Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 24-07-2004, 14:11   #1
Dan the Automator
Dobo Srobo
 
Data dołączenia: 23 07 2003

Posty: 2,368
Domyślny Podania na moderatora~

Tutaj zgłaszać podania, według następującej formy:
Na składanie macie 7 dni, od dziś.
OSOBY Z UPOMNIENIEM NIE MOGĄ STARTOWAĆ!!!

1) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy?, moderowanie na innych forach?)
2) Doświadczenie w grze Tibia (nie najważniejsze, aczkolwiek przydatne. Lvle, osiągniecią itp)
3) Dlaczego chcesz zostać moderatorem?
4) Czy zgadzasz się na poświęcenie części swojego wolnego czasu na moderowanie tego forum? Czy będziesz w stanie czytać głupie tematy, i odpowiadać na nie mądrze ? Czy będziesz wiedział jaki temat nadaje się do kasacji, a jaki do zamknięcia?
5) Pare słow o Sobie~ (wiek, zainteresowania, postępy w szkole =D)
6) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje?


Warunki warunkami - ale co zyskujecie?
1) Prawo moderowania CAŁEGO forum
2) Wpływ na strone, możesz pomagac przy pracy na stronie, o wszystkim będziesz wiedział przed użytownikami
3) Nowa ranga
4) Tajne forum tylko dla mod&adminów
5) Op na IRCu
6) DUżo dużo więcej~



Czego oczekujemy?
1) Że będziesz często zaglądał na forum, moderując to i owo
2) Że "zaprzyjaźnisz" się z resztą tibai.pl-team
3) Że potrafisz wypowiadać się kuluralnie, poprawnie, MĄRZE.
4) Że wpadniesz od czasu do czasu na #tibia.pl
5) Że będziesz dojrzały emocjonalnie, bez skłonności do głupich wybryków itp~
6) Że będziesz chlubą zespołu tibia.pl
7) Że twoja chęć zostania moderatorem to nie tylko "by miec fajną range" "by mieć SDka" "by móc się pochwalić qmplom". Że nie zrezygnujesz po miesiącu - bo mi się juz nie chce...



NIE DAJEM CI 100% PEWNOŚCI ŻE CIE WYBIERZEMY - WIEC JESLI SIĘ TAK NIE STANIE - PROSZE CIE, ZACHOWAJ SIE DOJRZALE - I NIE OBRAZAJ SIE NA WSZYSTKICH, NEI WYZYWAJ NIKOGO ZA TO...
Dan the Automator jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-07-2004, 14:28   #2
Ertai
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 06 2004

Posty: 39
Domyślny

Napisze ładniej

1.Bywalec wielu forum o tematyce Mtg,Rpg
Przykłady:
-www.mtg.rpg.info.pl
-www.k20.prv.pl
-forum.narilvatar.pl
Moderowanie na innych forach:
-www.k20.prv.pl
-www.priests.prv.pl
-forum.narilvatar.pl
Reszty nie pamiętam
2.Jak już powiedziałem ,nie jest za specjalne. Znam jednak podstawowe reguły ,zasady itp.
Sorcerer 19 Lv ,30 Mlv
3.Często zgłaszałem sie na pozycje Modów głównie po to ,aby jakoś reanimować działalność forum -podnieść je na "nogi"
4.Jak już mówiłem (pisałem) ,gdybym się nie zgadzał , nie pisałbym tego teraz.
5.
Imię: Sebastian
Wiek: 16 lat
Zainteresowania:
Mtg (Magic the Gathering),gry rpg,anime,manga ,gry mmorpg,muzyka
Postępy w szkole: LOL ,co mam tu napisać średnią??
Uczę się dobrze ,co nie oznacza ,że będzie brakowało mi czasu na moderowanie tego forum.
A średnia 5.2
6.Tak ,nadaję się

To drugie bo wcześniejsze troszke nieestetyczne itp.
Ertai jest offline  
stary 24-07-2004, 14:47   #3
Matiq
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 09 2003
Lokacja: z Krzesła przed kompem.
Wiek: 34

Posty: 253
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mestarvind
Świat: Obsidia
Poziom: 8
Skille: ;x
Poziom mag.: xD
Matiq ma numer GG 9128383
Domyślny

1. Zarejestrowny jako jeden z pierwszych urzytkowników, wystawiam ss-y i staram sie pouczać innych, modek na www.tibiaweb.prv.pl
2. Rok gry (od wakacji 2003), 24 lvl Elite Knight in Aldora, wcześnij gralem na Eterni - 18 lvl, 42 mlvl
3. Chce pomagać, pouczać innych, rozwiązywać z nimi ich problemy
4.Tak, ponieważ net mi ostatnio źle chodzi i ciągle na forum siedze
5. Młody, z pomysłami, rozważny, uprzejmy
6. Sadzę że jestem wystarczająco doświadczony jeśli chodzi o tibie i o problemy z nią związane
__________________
Data dołączenia: 16-09-2003

TibiaPolska.end.pl - zapraszamy - www.tibiapolska.end.pl
Matiq jest offline  
stary 24-07-2004, 14:52   #4
Maniack
Użytkownik Forum
 
