Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 23-07-2008, 17:53   #1
MuLtI_^of^_HeLL
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 07 2008
Wiek: 28

Posty: 308
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 65
Skille: 72/69
Poziom mag.: 6
MuLtI_^of^_HeLL ma numer GG 6653629
Domyślny TOmby Co i Jak??

Mam prozbe do wszystkich co do brze znaja tomby! Bo Bede mial Pacca I niewiem Jakie Tomby sa najlepsze a jakie najgorsze w jakich sie znajduja jakie potworki i na jakich lv mozna expic!! Za wszystkie odpowiedzi dziekuje!!


Przepraszam Za błedy mam problemy z ortografia
MuLtI_^of^_HeLL jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-07-2008, 19:09   #2
M@tthew
Użytkownik Forum
 
M@tthew's Avatar
 
Data dołączenia: 28 06 2008
Lokacja: Włocławek

Posty: 243
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Calmera
Poziom: 132
Domyślny

Wybierz odpowiedni dla siebie

http://tibia.wikia.com/wiki/Ankrahmun_Tombs
M@tthew jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-07-2008, 19:24   #3
MuLtI_^of^_HeLL
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 07 2008
Wiek: 28

Posty: 308
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 65
Skille: 72/69
Poziom mag.: 6
MuLtI_^of^_HeLL ma numer GG 6653629
Domyślny

thx za odpowidz przyda sie napewno
MuLtI_^of^_HeLL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-07-2008, 19:50   #4
Uran of Aurea
Użytkownik Forum
 
Uran of Aurea's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Suwałki
Wiek: 31

Posty: 199
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Aurea
Poziom: 50
Skille: 74/71
Poziom mag.: 5
Domyślny

http://tibia.pl/earth

Szukasz tomba który Cię interesuje i klikasz znak zapytania w lewym górnym rogu i masz zaznaczone wszystkie potwory jakie tam występują.
__________________
Notka
Uran of Aurea jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-07-2008, 20:28   #5
Pokromca_dragonuw
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 07 2008

Posty: 61
Domyślny

Nie chcę Cię martwić ale jeśli masz tylko tego knighta w profilu (11 lvl) to o tombach nie myśl, po pierwsze lepiej nie aktywować pacca dopóki nie wyskilujesz postaci co najmniej na 65/65 i jakieś odpowiednie eq jak na ten lvl dopiero po tym wyczynie możesz aktywować i iść na roty(darashia i inne), ewentualnie na larvy ale radzę od około 15 lvla i bardzo uważać bo w grupie Cię ubiją... Chyba, że masz inne postacie.

Ostatnio edytowany przez Pokromca_dragonuw - 23-07-2008 o 20:29.
Pokromca_dragonuw jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-07-2008, 22:24   #6
Balnazar00
Użytkownik Forum
 
Balnazar00's Avatar
 
Data dołączenia: 08 05 2008

Posty: 68
Świat: Obsydia
Poziom: 50~
Skille: 7o~/7o~
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pokromca_dragonuw Pokaż post
Nie chcę Cię martwić ale jeśli masz tylko tego knighta w profilu (11 lvl) to o tombach nie myśl, po pierwsze lepiej nie aktywować pacca dopóki nie wyskilujesz postaci co najmniej na 65/65 i jakieś odpowiednie eq jak na ten lvl dopiero po tym wyczynie możesz aktywować i iść na roty(darashia i inne), ewentualnie na larvy ale radzę od około 15 lvla i bardzo uważać bo w grupie Cię ubiją... Chyba, że masz inne postacie.
Rotfl
A ty byleś kiedyś tam?!
Na tombach dla każdego coś miłego
Nawet takimi skilami i lv + jakas bron z kilkoma ptk atk da rade expic na ghulach (polecam tomba międzi jeziorami ropy(?)).
A wmawianie ludzią że powinni miec takie a takie skille na takim a takim lv, to bezczelnośc. Skiluje sie jak ma sie na to ochote. Btw widział ktoś kiedyś żeby najwyżej lv'owi knight'ci skilowali na poczatku? Albo żeby na nowym serwerze knight'ci zamiast ostro expic zucali sie na trole i zaczynali skilowac!? (Jeśli tak to jest albo bardzo stary serwer albo to jakiś sporadyczny wypadek). Chipsoft niechce zeby ludzie skilowali dowodem czego są coraz to nowe bronie dostepne od danego lewelu. Jeśli sie ze mną niezgadzasz/niezgadzacie to spróbojcie skillowac zaraz po stracie nowego serwera .... chociaż niewierze że ktokolwiek mógłby cos takiego zrobic...
#Edit
Balnazar00 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2008, 07:00   #7
Suton
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 12 2007

Posty: 167
Stan: Aktywny Gracz
Imię: --
Profesja: Paladin
Gildia: --
Świat: Jamera
Poziom: --
Skille: 50+/40+
Poziom mag.: --
Domyślny

żeby nie robić nowego tematu:

czy 46 pall ze skillami 75/60 da rade za tp ? chodzi mi o pierwsze piętro za tp obojętnie jaki tomb
Suton jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2008, 22:18   #8
Pokromca_dragonuw
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 07 2008

