Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 09-10-2009, 00:12   #81
Lechista
Użytkownik Forum
 
Lechista's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 1,348
Stan: Na Emeryturze
Poziom: Wi
Skille: Ndsurfi
Poziom mag.: ng
Domyślny

Ja tu widze Albertus ze ty niezła patole masz w tej szkole
__________________
Ukryty tekst:
Nie młgoem urzyiweć, że mgoę zumierzoć to co wśłaine cztyam. Foennmnelaa moc lgudzikeo ułmsyu! Włudeg bdaań ppodzrzeynorwach na Usrniweciytee Cmabrigde, nie ma zinnaczea w jekaij keolśjcnoi lteriy unomcziesze są w swiłoe, jyeinde iottnse jset, aby piszwera i onisatta lteria błyy na wyśłaiwcm miscjeu. Rtszea mżoe być caicikłowie pnarzeszmiea, a i tak jset się w sintae pyrzatczeć tsket bez pmelrobu.

Korzystaj z opcji Szukaj!!!
Wkurzyłem cię, a może mnie kochasz? ?Jeśli tak to wstaw mi notkę xD
Lechista jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-10-2009, 00:49   #82
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
czego ty tam chcesz sie uczyc
Nie kazdy przychodzi do szkoly tylko po to aby odsiedziec swoje... wiesz nie każdy marzy o zajebioszczej zawodowce ;].
Cytuj:
nie chodzi o to żeby wszystko udowadniać siła , tylko żeby ogólnie być w szkole znanym i żeby wszyscy wiedzieli ze do tego kolesia lepiej niż kozaczyć bo za jego plecami stoi pół szkoły a siła jest do małolatków którzy próbują rządzić.
Znanym to co to konkurs na gwiazde szkoly ? Nie no sorry ale ch*ja ci to da bo poza ta twoja szkola jestes nikim ^^. Dalej tez nie bedziesz kims chyba ze treserem malp na budowie.
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .

Ostatnio edytowany przez Beh0lder - 09-10-2009 o 00:55.
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2009, 13:47   #83
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Gdzieś słyszałem, że ludzie którzy biją innych w szkole sami są bici w domu.

Reszte sobie dopowiedzcie.
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2009, 16:44   #84
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez domin3x Pokaż post
@Albertus
co do wszystkich Twoich wypocin - teraz jesteś wielki cwaniak, a Cię wezmą do wojska to się osrasz. U mnie koleś na osiedlu też był taki jak Ty (no może nawet jeszcze bardziej 'respektowany') w gimnazjum, 2 lata temu wzięli go do wojska, a tam przez to jego cwaniactwo po 4 dniach wylądował w szpitalu, gdzie przeleżał ponad 2 tygodnie.
ale właśnie chodzi o to ze ja nie cwaniakuje , tylko stosuje się do zasad jakie są w szkole...
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2009, 16:47   #85
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lechista Pokaż post
Ja tu widze Albertus ze ty niezła patole masz w tej szkole
Ty mi lepiej powiedz, gdzie jej nie ma, lol.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2009, 16:53   #86
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Up.

to próbuje przekazać , ze tak jest WSZĘDZIE ( no może z małymi wyjątkami) , tylko wy nie jesteście w centrum wydarzeń bo nie udzielacie się w szkole a znają was co najwyżej ludzie z klasy + paru kolegów z osiedla. (nie pisze tego do wszystkich ale do zdecydowanej większości )
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2009, 16:59   #87
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Up.

to próbuje przekazać , ze tak jest WSZĘDZIE ( no może z małymi wyjątkami) , tylko wy nie jesteście w centrum wydarzeń bo nie udzielacie się w szkole a znają was co najwyżej ludzie z klasy + paru kolegów z osiedla. (nie pisze tego do wszystkich ale do zdecydowanej większości )
Nie, nie odnoś się do moich postów, bo potem myślę sobie, że wypadało by odpisać. Czytając twoje posty do innych zdecydowanie wolę, kiedy jest mi ich po prostu żal i lepiej jest mi uśmiechnąć się czasem z zażenowania do monitora, niż na nie odpisywać. Brak słów po prostu.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2009, 17:02   #88
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Powiedziałeś to samo co ja , ze tak jest wszędzie.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2009, 17:07   #89
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Powiedziałeś to samo co ja , ze tak jest wszędzie.
Dla ciebie może i tak, jestem jednak przekonany, że reszta userów bez problemu będzie wiedziała jak odebrać tamtą wypowiedź.

