Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-10-2009, 19:03   #41
Lechista
Użytkownik Forum
 
Lechista's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 1,348
Stan: Na Emeryturze
Poziom: Wi
Skille: Ndsurfi
Poziom mag.: ng
Domyślny

@Up
Dokładnie o tym mówię i dokładnie o to mi chodzi. Musi być respekt bo później takie pierwszaki fikają myśląc ze nic im nie można zrobić bo z płaczem pobiegną do wychowawcy a wtedy kto uwierzy ze mały zaczepiał dużego?? Jeszcze całkiem niedawno tak nie było(za mojego rocznika 93 i zapewno 94) w życiu bym nie pomyślał, ze moge cos odpyskować do starszego i większego odemnie
__________________
Ukryty tekst:
Nie młgoem urzyiweć, że mgoę zumierzoć to co wśłaine cztyam. Foennmnelaa moc lgudzikeo ułmsyu! Włudeg bdaań ppodzrzeynorwach na Usrniweciytee Cmabrigde, nie ma zinnaczea w jekaij keolśjcnoi lteriy unomcziesze są w swiłoe, jyeinde iottnse jset, aby piszwera i onisatta lteria błyy na wyśłaiwcm miscjeu. Rtszea mżoe być caicikłowie pnarzeszmiea, a i tak jset się w sintae pyrzatczeć tsket bez pmelrobu.

Korzystaj z opcji Szukaj!!!
Wkurzyłem cię, a może mnie kochasz? ?Jeśli tak to wstaw mi notkę xD
Lechista jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-10-2009, 19:09   #42
Tibijczyk222
Użytkownik Forum
 
Tibijczyk222's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 546
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lechista Pokaż post
I bardzo dobrze ze starsze wzbudzają respekt młodszych, poźniej takie smarkule/smarki pozwalają sobie na wszystko i niestety to już ciężko cos z tym zrobic
OMG kim ty w ogóle jesteś? Czy osoba młodsza jest głupsza , gorsza od tej starszej? Wzbudzanie respektu tępieniem (słowo może za mocne ale nie wiem jakiego innego użyć)???? Osoba znęcająca się nad innymi , sądząca ,że jest lepsza od innej poprzez przemoc jest wg. mnie zj**em...


Wyzywanie , bicie , czy choćby rzucanie śniegiem i kasztanami albertusa jest wg. mnie naprawdę powalone. To trzeba być naprawdę idiotą by komuś dokuczać bo jest młodszy , słabszy czy może nie jest taki "pro uber ziom który pije ,pali i w dupie ma naukę". A takie gadanie "normalne w każdym gimnazjum" jest poj**ane gdyż tak chyba być nie powinno.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
może ty nie , ale na pewno w szkołach były takie akcje...


a co do respektu , no to chyba normalna rzecz , bo w szkole musi być ekipa trzymająca władze która przechodzi z rak do rak gdy odchodzą roczniki.


Jak bylem jeszcze w gim. to przyszli pierwszaki takie kozaczki , kozaczyli w naszej szkole , ale skończyło się to gdy paru dostało wpier. i zobaczyli ze w tym roku nie podskoczą... Jeden do mego kolegi coś tam fikał to jak dostał 3 cepy to przeprosił i grzecznie odszedł a do końca roku był zwykłym szarym uczniem a nie kozaczkiem jak kiedyś.
Jak można być kimś takim jak ty?Ekipa trzymająca władzę , co za idiota.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
wiec czemu jest w języku Polskim a w nazwie po kropce jest .pl ?
żydowska była by po hebrajsku (czy jaki oni tam maja) a po kropce było by .żydy , .jude czy coś tam.

Ostatnio edytowany przez Tibijczyk222 - 08-10-2009 o 19:13.
Tibijczyk222 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 19:12   #43
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tibijczyk222 Pokaż post
OMG kim ty w ogóle jesteś? Czy osoba młodsza jest głupsza , gorsza od tej starszej? Wzbudzanie respektu tępieniem (słowo może za mocne ale nie wiem jakiego innego użyć)???? Osoba znęcająca się nad innymi , sądząca ,że jest lepsza od innej poprzez przemoc jest wg. mnie zj**em...


