Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 06-08-2007, 20:56   #381
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PrZ'eMo Pokaż post
I oni balansują tak, że nalepszych jeszcze ulepszają, a slabszych (mam tu głównie na mysli ED) osłabiaja. Zal...
Knight nie byl najlepszy, w statystykach liczebnych rzadzil tylko dlatego ze procentowo najwiecej ludzi gralo ta klasa, do tego wysokie levele wbijal w czasie nieporownywalnym do osiaganych przez sorce ( najwyzsze levele knightow to ludzie z antiki, novy, lunary, taifun czy jakies tam pionki z candii graja na swiatach o ladnych pare lat mlodszych ).
__________________
Vil jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-08-2007, 21:05   #382
Maelion
Użytkownik Forum
 
Maelion's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Pakuńcza

Posty: 30
Stan: Na Emeryturze
Imię: uevoli
Profesja: Druid
Świat: Antica
Poziom: 109
Poziom mag.: 81
Maelion ma numer GG 7678822
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nikosix Pokaż post
A może Era Obuchów/Toporów i BeŁtów??
;p

Tak, ale mam nadzieję, że na zimowy UPDATE ulepszą profesje magiczne.

DLA MAGÓW I DRUIDÓW MANA FLUIDY ZA DARMO! xD
Nie no miecz najbardziej jest rozpoznawalny z broni białej, a strzała, bo ładniej brzmi niz "bolt"

Mówie ludzie poczekajcie te kilka miesiecy i jezeli az tam wam zle grac magiem to zrobcie sobie tego wojownika albo jak juz pewien pan napisal "przestancie grac".
Maelion jest offline  
stary 06-08-2007, 21:13   #383
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xerionis_Family Pokaż post
Heh naprawdę myślisz że ci powiem? Skoro ty nie jesteś dość sprytny żeby sam znaleźć miejscówkę, to wychodzi tylko na korzyść tym którzy tam expią bo mniej nobów się tam pcha więc wybacz...
Jestem dość sprytny, żeby się domyślić, że wyssałeś to wszystko z palca, a powyższa wypowiedź (w tłumaczeniu: "wiem, ale nie powiem") tego jeszcze dobitniej dowodzi.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xerionis_Family Pokaż post
Ta tylko że jeden (ms) może używać gigantycznej ilości run (wszystkie) + czary spontaniczne, a taki knight miał tylko exori + explo (czasami gfb i inne dość słabe czary - w porównaniu z sd...)...
Jedyną różnicą było to, że rycerz nie może używać sd. Zresztą, jak już pisałem, chodziło mi tylko i wyłącznie o wykazanie, że siła magii rycerza na 300 poziomie była porównywalna z siłą magii 200-poziomowego maga i tę tezę udowodniłem. Nic mnie nie obchodzą dywagacje nad tym kto jakich run używał. Przypomnę twoją wypowiedź, od której się ta dyskusja zaczęła:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xerionis_Family Pokaż post
Hmm mówisz że przed update seromontis miał siłę magii jak 200+ sorc? Dobry żart

Ostatnio edytowany przez Duch Niespokojny - 06-08-2007 o 21:19.
Duch Niespokojny jest offline  
stary 06-08-2007, 22:27   #384
Xerionis_Family
Użytkownik Forum
 
Xerionis_Family's Avatar
 
Data dołączenia: 16 09 2006
Lokacja: WLKP

Posty: 325
Stan: Początkujący
Świat: Polska
Poziom: 192
Skille: 100+
Poziom mag.: 25
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mazgier Pokaż post
Więc wybacz, ale argumentacja w stylu min. Ziobry czyli oparta wyłącznie na "dowodach" w rodzaju "a ja wiem ale nie powiem" jest raczej niewiele warta.
Albo masz dowód na poparcie swoich twierdzeń i go pokazujesz albo nie ma innego wyjścia jak uznać Twoją wypowiedź za czystą konfabulację. Sorry.