EoT, bo gadka z tobą to waste time.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 09-10-2009 o 17:11.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2009, 17:43   #90
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Up.

to próbuje przekazać , ze tak jest WSZĘDZIE ( no może z małymi wyjątkami) , tylko wy nie jesteście w centrum wydarzeń bo nie udzielacie się w szkole a znają was co najwyżej ludzie z klasy + paru kolegów z osiedla. (nie pisze tego do wszystkich ale do zdecydowanej większości )
Jak możesz wypowiadać się o wszystkich szkołach na podstawie swojej pożałowania godnej budy? Do twojej wiadomości: moja klasa jest najpopularniejsza i najbardziej lubiana w szkole (nie, nie dzięki kozaczeniu czy znęcaniu się) i nic nie umknęłoby naszej uwadze.

I tak prywatnie do ciebie: kiedy życie zaczyna mnie dołować, ty zawsze uświadamiasz mi że żyję w raju (tak wynika z tego, jak ty opisujesz swoje... miasto.).
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2009, 18:18   #91
Necromantor
Użytkownik Forum
 
Necromantor's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2006
Lokacja: ..........

Posty: 655
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Beh0lder Pokaż post
Nie kazdy przychodzi do szkoly tylko po to aby odsiedziec swoje... wiesz nie każdy marzy o zajebioszczej zawodowce ;].
Znanym to co to konkurs na gwiazde szkoly ? Nie no sorry ale ch*ja ci to da bo poza ta twoja szkola jestes nikim ^^. Dalej tez nie bedziesz kims chyba ze treserem malp na budowie.
Sorry ja przez te kilka lat nie uczyłem sie praktycznie nic, teraz siedze w LO i jakos ZYJE.
__________________
Necromantor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2009, 18:19   #92
Lechista
Użytkownik Forum
 
Lechista's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 1,348
Stan: Na Emeryturze
Poziom: Wi
Skille: Ndsurfi
Poziom mag.: ng
Domyślny

Albertus, powiedz mi ile miałeś pkt jak zdałeś gimnazjum ? Z czystej ciekawości pytam
__________________
Ukryty tekst:
Nie młgoem urzyiweć, że mgoę zumierzoć to co wśłaine cztyam. Foennmnelaa moc lgudzikeo ułmsyu! Włudeg bdaań ppodzrzeynorwach na Usrniweciytee Cmabrigde, nie ma zinnaczea w jekaij keolśjcnoi lteriy unomcziesze są w swiłoe, jyeinde iottnse jset, aby piszwera i onisatta lteria błyy na wyśłaiwcm miscjeu. Rtszea mżoe być caicikłowie pnarzeszmiea, a i tak jset się w sintae pyrzatczeć tsket bez pmelrobu.

Korzystaj z opcji Szukaj!!!
Wkurzyłem cię, a może mnie kochasz? ?Jeśli tak to wstaw mi notkę xD
Lechista jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2009, 18:25   #93
Kenixia
Użytkownik Forum
 
Kenixia's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2004
Lokacja: Słubice.

Posty: 464
Stan: Na Emeryturze
Imię: Pyza Takae
Świat: Nebula
Kenixia ma numer GG 3711262
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Up.

to próbuje przekazać , ze tak jest WSZĘDZIE ( no może z małymi wyjątkami) , tylko wy nie jesteście w centrum wydarzeń bo nie udzielacie się w szkole a znają was co najwyżej ludzie z klasy + paru kolegów z osiedla. (nie pisze tego do wszystkich ale do zdecydowanej większości )
Nie wiem dlaczego tak piszesz, skoro o większości nic nie wiesz i co raz bardziej zaczyna mi się wydawać, że to właśnie Ty jesteś takim chłopakiem, którego znają ludzie z klasy i sąsiad z naprzeciwka. A patologie to ty masz w głowie.
__________________
Każdy problem ma rozwiązanie, jeżeli nie ma rozwiązania, to nie ma problemu.