Wyzywanie , bicie , czy choćby rzucanie śniegiem i kasztanami albertusa jest wg. mnie naprawdę powalone. To trzeba być naprawdę idiotą by komuś dokuczać bo jest młodszy , słabszy czy może nie jest taki "pro uber ziom który pije ,pali i w dupie ma naukę". A takie gadanie "normalne w każdym gimnazjum" jest poj**ane gdyż tak chyba być nie powinno.
Osoby pragnące pokazywać że to one rządzą w szkole, pod względem psychologicznym, mają bardzo niski status społeczny w domu, tudzież panuje tam patologia. Normalnie wychowany człowiek nie odczuwa potrzeby udowadniania czegoś komuś, wzbudzania respektu, znęcania się, innymi słowy zwiększania swojego zaniżonego ego.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 19:15   #44
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lechista Pokaż post
To w takim razie powiedz mi kto ma go wzbudzić? Rodzic? Poprzez bezstresowe wychowanie? Dobra, ale jest mały odsetek takich rodziców...
Zacznijmy od tego, że to o czym mówisz nie jest respektem, tylko strachem. A co do respektu, to powinno się go mieć do wszystkich niezależnie od wieku. Co do respektowania starszych, to można mówić o czymś takim jeśli różnica wieku jest spora. Buahahah mam "respektować" starszą od siebie o rok osobę, tylko za różnice wieku? Według mnie, szacunek zdobywa się przez swoje postępowanie.
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 19:23   #45
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
na pewno to się dzieje , tylko nie obracasz się w odpowiednich kręgach.
Nope. W podstawówce (i pewnie też w gimnazjum) zdarzało się gnębienie kogoś, ale nie dlatego, że był pierwszakiem : P
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 19:24   #46
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

nie chodzi o to ze starsza od siebie , ale coś jest nie tak gdy jesteś w 3 klasie chcesz se coś kupić w sklepiku a podchodzi taki pierwszak myśli ze mu wszystko wolno i się wpier przed ciebie... a jak się w szkole pokaże kto rządzi to taki pierwszak spokojnie stanie za tobą i poczeka...


i na odwrót , za mego rocznika '92 u nas tez nie było czegoś takiego ani w podstawówce , ani w gim ani teraz w zawodowce. Zawsze jak byliśmy w młodszych klasach to nie fikaliśmy do starszych. z '91 czy '90 tez tak nie było w '93 już paru kozaczków było ale szybko uciszeni. natomiast '94 to już prawie same gnoje co nie wiedza kto rządzi w szkole...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Nope. W podstawówce (i pewnie też w gimnazjum) zdarzało się gnębienie kogoś, ale nie dlatego, że był pierwszakiem : P
no nie tylko dlatego... ale ogólnie gnębienie to zjawisko normalne w szkole PROSTE jak w przyrodzie , albo jesteś ofiara albo morderca...
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 08-10-2009 o 19:26.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 19:34   #47
Kenixia
Użytkownik Forum
 
Kenixia's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2004
Lokacja: Słubice.

Posty: 464
Stan: Na Emeryturze
Imię: Pyza Takae
Świat: Nebula
Kenixia ma numer GG 3711262
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post

i na odwrót , za mego rocznika '92 u nas tez nie było czegoś takiego ani w podstawówce , ani w gim ani teraz w zawodowce. Zawsze jak byliśmy w młodszych klasach to nie fikaliśmy do starszych. z '91 czy '90 tez tak nie było w '93 już paru kozaczków było ale szybko uciszeni. natomiast '94 to już prawie same gnoje co nie wiedza kto rządzi w szkole...
.
Ty uspokój się trochę, zaczynasz tworzyć zasady jak w jakimś więzieniu. Rozumiem, że denerwujący są młodsi, którzy w ogóle mają w dupie zdanie starszych, ale bez przesady z teksami "nie wiedzą kto rządzi w szkole". Rządzi w szkole to dyrektor, a na pewno nie Ty, kozaczku.
__________________
Każdy problem ma rozwiązanie, jeżeli nie ma rozwiązania, to nie ma problemu.