P.S. Ostatnio widziałem jak 2 knightów FACC na ~30 levelu ubijało demona. Ale nie powiem Ci gdzie, bądź sprytny i sam znajdź tę miejscówkę...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Jestem dość sprytny, żeby się domyślić, że wyssałeś to wszystko z palca, a powyższa wypowiedź (w tłumaczeniu: "wiem, ale nie powiem") tego jeszcze dobitniej dowodzi.
No dobra jak nie jesteście w stanie sobie sami znaleźć takich miejsac to mówi się trudno... powiedzmy że macie racje i jesteście najsprytniejsi więc takich miejsc nie ma <lol3>

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post

Jedyną różnicą było to, że rycerz nie może używać sd. Zresztą, jak już pisałem, chodziło mi tylko i wyłącznie o wykazanie, że siła magii rycerza na 300 poziomie była porównywalna z siłą magii 200-poziomowego maga i tę tezę udowodniłem. Nic mnie nie obchodzą dywagacje nad tym kto jakich run używał. Przypomnę twoją wypowiedź, od której się ta dyskusja zaczęła:
Heh to troche głupie... na ich poziomach różnica expa wynosi 310kk expa więc takiemu knightowi na 300 lvlu coś się jednak należy (należało?) prawda?... zwłaszcza, że hity z melee były tragiczne, a na exori musiał się manasować praktycznie więcej niż sorc na ue (a hity zadawał około 1k) więc żel.pl...
__________________
Chcesz usłyszeć najlepsze piosenki o tibii? Otwórz


[youtube]Mój kanał yt:

Xerionis_Family jest offline  
stary 06-08-2007, 23:34   #385
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xerionis_Family Pokaż post
No dobra jak nie jesteście w stanie sobie sami znaleźć takich miejsac to mówi się trudno... powiedzmy że macie racje i jesteście najsprytniejsi więc takich miejsc nie ma <lol3>
No dobra, nie wiem po co tracę czas na te "dyskusje" z tobą, skoro ty potrafiłbyś nawet udowodnić, że na Słońcu istnieje życie, a jeśli ktoś w to nie wierzy, to po prostu "nie jest dość sprytny", żeby się o tym samemu przekonać. Tak czy owak, chciałem po prostu usłyszeć twoje rewelacje, aby móc cię wyśmiać i łatwiej wykazać ci, że gadasz bzdury, ale mogę to zrobić i bez tego.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xerionis_Family Pokaż post
hmm unikać używania mana shield... to sobie nie wyobrażam jak na tyle hp można gdziekolwiek expić żeby się na combo nie złożyć...
Już samo to zdanie pokazuje twoją niekompetencję, bo nawet jeśli twoje poniższe stwierdzenie jest prawdą (to o expieniu z UE na mana shieldzie), to i tak olbrzymia większość magów nie używa mana shielda do expienia i bez problemów biją nawet i warlocki (na odpowiednio wysokim poziomie, oczywiście), a więc twoja wyobraźnia szwankuje dosyć mocno.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xerionis_Family Pokaż post
w zasadzie ci sorce których ja znam i którzy bardzo efektownie expią (oczywiście mowie o dobrych lvlach) lurują dużo potworów na mana shieldzie właśnie a następnie wybijają je za pomocą ue. Bardzo skuteczna metoda i bez waste.
Załóżmy, że mowa o sorcach na poziomie ~150. Taki mag ma 895 hp i 4295 punktów many. Skoro istnieje konieczność używania magic shielda, to wzmiankowane potwory muszą być w stanie uderzyć za nawet za 900 punktów w ciągu tury. Załóżmy jednak, że średnio zadają 500 obrażeń na turę. To, plus użycie ultimate explosion daje 1900 many. Jeżeli stwory złożą się na jedno UE, to nie mogą być jednak silniejsze od smoków, a więc nie dadzą żadnych odpowiednio dobrych przedmiotów, czyli nie ma szans, żeby się zwróciło. Trzeba więc walnąć jeszcze raz, co kosztuje kolejne 1900 many. Ogółem poszło więc 3800 mp, czyli niebezpiecznie blisko maksimum. Jeżeli teraz potwory będą wredne i walną trochę mocniej, może się okazać, że nie ma już many na użycie drugiego UE. Pozostaje więc uciekać w popłochu, z dużą szansą na teleport do świątyni, bo oczywiście przy tak mocno uderzających potworach nie ma możliwości na bieżąco odnawiać manę przy użyciu fluidów. Nawet jeśli jednak wszystko poszło bez przeszkód, to i tak zużyliśmy 1-2 plecaki mana fluidów na zabicie kilku-kilkunastu potworów, co ma szanse się zwrócić tylko przy jakimś niesamowitym szczęściu.
Duch Niespokojny jest offline  
stary 07-08-2007, 11:23   #386
Ghard Lage
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nikosix Pokaż post
"Rycerz: O mój boże! Jestem dwa razy lepszy niż byłem! I hej, spójrz na tego maga -wskazuje palcem na maga-
Mag: O mój boże! Niewiarygodne! Jestem o połowę słabszy niż byłem! I na dodatek, spójrzcie na rycerzy -wskazuje palcem na najbliższego rycerza-
Głos z tyłu sali: Hmm, no cóż, ale magowie NADAL są ponad dwa razy silniejsi niż rycerze, czyż nie?"

