Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 02-08-2007, 19:54   #181
Finch
Użytkownik Forum
 
Finch's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2007
Lokacja: Bartoszyce

Posty: 98
Stan: Niegrający
Finch ma numer GG 3884618
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vyohman Pokaż post
A ja myślę, że najlepszym rozwiązaniem żeby " zachować " sorców jest obniżenie kosztów manafluidów, nie musze zarobić ważne żeby nie było waste...
Przeczytaj jeszcze raz co napisałes i się zastanów czy jest to mądre...

* Podpowiem ci bo się zapewne nie domyślisz, otóż jeżeli zmniejszysz koszty mfów np z 55 na 30 gp to przypuśćmy, że 3 mfy dadzą 340 many~. Czyli knight będzie miał exori gran za 90 gp które bierze na 100 lvl 400+??
__________________
Bo liczą się ludzie a nie cyferki przy lvlu

Finch jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-08-2007, 19:58   #182
Skowerowypallek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 02 2007

Posty: 146
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Domyślny

I miałem racje jak mówilem ze jak zmienią ceny mf to sorcowie bedą płakac że knight i pall ma zadobrze mimo tego że te mf są też dla nich.No chyba że zrobią specjalne mfy dla sorców to bedzie git.

Ostatnio edytowany przez Skowerowypallek - 02-08-2007 o 19:59.
Skowerowypallek jest offline  
stary 02-08-2007, 19:59   #183
Modus
Użytkownik Forum
 
Modus's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2005

Posty: 124
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Modus
Profesja: Elite Knight
Gildia: Unity
Świat: Aldora
Poziom: 105
Skille: 88/86
Poziom mag.: 7
Wyślij wiadomość przez ICQ do Modus Modus ma numer GG 7365489 Modus ma login Tlenu modus@tlen.pl Adres Jabbera do Modus
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Skowerowypallek Pokaż post
Jak masz ten lv i niewiesz gdzie expic to polecam roty darashia waste raczej niebedziesz mial chyba ze z sd bedziesz walił , a tak serio możesz expic tam gdzie expiles przed update.
Buhehehe dobre ^^

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xerionis_Family Pokaż post
I wychodzi na to jakim jesteś gigantycznym noobem. Tylko dzieci i nooby biorą sobie tą profesje, która w tym momęcie jest najsilniejsza. Ja tak nie robie dlatego nie przestane grać paladynem, tylko będę czekał aż w końcu wszyscy będą naprawde równi.
Gigantycznym noobem to jestes Ty bo widac to po Twoich postach, gdzie w kazdym zalisz sie ze pall jest nadal za slaby .... Nie widzisz ze wszyscy krzycza ze knight i pall dostali za duzo a Ty chcesz jeszce wiecej ?

Po 2 ja gram w Tibie napewno dluzej od Ciebie i jak zaczynalem grac knightem to wyobraz sobie ze nie szlem na latwizne -.-

Po 3 jak jestes taki kozak to czekaj na te wyrównanie ale nie placz jak dziecko -.-

PS: A teraz ide na piwo
__________________
http://photobucket.com/albums/c62/Modusek/
Modus jest offline  
stary 02-08-2007, 20:00   #184
Xerionis_Family
Użytkownik Forum
 
Xerionis_Family's Avatar
 
Data dołączenia: 16 09 2006
Lokacja: WLKP

Posty: 325
Stan: Początkujący
Świat: Polska
Poziom: 192
Skille: 100+
Poziom mag.: 25
Domyślny

haha z tymi manasami to by było dobre hahaha

tańsze manasy - zero waste - wiara by robiła sdki i uhy na manasach i by expili tak szybko że to szczyt (nawet po update) bo w tydzien ludzie by nabijali 100+ mlvle i za to by mieli runy na expa, expili by sdkami na hydrach sprzedawali by bohy itp u djina kupowali by manasy i blanki i tak w nieskonczoność. 300lvl w 2 miesiące? czemu nie ! w końcu manasy za 20-30gp to dobry pomysł