Kenixia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 19:42   #48
Tibijczyk222
Użytkownik Forum
 
Tibijczyk222's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 546
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
nie chodzi o to ze starsza od siebie , ale coś jest nie tak gdy jesteś w 3 klasie chcesz se coś kupić w sklepiku a podchodzi taki pierwszak myśli ze mu wszystko wolno i się wpier przed ciebie... a jak się w szkole pokaże kto rządzi to taki pierwszak spokojnie stanie za tobą i poczeka...


i na odwrót , za mego rocznika '92 u nas tez nie było czegoś takiego ani w podstawówce , ani w gim ani teraz w zawodowce. Zawsze jak byliśmy w młodszych klasach to nie fikaliśmy do starszych. z '91 czy '90 tez tak nie było w '93 już paru kozaczków było ale szybko uciszeni. natomiast '94 to już prawie same gnoje co nie wiedza kto rządzi w szkole...



no nie tylko dlatego... ale ogólnie gnębienie to zjawisko normalne w szkole PROSTE jak w przyrodzie , albo jesteś ofiara albo morderca...
Normalne w szkole , jednak nie znaczy ,że dobrze. Dla mnie świadczy to o tobie tylko tyle ,że jesteś skończonym idiotą. Nie wiem jak można być kimś takim. A jaka różnica czy ci się wepchnie ktoś w twoim wieku czy ten rok młodszy? Uważasz się za lepszego bo jesteś starszy? Dla mnie pokazujesz tylko jak ograniczony psychicznie jesteś. I do tego te "rządzenie" w szkole , n/c.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
wiec czemu jest w języku Polskim a w nazwie po kropce jest .pl ?
żydowska była by po hebrajsku (czy jaki oni tam maja) a po kropce było by .żydy , .jude czy coś tam.
Tibijczyk222 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 19:44   #49
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

ja nie kozacze , ale są zasady i się do nich stosuje , kiedyś sam bylem młodszy w szkole i respektowałem je tak samo jak respektuje teraz. A na pewno w każdej szkole jest jakaś ekipa/grupa która trzyma władze , np. ze nikt nie ruszy kogoś od nich lub kolegi kogoś z tej ekipy bo będzie się bal Np. w gimnazjum z naszego rocznika była taka 1 ekipa , natomiast w roczniku '93 były 2 i przez cały rok było wiele solówek (miedzy ludźmi z tych grup) i było parę walk 2vs1 3vs2 3vs3 itp. po prostu walczyli o władze , a powody były byle jakie np.

Przez naganne zachowanie na lekcji kolegi kolesia z ekipy "a" kolega kolesia z ekipy "b" dostał 1 i już ten leci po kolegów na co przybiegają tamci , dochodzi do solówki , później ten wstawia się za tym tamten za tym i zadyma gotowa.

przykład z życia wzięty...

Dziewczyny natomiast walczą o popularność , która będzie najlepiej widziana wśród chłopaków (no może jak się bija to źle to okazują) ale jakieś docinki i złośliwości są bronią dziewczyn.



UP. jak się wepchnie ktoś w moim wieku uznam to za obrazę w stosunku do mnie , a jak ktoś młodszy to uznam to jako brak szacunku i kozaczenie.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 08-10-2009 o 19:46.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 19:57   #50
Tibijczyk222
Użytkownik Forum
 
Tibijczyk222's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 546
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Aha czyli uważasz osobę rok czy dwa młodszą za jakiegoś gówniarza? U mnie w szkole nigdy nie było jakichś grup rządzących , i dobrze. A przez bycie zbitym czy chociaż kilka razy uderzonym napewno nikt nie odczuje do ciebie respektu. Ja odczuł bym tylko obrzydzenie , jak tacy ludzie mogą chodzić po ziemii. Ja nie widziałbym żadnego powodu do chociaż wyzywania młodszej osoby która wepchnęła mi się w kolejkę , a co dopiero bicia. Jesteś zdrowo stuknięty.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
wiec czemu jest w języku Polskim a w nazwie po kropce jest .pl ?
żydowska była by po hebrajsku (czy jaki oni tam maja) a po kropce było by .żydy , .jude czy coś tam.
Tibijczyk222 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 20:01   #51
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

moze taka grupa byla , a ty poprostu trzymales sie na uboczu i niewiedziales co sie dzieje w szkole? znam ten typ u nas duzo takich bylo i jest. Nie mowie ze to cos zlego , ale ja wole byc tam gdzie sie cos dzieje.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 20:07   #52
Tibijczyk222
Użytkownik Forum
 
