grą dla ludzi (oczywiście teraz bardzo uogólniam, wybaczcie), którzy koniecznie chcą być w czymś dobrzy, mają dużo czasu (żeby klepać potwory kilkanaście godzin dziennie w celu utrzymania się w TOP), i nie umieją, albo są zbyt leniwi by spróbować, zrobić czegoś konstruktywnego i wymagającego umiejętności/poświęcenia/talentu (bo nikt mi nie wmówi, że do bicia jakichkolwiek potworów przez xx godzin dziennie potrzebny jest talent).
Sorry bardzo a czym sie rozni pod tym wzgledem tibia od Diablo/WoW/Lineage/GW ?
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:57.


Powered by vBulletin 3