Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 04-01-2011, 00:43   #1
JadowityWonsz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 01 2011

Posty: 3
Domyślny Obrazki z cyfr,liter,znaków iterpunkcyjnych.

Może i już istnieje taki temat wybaczcie, ale jestem zbyt niedorozwinięty żeby przeszukać forum(nawet poprawnie nie umiem napisać swojego nick'a "JadowityWonsz pfff).

Do rzeczy kurna. Szukam takich wierszy ze znakami tj. w tytule tematu. Wystarczy skopiować taki wiersz i wkleić w grze do pola w którym piszemy wiadomości, a ukarze nam się ładny obrazek! Konkretnie chodzi mi o palec serdeczny z dopiskiem f***k you. Na pewno nie jeden z was się z czymś takim spotkał.

Moje pytanie brzmi: czy ktoś może mi przesłać ten wiersz ze znakami do tego obrazka co w/w. albo podesłać link do strony z takimi bajerami?? i z góry mówię że nie chodzi mi tu o ascii, bo to całkiem inna bajka jest. Mi chodzi o takie proste, ale efektowne obrazki !! Pozdro

przykład:
(")_(")_.----.,/)
;_ _ "; -._ , ")_
( o_, )" __,) "-._) PIESEK

Ostatnio edytowany przez JadowityWonsz - 04-01-2011 o 00:45. Powód: dodatkowa informacja, ktora pomoze zrozumiec uczestnika na czym polega moj problem.
JadowityWonsz jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-01-2011, 02:20   #2
Kambr
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 07 2010
Wpisy bloga: 1

Posty: 86
Domyślny

Coś Ci się pomyliło. Obraźliwe gesty pokazujemy palcem środkowym, nie serdecznym, na serdecznym nosi się obrączki.
Kambr jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2011, 11:16   #3
JadowityWonsz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 01 2011

Posty: 3
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kambr Pokaż post
Coś Ci się pomyliło. Obraźliwe gesty pokazujemy palcem środkowym, nie serdecznym, na serdecznym nosi się obrączki.
no mozliwe. chodzilo mi o srodkowy, ale pisalem to pozno i troche na gazie... wiec sie pojebalem.
JadowityWonsz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:48.


Powered by vBulletin 3