Tibijczyk222's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 546
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Raczej nic się w szkole nie dzieje takiego , byłoby o tym w szkole choć trochę głośno. Poprostu u mnie w szkole chyba nie ma takich ludzi jak ty , i się z tego powodu cieszę. Przynajmniej są tam ludzie normalni a nie ludzie których jedynym wyjściem z sytuacji jest zlanie kogoś. Jesteś dla mnie zdrowo puknięty :> Co prawda w zeszłym roku , rocznik który już w naszej szkole nie jest , miał kilka takich osób , skłonnych do takich akcji , jednak teraz nie ma już takich niedorozwiniętych imbecyli.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
wiec czemu jest w języku Polskim a w nazwie po kropce jest .pl ?
żydowska była by po hebrajsku (czy jaki oni tam maja) a po kropce było by .żydy , .jude czy coś tam.
Tibijczyk222 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 20:07   #53
AnonimowyPowrot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 756
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
moze taka grupa byla , a ty poprostu trzymales sie na uboczu i niewiedziales co sie dzieje w szkole? znam ten typ u nas duzo takich bylo i jest. Nie mowie ze to cos zlego , ale ja wole byc tam gdzie sie cos dzieje.
Może nawet nie wiesz, ale więcej (a co najważniejsze ciekawszych i bardziej interesujących rzeczy) dzieje się w tej drugiej grupie (sam wyróżniłbym od groma więcej, ale uogólniam, bo ty to zawsze robisz).

@Edit

Swoją drogą, zauważyłem, że większość takich jak ty, strasznie wyolbrzymia swoją pozycję. Taka jest prawda, że każdy ma was za nic, kompletne zero, bandę debili i tumanów, a wy myślicie, że każdy chciałby się z wami zamienić na miejsca.
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ikruy84ZnM4 YEA!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
  1. Nie poważnie piszę się osobno. Ponieważ "nie" z czasownikami piszę się osobno. Rozumiem, że wam firefox błędy poprawia, ale nie można na niego liczyć w 100%.

Ostatnio edytowany przez AnonimowyPowrot - 08-10-2009 o 20:09.
AnonimowyPowrot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 20:14   #54
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

nie mowie ze ktoś chciałby się zamienić na miejsca , ale w sytuacji gdzie idzie 10 osób korytarzem a wszyscy schodzą im z drogi wole iść wśród tych 10 niż odsunąć sie z 50 pozostałymi.

Up. no w tej 2 grupie może tez czasem jest ciekawie , ale zazwyczaj są to pojedyncze solówki bardzo rzadko występujące które szybko się kończą.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 08-10-2009 o 20:15.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 20:15   #55
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AnonimowyPowrot Pokaż post
@Edit

Swoją drogą, zauważyłem, że większość takich jak ty, strasznie wyolbrzymia swoją pozycję. Taka jest prawda, że każdy ma was za nic, kompletne zero, bandę debili i tumanów, a wy myślicie, że każdy chciałby się z wami zamienić na miejsca.
Wypisz, wymaluj - kibice United
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 20:16   #56
Tibijczyk222
Użytkownik Forum
 
Tibijczyk222's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 546
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

A ja wolałbym się odsunąć niż zniżać się do poziomu takich idiotów. Acha i wątpię by ludzie tacy jak ty trzymali się właśnie nie na "uboczu" bo nikt z takimi ludźmi nie chciałby się kolegować , szczególnie dziewczyny. Przynajmniej w mojej szkole.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
wiec czemu jest w języku Polskim a w nazwie po kropce jest .pl ?
żydowska była by po hebrajsku (czy jaki oni tam maja) a po kropce było by .żydy , .jude czy coś tam.
Tibijczyk222 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 20:18   #57
Lechista
Użytkownik Forum
 
Lechista's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 1,348
Stan: Na Emeryturze
Poziom: Wi
Skille: Ndsurfi
Poziom mag.: ng
Domyślny