... mam nadzieje że ironie ktoś zrozumie...
__________________
Chcesz usłyszeć najlepsze piosenki o tibii? Otwórz


[youtube]Mój kanał yt:

Xerionis_Family jest offline  
stary 02-08-2007, 20:10   #185
Xerionis_Family
Użytkownik Forum
 
Xerionis_Family's Avatar
 
Data dołączenia: 16 09 2006
Lokacja: WLKP

Posty: 325
Stan: Początkujący
Świat: Polska
Poziom: 192
Skille: 100+
Poziom mag.: 25
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Modus Pokaż post
Buhehehe dobre ^^



Gigantycznym noobem to jestes Ty bo widac to po Twoich postach, gdzie w kazdym zalisz sie ze pall jest nadal za slaby .... Nie widzisz ze wszyscy krzycza ze knight i pall dostali za duzo a Ty chcesz jeszce wiecej ?

Po 2 ja gram w Tibie napewno dluzej od Ciebie i jak zaczynalem grac knightem to wyobraz sobie ze nie szlem na latwizne -.-

Po 3 jak jestes taki kozak to czekaj na te wyrównanie ale nie placz jak dziecko -.-

PS: A teraz ide na piwo
Heh a ja w tym czasie napisze następnego posta zamiast pić piwo.

1. Czytane ze zrozumieniem rox. Za każdym razem mówię, że sorc i druid są za słabi, i że źle jest że pall jest słabszy od knighta, który jest o wiele wiele za silny.

2. Grasz dłużej niż ja? hmm... skoro tak twierdzisz... a nawet jeśli to twoi IQ powoduje, że mimo tego czasu który spędziłeś przed tą grą nie rozumiesz nic, albo cię uwsteczniło i żyjesz tylko tibią.

3. Miślisz że skoro się pochwalisz że idziesz na piwo to wyrobisz sobie wizerunek dorosłego - bardzo dziecinne podejście, przecież piwo to nic takiego więc po co to w ogóle napisałeś?

4. Graj sobie kim chcesz i kiedy chcesz. Poprostu ja jestem w stanie powiedzieć tylko jedno - tylko dzieci i nooby grają tą profesją, która jest akurat najsilniejsza i zmieniają postacie z każdym updatem. "nie szleś" na łatwiznę? To na co? W sumie mnie to nie interesuje, bo jako dorosły wiem, że to gra tylko dla zabawy i przyjemności.

5. Nigdzie nie płaczę, że pall jest za słaby tylko mówię jaka jest prawda. Popatrz troche realistycznie i spróbuj się zastanowić nad systemem tej gry - myślenie nie boli.

6. Żeby było lepiej to trzeba działać i rozmawiać - szukać lepszych i nowych rozwiązań. Skoro tego nie wiesz to nie mamy o czym rozmawiać panie "jestem doświadczony i dorosły a wy nie".

7. W zasadzie to ani czytanie ani myślenie nie boli - tak myślę, więc poczytaj trochę wstecz to może zrozumiesz conieco z tego co tutaj piszę.
__________________
Chcesz usłyszeć najlepsze piosenki o tibii? Otwórz


[youtube]Mój kanał yt:


Ostatnio edytowany przez Xerionis_Family - 02-08-2007 o 20:13.
Xerionis_Family jest offline  
stary 02-08-2007, 20:10   #186
Vlad Dracula
Użytkownik Forum
 
Vlad Dracula's Avatar
 
Data dołączenia: 24 05 2006
Lokacja: KK
Wpisy bloga: 1

Posty: 535
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Honera
Poziom: 22
Poziom mag.: 19
Vlad Dracula ma numer GG 1970836
Domyślny

CipSoft by dobrze zrobili gdyby sobie z tydzień pograli w inną grę tego typu.By zobaczyli co dana profesja powinna mieć,a nie pewnie nigdy w inną grę nie grali...Tibia dużo traci przez to,że jest jedyna w swoim rodzaju.
__________________
..
Vlad Dracula jest offline  
stary 02-08-2007, 20:13   #187
Cerberus
Użytkownik forum
 
Cerberus's Avatar
 
Data dołączenia: 01 04 2007
Lokacja: ...Raz tu , raz tam ...

