Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Aldora

Notki

Aldora Wydarzenia ze świata Aldora

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 04-01-2007, 22:42   #221
Wacuś Hydraulik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 08 2005

Posty: 15
Domyślny

Lol to nie wiedziałem że Suchy zmienił wyznanie ,,,, nie no respect nic nie mowie ...
Wacuś Hydraulik jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-01-2007, 23:03   #222
Lenrock
Użytkownik Forum
 
Lenrock's Avatar
 
Data dołączenia: 17 09 2006
Lokacja: Giżycko

Posty: 985
Stan: Na Emeryturze
Świat: Selena
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Modus Pokaż post
@ up

Wystarczy wejsc na guldie EM i zobaczyc kto jest liderem ( Tak o niego )

@ Knox

Ja sie nie bulwersuje i wogole jak pisałem to nie chodziło mi o Ciebie. Miałem na mysli posty typu jakie wali Marvel~( czy jak mu tam )
Najpierw mowi ze CO jest naj~teraz jak EM prowadzi to ze EM ... ale juz to zauważyliście wiec nie będe sie wypowiadał.

Osobisiscie nie wiem kto wygra. Mam nadzieje ze wojna bedzie ciekawa
mozna powiedziec ze suchy jest liderem tylko na papierze, eli jest prawdziwym liderem em, on tu rządzi i zapewne chodzi o niego bo jest z Izraela i bardziej prawdopodobne jest to ze to on, a nie suchy. co do tolerancji to ja jestem raczej tolerancjyny, rozumiem ze ktos wyznaje inną religie, wcale mi to nie przeszkadza, wręcz ciekawi.

a tu 3 filmy, chyba nikt nie dawał;

mayer

http://tibicams.tibianetwork.net/en/movies/show/16276

divine

http://tibicams.tibianetwork.net/en/movies/show/16277

croy

http://tibicams.tibianetwork.net/en/movies/show/16278

Ostatnio edytowany przez Lenrock - 04-01-2007 o 23:32.
Lenrock jest offline  
stary 04-01-2007, 23:22   #223
Vacek
Użytkownik Forum
 
Vacek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2006

Posty: 604
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mroczno Pokaż post
Czesc a ja tutaj mam cos z innej paki otoz nieszczesnym celem stal sie jakis 93 ED ktorego zabilem i on lub ona nie wiedziala ze to ja ja zabilem ! hehe http://www.rogepost.com/n/5895120072 rozwalilo mnie to btw. postaram sie zabic nie jednego jeszcze czlonka CO ; ) tak jak Sylatrii bibi all pozdrawiam
fajna ucieczka i ogolnie fajna akcja > : )
__________________
Vacek jest offline  
stary 05-01-2007, 14:37   #224
Knox
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 12 2005
Lokacja: Rzeszów
Wiek: 34

Posty: 86
Stan: Niegrający
Imię: unnamed
Świat: Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lenrock Pokaż post
mozna powiedziec ze suchy jest liderem tylko na papierze, eli jest prawdziwym liderem em, on tu rządzi i zapewne chodzi o niego bo jest z Izraela i bardziej prawdopodobne jest to ze to on, a nie suchy. co do tolerancji to ja jestem raczej tolerancjyny, rozumiem ze ktos wyznaje inną religie, wcale mi to nie przeszkadza, wręcz ciekawi.

a tu 3 filmy, chyba nikt nie dawał;

mayer

http://tibicams.tibianetwork.net/en/movies/show/16276

divine

http://tibicams.tibianetwork.net/en/movies/show/16277

croy

http://tibicams.tibianetwork.net/en/movies/show/16278
Z tego co mi wiadomo, Eli oddal lidera Suchemu poniewaz przez jakis czas nie mial czasu na opiekowanie sie i zarzadzanie gildia. A co do tego ze glownym wodzem EM jest Eli to chyba nikt nie ma watpliwosci... ale w tym miescju chce przytoczyc powiedzenie ze " w kupie sila "
Knox jest offline  
stary 05-01-2007, 14:49   #225
McCichy
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 09 2006
Lokacja: Village of hide mist