No teraz to nie popieram słów Albertusa bo nie o to mi chodzi...
Mi chodzi o to ze jesli te mlodsze roczniki beda mialy respekt do starszych to starsze będą miały do młodszych. nie chodzi mi o to, że np. Mlodszy nie moze wbic sie przed starszego w kolejce a starszy moze. Chodzi mi o to, że bynajmniej w moim gimnazjum były takie akcje, że ide sobie z kumplem korytarzem, potyka się o mnie jakiś kurdupel z 1st gim, ja do niego mówie uważaj a on do mnie s*******aj. O taki szacunek mi chodzi a nie o jakąś chorą walke o władze w szkole O.o
@Up
ale to zawodówka
__________________
Ukryty tekst:
Nie młgoem urzyiweć, że mgoę zumierzoć to co wśłaine cztyam. Foennmnelaa moc lgudzikeo ułmsyu! Włudeg bdaań ppodzrzeynorwach na Usrniweciytee Cmabrigde, nie ma zinnaczea w jekaij keolśjcnoi lteriy unomcziesze są w swiłoe, jyeinde iottnse jset, aby piszwera i onisatta lteria błyy na wyśłaiwcm miscjeu. Rtszea mżoe być caicikłowie pnarzeszmiea, a i tak jset się w sintae pyrzatczeć tsket bez pmelrobu.

Korzystaj z opcji Szukaj!!!
Wkurzyłem cię, a może mnie kochasz? ?Jeśli tak to wstaw mi notkę xD

Ostatnio edytowany przez Lechista - 08-10-2009 o 20:20.
Lechista jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 20:23   #58
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Ale to raczej normalne, że taki szczyl powie do ciebie spier&^$aj - bo chce pokazać, że nie jest najsłabszym ogniwem i nie można nim pomiatać. Jak zacznie się kulić po takim "starciu" i szukać rękawa nauczyciela, to prędzej czy później ktoś to przyuważy i taki osobnik będzie gnębiony.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 20:25   #59
Kenixia
Użytkownik Forum
 
Kenixia's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2004
Lokacja: Słubice.

Posty: 464
Stan: Na Emeryturze
Imię: Pyza Takae
Świat: Nebula
Kenixia ma numer GG 3711262
Domyślny

@Albertus

Takich grup o których ty mówisz w ogóle nie powinno być i jeśli Ty się z takimi identyfikujesz to Ci szczerze współczuję. Każdy ma prawo do tego samego i wszyscy wspólnie powinni siebie szanować. Ale sama zawsze miałam jakiś tam respekt do starszych roczników, dlatego że oni zawsze nie zachowywali się 'kozacko' wobec młodszych, ale nigdy w życiu nie pozwoliłabym, żeby któryś z nich mnie obrażał czy ogólnie próbował terroryzować mnie lub kogoś z mojego otoczenia.
__________________
Każdy problem ma rozwiązanie, jeżeli nie ma rozwiązania, to nie ma problemu.


Kenixia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 20:35   #60
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

nie , no bez powodu młodszych bić tez nie można , bo to nie w porządku. Ale tak jak kolega wyżej napisał z przykładem gdy jakiś na ciebie wpadnie i powie spier. no to jak koleś widzi w jakim towarzystwie się obracasz itp. nie powie spier. tylko pobiegnie dalej a czasem przeprosi nawet.

zaraz mi powiecie o kasztanach ;D ale to tylko zabawa , i rzucaliśmy nie tylko w młodszych ale i w siebie nawzajem. We mnie tez raz poszła salwa od 20 osób i jakoś się nie obraziłem za to...


w zawodowce to jest wogle inny podział ;D mi chodziło o gim głownie.

Tu do nas wogle wszyscy koledzy idą najlepsi tacy , wiec tu jest podział

Porządni (ludzie co kiedyś rządzili w gim , ich koledzy lub ludzie z wiosek którzy zakolegowali się z kimś od nas)

Frajery (reszta , czyli ci co w mieście byli gnębieni zawsze i ci co przyjechali z wiosek i zamiast nawiązywać znajomości z nami siedzieli cicho we własnych małych grupkach)

Tu nie było by jak dzielić ;D bo 3/4 zawodówki to super kolesie których znam z ulicy i coś sobą na osiedlu reprezentują , ogólnie prawie każdy jest znany na mieście.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:03.


Powered by vBulletin 3