Może i magowie są silniejsi 2x, ale "szybsze expienie" ponosi za sobą wysokie koszty, bo ile nam zejdzie mana fluidów czy run? Taki knight podejdzie sobie do silniejszego potworka i nawala, czasem użyje 1-2 uhy, a mag zużywa manasy albo czeka na regenerację many co trwa bardzo dlugo... nie podoba mi się, że najsilniejsza broń profesji magicznych (tj. sd) zadaje obrażenia o 50% mniejsze. A w dodatku jak się chwali knight na 60lvl, że zadal hit 300+ i wali tak ciagle to magom/druidom nie opaca kupywać sobie sd, żeby nakadać takie hity jak knight czy pall.
Mam kuzyna, który ma 58lvl swoim ek i wiem, że troche przesadzasz. Po pierwsze sorc na 50lvl z dobrym magiciem nadal walnie 200~ z exevo mort hura w każdego człowieka exevo mort hur (chyba 250 many co?), knight za to
w pallka/knighta będzie walić po 50-70 a w sorca no po 100 czasem jakiś dobry hit wskoczy w stylu 150 więc kwesta pvp wyjaśniona. W pve sprawa się ma podobnie 50lvl sorc z dobrym magiciem walnie 400~ w potworka z exevo mort hura z visa 130~ knight za to walnąć może od 0-340 i to na 60lvl więc średnia wychodzi trcohe więcej niż u sorca z visa, pallek na 40lvl przy diście 70 wali z exori cona średnio po 50 (40 many) za to hity od 0 (pallek ma częste tzw. puffy - słabo się przebija) do 220 więc średnia 110 nie licząc puffów sorc za to na tym samym lvlu będzie miał taką samą średnią ale vis zawsze walnie te 110 więc szybciej expi a manasy nie są asz takie drogie...
 
stary 07-08-2007, 12:47   #387
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ghard Lage Pokaż post
knight za to walnąć może od 0-340 i to na 60lvl więc średnia wychodzi trcohe więcej niż u sorca z visa
juz od dawna wiadomo, ze liczenie sredniej arytmetycznej przy obrazeniach melee jest idiotyzmem.
__________________
Vil jest offline  
stary 07-08-2007, 13:21   #388
abis nemo
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 06 2005
Wiek: 42

Posty: 9
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Dream Squad
Świat: celesta
Poziom: 101
Poziom mag.: 69
Domyślny Bzdury Jakich Malo

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sebcio-Rooker Pokaż post
Co wy wygadujecie? Doczytajcie najpierw do końca.

Według ostatniego wykresu to Sorc szybciej expi od Knighta. W ostatnim update udało się trochę to wyrównac, ale nie znacznie. Nie sądzę żeby Mag dostał w następnym Update coś nowego.

Pozdro


Analizy,wykresy,porownania,puste gadanie,mieszanie w glowach. CIPSOFT tak naprawde zabil stara Tibie: jej niepowtarzalny klimat, i tworzy teraz gierke z ktorej moglby wycisnac jak najwiecej kasy oglupiajac nowych graczy naciagnietymi hipotezami... dowody na glupote CIPSOFTU i lekcewazenie przez nich graczy ktorzy Tibii poswiecili mnostwo serca i czasu a w zamian zostali wydymani.DOWOD 1- Magowie byli za silni w stosunku do innych profesji tak?-nie nalezalo ich cofnac do ery kamienia lupanego tylko podniesc mozliwosci innych profesji. KTO KUR...A LUBI DOSTAWAC PREZENT Z KTOREGO SIE BARDZO CIESZY A NASTEPNIE JEST ZMUSZONY GO ZWROCIC BO NIBY NIE JEST DLA NIEGO???Zerknijcie na erig i na tabele dziennego expa,gdzie 98 procent to knightowie i paladyni,przed eutanazja magow mogli sie chociaz zastanowic,czy CIPSOFT zwroci pieniadze wydane na pacc dla magow?
abis nemo jest offline  
stary 07-08-2007, 14:00   #389
garlin
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

moim zdaniem nie ma co juz dyskutowac na ten temat... jeszcze troche i minie 2 miesiace od updatu a wy dalej panikujecie!
 