Posty: 17
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Candia
Poziom: 56
Skille: --/26
Poziom mag.: 55
Domyślny Hmm

Wszystko jest Bardzo ciekawe ... Ale czy wykresy i wyliczenia zastąpią nam prawdziwe tibijskie życie ... Trudno to określić :/

P.S. Kolejny argument Dla knightów aby pluć się o to że nadal są najgorszą profesją ... Bo jak gdzieś przeczytałem na forum Druid jest najlepszy bo ma uhy ... Każdy może mieć . Druid na faccu nadal pozostaje "najsilniejszym" ... Druid to magia lecząca .. ale co szkodzi aby dodać czary typu wysysanie życia ...
Cerberus jest offline  
stary 02-08-2007, 20:16   #188
Finch
Użytkownik Forum
 
Finch's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2007
Lokacja: Bartoszyce

Posty: 98
Stan: Niegrający
Finch ma numer GG 3884618
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Skowerowypallek Pokaż post
I miałem racje jak mówilem ze jak zmienią ceny mf to sorcowie bedą płakac że knight i pall ma zadobrze mimo tego że te mf są też dla nich.No chyba że zrobią specjalne mfy dla sorców to bedzie git.
Chwała ci mistrzu, że zdołałeś przepowiedzieć nam to czego nigdy byśmy sie niedowiedzieli.

Oto właś nie chodzi aby zrobili coś w czym dana profesja może się wyrózniac jak to było za czasów Tibi 7,4/7,5
Przykłady:
- knight: dużo capa i życia, dobra obrona, słaby atak i wolny exp
- pall: średnio capa i życia, lepszy atak i exp od knighta, słaby shield
- sorc/druid: mało capa iżycia, duzo many, szybki exp i duże hity

__________________
Bo liczą się ludzie a nie cyferki przy lvlu

Finch jest offline  
stary 02-08-2007, 20:19   #189
teferithemyscical
Użytkownik Forum
 
teferithemyscical's Avatar
 
Data dołączenia: 16 07 2007

Posty: 41
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Fire Army
Świat: Refugia
Domyślny

Ludzie ! Napiszcie Petycje ! Może cos zrozumieją .

PETYCJA ROXXX
__________________
\m/ Pozdro for Fire Army and Averblue Team \m/

"Znaj szatana jak swojego Pana"

LOVE:
teferithemyscical jest offline  
stary 02-08-2007, 20:22   #190
Skowerowypallek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 02 2007

Posty: 146
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Gramy po co? dla przyjemnosci, a nie dla chwalnia sie lv, niech każdy gra profesją którą lubi nawet jak kiedys pogorszą palla i tak będe grał tą profesją.

Btw Finch niewiedziałem że masz mnie za mistrza bardzo się cieszę ty wielki dziecku który niemoże juz tak łatwo grać jak przed update
Skowerowypallek jest offline  
stary 02-08-2007, 20:26   #191
Finch
Użytkownik Forum
 
Finch's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2007
Lokacja: Bartoszyce

Posty: 98
Stan: Niegrający
Finch ma numer GG 3884618
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Skowerowypallek Pokaż post
Gramy po co? dla przyjemnosci, a nie dla chwalnia sie lv, niech każdy gra profesją którą lubi nawet jak kiedys pogorszą palla i tak będe grał tą profesją.

Btw Finch niewiedziałem że masz mnie za mistrza bardzo się cieszę ty wielki dziecku który niemoże juz tak łatwo grać jak przed update
Morda dzieciaku!