Kenixia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2009, 18:43   #94
Tibijczyk222
Użytkownik Forum
 
Tibijczyk222's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 546
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Tak , naprawdę albertus opisując swoją szkołe uświadamia mi w jakim ja raju żyje. Bez takich idiotów w szkole , bez ludzi próbujących rządzić szkołą , bez znęcania. U nas w szkole ludzie są ,że tak powiem powyżej średniej.

Albo to co powiedziałeś o frajerach i porządnych ludziach to trochę pomyliłeś pojęcia.

Frajerzy to ci co się chcą do was , idiotów , dołączyć bo myślą ,że staną się powszechnie lubiani. A porządni to ci co w dupie mają takich ludzi jak ty co myślą ,że są fajniejsi jak kogoś zleją. Nie wiem co wy macie za szkołę ,że ktokolwiek was lubi. U nas to takich (których jest we szkole kilku) raczej mało kto lubi i się z nimi zadaje.
Albertus ,opisując swoje otoczenie uświadamiasz mi ,że żyje w świetnym miejscu. Bez rzucania kasztanami , bez rządzenia szkołą i bez ciebie.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
wiec czemu jest w języku Polskim a w nazwie po kropce jest .pl ?
żydowska była by po hebrajsku (czy jaki oni tam maja) a po kropce było by .żydy , .jude czy coś tam.
Tibijczyk222 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2009, 18:54   #95
Hakuje_palte_sety
Zbanowany
 
Data dołączenia: 24 06 2009
Lokacja: Vichan /b/

Posty: 340
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Berylia
Domyślny

Przecież w każdym gimnazjum tak jest, tylko akurat do tej tefauen posłał swojego szpiega..

A tak btw. Co do agresji u bab, też ostatnio się spotkałem.
Wracam z treningu, idą 2 blachary, jedna z mojej klasy.
One do mnie "co się gapisz" a ja "bo piękne jesteście" i pod nosem, od końca
Wtedy jedna do mnie podleciała i walneła "bitch slap"
To jej k_rwa oddałem w te k_rewskie cyce. Chcą równości ? To mają.
A potem oczywiście na mnie nasyłała jakieś swoje kur_wskie blachary i znajomych.
GZ.

Ostatnio edytowany przez Hakuje_palte_sety - 09-10-2009 o 19:01.
Hakuje_palte_sety jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2009, 22:54   #96
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lechista Pokaż post
Albertus, powiedz mi ile miałeś pkt jak zdałeś gimnazjum ? Z czystej ciekawości pytam
Mialem 68 pkt. albo 67 ; nie pamiętam. Ale na swoje obronę dodam to ze dużo punktów straciłem na zadaniach fizycznych , matematycznych i chemicznych (1-2 gim bez tych przedmiotow , wiec braki ogromne).

Egzamin z Polskiego pisałem 20 min a z matmy 35.




Co do reszty , nawet nie chce mi się odpisywać bo wy (większość) nie rozumiecie co pisze , i to właśnie świadczy o tym jak was postrzegam (większość) , u nas nikt nie dowartościowuje się tym ze komuś przywali , i za darmo nikomu tego nie robi (na ogol bo czasem są wyjątki jak wszędzie) , a nawet konserwator mówił nam żebyśmy z pierwszakami porządek zrobili bo kozacza co niektórzy... normalna sprawa chyba ze gnoje nie będą w szkole rządzić (nam to na myśl nie przychodziło jak dopiero zaczynaliśmy się tam uczyć).

Z reszta co ja tu będę gadał przez neta , jestem w 100 % pewien ze większość z was (nie wszyscy) nie powiedzieli by mi nic takiego w rl chociaż ze jestem chudy i dość niski , ale ja znam ten typ człowieka i to wy próbujecie się dowartościować przez neta.

ja tu niczego udowadniać nie muszę , mam swoje życie które mi się podoba , wiem ze w pewnych miejscach jestem szanowany za coś tam i mnie to satysfakcjonuje , szacunek przez neta byłby chyba ostatnim jaki chciałbym zyskać , bo wiem jacy ludzie tu piszą (nie mowie o wszystkich)

Do tego forum podchodzę na luzie , przeczytam temat , wypowiem się a później odpisuje debilom co myślą ze jak ktoś ma inne zdanie niż wszyscy mu podobni (o ten typ człowieka mi chodzi) to będą czuli się lepiej od innych. Naprawdę mi się nie nudzą takie docinki i mnie nie denerwują , czasem trochę śmieszą nawet wiec nie trudźcie się , i tak od tego nie będziecie lepsi , znajdźcie se coś innego.