stary 07-08-2007, 14:04   #390
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez abis nemo Pokaż post
Magowie byli za silni w stosunku do innych profesji tak?-nie nalezalo ich cofnac do ery kamienia lupanego tylko podniesc mozliwosci innych profesji.
podniesliby mozliwosci palka/ knighta do poziomu jak teraz, magowie byliby oburzeni ze robia podobna ilosc expa znacznie wiekszym kosztem, do tego wszystkie expowiska za zapchane. Oznaczaloby to podniesienie sily magow albo obnizenie kosztow ( co na jedno wychodzi ) w nastepnym updacie, zakladajac ze cipsoft przegialby i w tym przypadku, trzeba byloby znowu wyrownywac w gore tak dlugo az osiagnie sie satysfakcjonujaca rownowage czyli prawdopodobnie nigdy. Zostaloby to okupione znacznym ulatwieniem gry, na co juz teraz skarzy sie praktycznie kazdy oldschoolowy gracz.
__________________
Vil jest offline  
stary 07-08-2007, 14:20   #391
DDoS
Born in Hell
 
DDoS's Avatar
 
Data dołączenia: 09 03 2004
Wiek: 38

Posty: 1,406
DDoS ma numer GG 2529081
Domyślny

Ta im nie wyszło totalnie. 50 levelem palkiem bije sobie spokojnie solo Behemoty i Hero mam na tym czysty zysk bo idą tylko Royal Spear (15gp sztuka). Śmieszne to jest no cóż, tak bywa.
__________________

DDoS jest offline  
stary 07-08-2007, 14:35   #392
Finch
Użytkownik Forum
 
Finch's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2007
Lokacja: Bartoszyce

Posty: 98
Stan: Niegrający
Finch ma numer GG 3884618
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez garlin Pokaż post
Behemoty?Hero? Tak sie pytam z ciekawosci ale chyba duzy waste czy nie?
Omg Przecierz napisał:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez czuk85 Pokaż post
Ta im nie wyszło totalnie. 50 levelem palkiem bije sobie spokojnie solo Behemoty i Hero mam na tym czysty zysk bo idą tylko Royal Spear (15gp sztuka). Śmieszne to jest no cóż, tak bywa.
__________________
Bo liczą się ludzie a nie cyferki przy lvlu


Ostatnio edytowany przez Finch - 07-08-2007 o 14:38.
Finch jest offline  
stary 07-08-2007, 16:08   #393
Xerionis_Family
Użytkownik Forum
 
Xerionis_Family's Avatar
 
Data dołączenia: 16 09 2006
Lokacja: WLKP

Posty: 325
Stan: Początkujący
Świat: Polska
Poziom: 192
Skille: 100+
Poziom mag.: 25
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
No dobra, nie wiem po co tracę czas na te "dyskusje" z tobą, skoro ty potrafiłbyś nawet udowodnić, że na Słońcu istnieje życie, a jeśli ktoś w to nie wierzy, to po prostu "nie jest dość sprytny", żeby się o tym samemu przekonać. Tak czy owak, chciałem po prostu usłyszeć twoje rewelacje, aby móc cię wyśmiać i łatwiej wykazać ci, że gadasz bzdury, ale mogę to zrobić i bez tego.
No-Comment...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Już samo to zdanie pokazuje twoją niekompetencję, bo nawet jeśli twoje poniższe stwierdzenie jest prawdą (to o expieniu z UE na mana shieldzie), to i tak olbrzymia większość magów nie używa mana shielda do expienia i bez problemów biją nawet i warlocki (na odpowiednio wysokim poziomie, oczywiście), a więc twoja wyobraźnia szwankuje dosyć mocno.
Jak sam mówisz na odpowiednim lvlu... tzn na takim, na którym nie będą się bawić "up/down" to raczej same lvle grubo ponad 100...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Załóżmy, że mowa o sorcach na poziomie ~150. Taki mag ma 895 hp i 4295 punktów many. Skoro istnieje konieczność używania magic shielda, to wzmiankowane potwory muszą być w stanie uderzyć za nawet za 900 punktów w ciągu tury. Załóżmy jednak, że średnio zadają 500 obrażeń na turę. To, plus użycie ultimate explosion daje 1900 many. Jeżeli stwory złożą się na jedno UE, to nie mogą być jednak silniejsze od smoków, a więc nie dadzą żadnych odpowiednio dobrych przedmiotów, czyli nie ma szans, żeby się zwróciło. Trzeba więc walnąć jeszcze raz, co kosztuje kolejne 1900 many. Ogółem poszło więc 3800 mp, czyli niebezpiecznie blisko maksimum. Jeżeli teraz potwory będą wredne i walną trochę mocniej, może się okazać, że nie ma już many na użycie drugiego UE. Pozostaje więc uciekać w popłochu, z dużą szansą na teleport do świątyni, bo oczywiście przy tak mocno uderzających potworach nie ma możliwości na bieżąco odnawiać manę przy użyciu fluidów. Nawet jeśli jednak wszystko poszło bez przeszkód, to i tak zużyliśmy 1-2 plecaki mana fluidów na zabicie kilku-kilkunastu potworów, co ma szanse się zwrócić tylko przy jakimś niesamowitym szczęściu.
Twoja umiejętność logicznego myślenia mnie dobija... i ty mówisz że jesteś dość sprytny żeby grać sorcem <załamka>