Posty: 13
Stan: Zbanowany
Profesja: Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 42
Skille: 16/20 x
Poziom mag.: 45
McCichy ma numer GG 3417019
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Knox Pokaż post
Z tego co mi wiadomo, Eli oddal lidera Suchemu poniewaz przez jakis czas nie mial czasu na opiekowanie sie i zarzadzanie gildia. A co do tego ze glownym wodzem EM jest Eli to chyba nikt nie ma watpliwosci... ale w tym miescju chce przytoczyc powiedzenie ze " w kupie sila "
Tak, Eli to prawdziwy leader, chociaz suchy ostatnio tez niezle sobie radzil.
McCichy jest offline  
stary 06-01-2007, 10:50   #226
Abnis
Użytkownik forum
 
Abnis's Avatar
 
Data dołączenia: 24 11 2006
Lokacja: Opole

Posty: 28
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Abnis
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Source
Świat: Aldora
Poziom: 51
Skille: 77/38
Poziom mag.: 15
Abnis ma numer GG 3381329
Domyślny

Forum.tibia.com nie działa,więc nie da się sprawdzić jakie są fragi.Wie ktoś czy pojawiły się jakieś nowe?
Abnis jest offline  
stary 06-01-2007, 11:02   #227
Hupe
Użytkownik Forum
 
Hupe's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2005
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 359
Imię: Hupefupe
Profesja: Elite Knight
Świat: Aldora
Poziom: 127
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Abnis Pokaż post
Forum.tibia.com nie działa,więc nie da się sprawdzić jakie są fragi.Wie ktoś czy pojawiły się jakieś nowe?
Ostatnie fragi to:
*Sir croy
*Ewa mag
*Avenarr (czy jakos tak, 90+ ek)
Hupe jest offline  
stary 06-01-2007, 11:04   #228
Abnis
Użytkownik forum
 
Abnis's Avatar
 
Data dołączenia: 24 11 2006
Lokacja: Opole

Posty: 28
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Abnis
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Source
Świat: Aldora
Poziom: 51
Skille: 77/38
Poziom mag.: 15
Abnis ma numer GG 3381329
Domyślny

Czyli jestem na bierząco.Teraz cała Tibia.com nie działa :S

P.S


11:04 You see Hupefupe (Level 127). He is an elite knight. He is The Committee of the Eternal March (Mr President).

Nie afkuj tyle w dp
Abnis jest offline  
stary 07-01-2007, 17:17   #229
Makaveli Tha Don
Użytkownik Forum
 
Makaveli Tha Don's Avatar
 
Data dołączenia: 03 04 2006
Lokacja: Sfargront

Posty: 79
Stan: Początkujący
Profesja: Rookstayer
Gildia: Arcanium
Świat: Iridia
Poziom: 007
Skille: 7/9
Poziom mag.: 4
Domyślny

Hupe, moglbys podac aktualny wynik wojny??
__________________
Lock me in a cage I'll display my rage
Surround the court buildin with the gauge and spray
They wonder if I'll go when I'm finally sentenced
On my knees to God, beggin for repentence.

Only God Can Judge Me, Nobody Else.
Makaveli Tha Don jest offline  
stary 07-01-2007, 18:49   #230
elmo_us
Użytkownik Forum
 
elmo_us's Avatar
 
Data dołączenia: 04 08 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 40

Posty: 384
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aldora
Poziom: 68
Skille: 80+
Poziom mag.: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Makaveli Tha Don Pokaż post
Hupe, moglbys podac aktualny wynik wojny??
24 do 9 dla Eternal March
elmo_us jest offline  
stary 08-01-2007, 17:41   #231
Knox
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 12 2005
Lokacja: Rzeszów
Wiek: 34

Posty: 86
Stan: Niegrający
Imię: unnamed
Świat: Aldora
Domyślny

Forum tibia.com w dalszym ciagu nie czynne :/ jakies nowe fragi ??
Knox jest offline  
stary 08-01-2007, 22:56   #232
paatix
Użytkownik Forum
 
paatix's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2006

Posty: 43
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Domyślny

Ok, Pozwolcie ze wtrace cos od siebie na temat tej wojny

O neutralnych ludziach

A mianowicie gdy Co wygrywalo to wszyscy wyzywali EM od k*rw,EM przecz z Aldory itp. a teraz gdy EM wygrywa to znowu teraz wszyscy wyzywaja Co wiec to jest troszke niefer.. tutaj naprawde polecam jednostronnosc i niezaleznie kto wygrywa niewyzywac od k*rw bez powodu

O czlonkach Co

A mianowicie gdy EM przegrywalo nikt z EM niemowil ze Co to sharerzy,botterzy itp. lecz teraz gdy EM wygrywa to juz dla wszystkich czlonkow Co szaruja,czituja,bottuja itp. tutaj apeluje do czlonkow Co o nauczenie sie przegrywac poniewaz wasze zachowanie przypomina male dzieci.

