Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-10-2009, 15:50   #21
Kenixia
Użytkownik Forum
 
Kenixia's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2004
Lokacja: Słubice.

Posty: 464
Stan: Na Emeryturze
Imię: Pyza Takae
Świat: Nebula
Kenixia ma numer GG 3711262
Domyślny

Mnie bardziej postawa tych dziewczynek śmieszy. Na prawdę nie oszukujmy się, ale po co one mówiły to rodzicom? Wiadomo, że to nic nie zmieni - te dziewczyny na to w ogóle nie zareagują, a może być jeszcze gorzej. Przecież nikt im nie udowodni że jedna drugą nazwała k*rwą, albo rzuciła kwiatkiem. Zresztą bez przesady, że te dziewczyny same nie były w stanie się obronić, jak ona mogła na nią napluć? Co to za sierotka Marysia jest, że stała jak kołek, kiedy ta rzucała w nią doniczką, bo wątpię żeby ganiały się po korytarzu.
U mnie w gimnazjum dziewczyny potrafiły bić się o jeansy, które jedna pożyczyła od drugiej, wyrwać sobie pół włosów z głowy a nikt na to nie reagował. Po prostu - monitoring w szkole to jest na prawdę dobra rzecz. Ogólnie to te dziewczyny są, jakby nie patrzeć żałosne, bo nie wiem na jakim poziomie musi być dziewczyna, żeby się bić. Zawsze wydawało mi się, że to raczej chłopcy zawsze znajdą coś o co się pobiją, jak widać jest coraz gorzej i to dziewczyny są bardziej agresywne. Masakra
__________________
Każdy problem ma rozwiązanie, jeżeli nie ma rozwiązania, to nie ma problemu.


Kenixia jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-10-2009, 16:11   #22
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

obejrzałem to , i nie widzę w tym nic dziwnego , tak jest było i będzie.



TYLKO POWIEM JEDNA RZECZ!!!

JAK MÓWIŁEM ZE U MNIE DRĘCZY SIĘ PIERSZAKOW TO 99 % TEGO FORUM POWIEDZAIALA ZE MOJE SZKOLY TO JAKIES WYJATKI W CALEJ POLSCE I PATOLOGICZNE MIASTECZKO!!! TAK JEST WSZEDZIE TYLKO ZE KTOS KTO CALY DZIEN W SZKOLE SPĘDZA NA NAUCE LUB SIEDZI POD KLASA NIGDY NIE ZOBACZY CO SIĘ DZIEJE W SZKOLE!!!
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 16:25   #23
domin3x
Użytkownik Forum
 
domin3x's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2005
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 2,162
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 166
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post

JAK MÓWIŁEM ZE U MNIE DRĘCZY SIĘ PIERSZAKOW TO 99 % TEGO FORUM POWIEDZAIALA ZE MOJE SZKOLY TO JAKIES WYJATKI W CALEJ POLSCE I PATOLOGICZNE MIASTECZKO!!! TAK JEST WSZEDZIE TYLKO ZE KTOS KTO CALY DZIEN W SZKOLE SPĘDZA NA NAUCE LUB SIEDZI POD KLASA NIGDY NIE ZOBACZY CO SIĘ DZIEJE W SZKOLE!!!
Gimnazjum to gimnazjum, ale w zetce (o lo nie wspominając) chyba ma się już trochę oleju w głowie i nie rzuca się w ludzi kasztanami. Ale jak widać nie wszędzie, patologia.
__________________
Cześć.
.................................................. .................................................. ...................Dzięki.
Cześć.
domin3x jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 16:29   #24
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

UP.

ale ja mówiłem ze w każdej szkole co się uczyłem tak było (a uczyłem się chyba w 7) , I tu nie ma różnicy czy liceum , gimnazjum , zawodówka czy podstawówka (to o liceum powiem z opowiadań kolegów którzy gnębią/byli gnębieni) na studniach nie wiem jak jest , ale myślę ze już tego nie ma bo ludzie są poważniejsi.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 16:35   #25
Lukas93de
Użytkownik Forum
 
Lukas93de's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2007
Lokacja: Niemcy
Wiek: 33

Posty: 94
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Poziom: 243
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo Pokaż post
HAHAHAHAHAHAHA, panterki, HAHAHAHAH...

Szczerze, mi to wydaje się być śmieszne. Śmieszy mnie wprowadzenie gimnazjów, niedoje**nie większości polskich nauczycieli oraz bardzo niski poziom polskiego szkolnictwa.

Dalej dalej Pani Minister! Zobaczymy, co będzie za 5 lat, na całe szczęście ja już będę patrzył spoza granic tego chorego kraju.


BUAHAHAHAHAHAAHHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA HAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHHAAHHAHAHAHHAHAAHHAHAHAHAHHH AAHHAHHAHAHAAHHAHA

Jezeli poziom polskiego szkolnictwa jest niski, to za granica jeszcze nie byles..
Zobacz sobie jak wyglada szkolnictwo w niemczech, to sie poplaczesz ze smiechu...
__________________
__________________________________________________ __________________________________________________ ___________________________________

www.tibiaspy.com Przyszla polska Supported Fansite!

Lukas93de jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 16:40   #26
domin3x
Użytkownik Forum
 
domin3x's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2005
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 2,162
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 166
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
UP.

ale ja mówiłem ze w każdej szkole co się uczyłem tak było (a uczyłem się chyba w 7) , I tu nie ma różnicy czy liceum , gimnazjum , zawodówka czy podstawówka (to o liceum powiem z opowiadań kolegów którzy gnębią/byli gnębieni) na studniach nie wiem jak jest , ale myślę ze już tego nie ma bo ludzie są poważniejsi.
widocznie ich licea też są patologiczne
u mnie w ŻADNYM liceum nikogo się nie gnębi, bo ludzie są poważniejsi. chyba, że u ciebie jest taka patologia, że ludzie dojrzewają dopiero po maturze
__________________
Cześć.
.................................................. .................................................. ...................Dzięki.
Cześć.
domin3x jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 16:41   #27
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
TYLKO POWIEM JEDNA RZECZ!!!

JAK MÓWIŁEM ZE U MNIE DRĘCZY SIĘ PIERSZAKOW TO 99 % TEGO FORUM POWIEDZAIALA ZE MOJE SZKOLY TO JAKIES WYJATKI W CALEJ POLSCE I PATOLOGICZNE MIASTECZKO!!! TAK JEST WSZEDZIE TYLKO ZE KTOS KTO CALY DZIEN W SZKOLE SPĘDZA NA NAUCE LUB SIEDZI POD KLASA NIGDY NIE ZOBACZY CO SIĘ DZIEJE W SZKOLE!!!
Nagle poczułem się elitarny, bo jakoś w moim dobrym liceum, a co więcej w moim przeciętnym gimnazjum i słabej podstawówce (i wcześniej jeszcze w podstawówce we Wrocławiu) nie dręczyło się pierwszaków :/
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 16:42   #28
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

3 x UP.

masz racje w 100% , uczyłem się 2 lata w Belgii gdy na Polskie powinienem być w 1-2 gim. Poziom nauczania był 1 podstawówka. matematykę skończyłem chyba na potęgach typu ² ³ większych nie było , a historie na nauczeniu się wszystkich królów Belgii ( a było ich bardzo dużo bo aż 6)


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Nagle poczułem się elitarny, bo jakoś w moim dobrym liceum, a co więcej w moim przeciętnym gimnazjum i słabej podstawówce (i wcześniej jeszcze w podstawówce we Wrocławiu) nie dręczyło się pierwszaków :/
na pewno to się dzieje , tylko nie obracasz się w odpowiednich kręgach.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 08-10-2009 o 16:43.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 16:45   #29
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kenixia Pokaż post
Mnie bardziej postawa tych dziewczynek śmieszy. Na prawdę nie oszukujmy się, ale po co one mówiły to rodzicom? Wiadomo, że to nic nie zmieni - te dziewczyny na to w ogóle nie zareagują, a może być jeszcze gorzej. Przecież nikt im nie udowodni że jedna drugą nazwała k*rwą, albo rzuciła kwiatkiem. Zresztą bez przesady, że te dziewczyny same nie były w stanie się obronić, jak ona mogła na nią napluć? Co to za sierotka Marysia jest, że stała jak kołek, kiedy ta rzucała w nią doniczką, bo wątpię żeby ganiały się po korytarzu.
Masakrycznie błędne podejście do sprawy. Nie dość, że siedzenie cicho w przypadku takich zachowań prowadzi na ogół do jeszcze większej tragedii, to po reszcie tego akapitu nie trudno stwierdzić, że tematyka socjologii i interakcji zachodzących w grupie społecznej oraz praw nimi rządzących jest ci zupełnie obca.

W przypadku zetknięcie się z patologią społeczną - bo m.in. to tutaj obserwujemy - nigdy nie należy siedzieć cicho.