Maniack's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2004
Lokacja: zabierzow bochenski

Posty: 677
Stan: Na Emeryturze
Imię: Neust
Profesja: Elite Knight
Gildia: Chair Kids
Świat: Unitera
Poziom: 154
Skille: 97/85
Poziom mag.: 9
Domyślny

1) Na forum tibia.pl ok. roku,doświadczenie na innych forach:ehh.. dawniej byłem modem na forum pewnego radia internetowego.
2) Dóżo postaci... ok. 7 na mainie,najlepsza postać na 20 lvl z skilami 67/52,największe osiągnięcie to zabicie gragona solo na 14 lvl (poszły 3 uhy).
3) By pomóc temu forum wrócić do dawnej dobrej formy.
4) Czasu mam wolnego aż za wiele,to czy temat nadaje sie do kasacji czy nie potrafi rozróżnić chyba każdy dobry urzytkownik forum,tematy czytam wszystkie gdy tylko sie jakieś pojawią(z nudy)
5) Mam 16 (za niedługo 17) lat,mieszkam niedaleko Krakowa,uczę sie w szkole Gastronomicznej nr 2 w NH,
Lubie grać w tibie i w koszykówke.
6) Hmm... Tak,gdybym w swoich oczach się nie nadawał to bym tu nie pisał.

editytanie dodatkowe: "Co chcialbys zmienic na forum, stronie. Mozesz masz jakies plany co bys chcial wprowadzic na stornie czy forum? ":

Chciałbym całkowicie oczyścić to forum z noobów zaśmiecających to forum,doprowadzić je do takiego porządku jak był na początku.
Co chciałbym wprowadzić na stronie?:
kalkulatory skili np.
Co chciałbym wprowadzić na forum?:
nową wersje forum, stworzyć dział filmy (usuwając subforum) orac byćmoże jakieś nowe uśmieszki
__________________
od 8 maja 2007 siedzę w wojsku
8 maj 2007 - szeregowy
26 styczeń 2008 - starszy szeregowy
22 czerwiec 2009 - podporucznik
Maniack jest offline  
stary 24-07-2004, 15:01   #5
Majen
Użytkownik Forum
 
Majen's Avatar
 
Data dołączenia: 12 10 2003
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 314
Majen ma numer GG 3010433
Domyślny

1. Jestem na forum od października, sukcesy? 8 miechów bez upomnienia.
2. -----------------------------------------------------
3. Żeby pomuc.
4. Czasu mam dużo, więc pewną jego część moge poświęcić na sprzątanie forum.
5. Mam 15 lat (2 listopada 16), lubie grać w starsze gry strategiczne jak i niektóre RPG, na szkołe nienażekam(chyba, że na polski) ale ogulnie jest nieźle, do liceum sie dostałem.
6. W moich oczach.... lepiej niech moderatorzy się wypowiedzą...

Cytuj:
4) Że wpadniesz od czasu do czasu na #tibia.pl
Z tym jest problem, od jakiś 2 miechów gdzy chce wejść na #tibia.pl wywala mnie z serwea mówiąc że w moim komputerze jest jakiś trojan, sprawdziłem MKS-em, T-R, i według tych antywirów niemam nic na dysku, a na serwer irca niemoge sie wbić, na inne moge ale nie na tego na którym jest kanał #tibia.pl(wiem na jakim serwie sie znajduje)

Cytuj:
Co chcialbys zmienic na forum, stronie. Mozesz masz jakies plany co bys chcial wprowadzic na stornie czy forum?


Mógłbym się zająć zamkniętymi tematami, o ile Admi miał by czas na zrobienie działu "Zamknięte Tematy".
Majen jest offline  
stary 24-07-2004, 15:09   #6
$corcerer
Nieobecny.
 
$corcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Gdzieś w Necie. Liczba postów: koło 1337. http://rtfm.killfile.pl
Wiek: 37

Posty: 1,628
Stan: Na Emeryturze
Imię: Scorcerer
Profesja: Sorcerer
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 23/22
Poziom mag.: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do $corcerer $corcerer ma numer GG Użyj Jabbera. $corcerer ma login Tlenu scorcerer@tlen.pl Adres Jabbera do $corcerer
Domyślny

1) na tym forum gdzies od grudnia chyba, na innych juz z 2 latka.. ( emerytowany moderator na http://www.skretka.net/forum/
2) Główna postać 23lvl sorc, zresztą i tak wiesz dobo jak wyglądała moja gra przez ostatni czas
3) Bo ktoś musi przejąć tą posadę
4) Gdybym nie zgadzał się na poświęcenie połowy dnia temu forum to bym nie pisał tej aplikacji
5) Ogólnie kompy, zwłaszcza sieci i bezpieczeństwo, poza tym IRC. F szkole () idzie mi nieźle (teraz maturalna )
6) Gdybym uważał że jestem niegodny tej posady to bym nie pisał tej aplikacji :>

@ post droma:

>>Czy jestescie gotowi na totalne znienawidzenie przez uzytkownikow forum, mimo iz siedzicie tu i staracie sie robic porzadek zeby im bylo lepiej?

Wisi mi to

>>Czy jestescie gotowi otrzymywac codziennie od kilku do kilkudziesieciu wirusow/trojanow/keyloggerow na maila?