To wszystko co chcialem powiedziec.
Paatix.
paatix jest offline  
stary 08-01-2007, 23:19   #233
Stabby
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@ Dla Mnie Em Zawsze ByŁo Kurwami I BĘdzie ! ! !

Co Wymiata Nie BojĄ SiĘ Niczego , A Em WybierjĄ Takie Momenty Ze Co Nic NiemoŻe ZrobiĆ.

1 Tak Jak ByŁo Ostatnio Niby Open Battle Kolo Thais. 1/4 Co Offline A Oni Wyskakuja Że MoŻe ByĆ Open Battle. Moim Zdaniem Chore ! ! !
2. Na Dachu House W Thais Na Gorze 7 OsÓb Z Em A Oni Kozaki Na Morga Jednego. Chore ! ! !

Em Przyznajcie Sie Że NabiliŚcie Tyle FragÓw Fuksami Bo W Innych Momentach BaliŚcie Dupsko.

Moim Zdaniem PowinniŚcie SiĘ ZebraĆ All Z Co, Anima , Em I UstaliĆ Open Battle. Wtedy Zobaczycie Na IloŚĆ FragÓw Co ! ! ! Wtedy Zobaczycie Na Co StaĆ "co" I MoŻe Zrozumiecie .......

Co Is Panem ! ! ! Em Is Kurwa ! ! !
 
stary 09-01-2007, 02:38   #234
Mroczno
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Stabby Pokaż post
@ Dla Mnie Em Zawsze ByŁo Kurwami I BĘdzie ! ! !

Co Wymiata Nie BojĄ SiĘ Niczego , A Em WybierjĄ Takie Momenty Ze Co Nic NiemoŻe ZrobiĆ.

1 Tak Jak ByŁo Ostatnio Niby Open Battle Kolo Thais. 1/4 Co Offline A Oni Wyskakuja Że MoŻe ByĆ Open Battle. Moim Zdaniem Chore ! ! !
2. Na Dachu House W Thais Na Gorze 7 OsÓb Z Em A Oni Kozaki Na Morga Jednego. Chore ! ! !

Em Przyznajcie Sie Że NabiliŚcie Tyle FragÓw Fuksami Bo W Innych Momentach BaliŚcie Dupsko.

Moim Zdaniem PowinniŚcie SiĘ ZebraĆ All Z Co, Anima , Em I UstaliĆ Open Battle. Wtedy Zobaczycie Na IloŚĆ FragÓw Co ! ! ! Wtedy Zobaczycie Na Co StaĆ "co" I MoŻe Zrozumiecie .......

Co Is Panem ! ! ! Em Is Kurwa ! ! !
Czesc

Tak rozumiem Cie ze jestes fanem ktorejs ze stron ale troche kultury czlowieku popatrz Ty bez ku i hu i etc. bys zdania nie zlozyl ...

pozdrawiam
 
stary 09-01-2007, 12:39   #235
elmo_us
Użytkownik Forum
 
elmo_us's Avatar
 
Data dołączenia: 04 08 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 40

Posty: 384
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aldora
Poziom: 68
Skille: 80+
Poziom mag.: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Stabby Pokaż post
@ Dla Mnie Em Zawsze ByŁo Kurwami I BĘdzie ! ! !

Co Wymiata Nie BojĄ SiĘ Niczego , A Em WybierjĄ Takie Momenty Ze Co Nic NiemoŻe ZrobiĆ.

1 Tak Jak ByŁo Ostatnio Niby Open Battle Kolo Thais. 1/4 Co Offline A Oni Wyskakuja Że MoŻe ByĆ Open Battle. Moim Zdaniem Chore ! ! !
2. Na Dachu House W Thais Na Gorze 7 OsÓb Z Em A Oni Kozaki Na Morga Jednego. Chore ! ! !

Em Przyznajcie Sie Że NabiliŚcie Tyle FragÓw Fuksami Bo W Innych Momentach BaliŚcie Dupsko.

