Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-09-2004, 08:38   #1
traczuu
Użytkownik Forum
 
traczuu's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 163
traczuu ma numer GG 2766821
Smutny Problemy z Lycos'em

Kto mi może kurde powiedzieć co jest nie tak??:-/ Wrzuciłem zdjęcia na serwer przez program Total Commander 5.50, i przez pierwszy dzień widać je było... nawet pod moim tematem są komenty w związu z nimi, lecz po nocy zaóważyłe, że nic nie działa, żaden screen...i nawet jak wpisuje URL to pokazuje mi się napis: " Sorry... but the website you are looking for is no longer available on Tripod (or you may have mistyped the URL).
Czy ktoś wie co jest nie tak?!?!?!?!?!?!

P.S. Sorry, że w dziale zdjęcia,lecz uznałem, że to też odtyczy zdjęć i może ktoś ma podobne problemy, bądź będzie miał, to się nawet może tu przydać.
Z góry dziękuję za odpowiedzi... i prosze, żeby nikt nie pisał: "nie wiem";"nie mam pojęcia" itp. Prosze tylko posty z odpowiedziami bądź sensownymi przypuszczeniami...
__________________
-------------------------------------------------
traczuu jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-09-2004, 14:08   #2
Dabek
eX Moderator
 
Dabek's Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2004

Posty: 865
Imię: Dabeek
Profesja: Elite Knight
Świat: Calmera
Poziom: 100
Domyślny

Sprawdź maila. Najprawdopodobniej znajdziesz tam przesympatyczną wiadomość o tym, że był zbyt duży ruch na Twojej stronie, i musiała ona zostać zablokowana na 12 (a może 24) godziny. W szczególnie drastycznych wypadkach ujrzysz równie sympatyczną wiadomość, że złamałeś regulamin Lycos, i Twoje konto zostało bezpowrotnie usunięte, za "file storage", i masz do niego dostęp tylko przez FTP aby zabezpieczyć pliki przed straceniem.
Dabek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2004, 08:40   #3
traczuu
Użytkownik Forum
 
traczuu's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 163
traczuu ma numer GG 2766821
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dabek
(...) W szczególnie drastycznych wypadkach ujrzysz równie sympatyczną wiadomość, że (...) Twoje konto zostało bezpowrotnie usunięte, za "file storage" (...)
Więc mam coś takiego, że dostałem takowego maila,ale ja nie znam angielskiego perfect i nie wiem dokońca co tam było, ale napewno pojawiło się sformułowanie "file storage" i mogę wiedzieć co to jest to "file storage"?? Bo kurde ja nic nie łamalem regulaminu chyba, a przynajmniej nie świadomie...
__________________
-------------------------------------------------
traczuu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2004, 09:47   #4
Dabek
eX Moderator
 
Dabek's Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2004

Posty: 865
Imię: Dabeek
Profesja: Elite Knight
Świat: Calmera
Poziom: 100
Domyślny

"File storage", czyli używałeś konta do składowania plików (np. żeby potem umieścić je na forum). Konta na Lycos w założeniu są po to, żeby tworzyć na nich własne strony internetowe, i pliki na tych kontach powinny być wykorzystywane do budowy tych stron...
Dabek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2004, 10:30   #5
traczuu
Użytkownik Forum
 
traczuu's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 163
traczuu ma numer GG 2766821
Domyślny

To co ja mam zrobić jak nie mam zamiaru budować żadnej strony i chce mieć sski:/ na czym ktoś proponuje założyć konto, żebym mógł spokojnie wysyłaś ss'ki na forum i żeby to nie kasowało mi się po jednym dniu:/
__________________
-------------------------------------------------
traczuu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:56.


Powered by vBulletin 3