Po 1:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Skoro istnieje konieczność używania magic shielda, to wzmiankowane potwory muszą być w stanie uderzyć za nawet za 900 punktów w ciągu tury.
No niestety to zdanie jest najśmieszniejsze bo najgłupsze... gdybyś miał zlurować potwory które są w stanie walnąć po 900/ture to na tym 4300 manny padł byś jak długi gdyby ich było więcej niż 3... a jak by było ich 6 (6x900=5400) padł byś na combo... a na hp (jak mówisz niecałe 900) wystarczą 3 potwory które są w stanie walnąć około 350 żebyś się poskładał na niefortunne combo... tak więc lurując powiedzmy 15 potworów które atakują na różne sposoby i zadają różne hity moi znajomi używaja mana shield, bo zazwyczaj dolurowanie do schodów troche zajmuje...

Po 2:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Załóżmy jednak, że średnio zadają 500 obrażeń na turę. To, plus użycie ultimate explosion daje 1900 many.
UE zabiera 1900 manny? gz...
http://wiki.hunted.pl/wiki/Ue

Po 3:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Jeżeli stwory złożą się na jedno UE, to nie mogą być jednak silniejsze od smoków, a więc nie dadzą żadnych odpowiednio dobrych przedmiotów, czyli nie ma szans, żeby się zwróciło. Trzeba więc walnąć jeszcze raz, co kosztuje kolejne 1900 many. Ogółem poszło więc 3800 mp, czyli niebezpiecznie blisko maksimum. Jeżeli teraz potwory będą wredne i walną trochę mocniej, może się okazać, że nie ma już many na użycie drugiego UE. Pozostaje więc uciekać w popłochu, z dużą szansą na teleport do świątyni, bo oczywiście przy tak mocno uderzających potworach nie ma możliwości na bieżąco odnawiać manę przy użyciu fluidów.
<leży na podłodze i sika ze śmiechu)...
UE zabiera 1200 many (to tak na wypadek gdybyś myślał, że mój link to keylogger czy coś bo w twoim przypadku to chyba możliwe...) a wcześniej zaznaczyłem, że potwory są lurowane na utamo vicie, co znaczy że są lurowane do miejsca gdzie znajdują się schody, żeby taki sorc mógł sobie spokojnie zejść, zmanasować się do full many, i wybija spokojnie potwory na tyle ue na ile potrzeba/lub na 1 ue i reszte dobija visem...


Tak więc panu "duchowi niespokojnemu" podziękujemy za rozmowe na poziomie...
__________________
Chcesz usłyszeć najlepsze piosenki o tibii? Otwórz


[youtube]Mój kanał yt:

Xerionis_Family jest offline  
stary 07-08-2007, 16:33   #394
Santaks
Użytkownik Forum
 
Santaks's Avatar
 
Data dołączenia: 09 03 2007
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 192
Stan: Na Emeryturze
Imię: Santaks
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Antica
Poziom: 150
Skille: 21/27
Poziom mag.: 70
Santaks ma numer GG 9595083
Domyślny

Xerionis_Family - mozesz dawac dowody na twoje wyssane z palca bajeczki?
poprosil bym film jak twoi koledzy luroja potwory i zabijaja z ue
(nie dasz filmow? tak myslalem dzieci neo takich kolegow nie maja)

Ludzie wiecej pratyki mniej teorii !!