Norma..

>>Czy jestescie gotowi na to ze raz na jakis czas(roznie to bywa, ja dosc czesto jestem nekany) na GG czy tez na PW ktos nowy najedzie was i zacznie sie wypytywac o beznadziejne rzeczy zwiazane z tibia, albo znowu dostaniecie wiadomosci gdzie 3/4 nadaje sie do cenzury a jest ona glownie okresleniem tego ze autorowi nie podoba sie to co zrobiles z jego tematem/postem.

Na GG mnie nie ma :>

>>Czy jestes gotowy czytac niezliczone ilosci postow ktore totalnie nie maja sensu, lamia regulamin, albo sa napisane przez ludzi o IQ~10?

Wystarczy że siedze z Tobą na kanale

>>Czy zdolasz dalej siedziec na forum po juz dluzszym czasie kiedy uswiadomisz sobie ze siedzisz, pomagasz ludzia, spedzasz mnostwo czasu, czytasz mase rzeczy ktore nie maja sensu i NIC z tego nie masz. Co wiecej jeszcze wpadnie ci ktos na madry pomysl i cie zwyzywa bez konkretnego powodu. I jak sobie pomyslisz ze tyle czasu w sumie tutaj tracisz a moglbys to lepiej wykorzystac, to czy bedziesz w stanie zostac?

Nie jestem prorokiem :> Ale sądzę że tak :>

>>Czy zawsze bedziesz gotowy by niesc pomoc? Mimo iz mnie juz wiele ludzi zaczepilo na GG/IRC z roznymi glupimi pytaniami, bo te trudne to jeszcze, ale najgorsze sa glupie.... to ciagle "cos" mnie trzyma zebym nie zwyzywal kolesia co mi nic nie zawinil i tylko chce sie czegos dowiedziec i co mam zrobic? Pisze mu to co innym po raz kolejny.... A czy ty dasz rade zeby tak sie zachowywac?

A niby co robimy na IRCu ???

>>Co chcialbys zmienic na forum, stronie. Mozesz masz jakies plany co bys chcial wprowadzic na stornie czy forum?

Przede wszystkim zmienić forum na nowe, żeby było łatwiejsze w użytkowaniu i moderowaniu.
__________________

Dżizas!
$corcerer jest offline  
stary 24-07-2004, 15:19   #7
Makolo
Użytkownik Forum
 
Makolo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2004
Wiek: 35

Posty: 129
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Nerana
Domyślny Kandydat

1 . Na Forum jestem od czasu keidy zaczełem grać w Tibie [okolo 1 roku] .Na pcozatku nieudzielałem się bo niemiałem o czym . Bylem moderatorem w internetowym radiu ,kture niestety już nieistnieje.
2 . Mam pare postaci na rużnych serwerach . Levele okolo 30 . Przez pewien czas gralem knightem kolegi [ 50 lvl].Duzo czasu poświęcałem na przeglądanie rużnych poradników o Tibi.
3 .Moderatorem forum chciałbym zostać ponieważ chcailbym pomagać ludzią na Forum oraz , aby czytając tematy ,zeby czytali kulturalne tematy zwiazane z dzialem .Kiedyś moderatorzy pomogli mi wybić się w Tibi a teraz ja chce pomuc .
4 . Zgadzam się na poświęcanie mojego wolnego czasu ponieważ dużo czasu gram i robie runy. W czasie robienia runów przeglądam sobie forum. Jestem w stanie odpowiadac na ruznego rodzaju pytania zewzględu , iż często pomagam niskim poziomą odpowiadzajac na rużnego rodzaju pytania .
5 . Mam 15 lat Zdałem do 3 klasy gimnazjum . Oceny mam dośc dobre i nienarzekam na szkole { ale mogła by być troche lepsza ] Z języka Polskiego mam najlepszą ocene z klasy { 4 , moja klasa niejest zła z polskiego ale nauczyciel wymagajacy . Nauczyciel postawil tylko raz w życiu 6 na koniec i 5 piątek ] Interesuje się komputerami oraz muzyką .
6 . Niejestem narcyzem , dlatego niech obecni moderatorzy zdecydują czy się nadaje na to stanowisko .
__________________
"...Dobrze, że nie wiesz co u mnie bo pękło by Ci serce ... '
Przemo-Palladiin [108]: nigdy nie bylem
Przemo-Palladiin [108]: na dyskotece
Przemo-Palladiin [108]: zeby stac pod sciana ?
Przemo-Palladiin [108]: ja sie wstydze bab
Makolo jest offline  
stary 24-07-2004, 15:39   #8
Tomkos
Użytkownik Forum
 
Tomkos's Avatar
 
Data dołączenia: 13 07 2004
Wiek: 34

Posty: 85
Domyślny

1.Nie zadługo łącznie o koło roku, miałem wczesniej konto ale zapomniałem hasła itp :/, byłem, i będe modkiem na forum o programowaniu , strona w trakcie przygotowań, dzisiaj robiłem arty do niej , jak będzie gotowa to zasadze linkiem.