Od 2000 roku gram pallem i jestem z tego dumny.
A teraz mój mistrzu idz i pokaż mi jaki jesteś silny po update, tylko zamknij za sobą drzwi...
__________________
Bo liczą się ludzie a nie cyferki przy lvlu

Finch jest offline  
stary 02-08-2007, 20:27   #192
thoro
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 04 2007

Posty: 545
Profesja: Elder Druid
Świat: Kyra
Domyślny

Wykresy ktore podaje nam cipsoft tak na prawde są gówno warte. Czemu? A to dla tego że idealne expienie, to takie gdzie masz nieograniczone manasy, sd, uhy, czyli wychodzi na to że wzieli sobie knighta i sorca, i knight ganial i sobie bil z melee i exori gran, a sorc latal i walil z sd'kow.
W takim przypadku nie ma nic dziwnego ze sorc jest wyzej...
Jak knight spali na huncie 20 bp uh to jest duzo i starczy mu to na bardzo dlugo, a spalenie 20 bp sd trwa kilkanascie minut, nie mowiac o leczeniu, o manasach.

Albo exp knight vs mage przed update,
ten wykres jest smieszny o LOL, jak ktos umie czytac wykres to od razu widzi ze knight na 90 lev zdobywal tyle samo expa na godzine co 290 lev. Wogole jaka jest roznica miedzy 10 lev knightem a 290. Przypatrzcie sie.

To samo wykres drugi , po update, 70 lev mag bije mniej wiecej tyle samo expa co 290 ek. Hah, no coz, smiechu warte.

Jezeli cipsoft mysli ze pokaze 3 wykresy na ktorych wyraznie widac ze albo postaciami testowymi graly jakies noobki ktorym na ts'ie dali nieograniczone mozliwosci, albo to ma sprzedac magom kit ze warto grac mimo wszystko bo maja lepiej.


aha i jeszcze jedno 2x 150 MS rozlupia 7x100 innch profesji? Cos mi sie zdaje ze jednak nie koniecznie.
__________________
"Nie ma nic straszniejszego niż czynna ignorancja." - J. W. Goethe
thoro jest offline  
stary 02-08-2007, 20:29   #193
Xerionis_Family
Użytkownik Forum
 
Xerionis_Family's Avatar
 
Data dołączenia: 16 09 2006
Lokacja: WLKP

Posty: 325
Stan: Początkujący
Świat: Polska
Poziom: 192
Skille: 100+
Poziom mag.: 25
Domyślny

Zastanów się nad tym, co byś zrobił gdybyś grał kilka lat już palami i włożył w swojego chara dużo pracy i nagle w jednym update wszystkie inne profesje by polepszyli i to znacznie a twoją pogorszyli (taką sytuacje mają profesje magiczne)... grał byś dalej? gdyby twoja siła była taka jak wcześniej miałeś rok temu będąc low lvlem?... trochę można się zdenerwować.
__________________
Chcesz usłyszeć najlepsze piosenki o tibii? Otwórz


[youtube]Mój kanał yt:

Xerionis_Family jest offline  
stary 02-08-2007, 20:32   #194
Skowerowypallek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 02 2007

Posty: 146
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Finch Pokaż post
Morda dzieciaku!

Od 2000 roku gram pallem i jestem z tego dumny.
A teraz mój mistrzu idz i pokaż mi jaki jesteś silny po update, tylko zamknij za sobą drzwi...
Tak to jest jak dziecko sie zdenerwuje a w 2000 roku to miales smoczka w buzi (albo coś innego)
Skowerowypallek jest offline  
stary 02-08-2007, 20:33   #195
Andrealfus
Zbanowany
 
Andrealfus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 894
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Andrealfus
Profesja: Elite Knight
Świat: Trimera
Poziom: 106
Skille: 87/84
Poziom mag.: 7
Andrealfus ma numer GG 8673236
Domyślny

Tak jak mowilem konca jekow nie bedzie... zamiast marudzic to chwytajcie za klawiatury i myszki i jazda expic magicznymi a nie plakac jacy to slabi jestescie