Posty: 61
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Balnazar00 Pokaż post
Rotfl
A ty byleś kiedyś tam?!
Na tombach dla każdego coś miłego
Nawet takimi skilami i lv + jakas bron z kilkoma ptk atk da rade expic na ghulach (polecam tomba międzi jeziorami ropy(?)).
A wmawianie ludzią że powinni miec takie a takie skille na takim a takim lv, to bezczelnośc. Skiluje sie jak ma sie na to ochote. Btw widział ktoś kiedyś żeby najwyżej lv'owi knight'ci skilowali na poczatku? Albo żeby na nowym serwerze knight'ci zamiast ostro expic zucali sie na trole i zaczynali skilowac!? (Jeśli tak to jest albo bardzo stary serwer albo to jakiś sporadyczny wypadek). Chipsoft niechce zeby ludzie skilowali dowodem czego są coraz to nowe bronie dostepne od danego lewelu. Jeśli sie ze mną niezgadzasz/niezgadzacie to spróbojcie skillowac zaraz po stracie nowego serwera .... chociaż niewierze że ktokolwiek mógłby cos takiego zrobic...
#Edit
No ja jak wystartował kiedyś serwer to jakieś 25 godzin skilowałem na mainie knightem (i nie tylko ja, a byłem chyba 30 na mainie po starcie serva)... Jeśli wyjdziesz z rooka to nie wiem gdzie pójdziesz z takim eq i skilami 15/15 expić, chyba na trolle bo roty Cię rozwalą... powiedziałem mu że dobrze by było mieć 65/65, przecież na 11 lvl'u to go kilka ghouli wykończy, tak samo jak larvy. Widzę, że ma jeszcze 20+ sorca i nim już może spokojnie iść, ale knightem na 11 znając życie w słabym eq to długo nie pożyje. Mi chodzi o normalne szybkie expienie, a nie jeden ghoul i czekanie na hp/mp.
Pokromca_dragonuw jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2008, 23:09   #9
FuNkY^
Użytkownik forum
 
FuNkY^'s Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2008
Lokacja: Leśna
Wiek: 32

Posty: 26
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

jezeli chodzi o Tomby
http://forum.tibia.pl/forumdisplay.php?f=31
w tym dziale powinien znalesc sie nie 1 poradnik o Tombach
FuNkY^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2008, 23:55   #10
Balnazar00
Użytkownik Forum
 
Balnazar00's Avatar
 
Data dołączenia: 08 05 2008

Posty: 68
Świat: Obsydia
Poziom: 50~
Skille: 7o~/7o~
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pokromca_dragonuw Pokaż post
No ja jak wystartował kiedyś serwer to jakieś 25 godzin skilowałem na mainie knightem (i nie tylko ja, a byłem chyba 30 na mainie po starcie serva)... Jeśli wyjdziesz z rooka to nie wiem gdzie pójdziesz z takim eq i skilami 15/15 expić, chyba na trolle bo roty Cię rozwalą... powiedziałem mu że dobrze by było mieć 65/65, przecież na 11 lvl'u to go kilka ghouli wykończy, tak samo jak larvy. Widzę, że ma jeszcze 20+ sorca i nim już może spokojnie iść, ale knightem na 11 znając życie w słabym eq to długo nie pożyje. Mi chodzi o normalne szybkie expienie, a nie jeden ghoul i czekanie na hp/mp.
Wlasnie na trolach knightci po starcie expia (choc ofc niemusza), jedna rzecz powiedz jak sie skonczyla twoja przygoda kiedy zaczoles skilowac? Niech zgadne... padłeś raz czy dwa i trafiłeś do drugorzędnej gildii (w najlepszym przypadku)?
Balnazar00 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-07-2008, 02:09   #11
Aphino
Użytkownik Forum
 
Aphino's Avatar
 
Data dołączenia: 14 07 2008
Lokacja: Chociwel, Zachodniopomorskie

Posty: 367
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Skille: 79/74
Poziom mag.: 4
Aphino ma numer GG 13694547
Domyślny

Mam pytanie czy na 20 lvl skille 65/64 (bo takie będę miał możne większe)
Mogę dam expic, jeśli tak to jakie potworki?
Aphino jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-07-2008, 02:41   #12
Pokromca_dragonuw
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 07 2008

Posty: 61
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Balnazar00 Pokaż post
Wlasnie na trolach knightci po starcie expia (choc ofc niemusza), jedna rzecz powiedz jak sie skonczyla twoja przygoda kiedy zaczoles skilowac? Niech zgadne... padłeś raz czy dwa i trafiłeś do drugorzędnej gildii (w najlepszym przypadku)?
nie padłem ani razu (dopiero koło 55 lvla na dragu - kick, a byłem blokerem), i nigdy nie byłem w żadnej gildii - nie potrzebna mi w ogóle była, i tak na questy często szłem z jakimiś br team'ami lol

co do skili to wolę poskilować kilkanaście godzin, wziąć chociażby Barbarian Axe (jeśli nowy serv to wyboru dużego nie ma) i iść na roty, larvy, scaraby, tomby (i tak cały zarobek traciłem na manafluidy) niż nie skilować i iść na trole (super exp), ale to zależy co lubisz, ja w to nie wnikam

Ostatnio edytowany przez Pokromca_dragonuw - 26-07-2008 o 02:45.
Pokromca_dragonuw jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-07-2008, 20:14   #13
Balnazar00
Użytkownik Forum
 
Balnazar00's Avatar
 
Data dołączenia: 08 05 2008

Posty: 68
Świat: Obsydia
Poziom: 50~
Skille: 7o~/7o~
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aphino Pokaż post
Mam pytanie czy na 20 lvl skille 65/64 (bo takie będę miał możne większe)
Mogę dam expic, jeśli tak to jakie potworki?
Jeśli chodzi o tomb zacznij od ghuli, mumii, skarabow a poźniej to jak uwazasz, najlepiej próbuj wszystkiego.
Balnazar00 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:23.


Powered by vBulletin 3