PS. Czy mieszka ktoś z was w Suwałkach? Będę tam miesiąc na kursie i chętnie bym poznał miasto.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 09-10-2009 o 22:58.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2009, 23:35   #97
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

Albertus to widzę że w niezłym ciemnogrodzie mieszkasz.

U mnie to samo jak u innych nie zdarzało się aby w gimnazjum, podstawowce czy w moim liceum były takie akcje jak w tym temacie te "panterki" (buahahhahahaha).

Fakt dręczyli w gimnazjum i podstawowce, bo nie jest aż tak idealnie ale jednak nie było to jakoś zorganizowane tylko tak sporadycznie. O moim liceum to w ogóle się nie będę wypowiadał bo ostatnią nawalaninę widzieli jakieś 5 lat temu. xp
Jeżeli chodzi o ten przypadek to wiocha i obciach, każdy potrafi dołożyć 1 klasiście... no nie oznacza że ten przypadek jest jakiś wyjątkowy. Po prostu śmiech na sali, niedowartościowane gówniarze znęcają się nad młodszymi, by zaspokoić swoje ego toć to dno i dwa metry głupoty.
janek@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2009, 23:52   #98
Kenixia
Użytkownik Forum
 
Kenixia's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2004
Lokacja: Słubice.

Posty: 464
Stan: Na Emeryturze
Imię: Pyza Takae
Świat: Nebula
Kenixia ma numer GG 3711262
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Co do reszty , nawet nie chce mi się odpisywać bo wy (większość) nie rozumiecie co pisze , i to właśnie świadczy o tym jak was postrzegam (większość) , u nas nikt nie dowartościowuje się tym ze komuś przywali , i za darmo nikomu tego nie robi (na ogol bo czasem są wyjątki jak wszędzie) , a nawet konserwator mówił nam żebyśmy z pierwszakami porządek zrobili bo kozacza co niektórzy... normalna sprawa chyba ze gnoje nie będą w szkole rządzić (nam to na myśl nie przychodziło jak dopiero zaczynaliśmy się tam uczyć).
Do tego forum podchodzę na luzie , przeczytam temat , wypowiem się a później odpisuje debilom co myślą ze jak ktoś ma inne zdanie niż wszyscy mu podobni (o ten typ człowieka mi chodzi) to będą czuli się lepiej od innych. Naprawdę mi się nie nudzą takie docinki i mnie nie denerwują , czasem trochę śmieszą nawet wiec nie trudźcie się , i tak od tego nie będziecie lepsi , znajdźcie se coś innego.
Chłopak, weź ty skończ się tłumaczyć i zacznij myśleć, bo na prawdę, nie jest z Tobą najlepiej. Z każdym kolejnym postem powoli wycofujesz się z tego, co mówiłeś na początku. Wytłumacz mi, dlaczego próbujemy się dowartościować? Pokaż mi czym, bo na prawdę nie rozumiem - to my piszemy, jakie to z nas kozaki w szkole i do jakiej to bandy należymy?
Idź do tej swojej piekarni, pal tych pierwszaków nawet w tym piecu, jeśli chcesz, ale nie wmawiaj, że wszyscy żyjemy w takiej patologii, jaką masz w szkole.
__________________
Każdy problem ma rozwiązanie, jeżeli nie ma rozwiązania, to nie ma problemu.