@down
a wiesz co to jest gracz na red skullu albo na skullu po prostu? ;p
albo jak gracz załączy yellow skulla to wtedy mozna go zabic

Ostatnio edytowany przez Andrealfus - 02-08-2007 o 20:38. Powód: literówki
Andrealfus jest offline  
stary 02-08-2007, 20:34   #196
Xart'am
Użytkownik Forum
 
Xart'am's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2007
Lokacja: Polska

Posty: 54
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Aragoq
Profesja: Elder Druid
Świat: Menera
Poziom: 94
Skille: LoL
Poziom mag.: 69
Domyślny

Przykład z Tibii:
Dwóch magów na poziomie 150 biega po Carlin zabijając przez godzinę 50 graczy wszelkich profesji, podczas gdy grupa siedmiu postaci na 100 poziomie nie jest w stanie ich zabić. Widząc coś takiego, wiesz że coś jest nie tak.

Cipsoft chyba ma coś nie tak z głową. To jest nielogiczne żeby 2 magów na 150 lvl zabiło 50 osób na godzinę bo po pierwsze jest to nierealne a po drugie mogą zabić wspólnymi siłami maksymalnie 12 graczy i zostaną zbanowani więc co oni tutaj odpieprzają?
Xart'am jest offline  
stary 02-08-2007, 20:36   #197
Skowerowypallek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 02 2007

Posty: 146
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Andrealfus Pokaż post
Tak jak mowilem konca jekow nie bedzie... zamiast marudzic to chwytaj za klawiatury i myszki i jazda expic magicznymi a nie plakac jacy to slabi jestescie
Zgadzam się zamiast płakać idzcie trenic mlv albo expic
Skowerowypallek jest offline  
stary 02-08-2007, 20:39   #198
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 33

Posty: 970
Domyślny

Cytuj:
Cipsoft chyba ma coś nie tak z głową. To jest nielogiczne żeby 2 magów na 150 lvl zabiło 50 osób na godzinę bo po pierwsze jest to nierealne a po drugie mogą zabić wspólnymi siłami maksymalnie 12 graczy i zostaną zbanowani więc co oni tutaj odpieprzają?
Co ty piszesz?
1. To jest nierealne?
Dlaczego?
2. Limit fragów?
Istnieją servery e-pvp. Poza tym widziałem już filmik z magiem, który miał 17 unjustów + fragi z ludzi, którzy mieli skulle (wszystko wbite wciągu sekundy).

Cytuj:
To jest nielogiczne żeby 2 magów na 150 lvl zabiło 50 osób na godzinę bo po pierwsze jest to nierealne
To zdanie wymiata xD
DRoN jest offline  
stary 02-08-2007, 20:42   #199
Finch
Użytkownik Forum
 
Finch's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2007
Lokacja: Bartoszyce

Posty: 98
Stan: Niegrający
Finch ma numer GG 3884618
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Skowerowypallek Pokaż post
Tak to jest jak dziecko sie zdenerwuje a w 2000 roku to miales smoczka w buzi (albo coś innego)
Miałeś już z tąd iśc....


UP: Owned xD
__________________
Bo liczą się ludzie a nie cyferki przy lvlu

Finch jest offline  
stary 02-08-2007, 20:48   #200
Skowerowypallek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 02 2007

Posty: 146
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Niepujde z tąd dlatego ze płaczące dziecko niemoże sie wyżalic czy postacie magiczne niemogą isc expic\robic runy tylko płakać 80% z nich to dzieci które płaczą bo muszą sie troche pomeczyć nad tą grą, oczywiscie przyznaje wam że cipsoft jak zwykle coś zepsuł pierw wam dając coś a potem odebrac ale niejest to koniec świata zeby sie isc powiesić bo cipsoft utrudnił gre.
Skowerowypallek jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:10.


Powered by vBulletin 3