2.Miałem knighta na 21lv, sorca 19, druida 17 i pala 14lv, lecz bardzo dużo wiem o tibi

3.Pomoc przy stronie, może wprowadzać nowe pomysły

4.Tak , i tak dużo czasu spędzam na forum

5.Tomek, 15lat, dobrze/średio się ucze, ale nie wspaniale , zainteresowania : programowanie w delphi, dawniej pascal, teraz troche zaczynam sie bawic w php , gry rpg (tibia,gothic 1,2,noc kruka napewno też , jak będę miał )

6.Moim zdaniem "Tak"
__________________
Tomkos jest offline  
stary 24-07-2004, 15:42   #9
Oxygane
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 11 2003
Wiek: 36

Posty: 915
Stan: Niegrający
Oxygane ma numer GG 4384632
Domyślny

1) Na forum jestem zarejestrowany od 13 listopada '03, nie wiem co by można było zaliczyć do sukcesów ale udało mi się napisać jednego newsa i faq'a. Przez dwa dni byłem moderatorem na forum sieci osiedlowej .

2) W Tibie gram już od ponad roku i często zmieniam postacie, zwykle przenosze sie na nowo powstałe serwery. Moje największe osiągniecie to knight na 35 lvl'u, a obecnie od 4 dni gram na infernie i mam tam 16 knighta. Przez ten rok zdobyłem już bardzo duże doświadczenie i znam chyba wszystkie aspekty tej gry.

3) Dobre pytanie chyba po to, żeby pomóc temu forum, dużo sie ostatnio na nim działo, odeszło wielu znakomitych użytkowników....chociaż gdyby naprawde byli tacy znakomici to nie zostawili by forum w potrzebie...

4) Kandyduje na moda juz 3 raz i gdybym się nie zgadzał na poświęcenie mojego czasu to nie umieszczał bym tu swojej "oferty". Jestem już na tym forum wystarczająco długo by rozróżnić tematy które nadają sie do usunięcia, które do zamknięcia i którzy userowie powinni dostać upomnienie lub bana.

5. 17 lat, komputery, internet, rpg, sport, no i zdałem do drugiej klasy LO .

6. Od tego to są obecni moderatorzy. Jakbym się nie widział to poprostu bym nie kandydował.


Jeśli chodzi o zmiany jakie chciałbym zaprowadzić no forum to Wg. mnie można by całkiem usunąć dział zdjęcia i zastąpić go jakąś galerią. W ogóle nie potrzebny wydaje mi sie dział profesje, spokojnie można by go zastąpić jednym dobrym artykułem który oczywiście mógłbym napisać. Zawierałby on szczegółowy opis każdej profesji, opis treningu itp.
Można by dodać więcej faq'ów i szczególowy opis początków w tibi od 1 do 8 lvl'a wraz z screenami itp. Wydaje mi sie że tutoriale są troche za mało "widoczne" i wiele osób nie może tam trafić i od razu zakładają nowe tematy, przydałoby się coś z tym zrobić. No i oczywście można by organizować różne konkursy z nagrodami w postaci np. osobnej rangi na forum.


Ps. Tak przęglądając te podania zauważyłem, że wiele osób które odeszły od nas, nagle dzięki temu konkursowi postanowili wrócić co wydaje mi się troche dziwne..... .

No i oczywiście jestem stałym bywalcem irca o czym chyba doskonale wiecie ^^, a na forum zaglądam także dość często, zwykle kilka razy dziennie.
Oxygane jest offline  
stary 24-07-2004, 15:42   #10
Siweczek
Użytkownik Forum
 
Siweczek's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2004
Lokacja: Przemysl
Wiek: 34

Posty: 84
Domyślny

1)Sukcesów nie mam Duzo a mozna powiedziec zero.
Niestety nie moderatowalem na innych forach.Tibia wciagneła mnie i juz duzo o niej wiem wiec troche szkolenia i moge zostac moderatorem.
2) Moje osiagniecia w tibii sa wieksze Sorc 37 zaraz 38 lvl 44 m lvl na chimerze. Posiadam pacc bylem juz na Hero Dragonach Vampach i zabieram sie niedlugo za Necro. A gram dopiero od Kwietnia.
3)Chce zostac moderatorem powiewaz jak wspomnialem Tibia mniej wciagneła i zdobylem cenna wiedze ktora moge sie podzielic.
4) Wiem ze to trudne ale jestem w stanie sie zgodzic przeciez jeszcze w kwietniu bylem n00bem.
A tematy ktore będą bez sensu Moge usunać mam nadzieje ze jak mi się uda rozpoznac. Ale na takie nie do końca "Gupie" mam nadzieje ze Bede umial odpowiedzieć.
5)Moje zainteresowania: Tibia,Pilka nozna
W szkole nie najgorzej.Wiek 16 lat.
6) Myśle ze sie nadaje chociaz czasem moge sie troche zdenerwowac na tych ludzi co sa ******ni i nie uzywaja opcji szukania niestety ja tak tez na poczatku nie umialem. :rolleyes:
__________________
Powiem wam jedno a wiem to napewno tibia dla mnie to sedno! Sedno ? Czego ? Nie wiem ! improwizuje zajebiscie sie rymuje

http://s2.*********.pl/c.php?uid=29971 Fajna Gierka...
Siweczek jest offline  
stary 24-07-2004, 15:59   #11
Elyas
Użytkownik Forum
 