Ostatnio edytowany przez Kenixia - 09-10-2009 o 23:53.
Kenixia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2009, 00:17   #99
domin3x
Użytkownik Forum
 
domin3x's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2005
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 2,162
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 166
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
nikt nie dowartościowuje się tym ze komuś przywali , i za darmo nikomu tego nie robi (na ogol bo czasem są wyjątki jak wszędzie)
i właśnie to Ci od kilku miesięcy tłumaczymy: TAK NIE JEST WSZĘDZIE!
otwórz oczy, są w Polsce także normalne szkoły, gdzie za spojrzenie nikogo nie biją
__________________
Cześć.
.................................................. .................................................. ...................Dzięki.
Cześć.
domin3x jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2009, 12:44   #100
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Ale na swoje obronę dodam to ze dużo punktów straciłem na zadaniach fizycznych , matematycznych i chemicznych (1-2 gim bez tych przedmiotow , wiec braki ogromne).
Gratulować szkoły. Może jeszcze mi powiesz, że j. pol zaczęliście się uczyć w 1 gim? To by wszystko wyjaśniało.

Cytuj:
Co do reszty , nawet nie chce mi się odpisywać bo wy (większość) nie rozumiecie co pisze
A to zabawne. Równie dobrze mogę powiedzieć, że wy, kibice (oczywiście większość!) nie rozumiecie jak funkcjonować w społeczeństwie (oczywiście tak nie myślę...), ale jaki to ma sens, skoro członek wiem?

Cytuj:
i to właśnie świadczy o tym jak was postrzegam (większość)
No tak, bo my mieszkamy w normalnych warunkach, więc jesteśmy nienormalni.

Cytuj:
u nas nikt nie dowartościowuje się tym ze komuś przywali
Poczytaj trochę książek psychologicznych (i tak wiem, że tego nie zrobisz, za dużo literek), może cię uświadomią, że właśnie takie osoby jak wy są niedowartościowane przez rodziców i otoczenie, więc sami próbują się dowartościować. Jest to udowodnione przez ludzi uczonych, a nie ludzi ulicy.

Cytuj:
i za darmo nikomu tego nie robi (na ogol bo czasem są wyjątki jak wszędzie)
No baaa, bo wszystkie ofiary waszych kasztanów (rofl) zrobiły wam coś naprawdę złego, prawda?

Cytuj:
a nawet konserwator mówił nam żebyśmy z pierwszakami porządek zrobili bo kozacza co niektórzy...
Again, pogratulować szkoły. A dyrektor co wam powiedział? Żeby sprzątnąć ludzi z sanepidu?

Cytuj:
normalna sprawa chyba ze gnoje nie będą w szkole rządzić (nam to na myśl nie przychodziło jak dopiero zaczynaliśmy się tam uczyć).
No kurczę, ale popatrz. Co za różnica, czy ktoś jest rok młodszy, czy starszy. On się może wepchnąć w kolejkę, i ty się możesz wepchnąć w kolejkę. Idąc twoim tokiem rozumowania (?!), to prezydentem / premierem powinni być emeryci z 80 na karku. Idąc jeszcze dalej, dla mnie też w takim razie jesteś gnojem. Z drogi!

Cytuj:
Z reszta co ja tu będę gadał przez neta , jestem w 100 % pewien ze większość z was (nie wszyscy) nie powiedzieli by mi nic takiego w rl chociaż ze jestem chudy i dość niski , ale ja znam ten typ człowieka
Jestem w 100% pewien że wszystko co tu piszesz to bajeczki. Mam rację czy nie? Wzajemnie.

Cytuj:
i to wy próbujecie się dowartościować przez neta.
Nieprawda, bo ty! :<

Cytuj:
wiem ze w pewnych miejscach jestem szanowany za coś tam i mnie to satysfakcjonuje
To tak, jakby się chełpić, że jest się szanowanym w więzieniu. Co ci to da w NORMALNYM świecie?

Cytuj:
bo wiem jacy ludzie tu piszą (nie mowie o wszystkich)
No właśnie Albertus, no właśnie...

Cytuj:
później odpisuje debilom co myślą ze jak ktoś ma inne zdanie niż wszyscy mu podobni (o ten typ człowieka mi chodzi) to będą czuli się lepiej od innych.
To nie o to chodzi, że masz inne zdanie, tylko po prostu jesteś anomalią.

Cytuj:
PS. Czy mieszka ktoś z was w Suwałkach? Będę tam miesiąc na kursie i chętnie bym poznał miasto.
Ojojoj, czeka cię chyba szok w jakimś normalnym miejscu, tam już twoich kumpli nie będzie, i co z twoim "szacunkiem"?
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:45.


Powered by vBulletin 3