Moim Zdaniem PowinniŚcie SiĘ ZebraĆ All Z Co, Anima , Em I UstaliĆ Open Battle. Wtedy Zobaczycie Na IloŚĆ FragÓw Co ! ! ! Wtedy Zobaczycie Na Co StaĆ "co" I MoŻe Zrozumiecie .......

Co Is Panem ! ! ! Em Is Kurwa ! ! !
Po pierwsze Eternal March ma 60 czlownkow z czego ok 30 aktywnych. CO+Anima+Beasts maja razem ok. 120 czlonkow z czego 80-90 zdolnych do walki. Po drugie kiedy byla wojna EM vs Anima anima zrobila moze 2 open battle potem im sie znudzilo bo dostali w dupe i takze robili sneak ataki. Po 3 w sprawie Marggotha.Sauron ironbeard zaatakowal Velocity la viuda ktory akurat byl sam EM zrobilo mass loga ubilo saurona i przy okazji Marggotha. I jak bys zobaczyl nemtor tez tam sobie biegal wiec biedny Marggoth nie byl taki sam. Po 4 "TaKi StYl PiSaNiA wCaLe NiE jEsT sPoKo" i do tego jest cholernie nieczytelny. Po 5 i najwazniejsze, Wiemy kim jestes, znamy twoj name na Aldorze, wiec oszczedz sobie stwierdzen "Em to k*****"

Ostatnio edytowany przez elmo_us - 09-01-2007 o 12:40.
elmo_us jest offline  
stary 09-01-2007, 13:36   #236
Xarti
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 11 2006
Lokacja: Bielsk Podlaski

Posty: 13
Imię: Inziiz
Profesja: Elder Druid
Świat: Aldora
Poziom: 46
Poziom mag.: 44
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Stabby Pokaż post
@ A Ty Teraz Nie Wspominam O Animie CzŁowieku. WyjeŻdzasz Mi Z Takimi Tekstami. MÓwie O "co". Dlaczego NiechcieliŚcie Open Battle Jak Wam Nemtor ProponowaŁ ! ! !

Po 2 Niegram Na Aldorze. Wiec Mozesz Mi PaŁe OjebaĆ.
Po 3 W Polsce Jak ZauwaŻyŁeŚ Jest WolnoŚĆ SŁowa Wiec Bede KlrzyczaŁ Na Em Co Chce I Kiedy Chce I Nikt Mi Tego Nie Zabroni. A WiĘc Em To Kurwa Kurwa Kurwa.
Po 4 Em Zawsze BedĄ Ciotami Na Aldorze Bo "co" Jest Tu Panem I On Daje Wszytkim Graczom SiŁe Na GrĘ I On MoŻe Nam JĄ OdebraĆ.

Wiec Nawet Gdy "co" Przegra Wojne To I Tak Bedziemy Z Animi. Ale "co" Nieprezgrwa Wojny Wiec StÓl Pysk Dzieciaku I SkoŃcz Mnie StarszyĆ Takimi Tekstami. Bo Swoim 60+lvl Moze Mi Food PrzynieŚĆ Na Skilowanie. ! ! !
Spokojnie chłopcze Tibia to tylko taka gra nie musisz tak przeżywać tej wojny skoro w niej nie uczestniczysz bo to wywnioskowałem z Twojego postu

@TOPIC
Nowe fragi?? Może jakieś open battle??
Xarti jest offline  
stary 09-01-2007, 14:42   #237
elmo_us
Użytkownik Forum
 
elmo_us's Avatar
 
Data dołączenia: 04 08 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 40

Posty: 384
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aldora
Poziom: 68
Skille: 80+
Poziom mag.: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Stabby Pokaż post
@ A Ty Teraz Nie Wspominam O Animie CzŁowieku. WyjeŻdzasz Mi Z Takimi Tekstami. MÓwie O "co". Dlaczego NiechcieliŚcie Open Battle Jak Wam Nemtor ProponowaŁ ! ! !