Elyas's Avatar
 
Data dołączenia: 22 02 2004
Lokacja: Jaworzno
Wiek: 33

Posty: 104
Elyas ma numer GG 6660700
Domyślny Podanie na Modka

1.pisalem na wielu forach miedzy innymi: www.sw.mud.pl
www.killer.mud.pl
www.tibia.pl
i na innych wiecej
Moderowalem na jednym forum sharda Ultimy ale rozpadl sie shard teraz strona nie istnieje.
2. gralem na 7 shardach na kazdym powyzej 20+ mialem postac na Isarze mam 5 postaci znam zasady na pamiec
3. Mam zamiar odpowiadac madze na innych glupie tematy ktore ciezko odpowiedziec madrze.
4. Tak zgadzam sie bede wiedzial ktore do kasacji a ktore do zamkniecia.
5. Mam 14 lat czesto odwiedzam irc ;] lubie dziewczynki i dobra zabawe. Lubie grac w rozne RPG utrzymywac klimat jesli jest na tym RPG. na imie mi Daniel jestem z Jaworzna. postepy w szkole srednie.
6. Tak nadaje sie modkowalem juz na innym forum.
Elyas jest offline  
stary 24-07-2004, 15:59   #12
kotomaniak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 10 2003
Lokacja: Na wakacjach od forum ;p

Posty: 508
Domyślny

1) Na forum jestem od października 2003. Udzielam się dość aktywnie (jeden poradnik napisany). Jestem modkem na forum mojej szkoły a tam to trzeba wyrzynać bluzgów że hej .
2) W Tibie gram od września 2003, 30 levelek sorcem (45 mlev) to best postać, gram raczej dla przyjemności. Może nie największy lev ale na tibii się troszeczkę znam.
3) Chciałbym się bardziej przydać stronce, pomóc w walce z pleniącym się n00bostwem. Pomóc modkom w ich niełatwej pracy.
4) Mogę poświęcać czas na obecność na forum, zawsze przecież można troszkę mniej pograć w Tibię . Raczej odróżnie tematy głupie i nadające się do kasacji od tematów wnoszacych coś na forum.
5) Interesuję się fantazy, komputerami, Aikido oraz po troszku wszystkim. Co do postępów w szkole to można rzec, że idzie mi całkiem dobrze.
6) Czy inaczej zgłaszałbym się? Myśle, że wystarczy mi cierpliwości a to chyba najważniejsze.

Co bym chciał wprowadzić? Primo więcej poradników i tekstów na stronie (aby troche zmniejszyć liczbę głupich pytań), secundo zwiększyć przejrzystość forum (przez dział dla zamkniętych topiców).
__________________
Już mnie na tym forum nie uświadczycie. Żegnam wszystkich.
kotomaniak jest offline  
stary 24-07-2004, 16:00   #13
Barts
Użytkownik Forum
 
Barts's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Hell
Wiek: 37

Posty: 416
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Askara
Poziom: 40
Poziom mag.: 44
Domyślny

Cytuj:
Tutaj zgłaszać podania, według następującej formy:
Na składanie macie 7 dni, od dziś.
OSOBY Z UPOMNIENIEM NIE MOGĄ STARTOWAĆ!!!

1) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy?, moderowanie na innych forach?)
2) Doświadczenie w grze Tibia (nie najważniejsze, aczkolwiek przydatne. Lvle, osiągniecią itp)
3) Dlaczego chcesz zostać moderatorem?
4) Czy zgadzasz się na poświęcenie części swojego wolnego czasu na moderowanie tego forum? Czy będziesz w stanie czytać głupie tematy, i odpowiadać na nie mądrze ? Czy będziesz wiedział jaki temat nadaje się do kasacji, a jaki do zamknięcia?
5) Pare słow o Sobie~ (wiek, zainteresowania, postępy w szkole =D)
6) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje?

Warunki warunkami - ale co zyskujecie?
1) Prawo moderowania CAŁEGO forum
2) Wpływ na strone, możesz pomagac przy pracy na stronie, o wszystkim będziesz wiedział przed użytownikami
3) Nowa ranga
4) Tajne forum tylko dla mod&adminów
5) Op na IRCu
6) DUżo dużo więcej~