P.s moi koledzy 10lvli paladyni w trzech bija hydry luroja i bija z gfb po 1000 bija duzo poniewaz maja dobry mlvl
(text na twoim poziomie)

Ostatnio edytowany przez Santaks - 07-08-2007 o 16:36.
Santaks jest offline  
stary 07-08-2007, 16:57   #395
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xerionis_Family Pokaż post
Jak sam mówisz na odpowiednim lvlu... tzn na takim, na którym nie będą się bawić "up/down" to raczej same lvle grubo ponad 100...
Z tym warlockiem to był tylko przykład. Myślisz, że do 100 poziomu każdy sorc biega tylko na mana shieldzie?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xerionis_Family Pokaż post
Twoja umiejętność logicznego myślenia mnie dobija... i ty mówisz że jesteś dość sprytny żeby grać sorcem <załamka>
Wykaż więc nielogiczności w moim poście. Czy może tu też działa zasada "wiem, ale nie powiem"?
I daruj sobie taką ironię bo tylko jeszcze bardziej się ośmieszasz udając wielkiego guru i eksperta od grania sorcem, o czym, jak już wielokrotnie pokazałeś, nie masz zielonego pojęcia.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xerionis_Family Pokaż post
No niestety to zdanie jest najśmieszniejsze bo najgłupsze... gdybyś miał zlurować potwory które są w stanie walnąć po 900/ture to na tym 4300 manny padł byś jak długi gdyby ich było więcej niż 3... a jak by było ich 6 (6x900=5400) padł byś na combo... a na hp (jak mówisz niecałe 900) wystarczą 3 potwory które są w stanie walnąć około 350 żebyś się poskładał na niefortunne combo... tak więc lurując powiedzmy 15 potworów które atakują na różne sposoby i zadają różne hity moi znajomi używaja mana shield, bo zazwyczaj dolurowanie do schodów troche zajmuje...
Chodziło mi o to, że wszystkie potwory razem wzięte w sumie mogą zabrać 900 punktów życia na turę.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xerionis_Family Pokaż post
UE zabiera 1900 manny? gz...
http://wiki.hunted.pl/wiki/Ue
Czytaj ze zrozumieniem.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xerionis_Family Pokaż post
UE zabiera 1200 many (to tak na wypadek gdybyś myślał, że mój link to keylogger czy coś bo w twoim przypadku to chyba możliwe...) a wcześniej zaznaczyłem, że potwory są lurowane na utamo vicie, co znaczy że są lurowane do miejsca gdzie znajdują się schody, żeby taki sorc mógł sobie spokojnie zejść, zmanasować się do full many, i wybija spokojnie potwory na tyle ue na ile potrzeba/lub na 1 ue i reszte dobija visem...
...zużywając ze 2 plecaki mana fluidów na samo lurowanie, plus jeden-dwa plecaki na UE, czyli wydaje 3-4 tysiące za każdym razem. Doprawdy, niesamowicie opłacalne zajęcie.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xerionis_Family Pokaż post
Tak więc panu "duchowi niespokojnemu" podziękujemy za rozmowe na poziomie...
Dziękuję również.

Ostatnio edytowany przez Duch Niespokojny - 07-08-2007 o 17:16.
Duch Niespokojny jest offline  
stary 07-08-2007, 17:19   #396
Santaks
Użytkownik Forum
 
Santaks's Avatar
 
Data dołączenia: 09 03 2007
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 192
Stan: Na Emeryturze
Imię: Santaks
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Antica
Poziom: 150
Skille: 21/27
Poziom mag.: 70
Santaks ma numer GG 9595083
Domyślny

Duchu Niespokojny naprawde podziwiam cie, za checi tlumacznia temu panu takich skomplikowanych rzeczy, on tego i tak nie zrozumie.

HAIL LUROWANIE I BICIE Z UE!!!!
Santaks jest offline  
stary 07-08-2007, 18:41   #397
Finch
Użytkownik Forum
 
Finch's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2007
Lokacja: Bartoszyce

Posty: 98
Stan: Niegrający
Finch ma numer GG 3884618
Domyślny

Ludzie zaczynacie sie zachowywac jak dzikie, wściekłe psy. Zamiast zjadania jeden drugiego na wzajem proponuje zastanowić sie nad paroma rzeczami jeżeli juz macie taką potrzebę dyskutowania (40 stron).
Mianowicie:
1.Kto jest lepszy: knight czy paladin?
2.Kto was bardziej ciągnie: druid czy sorc?
3.Czy waszym zdaniem miecz jest równy obuchowi i siekierze?
4.Czy opłaca się expić za pomocą strzał i boltów?