@
Co do poziomu naszego szkolnictwa - nie jest zły. Zły jest za to system, w jakim on funkcjonuje. Być może to Gonzo miał na myśli.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 08-10-2009 o 16:47.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 16:45   #30
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez domin3x Pokaż post
widocznie ich licea też są patologiczne
u mnie w ŻADNYM liceum nikogo się nie gnębi, bo ludzie są poważniejsi. chyba, że u ciebie jest taka patologia, że ludzie dojrzewają dopiero po maturze
Jeśli zdają ją mając +20 lat (kiblujemy zią) to bardzo możliwe. Ale jeśli Albertus uważa, że MOŻE ludzie na studiach nie rzucają w młodszych kasztanami, to nawet facepalm nie jest odpowiednim komentarzem.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 16:49   #31
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

nie łap za słówka , te może zamień na Raczej na pewno (99%)
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 17:22   #32
Koszyk
Moderator
 
Koszyk's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 3,026
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Jeśli zdają ją mając +20 lat (kiblujemy zią)
A może technikum zią?
__________________
Koszyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 17:54   #33
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Koszyk Pokaż post
A może technikum zią?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez domin3x Pokaż post
widocznie ich licea też są patologiczne
u mnie w ŻADNYM liceum nikogo się nie gnębi, bo ludzie są poważniejsi. chyba, że u ciebie jest taka patologia, że ludzie dojrzewają dopiero po maturze

Czytaj zią ; d
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 18:24   #34
Koszyk
Moderator
 
Koszyk's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 3,026
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

moj błąd, sorry zią.
__________________
Koszyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 18:32   #35
Kenixia
Użytkownik Forum
 
Kenixia's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2004
Lokacja: Słubice.

Posty: 464
Stan: Na Emeryturze
Imię: Pyza Takae
Świat: Nebula
Kenixia ma numer GG 3711262
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lukas93de Pokaż post
BUAHAHAHAHAHAAHHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA HAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHHAAHHAHAHAHHAHAAHHAHAHAHAHHH AAHHAHHAHAHAAHHAHA

Jezeli poziom polskiego szkolnictwa jest niski, to za granica jeszcze nie byles..
Zobacz sobie jak wyglada szkolnictwo w niemczech, to sie poplaczesz ze smiechu...
Dokładnie tak jest. Mieszkam przy granicy, moja koleżanka chodzi do Niemieckiej szkoły, która - jest jedną z lepszych szkół w okolicy (w Niemczech). Porównując materiał z mojej i jej szkoły, ten Niemiecki jest dużo bardziej okrojony. Poza tym, uczą się więcej pierdół, które i tak zapomną, niż bardziej przydatnych rzeczy. Poza tym, nie wiem jak oni mają się czegokolwiek nauczyć, jeśli oni praktycznie wszystko mają podane na tacy - nawet w czasie sprawdzianu, po prostu nauczyciel, kiedy słyszy że czegoś nie umieją, praktycznie dyktuje im to, co mają zapisać.


Cytuj:
Masakrycznie błędne podejście do sprawy. Nie dość, że siedzenie cicho w przypadku takich zachowań prowadzi na ogół do jeszcze większej tragedii, to po reszcie tego akapitu nie trudno stwierdzić, że tematyka socjologii i interakcji zachodzących w grupie społecznej oraz praw nimi rządzących jest ci zupełnie obca.
Ja raczej gdybym już szła gdzieś z czymś takim, to na pewno nie do rodziców, aby oni poszli do szkoły, tylko sama, np. do pedagoga szkolnego. Z tego co wiem u nas w szkole to on zawsze umiał zająć się takimi sprawami. W życiu nie powiedziałabym mamie, żeby poszła do szkoły i powiedziała, że Zosia i Marysia z IIIc rzucają we mnie kwiatkami. Nauczycielom wtedy się wydaje, że po prostu matki są nadopiekuńcze i przesadzają. Nie chodzi mi o to, aby w ogóle nie mówić o takich sytuacjach rodzicom, ale starać się je rozwiązać samemu.

Zresztą gdzie na przerwach podziewają się nauczyciele? Dyżury powinny być w każdym gimnazjum, przynajmniej u mnie zawsze były. Tu nawet nie powinno być mowy "do kogo pójść, jeśli coś takiego się dzieje". Takie rzeczy po prostu nie powinny mieć miejsca na terenie szkoły, gdzie są nauczyciele, którzy powinni zwracać na to uwagę i monitoring, który na prawdę zmniejsza liczbę takich sytuacji.
__________________
Każdy problem ma rozwiązanie, jeżeli nie ma rozwiązania, to nie ma problemu.


Kenixia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 18:33   #36
Lechista
Użytkownik Forum
 
Lechista's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 1,348
Stan: Na Emeryturze
Poziom: Wi
Skille: Ndsurfi
Poziom mag.: ng
Domyślny

I bardzo dobrze ze starsze wzbudzają respekt młodszych, poźniej takie smarkule/smarki pozwalają sobie na wszystko i niestety to już ciężko cos z tym zrobic
__________________
Ukryty tekst:
Nie młgoem urzyiweć, że mgoę zumierzoć to co wśłaine cztyam. Foennmnelaa moc lgudzikeo ułmsyu! Włudeg bdaań ppodzrzeynorwach na Usrniweciytee Cmabrigde, nie ma zinnaczea w jekaij keolśjcnoi lteriy unomcziesze są w swiłoe, jyeinde iottnse jset, aby piszwera i onisatta lteria błyy na wyśłaiwcm miscjeu. Rtszea mżoe być caicikłowie pnarzeszmiea, a i tak jset się w sintae pyrzatczeć tsket bez pmelrobu.