Czego oczekujemy?
1) Że będziesz często zaglądał na forum, moderując to i owo
2) Że "zaprzyjaźnisz" się z resztą tibai.pl-team
3) Że potrafisz wypowiadać się kuluralnie, poprawnie, MĄRZE.
4) Że wpadniesz od czasu do czasu na #tibia.pl
5) Że będziesz dojrzały emocjonalnie, bez skłonności do głupich wybryków itp~
6) Że będziesz chlubą zespołu tibia.pl
7) Że twoja chęć zostania moderatorem to nie tylko "by miec fajną range" "by mieć SDka" "by móc się pochwalić qmplom". Że nie zrezygnujesz po miesiącu - bo mi się juz nie chce...
1) hmm dobo chyba wiesz ;p tibia.gery.pl byly mod tu jestem od 23 lipca 2003 roku o ile pamietam
2) 80 lv elite Lunara wczesniej 51 elite Isara 27 elite isara (block DL na 25 lv) 40 master Lunara 26 master premia 27 master isara 17 sorc elysia 26 royal Solera
3) A tak dla jaj (fajne sdki pod nickiem ;p) hmm a glownie chodzi o to zeby cos zrobic na tym forum
4) Hmm nie?? (no dobra tak)
5) 18 lat lubie tibie, gram w pilke, bije idiotow pod moim domem jak za bardzo sie rzucaja, lubie wycieczki po gorach ;pppp
6) to ja mam decydowac czy wy ?
ale jesli o moja opinie wydaje mi sie ze tak, mam duze doswiadczenie w tibii i na tym forum jestem osoba doscstanowcza (czasem ironiczna ;p) ale wszyscy ktorzy mnie znaja wiedza ze potrafie byc modem (przyklad tibia.gery.pl)
Barts jest offline  
stary 24-07-2004, 16:01   #14
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Osoby które kiedyś miały upomnienie nie mogą startować czy tylko te które teraz mająxD??
PiXik jest offline  
stary 24-07-2004, 16:02   #15
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

No to Dobo wam przedstawil jak wyglada sytuacja z dobrej strony.
Teraz ja opisze jak to wygladac bedzie....
Musicie sobie zadac kilka istotnych pytan...

Czy jestescie gotowi na totalne znienawidzenie przez uzytkownikow forum, mimo iz siedzicie tu i staracie sie robic porzadek zeby im bylo lepiej?

Czy jestescie gotowi otrzymywac codziennie od kilku do kilkudziesieciu wirusow/trojanow/keyloggerow na maila?

Czy jestescie gotowi na to ze raz na jakis czas(roznie to bywa, ja dosc czesto jestem nekany) na GG czy tez na PW ktos nowy najedzie was i zacznie sie wypytywac o beznadziejne rzeczy zwiazane z tibia, albo znowu dostaniecie wiadomosci gdzie 3/4 nadaje sie do cenzury a jest ona glownie okresleniem tego ze autorowi nie podoba sie to co zrobiles z jego tematem/postem.

Czy jestes gotowy czytac niezliczone ilosci postow ktore totalnie nie maja sensu, lamia regulamin, albo sa napisane przez ludzi o IQ~10?

Czy zdolasz dalej siedziec na forum po juz dluzszym czasie kiedy uswiadomisz sobie ze siedzisz, pomagasz ludzia, spedzasz mnostwo czasu, czytasz mase rzeczy ktore nie maja sensu i NIC z tego nie masz. Co wiecej jeszcze wpadnie ci ktos na madry pomysl i cie zwyzywa bez konkretnego powodu. I jak sobie pomyslisz ze tyle czasu w sumie tutaj tracisz a moglbys to lepiej wykorzystac, to czy bedziesz w stanie zostac?

Czy zawsze bedziesz gotowy by niesc pomoc? Mimo iz mnie juz wiele ludzi zaczepilo na GG/IRC z roznymi glupimi pytaniami, bo te trudne to jeszcze, ale najgorsze sa glupie.... to ciagle "cos" mnie trzyma zebym nie zwyzywal kolesia co mi nic nie zawinil i tylko chce sie czegos dowiedziec i co mam zrobic? Pisze mu to co innym po raz kolejny.... A czy ty dasz rade zeby tak sie zachowywac?

Na te pytania nie odpowiadaj w poscie, bo i tak nie poznasz co to znaczy byc moderem poki nim nie zostaniesz....

Ale chcialbym zebyscie napisali na jeszcze jedno pytanie ktorego Dobo nie napisal:

Co chcialbys zmienic na forum, stronie. Mozesz masz jakies plany co bys chcial wprowadzic na stornie czy forum?

Na to ostatnie pytanie chcialbym zobaczyc odpowiedz, bo moze byc bardzo pomocna dla nas.

No i co bym z checia zobaczyl to bardziej rozbudowane wypowiedzi. Pamietajcie ze od tego podania moze zalezec czy zostaniecie moderatorami czy nie.
Bo co niektore wypowiedzi sa jak dla mnie zbyt krotkie...
Nie chodzi o to zebyscie niepotrzebnie wydluzali wypowiedz ale wy macie nas tym podaniem przekonac a jak ma mnie co do niektorych przekonac cos co ma 6 linijek bo tyle bylo pytan? :rolleyes:

Acha i ostatnie i najwazniejsze pytanie:
Czy jestescie gotowi oddac swoja dusze i w pelni podlegac woli Panów tego forum Dobowi i Dr. Omaderowi?

j/k ofkors :rolleyes:
Dr. Omader jest offline  
stary 24-07-2004, 16:05   #16
Biraldan/Betikes
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2003
Lokacja: Wyszków
Wiek: 37

Posty: 33
Biraldan/Betikes ma numer GG 1970054 Biraldan/Betikes ma login Tlenu fidur@tlen.pl
Domyślny