To tylko przykłady zagadnień. Mam nadzieję że żarzegnają one spory na forum. Pytania sa na temat balansacji, więc myślę, że sa na miejscu. Każdą swoją wypowiedz należałoby uzasadnić.

No to ja może odpowiem:
1. Moim zdaniem knight jest lepszy od paladina, poniewaz knight ma więcej życia, ma dobrą obrone i silny atak a także dużo czarów (jak na knighta). Niewliczając run (waste), paladin to osłabiona wersja knighta.
2.Mnie bardziej przyciąga postać druida, która jest powiązana z naturą. Ma ona dobre zdolności magiczne, może robić kosztowne runy (uh), które może szybko sprzedac i mieć dużo pieniędzy.
3.Moim zdaniem po tym update miecz=siekiera=obuch, poniewaz wystarczy popatrzeć na ich ataki, wagę i obronę. Wcześniej wydaje mi się, że obuch był najsłabszy.
4. Moim zdaniem nie opłaca sie już expic za pomocą boltów, strzał, gdyż istnieja teraz silne włócznie a do tego możemy wzmocnić swoją obrone poprzez noszenie tarczy. Oczywiście można używać boltów w walce z np. smokami, których siła rażenia ogniem nie może zostać powstrzymana przez tarczę.

__________________
Bo liczą się ludzie a nie cyferki przy lvlu

Finch jest offline  
stary 07-08-2007, 19:10   #398
mazgier
Użytkownik Forum
 
mazgier's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2006
Lokacja: Poznań

Posty: 170
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 93
Skille: ujdą
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Czytaj ze zrozumieniem.
Nie wymagaj zbyt wiele od człowieka, który z uporem maniaka, pomimo zwracania mu na to uwagi, nadal twierdzi że magowie czerpią swoją moc z kaszki ("manna"!)...
__________________
Fág an bealach!
mazgier jest offline  
stary 07-08-2007, 19:44   #399
Notah
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Santaks Pokaż post
Duchu Niespokojny naprawde podziwiam cie, za checi tlumacznia temu panu takich skomplikowanych rzeczy, on tego i tak nie zrozumie.

HAIL LUROWANIE I BICIE Z UE!!!!
Jak masz taki duży problem to możesz iść do Bencfała ;>
 
stary 07-08-2007, 19:46   #400
Santaks
Użytkownik Forum
 
Santaks's Avatar
 
Data dołączenia: 09 03 2007
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 192
Stan: Na Emeryturze
Imię: Santaks
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Antica
Poziom: 150
Skille: 21/27
Poziom mag.: 70
Santaks ma numer GG 9595083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xerionis_Family
... więc napisze tutaj. Twój post poprostu emanuje twoim kretynizmem na tyle, że nawet nie warto na niego odpisywać w temacie forum... skoro nie rozumiesz tego co piszę, i potrzebujesz filmów z dowodami, to znaczy że mimo twojego lvla (który masz napisany w profilu) kompletnie nie potrafisz grać msem... nie mam ci nic więcej do powiedzenia i bądź na tyle łaskaw - nie odpisuj... no chyba że chcesz zarobić jedynie ignora

do nie odpisania....

Prywatna wiadomosc do mnie.
Odpowiem

Oczywiscie ze potrzeboje filmow ale i tak wiem ze ich nie dasz bo glupoty napisales noobku i nie jestes w stanie w zaden sposub tego dowodami potwierdzic
A jezeli o to chodzi czy nie potrafie grac ms'em to jestes w bledzie

CZLOWIEKU NIE POTRAFISZ ZROZUMIEC ZE GLUPOTY PISZEZ!!!??? NA TAKIE TEORIE CO TY MOWISZ ZE EXPIAC Z UE SIE ZWRACA TO TZREBA MIEC DOWODY ZEBY KTOKOLWIEK UWIEZYL!!!

Ostatnio edytowany przez Santaks - 07-08-2007 o 19:54.
Santaks jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:04.


Powered by vBulletin 3