Korzystaj z opcji Szukaj!!!
Wkurzyłem cię, a może mnie kochasz? ?Jeśli tak to wstaw mi notkę xD
Lechista jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 18:35   #37
kołbaś
Użytkownik Forum
 
kołbaś's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 2,238
kołbaś ma numer GG 7494864
Domyślny

no to lepiej niech starsze suczki niech mysla ze moga wszystko no nie ? i wyrosnie pokolenie galerianek =/ ja pier w jakim ja kraju zyje...
__________________

I staniemy się pasterzami,
Dla Ciebie mój panie dla Ciebie,
Z Potęgą otrzymaną prosto z Twej dłoni,
Nasze nogi nieść mogą spokojnie Twe rozkazy,
Tak więc rozlejemy rzekę ku Tobie,
I poskramiać duszę będziemy na wieki,
In nomine Patris et Filii,
et Spiritus Sancti. Amen.
kołbaś jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 18:35   #38
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lechista Pokaż post
I bardzo dobrze ze starsze wzbudzają respekt młodszych, poźniej takie smarkule/smarki pozwalają sobie na wszystko i niestety to już ciężko cos z tym zrobic
Guomb? To nie starsze koleżanki są od "wzbudzania respektu młodszych". lol

@up

Tak, tak, tak, oczywiście, tak, tak, tak, tylko w Polsce takie problemy, tak tak... OŁPEN JOŁR AJS...

Ostatnio edytowany przez Argen - 08-10-2009 o 18:37.
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 18:39   #39
Lechista
Użytkownik Forum
 
Lechista's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 1,348
Stan: Na Emeryturze
Poziom: Wi
Skille: Ndsurfi
Poziom mag.: ng
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
UP.

ale ja mówiłem ze w każdej szkole co się uczyłem tak było (a uczyłem się chyba w 7) , I tu nie ma różnicy czy liceum , gimnazjum , zawodówka czy podstawówka (to o liceum powiem z opowiadań kolegów którzy gnębią/byli gnębieni) na studniach nie wiem jak jest , ale myślę ze już tego nie ma bo ludzie są poważniejsi.
To dziwne bo w sredniej podstawowce/gimnazjum i dobrym liceum nie miałem takich akcji
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Argen Pokaż post
Guomb? To nie starsze koleżanki są od "wzbudzania respektu młodszych". lol
To w takim razie powiedz mi kto ma go wzbudzić? Rodzic? Poprzez bezstresowe wychowanie? Dobra, ale jest mały odsetek takich rodziców...
@2Up
Wiadomo, ze bez przeginki. Btw.. za granicą jest dużo gorzej...
__________________
Ukryty tekst:
Nie młgoem urzyiweć, że mgoę zumierzoć to co wśłaine cztyam. Foennmnelaa moc lgudzikeo ułmsyu! Włudeg bdaań ppodzrzeynorwach na Usrniweciytee Cmabrigde, nie ma zinnaczea w jekaij keolśjcnoi lteriy unomcziesze są w swiłoe, jyeinde iottnse jset, aby piszwera i onisatta lteria błyy na wyśłaiwcm miscjeu. Rtszea mżoe być caicikłowie pnarzeszmiea, a i tak jset się w sintae pyrzatczeć tsket bez pmelrobu.

Korzystaj z opcji Szukaj!!!
Wkurzyłem cię, a może mnie kochasz? ?Jeśli tak to wstaw mi notkę xD

Ostatnio edytowany przez Lechista - 08-10-2009 o 18:58.
Lechista jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 18:59   #40
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lechista Pokaż post
To dziwne bo w sredniej podstawowce/gimnazjum i dobrym liceum nie miałem takich akcji
może ty nie , ale na pewno w szkołach były takie akcje...


a co do respektu , no to chyba normalna rzecz , bo w szkole musi być ekipa trzymająca władze która przechodzi z rak do rak gdy odchodzą roczniki.


Jak bylem jeszcze w gim. to przyszli pierwszaki takie kozaczki , kozaczyli w naszej szkole , ale skończyło się to gdy paru dostało wpier. i zobaczyli ze w tym roku nie podskoczą... Jeden do mego kolegi coś tam fikał to jak dostał 3 cepy to przeprosił i grzecznie odszedł a do końca roku był zwykłym szarym uczniem a nie kozaczkiem jak kiedyś.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:15.


Powered by vBulletin 3