1) Na forum tibia.pl jestem prawie od samego początku (miłym akcentem jest fakt, że cała strona tibia.pl powstała w tym samym okresie co już nieistniejąca gildia FotRD na Ruberze, której liderowałem).
Sukcesy? Cóż trudno mi mówić o jakichś sukcesach, ale też nie przypominam sobie żadnych porażek
Jeśli chodzi o inne fora to w zamierzchłych czasach bywałem na tibia.gery.pl i tibia.xx.pl, jestem również stałym bywalcem na forach klanowych (KRT 'Antica' i GLoS 'Antica') i tematycznych (zajmujących się m.in. LP MUD'em Barsawia, tworzeniu stron WWW, fantastyce)
2) W tibie gram od ponad 2 lat. Posiadam 3 rozwinięte postacie:
Betikes, knight lvl 42 | Knights of the Round Table (Antica)
postać ta również należała do General levy of Sarmats i Kindred Spirits
Mitrandil, druid lvl 28 (Antica)
Biraldan, paladin lvl 30 (Rubera)
postacią tą założyłem gildie Followers of the Red Dragon, gildia rozwijała się całkiem dobrze dopóki nie przerwałem gry, mój następca nie podołał obowiązkom
Osiągnieciem moge z całą pewnością nazwać przynależność do KRT (jednej z najstarszych i ciągle aktywnych gildii na Tibii (nie każdy może się tam dostać).
3) Chciałbym zostać moderatorem z dwóch powodów:
1. Czuję, że podołam temu zadaniu i co za tym idzie mogę się okazać pomocny
2. Chciałbym mieć jakiś wpływ na to co dzieje się na forum. Często widziałem idiotyczne wypowiedzi i irytowało mnie zawsze, że nic nie moge zrobić aby zapobiec takim postom
4) Jak już wspomniałem w poprzednim ustępie myśle, że podołam tym zadaniom, zaś jeśli chodzi o wolny czas, mam go wystarczająco dużo aby móc moderować to forum.
5) O sobie...
Sebastian Fidura, lat 18
W nadchodzącym roku zacznę 3 klasę Liceum Profilowanego o profilu Zarządzanie Informacją (klasa maturalna)
Interesuje się fantastyką (zwłaszcza twórczośc Pratchett'a i Hoob'a), mmorpg i rpg. Pozatym zajmuję się tworzeniem stron WWW (tutaj jest przykład mojej strony www.betikes.prv.pl).
6)
Przymykasz oczy.
Podpierasz ręką obolałą głowę.
Wyraźnie się nad czymś zastanawiasz.
Nagle wstajesz i spoglądasz na niebo.
Uświadamiasz sobie, że znasz już odpowiedź.
Odpowiedź ta brzmi: TAK

Co chciałbym wprowadzić?
Wydaje mi się, że porządek (nie twierdze, że go tutaj brak ale zawsze ta odrobina więcej nie zaszkodzi )

Z poważaniem
Betikes
Biraldan/Betikes jest offline  
stary 24-07-2004, 16:12   #17
zabolek
Użytkownik forum
 
zabolek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Daleko

Posty: 19
zabolek ma numer GG 2189529
Domyślny

1)
Na forum zbyt duzego doswiadczenia nie mam.
Konta mam krotka ale zagladalem na nie od poczatku gry w tibie ( cos kolo wakacji 2003)
2)
W tibie gram dla przyjemnosci wiec nie mam duzych lvl'i
- palladyn- 15lvl 8mglvl
- druid - 12lvl 11mglvl
Gralem tez troche w ultime i hellbreath
3)
Chce nim zostac by pomoc na forum, odeszlo troche dobry mod'kow. Chcialbym cos winiesc tutaj.
I przy okazji robic cos by to forum bylo lepsze (brak tematow jak "dasd")
4)
Tak, jestem w stanie to zrobic (troche czasy mam )
Juz poswiecam duzo czau tibii wiec chetnie zajme sie tym.
5)
15 lat
Komputery, tibia , internet, muzyka, sport itd.
6)
Troche tak- wiem co nieco, i staram sie pomagac niewbie
I tez nie- baaaardzo denerwuja mnie ooby i ludzie piszacy tematy jak ten co wyzek podalem
zabolek jest offline  
stary 24-07-2004, 16:14   #18
Realm
Użytkownik Forum
 
Realm's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2004
Lokacja: Malbork
Wiek: 34

Posty: 89
Stan: Tutor
Imię: Bubble
Profesja: Elder Druid
Świat: Isara
Poziom: 220
Skille: 100/100
Poziom mag.: 10
Realm ma numer GG 1211525
Domyślny

Aloha ~~

Ja też chce być moderatorem ^^

A więc:

1) Na forum tibia.pl jestem ogólnie od początku powstania tibia.pl - a na obecnym koncie użytkuje około 5 miesięcy. Jestem raczej obserwatorem i lubię wyłapywać błędy ludzi piszących posty na tym forum, chociarz gdy jest potrzeba napiszę coś sensownego.
Sukcesy? nie mam żadnych.

2) Doświadczenie duże, gram w Tibie od 2 lat.
Postacie to raczej (nie myśleć że ja noob) słabe max 30 lvl mimo tak długiego okresu gry.