Po 2 Niegram Na Aldorze. Wiec Mozesz Mi PaŁe OjebaĆ.
Po 3 W Polsce Jak ZauwaŻyŁeŚ Jest WolnoŚĆ SŁowa Wiec Bede KlrzyczaŁ Na Em Co Chce I Kiedy Chce I Nikt Mi Tego Nie Zabroni. A WiĘc Em To Kurwa Kurwa Kurwa.
Po 4 Em Zawsze BedĄ Ciotami Na Aldorze Bo "co" Jest Tu Panem I On Daje Wszytkim Graczom SiŁe Na GrĘ I On MoŻe Nam JĄ OdebraĆ.

Wiec Nawet Gdy "co" Przegra Wojne To I Tak Bedziemy Z Animi. Ale "co" Nieprezgrwa Wojny Wiec StÓl Pysk Dzieciaku I SkoŃcz Mnie StarszyĆ Takimi Tekstami. Bo Swoim 60+lvl Moze Mi Food PrzynieŚĆ Na Skilowanie. ! ! !
Jak bys nie gral na aldorze, to bys nie znal sytuacji i nie bluzgal EM i nie wychwalal CO. Co nie daje nikomu zadnej sily, gdybys dobrze sie przyjzal filmikom to bys widzial co daje sile CHosen ones. Nemtor wybiega na cala grupe a reszta stoi z tylu czasem Roshar i Masak wyskocza ale w wypadku masaka nie konczy sie to nigdy dobrze. Za kazdym razem kiedy jest atak z naszej strony cale CO chowa sie do depo, dopiero jak ktos zadzwoni po nemtora to sa twardzi, chodz i tak im to malo daje bo przez swieta mielismy przynajmniej 2 fragi dziennie.
I nie nazywaj mnie dzieckiem, poniewaz mam juz 24 lata, a jak juz chcesz nazywac kogos dzieckiem to sam sie nie zachowuj jak 12letni szczeniak ktory nauczyl sie zamiast przecinka uzywac slow "kurwa" i pisac "po ziomalsku".
I moge duzo moim 64 palkiem.

PS. A jezeli takie osobniki jak ty reprezentuja Chosen ones, to chyba samo mowi za siebie ile ta gildia jest warta.

Cytuj:
MÓwie O "co". Dlaczego NiechcieliŚcie Open Battle Jak Wam Nemtor ProponowaŁ ! ! !
Wojne mamy z Chosen ones+Anima+Beasts. Wiec krotko mowiac, wy*******aj kknp?

Ostatnio edytowany przez elmo_us - 09-01-2007 o 14:46.
elmo_us jest offline  
stary 09-01-2007, 14:48   #238
Shadows..
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Wiec Nawet Gdy "co" Przegra Wojne To I Tak Bedziemy Z Animi. Ale "co" Nieprezgrwa Wojny Wiec StÓl Pysk Dzieciaku I SkoŃcz Mnie StarszyĆ Takimi Tekstami. Bo Swoim 60+lvl Moze Mi Food PrzynieŚĆ Na Skilowanie. ! ! !
slodki jezu
na litosc boska

mama ci kaze pisac JeDna LiTerE DuZa A DruGa MałA ?
nie dosc ze to wyglada jakbys mial 13 lat i byl zakompleksiona fanka bravo,
to jeszcze ludzie o tobie mysla ze jestes gejem..

@ wojna
jestem za EM, sa tam ludzie naprawde myslacy, a nie bezmyslnie bijacy lvle polaczki, z której bandy CO-papranców, jedyny ogarniety czlowiek to nemtor, najlepszy gracz na aldorze, i pewnie jeden z lepszych w tibi.
ale jeden nemtor wojny nie zmieni, a ze polaczki maja we krwi ze walcza bezmyslnie, i wojny musza nauczyc sie na wlasnych bledach /przyklad chocby z aurea, gdzie F.A.G na poczatku dostawal lanie od romów, a potem sie ogarnal jakos/ tak samo jest z co.