3) Zostanie moderatorem pozwoli mi zmiejszenie ilości 'noobów' na forum, poniewarz do tej pory mogłem jedynie przyglądać się armii ludzi którzy starają sie zniszczyć co zrobiliście z wielkim trudem. Moim zdaniem, moderator to w pewnum stopniu "Guard" myślę że jego zadaniem jest pilnowanie aby ludzie spędzający swój czas na forum czuli się dobrze, a nie oblęzeni przez gromady noobów.

4) Dziwne pytanie, przecierz moderator ma właśnie to robić, a nie sie lenić i chwalić się że ma status moderatora. Co do mnie to tak, będe wchodził na te głupie tamaty, odpowiadał na nie mądrze lub poprostu usunę jeśli będe uważał że forum to spam, lub łamie regulamin forum.
5) Mam 15 lat, moimi zainteresowaniami są: Tibia, pieniądze, piłka nożna, pieniądze, komputery, pieniądze ... ^^ szkoła 4,75 na koniec 2 klasy Gimnazjum. hehehe ^^

6) Każdy sie nadaje i ja też.


Thx i pozdro.
__________________
Moderator's Power!
Realm jest offline  
stary 24-07-2004, 16:22   #19
Gewof
Rybzor to moja dzifka
 
Gewof's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2004
Wpisy bloga: 2

Posty: 694
Domyślny

1) Na forum siedzie jakos od tamtych wakacji, napierw bylem bez konta, potem mialem nick skatebmx po to zeby widziec nowe posty i wreszczie stalem sie aktywny zakladajac konto z netowym nickiem Gewof

Bylem modkiem na jednym forum zwiazanym z MMORPG ale forum sie rozpadlo lecz nie dawno znowu powrocilo do formy, ale teraz nie ma tam zbyt ciekawej atmosfery

Wiekszosc modkow z tego forum zna mnie z pomocy przy usuwaniu postow itd. stad tez ten tytul pod nickiem

2) No coz... w tibie nie gram juz od okolo 1,5 miesiaca wczesniej gralem glownie swoim druidem na 27lvl i 43mlvl hehehe. Mialem nie kilka innych postaci ale nie warto o nich wspominac

Ogolnie moja wiedza o tibii jest dosc spora, gralem w tibie okolo roku i nie tylko swoja postacia(mialem okazje grac Sorcem i Knightem na 50lvl+ przez okolo miesiac kazdym), wiec mysle ze to wystarczy

3) Hmm... no wiec, wiekszosc modkow ktorych znam wiedza to praktycznie od poczatku gdy pojawilem sie na IRC'u i nie jest to zadna tajemnica. Czesto mam ochote usunac jakis temat, skasowac posta itd. ale nie mam mozliwosci a nie zawsze jakis moderator jest online Tak wiec praktycznie od samego poczatku mojego aktywnego pobytu na forum mialem ochote byc moderatorem

4) No jasne!! Kto wymyslil takie glupie pytanie hue hue

5) No wiec mam 16 lat, mieszkam w Szczecinie, teraz ide do liceum Lubie RPG, czasami poczytac jakas ksiazke, interesuje sie kompami, sportem a hobby jest jazda wyczynowa na bmx 8)

6) Mysle ze tak

Edit:

@ Drom.

Staralem sie juz pomagac pisac opisy do zbroii, helmow
itd. treoszeczke pomoglem w tlumaczeniu nowego forum(nie za bardzo wchodzi mi ten niemiecki :/ ) ale chcetnie bym jeszcze cos porobil moze jakas tworcza wena mnie najdzie ;D

Edit 2 :

@ Drom.

[16:24:35] <Dr_omader> Gewof: ale nie odpowiedziales na najwazniejsze pytanie...
[16:24:40] <Dr_omader> dawaj dusze gnoju!
[16:24:41] <Dr_omader>
[16:24:52] <Dr_omader> Your soul is mine!

OK Moj Panie! Oddam swoja dusze... ssij ja
__________________
Jestem fanem sailor moon!
Gewof jest offline  
stary 24-07-2004, 16:33   #20
Makolo
Użytkownik Forum
 
Makolo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2004
Wiek: 35

Posty: 129
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Nerana
Domyślny Zmainy

Na forum chcialbym zmienic :
- Aby odpowiedzi na pytanie czy pdobaja ci sie moje zdjęcia niebyły pisane jednym słowem.

-Aby desing byl taki sam jak na tibia.pl

Chcialbym także aby każdy kto szuka pomocy znalazł ja na tym forum { nie twierdze ze tak nie jest ]

na Tibia.pl Chailbym :
Zadbać aby każda informacja była prawdziwa {nie twierdze ze tak nie jest ]

Chciałbym aby był cennik na statki ile skąd dokąd [ kiedyś był ale teraz juz chyba niema ]

- Aby były mapy wszystkich miast/ wysp i ich podziemi

To chyba na tyle reszta jest super cool ekstra wypas
__________________
"...Dobrze, że nie wiesz co u mnie bo pękło by Ci serce ... '
Przemo-Palladiin [108]: nigdy nie bylem
Przemo-Palladiin [108]: na dyskotece
Przemo-Palladiin [108]: zeby stac pod sciana ?
Przemo-Palladiin [108]: ja sie wstydze bab
Makolo jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:46.


Powered by vBulletin 3