banda TibioManiakóW z gimnazjum vs. banda myslacych ludzi z em

no ale ta gra nazywa sie tibia, i nowadays jedynie lvl i umiejetnosc trzymania f4 sie liczy

pewnie dlatego nemtor teraz sie nie liczy, kiedys by zsolowal pare emów ^.-
 
stary 09-01-2007, 15:42   #239
Evil Maul
Użytkownik Forum
 
Evil Maul's Avatar
 
Data dołączenia: 11 03 2005
Lokacja: Above cloud
Wiek: 34

Posty: 431
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Aldora
Poziom: 157
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez elmo_us Pokaż post
Jak bys nie gral na aldorze, to bys nie znal sytuacji i nie bluzgal EM i nie wychwalal CO. Co nie daje nikomu zadnej sily, gdybys dobrze sie przyjzal filmikom to bys widzial co daje sile CHosen ones. Nemtor wybiega na cala grupe a reszta stoi z tylu czasem Roshar i Masak wyskocza ale w wypadku masaka nie konczy sie to nigdy dobrze. Za kazdym razem kiedy jest atak z naszej strony cale CO chowa sie do depo, dopiero jak ktos zadzwoni po nemtora to sa twardzi, chodz i tak im to malo daje bo przez swieta mielismy przynajmniej 2 fragi dziennie.
I nie nazywaj mnie dzieckiem, poniewaz mam juz 24 lata, a jak juz chcesz nazywac kogos dzieckiem to sam sie nie zachowuj jak 12letni szczeniak ktory nauczyl sie zamiast przecinka uzywac slow "kurwa" i pisac "po ziomalsku".
I moge duzo moim 64 palkiem.

PS. A jezeli takie osobniki jak ty reprezentuja Chosen ones, to chyba samo mowi za siebie ile ta gildia jest warta.

Wojne mamy z Chosen ones+Anima+Beasts. Wiec krotko mowiac, wy*******aj kknp?

Elmo powiedziałes ze EM ma wojne z CO +Anima + Beasts a teraz przytocze pewna akcje . To było na początku wojny EM chciało open battle w Thais wiec CO wraz z Anima (niebylo wtedy Beast) ustawilismy sie w Thais i czekalismy na was a wy co...? przeladowaliscie noobchary na edron potem uciekliscie do hero cave wiec kiedy wplynelismy na edron cale miasto bylo zawalone waszymi noobcharami ktore bloczylo cale dojscie do Hero cave . I co twoim zdaniem mielismy zrobic wybic wszystkie noobchary i dojsc do was ? wybacz ale takich unjustow niechcemy . I tak zawsze jest mass log exivujecie kogos kto expi lub ma pz wpadacie w niego a potem ucieczka do jakiejs miejscow obstawienie sie noobcharami i czekanie az pz zniknie i wylogowac sie . Oczywiscie nie jest tak zawsze (na przyklad walka kolo Thais ) .
__________________
"Real power can't be given it must be taken"
Evil Maul jest offline  
stary 09-01-2007, 15:52   #240
Diamonic
Użytkownik Forum
 
Diamonic's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2005
Lokacja: Zabrze
Wiek: 33

Posty: 381
Stan: Niegrający
Świat: Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Evil Maul Pokaż post
Elmo powiedziałes ze EM ma wojne z CO +Anima + Beasts a teraz przytocze pewna akcje . To było na początku wojny EM chciało open battle w Thais wiec CO wraz z Anima (niebylo wtedy Beast) ustawilismy sie w Thais i czekalismy na was a wy co...? przeladowaliscie noobchary na edron potem uciekliscie do hero cave wiec kiedy wplynelismy na edron cale miasto bylo zawalone waszymi noobcharami ktore bloczylo cale dojscie do Hero cave . I co twoim zdaniem mielismy zrobic wybic wszystkie noobchary i dojsc do was ? wybacz ale takich unjustow niechcemy . I tak zawsze jest mass log exivujecie kogos kto expi lub ma pz wpadacie w niego a potem ucieczka do jakiejs miejscow obstawienie sie noobcharami i czekanie az pz zniknie i wylogowac sie . Oczywiscie nie jest tak zawsze (na przyklad walka kolo Thais ) .
Ich waczyć będzie max 25, w porywach 30, nie więcej, u was jest conajmniej 75% aktywnych gotowych do walki członków, to że w twojej gildii 99% to debile (nie wliczając ciebie, bo cie nie znam;p), którzy poszli by walczyc nawet w takiej proporcji to już nie EM wina. Btw, sneak attacki to sposob na wojne (jeden z wielu), wazne ze wasi czlonkowie traca blessy, a z EM tylko 9 (chyba ze byl jakis double frag, ale to nie zmienia nic, bo blessów i tak 9 [liczac jako calosc]) osob je stracilo. ^.-
__________________
G-UNOT
http://www.youtube.com/user/r0d1337
Diamonic jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:05.


Powered by vBulletin 3